ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV. - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-19, 09:29   #3751
adzienka
Zakorzenienie
 
Avatar adzienka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Home sweet home...
Wiadomości: 3 074
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Sukienka Anny z Krainy Lodu
Zamówiona 1 listopada przyszła 18.11.
Jest super wygląda dokładnie tj.na zdjęciu.Delikatnie za szeroka ale córka jest szczupła więc to standard Zamawiałam rozmiar 5 ,córka ma 110 cm ale spokojnie będzie też na 116-122 cm. Rozmiar z metki 120 cm.
Polecam Zapłaciłam ok 35 zł na allegro takie same od 60-70 wzwyż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc1.jpg (53,3 KB, 79 załadowań)
adzienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 09:44   #3752
asiula171a
Raczkowanie
 
Avatar asiula171a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 167
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

[QUOTE=lianeska;48990791]mozesz zrobic fotke

Którego zamówienia chcesz zdjęcie?

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez patihipi Pokaż wiadomość
mam prosbe napisz jak meteoryty ? czy daja taki blask jak orginalne? jestes zadowolona pachną ?
Nie mam porównania z oryginalnymi. Moim błędem było to, że nie napisałam jaki kolor chce i wysłał mi najciemniejszy... Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, w sumie dodaje mi trochę koloru bo należę do osób z jasną karnacja. Mimo wszystko jestem z niego zadowolona
asiula171a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 09:47   #3753
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

to czas ochrony nic do niczego nie ma jak już spór założyłaś. Za 13 h przyznają Ci zwrot jeśli sprzedawca nie odpowie w sporze .
No i sprzedawca odrzucił mój spór Mam teraz kolejny licznik 10 dni.
Napisał coś takiego: Our post office reply us, the parcel still in transit, haven't lost, they would check where it is now, hope our client can wait for more few days.
Refund jest 0,00 USD w tej propozycji.

Przepraszam, że zanudzam, ale powiedzcie mi teraz, czy mam czekać 10 dni i eskalować spór?
Czy mam zaakceptować i czy mogę ponownie otworzyć spór jak będzie się kończyć kolejny okres ochronny?? Nie wiem, czy można 2 razy otworzyć spór. Ja mogę poczekać jeszcze trochę, ale co dalej?? Przeczytałam szczegółowe warunki ale nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji jak postąpić w tym przypadku, mogę poczekać 10 dni, ale jak paczka nie dotrze to chcę zwrot kasy.

Edytowane przez bestka
Czas edycji: 2014-11-19 o 10:00
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 10:24   #3754
xDreamy
Raczkowanie
 
Avatar xDreamy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 170
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
No i sprzedawca odrzucił mój spór Mam teraz kolejny licznik 10 dni.
Napisał coś takiego: Our post office reply us, the parcel still in transit, haven't lost, they would check where it is now, hope our client can wait for more few days.
Refund jest 0,00 USD w tej propozycji.

Przepraszam, że zanudzam, ale powiedzcie mi teraz, czy mam czekać 10 dni i eskalować spór?
Czy mam zaakceptować i czy mogę ponownie otworzyć spór jak będzie się kończyć kolejny okres ochronny?? Nie wiem, czy można 2 razy otworzyć spór. Ja mogę poczekać jeszcze trochę, ale co dalej?? Przeczytałam szczegółowe warunki ale nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji jak postąpić w tym przypadku, mogę poczekać 10 dni, ale jak paczka nie dotrze to chcę zwrot kasy.
jak paczka nie przyszła przez 2 miesiące to bez wahania eskalowałabym spór. zwłaszcza jak sprzedawca tak zwodzi. możesz go postraszyć wystawieniem złej opinii na każdej możliwej stronie o alie ;p
xDreamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 10:29   #3755
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dostałam stanik. Jest świetny, wykonany naprawdę solidnie, ładnie podkreśla biust ale niestety na mnie za mały Kupiłam C ale to B lub małe C, piersi bokiem wypływają
Zamówiony był 23.10
http://www.aliexpress.com/snapshot/6300864702.html
Nie opłaca mi się do odsyłać więc pójdzie na wymiankowy pewnie
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 10:37   #3756
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Bestka wszystko tylko nie akceptuj. Ja zaakceptowalam przez przypadek i kasa poszla do sprzedawcy spor zakonczony zamówienie zakmniete. Ja bym eskalowala...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 10:57   #3757
Sozain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z wodnej krainy...
Wiadomości: 212
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Sozain, dobra dusza z Ciebie
Cytat:
Napisane przez xDreamy Pokaż wiadomość
właśnie większość zakłada spory, rzeczy im przychodzą, a sporu już nie anulują.. i mają rzecz za darmo. jeszcze się tym publicznie chwalą! wiadomo, że nie mówię tu o sytuacjach, gdzie niespodziewanie coś po 3miesiącach doszło.. ale cwaniaczków nie brakuje.


