Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-24, 17:26   #1681
Sharlottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cześć! Po pierwsze chcę się przywitać, bo właśnie się zarejestrowałam, chociaż wątek podczytuję już od kilku miesięcy

Chciałabym poprosić Was o radę, bo naszła mnie tej wiosny ochota na kupienie różanego zapachu i waham się między Moment de Bonheur a UMAJ Róża. Nigdy nie przepadałam z dominującą nutą róży, ale tak mnie jakoś naszło. Wąchałam oba i oba mi się podobają, ale już nie za bardzo pamiętam, czym się właściwie różnią i nie potrafię się zdecydować. Czy UMAJ jest bardziej świeżo-cytrusowy a MdB bardziej słodkawy? Z tego, co przeczytałam wynika, że zapachy z serii UMAJ mają opinię niezbyt trwałych. Co wybrać? Doradźcie coś, proszę
Sharlottka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 18:46   #1682
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Sharlottka Pokaż wiadomość
Cześć! Po pierwsze chcę się przywitać, bo właśnie się zarejestrowałam, chociaż wątek podczytuję już od kilku miesięcy

Chciałabym poprosić Was o radę, bo naszła mnie tej wiosny ochota na kupienie różanego zapachu i waham się między Moment de Bonheur a UMAJ Róża. Nigdy nie przepadałam z dominującą nutą róży, ale tak mnie jakoś naszło. Wąchałam oba i oba mi się podobają, ale już nie za bardzo pamiętam, czym się właściwie różnią i nie potrafię się zdecydować. Czy UMAJ jest bardziej świeżo-cytrusowy a MdB bardziej słodkawy? Z tego, co przeczytałam wynika, że zapachy z serii UMAJ mają opinię niezbyt trwałych. Co wybrać? Doradźcie coś, proszę
Oba są podobne ;-)

Au martin bardziej świeżo-różane a mdb zielono-różane

Wejdź na fragnantica.pl albo .com i sprawdź nuty ;-)

Mdb jest jak tańsza wersja Chloé ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 19:19   #1683
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Sharlottka Pokaż wiadomość
Cześć! Po pierwsze chcę się przywitać, bo właśnie się zarejestrowałam, chociaż wątek podczytuję już od kilku miesięcy

Chciałabym poprosić Was o radę, bo naszła mnie tej wiosny ochota na kupienie różanego zapachu i waham się między Moment de Bonheur a UMAJ Róża. Nigdy nie przepadałam z dominującą nutą róży, ale tak mnie jakoś naszło. Wąchałam oba i oba mi się podobają, ale już nie za bardzo pamiętam, czym się właściwie różnią i nie potrafię się zdecydować. Czy UMAJ jest bardziej świeżo-cytrusowy a MdB bardziej słodkawy? Z tego, co przeczytałam wynika, że zapachy z serii UMAJ mają opinię niezbyt trwałych. Co wybrać? Doradźcie coś, proszę
UMAJ w pierwszym kontakcie mi się podobało, ale szybko zaczęło drażnić - jest takie "zwykłe", nachalne, choć trwałość raczej słaba
MdB jest śliczne, delikatne, nie wyczuwam słodyczy, niestety na mnie zupełnie się nie trzyma, ale dziewczyny nie narzekały

dziś odebrałam przesyłkę z paczkomatu, w tym Pure Light porcelanowy beż - potrzebowałam czegoś jaśniejszego na wiosnę, ale wydaje się tylko nie wiele jaśniejszy od Healthy Mix 52, którego akurat używam - jest po prostu mniej żółty
może przynajmniej będzie lżejszy, bo choć HM wygląda świetnie po nałożeniu, to cały czas czuję go na twarzy
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 20:36   #1684
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 371
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Dostałam dzisiaj ulotkę kwietniową z kosmetyczką i torbą, na pierwszy rzut oka szału nie ma.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 21:23   #1685
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj ulotkę kwietniową z kosmetyczką i torbą, na pierwszy rzut oka szału nie ma.
Ja też dziś dostałam i raczej sobie podaruje
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 21:54   #1686
0aanitaa0
Raczkowanie
 
Avatar 0aanitaa0
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 226
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Ja też dziś dostałam i raczej sobie podaruje
Ja też dostałam i myśle nad szminką, wziełabym może przy okazji karambolę choć perspektywa kolejnej niezbyt udanej kosmetyczki mnie zniechęca.
Zastanawia mnie czemu przestali sie starać z prezentami...aż tylu mają klientów?

