Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 20:58   #2581
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Ja pijam drożdże, na zmianę z pokrzywą, ale ja lubię różne świństwa pijać

Wcieram kozieradkę i ona nie tylko zagęszcza i łagodzi, ale u mnie odbija włosy od skóry głowy, niestety zapach to normalnie rosół ulatnia się po kilku chwilach, ale moment wcierania jest dużą męska przygodą po m-cu się przyzwyczaiłam i wcieram któryś m-c z kolei, rosną dużo szybciej. Ale też olejuję, więc pewnie to proces łączony.

No i pestki z dyni polecam, minimum garść dziennie plus kubek zielonej herbaty i sama zobaczysz szybko efekty z tym, że to stosuję od jesieni do wiosny
Do regularnego picia zielonej herbaty zmierzam, ale zadna z prob nie zakonczyla sie sukcesem. Pije codziennie moj zdrowotny napoj i mam nadzieje, ze przyniesie efekty.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki kolorowy tusz YSL wziąć do zielonych oczu
Szary.

-------------------------------------------
Wlasnie przemeblowalam chalupe. Padam na twarz . Do tego stalam sie dzis przestepca. Wlaczylam dzis tuner w laptopie. Znalazlam mnostwo kanalow w tym "N Sport", "Polsat Sport", "ESPN". Szkoda, ze nie znosze sportu . TLC przynajmniej jest . Tuner juz wylaczylam i zlodziejem telewizji juz nie jestem .

Jak sie trzymacie? Znosicie upaly? Ja mam dosc. Zadam jesieni!

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-07-29 o 21:00
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:48   #2582
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Jamesik autentycznie Ci dzisiaj współczułam jak pokazywali Wrocek w tv. Tyle stopni aż sie termometry konczyły u mnie w cieniu dziś było 37, po południu w słońcu termometr by nie wytrzymał, jak go ciut osłoniłam doszedł do 46 stopni. I tak chłodniej bo na II piętrze, niżej przy asfalcie chybabym wyparowała. Zabarykadowałam się w chacie, roznegliżowałam i przeczekuję ale też nie było lekko bo w domu mimo zamknięcia i pozasłaniania okien w szczytowym momencie zrobiło się 28 stopni. Ja chcę do babci na wieś, na zieloną chłodną trawkę!!!
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-07-29 o 22:49
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 07:06   #2583
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
dziwne bo kozierdka powinna zapobiegać powstawaniu łupieżu, mam nawet olejek przeciwłupieżowy kozieradka z gorczycą
Ano właśnie ja też mam ten olejek, jeszcze nieruszony, ale kupiony pod kątem cudownego działania kozieradki na wypadania włosów i porost włosów.

Macie jakiś sprawdzony specyfik na biust? Kupiłam Palmersa, ale jego użytkowanie to jest dramat, bo pozostawia lepką, nieprzyjemną warstwę i ani się ubrać ani nic...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ing-cream.html
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:14   #2584
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
dziwne bo kozierdka powinna zapobiegać powstawaniu łupieżu, mam nawet olejek przeciwłupieżowy kozieradka z gorczycą

Też byłam zdziwiona ale po odstawieniu problem zniknął


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Sliwke albo burgund
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42010167]
Szary.
[/QUOTE]


Dzięki już zapisałam i chbya dzisiaj coś klinkę, bo mnie nosi
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:18   #2585
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
.

Macie jakiś sprawdzony specyfik na biust? Kupiłam Palmersa, ale jego użytkowanie to jest dramat, bo pozostawia lepką, nieprzyjemną warstwę i ani się ubrać ani nic...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ing-cream.html
Elancyl - nic się nie klei a wydajny dziad taki że go skończyć nie mogę
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...cream-gel.html

