Lampa LED, Jaką posiadasz lampę? - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Jaką posiadasz lampę?
1. UV 36 W 116 47,35%
2. LED "rogal" 12W 17 6,94%
3. CCFL 41 16,73%
4. Kompaktową LED 9W 59 24,08%
LED 20W 12 4,90%
Głosujący: 245. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-26, 10:32   #1951
dziubbek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 60
Dot.: Lampa LED

Ja kupowałam z wyprzedaży 11/11 i tak naprawdę lampa jest używana raz na dwa tygodnie bo pazury robię tylko sobie więc nie mogę zwalić tego na "zużycie" produktu... a koleżance lepiej poradź, żeby faktycznie dołożyła te parę złotych i kupiła lampę w PL i miała na nią faktyczną gwarancję niż teraz "bujać się" jak ja z jakąkolwiek reklamacją.... bo i tak nie wiadomo czy majfrend nie wykręci kota ogonem.... z jakiego punktu szła? zabij mnie nie pamiętam (chyba, że wiesz jak to sprawdzić )
dziubbek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 13:01   #1952
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez dziubbek Pokaż wiadomość
Ja kupowałam z wyprzedaży 11/11 i tak naprawdę lampa jest używana raz na dwa tygodnie bo pazury robię tylko sobie więc nie mogę zwalić tego na "zużycie" produktu... a koleżance lepiej poradź, żeby faktycznie dołożyła te parę złotych i kupiła lampę w PL i miała na nią faktyczną gwarancję niż teraz "bujać się" jak ja z jakąkolwiek reklamacją.... bo i tak nie wiadomo czy majfrend nie wykręci kota ogonem.... z jakiego punktu szła? zabij mnie nie pamiętam (chyba, że wiesz jak to sprawdzić )
Ja swojej też używam rzadko, paznokcie robię tylko sobie, do tego żel więc trzyma się długo. Od kwietnia używałam lampy dopiero kilka razy.

To skąd szła lampa najłatwiej sprawdzić w szczegółach zamówienia, tam jest informacja ze śledzeniem przesyłki.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 14:52   #1953
dziubbek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 60
Dot.: Lampa LED

no to patrząc na tracking to moja przytuptała sobie z Chin. Nie wiem czy miejsce wysyłki ma jakieś znaczenie bo wydaje mi się, że z jednych komponentów jest to robione
dziubbek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 20:22   #1954
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Przyznam że straszycie z tymi lampami. Ja kupiłam w kwietniu Sun3 i póki co jestem bardzo zadowolona więc polecam ją znajomym. Moja przyjaciółka chce żebym przy kolejnej wyprzedaży zamówiła też jedną dla niej i trochę zaczynam się martwić czy powinnam.

A kojarzycie może skąd Wasze lampy były wysyłane? Ja zamawiałam w oficjalnym sklepie producenta i moja lampa była wysyłana z fabryki w Europie (o ile dobrze pamiętam z Estonii). Nie wiem czy ma to jakikolwiek wpływ na jakość produktu, bo pewnie wszystko jest składane z tych samych komponentów, ale po prostu jestem ciekawa.
Dokładnie chodzi o producenta tych lamp. Moja też szła z Estonii ale to nie istotne. Nie ma żadnej gwarancji na rzeczy z Ali. To słowa chińczyka tylko. Na te wszystkie odkurzacze i roboty sprzątające które tak sławią na grupach też nie ma żadnej gwarancji.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 06:23   #1955
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: Lampa LED