Edytowane przez 0aanitaa0
Czas edycji: 2015-03-24 o 21:56
0aanitaa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:13   #1687
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

SPA03
kod na zestaw SPA

dianor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 07:14   #1688
llovizna86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 40
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez greenlemon Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy YR nadal w prezencie urodzinowym daje żele czy już nie?
Ja dostalam ulotke z bizuteria z rozowego kwarcu i faktycznie..bylam w katowicach i dostalam to. Kolczyki i lancuszek z wisiorkiem, ladne.
llovizna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 08:17   #1689
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez greenlemon Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy YR nadal w prezencie urodzinowym daje żele czy już nie?
Ostatnio była biżu
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 09:41   #1690
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Ta wspaniała torba z ulotki... Zamek mi sie w niej rozwalił juz w pierwszy dzien używania na wyjezdzie :/
może wg esklepu to pora na kliknięcie następnej

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
dziś odebrałam przesyłkę z paczkomatu, w tym Pure Light porcelanowy beż - potrzebowałam czegoś jaśniejszego na wiosnę, ale wydaje się tylko nie wiele jaśniejszy od Healthy Mix 52, którego akurat używam - jest po prostu mniej żółty
może przynajmniej będzie lżejszy, bo choć HM wygląda świetnie po nałożeniu, to cały czas czuję go na twarzy
dla mnie to Pure Light nawet nie leżał przy Bourjois Healthy Mix, nie mówiąc o wtapianiu odcienia który w HM jest wręcz magiczny
umman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 10:55   #1691
marleneczka121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Mam pytanie, czy ktoś miał podobną sytuację i zna odpowiedź? Mam kartę stałego klienta i przysyłali mi pocztą zniżki i tym podobne, przez rok nie kupiłam nic nowego w sklepie i od kilku miesięcy nie dostaje już ofert. Właśnie coś wypatrzyłam i chciałam zapytać czy muszę iść do sklepu i odnowić subskrypcję, czy założyć kartę od nowa?
marleneczka121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 11:18   #1692
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
dla mnie to Pure Light nawet nie leżał przy Bourjois Healthy Mix, nie mówiąc o wtapianiu odcienia który w HM jest wręcz magiczny
kiedyś już używałam PL w innym odcieniu, więc wiedziałam mniej więcej z czym mam się liczyć
nałożyłam dziś i jest dużo lepiej niż z HM - nie potrzebuję aż takiego krycia, tylko lekkiego wyrównania koloru i jestem zadowolona z efektu (podkład nakładam flat topem Hakuro)
HM jest dobry, ale na co dzień zbyt ciężki dla mojej mieszanej cery
choć kolor "porcelanowy" PL to chyba żart, ale na szczęście zupełnym bladziochem nie jestem
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 11:35   #1693
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

mailing z onetu produkt za 1 zł, ważny 72h
link

Edytowane przez dianor
Czas edycji: 2015-03-25 o 11:48 Powód: edycja linka
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 13:34   #1694
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