[/QUOTE] niestety są ludzie i "ludzie"
mnie coś trafia jak laski pisza po forach coś w stylu- o ma wystające nitki, tu malutki odprysk i juz leci zakladac spor potem dziwic sie,ze coraz wiecej sprzedawcow nie chce wysylac do pl..[/QUOTE]


Ja tylko staram się być fair i tyle. Plecak doszedł i ogólnie jest bardzo ładny tylko brudny, będę chciała jakąś rekompensatę za brudny towar ale zwrot całości byłby przegięciem (moim zdaniem).

Wiem, że są różne osoby, ale trzeba pomyśleć, że tam ktoś to wyprodukował, zapakował i wysłał aż do Polski więc poniósł większe/mniejsze koszty...

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupilam u LadyMakeUp paletkę z Make Up Revolution (Iconic 3) , dałam 20zł i jestem zadowolona bardzo. Jakość rewelacyjna,chiniola bym nie zaryzykowała na powieki nakladac
Dzięki. Ja miałam podobne podejście do Twojego - żadnych kosmetyków z Chin. Jakoś wyszło, że zamówiłam tusze do rzęs i są naprawdę ok ,nie mogę się do niczego przyczepić. Oczy nie szczypią, nie oślepłam dobrze się go użytkuje, więc chyba zaryzykuje cienie naked z chin...
Sozain jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 11:08   #3758
asiula171a
Raczkowanie
 
Avatar asiula171a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 167
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Ostatnio zamówiłam sukienkę, po czym z niej zrezygnowałam bo czas przetwarzania wynosił 40 dni... Chinka jej nie wysłała jeszcze wiec wszystko bylo oki. Ostatnio sprawdzam i mam cos takiego :

Co mogę z tym teraz zrobić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1416395302793.jpg (40,6 KB, 89 załadowań)
asiula171a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:19   #3759
musszka
Raczkowanie
 
Avatar musszka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 340
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez adzienka Pokaż wiadomość
Sukienka Anny z Krainy Lodu
Zamówiona 1 listopada przyszła 18.11.
Jest super wygląda dokładnie tj.na zdjęciu.Delikatnie za szeroka ale córka jest szczupła więc to standard Zamawiałam rozmiar 5 ,córka ma 110 cm ale spokojnie będzie też na 116-122 cm. Rozmiar z metki 120 cm.
Polecam Zapłaciłam ok 35 zł na allegro takie same od 60-70 wzwyż
Możesz wstawić fotkę i linka? Ja szukam też już czegoś na balik. Podobają mi się te sukienki ale córka jakoś nie ma hopla na Krainę lodu
musszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:21   #3760
kasikbc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 235
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez musszka Pokaż wiadomość
Możesz wstawić fotkę i linka? Ja szukam też już czegoś na balik. Podobają mi się te sukienki ale córka jakoś nie ma hopla na Krainę lodu
i ja podłączam sie do prosby o link
kasikbc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:30   #3761
adzienka
Zakorzenienie
 
