Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-02, 12:43   #3151
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Testuję wreszcie XS Black i nie jest dobrze... Zapach obłędny, coraz bardziej przekonuję się, że MUSZĘ go mieć, tymczasem kroją się inne wydatki. Ech..
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 12:51   #3152
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

dziękuję, nuxi, za opinię. to już wiem, na co się w najbliższym czasie wybiorę
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:02   #3153
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Zazwyczaj się nie odzywam, ale ...

Dziewczyny, piszecie "zostaw go, nie jest Ciebie wart, ja bym go wykopała ... " Zastanówcie się trochę, naprawdę ...
Łatwo jest pisać, w zaciszu swojego domu, w zaciszu swojego szczęśliwego związku lub szczęśliwego samotnego życia ...

Z drugiej strony, Fenris, Wizaż to chyba nie jest dobre miejsce na terapię; poza tym ... Hmmm ... Problemy są jak jest ciężka choroba, nie ma za co kupić jedzenia, nie ma gdzie mieszkać. A Ty piszesz - "przytulił mnie, nie przytulił, tańczył, nie tańczył, gapił się nie gapił, a ja piję piwo ... " Sytuacja jest mocno zaskakująca, mocno dziwna , ale - jesteś dorosła. Tak w życiu bywa.

I zastanawiam się po co tak naprawdę piszesz. Jeśli tylko po to, by się wygadać - załóż bloga. Bo tak jak piszę, forum to nie jest dobre miejsce na rozwiązywanie życiowych, cufdzych problemów. Bo każda z nas coś pisze, a Ty albo nie czytasz, albo do Ciebie nie dociera. Jeśli masz naprawdę problem - idź do psychologa. Jesteś czasem we Wrocławiu - mogę dać Ci namiar na dobrego specjalistę.

Bo to trochę jakby profanacja, i sama traktujesz swój problem jak nic nie znaczący wpis - Ty przeżywasz (podobno) prawdziwą tragedię, a Twoje wpisy są przerywane plotkami o płaszczykach i czym to się dziś wypachniłam.

Nie wiem, jestem tu od niedawna, może się nie znam, może to nie na miejscu - nie chcę nikogo urazić, ale trochę to dziwnie wszystko wygląda. Tak czuję.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:17   #3154
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Dziś przepiękne Poeme
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:20   #3155
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Ja po porannych porzadkach pachne Euphoria
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:22   #3156
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość

Z drugiej strony, Fenris, Wizaż to chyba nie jest dobre miejsce na terapię;
I zastanawiam się po co tak naprawdę piszesz. Jeśli tylko po to, by się wygadać - załóż bloga. Bo tak jak piszę, forum to nie jest dobre miejsce na rozwiązywanie życiowych, cufdzych problemów. Bo każda z nas coś pisze, a Ty albo nie czytasz, albo do Ciebie nie dociera.
Bo to trochę jakby profanacja, i sama traktujesz swój problem jak nic nie znaczący wpis - Ty przeżywasz (podobno) prawdziwą tragedię, a Twoje wpisy są przerywane plotkami o płaszczykach i czym to się dziś wypachniłam.
Zgadzam się z Szugar. Pisałam już o tym, że absolutnie nie czuje się na siłach być internetową "doradzaczką". Bo rzeczywistość znam tylko z kilku postów- i to tej osoby, mającej problem, i piszącej pod zwykle wpływem emocji.
Życzę Ci, Fenris, jak najlepiej, naprawdę. Pierwsze, co mi się ciśnie na klawiaturę, bez zastanowienia- to "skończ z tym chłopem".
Ale łatwo tak sobie napisać...
Poza tym, wydaje mi się bardzo iluzoryczne takie internetowe "wsparcie". To się może wydawać przez krótka chwilę, że nie jest sie osamotnionym, bo na forum dziewczyny starają się jak mogą coś życzliwego napisać.
Ale w życiu jest przecież tak, że z problemami zostaje się samemu- tak po prostu jest- samemu podejmuje się decyzje o przyszłym kształcie swojego życia, sama wiesz, ile masz siły, czego naprawdę chcesz, a takie iluzoryczne wsparcie jest często zamydlaniem problemu.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:27   #3157
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Zazwyczaj się nie odzywam, ale ...

