Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-03, 11:23   #3991
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez fairlight Pokaż wiadomość
moja kosmetyczka

1 - włosy
2 - kąpiel
3 - twarz
4 - demakijaż
5 - dłonie
6 - ciało
7 - kolorówka
8- perfumy
Cytat:
Napisane przez renekmgb Pokaż wiadomość
Witajcie Macie bardzo fajne zbiory Wklejam swój skromny ( jak mi się uda)

Super zbiory

Renekmgb jak oceniasz mgiłke Body&Mind Ori (ciemno niebieska) i maseczka pomidorowa ?


Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Pora na aktualizację. Zapomniałam o paru rzeczach (dezodorantu, żelu pod prysznic itd. używam )

1. ciało, dłonie
2. stopy
3. twarz, filtry, plus zapomniany wcześniej wosk do paznokci (nie zużyję dziada zanim trzeba będzie wyrzucić) i zapas maseczki
4. włosy
5. maseczka, błoto termalne (w białym opakowaniu) i peelingi
6. włosy, (różowe elseve już na wykończeniu to nie wklejałam), ekstrakty, proteiny itd.
7. do ciała, ujędrniacze

Hmm, w sumie nie ma tego sporo (pomijając włosy), ale ciągle jestem na drodze eliminacji nadmiaru.

Piękny zbiór

Jak się sprawuje pomidorowa maseczka Ori?
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 11:25   #3992
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

co prawda nie do mnie to pytanie, ale też mam maseczkę pomidorową i jakoś w ogóle ona na mnie nie działa
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 11:29   #3993
fairlight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 729
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
Jak wypróbuje to dam znać. Myślę, ze jutro cos napisze;p

mam pytanie o płyn prostujący, jak działa i jak go oceniasz? oraz o ten żel clean hands nigdzie go nie widziałam. Jak zapach i jak oceniasz?


Wcale nie taki skromny
powiem szczerze ze ten plyn prostujacy jest do bani! nie prostuje dobrze wlosow ani nie chroni przed wysoka temperatura tak jak jest napisane na etykiecie. chociaz kostowal chyba z 7zl to i tak nie wart byl swojej ceny.

a jesli chodzi o ten zel do mycia rak to niestety jeszcze go nie uzywalam
fairlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 11:41   #3994
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
co prawda nie do mnie to pytanie, ale też mam maseczkę pomidorową i jakoś w ogóle ona na mnie nie działa
A miałaś może jagodową?
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 11:43   #3995
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxMadziaxxx95 Pokaż wiadomość
A miałaś może jagodową?
niestety nie, chciałam ją kiedyś kupić ale ta pomidorowa tak mnie zawiodła, że chyba nie kupię...
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 11:56   #3996
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
niestety nie, chciałam ją kiedyś kupić ale ta pomidorowa tak mnie zawiodła, że chyba nie kupię...
Zastanawiam się właśnie między tą z ori a Avon Naturals/ planet SPA
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 17:12   #3997
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

xxxMadziaxxx95 Jeśli chodzi o mgiełkę to bardzo polecam, ślicznie pachnie i zapach długo się utrzymuję Co prawda nie działa na mnie jakoś uspokajająco ale mimo tego lubię ją czuć wieczorem jak również czasami przez dzień Maseczkę pomidorową też polecam, już mam 3 opakowanie i bardzo ją lubię. Nie mam dużego problemu z wypryskami, mam raczej suchą cerę ale czasami jak coś wyskoczy to po niej szybko znika. Miałam też jagodową ale nałożyłam ją tylko 2 razy i wyrzuciłam bo zapach był okropny! nie wiem do czego go porównać ale śmierdziała jak jakieś zepsute owoce (delikatnie mówiąc), poza tym nie nawilżała i nic dobrego z niej nie było.
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 17:25   #3998
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez renekmgb Pokaż wiadomość
xxxMadziaxxx95 Jeśli chodzi o mgiełkę to bardzo polecam, ślicznie pachnie i zapach długo się utrzymuję Co prawda nie działa na mnie jakoś uspokajająco ale mimo tego lubię ją czuć wieczorem jak również czasami przez dzień Maseczkę pomidorową też polecam, już mam 3 opakowanie i bardzo ją lubię. Nie mam dużego problemu z wypryskami, mam raczej suchą cerę ale czasami jak coś wyskoczy to po niej szybko znika. Miałam też jagodową ale nałożyłam ją tylko 2 razy i wyrzuciłam bo zapach był okropny! nie wiem do czego go porównać ale śmierdziała jak jakieś zepsute owoce (delikatnie mówiąc), poza tym nie nawilżała i nic dobrego z niej nie było.
Dziękuje za opinie Chyba zamówie tą maseczke w czerwcu
__________________


