Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-04, 14:22   #1411
Agucha 79
Raczkowanie
 
Avatar Agucha 79
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 392
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

__________________
Wzrost 165 cm.
Start 6.03.2011 ---73,3

-----31.05.2011 ---62,5

Faza III
- 1.06.2011 - 18.09.2011
29.06.2011 ---60,6
Bez papieroska już 3 lata


Edytowane przez Agucha 79
Czas edycji: 2011-04-04 o 14:26
Agucha 79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:29   #1412
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

MariOrto : Why can't l eat more than five eggs per week? What happens if I eat more than 1 kg diary food per day?
sonja : Hi MariOrto and welcome to the chat! Actually you can have only 5 yolks per week because those are really fatty but as many whites as you want. Whites contain a lot of proteins. If you eat more than one kilo of low fat dairies your weight is going to stagnate at one point because of the lactose naturally here in dairies. Have a nice day!

Zaczynam glupiec. Podczytuje sobie czat z doktorkiem, a tu pisza, ze 5 zoltek w tygodniu to maks,ze wzgledu na tluszcz a czytalam gdzies wczesniej ze nawet 3 dla osob z problemami cholesterolowymi, bialek mozna bez ograniczen. No i prawda z laktoza, trzeba uwazac, maks 1 kg nabialu, bo inaczej zastoj. Musze ograniczyc zoltka chyba, sama nie wiem
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:30   #1413
Jusssa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Hej. Dziś zaczęłam dietę, dzień mija ok, zastanawiam się tylko czy skrobia kukurydziana to czy to samo co mąka kukurydziana? Nigdy nie jadłam więc nie wiem :P i które jest dozwolone w 1 fazie?
Mam do zrzucenia 10 kg... uff.. Pozdrawiam
Jusssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:32   #1414
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Kurcze pogoda masakryczna u mnie, leje ze swiata nie widać...a ja nie mam ni parasolki, ciezko sie ubrałam...jak ja wroce z pracy jak nie bede chora to sukces, poza tym przez te skoki cisnienia spie na biurku

I jeszcze jestem przed okresem i w myslach wszystko bym wciagnela...mysle o chipsach!!!
Trzeba byś silnych i nie dac sie sprowokować zachciankom!

Ogolnie wszystko dziś na nie

Może jak pojde na silownie, a potem na saune to mi sie troszke poprawi samopoczucie!
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:40   #1415
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

briergirl : Hi Just on my first day In regards to yogurts - is a low fat natural organic yogurt ok to eat
sonja : Hi Briergirl and welcome to the chat! Actually for dairies there is a simple rule to remember: they mustn't contain any added sugar, mustn't be more than 2% fat and mustn't contain any fruit bites. Your yogurts sound fine. Also remember that you can have one kilo of dairies per day and no more. Enjoy!

I jeszcze sie dowiedzialam powyzej, ze jezeli chodzi o nabial , nie moze miec cukru, maks 2procent tluszczu i nie mozna z kawalkami owocow (o tym wiem),kg nabialu maks. ale co z wiesniakami 3% nie rzuce ich. Sorry, ze Wam zasmiecam, ale moze komus to pomoze

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

znalazlam cos o xylitolu
araminta43 : Thanks Sonja. Actually ginger beer has no beer in it at all... it has fiery Jamaican root ginger! But if sucralose is just sugar that's no good. What about a product called Xylitol? this calls itself a Natural Sugar alternative?
sonja : Araminta, that's quite confusing! In that case you can have it. Xylithol is also a very good sweetener and it's allowed so go for it!

Ze niby xylitol jest ok i mozna, tak bylo na czacie.
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:49   #1416
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Kurcze pogoda masakryczna u mnie, leje ze swiata nie widać...a ja nie mam ni parasolki, ciezko sie ubrałam...jak ja wroce z pracy jak nie bede chora to sukces, poza tym przez te skoki cisnienia spie na biurku

I jeszcze jestem przed okresem i w myslach wszystko bym wciagnela...mysle o chipsach!!!
Trzeba byś silnych i nie dac sie sprowokować zachciankom!