Dziewczyny, piszecie "zostaw go, nie jest Ciebie wart, ja bym go wykopała ... " Zastanówcie się trochę, naprawdę ...
Łatwo jest pisać, w zaciszu swojego domu, w zaciszu swojego szczęśliwego związku lub szczęśliwego samotnego życia ...

Z drugiej strony, Fenris, Wizaż to chyba nie jest dobre miejsce na terapię; poza tym ... Hmmm ... Problemy są jak jest ciężka choroba, nie ma za co kupić jedzenia, nie ma gdzie mieszkać. A Ty piszesz - "przytulił mnie, nie przytulił, tańczył, nie tańczył, gapił się nie gapił, a ja piję piwo ... " Sytuacja jest mocno zaskakująca, mocno dziwna , ale - jesteś dorosła. Tak w życiu bywa.

I zastanawiam się po co tak naprawdę piszesz. Jeśli tylko po to, by się wygadać - załóż bloga. Bo tak jak piszę, forum to nie jest dobre miejsce na rozwiązywanie życiowych, cufdzych problemów. Bo każda z nas coś pisze, a Ty albo nie czytasz, albo do Ciebie nie dociera. Jeśli masz naprawdę problem - idź do psychologa. Jesteś czasem we Wrocławiu - mogę dać Ci namiar na dobrego specjalistę.

Bo to trochę jakby profanacja, i sama traktujesz swój problem jak nic nie znaczący wpis - Ty przeżywasz (podobno) prawdziwą tragedię, a Twoje wpisy są przerywane plotkami o płaszczykach i czym to się dziś wypachniłam.

Nie wiem, jestem tu od niedawna, może się nie znam, może to nie na miejscu - nie chcę nikogo urazić, ale trochę to dziwnie wszystko wygląda. Tak czuję.
Ok, Twoje zdanie. Jak was to denerwuje - ok. Wyjeżdżam w tym tygodniu, kończę z problemem, nie będę pisała. Psychologów nie toleruję.
Na forum łatwiej mi pisać, bo powiedzieć tego nie powiem, nikt mnie tu nie zna, patrzycie na to obiektywnie. Wszystko co jest napisane - od dawna czytam. Zaczęłam na to patrzeć w miarę obiektywnie głównie przez was (w pozytywnym sensie), więc dziękuję.

Oczywiście od rana Gloria, nic się nie zmieniło, choć w torebce mam jeszcze resztkę próbeczki Caramel Sunset.

Kota - właśnie nie mogłam dojść do tego czego naprawdę chcę. Dalej nie wiem, ale pójdę "za ciosem", zobaczę co będzie. Nie warto zostawać i się męczyć.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 13:40   #3158
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ok, Twoje zdanie. Jak was to denerwuje - ok. Wyjeżdżam w tym tygodniu, kończę z problemem, nie będę pisała. Psychologów nie toleruję.
Na forum łatwiej mi pisać, bo powiedzieć tego nie powiem, nikt mnie tu nie zna, patrzycie na to obiektywnie. Wszystko co jest napisane - od dawna czytam. Zaczęłam na to patrzeć w miarę obiektywnie głównie przez was (w pozytywnym sensie), więc dziękuję.

Oczywiście od rana Gloria, nic się nie zmieniło, choć w torebce mam jeszcze resztkę próbeczki Caramel Sunset.

