Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-04, 19:39   #4351
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Mam bardzo podobny żakiet, neonowo różowy, ale z zagranicznego sklepu online, ile ja z nim stylizacji zrobiłam, to szok, do większości pasuje i do moich długich, czarnych włosów też, haha. I za taką cenę, to super, tym bardziej, że zarowy

Tak mi się wydawało, że to fajny pomysł, jutro będę go pewnie przerabiać, bo rękawy muszę zwęzić też.
a masz jakies fotki? pokaz
do blond wlosow tez bedzie ladnie wygladal
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 19:45   #4352
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
a masz jakies fotki? pokaz
do blond wlosow tez bedzie ladnie wygladal

Mam na blogu, ale akurat na nim mam tylko chyba dwie stylizacje. :P Na PW Ci link wyślę do niego. Ogólnie bardzo często go noszę Do blondu idealnie! W ogóle do takiego jasnego blondu to kobalt jest idealny
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 20:00   #4353
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Mam bardzo podobny żakiet, neonowo różowy, ale z zagranicznego sklepu online, ile ja z nim stylizacji zrobiłam, to szok, do większości pasuje i do moich długich, czarnych włosów też, haha. I za taką cenę, to super, tym bardziej, że zarowy

Tak mi się wydawało, że to fajny pomysł, jutro będę go pewnie przerabiać, bo rękawy muszę zwęzić też.
Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość

Mam na blogu, ale akurat na nim mam tylko chyba dwie stylizacje. :P Na PW Ci link wyślę do niego. Ogólnie bardzo często go noszę Do blondu idealnie! W ogóle do takiego jasnego blondu to kobalt jest idealny
Juz ogladam sukienka z mohito, szukalam jej na wyprzedazy, ale same 34 i pizza z patelni

Ogolnie nie jestem "kolorowa", lubie czern ale ostatnio staram sie polubic z rozem, zoltym cytrynowym i neonowym, a do kobaltu nie umiem sie przekonac wole raczej taki niebieski majtkowy
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 20:04   #4354
masiej
Raczkowanie
 
Avatar masiej
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Stock-Warszawa
Wiadomości: 388
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
U mnie też brak chęci do robienia zdjęć. Dziś udało mi się kupić wszystko na co polowałam od dłuższego czasu w sklepach. Legginsy marmurkowe, koszulę pasiastą z zary i jazzówki na wiosnę.
Ależ piękności!!
masiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 20:52   #4355
h0ldmebaby
Raczkowanie
 
Avatar h0ldmebaby
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 339
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
popilnuje zdobyczy

mi sie udalo ostatnio zdobyc koszule burberry (moja jest troche krotsza i ma bezowego konika na piersi) za 21 zl i rozowy zakiet z zary, nowy z metka za 36zl takie ceny bo kupowalam na dostawie ale mysle ze i tak bylo warto anyway, to i tak nie to co kiedys, jak wychodzilo sie z workiem nowych ciuchow i butow
zazdroszcze mega marynarki!!!
ja jade jutro , mam nadzieje , ze cos dorwe !
h0ldmebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 20:58   #4356
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Moje ostatnio drobne łupy:

- sweterek george, ma błyszczącą nitkę, ale nie pamiętam ceny, bo mama go kupiła.
- luźny sweterek 3,50 zł
- marynarka 2 zł, muszę ją zwęzić, bo jest za duża i myślę o niej, jako o takim żakieciku na wiosnę, żeby coś pod spód zakładać i jako kurtkę nosić, jak myślicie?
Mierzyłam ta marynarke, ale na mnie zle lezala Super łupy! a wlasnie tej marynary zazdroszczę Ona o ile dobrze pamietam byla za jakies 249zl
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:08   #4357
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Mierzyłam ta marynarke, ale na mnie zle lezala Super łupy! a wlasnie tej marynary zazdroszczę Ona o ile dobrze pamietam byla za jakies 249zl
Aż tyle kosztowała? No to niezły łup się trafił Ona z jakiejś firmy per una jest, czy coś takiego. Początkowo chciałam ją odłożyć, ale jak założyłam, to myślę, że fajna jest, przerobię, trochę dopasowaną zrobię, rękawy zwężę i marynarka super, za 2 zł

