Mazidla dostepne w Niemczech :) - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-08, 18:41   #4771
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

moje ostatnie zakupy ... pomijajac czerwona pomadke, ktora kupilam przez pomylke i w zyciu jej nie uzyje...

a druga paczka w drodze, zamawialam w online sklepie ... tez zreszta z 20% rabatem ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2798.jpg (35,1 KB, 39 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 07:15   #4772
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
moje ostatnie zakupy ... pomijajac czerwona pomadke, ktora kupilam przez pomylke i w zyciu jej nie uzyje...

a druga paczka w drodze, zamawialam w online sklepie ... tez zreszta z 20% rabatem ...

Piekne zakupy

A co to to cos po lewej, wygladajace na puder?

Tez mam paletke Unexpected Rose Taupe... obdarowalam nia juz zreszta 3 kolezanki...
U nas jak tylko pojawila sie w sklepie to po dwoch dniach nie bylo po niej sladu...dopiero po jakims miesiacu dostali nowa dostawe i w niej kilka sztuk...


A ja wczoraj kupilam sobie...Meteorki kulki 02

Ale musze przyznac, ze te z limitowanki nie chca dac mi spokoju... gdyby tak wyciagnac te srebrne kulki to chyba nie beda juz tak sie blyszczaly..?
Bo kolory maja cuuudne....

__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 10:50   #4773
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Piekne zakupy

A co to to cos po lewej, wygladajace na puder?



to podklad mineralny, ktory mozna uzywac na mokro i sucho ... przeceniony byl a fajnie wyglada to wzielam zeby sobie potestowac, ciekawa jestem jak bedzie wygladal nalozony jajkiem ...

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Tez mam paletke Unexpected Rose Taupe... obdarowalam nia juz zreszta 3 kolezanki...
ta paletka jest boska ... zlapalam jak tylko zobaczylam ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 10:59   #4774
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Desti super zakupy! O wpadce z czerwona szminka czytalam na blogu Mysle,ze bedziesz mogla spokojnie ja wymienic przy najblizszej okazji
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 12:11   #4775
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ta paletka jest boska ... zlapalam jak tylko zobaczylam ...

Nooooo....

Jak udalo mi sie ja zdobyc, to chyba przez 4-5 dni z rzedu malowalam sie tylko nia...



__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 13:33   #4776
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Zazdroszcze Kikowych zakupkow! desti, Karenina - szczesciary!

Kami, z jakiej paletki jestes tak zadowolona? Podejrzeam, ze z tej na ktora mam ochote wielka

Ja dzis do Kiko nie dolecialam, bo jak juz bylam prawie w drodze to dostalam tel. z przedszkola, zeby zabierac dziecko i prosto do lekarza, bo zostal pogryziony
(zeby bylo jasne, przez dziecko z grupy)
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/

Edytowane przez Mijalea
Czas edycji: 2011-12-09 o 13:46
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 15:16   #4777
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Kikowych zakupkow! desti, Karenina - szczesciary!

Kami, z jakiej paletki jestes tak zadowolona? Podejrzeam, ze z tej na ktora mam ochote wielka

Ja dzis do Kiko nie dolecialam, bo jak juz bylam prawie w drodze to dostalam tel. z przedszkola, zeby zabierac dziecko i prosto do lekarza, bo zostal pogryziony
(zeby bylo jasne, przez dziecko z grupy)

To paletka z zimowej kolekcji, tu na zdjeciu z moich ostatnich Kikowych zakupow po lewej stronie IMG_5449.jpg


Pogryziony?? Mam nadzieje, ze nic powaznego...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 15:22   #4778
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

To paletka z zimowej kolekcji, tu na zdjeciu z moich ostatnich Kikowych zakupow po lewej stronie Załącznik 4383139



a mnie chodzilo, o ta z prawej a ta z lewej ta cienie, brazy czy jeszcze cos innego??

nic powaznego, ale biegania i stresu bylo dzisiaj duzo
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 15:52   #4779
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
a mnie chodzilo, o ta z prawej a ta z lewej ta cienie, brazy czy jeszcze cos innego??

nic powaznego, ale biegania i stresu bylo dzisiaj duzo

Aaaa... przepraszam pomylilo mi sie - nie z zimowej tylko jesiennej kolekcji paletka poczwornych cieni nr 01 Unexpected Rose Taupe - to ta po lewej

A ta z prawej no tez mam...jak widac...