wie ktoś jaki jest kod?
a to najtańszy produkt za złotówkę, myślałam, że dowolny

Edytowane przez julietta83
Czas edycji: 2015-03-25 o 13:40
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 15:00   #1695
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj ulotkę kwietniową z kosmetyczką i torbą, na pierwszy rzut oka szału nie ma.
Dokładnie, ja chyba nic nie wybiorę. Myślałam o bazie pod makijaż, ale jest zniżka tylko na podkłady, a 30% mnie nie urządza
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 16:16   #1696
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Wiele już w życiu przeszłam i wiele widziałam. Dni Lifestyle w SP, powtarzające się promocje Rossmanie, zachłysnęłam się też mini, bądź przed kolano zamówieniami na Douglas i Sephorze- ach te próbki, pudełka, niespodzianki, darmowe dostawy, zaznajomiłam się też z wieloma innymi e-drogeriami, polubiłam kosmetyki naturalne, gabinetowe, babranie się z półproduktami i nasze polskie Joanny, Evy, Anny, Polleny. Był też czas kiedy z wielką ochotą wróciłam do klasyki polskiej kosmetyki, czas konsumetna patriotycznego, myślącego lokalnie i globalnie, dbającego o środowisko, zwierzęta, swoją skórę i portfel. Był czas podróży sentymentalnej, gdzie kupowałam te kosmetyki, które kojarzyły mi się z dzieciństwem, wszesną młodością i ... grzybobraniem. Tak... wiele widziałam, wiele przeszłam.
I znowu wysiadłam na stacji Yves Rocher i pewnie będę tutaj powracać co jakiś czas. Zatęskniło mi się za żelami JdM, i nie tylko.

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Aaaa...czy to czasem nie nasz Pysiaczek był wielkim zwolennikiem płynu dwufazowego? Zakupiłam w promocji 2 za 1, zeszył rokiem, używam od jakiegoś czasu i jestem wprost oczarowana. Świetny produkt. Faza wodna z olejową po wstrząśnięciu bardzo dobrze się ze sobą łączą. Produkt doskonale radzi sobie z demakijażem oczu, nie podrażnia, nie rozmazuje tuszu, i tak lekko sunie po oku. Mam wrażenie, że nie męczę powieki, nie rozciągam jej i robię dobrze moim oczom, rzęsom. Aby zwiększyć wydajność płynu przed użyciem, zwilżam wacik odrobiną wody, dopiero wówczas dozuję odpowiednią ilość płynu. Przykładam do oka, przytrzymuję kilka sekund i zmywam.
Dziewczyny, jeśli zastanawiałyście się nad zakupem, warto sprawdzić i wypróbować. Wróciłam po kolejne dwa opakowania.

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2015-03-25 o 16:17
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 19:10   #1697
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Zestaw SPA? Mam inne pojęcie spa Czekam na nowy żel JdM i dopiero wtedy coś zamówię )
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 21:12   #1698
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
nasze polskie Joanny, Evy, Anny, Polleny.
AnulaQo, zdradz jakie Anny masz na mysli? Zastrzygłam uchem zaciekawiona

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez thugmisses Pokaż wiadomość
Zestaw SPA? Mam inne pojęcie spa Czekam na nowy żel JdM i dopiero wtedy coś zamówię )
to jest spa wg rośka
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 08:21   #1699
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 371
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Dziewczyny, czy lakiery YR dobrze schną i trzymają się na ... tipsach?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-26, 09:20   #1700
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Motylu złoty, Anna ma w swojej ofercie głównie produkty do włosów. Ja poznałam się jedynie z naftą kosmetyczną i wcierko-odżywką.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 13:02   #1701
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Dziewczyny, kiedy oficjalnie żel karambola będzie w stacjo? I do kiedy można wykorzystywac ulotki marcowe, coś mi mignęło kiedyś w postach, że na początku kolejnego miesiąca jeszcze uznają poprzednie ulotki?

