Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-09, 16:39   #4141
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem że kolorki które załącze to ani zimne ani popiele, ale wiem że nikt jak wy nie zna się na farbkach. Jaki to kolorek ?
Zaznaczam mam włoski złotawe po spłukaniu lorealki 7.22+7.11 . Chciałabym farbkę z poziomu 8 nie ciemniejszą
Ja obstawiam jasny złoty blond lub jasny beżowy blond. Przeglądnij jakąkolwiek paletę i pewnie znajdziesz i już producent sobie nazwie miodowym, herbacianym czy jak tam sobie chce.
No to wygląda na 8, ale jak ta Twoja spłukana 7 jest ciemna to na 6% rozjaśni się odrost a długości nie, a jak są jaśniejsze to w porządku
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 19:14   #4142
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Już nie jestem blondynką
Moje piękne, jasne, prawie zimne pasemka są teraz cudownie miedziano-kasztanowe dzięki wspaniałej, gównianej Richesse 9,11! Lodowa Szarość? Kogoś tam popieprzyło na maxa w tym L'Orearze! Powinno się to nazywać Obrzydliwy Kasztan! Nigdy więcej. NIGDY! Poziom 9 zrobił mi ohydną, ciepłą szóstkę. Extra.... Teraz to już serio niczego mi się nie chce! Jedynie płakać. Wella Touch nie ruszała mi przynajmniej pasemek a ta durna Richesse zepsuła cały efekt, o którym tak długo marzyłam! Jak to jest możliwe!!!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 19:21   #4143
kalina8209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam , Wszystkim Dziewczynom, które chcą mieć popielaty brąz polecam nową linię Goldwella Topchic StayCool Brunets
http://www.kurierfryzjerski.pl/kurie...nr-4-2010.html
kalina8209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 19:33   #4144
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Już nie jestem blondynką
Moje piękne, jasne, prawie zimne pasemka są teraz cudownie miedziano-kasztanowe dzięki wspaniałej, gównianej Richesse 9,11! Lodowa Szarość? Kogoś tam popieprzyło na maxa w tym L'Orearze! Powinno się to nazywać Obrzydliwy Kasztan! Nigdy więcej. NIGDY! Poziom 9 zrobił mi ohydną, ciepłą szóstkę. Extra.... Teraz to już serio niczego mi się nie chce! Jedynie płakać. Wella Touch nie ruszała mi przynajmniej pasemek a ta durna Richesse zepsuła cały efekt, o którym tak długo marzyłam! Jak to jest możliwe!!!!

Kurczę, jak to możliwe? może farba była podmieniona - sprawdzałaś na tubce?
Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem że kolorki które załącze to ani zimne ani popiele, ale wiem że nikt jak wy nie zna się na farbkach. Jaki to kolorek ?
Zaznaczam mam włoski złotawe po spłukaniu lorealki 7.22+7.11 . Chciałabym farbkę z poziomu 8 nie ciemniejszą
Ja też stawiam "beżowy jasny blond", ale nie wiem czy to poz. 8 czy trochę wyżej, jak Zyta pisała - jak masz długość ciemniejszą to już nie rozjaśni.
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 19:52   #4145
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Sprawdzałam. 9,11 jak nic.
Rany........ masakra totalna. Tylko odrost jest.... Lodowy! Reszta miedziano-marchewkowa. Podwójny popiel... bo padnę.
Ciekawe czy pasemka są jeszcze do odratowania? Na pewno już nie odzyskam tych jasnych, bo mimo że Richesse jest niby półtrwała to i tak się w nie wgryzie...