Teraz to i ja się boję. Sama kupiłam w 11/11 sun6 i teraz będę się bała ją włączyć.
Puki co miałam jeszcze Sun9 z Ali(ta najsłabsza) i było wszystko ok ale zachciało mi się w promocji 48w
Naprawdę aż tak siadają? Przecież to producent. Poza tym to są dokładnie te same lampy co w PL i pewnie w większości z tego samego źródła tylko w PL jest gwarancją. Myślicie że Polacy dawaliby ją wiedząc że te lampy potrafią się psuć?
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 09:33   #1956
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
Teraz to i ja się boję. Sama kupiłam w 11/11 sun6 i teraz będę się bała ją włączyć.
Puki co miałam jeszcze Sun9 z Ali(ta najsłabsza) i było wszystko ok ale zachciało mi się w promocji 48w
Naprawdę aż tak siadają? Przecież to producent. Poza tym to są dokładnie te same lampy co w PL i pewnie w większości z tego samego źródła tylko w PL jest gwarancją. Myślicie że Polacy dawaliby ją wiedząc że te lampy potrafią się psuć?
Wszystko zależy od tego jaką polski sprzedawca ma umowę z producentem (o ile ma). Możliwe też że wzięli na siebie koszty ewentualnych napraw lub wymian już w Polsce. Z racji pracy wiem trochę jak to wygląda i najczęściej przy zamawianiu z Chin sprzedawca zakłada jaki % produktów będzie wadliwy i na tej podstawie tak reguluje cenę żeby w razie ewentualnej reklamacji nie mieć straty. Patrząc na to jakie są różnice w cenie między Ali i Allegro to są dość małe (nawet biorąc pod uwagę że ktoś kupił dużą ilość i dostał rabat). Można po tym wnioskować że wcale tych reklamacji nie ma aż tak dużo. Tyle że dla pojedynczej osoby która kupiła lampę to słabe pocieszenie, bo i tak jak trafi się felerny egzemplarz to zostaje naprawa na własną rękę i trzeba liczyć że ta lampa którą się kupiło będzie sprawna przez długi czas.

Swoją drogą powiem Wam szczerze że kupując sprawdzałam dokładnie czy w ofercie jest informacja o gwarancji. Dałabym sobie rękę obciąć że widziałam rok gwarancji, sprawdzałam to jeszcze przed dodaniem produktu do koszyka. A teraz jak patrzę na zapisaną ofertę w której kupiłam lampę to nie widzę żadnej informacji o gwarancji. Dziwne to, ale widać było wpisane specjalnie tak, żeby po zakupie już nie było widoczne.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 10:21   #1957
dziubbek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 60
Dot.: Lampa LED

a kto powiedział, że nie można wyedytować tekstu po wyprzedaniu puli lamp? najlepiej zrobić screena przed zakupem ale myślę, że to i tak niewiele pomoże w dochodzeniu swoich racji bo majfrend powie, że to na pewno nie było jego.... lepiej kupić w PL to samo bo łatwiej dochodzić swoich praw na podstawie prawa lokalnego a nie chińskiego "róbta co chceta" kupiłaś to płacz i płać za naprawę lub po prostu kup nową lampę (gdzieś widziałam post jak dziewczyna pisała, że u niej koszt naprawy był niemal równy cenie nowej lampy)
dziubbek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-27, 10:40   #1958
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lampa LED

Dziewczyny a moze byla jakas wadliwa seria lamp. Ja swoja nie chcialam kupowac z ali z powodu gwarancji lub reklamacji ale mąż mi kupil. Swoja Sun 9s uzywam tylko dla siebie a pojedyncze poprawki robie Mini wiec mam nadzieje ze mi posluzy troszke.

Powiem Wam ze jak teraz patrze na ali i alle to ceny sa prawie porownywalne i chyba tez wolalabym z alle kupic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 17:35   #1959
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez dziubbek Pokaż wiadomość
a kto powiedział, że nie można wyedytować tekstu po wyprzedaniu puli lamp? najlepiej zrobić screena przed zakupem ale myślę, że to i tak niewiele pomoże w dochodzeniu swoich racji bo majfrend powie, że to na pewno nie było jego.... lepiej kupić w PL to samo bo łatwiej dochodzić swoich praw na podstawie prawa lokalnego a nie chińskiego "róbta co chceta" kupiłaś to płacz i płać za naprawę lub po prostu kup nową lampę (gdzieś widziałam post jak dziewczyna pisała, że u niej koszt naprawy był niemal równy cenie nowej lampy)
Na Ali jest tak że w momencie zakupu screen z ofertą zapisuje się na koncie kupującego. Właśnie po to żeby potem mieć potwierdzenie, bo sprzedający może w każdej chwili zmienić opis. Ja sprawdzałam tuż przed zakupem, więc albo opis zmienił się sekundę przed moim zakupem albo informacja o gwarancji była dodana w miejscu które nie zostało zapisane.

