Co ostatnio upolowałyście? :D - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-09-01, 11:47   #211
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Dziewczyny pojawilo sie niebieskie Les Belles na allegro W dodatku polowe taniej niz niejaki bachelor mial...
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 11:57   #212
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Benitko, czy mówisz o Les Belles de Ricci Almond Amour 50ml EDT? Strasznie mnie ciekawi jak jest różnica pomiędzy nimi, a "kręconą" butelką.
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 12:00   #213
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Benita5
Dziewczyny pojawilo sie niebieskie Les Belles na allegro W dodatku polowe taniej niz niejaki bachelor mial...
Benitko, niebieskie jest na Allegro nieprzerwanie, odkad sprawdzam, czyli od 2 miesięcy. Żółte (dużą testerowa butla) było raz na chwilke (widać w zakończonych aukcjach), ale niestety aukcja została usunieta, więc nawet sprawdzić się nie da, kto je sprzedawał
Oj, ale się napaliłam na dużą butlę tych żółtych!
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 12:06   #214
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Benitko, czy mówisz o Les Belles de Ricci Almond Amour 50ml EDT? Strasznie mnie ciekawi jak jest różnica pomiędzy nimi, a "kręconą" butelką.
Oj przyznam sie ze nie znaju tej wersji Rano przegladalam subskrypcje z allegro jako regularnie przy kawce czynie...i tak mi wpadlo w oko TEz jestem ciekawa roznic
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 12:07   #215
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez hybris
Benitko, niebieskie jest na Allegro nieprzerwanie, odkad sprawdzam, czyli od 2 miesięcy. Żółte (dużą testerowa butla) było raz na chwilke (widać w zakończonych aukcjach), ale niestety aukcja została usunieta, więc nawet sprawdzić się nie da, kto je sprzedawał
Oj, ale się napaliłam na dużą butlę tych żółtych!
O cholipka znaczy sie moje dioptrie nie teges a myslalam ze wypatrzylam kokosa...
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 12:13   #216
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Benito, wypatruj dla mnie i Geoni Belle de Minuit - bo ja już powoli tracę nadzieję
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 12:22   #217
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Benito, wypatruj dla mnie i Geoni Belle de Minuit - bo ja już powoli tracę nadzieję
Wiesz co,wpadlam na pomysl zeby dziewczyna kt sprzedaje niebieskiego /Redsonia/ sprowadzila zoltka na zamowienie. Wiem ze u niej troche to trwa wysylka plus koszty ze stanow..no ale moze warto sprobowac? Ja u niej prawdopodobnie kupie boucherona trouble. Poki co na oslode mam cudna miniaturke ale wiadomo jak jest z apetytem ;D
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 12:22   #218
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Za to Trobule - jego dostepnosc nie jest problematyczna tak jak BdM
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 12:27   #219
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Benitko, na żółtka poluje Hybris Ja na Belle de Minuit Nie ukrywam, że Hybris ma większe szanse!
Może faktycznie zapytam???!

E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 12:29   #220
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Probujmy, zawsze warto to trzymam kciuki za powodzenie akcji no i licze na rzetelny raport
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 12:34   #221
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Ma się rozumieć
E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 14:22   #222
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Benita5
Wiesz co,wpadlam na pomysl zeby dziewczyna kt sprzedaje niebieskiego /Redsonia/ sprowadzila zoltka na zamowienie. Wiem ze u niej troche to trwa wysylka plus koszty ze stanow..no ale moze warto sprobowac? Ja u niej prawdopodobnie kupie boucherona trouble. Poki co na oslode mam cudna miniaturke ale wiadomo jak jest z apetytem ;D
Ja juz kupowałam u Redsoni i powiem tak. Przesyłka idzie tydzień i to nie jest jeszcze problem. Ale ponieważ ja kupiłam u niej rzecz sporo wartą i nie chciałam być okradziona przez pracownika poczty - poprosiłam o ubezpieczenie i wysłanie poleconym. I tu niestety widać wade kupowania kosmatyków za Wielką Wodą, bo za samą przesyłkę zapłaciłam 70 zł. W sytuacji, kiedy chodziło o kosmatyk niedostępny w Polsce myślę, że raz można tyle dołożyć, ale po raz kolejny chyba bym się na to nie zdecydowała. Oczywiście, jest możliwość wysłania przesyłką zwykła i to kosztuje tylko 20 żl, ale ja już kilka razy zostałam okradziona na poczcie i po prostu nie mam do nich za grosz zaufania ;(
A sama Redsonia - bardzo sympatyczna dziewczyna, odpowiada ma wszystkie pytania (łamaną polszczyzną), jako do Sprzedającej nie mam zastrzeżeń. Tylko ten transport...
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 14:26   #223
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Pytałam ją o Belle de Minuit - nie ma szans Niestety...
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 17:23   #224
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Pytałam ją o Belle de Minuit - nie ma szans Niestety...
o kurczaki szkoda...