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Juz ogladam sukienka z mohito, szukalam jej na wyprzedazy, ale same 34 i pizza z patelni

Ogolnie nie jestem "kolorowa", lubie czern ale ostatnio staram sie polubic z rozem, zoltym cytrynowym i neonowym, a do kobaltu nie umiem sie przekonac wole raczej taki niebieski majtkowy
Mi ją Narzeczony chyba za jakieś 90 zł na wyprzedażach kupił. Niedługo na blogu będzie przepis na pizzerinki, więc zaglądaj czasem.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 21:24   #4358
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Ona z jakiejś firmy per una jest, czy coś takiego.
Czyli MARKS&SPENCER

A skoro juz mowa o tej firmie to właśnie dziś wyszperałam z dna pudła zapomnianą już dawno papeterię M&S... Kupiłam ją jakieś...hoho...5 lat temu w lumpeksie za 1zł, nie dlatego ze potrzebowałam ale dlatego ze się mi spodobała A wykorzystałam ją do decoupage'u pudełka, drugą sztukę wsadziłam w antyramę i wisi w pokoju jako obraz A najśmieszniejsze jest to że każdy arkusz jest perfumowany i gdy dziś zajrzałam do opakowania nadal czuć zapach róż

Zdażyło mi się kupic jeszcze dużo dziwnych gadżetów w szmateksie typu budzik, lustro, szkatułki na biżuterię, wieszaki... ale nie mam zdjęć

Ciekawa jestem czy też kupujecie w lumpkach jakieś szpargały do domu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 98_201_102207.jpg (78,4 KB, 134 załadowań)
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:29   #4359
melay
Zadomowienie
 
Avatar melay
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 093
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
popilnuje zdobyczy

mi sie udalo ostatnio zdobyc koszule burberry (moja jest troche krotsza i ma bezowego konika na piersi) za 21 zl i rozowy zakiet z zary, nowy z metka za 36zl takie ceny bo kupowalam na dostawie ale mysle ze i tak bylo warto anyway, to i tak nie to co kiedys, jak wychodzilo sie z workiem nowych ciuchow i butow
Świetna marynarka
melay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:34   #4360
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez h0ldmebaby Pokaż wiadomość
zazdroszcze mega marynarki!!!
ja jade jutro , mam nadzieje , ze cos dorwe !
Fajnie, ze Ci sie podoba ja natomiast czekam na Twoje zakupy

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Aż tyle kosztowała? No to niezły łup się trafił Ona z jakiejś firmy per una jest, czy coś takiego. Początkowo chciałam ją odłożyć, ale jak założyłam, to myślę, że fajna jest, przerobię, trochę dopasowaną zrobię, rękawy zwężę i marynarka super, za 2 zł

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------



Mi ją Narzeczony chyba za jakieś 90 zł na wyprzedażach kupił. Niedługo na blogu będzie przepis na pizzerinki, więc zaglądaj czasem.
Dodalam sobie do ulubionych takze nie przegapie pizzerinek

Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
Czyli MARKS&SPENCER

A skoro juz mowa o tej firmie to właśnie dziś wyszperałam z dna pudła zapomnianą już dawno papeterię M&S... Kupiłam ją jakieś...hoho...5 lat temu w lumpeksie za 1zł, nie dlatego ze potrzebowałam ale dlatego ze się mi spodobała A wykorzystałam ją do decoupage'u pudełka, drugą sztukę wsadziłam w antyramę i wisi w pokoju jako obraz A najśmieszniejsze jest to że każdy arkusz jest perfumowany i gdy dziś zajrzałam do opakowania nadal czuć zapach róż

Zdażyło mi się kupic jeszcze dużo dziwnych gadżetów w szmateksie typu budzik, lustro, szkatułki na biżuterię, wieszaki... ale nie mam zdjęć