biust w ciąży i po urósł mi sporo, teraz dochodzi do siebie i nie opadł mi na kolana, czyli chyba cośtam działa
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:22   #2586
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny czy aktualnie są jakieś promocje smsowe, bądź stacjonarne w Sephorze lub Douglasie? Ostatnio się zapisałam do Klubu (czy jak to tam zwał, w każdym bądź razie dostałam białą kartę) Sephora i Pani mówiła, że będą przychodzić mi zniżki smsowe ale od miesiąca nic nie dostałam, więc się zastanawiam czy nie było, czy jednak czegoś nie zrobiłam w związku z otwarciem tej karty i nie dostaje;/ Naczytałam się o pryzmach i chcę je kupić, ale wiadomo że 20, czy 30% rabatu piechotą nie chodzi
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:31   #2587
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Aktualnie chyba żadnych sensowych promo nie ma poza przecenami na wybrane kosmetyki.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 10:15   #2588
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
...
Macie jakiś sprawdzony specyfik na biust? Kupiłam Palmersa, ale jego użytkowanie to jest dramat, bo pozostawia lepką, nieprzyjemną warstwę i ani się ubrać ani nic...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ing-cream.html
ja używałam serum różowego Eveline i to w czasie, kiedy w ciagu kilku miesięcy zgubiłam 35 kilo i cycki w znakomitym stanie zostały, więc i taka tanizna może działać
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 10:28   #2589
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Upały i po upałach. Ja nie narzekam bo co z tego niby lata mamy. Dziś u mnie tak waliły grzmoty, że coś strasznego
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 10:52   #2590
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja używałam serum różowego Eveline i to w czasie, kiedy w ciagu kilku miesięcy zgubiłam 35 kilo i cycki w znakomitym stanie zostały, więc i taka tanizna może działać
Przede wszystkim gratulacje tak dużego spadku

Mnie różowy eveline nie pasuje, bo raz, mam wrażenie, że nic nie robi, a dwa - ten zapach... Nie jestem w stanie go znieść, szczególnie latem, jak jest gorąco, po prostu mnie dusi i zabija...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 11:07   #2591
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

O prosze - Mydełko Fa

http://www.youtube.com/watch?v=2x5KO13aGsU

Trafilam wlasnie na to na YT i sie rozczuliłam, bo mi sie przypomniało jak na wakacjach u babci w radio leciało Mydelko Fa, żar lał sie z nieba, a ja miałam 7 czy 8 lat i z koleżanką grałam w klasy wyrysowane na ziemi przed jej domem Piękne czasy
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 11:24   #2592
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Potwierdzam a byłaś w Durmitorze?
Byliśmy, ale tylko jeden dzień, w drodze powrotnej, w dodatku nie zabraliśmy butów do chodzenia po górach (pierwotnie mieliśmy zahaczyć jeszcze o Albanię i wracać inną drogą, ale zabawiliśmy nieco dłużej w Kotorze i plany się zmieniły), więc obeszliśmy sobie tylko Czarne jezioro i samochodem przejechaliśmy w stronę kanionu Tary.


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale Ci zazdroszczę...moje marzenie. Niestety w tym roku przymusowe wakacje w domu z moim małym pacjentem.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------


Dobra rada
Zrealizuj koniecznie My długo się opieraliśmy Chorwacji i gdyby nie to, że moja siostra namówiła nas na wspolne wakacje, to pewnie wybralibyśmy coś bardziej pod siebie , ale nie żałuję, zarówno Cro jak i Czarnogóra są przepiękne, aż zal, że w Polsce takich krajobrazów nie ma. No i ludzie rewelacyjni, serdeczni, gościnni, rozmowni