Avatar adzienka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Home sweet home...
Wiadomości: 3 074
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez musszka Pokaż wiadomość
Możesz wstawić fotkę i linka? Ja szukam też już czegoś na balik. Podobają mi się te sukienki ale córka jakoś nie ma hopla na Krainę lodu
Cytat:
Napisane przez kasikbc Pokaż wiadomość
i ja podłączam sie do prosby o link
Sukienka wygląda tak jak na zdjęciu które wstawiłam
http://www.aliexpress.com/snapshot/6316094841.html
adzienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 11:46   #3762
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
mnie to spotkalo z pól roku temu - dostalam pw,ze sprzedawca przeprasza ale nie wysle paczki ze wzg na częste problemy z kupującymi-kase oddal.
Nieźle


Mnie doszły maskotki z bajki Czas na Przygodę. Ja ich jeszcze nie widziałam, ale moja Mama mówi, że są super . Przyszły w niecałe 3 tygodnie od zamówienia.


Z 9 przedmiotów zamówionych 11 listopada jeszcze 2 nie zostały wysłane, więc piszę do sprzedawców kiedy wyślą moje zamówienie. Jeden z nich na moje pytanie odpisał krótko, zwięźle i na temat -"OK "
Yeah
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1128120096_883.jpg (60,3 KB, 31 załadowań)
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 12:14   #3763
Bocianica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Witajcie.
Mam takie pytania do Was odnośnie sporów właśnie. Dostałam buty mniejsze niż powinny być. Poza tym różnią się od zdjęcia zamieszczonego na Ali. Nie chce się bawić w odsyłanie ich do Chin, bo nie wiem, czy dojdą i czy kasę mi zwrócą. Buty może komuś opchnę. Założyłam więc spór z opcją częściowej rekompensaty. Ale mija 3 dzień i żadnej odpowiedzi. Orientujecie się jak to jest w praktyce? Czy jeśli nie potwierdzę odbioru to sprzedający nie otrzyma pieniędzy, a one do mnie wrócą? Jak długo trwa taki spór? Ile czasu sprzedający ma na decyzję? Napiszcie co wiecie w tym temacie. Jakie macie doświadczenia?
Bocianica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 12:18   #3764
Sozain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z wodnej krainy...
Wiadomości: 212
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dziewczyny myślicie, że to te same pędzle?

http://www.aliexpress.com/item/4pcs-...ml#60117091561

ta przecena to raczej ściema bo w feedbackach widzę, że każdy kupuje za około 5 dolców...

Są też tu taniej:

http://www.ebay.com/itm/New-Fashion-...item2c8440e2cd

Wiem, że zakupy z Chin to loteria i nigdy nic nie wiadomo, ale może macie jakieś doświadczenie/wskazówki które mi pomogą podjąć decyzję... ?
Sozain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 12:43   #3765
Bocianica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.



---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ABO Pokaż wiadomość
Dziś doszły do mnie New Balance dla synka z tego linka http://www.aliexpress.com/store/prod...040393589.html
Są rewelacyjne, nie ma do czego się przyczepić polecam. Załuję, że są dopiero od rozmiaru 25, bo są za duże, a chciałam zamówić na próbę, będą na później
Macie jakieś aktualne linki do NB dla dorosłych, od sprawdzonych sprzedawców?

Edytowane przez Bocianica
Czas edycji: 2014-11-19 o 17:19
Bocianica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 12:44   #3766
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Sozain

Właśnie ta paleta Iconic 3 jest porownywana do Naked, sprawdz recenzje Kosmetycznej Hedonistki.To dzięki niej ją zakupiłam i naprawdę za 20zł jakość jest rewelacyjna.
http://kosmetyczna-hedonistka.blogsp...on-iconic.html

Dziewczeta, szukam rzęs na cienkim pasku, zestawów po min 10 par.Macie kogoś godnego polecenia.Zamawiałyście rzęsy z Chin? Fajnie byłoby dorwać coś na podobieństwo Demi Wispies Ardell
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (74,7 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2014-11-19 o 12:48
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:05   #3767
xDreamy
Raczkowanie
 
Avatar xDreamy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 170
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Sozain Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślicie, że to te same pędzle?

http://www.aliexpress.com/item/4pcs-...ml#60117091561

ta przecena to raczej ściema bo w feedbackach widzę, że każdy kupuje za około 5 dolców...