Ciekawa jestem czy też kupujecie w lumpkach jakieś szpargały do domu
Ladna u mnie rzadko kiedy sa ciekawe szpargaly do domu, ale ostatnio znalazlam nowe zapakowane w folie, granatowe, sztywne pudlo ikeii w ktorym chowam nowe zakupy

Cytat:
Napisane przez melay Pokaż wiadomość
Świetna marynarka
dziekuje
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:37   #4361
candygirl666
Zakorzenienie
 
Avatar candygirl666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Słupsk- kraina cudów i zjawisk paranormalnych ;)
Wiadomości: 3 095
GG do candygirl666
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Na Tuwima kiedys przyjezdzaly te z Sopotu braly chyba wszystko jak lecialo, ale takich babek jest wiecej, z tego co wiem, maja swoje lumpki w mniejszych miejscowosciach jakis czas temu jedna babcia zapytala sie ich po co biora tyle rzeczy? a one wysmialy ja w twarz, ze maja duza rodzine na Mickiewicza, chowaja rzeczy po dniu dostawy, a potem znowu daja je na dostawe, zeby nie zeszly w nizszej cenie, tak slyszalam, ale czy to prawda.. na wycenie rzadko kupuje w tym miejscu, ale na ladna parke tez bym sie polasila widzialam fajne w nowej kolekcji reserved, wiec moze zaraz beda i w lumpku daj znac jakbys dorwala cos sensownego co do conversow, kiedys byl ich wysyp, tak samo vansow i paskow ze zlotymi literkami moschino, teraz malo co lump w podworku podobno syf, kila i mogila, wisza tam rzeczy po pare tygodni, wszystkich ktorych znam i ktorzy tam chodzili - przestali, tylko wspomnienie zostalo nie wiem jak oni sie tam trzymaja, ale mogliby wrocic do starych zasad conversow w sklepach tez nie widzialam, ale chyba lepiej zamowic z jakiejs strony? sama nie wiem kupilam sobie podrobki na allegro, za 30 zl
Ja zamawiałam na zalando i na but1 i z obu sklepow przyszly podróbki bylam mega rozczarowana tym bardziej, ze zalando cieszylo się u mnie dobra opinia...swoje czarne tez mam z lumpka, ale już się uparlam na biale krótkie oryginały pieniądze może wytrzmaja do wiosny...

Co do kurtki musze tez ruszyc na mala rundke po sieciowkach może znajda sie jakies fajne parki na wyprzedazach choć znając moje szczęście na pewno małych rozmiarow juz nie będzie ...

Ty mówisz o lumpku w podworku na wojska polskiego a ja myslalam o tym na Tuwima o tym na wojska to już zapomniałam wieki tam nie bylam...

Ta twoja marynarka to będzie idealna do tylu zestawow, ze zakup na pewno opłacalny Z szortami, z boyfrendami, bandazowa czarna mini, białymi rurkami, na elegancko, na sportowo dla ożywienia zwyklej stylizacji jeansy biala bokserka...największym atutem jest na pewno jej kolor
__________________
Nowa wymiana :

candygirl666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:40   #4362
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Aż tyle kosztowała? No to niezły łup się trafił Ona z jakiejś firmy per una jest, czy coś takiego. Początkowo chciałam ją odłożyć, ale jak założyłam, to myślę, że fajna jest, przerobię, trochę dopasowaną zrobię, rękawy zwężę i marynarka super, za 2 zł

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------



Mi ją Narzeczony chyba za jakieś 90 zł na wyprzedażach kupił. Niedługo na blogu będzie przepis na pizzerinki, więc zaglądaj czasem.
Per Una to kolekcja w Marks and Spencer Mnie sie malo rzeczy tam podobalo, tzn zalezalo od kolekcji.. ale generalnie to dla starszych babek i bardziej elegancko-postrzelonych
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:55   #4363
201606201229
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 904
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez candygirl666 Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam na zalando i na but1 i z obu sklepow przyszly podróbki bylam mega rozczarowana tym bardziej, ze zalando cieszylo się u mnie dobra opinia...swoje czarne tez mam z lumpka, ale już się uparlam na biale krótkie oryginały pieniądze może wytrzmaja do wiosny...