Kota - właśnie nie mogłam dojść do tego czego naprawdę chcę. Dalej nie wiem, ale pójdę "za ciosem", zobaczę co będzie. Nie warto zostawać i się męczyć.
Fenris, czytam Twoje posty od jakiegoś czasu i moja intuicja niestety podpowiada mi to samo , co Spanish Myszce i Madlaine. Wygląda to tak ,jakby on prowokował Cię swoim zachowaniem do tego, abyś sama z nim zerwała, by nie doszło do ślubu.
Trudno udowodnić, czy postępuje tak z rozmysłem, z premedytacją, czy też nieświadomie, choć ja stawiałbym raczej na tą pierwszą opcję. Może więc warto byłoby wykazać się wreszcie charakterem i zapytać go spokojnie i bez kłótni, czy taki właśnie jest cel , do którego zmierza, czy chce końca waszego związku.
Myślę,że jeśli te oznaki barku szacunku, poniżania Ciebie i lekceważenia Twojej osoby przez tego człowieka są przemyślaną strategią, to jest on wielkim tchórzem.
Natomiast, jeśli się mylę i nie dąży on do zerwania, to jest człowiekiem niezdolnym do stworzenia zdrowych więzi z kobietą. A życie w toksycznym układzie jest gehenną, droga przez mękę. W Twoich wypowiedziach doszukałam się sygnałów świadczących o tym ,że chyba wybierzesz właśnie tą drogę. To bardzo przykre, że czasami nie uda się komuś pomóc w potrzebie, ale prawda jest taka,że każdy sam decyduje o swoim życiu i sam płaci za swoje błędy.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:42   #3159
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Kurteczki powiadaszMalgosiu kurteczki ala na motor? Jakie ceny i kolory?
Kasiu, nie wiem, czy one dobre na motor - fason maja taki "marynarkowy" a kolory różne - boska jasna zieleń (przepraszam, ale ja szaleje na punkcie wszystkiego, co zielone ), czerwone i takie rudo-beżowe. Płaszczyki były o ile pamiętam, powyżej 300zł, kurteczki bodajże 100zł mniej - w każdym razie Reserved ma podobne a w o wiele przystępniejszych cenach

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Trzymaj się. To Twoje życie. Nie daj go sobie nikomu zmarnować.


Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Ja dziś testuję Fou de Apsinthe - zaczynam nabierac pewności co do kupna
Idealny będzie na jesienne słoty i zimę ...
Zielona wróżka jest przepiekna szkoda tylko, że podobno ulatnia sie w tempie błyskawicznym - czy wszystkie L`Artisany tak mają?

Favkes, a Twoja niunia w avatarze przesliczna - widać, że zamiłowanie do kolorówki przejawia od najmłodszych lat

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Powiedział, że idzie do knajpy i nie będzie pił piwa, tylko sok, a poszedł do klubu i pił i tańczył i zapewne wspaniale się bawił. Pytałam go, czy mogę iść z nim, bo nudzi mi się i nie mam z kim, ale kategorycznie powiedział, że nie mogę, bo idą tylko faceci. Tańczył do 3:00 rano i to nie w Bytomiu, a w Katowicach. Nie znoszę takiego czegoś, w klubie były też babki, więc czemu by nie zabrać swoich? Dla mnie jest jedna odpowiedź :/
[quote=SpanishMyszka;51759 05]Bawił się w night clubie, a ty siedziałaś sobie w domku przed telewizorem jak ofiara - nie pozwól sobie na takie akcje !
Czemu cię nie zabrał skoro to nie był męski wieczorek przy piwku w męskiej knajpce? Nie chciał żebyś mu przeszkadzała w podrywaniu innych panieniek - bo nie wierzę, że tańczył sobie sam z kuflem piwa w ręce... /quote]

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
SpanishMyszka - on nie był w night clubie, tylko w knajpo-klubie i ponoć nie tańczył z nikim. Kiedyś się umawialiśmy, że na imprezy chodzimy razem - taką mam zasadę - on ją złamał, więc złamał nasz związek.
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
SpanishMyszka - nie tańczył, bo jest nieśmiały, ale pewnie się gapił na tancerki. Mimo wszystko nie dość, że mnie oszukał, to jeszcze złamał zasadę.
Fenris, dziewczyno, nikt nie twierdzi, że łatwo jest zdecydować o rozstaniu z kimś, kogo sie kocha, niezależnie od tego, czy ta osoba na tę miłość zasługuje. Nie chcę, żeby to zabrzmiało jakoś niegrzecznie, czy jak wtrącanie się w nie swoje sprawy, ale skoro Ty sie wygadujesz na forum (i mam nadzieję, że chociaż przez to jest Ci lżej ) to w jakiś sposób dajesz nam prawo do wypowiedzi na ten temat...

Przepraszam, ale nieśmiały????! Facet, który zostawia swoją kobietę w obcym mieście i idzie się sam do knajpy bawić w najlepsze do białego rana???! On nie jest nieśmiały, on jest (wybacz słownictwo) chamem do potęgi n-tej! Pomijam już inne sytuacje, które opisujesz na forum....