Wiem, ze sa hocki-klocki z przesylka ze stanow i z kosztami itd, ale wydaje mi sie ze jej /r-a/ dobrze z oczu patrzy niz np innemu sprzedawcy na litere A....
Hm tez sie czailam na jedna wieksza paczke wlasnie z AA i Boucheronem...ale mnie Hybris zbilas z pantalyku

Suma sumarum ja ciagle wracam na truskawe, tam co prawda przesylka jest za friko i dobrze zapakowana paczka...ale inne klimaty typu - dostalam w maju np pomadke divinorke zle domknieta przez jakas maupe z urzedu celnego W sumie pierwszy raz ktos dlubal i zdejmowal folie...bo dotychczas docieraly dziewicze
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 21:06   #225
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Thumbs up Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Dziewczyny, mam dobre wieści dla polujących. Otóż dzięki pewnemu rankingowi "Wprost" odkryłam jeden ciekawy sklep on-line. Może znacie? http://www.pretty.pl/index.php?site=...ia&id_inne=171
Mają tam np. Organzę Indecence, Mahorę i stara Manię, a także inne perełki. Sklep jest na 5 miejscu w ich rankingu sklepów internetowych (w dziale kosmetyki, perfumy).Więc można im zapewne zaufać.

Edytowane przez koko
Czas edycji: 2005-09-01 o 21:29
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 21:21   #226
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

pieknie wygląda Mania i cena nawet nawet
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-05, 23:43   #227
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Dziewczyny, cieszcie się że upolowałyście Belle de Minuit. Zobaczyłam i padłam:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63110864 wrrrrr...
sitc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 07:49   #228
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Benita5
Wiesz co,wpadlam na pomysl zeby dziewczyna kt sprzedaje niebieskiego /Redsonia/ sprowadzila zoltka na zamowienie. Wiem ze u niej troche to trwa wysylka plus koszty ze stanow..no ale moze warto sprobowac? Ja u niej prawdopodobnie kupie boucherona trouble. Poki co na oslode mam cudna miniaturke ale wiadomo jak jest z apetytem ;D
Dziewczyny, u Redsonii jest wyraźnie napisane, że przesyłka 7 zł.!!! Może miała spore zainteresowanie, a kiepskie warunki przesyłki i pomyslała nad ich zmianą
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 11:16   #229
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Ewa, ale 7 zł kosztuje wysyłka zwykła BEZ UBEZPIECZENIA, i w momencie, kiedy spodoba się jakiemuś złodziejowi na poczcie, to grób mogiła, nie ma i koniec. Przesylke ubezpieczona (polecona) mozna zareklamowac i uzyskac odszkodowanie, dlatego ja przy zakupie wolałam dopłacić 70 zł niz stracic 170 i wymarzone prefumy...
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-06, 11:35   #230
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Faktem jest
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 11:44   #231
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