Co do kurtki musze tez ruszyc na mala rundke po sieciowkach może znajda sie jakies fajne parki na wyprzedazach choć znając moje szczęście na pewno małych rozmiarow juz nie będzie ...

Ty mówisz o lumpku w podworku na wojska polskiego a ja myslalam o tym na Tuwima o tym na wojska to już zapomniałam wieki tam nie bylam...

Ta twoja marynarka to będzie idealna do tylu zestawow, ze zakup na pewno opłacalny Z szortami, z boyfrendami, bandazowa czarna mini, białymi rurkami, na elegancko, na sportowo dla ożywienia zwyklej stylizacji jeansy biala bokserka...największym atutem jest na pewno jej kolor
na zalando podróbki? ;o jestem w szoku myślałam,że to porządny sklep

Edytowane przez 201606201229
Czas edycji: 2014-02-04 o 21:57
201606201229 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 23:07   #4364
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Co do Conversow to na angielskich stronach gdzie wysylaja chyba wszedzie, byly ostatnio promocje. Corce kupilam conversy za 19f I huntery bza 19, slodkie sa jak jutro bede miec czas to przegladne strony I moge wam podac linki, bo widzialam conversy za 25 funtow najtansze

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:46   #4365
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Moje wczorajsze

1. Sukienka Ribbon 10 zł
2. Spódnica H&M 11 zł
3. Katanka Marks & Spencer 7 zł
4. Koszulka La Senza 8 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 30.jpg (181,3 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31.jpg (108,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 32.jpg (71,4 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (71,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 34.jpg (72,4 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 35.jpg (84,4 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 37.jpg (57,9 KB, 47 załadowań)
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:50   #4366
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze

1. Sukienka Ribbon 10 zł
2. Spódnica H&M 11 zł
3. Katanka Marks & Spencer 7 zł
4. Koszulka La Senza 8 zł
super, szczególnie spódniczka i koszulka
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:07   #4367
nnatalkaa89
Zadomowienie
 
Avatar nnatalkaa89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 925
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze

1. Sukienka Ribbon 10 zł
2. Spódnica H&M 11 zł
3. Katanka Marks & Spencer 7 zł
4. Koszulka La Senza 8 zł


wszystko jak nówki
aa w sukience nie brakuje żadnych cekinów, bo świetna jest!!
__________________

Pendulum - 30.11.2013r.-14.02.2015r.
Górny łuk - 25.10.2014r.
Dolny łuk - 17.01.2015r.
Zdjęty aparat - 09.06.2018r.
nnatalkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:21   #4368
lollipop.ania
Zadomowienie
 
Avatar lollipop.ania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 126
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
zawsze mówiłam, że to taki romantyczny film a oni nawet ani razu się nie pocałowali,a tu

ja dziś tylko spódnica z zary
__________________
moja szafa
lollipop.ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:22   #4369
candygirl666
Zakorzenienie
 
Avatar candygirl666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Słupsk- kraina cudów i zjawisk paranormalnych ;)
Wiadomości: 3 095
GG do candygirl666
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez kamikadzeee Pokaż wiadomość
na zalando podróbki? ;o jestem w szoku myślałam,że to porządny sklep
Nie wiem ciężko tak naprawdę określić czy to zły sklep mam z tej strony również zamawianą kurtkę zimową Only i jestem bardzo zadowolona...
Ostatnio kolega mi mówił, że nawet w sportowych stacjonarnych sklepach zdarzają się podróbki... a co jest najgorsze, że zdj na stronach są cacy przedstawiają oryginalne buty a gdy przychodzą to jest wlk rozczarowanie Moje np. miały ten gumowy przód ucięty tak krzywo jakby dziecko to robiło nożyczkami z obu stron te kolorowe gumowe paski to nie była ciągłość tylko były spasowane nachodziły jedne na drugie i przyklejone...Cały pocieszenie, że nie musiałam płacić za zwroty..