Ogolnie wszystko dziś na nie

Może jak pojde na silownie, a potem na saune to mi sie troszke poprawi samopoczucie!
Witaj Kochana też Dukasz? Ja ostatnio zaczęłam Dukana...ale przerwałam ze względu na chorobę jelitową:/
Dzisiaj porządnie się zebrałam
Może coś mi pomoże w końcu bo to moje obżarstwo jest straszne
Nie ważę się teraz bo nie chcę stracić motywacji. Zważę się po dniach białkowych Nie wiem tylko ile ich zrobić ale na pewno nie więcej jak pięć bo nie można przedłużać z tego co czytałam
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:55   #1417
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość
Witaj Kochana też Dukasz? Ja ostatnio zaczęłam Dukana...ale przerwałam ze względu na chorobę jelitową:/
Dzisiaj porządnie się zebrałam
Może coś mi pomoże w końcu bo to moje obżarstwo jest straszne
Nie ważę się teraz bo nie chcę stracić motywacji. Zważę się po dniach białkowych Nie wiem tylko ile ich zrobić ale na pewno nie więcej jak pięć bo nie można przedłużać z tego co czytałam
o Blondas hej Kochana

Dukan sobie...jeszcze kilka kg bo bym chciala tak do 50 zejsc sobie i tak uz starac sie do konca zycia trzymac

Zrob sobie test Dukana tam bedziesz miala dokladnie wyliczy ile powinna trwac uderzeniowka...chociaz ja sie robi raz w zyciu, a Ty juz miniol razy Dukana zaczynalas wiecjak uwazasz.
Ja ide systemem 3/3
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 15:02   #1418
FruitFantasy
Przyczajenie
 
Avatar FruitFantasy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Czesc dziewczyny moge sie do Was przyłączyc? Ja dzis 1 dzien I fazy, zjadłam na śniadanie jajecznice, a teraz obiad <3 czyli kurczaka tzn filet pokrojony, obtoczony w curry ugotowany na parze <mniam> ! Kocham mieso na parze i potem jak sie ugotował wymieszałam chwile na patelni z jogurtem naturalnym iząbkiem czosnku, pychota polecam, zostanie jeszcze kolacja aaa wzrost 170, waga 72 chce 60 Czy to dobry pomysł, zeby 1 faza trwała u mnie 5 dni? i jak to z tymi jajkami?ile w koncu mozna, bo widze, ze zdania podzielone
FruitFantasy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:07   #1419
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez FruitFantasy Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny moge sie do Was przyłączyc? Ja dzis 1 dzien I fazy, zjadłam na śniadanie jajecznice, a teraz obiad <3 czyli kurczaka tzn filet pokrojony, obtoczony w curry ugotowany na parze <mniam> ! Kocham mieso na parze i potem jak sie ugotował wymieszałam chwile na patelni z jogurtem naturalnym iząbkiem czosnku, pychota polecam, zostanie jeszcze kolacja aaa wzrost 170, waga 72 chce 60 Czy to dobry pomysł, zeby 1 faza trwała u mnie 5 dni? i jak to z tymi jajkami?ile w koncu mozna, bo widze, ze zdania podzielone
To ile powinna trwac 1 faza zapytaj Dukana w tescie
Poza tym jedz wiecej bo nie fundujesz sobie diety tylko głodówke
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:11   #1420
FruitFantasy
Przyczajenie
 
Avatar FruitFantasy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Ale ja jestem tym najedzona jeszcze bedzie kolacja pozatym pije duzo kawy z mlekiem 0,5 % tzn frappe i mleko mnie zapycha w tescie wyszło mi w sumie 3 dni ale wyszła mi waga ze powinnam wazyc 64 a chce 60 w kazdym badź razie dziekuje Ci za odpowiedz
FruitFantasy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:14   #1421
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

A wiesz, że takim jedzeniem uzyskasz dokladnie odwrotny efekt od zamierzonego ... potem czeka Cie cudowne jojo
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:16   #1422
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
briergirl : Hi Just on my first day In regards to yogurts - is a low fat natural organic yogurt ok to eat
sonja : Hi Briergirl and welcome to the chat! Actually for dairies there is a simple rule to remember: they mustn't contain any added sugar, mustn't be more than 2% fat and mustn't contain any fruit bites. Your yogurts sound fine. Also remember that you can have one kilo of dairies per day and no more. Enjoy!

I jeszcze sie dowiedzialam powyzej, ze jezeli chodzi o nabial , nie moze miec cukru, maks 2procent tluszczu i nie mozna z kawalkami owocow (o tym wiem),kg nabialu maks. ale co z wiesniakami 3% nie rzuce ich. Sorry, ze Wam zasmiecam, ale moze komus to pomoze

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

znalazlam cos o xylitolu
araminta43 : Thanks Sonja. Actually ginger beer has no beer in it at all... it has fiery Jamaican root ginger! But if sucralose is just sugar that's no good. What about a product called Xylitol? this calls itself a Natural Sugar alternative?
sonja : Araminta, that's quite confusing! In that case you can have it. Xylithol is also a very good sweetener and it's allowed so go for it!