W Polsce niestety też różnie bywa, ale na pewno ochrona kupującego jest dużo większa. Ja akurat uznałam że zaryzykuję zakup z Chin bo chciałam model który nie był jeszcze u nas dostępny, do tego w promocji i z kuponami zapłaciłam za lampę trochę ponad 100 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 11:10   #1960
dziubbek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 60
Dot.: Lampa LED

Dostałam odpowiedz.... lampy maja podobno tylko 6 mcy gwarancji.... a dam sobie rękę uciąć, ze jak kupowałam to napisane było rok (i tak tez podają promotorki zakupów z Chin) Wiec mogę sobie ta lampe cisnąć do kosza ewentualnie dostanę rabat na kolejna lub pokryć koszty obu przesyłek do Chin to dostanę nowa... ha ha ha... ktoś wie jak drogie są paczki do majfrendow?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
dziubbek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 11:27   #1961
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lampa LED

https://allekurier.pl/cennik/PL/CN/ups
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 12:11   #1962
dziubbek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 60
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
czyli jednak lepiej kupić nową lampę
dziubbek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 21:49   #1963
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez dziubbek Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedz.... lampy maja podobno tylko 6 mcy gwarancji.... a dam sobie rękę uciąć, ze jak kupowałam to napisane było rok (i tak tez podają promotorki zakupów z Chin) Wiec mogę sobie ta lampe cisnąć do kosza ewentualnie dostanę rabat na kolejna lub pokryć koszty obu przesyłek do Chin to dostanę nowa... ha ha ha... ktoś wie jak drogie są paczki do majfrendow?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mówiłam... Tobie powiedział że pół roku, mi że 3 miesiące i generalnie to mam się bujać. Na fb na grupie też z tym nic nie zrobią ale za to jak Ty byś robiła problem chińczykowi to by publicznie ujawnili Twoje imię i nazwisko i zmieszali z błotem...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 21:52   #1964
dziubbek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 60
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Mówiłam... Tobie powiedział że pół roku, mi że 3 miesiące i generalnie to mam się bujać. Na fb na grupie też z tym nic nie zrobią ale za to jak Ty byś robiła problem chińczykowi to by publicznie ujawnili Twoje imię i nazwisko i zmieszali z błotem...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


Zawsze podadzą taki termin, żeby im pasowało.... ważne, żeby było już według nich po terminie... a jak mu można zrobić problem? Mam wrażenie ze dziewczyny na grupie są tak nakręcone, że zostałabym tylko zmieszana z błotem :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
dziubbek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 04:56   #1965
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lampa LED

Az strach cokolwiek tam zamawiać:/ Mialam mamie zamowic i chyba z podkulonym ogonem wroce do allegro :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 07:16   #1966
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Lampa LED

Chcę kupić lampę głównie i jedynie do hybryd. Szczerze mówiąc, nie mam żadnej konkretnej firmy lakierów, dopiero zaczynam swoją przygodę, a samymi lakierami wymieniamy się z koleżankami więc... że czytałam, że niektóre firmy nie chcą się utwardzać w led (czy odwrotnie, nie pamiętam), to którą lampę lepiej brać? Przyznam, że i więcej czytam opinii, tym mam większy mętlik w głowie

https://nails.silcare.com/lampa-ccfl-led-diamond.html
https://nails.silcare.com/lampa-uv-36w-en818-white.html
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 07:47   #1967
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Chcę kupić lampę głównie i jedynie do hybryd. Szczerze mówiąc, nie mam żadnej konkretnej firmy lakierów, dopiero zaczynam swoją przygodę, a samymi lakierami wymieniamy się z koleżankami więc... że czytałam, że niektóre firmy nie chcą się utwardzać w led (czy odwrotnie, nie pamiętam), to którą lampę lepiej brać? Przyznam, że i więcej czytam opinii, tym mam większy mętlik w głowie

https://nails.silcare.com/lampa-ccfl-led-diamond.html
https://nails.silcare.com/lampa-uv-36w-en818-white.html
W tej ostatniej utwardzisz wszystko tylko potrwa to dłużej niż w LED, można je kupić na allegro za około 20-30 zł bo tu to cen zbójecka.
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 10:08   #1968
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Lampa LED