Zobaczymy.
Jeśli się jakoś uda to zrobię za jakiś czas jeszcze dwa podejścia. Chantal, ale dosłownie poziom 10 + mix, a jak to nie da nic to przyciemnię włosy i wezmę Goldwela TopChic poziom 8 lub 7 SB + mix... I koniec.
Jeśli się nie powiedzie to idę znów na pasemka i zrobię się biała dosłownie. Albo odwrotnie. Czarna jak smoła.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 20:11   #4146
MovieGirl
Raczkowanie
 
Avatar MovieGirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

boshhh.....shade wiem co czujesz.....ODPADAM...... mowie wam nie nakładajcie tego lorealowego gówna...mnie tez nęciło kiedys na ta lodowa szarosc ale thank god tego nie zrobilam....

kalina8209!!!!!!!!apeluję do Ciebie!!!!zainteresowało mnie to co wkleiłaś ale pokazuje się home i nie wiem gdzie mam wejść!!! szukałam ale nie znalazlam pliss napisz gdzie piszą o tym topchic stay brunettes

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

aha!!i zlookajcie co znalazłam:[wiem, że z deka nie ten temat, ale niektóre piszą, że im sie szybko kolor wypłukuje]

http://www.luxuryhaircare.co.uk/Bumb...duct_info.html

zdało by się NIEBIESKO ZIELONY no no no to chyba ucieszy niejedną z nas w celu zatrzymania kolorku ke??? - tyle, że już ost wydalam hajs na opcje rescue treatment i kurna.....zdałoby się podreperować teraz budżet

anyway.....kupie wraz z odżywką może za miesiąc - ciekawa opcja:l ove:
MovieGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 20:53   #4147
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

jezu dziewuszki, pojdzcie do fryzjera, pokazcie co chcecie, a nie wierze, ze fryzjer-ka nie bedzie potrafila dobrac odpowiedniego koloru.
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 20:58   #4148
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny....... wstyd mi.... bo ja chyba jednak spanikowałam trochę zbyt mocno...
Włosy wyschły i... koszmar zniknął! Hmmmmm... Jestem... wręcz siwo-srebrzysta! Jakbym się nagle postarzała o jakieś 30 lat...
Ale żeby nie było... Jakiś mega cud się nie wydarzył. Pasemka zniknęły - tzn. totalnie są stonowane, ale na szaro Pomiędzy nimi włosy są bardziej ciepłe. Ogólnie jednak całość nie jest taka zła, i to pod lampą, więc sądzę, że za dnia będzie mi się samopoczucie podnosiło.
Przedziałek mam siwy i on się zlewa z pasmami, które też są szaro-siwe. Efekt wyszedł taki... bury. Chłodno-ciepławy orzech - takie określenie mi się nasuwa. Może to na wilgotno tylko tak masakrycznie wyglądało?
Ale... Tak czy inaczej, widzę, że jedynie MIX działa cuda. Może i nawet poziom 9 jest ok, ale koniecznie z niebieskim mixem! Szukam więc dalej...
Foty wkleję, coś tam mam, ale poczekam do jutra dla porównania... Normalnie zaskakujące doświadczenie...

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-06-09 o 20:59
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 23:25   #4149
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny....... wstyd mi.... bo ja chyba jednak spanikowałam trochę zbyt mocno...
Włosy wyschły i... koszmar zniknął! Hmmmmm... Jestem... wręcz siwo-srebrzysta! Jakbym się nagle postarzała o jakieś 30 lat...
Ale żeby nie było... Jakiś mega cud się nie wydarzył. Pasemka zniknęły - tzn. totalnie są stonowane, ale na szaro Pomiędzy nimi włosy są bardziej ciepłe. Ogólnie jednak całość nie jest taka zła, i to pod lampą, więc sądzę, że za dnia będzie mi się samopoczucie podnosiło.
Ty panikaro, no wiesz co, nawet nie poczekałaś aż włosy wyschną?
Częściowo jesteś usprawiedliwiona, bo jakby mi nagle marchew na głowie wyrosła to też bym dramatyzowała.

To, że masz b-j ciepłe włosy między pasemkami jest całkiem logiczne - 9.11 ma za jasne pigmenty by skutecznie pokryć ciemniejsze włosy.