Ze niby xylitol jest ok i mozna, tak bylo na czacie.
wydaje mi sie ze na stronie dukanach byla albo stevia albko xylitol nie pamietam... zalamalas mnie tym nabialem wczesniej mowil ze do 4% ja ot nawet czasami jem i zwyklego wiesniaka a co!
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:17   #1423
FruitFantasy
Przyczajenie
 
Avatar FruitFantasy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

tzn? co robie źle? Ja nigdy nie jadłam duzo.. tylko niestety przez tarczyce przytyłam;/
FruitFantasy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:22   #1424
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez FruitFantasy Pokaż wiadomość
tzn? co robie źle? Ja nigdy nie jadłam duzo.. tylko niestety przez tarczyce przytyłam;/
postaraj sie jesc 5 obfitych posilkow i mowiac posilek nie mam na mysli np jogurtu
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:38   #1425
xxxkasiuxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxkasiuxxx
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 276
GG do xxxkasiuxxx
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Witam
dziewczyny mam do was pytanie do dzisiaj zaczęłam I fazę i będzie trwać 4 dni... i nie wiem czy mogę sobie ustawić tryb na II fazie: 4 dni białkowe i 3 dni warzywne. Jak uważacie? bo długich namyśleniach tylko taki by mi odpowiadał z różnych powodów... ja tylko w książce doczytałam się na 1/1 i 5/5 dlatego się pytam... czy nie będzie przez to jojo?
a i co z tą gumą do żucia?
w 1 książce czytałam że można do 10 drażetek ale dopiero od II fazy, zaś w 2 książce było napisane do 5 drażetek, a wy jak sądzicie?
__________________
cel--> wakacje 2011 (wymarzona waga)
będzie w dalekiej przyszłości 55
xxxkasiuxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:42   #1426
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

hej dziewczyny
przylaczam sie do waszego watku
od jutra zaczynam diete dukana, a moze juz dzisiaj wieczorem zjem bialkowa kolacje
na dukanie bylam w zeszlym roku przez 2 miesiace i schudlam w porywach do 66 kg moja waga wyjsciowa wtedy wynosila 77 kg
teraz waze 70-72 kg tak waga mi sie waha dziwniezamierzam schudnac 10 kg
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:43   #1427
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
I jeszcze sie dowiedzialam powyzej, ze jezeli chodzi o nabial , nie moze miec cukru, maks 2procent tluszczu i nie mozna z kawalkami owocow (o tym wiem),kg nabialu maks. ale co z wiesniakami 3% nie rzuce ich. Sorry, ze Wam zasmiecam, ale moze komus to pomozeZe niby xylitol jest ok i mozna, tak bylo na czacie.
witajdawno cie nie widzialam kochana
jak dla mnie to mozesz wiecej takich info z czatu bo to przynajmniej sa informacje z pierwszej rękiale załamałam sie tymi jajkami ja jem ze 2 dziennie...ale nie licze ciast...nabiał też jem do 4 % spokojnie...no i jesli chodzi o xylitol to postanowilam w zeszlym tygodniu sie w niego zaopatrzyc nie bede sie wiecej truc slodzikiem ew. w ilosciach minimalnych

u mnie dzisiaj proto, na sniadanie jajecznica na szynce + bialy ser, kawka na drugie sniadanko wedlinka + ser bialy + ogorek + musztarda na obiad zupa z wołowinki a na drugie pstrag wedzony wieczorem nie wiem co jeszcze...no i nutelka wpadla w miedzyczasie

u mnie zaczeło lac

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2011-04-04 o 15:45
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:43   #1428
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez marcelina7 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
przylaczam sie do waszego watku
od jutra zaczynam diete dukana, a moze juz dzisiaj wieczorem zjem bialkowa kolacje
na dukanie bylam w zeszlym roku przez 2 miesiace i schudlam w porywach do 66 kg moja waga wyjsciowa wtedy wynosila 77 kg
teraz waze 70-72 kg tak waga mi sie waha dziwniezamierzam schudnac 10 kg
witamy i zapraszamy
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:44   #1429
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
polemizowalabym, z tego co ja slyszalam to plaster cytryny mozna np jako przyprawe do ryby natomiast soku z cytryny juz nie. Prosze o wypiowiedz ktoras z weteranek. Emilko moze Ty... swoja droga sama uwielbiam czrna z cytryna ale teraz pije tylko zielona
Temat cytryny również był poruszany jakiś czas temu (mniej więcej rok temu ).
Ja mam takie wnioski: plaster cytryny można np. do ryby, więc moim zdaniem do herbaty (czasami) również można. Dukan nie zezwala na to jednoznacznie, ponieważ we Francji po prostu nie pija się herbaty z cytryną. Myślę, że od czasu do czasu można. Oczywiście nie cała cytryna w jednej herbacie, tylko plasterek.