Są też tu taniej:

http://www.ebay.com/itm/New-Fashion-...item2c8440e2cd

Wiem, że zakupy z Chin to loteria i nigdy nic nie wiadomo, ale może macie jakieś doświadczenie/wskazówki które mi pomogą podjąć decyzję... ?
identyczne pędzle są teraz w biedronkach, czasem nawet po 5zł, poszukaj w swoich
xDreamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:22   #3768
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
taka kiepska?
Cytat:
Napisane przez cooltown Pokaż wiadomość
Co jest z nią nie tak? Sama zamówiłam dwie szminki i ciekawa jestem czego mogę się spodziewać
Cytat:
Napisane przez wikaa24 Pokaż wiadomość
co z nią nie tak?



narobiłyście mi na niego ochoty
Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
Szminka jest fatalna m-☠☠☠itna czerwien - smierdzi sama chemia a jak schodzi z ust ciezko masakra na dodatek schodzi brzydko ...najgorszy zakup w chinach-wydalam siorze ja
Moja nie śmierdzi. Ciężko schodzi z ust, to fakt, trzeba zmyć ją płynem do demakijażu.
Nie jest kiepska, ale szybko zasycha na ustach i nie umiem wzorowo się nią pomalować.

Edytowane przez Kissulka
Czas edycji: 2014-11-19 o 13:23
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:24   #3769
ullcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 385
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Sozain Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślicie, że to te same pędzle?

http://www.aliexpress.com/item/4pcs-...ml#60117091561

ta przecena to raczej ściema bo w feedbackach widzę, że każdy kupuje za około 5 dolców...

Są też tu taniej:

http://www.ebay.com/itm/New-Fashion-...item2c8440e2cd

Wiem, że zakupy z Chin to loteria i nigdy nic nie wiadomo, ale może macie jakieś doświadczenie/wskazówki które mi pomogą podjąć decyzję... ?
A ja widziałam na hiszpanskiej grupie chyba, ze ktos zamawial te pędzle (ale nie wiem z której aukcji) i przyszły z napisem Ecotools, więc pewnie warto Tylko właśnie trzeba poszukać sprawdzonej aukcji.
ullcia92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 14:55   #3770
Sozain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z wodnej krainy...
Wiadomości: 212
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez xDreamy Pokaż wiadomość
identyczne pędzle są teraz w biedronkach, czasem nawet po 5zł, poszukaj w swoich
Kiedyś gdzieś czytałam, że te biedronkowe nie są najlepszej jakości, ale może teraz się coś poprawiło... jak będę to pomacam jeśli je znajdę

Cytat:
Napisane przez ullcia92 Pokaż wiadomość
A ja widziałam na hiszpanskiej grupie chyba, ze ktos zamawial te pędzle (ale nie wiem z której aukcji) i przyszły z napisem Ecotools, więc pewnie warto Tylko właśnie trzeba poszukać sprawdzonej aukcji.
No właśnie, chyba pozostaje mi pisać do różnych sprzedających czy mają te z napisem... chociaż aż tak bardzo mi na nim nie zależy ale może będą lepsze jakościowe niż te bez napisu...
Sozain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 15:14   #3771
Anne Everbring
Raczkowanie
 
Avatar Anne Everbring
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 92
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Sozain Pokaż wiadomość
Kiedyś gdzieś czytałam, że te biedronkowe nie są najlepszej jakości, ale może teraz się coś poprawiło... jak będę to pomacam jeśli je znajdę
No właśnie, chyba pozostaje mi pisać do różnych sprzedających czy mają te z napisem... chociaż aż tak bardzo mi na nim nie zależy ale może będą lepsze jakościowe niż te bez napisu...
Ja nie jestem zadowolona z tych Biedronkowych, w ogole ich nie uzywam, bo ich jakosc mnie nie zadowala.
__________________
Moj blog
Fejs
Anne Everbring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 15:33   #3772
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Poszukuje sprawdzone sprzedawcy NB z butami na wkładkę 28,5 , zamawiał ktoś ? Niby dla osoby z rozmiarem 43-44 w PL, ale jak sprawdzałam aukcje między innymi podaną dziś, to przy 44 było 27cm