Cierpliwie czekamy na zdjęcia...
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 23:34   #4150
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
Ty panikaro, no wiesz co, nawet nie poczekałaś aż włosy wyschną?
Częściowo jesteś usprawiedliwiona, bo jakby mi nagle marchew na głowie wyrosła to też bym dramatyzowała.

To, że masz b-j ciepłe włosy między pasemkami jest całkiem logiczne - 9.11 ma za jasne pigmenty by skutecznie pokryć ciemniejsze włosy.

Cierpliwie czekamy na zdjęcia...
Przepraszam, przepraszam! Ale naprawdę widziałam tam masakrę! Może to efekt zakrycia blond pasemek, do których się już mocno przyzwyczaiłam...
Jutro wkleję fotki.

No ale właśnie co tu zrobić z tymi "ciepłymi pomiędzy"? Chcąc utrzymać pasemka musiałabym kłaść poziom 10, ale tak jak mówisz taki jasny nie pokryje ciemnych włosów... Jedyna rada - albo przyciemnić całość (pamiętam, że poziom 8 + mix mi jakiś czas temu ujednolicił włosy z pasemkami tak, że nawet odrosty zniknęły) albo pogodzić się z zimno-ciepłą czuprynką...?

Dopisuję: zrobiłam fotki, więc wklejam kilka. W sztucznym świetle i dziennym. Niby ok, ale jakby czegoś brakuje... Sama już nie wiem.
Zamówiłam farby CHANTAL. Tylko jeszcze nie wiem na jaki poziom się zdecyduję... Poradzicie coś????
Waham się między 9,1 a 10,1... Do tego mixton niebieski i srebrno-perłowy wzięłam...
Boję się, że 9 + mix wyjdzie ciemno, a znów 10 może nie pokryć? HELP!

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-06-11 o 11:26
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 15:54   #4151
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 632
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Shade, jest ładnie i już nic najlepiej nie kombinuj Niech Ci trochę odpoczną włosy, może za jakiś miesiąc zadziałasz? Co ile Ty farbujesz?

U mnie z kolei zrobiło się na głowie już zupełnie ciepło, więc wkrótce definitywnie pożegnam się z Majirelem. Dziękuję kalinie8209 za linka do kuriera fryzjerskiego, te Goldwelle brzmią jak coś dla mnie. Tylko co by tu wyprobować? Może 6A + 6BP? Albo 6BP + jakiś mix?
nanah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 19:54   #4152
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez nanah Pokaż wiadomość
Shade, jest ładnie i już nic najlepiej nie kombinuj Niech Ci trochę odpoczną włosy, może za jakiś miesiąc zadziałasz? Co ile Ty farbujesz?

U mnie z kolei zrobiło się na głowie już zupełnie ciepło, więc wkrótce definitywnie pożegnam się z Majirelem. Dziękuję kalinie8209 za linka do kuriera fryzjerskiego, te Goldwelle brzmią jak coś dla mnie. Tylko co by tu wyprobować? Może 6A + 6BP? Albo 6BP + jakiś mix?
Ale gdzie znalazłaś dokładnie info o tych farbach Goldwell???? Ja nie wiedziałam w co tam kliknąć.....
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 09:39   #4153
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Szukając farbki dla siebie znalazłam farbkę chantal o której pisałyście i znalazłam takie coś

http://www.prosalon.eu/admin/Editor/...CJA_srodek.pdf
nie wie czy ktoś już to wklejał.


Czy ktoś farbował nią włoski. Zachęca mnie cena i pojemność. Ja na swoje włosy muszę kupować 2 tubki farbki w poj 50-60 ml a przy goldwelu to koszt ok 60-70 zł i wychodzi już prawie tyle co u fryzjera więc odpuszczę.
Chantal 2 tubki plus woda to ok 40 zł i powinno starczyć dla mnie na 2 razy i to się opłaca.
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 12:49   #4154
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
Szukając farbki dla siebie znalazłam farbkę chantal o której pisałyście i znalazłam takie coś

http://www.prosalon.eu/admin/Editor/...CJA_srodek.pdf
nie wie czy ktoś już to wklejał.