Edytowane przez xxxMadziaxxx95
Czas edycji: 2009-05-03 o 17:27
xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 17:34   #3999
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez fairlight Pokaż wiadomość
powiem szczerze ze ten plyn prostujacy jest do bani! nie prostuje dobrze wlosow ani nie chroni przed wysoka temperatura tak jak jest napisane na etykiecie. chociaz kostowal chyba z 7zl to i tak nie wart byl swojej ceny.

a jesli chodzi o ten zel do mycia rak to niestety jeszcze go nie uzywalam
a to dobrze to bubla nie będę kupować;p


Obiecałam wypróbować ten szampon Pottersa. Jest gęsty i dobrze się pieni. Ma fajny zapach. Troszkę dodaje objętości włosom. za tą cenę myślę, ze warto (6zł) Zobaczymy jak się spisze na dłuzszą metę.
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 17:35   #4000
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxMadziaxxx95 Pokaż wiadomość
Jak się sprawuje pomidorowa maseczka Ori?
Używam pod prysznicem, żeby glinka nie zasychała i podrażniała skóry. Delikatnie rozjaśnia, dobrze matowi skórę i oczyszcza. Takie same właściwości jak maseczka do skóry tłustej Erisa, ale 2x50ml za 16,9 wychodzi taniej.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 17:41   #4001
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Ja też tej maseczki używam pod prysznicem, tak mi wygodniej Teraz jestem na etapie poszukiwania dobrego szamponu do włosów, najlepiej do przetłuszczających się. Możecie coś polecić? Wczoraj umyłam włosy szamponem babydream, chociaż od początku mi nie pasował ale została mi resztka więc postanowiłam go zużyć do końca i zrobiłam sobie płukankę po myciu z octem jabłkowym i powiem szczerze, że efekt był niezły
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 17:46   #4002
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez fairlight Pokaż wiadomość
moja kosmetyczka

1 - włosy
2 - kąpiel
3 - twarz
4 - demakijaż
5 - dłonie
6 - ciało
7 - kolorówka
8- perfumy
Piękny zbiorek
Cytat:
Napisane przez renekmgb Pokaż wiadomość
Witajcie Macie bardzo fajne zbiory Wklejam swój skromny ( jak mi się uda)
Super zbiorek jak sprawuje się peeling do dłoni Ori?
Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Pora na aktualizację. Zapomniałam o paru rzeczach (dezodorantu, żelu pod prysznic itd. używam )

1. ciało, dłonie
2. stopy
3. twarz, filtry, plus zapomniany wcześniej wosk do paznokci (nie zużyję dziada zanim trzeba będzie wyrzucić) i zapas maseczki
4. włosy
5. maseczka, błoto termalne (w białym opakowaniu) i peelingi
6. włosy, (różowe elseve już na wykończeniu to nie wklejałam), ekstrakty, proteiny itd.
7. do ciała, ujędrniacze
Seboradin sam cos daje na porost/ nie wypadanie włosów?
Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Nivea balsam SPF 50+ oraz plyn do kapieli/pod prysznic Vanilla z Tesco;-)
Sympatyczne
Cytat:
Napisane przez xxxMadziaxxx95 Pokaż wiadomość
A miałaś może jagodową?
Madziu! Jeśli masz trądzik to pomidorowa będzie za słaba, lekko oczyszcza, zużyłam już 2 opakowania jednak odkąd odkrywałm lepsze pod względem działania maseczki oczyszczajace to z niej zrezygnowałam
Natomiast jagodowa jest przepyszna pod względem zapachu, bardzo delikatna jogurtowa, cera jest po niej miękka lepiej nawilżona, ja polecam
Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
Obiecałam wypróbować ten szampon Pottersa. Jest gęsty i dobrze się pieni. Ma fajny zapach. Troszkę dodaje objętości włosom. za tą cenę myślę, ze warto (6zł) Zobaczymy jak się spisze na dłuzszą metę.
dziękuje
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 17:59   #4003
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Shpilcia Peeling z Oriflame jest super, szczególnie zapach. Jest ostry i dłonie po nim są gładziutkie. W zimie kiedy miałam problemy z suchą skórą dłoni używałam go 2 razy w tygodniu + kąpiel z olejkiem z tej serii i na co dzień smarowałam kremem odżywczym też z tej serii i dłonie miałam milusie Krem mi sie już skończył ale już zamówiłam następny. Ogólnie jest to mój ulubiony zestaw z Oriflame Tak poza tym na tą maseczkę z Ori jagodową skusiłam się dzięki opinią na KWC i wiele dziewczyn pisało jaki ma piękny zapach. Moja okropnie śmierdziała, nawet domownicy pytali co to jest. Może trafiła mi się jakaś stara? :/

Edytowane przez renekmgb
Czas edycji: 2009-05-03 o 18:03
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 18:14   #4004
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Używam pod prysznicem, żeby glinka nie zasychała i podrażniała skóry. Delikatnie rozjaśnia, dobrze matowi skórę i oczyszcza. Takie same właściwości jak maseczka do skóry tłustej Erisa, ale 2x50ml za 16,9 wychodzi taniej.
Dziękuje za odpowiedź Ja maseczki też używam jak się kąpie.



Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość

Madziu! Jeśli masz trądzik to pomidorowa będzie za słaba, lekko oczyszcza, zużyłam już 2 opakowania jednak odkąd odkrywałm lepsze pod względem działania maseczki oczyszczajace to z niej zrezygnowałam
Natomiast jagodowa jest przepyszna pod względem zapachu, bardzo delikatna jogurtowa, cera jest po niej miękka lepiej nawilżona, ja polecam

Również dziękuje za opinie
Trądziku raczej nie mam. Szukam raczej maseczki nawilżającej i właśnie z tych maseczek Ori jagodowa najbardziej mi odpowiada Ale chyba wezmę oby dwie
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 18:16   #4005
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Szukam raczej maseczki nawilżającej i właśnie z tych maseczek Ori jagodowa najbardziej mi odpowiada Chyba wezmę oby dwie [/quote]

Jeśli chodzi o maseczkę nawilżającą to z pomidorową uważaj bo ona raczej wysusza ale dobrze oczyszcza skóre
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 18:22   #4006
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez renekmgb Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o maseczkę nawilżającą to z pomidorową uważaj bo ona raczej wysusza ale dobrze oczyszcza skóre
Ale będe ją nakładać tylko na nos i czoło, bo tam mam troche tłustą. Dzięki za troske
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 18:24   #4007
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez renekmgb Pokaż wiadomość
Shpilcia Peeling z Oriflame jest super, szczególnie zapach. Jest ostry i dłonie po nim są gładziutkie. W zimie kiedy miałam problemy z suchą skórą dłoni używałam go 2 razy w tygodniu + kąpiel z olejkiem z tej serii i na co dzień smarowałam kremem odżywczym też z tej serii i dłonie miałam milusie Krem mi sie już skończył ale już zamówiłam następny. Ogólnie jest to mój ulubiony zestaw z Oriflame Tak poza tym na tą maseczkę z Ori jagodową skusiłam się dzięki opinią na KWC i wiele dziewczyn pisało jaki ma piękny zapach. Moja okropnie śmierdziała, nawet domownicy pytali co to jest. Może trafiła mi się jakaś stara? :/
Dziękuję : kremik z Ori mam do dłoni migdałowy i jestem mega zadowolona i teraz chciałam uzupełnić ta pielegnacje Moze była stara, bo moja ślicznie pachnie- owocami z jogurtem z Ori zawsze mozesz zwrócić jak CI coś nie odpowiada w określonym czasie
Cytat:
Napisane przez xxxMadziaxxx95 Pokaż wiadomość
Również dziękuje za opinie
Trądziku raczej nie mam. Szukam raczej maseczki nawilżającej i właśnie z tych maseczek Ori jagodowa najbardziej mi odpowiada Ale chyba wezmę oby dwie
Jak nawilżającą to jagodową, pomidorowa bardziej oczyszcza, ogranicza wydzielanie sebum- ogólnie raczej wysusza. Pomarańczowa peel-off też jest fajna z tej serii- cera jet po niej promienna i leciutko oczyszcza,
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 18:29   #4008
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość

Jak nawilżającą to jagodową, pomidorowa bardziej oczyszcza, ogranicza wydzielanie sebum- ogólnie raczej wysusza. Pomarańczowa peel-off też jest fajna z tej serii- cera jet po niej promienna i leciutko oczyszcza,

Nie kuś Na odwyku jestem...
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 18:31   #4009
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Seboradin zaczęłam wcierać razem z ekstraktami w marcu i od tego czasu zdecydowanie lepiej rosną i są ładniejsze. Pojawiło się sporo nowych włosów, takich igiełek (baby hair). Z wypadaniem nie miałam kłopotów poza okresem jesiennym, wtedy poleciało ich trochę więcej niż zwykle.
Co do przetłuszczania to może minimalnie się zmniejszyło, ale ja i tak muszę myć głowę codziennie.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 19:39   #4010
fairlight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 729
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
a to dobrze to bubla nie będę kupować;p