__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 16:26   #4780
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Z zalu, ze nie odwiedzilam, dzis Kiko, kupilam wlasnie jajo Bb mam nadzieje, ze ukoi moj smutek

Desti, co ja bym bez Twojego bloga poczela
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 16:50   #4781
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Desti super zakupy! O wpadce z czerwona szminka czytalam na blogu Mysle,ze bedziesz mogla spokojnie ja wymienic przy najblizszej okazji
Majus nie bede wymieniac, ta co ja chcialam wlasnie dzis przyszla w paczce a do tamtej czerwonej to juz dawno nie mam paragonu ... ale juz ja jej znajde nowy domek ...

a w ogole to przyszla dzis paczka a w niej jeszcze dwa blyszczyki, pomadka (ta co ja chcialam) i tusz do rzes, ktory ma powodowac wzrost rzes... zobaczymy ...

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Kikowych zakupkow! desti, Karenina - szczesciary!


Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
dostalam tel. z przedszkola, zeby zabierac dziecko i prosto do lekarza, bo zostal pogryziony
(zeby bylo jasne, przez dziecko z grupy)
... niezle...

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

To paletka z zimowej kolekcji, tu na zdjeciu z moich ostatnich Kikowych zakupow
paletke do konturowania tez mam ... sliczna jest... a w ogole to podoba mi sie ta jeszcze jedna paletka z cieniami, o ile dobrze kojarze to byla to 02...

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Z zalu, ze nie odwiedzilam, dzis Kiko, kupilam wlasnie jajo Bb mam nadzieje, ze ukoi moj smutek

Desti, co ja bym bez Twojego bloga poczela
nie wiem ... hehe...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2011-12-09 o 16:51
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 18:02   #4782
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

A ja jak zaprowadzilam dzis dziecko na nauke polskiego poszlam sobie na Kölnerstr i weszlam do Wollworthu i nie zgadniecie co odkrylam. Mieli krem Nivea Sensitive Balance i wzielam moj ukochany nocny kremik. Do tego wzielam jednak chusteczke w panterke( w maju jak musialam z dzieckiem na badania przed szkola to kupilam tam plastkowa branzoletke w ten sam wzorek i byly jeszcze kolczyki i do teraz jeszcze sie uchowaly, wiec pomyslalam kupie ta mala chusteczke bede ja sobie wiazac dla ozdoby pod szyja, mam taka mala jeszcze z Pl ale w innym kolorze i bardzo lubie. Przy kasie okazalo sie ze na wszystko oprocz torebek jest od 8 do 11.12 promocja 20% na wszystko i zaplacilam mniej niz powinnam. babka przy kasie nie umiala mi powiedziec czy maja te kremy normalnie czy to resztki i jak wykupia to juz nie bedzie dostawy( wycofali ta serie jakos pod koniec zimy na poczatek wiosny czy cos w ten desien) i teraz sie zastanawiam czy jutro nie kupic jeszcze jednego na zapas. Kochalam ten krem oprocz zwyklej granatowej puszki i Nivea Soft to byl moj ukochany krem. Idealny na wrazliwa i z rumieniem cere, braciszek apteczny Eucerin sie u mnie nie nadaje, a NIvea dzialal cudnie na moja cere. Poki co krem bedzie lezal, bo mam troche pootwierane i pelno probek aptecznych specyfikow. Tak sobie pomyslalam jak bym jeszcze zabunkrowala drugi sloiczek to wiekszosc roku 2012 miala bym z glowy pod wzgledem kremu ;o) Co robic, co robic?

a bym zapomniala mieli tez lakier do wlosow od Dove, a te tez juz dawno wycofane. Czego to czlowiek nie znajdzie w sklepie gdzie by sie wogole tego nie spodziewal.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 12:25   #4783
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Z zalu, ze nie odwiedzilam, dzis Kiko, kupilam wlasnie jajo Bb mam nadzieje, ze ukoi moj smutek

Skad ja to znam....


Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość

paletke do konturowania tez mam ... sliczna jest... a w ogole to podoba mi sie ta jeszcze jedna paletka z cieniami, o ile dobrze kojarze to byla to 02...

