Excellence Crème - L’Oréal Paris-blond - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 12:25   #31
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez kamis77 Pokaż wiadomość
Witajcie, mam pewnien problem.
Otóż farbuję włosy na blond już dłuższy czas. Miałam bardzo jaśniutkie farbowane blond włosy farbą Garnier nutrisse krem nr 100 (odcień super rozjaśniający), ale przestały mi sie podobać, więc postanowiłam trochę przyciemnić, żeby były bardziej naturalne i użyłam farby również Garnier ale z nr 90 czyli bardzo jasny naturalny blond. Na początku wyglądało to fajnie.

Jednak z czasem używając tejże farby na odrosty (używałam jej chyba 3 razy - co miesiąc) moje włosy nabrały nagle rudawego odcienia z przebłyskującymi jaśniutkimi pasemkami, co wg mnie wygląda okropnie :/ ( zdjęcia mojego obecnego koloru poniżej) i teraz mam problem jakiej farby użyć, aby uzyskać z tego co już mam na głowie, ładny naturalny, jasny (ale nie jaśniutki platynowy) kolor blond (mniej więcej taki jak na dwóch ostatnich poniżej).

Czy myślicie że ta farba L'orel Excellence Creme nr 9 pomoże??Czy może jakaś inna, innej firmy? i Czy nie będzie tak, że po nałożeniu znów mi wyjdzie jakiś zrudziały kolor?? Poradźcie coś, bardzo Was proszę
nic dziwnego, że wyszedł Ci kolor rudawy, garnier 90 naturalny to kolor ciepły, co w praktyce oznacza jasny blond mieniący się złoto-rudawymi oraz jasniejszymi pasmami. 9 z exellenca tez jest dosc ciepła i nie zgasi tego, co Ci się nie podoba. Użyj 9,1 to blond popielaty, wychłodzi Ci całosc do srebrzystego blondu, popiel spłucze się po 2-3 myciach i bedziesz miec taki czysty naturalny złoty, jak na zdjęciach co wkleiłas. Dziewczyny chwala tez garnier 111 i wellaton 12/1, ale po tym bedziesz miec jasniejsze włosy, niż masz.

Polecam Ci do pielęgnacji blondu szmapon z joanny ultra color system, taki fioletowy. działa cuda. Z żółtka i rudego robi chłodne blondy, nie pozwala tez włosm zżółknac po farbowaniu.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-03-29 o 12:26
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:53   #32
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Dzięki za odpowiedź
Myślisz ze po tej farbie co podałam w linku, będzie dobrze??

http://www.bazarek.pl/produkt/0/5707...aty-blond.html

i wyjdzie mi taki jasny (ale nie za jasny) blond? Może spobuje tej farby i niedługo zakupię ciekawe co wyjdzie
kamis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 08:44   #33
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

niestety link, który podałas mi nie działa, wiec nie wiem o jaką farbe chodzi. Ale dodam, że jak nałozysz wellaton 9/1, to wyjdzie Ci wpraktyce jak 8/1 na opakowaniu http://www.wellaton.pl/produkty.html
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 12:01   #34
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

chodziło mi o tą farbę (w załączniku)
Szczerze mówiąc przyzwyczaiłam się do farb z Garniera- bo bardzo je lubię, nie niszczą bardzo włosów. Boję się trochę zmieniać firmę :P nie wiem czy Wellaton to dobre farby.. i czy nie niszczą włosów za bardzo no i jak kolory wychodzą- nigdy nie używałam :P ale jeśli chodzi o tą farbę wellaton 9/1 to dokładnie chciałabym miec taki kolorek jak na opakowaniu z przodu
kamis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 12:18   #35
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

nutrise 91 powinno Ci ładnie wyjśc. sama mam zakupiony ten kolorek Tylko na poczatku może wyjsc mocniej popielato, nie zrażaj się- ze 2 mycia i dojdzie Ci do takiego złotawego jak na opakowaniu wellatonu 9/1.