Przeczytaj sobie "Siostrzane uczucia" Małgosi Domagalik - bardzo mądra ksiazka i mówi wiele o róznego trodzaju toksycznych związkach. I trzymaj sie, niezaleznie od wszystkiego

_________________________ _________________________ _________

Niczym jeszcze nie pachne, prezzentuję stan rozmamłania z nieumytymi włosami i w szlafroku po obiedzie i prysznicu będzie zapewne Angel....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name

Edytowane przez Margot45
Czas edycji: 2007-09-02 o 14:07 Powód: dopisałam kolory
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:01   #3160
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Pachnę Flowerbombem z wczorajszego polara ślicznie się utrzymał i osładza mi życie

A w ogóle to chyba mam jakiś perfumeryjny dół. Chcę jakiegoś nowego zapachu, ale tak do końca nie wiem jakiego, a poza tym finansowo ostatnio u mnie najlepiej, szykuje się mnóstwo wydatków, niekoniecznie najprzyjemniejszych..

Robiłam takie planowanie z wyprzedzeniem i zanosi się na to, że jakiekolwiek perfumy to dopiero w grudniu będę mogła kupić. Nie nastraja mnie to pozytywnie.

Marzy mi się jakaś wanilia, karmel, coś słodkiego, ale mam wrażenie że wszystko już przerobiłam.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:05   #3161
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Z drugiej strony, Fenris, Wizaż to chyba nie jest dobre miejsce na terapię; poza tym ... Hmmm ... Problemy są jak jest ciężka choroba, nie ma za co kupić jedzenia, nie ma gdzie mieszkać. A Ty piszesz - "przytulił mnie, nie przytulił, tańczył, nie tańczył, gapił się nie gapił, a ja piję piwo ... " Sytuacja jest mocno zaskakująca, mocno dziwna , ale - jesteś dorosła. Tak w życiu bywa.
Wyrywam to zdanie z kontekstu, bo zgadzam się z nim w pełni. Problem polega na tym, aby wszystkiemu co nam się w życiu przytrafia nadać odpowiednie proporcje. Mam to szczęście, że życie dało mi już niejednego porządnego kopniaka w tyłek i wiem, kiedy jest naprawdę źle... Bardzo mnie smuci fakt poddawania się na forum emocjonalnej wiwisekcji. Nie denerwuje - dla jasności - ale właśnie smuci. Naprawdę szkoda życia na zadręczanie się. Po prostu trzeba działać. Życie jest takie krótkie...
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Zielona wróżka jest przepiekna szkoda tylko, że podobno ulatnia sie w tempie błyskawicznym - czy wszystkie L`Artisany tak mają?
Chyba jestem szczęściarą, bo L`Artisany zwykle trzymają się mnie mocno Włącznie z zapodanym dziś rano Safran Troublant.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 14:08   #3162
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
SpanishMyszka - on nie był w night clubie, tylko w knajpo-klubie i ponoć nie tańczył z nikim. Kiedyś się umawialiśmy, że na imprezy chodzimy razem - taką mam zasadę - on ją złamał, więc złamał nasz związek.
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
SpanishMyszka - nie tańczył, bo jest nieśmiały, ale pewnie się gapił na tancerki. Mimo wszystko nie dość, że mnie oszukał, to jeszcze złamał zasadę.

Gloria, jakoś mnie nie uspokaja dzisiaj.
Usprawiedliwianie go. Typowe zachowanie.

Życzę powodzenia.


---

A ja niczym na razie nie pachnę, ale pewnie wybiorę coś słodkiego, mocnego...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:14   #3163
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Zaraz po prysznicu, na dzień dobry troche Gucci Rush. Od razu ogarnela mnie taka mała euforia , mimo szarugi za oknem. No i witam Panie
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:15   #3164
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

dzis gesta Sequoia, mmmm

ps. na mnie Artisany tez sie w miare dobrze trzymaja
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:16   #3165
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Porcelainnn- piękny avatar Aż nabrałam ochoty na Rush Chyba zaraz się dopsikam
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:19   #3166
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze niczym nie pachnę. Zaraz mykam co naszego nowego centrum handlowego w poszukiwaniu adidasów, to coś na siebie wleję.
Czemu tak jest, że jak nie mam zakupu w planach to masę fajnych butów widzę, a jak mam czas, kasę i konieczność kupienia trepów to same brzydale są?
Czyli nie tylko ja odnoszę takie wrażenie,że jak idę kupić cos konkretnego to nigdy nie znajdę ale kiedy nie szuam,nie mam kasy ani czasu to zawsze jest masa różnych śliczności.
No,ale nie mogę narzekać-spłukałam sie dziś na dwie pary spodni w Espricie i jestem bardzo bardzo zadowolona(nie za stanu konta a ze spodni rzecz jasna) bo z kupowaniem spodni jest zawsze koszmar a tu proszę.
Wieczorem idę do kina i chyba zmienię Angela na coś lżejszego
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:20   #3167
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Porcelainnn, no właśnie - Mendosita mnie wyprzedziła z tym spostrzeżeniem - piękny awatar To z reklamy klasycznego Rush Gucciego, prawda ?