Z tej jesiennej kolekcji mam 3 paletki IMG_5503.jpg ta po prawej to zdaje sie wlasnie nr 2...piekna jest



__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 12:27   #4784
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

ta po prawej to zdaje sie wlasnie nr 2...piekna jest
no wlasnie piekna to ona jest ale sie obawiam, ze nie do konca moja ... kolorystycznie
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 13:24   #4785
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Mam pytanie. Używa któraś z wam eyeliner "maybelline liner express"? Kiedyś któraś z kobietek mi go poleciła i go zakupiłam Niedawno mi się skończył i obawiam się że go wycofali, bo już w kilku drogeriach go szukałam i nic :/
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 18:22   #4786
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Perfekcjonistka Mam ten sam problem! To ja Ci go polecilam, i teraz nigdzie nie moge go dostac, a zaden inny nie trzyma mi sie az tak dobrze, zawsze sie rozmaze albo zniknie albo zrobi alfabet Morse'a na powiece!
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 19:52   #4787
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia*** Pokaż wiadomość
Perfekcjonistka Mam ten sam problem! To ja Ci go polecilam, i teraz nigdzie nie moge go dostac, a zaden inny nie trzyma mi sie az tak dobrze, zawsze sie rozmaze albo zniknie albo zrobi alfabet Morse'a na powiece!
Tak myślałam, że to moja imienniczka mi go poleciła
Kurdę, jakbym wiedziała że go wycofają, to kupiłabym chyba kilka zapasowych
Ostatnio zainwestowałam w jakiś inni i jest o wiele gorszy Nie schnie tak szybko i jak pomaluję się w kąciku oka to wlatuje mi do oka i się rozmazuje Muszę teraz go omijać...

Ehhh :/ Nie rozumiem czemu już go nie sprzedają
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 20:02   #4788
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Szukam po calym internecie, i nie ma nigdzie tego w niebieskim opakowaniu... No wlasnie, czemu go wycofali?
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 20:08   #4789
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

dziewczyny, jak nie obawiacie sie linerow w formie pisaka, to polecam tego taniego z essence. smierdzi troche, ale nawet taka baranica jak ja daje rade zrobic nim ksztaltna kreske. intensywny kolor i krycie pierwsza klasa. trzyma mi sie caly dzien (i cala noc jak trzeba)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 07:14   #4790
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

hmm... wlasnie zauwazylam, ze to wcale nie essence tylko p2 bylo! sorki, ze was w blad wprowadzilam
czyli: p2 professional eyeliner pen. no... to sprostowalam
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:06   #4791
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Kurcze, mi sie ten tez nie trzymal az tak dobrze, mi wszystko splywa/kruszy sie. Chociaz powiem szczerze, ze nie widzialam roznicy miedzy tymi tanimi eyelinerami p2 czy essence a np. max factor, art deco czy loreal. Ale dla mnie to musi byc cos extra mocnego :/ Moze drugiej Sylwii podpasuje Ale dzieki Ci cloche za info!
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 20:40   #4792
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Ja obecnie używam TEGO. Niestety nie dorównuje maybelline
Jak malowałam się pierwszy raz, to przejechałam po zewnętrznym kąciku oka i połowa "wpłynęła" mi do oka a druga wypłynęła przez co się rozmazałam
Teraz omijam to miejsce, ale tak czy siak muszę co jakiś czas się wytrzeć w kąciku, bo robi się takie cóś :/ No i dość długo schnie... W sumie lepiej się poprawia jak coś nie wyjdzie, ale istnieje ryzyko rozmazania się
Co do pędzelka, to nawet fajny Sztywniejszy niż ten z maybelline Jak ktoś chce, to mogę zrobić zdjęcie z bliska

Jeśli chodzi zaś o eyeliner z p2 to jak skończy mi się obecny, to może kupię
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 10:06   #4793
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

ten od manhattana tez mam... kupilam sobie raz w kolorze fioletowym czy jak to nazwac... pedzelek ogolnie fajny, ale jakos nie moge zapanowac nad nim. trudno mi namalowac cos rownego, a jak chce poprawic, to widac, gdzie ciagnelam pedzelek, a tusz zostaje jakby po bokach wzdluz kreski jakby zbyt plynny byl i sie "rozjezdzal". zawsze nabiore go albo za malo, albo za duzo. nie mam do niego cierpliwosci
gdyby ten p2 jeszcze jakos ladniej pachnial, to bylby moim KWC aha! ja zanim zaczne nakladac jakies cienie i kreski na oko, to smaruje baza artdeco. byc moze przez nia taki tani i kupiony z przypadku p2 trzyma sie bez problemu? nie probowalam go bez bazy... mam przetestowac dzisiaj?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 11:19   #4794
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