wellatonu tez nie używałam, jakos nie pasuje mi okładka A garnierem jestem zachwycona. Tania farba a tak się mi ładnie trzyma. I taki lśniące włosy. I nie wysusza mi. No wiec rozumiem Twoje przywiązanie do garniera

wrzuc fotki jak zrobisz!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 11:11   #36
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Dzięki mysia Niebawem kupię tą farbę, ciekawe jak wyjdzie i wrzucę fotki buziak

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

a jeszcze pytanko, czy Ty używasz obecnie tej farby?? może masz jakieś zdjęcie z tym kolorkiem??
kamis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 11:55   #37
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

używam teraz garnier color naturals 8 (jansy blond), ale domieszałam troszke tego nutrissa89 (jasny blond popielaty) bo ja lubie kombinowac i raz robie tak raz siak.

Tak to wygląda. Pierwsze zdjęcie zaraz po farbowaniu a drugie po 4 tygodniach
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-06 o 12:45
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 14:54   #38
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

ładny kolor, podoba mi się kurcze boję sie trochę kupować tej farby garniera nutrisse 91 b. jasny popielaty blond, bo popielaty to taki raczej jaśniutki kolor, a ja chciałabym uzyskać efekt jasnych, ciepłych, naturlanych włosów, obawiam się, że po tej farbie mogę mieć chłodny odcień jasnego blondu :P
kamis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 08:28   #39
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

no to zamiast nutrissa, on mocno rozjasnia, nałóz natural color, tam jest zwykła 9 bez odcieni, bazuje na naturalnym kolorze, wychodzi dosc ciepło. Zamiast chłodnego złota, będziesz miec rudawe. Albo spróbuj 89 czyli jasny blond beżowy. Nie jest az tak ciepły i nie jest zimny, pośrodku.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 09:33   #40
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
używam teraz garnier color naturals 8 (jansy blond), ale domieszałam troszke tego nutrissa89 (jasny blond popielaty) bo ja lubie kombinowac i raz robie tak raz siak.

Tak to wygląda. Pierwsze zdjęcie zaraz po farbowaniu a drugie po 4 tygodniach

Jejku Mysia śliczny masz ten kolorek, taki naturalny... a myślisz że jak bym walnęła sobie na mocno rozjaśnione włosy (Belle Color 111) ten Nutrisse beżowy blond (89) to wyjdzie mi coś sensownego??
Na pewno wyjdą jaśniejsze niż twoje, ale tak by było ok bo ja bym chciała uzyskać efekt takiego nie wiem jak to określić... bardzo jasnego ale wyglądającego naturalnie blondu, beżowo - ciepłego Już myślałam nawet żeby pójść z tym do fryzjera ale obawiam się że (jak zwykle!!) nie zrobi mi dokładnie takiego koloru jak chcę Jeszcze nigdy u fryzjera nie wyszło mi to co bym chciała a zwiedziłam już wielu...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 10:31   #41
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Jejku Mysia śliczny masz ten kolorek, taki naturalny... a myślisz że jak bym walnęła sobie na mocno rozjaśnione włosy (Belle Color 111) ten Nutrisse beżowy blond (89) to wyjdzie mi coś sensownego??
Na pewno wyjdą jaśniejsze niż twoje, ale tak by było ok bo ja bym chciała uzyskać efekt takiego nie wiem jak to określić... bardzo jasnego ale wyglądającego naturalnie blondu, beżowo - ciepłego Już myślałam nawet żeby pójść z tym do fryzjera ale obawiam się że (jak zwykle!!) nie zrobi mi dokładnie takiego koloru jak chcę Jeszcze nigdy u fryzjera nie wyszło mi to co bym chciała a zwiedziłam już wielu...
dziekuję bardzo

włoski wyjda Ci na pewno jaśniejsze niż moje, przy czym myśle, że osiągniesz efekt dokłądnie taki, jak ma babka na opakowaniu nutrisse 89 a po paru myciach wypłucze się do cieplejszego złoto-beżowego koloru. Masz bazowo 111 a to odcien popielaty, dlatego mysle, ze złapie chłodniej i wyraziściej. Powinno byc naprawde ładnie. Wydaje mi się tez, że kolor o który Ci chodzi powinnas określac jako biszkoptowy lub piaskowy blond, bo te odcienie zmierzają do kolorów własnie ciepłych, ale nie rudych.