Czy ktoś farbował nią włoski. Zachęca mnie cena i pojemność. Ja na swoje włosy muszę kupować 2 tubki farbki w poj 50-60 ml a przy goldwelu to koszt ok 60-70 zł i wychodzi już prawie tyle co u fryzjera więc odpuszczę.
Chantal 2 tubki plus woda to ok 40 zł i powinno starczyć dla mnie na 2 razy i to się opłaca.
Kretoszczurku (mój ulubiony nick na Wizażu ) ja właśnie zamówiłam farbę CHANTAL! Tylko się ciągle waham czy wziąć poziom 10 czy 9. Do niej zamówiłam dwa mixtony - niebieski i srebrno-perłowy.
Sama jestem ich ciekawa... Pojemność i cena bajeczne! A popiele w palecie (widziałam na żywo u fryzjera) takie jak nigdzie! 8,11 wymiata! Jak kiedyś zechcę przyciemniać to wezmę ten. Ale np. 9,1 czy 10,1 i inne w dół równie piękne. Takie szaro-srebrne... Marzenie!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 13:23   #4155
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

shade na tych swoich wlosach na 6 poziomie połozyłas 1 pasemka?

bardzo ciekawe to co w tym linku!

czerwony zołty i niebieski w tej samej proporcji daje brazik z chlodna poswiata

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

dziewczyny własnie czytam ze

3% utleniacz do : koloryzacji semi-permanentnej
wzmacnianie krycia kolorów o chłodnej tonacji
przyciemniania

6% do: pracy na włosach rozjasnianych
krycia siwizny
zmiana koloru o 1-2 tony

no ale co z osobami np co chca zakryc odrost i zostac przy zimnym brazie?
albo czy koniecznie trzeba zastosowac 6% jak chce sie przyciemnic
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/

Edytowane przez Mini1991
Czas edycji: 2010-06-12 o 13:16
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 13:45   #4156
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
shade na tych swoich wlosach na 6 poziomie połozyłas 1 pasemka?

bardzo ciekawe to co w tym linku!

czerwony zołty i niebieski w tej samej proporcji daje brazik z chlodna poswiata

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

dziewczyny własnie czytam ze

3% utleniacz do : koloryzacji semi-permanentnej
wzmacnianie krycia kolorów o chłodnej tonacji
przyciemniania

6% do: pracy na włosach rozjasnianych
krycia siwizny
zmiana koloru o 1-2 tony

no ale co z osobami np co chca zakryc odrost i zostac przy zimnym brazie?
albo czy koniecznie trzeba zastosowac 6% jak chce sie przyciemnic
O co Ty mnie pytasz? Czy kładłam pasemka 1 raz? Bo trochę nie rozumiem....

A co do tej procentowości oxydantów to też się zastanawiam... Ale chyba nadal będę obstawać przy 3%...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 13:52   #4157
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

tak:P
czy 1 raz robiłas serie pasemek
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 14:08   #4158
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
shade na tych swoich wlosach na 6 poziomie połozyłas 1 pasemka?

bardzo ciekawe to co w tym linku!

czerwony zołty i niebieski w tej samej proporcji daje brazik z chlodna poswiata

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

dziewczyny własnie czytam ze

3% utleniacz do : koloryzacji semi-permanentnej
wzmacnianie krycia kolorów o chłodnej tonacji
przyciemniania

