typ urody, prosze o poradę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-25, 10:46   #1
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne

typ urody, prosze o poradę :)


kochani, bardzo prosze o pomoc w okresleniu mojego typu urody, podobno jestem wiosna, ale jakos tak nie moge sie do tego przekonac...nie jestem blada, szybko sie opalam i raczej na braz, oczy mam niebieskie, jestem brunetka ale na zdjeciach mam baleyage...zastanawialam sie jeszcze nad rozjasnieniem wlosow, wiecej jasnych p

Edytowane przez summeryvonne
Czas edycji: 2011-11-07 o 11:59
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 12:53   #2
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: typ urody, prosze o poradę :)

a nie masz zdjęcia w naturalnym kolorze włosów i bez makijażu? tutaj wyglądasz mi na lato, uwzględniając aktualny kolor włosów. jeśli jesteś brunetką, to może to być wszystko od lato-zima lub zima do jesieni - bo nawet trudno określić po tym zdjęciu, czy jest to typ ciepły, czy zimny. odpowiedz też na zestaw pytań z podczepionego wątku redakcyjnego.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 13:21   #3
Magdalena Tracz
Przyczajenie
 
Avatar Magdalena Tracz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
GG do Magdalena Tracz
Dot.: typ urody, prosze o poradę :)

Po zalączonych zdjeciach faktycznie trudno powiedziec, bo i kolor wlosow masz jak wspomnialas na nich inny niz w naturze i sa zbyt malo szczegółowe. Zreszta oswietlenie tez potrafi zmienic kolory. Radziłabym najpierw odpowiedziec na takie pytania: na jaki kolor sie opalasz? czy opalasz sie latwo czy trudno? czy opalenizna sie utrzymuje długo czy nie? czy opalanie powoduje ze wzrasta na buzi ilosc przebarwien poslonecznych (piegów)? czy opalasz sie od razu na brazowo czy najpierw na czerwono? a moze tylko na czerwono? czy na oczach (wspomnialas ze sa niebieskie) sa zlotawe cetki czy nie? czy zrenice od teczowki oddziela zlotawa lub brazowawa odwodka czy tez nie? czy bialko oka jest sniezno biale i wyraznie kontrastuje z teczowką, czy jest takie jakby zamglone? Czy w naturze wlosy maja (abstrahujac od koloru) polysk zlotawy, rudawy czy popielaty, granatowawy? Jaki dokładnie jest ich kolor? Jaki dokładnie maja kolor brwi? Czy oprawa oczu (brwi i rzęsy) sa widoczne czy sa bardzo jasne jak zostaja niepomalowane? Czy linia brwi w naturze jest regularna czy nie? No i czy cera jest jasna czy ciemniejsza w barwie (jak jestes nieopalona)? Czy rumienisz sie na różowo czy na brzoskwiniowo? Czy cera jest ciepła (z wyraznym zoltawym pigmentem) czy taka jakby zaniebieszczona w kolorze (chłodna)? To tylko czesc pytan, moze pomoga rozwiac watpliwosci ale powiem szczerze ze najlepiej oddac sie w rece specjalisty, ktory okresli poprzez analize kolorystyczna typ urody na zywo. tylko to gwarantuje calkowita pewnosc powodzenia!!
__________________
MT
Magdalena Tracz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 13:52   #4
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: typ urody, prosze o poradę :)

Wlasciwie to ja juz od dawna farbuje wlosy takze nie mam zdjec z moim naturalnym kolorem wlosow ale jestem brunetka

1. Jak się opalasz - opalam sie dosc szybko i kolor opalenizny jest cieply,
bursztynowy
2. Kolor oczu - niebieskie, teczowki maja ciemniejsza obwodke, kolor ich jest raczej czysty, chociaz mam takie szare i zolte kreseczki ale to kazdy tak ma. Oprawe oczu i brwi mam ciemne, ale nie kruczoczarne, w sumie brwi mam takie jak na zdjeciu a rzesy maluje
3. Piegi - nie mam piegow
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? odcien cieply brzoskwiniowy, chociaz wydaje mi sie ze jak bylam mlodsza mialam jasniejsza cere, bardziej porcelanowa...teraz to sie troche zmienilo, kolor jest raczej cieply
. Naturalny kolor włosów - bylam brunetka, refleksy mialam raczej zlotawe, czasami wygladalo jakbym miala pasemka

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły -raczej rozowy zimny, dobrze sie czuje w delikatnych rozowych pomadkach tak jak na zdjeciu


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze sie czuje w :
chlodny niebieski, czarny, bialy, chlodny odcien rozu, pomarańczowy...kolory bardziej intensywne
zle sie czuje w granatowym, szarym,brązie.. ogolnie zle sie czuje w pastelach..
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.