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość

znalazlam cos o xylitolu
araminta43 : Thanks Sonja. Actually ginger beer has no beer in it at all... it has fiery Jamaican root ginger! But if sucralose is just sugar that's no good. What about a product called Xylitol? this calls itself a Natural Sugar alternative?
sonja : Araminta, that's quite confusing! In that case you can have it. Xylithol is also a very good sweetener and it's allowed so go for it!

Ze niby xylitol jest ok i mozna, tak bylo na czacie.
Podobno ksylitol jest dozwolony, ale jest dość kaloryczny, ma właściwości przeczyszczające i w PL jest stosunkowo drogi. Ja bym radziła jednak trzymać się niezdrowego, co prawda słodzika. Ale w niezbyt dużych ilościach nie powinien on zaszkodzić. Jak zawsze i we wszystkim - umiar.

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
postaraj sie jesc 5 obfitych posilkow i mowiac posilek nie mam na mysli np jogurtu
Popieram. Im więcej białka (tego z ryb i mięsa, a nie nabiału), tym lepsze efekty. Tak jest na pewno.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:45   #1430
asieko2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Hej Dukanki

Wracam po weekendzie...troszke pogrzeszyłam, głownie alko bo jedzeniowo sie trzymałam. Dzis ostatni dzien PW,a od jutra proteinki.

Mam prośbe...ma która jakis sprawdzony przepis, ktory zawsze wychodzi ...bo ja juz kilka testowałam i dupa ... chodzi mi o chlebek,ale do zrobienia w mikrofali , a nie do piekarnika....bo nie mam piekarnika.
Ja mam sprawdzony przepis na chlebek/ bułkę nie wiem jak to nazwać którą co dzień robie sobie na śniadanie
a więc :
1 jajko
1 łyżka chudego mleka
1 łyżka chudego twarogu
2 łyżki otrąb owsianych
1 łyżka otrąb pszennych
wszystko razem mieszamy wylewamy na mały talerzyk przykryty papierem do pieczenia i wstawiamy do mikrofalówki na średnią moc na 4 minuty - wychodzi pyszne, sprawdzone, bo jak już napisałam co dzień stosowane
Pozdrawiam !!
__________________
Joanna

asieko2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:46   #1431
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
hehe ja ja ja wybierz mnie!!!!
Trzymaj się kochana, cieszę się że lepiej i że leci w dół!
czesc kochana... czyzbys przeszla na II?

Cytat:
Napisane przez Agucha 79 Pokaż wiadomość
Ja Cię pamiętam choć na razie tylko z "czytanki" ale mam nadzieję, że teraz będziemy miały więcej okazji do pogadania
jasne mysle ze bede wchodzic czesciej...

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Pauledda -
hej Fenris, mam nadzieje ze waga leci

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
dla ciebie tez buzka widze, ze powoli ale do przodu wpadaj tu czesciej
dzieki kostka jakos do przodu... chyba ktos urok rzucil na moja rodzine.. ale nie dam sie

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Witaj slonko brakowalo mi Cie
ciao amore.. mi ciebie tez brakowalo... ale widze ze ty tez wrocilas bo dawno temu cie nie bylo
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:47   #1432
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

nie dokonczylam postu przez telefon
ile waszym zdaniem powinnam stosowac I faze?
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:48   #1433
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
czesc kochana... czyzbys przeszla na II?
Wyobraź sobie, że ja z Rodzynkiem także.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez marcelina7 Pokaż wiadomość
nie dokonczylam postu przez telefon
ile waszym zdaniem powinnam stosowac I faze?
Tyle ile Ci wyjdzie w teście.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:54   #1434
asieko2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Dziewczyny macie jakiś dobry sprawdzony przepis na dukanową nutellę ?
Znalazłam mnóstwo różnych wersji i nie wiem jak zrobić
__________________
Joanna

asieko2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 16:08   #1435
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Temat cytryny również był poruszany jakiś czas temu (mniej więcej rok temu ).
Ja mam takie wnioski: plaster cytryny można np. do ryby, więc moim zdaniem do herbaty (czasami) również można. Dukan nie zezwala na to jednoznacznie, ponieważ we Francji po prostu nie pija się herbaty z cytryną. Myślę, że od czasu do czasu można. Oczywiście nie cała cytryna w jednej herbacie, tylko plasterek.