6% do: pracy na włosach rozjasnianych
krycia siwizny
zmiana koloru o 1-2 tony

no ale co z osobami np co chca zakryc odrost i zostac przy zimnym brazie?
albo czy koniecznie trzeba zastosowac 6% jak chce sie przyciemnic
No zalezy jaki masz odrost, jak jaśniejszy to normalnie dajesz na 3% jak masz ciemniejszy to dopiero trezba pokombinowac...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 14:09   #4159
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
tak:P
czy 1 raz robiłas serie pasemek
Jeden raz. Matrixem. Na bazie ciemnej tak powiedzmy "ciemna szóstka". Na serio się fajnie rozjaśniły, dlatego się po tej Richesse wystraszyłam, że mi zniszczyła pasemka, ale nie. Są! Wczoraj myłam włosy i się ta bura 9,11 spłukała nieco. Niby jest siwy ten kolor, ale jakiś dziwny... Ta moja panika była zbyt gwałtowna natomiast i tak mnie Richesska nie przekonuje.
Spróbuję te Chantalki. Wezmę jednak poziom 10,1. Jak dodam mixy to się przyciemni i tak. A jeśli nie i będzie za słabo to dokupię 9,1 lub 8,11. One są tak tanie, że można szaleć! Najpierw jednak trzeba sprawdzić ich jakość!

Wklejam foty po myciu. Jest nadal jasno, więc się uspokoiłam.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-12, 14:34   #4160
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

shade super masz teraz kolor.. a mi sie płakac chce mam taka granatowa czern
i ten odrost ciegle ciepły i w ogole nie moge go "złapac"

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

i powiedz jeszcze ile juz farbowałas od czasu zrobienia tych pasemek
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 14:46   #4161
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
shade super masz teraz kolor.. a mi sie płakac chce mam taka granatowa czern
i ten odrost ciegle ciepły i w ogole nie moge go "złapac"

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

i powiedz jeszcze ile juz farbowałas od czasu zrobienia tych pasemek
Nie płakaj tam tylko maszeruj do fryzjera! (czasem warto!) Niech Ci machnie jakieś pasemeczka i będzie Ci łatwiej. Dla mnie to było wybawienie! Przecież wiesz jaka byłam ciemna... Teraz nie chcę już żadnych niższych niż 8 poziomów.
Farbowałam już chyba 3 razy od tego czasu. Wella Touch poszła i teraz ta Richesse. Wella mi wybielała pasemka a Richesse przyciemnił i "przyszarzył". Włosy są w niezłej kondycji, dlatego jeszcze mam odwagę szaleć.
Ale prawie każde mycie było połączone z niebieskim szamponem i odżywką Joanny i na koniec srebrną płukanką. Na blond pasemkach naprawdę to dawało super efekty. Szampon mi się właśnie skończył. W poniedziałek muszę dokupić Nic mnie nie wysusza choć miał w KWC takie osądy, ale to może być dobroczynny wpływ jedwabiu. A włoski też prostuję czasem a nawet ostatnio traktuję lokówką I już myślę o zapuszczaniu - jak zwykle gdy mam krótkie haha! Czasem warto w czymś zaryzykować... A rozjaśnianie w domu Mini to największe zło. Może podetnij te ciemne końce i chociaż trochę rozświetl całość pasemeczkami?

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-06-12 o 14:47
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 10:19   #4162
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

shade własnie najgorsze ze w blondzie to jak strach.. kazdy sie pyta co ja najlepszego narobiłam.. i pomyslec ze rok temu w kwietniu robiłam 2 ture pasemekk zeby znowu spierniczyc sobie włosy na czarno - człowiek jest głupi..
bardziej mysle o kupieniu profesjonalnego rozjasniacza i poproszeniu kogos o zrobienie pasemek.. bon do fryzjera mi sie nie usmiecha isc na cos co i tak za 2 dni pokryje farba;/

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

fajnieby było jakby zafirah albo magda wpadły

Shade a co z allwaves czytałam pare stron wczesniej i byłas zakochana. I po 6,1 sliczny kolor wiem wiem ze za ciemny no ale czemu ich nie kupujesz?