Pytanie do klientek stacjo w galerii katowickiej- czy ekspedientki będą krzywo patrzeć, jak podczas jednej wizyty będę chciała wykorzystać ulotkę papierową i z maila?
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 13:50   #1702
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Motylu złoty, Anna ma w swojej ofercie głównie produkty do włosów. Ja poznałam się jedynie z naftą kosmetyczną i wcierko-odżywką.
moje rozjasniane suchelce bardzo dziękują
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 14:29   #1703
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

W stacjonarce dostałam chusteczkę zapachową Naturelle Osmanthus - dla mnie cudo Będę na nią polować, żeby wyszła jak najkorzystniej, bo 95zł w promocji mnie nie urządza
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 05:26   #1704
Lodzkie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 91
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Kod w e-sklepie: 'BEST40' rabat -40% na najdroższy produkt z koszyka i darmowa wysyłka przy zamówieniu od 79 zł.


Oferta nie obejmuje produktów przecenionych, Zielonych Punktów, Zestawów dla Ciebie, Oferty specjalnej. Produkty te nie wliczają się także do wartości zamówienia, od której oferta jest ważna. Można z niej skorzystać tylko raz.


Oferta ważna do 29 marca br.
__________________
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne ...
Lodzkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 09:30   #1705
kokolino4
Raczkowanie
 
Avatar kokolino4
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 464
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez zielonkava Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedy oficjalnie żel karambola będzie w stacjo? I do kiedy można wykorzystywac ulotki marcowe, coś mi mignęło kiedyś w postach, że na początku kolejnego miesiąca jeszcze uznają poprzednie ulotki?

Pytanie do klientek stacjo w galerii katowickiej- czy ekspedientki będą krzywo patrzeć, jak podczas jednej wizyty będę chciała wykorzystać ulotkę papierową i z maila?


Karambola będzie chyba od 30 marca w sklepach
kokolino4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 09:39   #1706
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
W stacjonarce dostałam chusteczkę zapachową Naturelle Osmanthus - dla mnie cudo Będę na nią polować, żeby wyszła jak najkorzystniej, bo 95zł w promocji mnie nie urządza
mówisz?

ja już nie wybieram sie do stacjonarki, kosmetyczek mam pod sufit, torebunia nie kusi...

Ciekawe co rosiek wklei jako nowe gratisy za próg ,spodziewam się pieknych jajecznych chińszczydełek
no i kodzik jakiś dobry bo w koncu Wielki Tydzien wiec niech se jaj nie robią
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 10:25   #1707
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
mówisz?

ja już nie wybieram sie do stacjonarki, kosmetyczek mam pod sufit, torebunia nie kusi...

Ciekawe co rosiek wklei jako nowe gratisy za próg ,spodziewam się pieknych jajecznych chińszczydełek
no i kodzik jakiś dobry bo w koncu Wielki Tydzien wiec niech se jaj nie robią
Jajecznie jest na niemieckim YR - mają minutnik jajko plus inne chińskie gadżety
Chociaż na wazoniki za 3eur bym się skusiła.

Edytowane przez dianor
Czas edycji: 2015-03-27 o 10:26
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 10:36   #1708
floxanna
Raczkowanie
 
Avatar floxanna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 394
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Ciekawe, czy u nas będzie tylko EDT Naturelle Osmanthus, czy także żel pod prysznic o tym zapachu (na holenderskiej stronie już kwiecień sobie zrobili, no i jest oprócz wody także żel).
floxanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 10:44   #1709
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Jajecznie jest na niemieckim YR - mają minutnik jajko plus inne chińskie gadżety
Chociaż na wazoniki za 3eur bym się skusiła.
No właśnie pewnie u nas te jajka dadzą na dzień dziecka tak jak z bombkami w lutym pojechali...
Dianorku, widziałaś gdzieś wymiary tych wazoników po 3eur, bo może to jakieś lilipucie jak do domku barbie
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 10:48   #1710
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez floxanna Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy u nas będzie tylko EDT Naturelle Osmanthus, czy także żel pod prysznic o tym zapachu (na holenderskiej stronie już kwiecień sobie zrobili, no i jest oprócz wody także żel).
W zeszłym roku było śródziemnomorskie lato: woda i żel plus limitka kolorówka, może w tym roku będzie podobnie.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-21 08:32:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.