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Upały i po upałach. Ja nie narzekam bo co z tego niby lata mamy. Dziś u mnie tak waliły grzmoty, że coś strasznego
W Gdańsku tak samo, w nocy takie pioruny, że mogłabym książkę czytać bez zapalania światła
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 11:51   #2593
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Byliśmy, ale tylko jeden dzień, w drodze powrotnej, w dodatku nie zabraliśmy butów do chodzenia po górach (pierwotnie mieliśmy zahaczyć jeszcze o Albanię i wracać inną drogą, ale zabawiliśmy nieco dłużej w Kotorze i plany się zmieniły), więc obeszliśmy sobie tylko Czarne jezioro i samochodem przejechaliśmy w stronę kanionu Tary.
Dobry i jeden dzień mi się Durmitor najbardziej z całej Montenegro podobał, a w ogóle to najładniejsze góry jakie do tej pory widziałam, a widziałam sporo
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 12:41   #2594
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Mam bon na 150 zł do Sephory ( urodzinowy ) i w związku z tym proszę o wygenerowanie potrzeby
W Sephorze nie byłam chyba od maja- w związku z tym nie orientuję się w NOWOŚCIACH...Dziewczyny co Was w ostatnim czasie zachwyciło? Napiszcie na co warto zwrócić uwagę- muszę sobie poprawić humorek, bo pogoda kiepska...
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 12:43   #2595
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dobry i jeden dzień mi się Durmitor najbardziej z całej Montenegro podobał, a w ogóle to najładniejsze góry jakie do tej pory widziałam, a widziałam sporo
Góry piękne, to na pewno, ja jednak zakochałam się (i zamierzam tam wrócić) w Boce Kotorskiej, to jak piękna jest ta otoczona górami zatoka zapiera dech w piersi. Wjechaliśmy m.in. na Lovcen, do Mauzoleum Piotra II Petrovicza-Niegosza i nie dziwię się, że nazwyją tą drogę jedną z najbardziej malowniczych tras Europy Nie mówiąc o tym, ze sam Kotor ma niesamowity klimat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg boka kotorska.jpg (108,3 KB, 39 załadowań)
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 12:48   #2596
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Jamesik autentycznie Ci dzisiaj współczułam jak pokazywali Wrocek w tv. Tyle stopni aż sie termometry konczyły u mnie w cieniu dziś było 37, po południu w słońcu termometr by nie wytrzymał, jak go ciut osłoniłam doszedł do 46 stopni. I tak chłodniej bo na II piętrze, niżej przy asfalcie chybabym wyparowała. Zabarykadowałam się w chacie, roznegliżowałam i przeczekuję ale też nie było lekko bo w domu mimo zamknięcia i pozasłaniania okien w szczytowym momencie zrobiło się 28 stopni. Ja chcę do babci na wieś, na zieloną chłodną trawkę!!!
No, nie jest dobrze. Dzis nieco wieje, wiec da sie przezyc, ale od jutra znow powracamy do stanu pod tytulem "Sahara".

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ano właśnie ja też mam ten olejek, jeszcze nieruszony, ale kupiony pod kątem cudownego działania kozieradki na wypadania włosów i porost włosów.

Macie jakiś sprawdzony specyfik na biust? Kupiłam Palmersa, ale jego użytkowanie to jest dramat, bo pozostawia lepką, nieprzyjemną warstwę i ani się ubrać ani nic...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ing-cream.html
A z ciekawosci zagaje, czy widzialas kiedykolwiek jakas roznice po tych balsamach do biustu? Ja uzywam zwyklego balsamu do ciala. Kiedys uzywalam czegos do biustu. Mialam wtedy chyba 20 lat. Roznica miedzy specjalistyczny specyfikiem a zwyczajnym balsamem byla zerowa.

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Upały i po upałach. Ja nie narzekam bo co z tego niby lata mamy. Dziś u mnie tak waliły grzmoty, że coś strasznego
Upaly i po upalach? Niestety nie. We Wroclawiu minimum jeszcze dwa tygodnie tropikow.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 12:51   #2597
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Góry piękne, to na pewno, ja jednak zakochałam się (i zamierzam tam wrócić) w Boce Kotorskiej, to jak piękna jest ta otoczona górami zatoka zapiera dech w piersi. Wjechaliśmy m.in. na Lovcen, do Mauzoleum Piotra II Petrovicza-Niegosza i nie dziwię się, że nazwyją tą drogę jedną z najbardziej malowniczych tras Europy Nie mówiąc o tym, ze sam Kotor ma niesamowity klimat
a ja się nie dziwie, żeś zakochana
pięknie ...

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
... - ten zapach... Nie jestem w stanie go znieść, szczególnie latem, jak jest gorąco, po prostu mnie dusi i zabija...
no fakt, zapach jest ciut mdląco-słodki, ale to od niedawna, kiedyś,j ak właśnie regularnie używałam, był mniej mdlący
ale szybko się ulatnia, przynajmniej na mnie/dla mnie
a teraz i tak porzuciłam, bo balsam docielesny też mi wystarcza
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 12:55   #2598
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42019116]A z ciekawosci zagaje, czy widzialas kiedykolwiek jakas roznice po tych balsamach do biustu? Ja uzywam zwyklego balsamu do ciala. Kiedys uzywalam czegos do biustu. Mialam wtedy chyba 20 lat. Roznica miedzy specjalistyczny specyfikiem a zwyczajnym balsamem byla zerowa.[/QUOTE]James na ze względu na to, że mam azs i rogowacenie przymieszkowe to na ciało stosuję rzeczy typu xerial 30, squamax, na dupsko typowe antycellulity, a na biust nie mam co, bo wydaje mi się, że jednak xerial 30 to zbyt gruby kaliber

A że się starzeję i walczę z kilogramami, to zauważyłam pogorszenie stanu skóry biustu i szyi, zm czym chcę pilnie walczyć... Cena nie gra roli.