Podobno ksylitol jest dozwolony, ale jest dość kaloryczny, ma właściwości przeczyszczające i w PL jest stosunkowo drogi. Ja bym radziła jednak trzymać się niezdrowego, co prawda słodzika. Ale w niezbyt dużych ilościach nie powinien on zaszkodzić. Jak zawsze i we wszystkim - umiar.



Popieram. Im więcej białka (tego z ryb i mięsa, a nie nabiału), tym lepsze efekty. Tak jest na pewno.
no wlasnie dlatego warto zaznaczyc ze jeden plasterek w ciagu dnia nie zrobi nam krzywdy ale jesli ktos wypija np 10 takich herbat to jednak nalezy sie powstrzymac i nie pic z cytryna. Tak jak mowi Emi.

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

do jutra dziewczynki mega spadkow zycze!
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 16:35   #1436
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 261
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość

Tyle ile Ci wyjdzie w teście.
Emilko, dziewczyna już raz była na Dukanie.
FAZY UDERZENIOWEJ NIE POWTARZAMY

W ogóle to hej ;*
Coś się mało ostatnio odzywam, ale uczelniane sprawy mnie pochłaniają
W weekend mi się przytyło troszki, ale powoli spadam :P dziś rano 70,0kg.
Trzymajcie się buzia

Edytowane przez monique 90
Czas edycji: 2011-04-04 o 16:37
monique 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 16:47   #1437
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie, że ja z Rodzynkiem także.
.
o kurcze zaczynam sie martwic w takim razie... czyli mnie tez czeka II? nawet nie chce o niej myslec...
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 16:58   #1438
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez monique 90 Pokaż wiadomość
Emilko, dziewczyna już raz była na Dukanie.
FAZY UDERZENIOWEJ NIE POWTARZAMY
No właśnie później zauważyłam, ale już mi się nie chciało pisać.

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
o kurcze zaczynam sie martwic w takim razie... czyli mnie tez czeka II? nawet nie chce o niej myslec...
Może i nie. Jak Ci idzie na III? Nie przybywa nic?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 17:17   #1439
WithYou xx3
Raczkowanie
 
Avatar WithYou xx3
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 341
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cześś Szczypiorki

U mnie dziś waga bez zmian nadal 62,2.. Ale nie przejmuje sie, bo to pewnie woda po warzywkach. Dzisiaj PP i zjadłam tylko kawałek twarożku, placka z otrębów, pierś z kurczaka

Wiem, że mało, ale dzisiaj kiepsko się czuję i cały dzień boli mnie brzuch. Rano jeszcze jakoś było bo słoneczko i w ogóle. A teraz za oknem sie szaro i buro zrobiło. Zaraz usnę na klawiaturze

Pauledda Witaj kochana Miło cię znowu czytac Zaglądaj do nas cześciej, bo mi się tęskni za tobą Trzymaj sie

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość


Ja wyjątkowo wstałam "prawą nogą" Od dawna tak mi się dobrze nie spało i dobrze nie wstawało.
Ja to samo dziś. Już myslałam, że zaspałam i jest jakaś 10 A tu niespodzianka i było po szóstej i wstałam wypoczęta jak nigdy Za to teraz strasznie chce mi sie spać. A wypiłam już dwie kawy!

Jusssa, FruitFantasy, Marcelina7
Witajcie świeżynki Bardzo mi miło Piszcie do nas jak najczęściej
__________________

Edytowane przez WithYou xx3
Czas edycji: 2011-04-04 o 17:20
WithYou xx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 18:06   #1440
mocca22
Raczkowanie
 
Avatar mocca22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Witam
pragnę się przyłączyć do was.Przeczytałam prawie całą 19-tą część.Dietę zaczęłam w czwartek 31.03 i I faza do środy wg testu.Dzisiaj rano mniej o 2,7.Wiem,że to woda ale i tak chodzę z głową w chmurach.Pokochałam tą dietę bo nie jestem głodna i chudnę

Mam nadzieję ,że mnie przyjmiecie do waszego grona
__________________
Dukam 31.03.2011 76,7 kg
I faza- 3kg waga 73,6
II faza 1/1 od 3.05-70,8
I cel 70kg 21.05 69,6
II cel 65 kg
III cel-60 kg
cel ostateczny-55 kg
mocca22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.