Cena to wiem... W tej cenie na allegro moge miec lampe z calym kompletem
Ta uv ciemne kolory tez bez problemu? Czytalam gdzies ze sie czasami roluja albo w ogole nie chca utwardzic i ze stad ledowa lepsza bo robi to szybciej. Nie wiem tylko na ile to jest prawda a na ile marketing tej drugiej...


------
Piszę z telefonu, więc wszystkie literówki i inne błedy są niezamierzone
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 10:11   #1969
dziubbek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 60
Lampa LED

Używałam wcześniej zwykłej uv a teraz led i nie zauważyłam żeby była to różnica w lampie. Lakier sie pomarszczy lub zroluje jak go grubo położysz lub za krótko utwardzisz przed kolejna warstwa przynajmniej ja nie miałam takich problemów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez dziubbek
Czas edycji: 2017-07-29 o 10:13
dziubbek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 16:45   #1970
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Lampa LED

Hej
Chciałabym skompletować sobie zestaw do hybrydy i zaczęłam od lampy, doradzicie mi która jest lepsza? Czy obie są kiepskie?
https://pl.aliexpress.com/item/SUN9C...0-0b3261a15472
ta chyba jest taka sama? https://pl.aliexpress.com/item/HAICA...0-0b3261a15472
vs
https://pl.aliexpress.com/item/Sunmi...f-c0885d87c69d
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 17:47   #1971
dziubbek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 60
Dot.: Lampa LED

Jeśli już to przeczytaj posty wyżej.... nie kupuj lepiej lampy z Ali bo słowem reklamacja będziesz mogła sobie 4 litery podrzeć.... a summini raczej nikt nie polecał przy dłuższym użytkowaniu. Na wyjazd czy w razie awarii Ok ale polecam raczej te wyżej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
dziubbek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 18:12   #1972
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lampa LED

[1=5287fbd816f6100f127b74c eb000e25853ab3de7_5f7a53f 2a8770;76481861]Hej
Chciałabym skompletować sobie zestaw do hybrydy i zaczęłam od lampy, doradzicie mi która jest lepsza? Czy obie są kiepskie?
https://pl.aliexpress.com/item/SUN9C...0-0b3261a15472
ta chyba jest taka sama? https://pl.aliexpress.com/item/HAICA...0-0b3261a15472
vs
https://pl.aliexpress.com/item/Sunmi...f-c0885d87c69d[/QUOTE]
Ja mam druga i trzecia. Pierwsza od drugiej rozni sie czujnikiem ruchu, w pierwszej wciskasz guzik a w drugiej tylko wkladasz reke.
Ja ze.swojej(tfu tfu) jestem zadowolona. Mam ja z ali ale teraz popatrz na allegro bo ceny juz sie tak bardzo nie roznia. Ta trzecia mam na poprawki zeby duzej nie wyciagac. Ale jako podstawowa jest za slaba(chociaz ja przez poltora roku mialam mostek i dziwilam sie po co dziewczyny kupuja te duze. Dowiedzialam sie jak sama ja kupilam. Mostki sa slabe i nie tylko to ze dluzej sie w nich utwardza ale i gorzej wg mnie)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2017-08-21 o 18:17
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 18:15   #1973
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez dziubbek Pokaż wiadomość
Jeśli już to przeczytaj posty wyżej.... nie kupuj lepiej lampy z Ali bo słowem reklamacja będziesz mogła sobie 4 litery podrzeć.... a summini raczej nikt nie polecał przy dłuższym użytkowaniu. Na wyjazd czy w razie awarii Ok ale polecam raczej te wyżej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja mam druga i trzecia. Pierwsza od drugiej rozni sie czujnikiem ruchu, w pierwszej wciskasz guzik a w drugiej tylko wkladasz reke.
Ja ze.swojej(tfu tfu) jestem zadowolona, ta trzecia mam na poprawki zeby duzej nie wyciagac. Ale jako podstawowa jest za slaba(chociaz ja przez poltora roku mialam mostek i dziwilam sie po co dziewczyny kupuja te duze. Dowiedzialam sie jak sama ja kupilam. Mostki sa slabe i nie tylko to ze dluzej sie w nich utwardza ale i gorzej wg mnie)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzięki dziewczyny
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 07:51   #1974
anies_zg
Raczkowanie
 