BTW co do walczenia z wiekiem to znacie to cudo opisywane przez Agę? Warto kliknąć?
http://agowepetitki.blogspot.com/201...ver-young.html

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no fakt, zapach jest ciut mdląco-słodki, ale to od niedawna, kiedyś,j ak właśnie regularnie używałam, był mniej mdlący
ale szybko się ulatnia, przynajmniej na mnie/dla mnie
a teraz i tak porzuciłam, bo balsam docielesny też mi wystarcza
Jak napisałam wyżej, potrzebuję celowanego, bo zwykłych ciałowych nie używam, evelinka mdli i od niej mdleję, nivelazione uczuliło mnie tak, że miałam rany, palmers klei się jakbym się w miodzie wytaplała... więc szukam.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 13:02   #2599
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
James na ze względu na to, że mam azs i rogowacenie przymieszkowe to na ciało stosuję rzeczy typu xerial 30, squamax, na dupsko typowe antycellulity, a na biust nie mam co, bo wydaje mi się, że jednak xerial 30 to zbyt gruby kaliber

A że się starzeję i walczę z kilogramami, to zauważyłam pogorszenie stanu skóry biustu i szyi, zm czym chcę pilnie walczyć... Cena nie gra roli.

BTW co do walczenia z wiekiem to znacie to cudo opisywane przez Agę? Warto kliknąć?
http://agowepetitki.blogspot.com/201...ver-young.html
To moze ten Elancyl? Ich produkty maja calkiem dobre recenzje.

btw: pisze PW.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 13:03   #2600
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42019441]To moze ten Elancyl? Ich produkty maja calkiem dobre recenzje.

btw: pisze PW.[/QUOTE]No popróbuję jeszcze tego palmersa i jak się nie zaprzyjaźnimy to kupię ten elancyl, ktory już moniq_c polacała

Pisz, pisz, ja lubię listy od ludzi dostawać
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 13:03   #2601
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja stosuje balsam Rusinowej , kupiłam jak było -50%.
Ogólnie jestem zadowolona, skóra wydaje sie bardziej napieta i nawilżona, ale moze ten sam efekty byłby jakbym regularnie stosowała zwykle balsamy. Ale za normalna cenę bym nie kupiła Przy czym ja na biust nie narzekam, ale czas zacząc stosować cos profilaktycznie
Bardziej mnie dekolt martwi, bo najlepiej mi sie spi na boku i mi sie zmarchy robia A ciezko mi idzie oduczanie się
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 13:07   #2602
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
...

Jak napisałam wyżej, potrzebuję celowanego, bo zwykłych ciałowych nie używam, evelinka mdli i od niej mdleję,...
ale ja Cię nie namawiałam
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 13:10   #2603
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No popróbuję jeszcze tego palmersa i jak się nie zaprzyjaźnimy to kupię ten elancyl, ktory już moniq_c polacała

Pisz, pisz, ja lubię listy od ludzi dostawać
Palmersy sa oparte na maslach, dlatego tak sie wchlaniaja kiepsko.

Wlasnie, pisalas wyzej o balsamach na cellulit. Co polecasz?

Ja uda mam w nieladnym stanie ogolnie. Kiedys, jak ostatni debil, nakupowalam balsamow. Popekaly mi naczynka po Eveline. To bylo pare lat temu: jakis turbo rozgrzewacz. Mam trzy prawie centrymetrowe fioletowe krechy na jednym udzie i trzy slabiutkie na drugim . Do tej pory sie tego pozbyc nie moge. Probowalam jakichs balsamow, ale bez lasera sie nie obejdzie.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-07-30 o 13:11
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 13:14   #2604
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ale ja Cię nie namawiałam
Nie, no ja rozumiem Tak tylko piszę

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42019617]Palmersy sa oparte na maslach, dlatego tak sie wchlaniaja kiepsko.

Wlasnie, pisalas wyzej o balsamach na cellulit. Co polecasz?