Co do frzyjerów, no skąd ja to znam.. :P dlatego wszytsko robię sobie sama
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 10:55   #42
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

może rzeczywiście spobuje tego beżowego dziękuję Ci mysia za wszystkie rady
kamis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 11:16   #43
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez kamis77 Pokaż wiadomość
może rzeczywiście spobuje tego beżowego dziękuję Ci mysia za wszystkie rady
nie ma za co życzę powodzenia!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 14:52   #44
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Jejku Mysia śliczny masz ten kolorek, taki naturalny... a myślisz że jak bym walnęła sobie na mocno rozjaśnione włosy (Belle Color 111) ten Nutrisse beżowy blond (89) to wyjdzie mi coś sensownego??
Na pewno wyjdą jaśniejsze niż twoje, ale tak by było ok bo ja bym chciała uzyskać efekt takiego nie wiem jak to określić... bardzo jasnego ale wyglądającego naturalnie blondu, beżowo - ciepłego Już myślałam nawet żeby pójść z tym do fryzjera ale obawiam się że (jak zwykle!!) nie zrobi mi dokładnie takiego koloru jak chcę Jeszcze nigdy u fryzjera nie wyszło mi to co bym chciała a zwiedziłam już wielu...
Kochana jak jak już się zdecydujesz i zrobisz tym 89 to wzuć fotki.Ja się cały czas przymierzam do przyciemnienia o ton ale jakoś nadal nie mam odwagi a mam również jak i Ty bardzo mocno rozjaśnione włosy.Na pewno wielu osoba jak również mnie się bardzo przydadzą.Z góry dziękuje i pozdrawiam P.S. A kiedy chciała byś taki zabieg przeprowadzić?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-04-01 o 14:53
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 18:38   #45
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kochana jak jak już się zdecydujesz i zrobisz tym 89 to wzuć fotki.Ja się cały czas przymierzam do przyciemnienia o ton ale jakoś nadal nie mam odwagi a mam również jak i Ty bardzo mocno rozjaśnione włosy.Na pewno wielu osoba jak również mnie się bardzo przydadzą.Z góry dziękuje i pozdrawiam P.S. A kiedy chciała byś taki zabieg przeprowadzić?

No właśnie ja bym chciała jak najprędzej, ale na razie muszę trochę poczekać bo dopiero co robiłam tym Belle Color 111.... czyli, będę mogła położyć ten beż tak za jakieś 3 tygodnie jak pojawi się porządny odrost
Też mam obawy i w ogóle biję się z myślami, przyciemniać czy nie?? Ale z drugiej strony, jak pomyślę że wiecznie będę walczyć z żółtawym odrostem przy reszcie bardzo jasnej to mi się odechciewa... poza tym, jakaś taka blada jestem, niewyraźna w tych bardzo jasnych włosach taki "człowiek bez twarzy", hi hi , jednak jak mam włosy odrobinkę ciemniejsze, takie właśnie "biszkoptowe" to czuję się o wiele wiele lepiej (już raz takie miałam ale wtedy to był efekt balejażu) No, i jednocześnie nadal jest się blondynką


Słuchajcie a jaki numerek ma farba którą reklamuje Linda Evangelista?? filmik poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=GqXRb...eature=related

kurczę śliczny odcień...