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

aa i czy wiesz jaki utleniacz musiałabym dołozyc? 9% wystarczy? nie chciałabym siegac po 12
wiesz jaki ty miałas?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 19:38   #4163
niezapomnijkaa09
Rozeznanie
 
Avatar niezapomnijkaa09
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 688
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

hej dziewczynki
czytam Was i podziwiam w dążeniu do chłodnego odcienia brązu. Chciałam się dowiedzieć czy fryzjer jest w stanie uzyskać taki kolor na rozjaśnianych do jasnego blondu włosach? Przeczytałam jak jedna z Was (przepraszam ale nie pamiętam dokładnie która) napisała, że chodziła po wielu fryzjerach i dopiero sama metodą prób i błędów uzyskała upragniony odcień. Trochę mnie to zdołowało bo boję się samodzielnych eksperymentów. Kiedyś już przez to przechodziłam i i tak musiałam iść do fryzjera na poprawki więc nie chce tego powtarzać. Chciałabym z mojego jasnego blondu (na którym mam ciemne pasemka- taki typowy balejaż na poziomie chyba 10 i 5) zmienić kolor na popielaty brąz. Właśnie taki jak niektóre z Was uzyskują na swoich włoskach. Myślicie, ze jest szansa? Moja fryzjerka pracuje na goldwellu i zawsze nim mam farbowane włosy ale nie wiem czy będzie umiała tak ładnie mieszać mixa jak Wy
Czy któraś z Was dziewczynki u fryzjera uzyskała taki efekt o jaki jej chodziło?
__________________
16.10.2010 żonka swojego męża
21.04.2014 szczęśliwa mama Antosia


Aparatka:
góra 27.06.2014
niezapomnijkaa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 20:10   #4164
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

niezapominajko to zalezy od fryzjera.. ja np chciałabym trafic na takiego co mogłabym z nim pogadac a nie ja zaczynam o popielach a ktos na mnie oczy jak 5 złotych;/
a tak w ogoel to popiel jest bardzo nietrwały trzeba ciagle tonowac
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 21:10   #4165
kalina8209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez MovieGirl Pokaż wiadomość
boshhh.....shade wiem co czujesz.....ODPADAM...... mowie wam nie nakładajcie tego lorealowego gówna...mnie tez nęciło kiedys na ta lodowa szarosc ale thank god tego nie zrobilam....

kalina8209!!!!!!!!apeluję do Ciebie!!!!zainteresowało mnie to co wkleiłaś ale pokazuje się home i nie wiem gdzie mam wejść!!! szukałam ale nie znalazlam pliss napisz gdzie piszą o tym topchic stay brunettes

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

aha!!i zlookajcie co znalazłam:[wiem, że z deka nie ten temat, ale niektóre piszą, że im sie szybko kolor wypłukuje]

http://www.luxuryhaircare.co.uk/Bumb...duct_info.html

zdało by się NIEBIESKO ZIELONY no no no to chyba ucieszy niejedną z nas w celu zatrzymania kolorku ke??? - tyle, że już ost wydalam hajs na opcje rescue treatment i kurna.....zdałoby się podreperować teraz budżet

anyway.....kupie wraz z odżywką może za miesiąc - ciekawa opcja:l ove:
Goldwell – Topchic StayCool Brunettes



Właściwości i zalety:
• Przyciągające uwagę nowe kompozycje kolorystyczne brązów o chłodnym, neutralnym charakterze.
• Niespotykanie trwały charakter koloru, dzięki zgłoszonej do opatentowania technologii CoolProtect.

W odcieniach brązu znajdują się chłodne i ciepłe połączenia pigmentów koloru. Jednak chłodne pigmenty wypłukują się szybciej niż ciepłe. Dodatkowo, ciepły kolor bazowy, który zmienił się podczas zabiegu koloryzacji, staje się bardziej widoczny. W konsekwencji, chłodny efekt kolorystyczny z czasem staje się cieplejszy.



Technolgia CoolProtect efektywnie neutralizuje ciepły charakter koloru i zachowuje równowagę pomiędzy chłodnymi, a ciepłymi pigmentami koloru dla uzyskania jego niespotykanej trwałości.