Ja już nie połaszę się na Conversy z sieci czekam do wiosny i kupię normalnie w sklepie
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze

1. Sukienka Ribbon 10 zł
2. Spódnica H&M 11 zł
3. Katanka Marks & Spencer 7 zł
4. Koszulka La Senza 8 zł
__________________
Nowa wymiana :

candygirl666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:44   #4370
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze

1. Sukienka Ribbon 10 zł
2. Spódnica H&M 11 zł
3. Katanka Marks & Spencer 7 zł
4. Koszulka La Senza 8 zł
kiecka
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:44   #4371
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Ja dzisiaj neistety skromnie, kupiłam tylko botki i koszulę z krótkim rękawem. Koszula w praniu, a botki z h&m za 15 zł, ooo takie Za to obkupiłam moją 4letnią bratanicę, a dla przyjaciółki znalazłam czarną ramoneskę Śliczną, szkoda, że nie mój rozmiar :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod+%252852%2529.jpg (13,8 KB, 105 załadowań)
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:46   #4372
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Moje ostatnio drobne łupy:

- sweterek george, ma błyszczącą nitkę, ale nie pamiętam ceny, bo mama go kupiła.
- luźny sweterek 3,50 zł
- marynarka 2 zł, muszę ją zwęzić, bo jest za duża i myślę o niej, jako o takim żakieciku na wiosnę, żeby coś pod spód zakładać i jako kurtkę nosić, jak myślicie?
Wszystko absolutnie piękne!

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
popilnuje zdobyczy

mi sie udalo ostatnio zdobyc koszule burberry (moja jest troche krotsza i ma bezowego konika na piersi) za 21 zl i rozowy zakiet z zary, nowy z metka za 36zl takie ceny bo kupowalam na dostawie ale mysle ze i tak bylo warto anyway, to i tak nie to co kiedys, jak wychodzilo sie z workiem nowych ciuchow i butow
Marynarka świetna, na pewno było warto!

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj neistety skromnie, kupiłam tylko botki i koszulę z krótkim rękawem. Koszula w praniu, a botki z h&m za 15 zł, ooo takie
Skromnie czy nie - buty boskie!
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:34   #4373
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

moje ostatnie łupy

1) H&M
2) H&M
3) Top Shop
4) Atmosphere
5, 6) Atmosphere
7, 8) H&M
9) George
10) George

(cen każdej rzeczy z osobna niestety nie znam, w moim sh jest cena na wagę: 65zł/1kg)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00903.jpg (93,0 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00891.jpg (84,6 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00901.jpg (112,9 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00904.jpg (91,0 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00899.jpg (118,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00900.jpg (119,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00894.jpg (108,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00896.jpg (89,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00897.jpg (144,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00898.jpg (72,2 KB, 41 załadowań)
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:43   #4374
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze

1. Sukienka Ribbon 10 zł
2. Spódnica H&M 11 zł
3. Katanka Marks & Spencer 7 zł
4. Koszulka La Senza 8 zł

Cudna do czarnej bluzki

Resztę też bym przygarnęła.
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 13:38   #4375
melay
Zadomowienie
 
Avatar melay
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 093
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze

1. Sukienka Ribbon 10 zł
2. Spódnica H&M 11 zł
3. Katanka Marks & Spencer 7 zł
4. Koszulka La Senza 8 zł
Wszystko super A koszulka

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj neistety skromnie, kupiłam tylko botki i koszulę z krótkim rękawem. Koszula w praniu, a botki z h&m za 15 zł, ooo takie Za to obkupiłam moją 4letnią bratanicę, a dla przyjaciółki znalazłam czarną ramoneskę Śliczną, szkoda, że nie mój rozmiar :P
Świetne
melay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 13:49   #4376
201606201229
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 904
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze

1. Sukienka Ribbon 10 zł
2. Spódnica H&M 11 zł
3. Katanka Marks & Spencer 7 zł

4. Koszulka La Senza 8 zł
piękne
201606201229 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 14:24   #4377
twenty_eleven
Rozeznanie
 
