POLECCIE MI JAKIS PEELING PROSZĘ ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-23, 14:58   #1
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023

POLECCIE MI JAKIS PEELING PROSZĘ ...


Witam!

Szukam dobrego peelingu do buzi. Mam cere mieszana, szybko sie zanieczyszczona i od czasu do czasu cos mi wyskoczy . Potrzebuje jakiegos naprawde dobrego i sprawdzonego peelingu ktory dobrze oczyszcza. Cena w sumie nie gra roli ( byle nie jakis kosmos totajny ) , moze byc z wyzszej polki byle by tylko dobrze oczyszczal i wygladzal. Macie jakies typy?

Licze na Wasza pomoc.

Pozdrowienia
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 15:02   #2
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Re: POLECCIE MI JAKIS PEELING PROSZĘ ...

Ja tez mam mieszaną cere i moge Ci polecić Dax Cosmetics Naprawde dobrze ściera a przy tym jest lekki i nardzo wydajny. Dla mnie CUDO

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3069

pozdrawiam
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 15:15   #3
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Re: POLECCIE MI JAKIS PEELING PROSZĘ ...

Ja równiez jestem posiadaczką cery mieszanej i z czystym sercem mogę Ci polecić ten sam co satine, czyli Dax Cosmetics Sekrety Urody, Peeling z drobinkami łupin orzecha, jest na prawde dobry
Dobry jest również z serii Clearskin ( AVON ) http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=759 , jest bardzo ostry, więc jak coś to możesz go używać tylko na strefę T. Przeczytaj recenzje obu peelingów i wybierzesz dla siebie najbardziej odpowiedni
Pozdrawiam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 17:07   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: POLECCIE MI JAKIS PEELING PROSZĘ ...

ja zas polecę coś zupełnie innego,jako posiadaczka cery mieszanej(dość często lubi mi coś wyskoczyć ) zachwycam się tym peelingiem http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6845
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 17:31   #5
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: POLECCIE MI JAKIS PEELING PROSZĘ ...

Ja szczerze polecam peeling-krem-maske AA Oceanic Bardzo dobrze oczyszcza i wygładza buźkę
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 17:32   #6
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: POLECCIE MI JAKIS PEELING PROSZĘ ...

Zapomniałam napisać że jest niedrogi (ok. 13zł) Jedynym mankamentem dla niektórych moze być fakt, że producenci zalecaja masowanie twarzy przez ok. 10 min ale dla mnie to przyjemnosć
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 08:03   #7
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Re: POLECCIE MI JAKIS PEELING PROSZĘ ...

Polecam Gommage Biologique Guinot, cena ok. 80zł.
Perłowa, lekko złocona emulsja, jak się ją rozprowadza po twarzy, to jest gęsta na początku, potem podczas masowania zamienia się w śliską oliwkę. Jak się zmieni w oliwkę, można już zmyć, a zmywa się bardzo ładnie zwykłą wodą. Efekt: miękka i bardzo gładka buzia. Ten enzymatyczny peeling jest polecany do bardzo wrażliwej cery i rzeczywiście nie podrażnia ani nie ściąga skóry. Można go kłaść nawet na powieki

Mam ochotę stosować go 2 razy dziennie, taki jest przyjemny w użyciu, ale to chyba za często

Po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że cera jest wygładzona, miękka i oczyszczona. Świetny produkt!
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-24, 13:57   #8
miaugosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 37
GG do miaugosia
Re: POLECCIE MI JAKIS PEELING PROSZĘ ...

Ja, tak jak Martina mogę Ci z czystym sercem polecić peeling-maska rewitalizująca ( bo tak się nazywa) AA Oceanic. Niedość że mam cerę mieszaną i skłonną do wyprysków to jeszcze alergiczną, uczula mnie wiekszość składników zapachowych... a ten peeling, mimo delikatnego zapachu, jest bardzo łagodny, dobrze oczyszcza i buzia jest bardzo miękka. Jesli jeszcze potem nałożysz z tej samej serii maseczke żelową nawilżająco-chłodzącą to już rewelacja, ja zawsze stosuję ten zestaw
miaugosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 13:57   #9
miaugosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 37
GG do miaugosia
Re: POLECCIE MI JAKIS PEELING PROSZĘ ...

Ja, tak jak Martina mogę Ci z czystym sercem polecić peeling-maska rewitalizująca ( bo tak się nazywa) AA Oceanic. Niedość że mam cerę mieszaną i skłonną do wyprysków to jeszcze alergiczną, uczula mnie wiekszość składników zapachowych... a ten peeling, mimo delikatnego zapachu, jest bardzo łagodny, dobrze oczyszcza i buzia jest bardzo miękka. Jesli jeszcze potem nałożysz z tej samej serii maseczke żelową nawilżająco-chłodzącą to już rewelacja, ja zawsze stosuję ten zestaw
miaugosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 13:58   #10
miaugosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 37
GG do miaugosia
Re: POLECCIE MI JAKIS PEELING PROSZĘ ...

ups, jakos mi się powtórzyło...
miaugosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.