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2010-04-01 o 20:25
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:38   #46
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
No właśnie ja bym chciała jak najprędzej, ale na razie muszę trochę poczekać bo dopiero co robiłam tym Belle Color 111.... czyli, będę mogła położyć ten beż tak za jakieś 3 tygodnie jak pojawi się porządny odrost
Też mam obawy i w ogóle biję się z myślami, przyciemniać czy nie?? Ale z drugiej strony, jak pomyślę że wiecznie będę walczyć z żółtawym odrostem przy reszcie bardzo jasnej to mi się odechciewa... poza tym, jakaś taka blada jestem, niewyraźna w tych bardzo jasnych włosach taki "człowiek bez twarzy", hi hi , jednak jak mam włosy odrobinkę ciemniejsze, takie właśnie "biszkoptowe" to czuję się o wiele wiele lepiej (już raz takie miałam ale wtedy to był efekt balejażu) No, i jednocześnie nadal jest się blondynką


Słuchajcie a jaki numerek ma farba którą reklamuje Linda Evangelista?? filmik poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=GqXRb...eature=related

kurczę śliczny odcień...


linda evangelista na tym filmiku ma recital preference 8.3 czyli jasny blond złocisty. Tam nawet pudełko sobie stawia z tą farbą i widac numer farby Osobiście wydaje mi się ten kolorek za żółciutki z rudawym refleksem.
Ten recital 8.3 to podobno to samo co X czyli champaigne.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-04-06 o 20:29
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 21:33   #47
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
linda evangelista na tym filmiku ma recital preference 8.3 czyli jasny blond złocisty. Tam nawet pudełko sobie stawia z tą farbą i widac numer farby Osobiście wydaje mi się ten kolorek za żółciutki z rudawym refleksem.
Ten recital 8.3 to podobno to samo co X czyli champaigne.

Właśnie pudełko kojarzyłam, a numerku coś nie mogłam tam, ja ślepak, dojrzeć Dzięki!!
Chyba jednak na razie zostaję przy jasnym Belle Color 111.... echhh idzie lato, a ja mieszkam bardzo blisko plaży, więc nawet jeśli teraz przyciemnię włosy to słońce się z nimi jak zwykle "rozprawi" i będą białe


Z drugiej strony... no tak. Dziś jak patrzę na moje suche białawe kudły + żółtawy odrost to znów mam ochotę walnąć jakąś ciemniejszą farbkę. Jezuuu czemu baby są takie chwiejne...

Mysiu a czy ty może wiesz jaki jest "techniczny" numerek farby Garnier Nutrisse bardzo jasny bezowy blond? Czy to będzie może odpowiadało b. jasnemu beżowemu blondowi z Belle Color nr 13?? (bo on coś inaczej wygląda na opakowaniu, ale wiadomo zdjęcie z opakowania to jedno a jak kolor wychodzi to drugie...)
Ten Champagne rzeczywiście, nieco zbyt rudawy. I chyba jednak nie pasowałby do mojej bladziochowej karnacji...

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2010-04-07 o 09:16
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 20:27   #48
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

tak jak obiecałam, wrzucam fotki bo nałożeniu innej farby, na moje wtedy zrudziałe włosy to są zdjęcia 2 dni po farbowaniu garbą GArnier Nutrisse bardzo jasny beżowy blond nr 89. troszkę rudości zostało, ale myślę że jak będę się farbować tą farbą regularnie co miesiąc na odrosty, to mam nadzieje, ze zejdzie troszkę
kamis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 20:39   #49
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez kamis77 Pokaż wiadomość
tak jak obiecałam, wrzucam fotki bo nałożeniu innej farby, na moje wtedy zrudziałe włosy to są zdjęcia 2 dni po farbowaniu garbą GArnier Nutrisse bardzo jasny beżowy blond nr 89. troszkę rudości zostało, ale myślę że jak będę się farbować tą farbą regularnie co miesiąc na odrosty, to mam nadzieje, ze zejdzie troszkę
Bardzo śliczny ten kolorek masz.A jakie są Twoje naturalne? Ja mam swój kolor włosów obecnie na poziomie 10 ale nie czuje się z tym najlepiej i często się właśnie zastanawiam nad tym odcieniem 89 lub 91 tylko nie wiem czy sobie poradzi z moimi odrostami bo mój kolor to ciemny blond i do tego trudne do rozjaśniania.Ale Twoje włoski są boskie teraz.A na jaki kolor wyjściowy kładłaś?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 21:58   #50
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez kamis77 Pokaż wiadomość
tak jak obiecałam, wrzucam fotki bo nałożeniu innej farby, na moje wtedy zrudziałe włosy to są zdjęcia 2 dni po farbowaniu garbą GArnier Nutrisse bardzo jasny beżowy blond nr 89. troszkę rudości zostało, ale myślę że jak będę się farbować tą farbą regularnie co miesiąc na odrosty, to mam nadzieje, ze zejdzie troszkę