Cytat:
Napisane przez asiula171a Pokaż wiadomość
Ostatnio zamówiłam sukienkę, po czym z niej zrezygnowałam bo czas przetwarzania wynosił 40 dni... Chinka jej nie wysłała jeszcze wiec wszystko bylo oki. Ostatnio sprawdzam i mam cos takiego :

Co mogę z tym teraz zrobić?
zrezygnowałaś tzn? wysłałaś prośbę o anulowanie? sprzedawca nie ma obowiązku anulować Twojego zamówienia jeśli już opłaciłaś, to tylko jego dobra wola. Możesz anulowywać do skutku aż zaakceptuje w końcu.

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Sozain

Dziewczeta, szukam rzęs na cienkim pasku, zestawów po min 10 par.Macie kogoś godnego polecenia.Zamawiałyście rzęsy z Chin? Fajnie byłoby dorwać coś na podobieństwo Demi Wispies Ardell
ja zamawiałam takie na przezroczystej żyłce ale na ebay albo buyincoins (chyba to drugie bo jakieś promo było i były za 1 $ chyba, bardzo fajne są nieuwierają w oko itp.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 16:06   #3773
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Witam! Ja również poszukuję New Balance a dokładnie to takiego modelu:

http://www.fotosik.pl/aukcje2/aukcja...5a72e23a5.html

Jeśli ktoś wie gdzie i u kogo na Aliexpress znajdę ten model i rozmiar eur 38 uk 5 będę wdzięczna!
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 16:29   #3774
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Doszedł mi kocyk. Duży, mięciutki i milutki . Troszkę dziwny ma zapach, właściwie to podobny do zapachu dekatyzowanych boyfriendów z Zary, tyle, że tamten spodek było dużo bardziej intensywny od tego . Bez metek.
Jestem bardzo zadowolona .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141119_145015504.jpg (66,6 KB, 76 załadowań)
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 16:32   #3775
Bocianica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dziś sprzedawca odrzucił spór - częściową rekompensatę. I teraz po prawej stronie mam Accept, Modify,Cancel lub Escalate Dispute.
Co robić??????

Mam podane:
Status: Awaiting your acceptance of seller's solution Reminder: The seller did not accept your dispute request, but offered a solution.
You can view the seller's proposal in your dispute information. You can continue to negotiate a solution until 12 calendar days 19 hour 45 minute 38 second

Edytowane przez Bocianica
Czas edycji: 2014-11-19 o 16:36
Bocianica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 16:44   #3776
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
podoba mi się bardzo, tylko dziewczyny na hiszp. fejsie wstawiały aukcje gdzie było zdjęcie na Chince i góra z tymi koralikami była bardzo wysoko przy szyi...
No tak, sukienka jest raczej dośc wysoko zapięta pod szyją, dekolt robia te łezki
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 16:53   #3777
Bocianica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez bocianica Pokaż wiadomość
dziś sprzedawca odrzucił spór - częściową rekompensatę. I teraz po prawej stronie mam accept, modify,cancel lub escalate dispute.
Co robić??????

Mam podane:
Status: Awaiting your acceptance of seller's solution reminder: The seller did not accept your dispute request, but offered a solution.
You can view the seller's proposal in your dispute information. You can continue to negotiate a solution until 12 calendar days 19 hour 45 minute 38 second
ktoś pomoże??
Bocianica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 17:00   #3778
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Zapytaj na polskiej grupie na fb- aliexpress pytania i odpowiedzi.
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 17:07   #3779
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Ja będę zamawiać jutro te butki

Ale nie liczę, ze przed Wigilia mi przyjdą
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 17:11   #3780
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Bocianica Pokaż wiadomość
ktoś pomoże??
chociażby stronę lub dwie a moze nawet i na tej stronie była rozmowa na temat sporu. Nikt nie reaguje, bo juz nikomu się nie chce pisać o tym, że ten temat się ciagle przewija i wystarczy poświęcić chwilę tylko.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 18:18:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.