No ale to chyba jest polecona, co? Bo ja już zaczynam się denerwować
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 12:19   #232
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
No ale to chyba jest polecona, co? Bo ja już zaczynam się denerwować
Ewa, ale co jest polecone? Ta za 7 zł? Na pewno nie.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 12:38   #233
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Ło matko, to ja teraz mam "stresa" Byłam przekonana, że to polecony - zwiodło mnie konto w polskim banku. Jak przesyłka zaginie to ja się chyba zaryczę
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 13:00   #234
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Ewunia, nie denerwuj się na zapas i daj koniecznie znać jak dojdzie. W końcu, qrcze, nie moga okradać wszystkich przesyłek, może akurat będziesz miała szczęście. Czego serdecznie Ci życzę
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 13:24   #235
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez hybris
Ewunia, nie denerwuj się na zapas i daj koniecznie znać jak dojdzie. W końcu, qrcze, nie moga okradać wszystkich przesyłek, może akurat będziesz miała szczęście. Czego serdecznie Ci życzę
Oj, Kasiu... najgorsze, że obiecałam zrobić próbkę dla Koko i co? Mogę wyjść na żeńską odmianę d u p k a Nie mam teraz innego wyjścia niż czekać. Może jednak się uda
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 13:35   #236
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Oj, Kasiu... najgorsze, że obiecałam zrobić próbkę dla Koko i co? Mogę wyjść na żeńską odmianę d u p k a Nie mam teraz innego wyjścia niż czekać. Może jednak się uda
E tam, myślę, że Koko to normalna kobita i zrozumie wredna działalność siły wyższej. A, gdzieś i kiedyś proponowałam Ci próbkę żółtych Les Belles i już sama nie wiem, czy nie odpowiedziałaś wtedy, czy ja teraz nie moge sobie przypomnieć, gdzie to pisałam. W każdym razie jeśli chcesz, to i tak idę wysyłac przesyłkę pixie, więc mogę wysłac i Tobie Tylko adresik mi ja PW podrzuć
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 13:36   #237
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Ło matko, to ja teraz mam "stresa" Byłam przekonana, że to polecony - zwiodło mnie konto w polskim banku. Jak przesyłka zaginie to ja się chyba zaryczę
Ewuniu, a co zamówiłas?
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 13:40   #238
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez hybris
E tam, myślę, że Koko to normalna kobita i zrozumie wredna działalność siły wyższej. A, gdzieś i kiedyś proponowałam Ci próbkę żółtych Les Belles i już sama nie wiem, czy nie odpowiedziałaś wtedy, czy ja teraz nie moge sobie przypomnieć, gdzie to pisałam. W każdym razie jeśli chcesz, to i tak idę wysyłac przesyłkę pixie, więc mogę wysłac i Tobie Tylko adresik mi ja PW podrzuć
Hybris , ja bymteż chciała żółte wąchnąć , ale pod warunkiem , że zapłacę Ci za przesylki , podaj nr konta plisssss ( o ile możesz mi przesłać, bo nie wiem ilu masz chętnych)

PS. Dostałaś moja wiadomość na priv? Parę godz. temu?

Miało być " o ile" , a nie " i ile" - mała literówka , a całkowicie zmieniła kontekst , przepraszam

Edytowane przez geonia
Czas edycji: 2005-09-06 o 14:01 Powód: wstretna literówka
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 13:54   #239
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez geonia
Hybris , ja bymteż chciała żółte wąchnąć , ale pod warunkiem , że zapłacę Ci za przesylki , podaj nr konta plisssss ( i ile możesz mi przesłać, bo nie wiem ilu masz chętnych)

PS. Dostałaś moja wiadomość na priv? Parę godz. temu?
Geoniu, owszem dostałam Cieszę się, że Ci się podoba, to zapach wart grzechu. Chociaż po tym, co zobaczyłam w linku wklejonym przez Sitc skrzydełka opadly mi gwałtownie
Co do żółtych - mogę Ci zrobić próbeczkę, tylko, że mam w tej chwili już ostatnia fiolke - to, co dostałam od Sitc zeszło ekspresowo. Jeśli Ewa nie będzie chciała Les Belles, to wyślę Tobie. A co do przesyłki - odrobisz w polu

p.s. możesz się odezwać na gg - bo po awarii kompa straciłam wszystkie kontakty
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 13:56   #240
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez hybris
E tam, myślę, że Koko to normalna kobita i zrozumie wredna działalność siły wyższej. A, gdzieś i kiedyś proponowałam Ci próbkę żółtych Les Belles i już sama nie wiem, czy nie odpowiedziałaś wtedy, czy ja teraz nie moge sobie przypomnieć, gdzie to pisałam. W każdym razie jeśli chcesz, to i tak idę wysyłac przesyłkę pixie, więc mogę wysłac i Tobie Tylko adresik mi ja PW podrzuć
Jasne, że chcę Zaraz piszę adres Kasiu, Twój nr konta aktualny - też nie chcę narażać Cię na koszty? Chyba, że umawiałaśmy się na jakąś wymiankę, a ja - ostatnia skleroźnica, trapiona masą stresów, ostatnimi czasy - zapomniałam To w razie czego mi przypomnij, proszę
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.