Wow, super wyszło!! Fajnie stonowało te rudości Oj, coraz bardziej się przekonuję do tej farbki
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 07:44   #51
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Wow, super wyszło!! Fajnie stonowało te rudości Oj, coraz bardziej się przekonuję do tej farbki
To witaj w klubie Chyba mamy ten sam problem.Ja sobie tak myślę ,ze jak nawet pomaluje ta farbka a ze mam rozjaśniane włosy i tak mi z czasem zejdzie gdy by mi nie podeszła.Hmmm ale dylematy co?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 08:52   #52
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Właśnie pudełko kojarzyłam, a numerku coś nie mogłam tam, ja ślepak, dojrzeć Dzięki!!
Chyba jednak na razie zostaję przy jasnym Belle Color 111.... echhh idzie lato, a ja mieszkam bardzo blisko plaży, więc nawet jeśli teraz przyciemnię włosy to słońce się z nimi jak zwykle "rozprawi" i będą białe


Z drugiej strony... no tak. Dziś jak patrzę na moje suche białawe kudły + żółtawy odrost to znów mam ochotę walnąć jakąś ciemniejszą farbkę. Jezuuu czemu baby są takie chwiejne...

Mysiu a czy ty może wiesz jaki jest "techniczny" numerek farby Garnier Nutrisse bardzo jasny bezowy blond? Czy to będzie może odpowiadało b. jasnemu beżowemu blondowi z Belle Color nr 13?? (bo on coś inaczej wygląda na opakowaniu, ale wiadomo zdjęcie z opakowania to jedno a jak kolor wychodzi to drugie...)
Ten Champagne rzeczywiście, nieco zbyt rudawy. I chyba jednak nie pasowałby do mojej bladziochowej karnacji...
o ile wiem, to belle color ma dlatego 113 że farby po 100 są rozjaśniające mocno a nutrisse 89 chyba jest na wodzie 6, wiec dla nutrisse 89 oznacza poziom8/9, profesjonalne farby miałbyby tu połówkę a wiec jasny blond z jaśniejszym bezowym refleksem. Belle color ma wieksza moc rozjasniania i jeden ton jasniejszy kolor.

u mnie ten nutrisse wcale mi włosów nie rusza.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 10:03   #53
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Bardzo śliczny ten kolorek masz.A jakie są Twoje naturalne? Ja mam swój kolor włosów obecnie na poziomie 10 ale nie czuje się z tym najlepiej i często się właśnie zastanawiam nad tym odcieniem 89 lub 91 tylko nie wiem czy sobie poradzi z moimi odrostami bo mój kolor to ciemny blond i do tego trudne do rozjaśniania.Ale Twoje włoski są boskie teraz.A na jaki kolor wyjściowy kładłaś?