Avatar anies_zg
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 90
Dot.: Lampa LED

Hej
A czy ktoś ma może taką lampę? Bardzo mnie ciekawią opinie. Z opisu wydaje się fajna
http://allegro.pl/lampa-uv-led-48w-d...7.html#thumb/8
anies_zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 18:52   #1975
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Dobrze mi się trzymają. Odkąd w końcu zaczęłam używać primera (odkrycie roku, brawo ja, 15zł a tyle mogłam sobie wcześniej nerwów zaoszczędzić ) nie mam żadnych problemów z trwałością.


Hybryd używam grubo ponad 2 lata więc spokojnie CZ nigdy mnie nie uczulało a używałam tych lakierów oś samego początku. Proteiny zużyłam dwa opakowania i również nie uczulała. Baza z semi i neonail - owszem. Kolory z semi - byłam pewna że tak a teraz już sama nie wiem, w każdym razie na bazie builder z CZ nie uczulają. Ważne żeby znaleźć coś dla siebie
No, i upewnić się czy ma się odpowiednio mocną lampę, to też u mnie był przełom


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A na jaka lampe zmienilas? Bo wlasnie z moja chyba sie cos dzieje, pewnie czas na zmiane zarowek. I zastanawiam sie nad ta oslawiona Sunone , patrze ze teraz na Allegro sa po ok. 160 zl wiec nie tak duzo.

Wybaczcie offtopa, ale wole zapytac tu, niz ponownie blakac sie po innych watkach o lampach.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 19:12   #1976
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A na jaka lampe zmienilas? Bo wlasnie z moja chyba sie cos dzieje, pewnie czas na zmiane zarowek. I zastanawiam sie nad ta oslawiona Sunone , patrze ze teraz na Allegro sa po ok. 160 zl wiec nie tak duzo.

Wybaczcie offtopa, ale wole zapytac tu, niz ponownie blakac sie po innych watkach o lampach.

Wcześniej używałam klasycznego mostka a zmieniłam go na też osławiony diament ccfl Ale z sunone też będziesz zadowolona. Na ali pewnie będzie taniej niż allegro


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 19:23   #1977
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Wcześniej używałam klasycznego mostka a zmieniłam go na też osławiony diament ccfl Ale z sunone też będziesz zadowolona. Na ali pewnie będzie taniej niż allegro


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O to dzieki Wlasnie kliknelam Sunone 5 48 W Wszyscy kusza tym Aliexpress, ale pewnie bym wtedy zbankrutowala.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 12:53   #1978
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Lampa LED

ja mam z ali juz 2 lata sama 48n led i jestem bardzo zadowolona

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2017-09-20 o 13:39 Powód: dubel
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 14:53   #1979
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lampa LED

Wracając do lamp, właśnie na grupie fb zauważyłam posta, w którym dziewczyna opisuje że też ma z nią problem i co z gwarancją. Z tego co widzę, to administratorki szybko zareagowały, rzekomo autorkę gdzieś odesłali do jakiejś grupy i wyłączyły możliwość komentowania.... nie rozumiem trochę takiego postępowania bo tam dużo osób miało ten problem.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 22:10   #1980
dziubbek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 60
Dot.: Lampa LED

Maja pewnie jakieś swoje korzyści z reklamowania tego i tyle. Ja tez miałam problem i bie mogę zrozumieć jak można zmienić warunki reklamacji dla złożonych już zamówień. A dziewczynę pewnie uciszyły tak samo jak i mnie próbowały.... moze pora na grupę anty Ali?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
dziubbek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-09 10:26:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.