A moze wyporbujecie tego typu linery?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lu.html&next=1

mam ten essence ale w kolorze czarnobrazowym i jest to moj pierwszy tego typu liner, Dokupilam sobie skosny pedzelek tez Essence i sobie chwale. te w pisakach, z pedzelkach sa dla mnie malo poreczne. Reka zadrzy i po ktokach, poza tym kreska wychodzi bardzo ostra co mi zaostrza bardzo rysy, a takim zelowym/kremowym linerem to ja umie narysowac normalna kreske i umie wcisnac produkt miedzy rzesy zeby je optycznie zagescic i zeby kreska nie wyglada na taka oczywista widoczna z daleka kreske.
Essence czy catrice nie kosztuje duzo i mozna przetestowac. Jako ze ja szukam jeszcze ciemnego granatu, ale cos nie ma. Zoeva ma ladny Denim Bar ale to raczej ciemny niebieski, a nie czarnogranatowy to wymyslilam ze kupie sobie Duraline Inglota i bede robila kreski z cienia. Mam piekny szarygranat od agnes b.
Jade do Pl to sobie w Pl kupie bo u nas to pewnie z 10€ musialabym zaplacic, a po co wywalac 40zl, jak moge miec duraline za 20zl ;o)

A jeszez bym zapomniala o Essence, jak sie ma problemy z prowadzeniem rowno pedzelka to mozna tym skosnym poporstu przykladac jak najblizej rzes i odstemplowac kreske i w ten sposob tworzy sie ladna kreska. Mnie tak jest lepiej niz prowadzic normalnie pedzelek, bo wtedy umie narysowac bardzo cienka i delikatna kreske, gdyz takie przykladanie powoduje ze umie pedzelek lekko wcisnac w rzesy co je optycznie zageszcza, a przy okazji reka mi sie nie omsknie i kreska wychodzi prosta a nie krzywa jak to ma miejsce przy klasycznych pedzelkowych ,linerach. Dla mnie ten zelowy liner w sloiczku jest o wiele latwiejszy w obsludze i daje mozliwosc roznych kresek. Do tego ja nielubie tych cieniutkich pedzelkow, a przy takim zelowym mozna dokupic albo ten szerszy skosnie sciety albo klasyczny cieniutki jak kto woli jak mu wygodnie malowac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 11:27   #4795
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Hmm, mi się w miarę dobrze nim rysuje kreskę i nie uważam żeby był zbyt płynny No ale coraz bardziej mnie kusi, żeby wypróbować ten z p2

PS. Przetestuj i daj nam znać

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

MonikaPogrzeba - U mnie raczej odpada. Nie wiem czy znalazłabym odpowiedni pędzelek, ponieważ przedłużam kreski i do nich najlepsze są w miarę sztywne i cienkie
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 11:34   #4796
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Przedluzone kreski mozna zrobic kazdym pedzelkiem i tym skosnie scietym i tym cienkim, Kazdy lubi co innego, ja tych cienkich nie lubie, wiec wybralam skosnie sciety i sie okazalo ze umie zrobic kreski. jak bede robic zamowienie u Zoeva to kupie sobie od nich taki skosnie siety bo wydaje mi sie jeszcze delikatniejszy niz ten essence i zobaczymy ktory mi bardziej podpasuje. Pedzelkow do linerow jest pelno, i skosnie sciete i wlasnie takie cienutkie. Trzeba kupic odpowiedni, albo wziasc od tych plynnych skoro nam pasuje i nie trzeba dokupywac nowego pedzelka.
Uwazam ze zelowe/kremowy linery o tyle lepsze ze sa trwale i wlasnie dzieki odpowiednieniu pedzelkowi mozemy zrobic takie kreski jak chcemy. Jest poporstu wieksza mozliwosc operowania tym produktem i jesli ktos nie umie poslugiwac sie scietym pedzelkiem to wybiera ten cieniutki, a jak ktos jest taka ofira jak ja i zle mu z takim cienkim to wybiera skosnie siety i po krzyku.
Ale nie namawiam na kupno drogich marek. najlepiej sprobowac z tania jak essence czy catrice i jak nam spasuje to mozemy rzucic sie na Benefit, Bobbi Brown, czy Elizabeth Arden i z jakich tam jeszcze marek maja te linery. albo robic kresli z cienia i do tego idealnie nadaje sie Duraline Inglota
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 11:48   #4797
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