Moje naturalne to taki b. ciemny brązowy blond farbuję już od kilku lat. A ta rudość na włosach pojawiła mi się, ponieważ długo używałam rozjaśniającej farby garniera nutrisse nr 100 i postanowiłam przyciemnić naturalnym odcieniem (garnier nr 90), no i właśnie wyszły mi te rudości- i na tę rudość położyłam b. jasny beżowy blond nr 89 tak jak widać na zdjęciu. Mam nadzieje, ze po kilku myciach znów mi nie zrudzieje hehe
kamis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 10:12   #54
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez kamis77 Pokaż wiadomość
Moje naturalne to taki b. ciemny brązowy blond farbuję już od kilku lat. A ta rudość na włosach pojawiła mi się, ponieważ długo używałam rozjaśniającej farby garniera nutrisse nr 100 i postanowiłam przyciemnić naturalnym odcieniem (garnier nr 90), no i właśnie wyszły mi te rudości- i na tę rudość położyłam b. jasny beżowy blond nr 89 tak jak widać na zdjęciu. Mam nadzieje, ze po kilku myciach znów mi nie zrudzieje hehe
No ja muszę powiedzieć ze mam ten sam problem.Otóż moje włosy jak już wspomniałam są bardzo oporne na rozjaśnianie i z tego względu na naturalnych odrostach nawet jak robiłam garnierem nutris 111 i po przetrzymaniu ich ponad godzinę nigdy nie rozjaśniły się do pożądanego koloru.I zwykle po dwóch tyg.rudziały.Wiedz tak nadal jestem uzależniona od robienia podkładu zanim pomaluje farbka z moim wybranym kolorkiem.To mnie już strasznie meczy i chyba przyciemnię te moje klaczki aby już w końcu się pozbyć tej męki.Ale tak sobie ostatnio pomyślałam ze jest tyle ładnych odcieni ciemniejszego blondu ze pewnie coś wybiorę.Obym tylko dobrze się w nim czuła bo to najważniejsze.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 10:42   #55
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Ja się chyba w końcu tez zdecyduję na ten beż. A co tam!
I tak to będzie nadal blond, a może właśnie problemy z żółtawym odrostem dzięki temu znikną?? Wszystko się powinno ładnie wyrównać, a kolorek będzie bardziej naturalny, chociaż wciąż jasny... no i włosy troszkę zdrowsze
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 10:50   #56
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
o ile wiem, to belle color ma dlatego 113 że farby po 100 są rozjaśniające mocno a nutrisse 89 chyba jest na wodzie 6, wiec dla nutrisse 89 oznacza poziom8/9, profesjonalne farby miałbyby tu połówkę a wiec jasny blond z jaśniejszym bezowym refleksem. Belle color ma wieksza moc rozjasniania i jeden ton jasniejszy kolor.

u mnie ten nutrisse wcale mi włosów nie rusza.

Chodziło mi o ten kolorek (Belle Color nr 13, bardzo jasny beżowy blond) - to chyba będzie odpowiednik Nutrisse 89 nie? :
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 12:38   #57
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

o widzisz a ja 113 skojarzyłam, bo w color naturals taka jest a w belle color 111 i 112. 13 belle color chyba bedzie podobna do nutrisse. Z tego co słyszałam, to belle color wychodzi chłodniej niz inne garniery. Dlatego moze na opakowaniu sie różni od nutrisse.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 15:52   #58
annasuwalska
Raczkowanie
 
Avatar annasuwalska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Farbowałam włosy odcieniem bardzo jasny blond Loreala( 9 ) ponad dwa lata.
Efekty były różne, choć z reguły byłam zadowolona.
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

Alchemik
annasuwalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 16:56   #59
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez annasuwalska Pokaż wiadomość
Farbowałam włosy odcieniem bardzo jasny blond Loreala( 9 ) ponad dwa lata.
Efekty były różne, choć z reguły byłam zadowolona.

Pięknie ci wychodziło... a jaki miałaś kolor wyjściowy/naturalny??
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 17:58   #60
annasuwalska
Raczkowanie
 
Avatar annasuwalska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Kolor wyjściowy....hmmmm....mój naturalny to ciemny blond, ale to było sto lat temu . Wiele lat farbowałam odcieniami wszelkich rudości, potem wracałam za pomocą farb do naturalnego, zanim pofarbowałam bardzo jasnym blondem Loreala miałam baleyage.
Niedawno przyciemniłam włosy Lorealem 8.13, a potem zrobiłam największy błąd i nałożyłam na włosy odcień blondu (7) .
Kiedy zmyłam farbę, zobaczyłam na głowie czarne włosy z zielonym odcieniem.
Jedynym rozwiązaniem było pójście do fryzjera i powrót do baleyagu.
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

Alchemik
annasuwalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-23 10:56:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.