Avatar twenty_eleven
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 858
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze

1. Sukienka Ribbon 10 zł
2. Spódnica H&M 11 zł
3. Katanka Marks & Spencer 7 zł
4. Koszulka La Senza 8 zł
super!

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
moje ostatnie łupy

1) H&M
2) H&M
3) Top Shop
4) Atmosphere
5, 6) Atmosphere
7, 8) H&M
9) George
10) George

(cen każdej rzeczy z osobna niestety nie znam, w moim sh jest cena na wagę: 65zł/1kg)
love it!
__________________
Kosmetyki, naturalna pielęgnacja i makijaż - przegląd kosmetycznych nowości, recenzje i wskazówki dot. makijażu - zapraszam na Instagram
twenty_eleven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 14:26   #4378
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Per Una to kolekcja w Marks and Spencer Mnie sie malo rzeczy tam podobalo, tzn zalezalo od kolekcji.. ale generalnie to dla starszych babek i bardziej elegancko-postrzelonych
ale podsumowałaś moją marynarkę.

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze

2. Spódnica H&M 11 zł
Super!

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
zawsze mówiłam, że to taki romantyczny film a oni nawet ani razu się nie pocałowali,a tu

ja dziś tylko spódnica z zary
Boska!

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
moje ostatnie łupy

1) H&M
2) H&M
3) Top Shop
4) Atmosphere
5, 6) Atmosphere
7, 8) H&M
9) George
10) George

(cen każdej rzeczy z osobna niestety nie znam, w moim sh jest cena na wagę: 65zł/1kg)
Pierwsza bluzka boska, chociaż muszę sobie taką sama zrobić, pełno t-shirtów z sercami Ostatnio taką zrobiłam:

P1170899a.jpg

Paulinaaa_, proszę, jeszcze jedna stylizacja z różową marynarką.

P1180249aaa.jpg

Dziewczyny, przerobiłam tą marynarkę, którą pokazywałam wczoraj, zwęziłam rękawy, trochę boki i w biuście i doszyłam sobie guzik i zrobiłam dziurkę w patce, bo pomyślałam, że jak będę ten żakiecik nosić jak kurtkę, to nie będzie mi wygodnie zakładać na te patki chustkę, więc zapnę sobie patkę na guzik i bez problemu chustę założę, co myślicie? Normalnie, jak będzie ciepło, to nie będę tego zapinać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1180279aaa.jpg (107,0 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1180280a.jpg (103,2 KB, 110 załadowań)
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 14:27   #4379
c4a3d6f8c9e736e6a222ae419d5e7da46cef81b9_611456a460e8f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 514
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Moje po 1 zł:
1. i 2. Botki Maddan Girl by Steve Madden http://dsw.com/shop/product/dsw12pro...w12prod3960004
2. Szalik koralowy, zmechacony ale go wyczyszcze
3. Bluzeczka z bufkami
c4a3d6f8c9e736e6a222ae419d5e7da46cef81b9_611456a460e8f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 14:35   #4380
melay
Zadomowienie
 
Avatar melay
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 093
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przerobiłam tą marynarkę, którą pokazywałam wczoraj, zwęziłam rękawy, trochę boki i w biuście i doszyłam sobie guzik i zrobiłam dziurkę w patce, bo pomyślałam, że jak będę ten żakiecik nosić jak kurtkę, to nie będzie mi wygodnie zakładać na te patki chustkę, więc zapnę sobie patkę na guzik i bez problemu chustę założę, co myślicie? Normalnie, jak będzie ciepło, to nie będę tego zapinać.
Mi się niestety nie widzi

[1=c4a3d6f8c9e736e6a222ae4 19d5e7da46cef81b9_611456a 460e8f;44995210]Moje po 1 zł:
1. i 2. Botki Maddan Girl by Steve Madden http://dsw.com/shop/product/dsw12pro...w12prod3960004
2. Szalik koralowy, zmechacony ale go wyczyszcze
3. Bluzeczka z bufkami[/QUOTE]

Botki
melay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 22:30:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.