Ja też mam ten zakupowy problem Rzadko udaje mi się od razu kupić dokładnie to, czego szukam.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:22   #3168
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Ja nie Porcelainnn, ale pozwolę sobie odpowiedzieć- tak to reklama klasycznego Rush. I w dodatku nasza polska Gosia Bela
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:25   #3169
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Dzisiaj łeb-głowa-czerep pęka w szwach, co nieczęsto mi się zdarza, może 3 raz w tym roku. Nawet dezodorant aa łagodny zapachem niczym niemowlę mdli mię. Niczym więcej więc nie pachnę. Wołam ratunku!
mex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 14:27   #3170
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Mex- współczuję A co bierzesz zwykle na ból głowy? Bo mi na migrenę pomaga jedynie Neopiryn Asa. Bez recepty, ok 6zł za opakowanie. Może spróbuj.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:27   #3171
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość

Facet, który zostawia swoją kobietę w obcym mieście i idzie się sam do knajpy bawić w najlepsze do białego rana???!
Jeśli opisywane przez Fenris zachowanie jej wybranka jest prawdą, a przecież nie ma podstaw, aby w to wątpić, to nie jestem pewna, czy określanie go facetem, bądź mężczyzną nie jest, aby semantycznym nadużyciem. Podejrzewam,że inni, a przynajmniej ci przedstawiciele tej płci, których ja znam mogliby mieć zastrzeżenia.

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Naprawdę szkoda życia na zadręczanie się. Po prostu trzeba działać. Życie jest takie krótkie...

.
Święta racja.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:33   #3172
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Mex- współczuję A co bierzesz zwykle na bój głowy? Bo mi na migrenę pomaga jedynie Neopiryn Asa. Bez recepty, ok 6zł za opakowanie. Może spróbuj.
Dziękuję, nie znam tego specyfiku, ale zaraz idę do przybytku farmaceutycznego i zakupię to co polecasz. Czasem używam etopirynę albo saridon. Czuję jakby moja łepetyna była napompowana niczym baloon. O żesz
Na dokładkę moja trzyletnia córka przywlokła do mnie swoje chemiczno-owocowo-karmelowe Witch Cornelia i zarządała "pops-ikania nagarstków". Ratujcie baby, to naprawdę śmierdzi.
mex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:36   #3173
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Ja dzis rano psiknelam sie subtelnie Mademoiselle.
A teraz wale jak wielka perfumeria Wyjelam swoje pudlo z probkami, pokazalam siostrze, psikalysmy na papierki wszystko co sie da i teraz wietrze pokoj A ze sama przesiaknelam tymi rozmaitosciami, to juz mi niedobrze...
W mojej szafie lezy czerwony sweterek, ktory mialam na sobie wczoraj podczas testow Ange ou demon. I jak on cudnie pachnie... ach
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:38   #3174
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Fenis, to co piszesz jest dla mnie przerażające, jak mozesz żyć z takim facetem i jeszcze usprawiedliwiać jego zachowanie? Byłam swiadkiem podobnej historii mojej przyjaciólki. Żyła w toksycznym związku 4 lata. On traktował ją jak pomiotło,a ona przy nim skakala i byla na każde skinięcie palca. Pomimo tego,że zarabiala 2 razy więcej niż on to wyplatę przelwala na jego konto a on wydzielał jej pieniądze. Pamiętam aferę jaką jej zrobil o to,że bez skonsultowania z nim kupiła sobie podklad za 40 zł, takich akcji było mnóstwo. Nie szanował jej, wykorzystywał, chciał aby całkowicie odcieła się od znajomych, był najzwyklejszym w świecie pasożytem. PO rozstaniu została z niczym bo on zabral wszystko. To ona musiała dojrzeć do decyzji o rozstaniu, bo nasze tlumaczenia na nic się nie zdały, zawsze kończyło się krótkim "nie wpie.przaj się".Wpędził ja w straszne kompeksy, nigdy nie powiedział jej dobrego słowa, ciągle ja krytykowal, nie miała w nim wsparcia, a jednak z nim była.
Podobnie jak u Fenis to on sprowokował ją do tego,zy to ona zakończyla ten związek. Na szczęście dziewczyna zmądrzala w porę. Po 2 miesiącach od rozstania znalazła wspanialego faceta, w koncu czuje się jak kobieta, jest szanowana i doceniana.
Fenis zastanów się nad swoim związkiem bo siedzisz już w tym bagnie po same uszy, im szybciej to skonczysz tym lepiej.