Ja uda mam w nieladnym stanie ogolnie. Kiedys, jak ostatni debil, nakupowalam balsamow. Popekaly mi naczynka po Eveline. To bylo pare lat temu: jakis turbo rozgrzewacz. Mam trzy prawie centrymetrowe fioletowe krechy na jednym udzie i trzy slabiutkie na drugim . Do tej pory sie tego pozbyc nie moge. Probowalam jakichs balsamow, ale bez lasera sie nie obejdzie.[/QUOTE]
Ja mam straszną skłonność co pękających naczynek i rozgrzewaczy nie stosuję żadnych. Z antycellulitów, które lubię to właśnie eveline, ale chłodzący, taki morsko-zielony.
Całe siatki naczynek pojawiły mi się też od pomarańczowego serum Lirene, więc jak masz skłonność, to może jego też nie ryzykuj.

I jeszcze na takie szybkie poprawienie wyglądu skóry to miałam tołpę w spreyu, ale fatalnie się toto aplikuje, masażu po tym się nie zrobi, więc najlepiej w zestawie z czymś mazistym.

Swoją drogą palmersa na rozstępy lubię, bo dobrze się nim masuje i ładnie się wchłania, ale ten na biust to jakaś pomyłka.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 13:18   #2605
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja mam straszną skłonność co pękających naczynek i rozgrzewaczy nie stosuję żadnych. Z antycellulitów, które lubię to właśnie eveline, ale chłodzący, taki morsko-zielony.
Całe siatki naczynek pojawiły mi się też od pomarańczowego serum Lirene, więc jak masz skłonność, to może jego też nie ryzykuj.

I jeszcze na takie szybkie poprawienie wyglądu skóry to miałam tołpę w spreyu, ale fatalnie się toto aplikuje, masażu po tym się nie zrobi, więc najlepiej w zestawie z czymś mazistym.

Swoją drogą palmersa na rozstępy lubię, bo dobrze się nim masuje i ładnie się wchłania, ale ten na biust to jakaś pomyłka.
Podlinkujesz Tople?

Chlodzacy Eveline to ten ze srebrnymi drobinkami? Taki mialam wlasnie tez.

btw: przypomnialo mi sie w koncu o jakim balsamie do biustu dobre recenzje czytalam kiedys. Mowa o Boob Tube Mama Mio.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 13:23   #2606
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Podlinkujesz Tople?

Chlodzacy Eveline to ten ze srebrnymi drobinkami? Taki mialam wlasnie tez.

btw: przypomnialo mi sie w koncu o jakim balsamie do biustu dobre recenzje czytalam kiedys. Mowa o Boob Tube Mama Mio.
Tołpa ta
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zuplajace.html

I taki eveline
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...803376#r803376

jeszcze miałam ciemno zielony, ale coś go nie widzę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 13:28   #2607
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Tołpa ta
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zuplajace.html

I taki eveline
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...803376#r803376

jeszcze miałam ciemno zielony, ale coś go nie widzę
A to ja mowilam o tym. Ten Twoj srebrny tez jednak mialam.

Moim najwiekszym problemem jest regularnosc. No, nie moge sie jakos zmusic do codzinnego smarowania. Jak raz na tydzien sie posmaruje to jest sukces .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 13:34   #2608
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
A to ja mowilam o tym. Ten Twoj srebrny tez jednak mialam.

Moim najwiekszym problemem jest regularnosc. No, nie moge sie jakos zmusic do codzinnego smarowania. Jak raz na tydzien sie posmaruje to jest sukces .
Wyobrażaj sobie jaka będziesz piekna i gładka, jak będziesz się smarować Wizualizuj sobie efekt ostateczny, nawet w totalnie absurdalny sposób

Na mnie osobiście tylko to działa - jak już czasami leżę w łóżku i ostatnie na co mam ochotę to smarowanie, to wtedy sobie myślę - nooo ciotka, jak nie posmaruje się to znowu będę miała tarkę na ramionach, a jak posmaruję ramiona, to od razu i uda i tyłek, no z rozpędu wtedy już I zawsze się dużo lepiej czuję, bo w końcu coś dla siebie zrobiłam

BTW jak ja czasami mam ochotę iść i roznieść Pocztę Polską to po prostu... !!!
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 13:51   #2609
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
...
Bardziej mnie dekolt martwi, bo najlepiej mi sie spi na boku i mi sie zmarchy robia A ciezko mi idzie oduczanie się
własnie, mam to samo, rozprasowują się niby po prysznicu i głupim balsamie, no ale ...
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 14:04   #2610
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Bardziej mnie dekolt martwi, bo najlepiej mi sie spi na boku i mi sie zmarchy robia A ciezko mi idzie oduczanie się
A moglabys za pomoca Google zademonstrowac o jakie zmarchy chodzi?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.