Odcienie:



6 przyciągających uwagę odcieni o 3 różnych kierunkach kolorystycznych – od chłodnych po neutralne:

• Wyrafinowane Perłowe Brązy: 6BP, 5BP, 4BP.
• Wyrafinowany Przydymiony Brąz: 6BS.
• Wyrafinowane Matowe Brązy: 6BM, 5BM.
kalina8209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 00:53   #4166
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

kalina8209 dzięki za linki! Jej... brzmi bossskoooo to wszystko... pytanie tylko jak będzie w praktyce?...

Mini1991 nie rób pasemek domowym sposobem! Szkoda włosów... coś o tym wiem. A czemu masz farbować zaraz pasemka od fryzjera, bo nie kapuję?? Chodzi Ci o to, że boisz się, że wyjdą Ci żółte czy jak?

Co do Allwaves... hmmm... 6,1 był boski! Nie wiem jak wyższe poziomy. Z 7,1 już nie byłam tak zadowolona. Poza tym skusił mnie ten Chantal - głównie przez mixton srebrno-perłowy
Narazie to będę testować...

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-06-14 o 00:54
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 07:57   #4167
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

shade bo wygladam jak zombie w blondzie

fajnie zapowiada sie ten goldwell ale 6 to najjasniejszy odcien
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 08:25   #4168
MovieGirl
Raczkowanie
 
Avatar MovieGirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dzięki kalina:P ale już sama też to znalazlam

chciałabym tylko wiedziec jedno....czy gdzieś jest paleta tych kolorków??bo na tej co ja mam ich nie ma a chcialabym widzieć naocznie te brązy - wiem, ze fotki jakies tam byly na stronce tego kuriera, ale wolałabym paletę...

kissGils
MovieGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:16   #4169
ania_000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hej dziewczyny. Piszę z nadzieją, że mi coś poradzicie. Na wstępie powiem, że zafarbowanie i obcięcie moich pięknych, długich włosów w kolorze jasnego popielatego brązu w wieku szczeniackim było najgłupszym buntem, jaki wzniosłam przeciw mojej mamie. Od 15 roku życia farbuję włosy. Miałam już blond, czerń i wszelkie możliwe odcienie brązu z wyjątkiem mojego wymarzonego- zimnego . Nienawidzę tych rudych refleksów. Dokładnie miesiąc temu farbowałam włosy (Majirel 5,12). Miał wyjść Jasny brąz popielato- opalenizujący. Wyszedł ciemny brąz z rudo-fioletowym refleksem. Myłam włosy codziennie i farba doszczętnie się sprała, obecnie mój kolor to orzeszek laskowy z najobrzydliwszym rudawym odcieniem :/ No i co ja teraz mam począć? Odrost mam już 1 cm i muszę zafarbować te włosy, ale nie mam za bardzo pomysłu czym to zrobić. I tu nie chodzi nawet o ten odrost, tylko o ten paskudny, sprany, rudy kolor… Chciałabym mieć jasny brąz, z brązowym refleksem. Pomożecie?
ania_000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:21   #4170
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

cześć, miałam się wybrać do fryzjera w celu ufarbowania moich włosów, otóż położono mi coś z odcieni naturalnych Revlon, ponoć z popielami jest tak, że przy długich włosach, kiedy kilka razy kładło się popiel końcówki wychodzą prawie czarne, a góra jaśniejsza, a ja wolałabym być odrobinę jaśniejsza. Póki co, kolor fajny, nie ma żadnych czerwieni, rudości, żółci. Zobaczymy jak będzie się wymywał. Jedna z Was wklejała specyfiki z Bumble&Bumble i nie powiem, zainteresowały mnie, rozważam zakup odżywki, nie jest może najtańsza, ale czytałam, że faktycznie ochładza i pomaga przetrwać czas pomiędzy jednym a drugim farbowaniem
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.