Obiecałam wypróbować ten szampon Pottersa. Jest gęsty i dobrze się pieni. Ma fajny zapach. Troszkę dodaje objętości włosom. za tą cenę myślę, ze warto (6zł) Zobaczymy jak się spisze na dłuzszą metę.
wszystkie kosmetyki do prostowania wlosow ktore posiadam sa do bani, zastanawiam sie nad kupnem seri do prostowania z matrix, ale na wizaz niestety nie sa pochlebne opinie dotyczace tej serii., wiec musze sie powaznie zastanowc bo sa drogie.
fairlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 20:04   #4011
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez fairlight Pokaż wiadomość
wszystkie kosmetyki do prostowania wlosow ktore posiadam sa do bani, zastanawiam sie nad kupnem seri do prostowania z matrix, ale na wizaz niestety nie sa pochlebne opinie dotyczace tej serii., wiec musze sie powaznie zastanowc bo sa drogie.
tak to jest z tymi do prostowania. Pamietam jak kiedyś kupiłam sobie szampon, odzywke i balsam z nivei do prostowania... łojezu;d Może w końcu coś fajnego wymyślą
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 20:14   #4012
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Ja miałam kiedyś Fructis mleczko do prostowania włosów, nawet niezłe było i działało jak odżywka bez spłukiwania. Ale najbardziej lubię jedwab do włosów normalnych Silk Way Tanita http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22302, w zeszlym roku codziennie prostownicy uzywalam razem z tym jedwabiem (przez pól roku) i miałam ładne wlosy, wcale nie zniszczone. Ale moje wlosy sa grube i sztywne,kręcone, kazdy się wiwija w swoją stronę, ale nie farbuje ich, więc to też zmienia postać rzeczy.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 20:19   #4013
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś Fructis mleczko do prostowania włosów, nawet niezłe było i działało jak odżywka bez spłukiwania. Ale najbardziej lubię jedwab do włosów normalnych Silk Way Tanita http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22302, w zeszlym roku codziennie prostownicy uzywalam razem z tym jedwabiem (przez pól roku) i miałam ładne wlosy, wcale nie zniszczone. Ale moje wlosy sa grube i sztywne,kręcone, kazdy się wiwija w swoją stronę, ale nie farbuje ich, więc to też zmienia postać rzeczy.
a gdzie kupiłaś ten jedwab? Bo szczerze mówiąc nigdy go nie widziałam a moje włosy, czasem aż pragna czegos dobrego ;p
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 20:33   #4014
fairlight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 729
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
tak to jest z tymi do prostowania. Pamietam jak kiedyś kupiłam sobie szampon, odzywke i balsam z nivei do prostowania... łojezu;d Może w końcu coś fajnego wymyślą
tez mialam ta serie z nivea i tez do bani, teraz kupilam sobie serie z schwarzkopf do prostowania ale tez nie dziala.
jedwab z biosilk tez mam ale tez mi nie przypadl do gustu.
jedynie mam fajne wyprostowane wlosy jak mi fryzjer zrobi.
a jak jak sobiw e domu wyprostuje do mam takie strasznie sztywne wlosy i nie wiem dlaczego tak sie dzieje.
fairlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 20:42   #4015
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Seboradin zaczęłam wcierać razem z ekstraktami w marcu i od tego czasu zdecydowanie lepiej rosną i są ładniejsze. Pojawiło się sporo nowych włosów, takich igiełek (baby hair). Z wypadaniem nie miałam kłopotów poza okresem jesiennym, wtedy poleciało ich trochę więcej niż zwykle.
Co do przetłuszczania to może minimalnie się zmniejszyło, ale ja i tak muszę myć głowę codziennie.
dziekuje mi właśnie zaczeły na masę wypadać mimo spozywania duzej ilosci warzyw/owoców + belissa
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 00:56   #4016
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Moje dzisiejsze zakupy-oslawiona juz Satsuma z The Body Shop.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg the body shop.jpg (22,8 KB, 103 załadowań)
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 08:47   #4017
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Niech Ci satsuma dobrze sluzy. Jest absolutnie cudowna!!!!!!!
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 11:54   #4018
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Niech Ci satsuma dobrze sluzy. Jest absolutnie cudowna!!!!!!!
Ooo kurcze a ja jestem totalnie zawiedzionaZapach jest wg mnie jakis taki meczacy i dosc sztuczny.No,ale skoro kupilam to trzeba wykorzystac.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 13:42   #4019
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze zakupy-oslawiona juz Satsuma z The Body Shop.
Super zakupy
__________________


Edytowane przez xxxMadziaxxx95
Czas edycji: 2009-05-04 o 14:08
xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 16:35   #4020
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Helloł To znów ja...i moje dzisiejsze zakupy............:rolley es:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0004.jpg (142,2 KB, 122 załadowań)
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.