----------------------------
Nie pachne niczym bo po wczorajszej impezie mam kaca giganta i każdy zapach przyprawia mnie o mdłości
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:43   #3175
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Rachelo jak ja Ci zazdroszczę naprawdę chciałabym zaglądnąć do Twoich notatek, marzy mi się taki kierunek studiów buu
Zaraz odpisuję na PW
PW poleciało
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Rejcz, chcesz się Pi pozbywać? Ja myślę chyba o puszczeniu w świat Madness - może zrobimy jakiś deal (jeśli jeszcze jesteś nim zainteresowana)?
Marta, mam dwie flachy Madness
A Pi to tylko skromna miniaturka. Ale jeśli masz jakiś rozświetlacz na zbyciu, to wiesz, ja zawsze chętnie...
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Psychologów nie toleruję.
A szkoda - chociaż mogę zrozumieć, kiedyś miałam podobne nastawienie. Że nie wspomnę o psychiatrach.
Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Zaraz po prysznicu, na dzień dobry troche Gucci Rush. Od razu ogarnela mnie taka mała euforia , mimo szarugi za oknem. No i witam Panie
Czeeść!


Piżama (tak, przyznaję bez bicia, jestem obrzydliwie leniwa i nadal chodzę po mieszkaniu w piżamie ) cudnie pachnie wczorajszym Tumulte. Na razie nie mam pomysłu, czym pachnieć.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:44   #3176
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
W mojej szafie lezy czerwony sweterek, ktory mialam na sobie wczoraj podczas testow Ange ou demon. I jak on cudnie pachnie... ach
Ja też wczoraj testowałam Ange ou demon, w Galerii Kazimierz. Tak od niechcenia sięgnęłam po buteleczkę i resztę zakupów chodziłam z nosem wtulonym w nadgarstek. Piękne! Ta orchidea, lilia i drzewne nuty...

Mendosita, Your Angel -miło, że się spodobał.
Mendosito-widzę, że zgadzamy się nie tylko co do rush. Przepadam za Alienem
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:50   #3177
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Porcelainnn- pod wpływem Twojego avataru zmieniłam swój Aliena kocham najbardziej ze wszystkich zapachów, jakie dane było mi w życiu powąchać. To jest cudo, a nie perfumy.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:53   #3178
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość

Piżama (tak, przyznaję bez bicia, jestem obrzydliwie leniwa i nadal chodzę po mieszkaniu w piżamie ) cudnie pachnie wczorajszym Tumulte.

No cóż, powyższe zdanie w 100% oddaje mój stan. Z jedną małą różnicą.... Moja piżama popachniuje nieziemską OI
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 15:09   #3179
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Ja też wczoraj testowałam Ange ou demon, w Galerii Kazimierz. Tak od niechcenia sięgnęłam po buteleczkę i resztę zakupów chodziłam z nosem wtulonym w nadgarstek. Piękne! Ta orchidea, lilia i drzewne nuty...
ja dostałam dziś próbkę tego cuda w Marionnaud, przy okazji zakupu tuszu do rzęs, trochę zdziwiła mnie forma próbki, jest w saszetce, nie widziałm czegoś podobnego
a tusz cudo, dzięki Kattarino, kupiłam zachęcona Twoją recenzją w KWC, mam brązowy Lash XL EL, nie miałam jeszcze tak dobrego tuszu, cuuuudooooo
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 15:32   #3180
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Ja dziś boskimi Allure
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.