ok, wieczorem napisze, jak sie liner spisal a test bedzie hardcore'owy - po poludniu mam zamiar porzadnie sie spocic, skore mam tlusta i nawet wodoodporne rzeczy nie wyrabiaja... az sie boje

a jesli chodzi o te zelowe eyelinery, to nie wiem, czy mialabym cierpliwosc... tego p2 kupilam tylko dlatego, ze potrzebowalam na kilka razy baaaardzo wyrazny makijaz. ale uzywam jeszcze teraz tez, bo da sie nim zrobic tez cienka kreske nadajaca sie do dziennego make-upa. ale ogolnie trzymam sie kredek - lubie te z artdeco z aplikatorem do rozcierania na drugim koncu.

Edytowane przez cloche
Czas edycji: 2011-12-18 o 11:52
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 12:15   #4798
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

cloche ja tez lubi kredki sa latwiejsze , szybsze i delikatniejsza kreska wychodzi, ale te kremowe/zelowe linery mnie tak kusily... naogladalam sie na blogach opisow, kresek z nimi zrobionych i pomyslalam ze moze to cos dla mnie. Okazalo sie ze tak i odrazu trafilam z essence i z kolorem i z konsystencja produktu. Nie uzywam go codziennie, czasami jednak wezme kredke i rozetre cieniem, ale jak chce wodoczniejsza kreske bez rozcierania jej to taki liner mi pasuje i nie musze nacigac powieki jak przy tych plynnych, a o to mi chodzilo, zebym umiala zrobic cienka i nie ostra kreske bez naciagania powieki. Niestety przy tych plynnych czy pisakach( mialam kiedys od YR (dostalam w oprezencie niestety czarny kolor) taki liner z filcowa koncowka jak w pisakach i jakos szlo) kreska jest dla mnie za ostra. Essence chodz nie uzywane codzien mi nie wysycha, co mnie tez pozytywnie zaskoczylo, bo naczyntalam sie o Alverde itp ze wysychaja dosc szybko. Teraz planuje Duraline Inglota, zebym nie musiala marudzic ze ciezko znalesc mi liner w takim kolorze jak chce, wiec uzyje do tego cieni, a podobno Duraline tez jest dobrze jak liner w sloiczku podeschnie i mozna duraline mi nadac pierwotna konsystencje nie oslabiajac jego trwalosci.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 12:24   #4799
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

byc moze kiedys sie skusze na tego essence, bo cena faktycznie smieszna. a skoro nie wysycha...
ale poki co mam tego p2 do robienia wyrazniejszego makijazu niz kredka. a ja staram sie nie posiadac zbyt wielu rzeczy do tych samych celow (i w ogole jestem w trakcie zuzywania zapasow - kupuje sobie cos nowego tylko, jak mnie kolor zwali z nog i nie moge sie powstrzymac ). powieki nie musze naciagac przy pisaku... nigdy nie naciagam...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 12:32   #4800
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Ja wczoraj na impreze dalam kolejna szanse bazie Art Deco, i bylam bardzo!!! mile zaskoczona. Cienie wytrwaly cala impreze, co sie mi jeszcze nigdy nie zdarzylo.
Eyeliner tez sie trzymal, ale juz nie pamietam, jak bardzo

Mam zelowy eyeliner od Elisabeth Arden, i dlugo bylam z niego zadowolona. Jednak nie do konca wytrzymywal np. w pracy, gdzie mam duzo stresu i czasem latam jak poparzona. Zawsze w 3/4 dnia mialam pande - rozmazywal mi sie tylko u dolu. Taki juz moj urok. Ale i tak niezle sie trzymal w porownaniu z innymi. Skusil mnie tez ten zelowy od Maybelline. Gorszy zdecydowanie od E.Arden. Krocej sie trzyma. Pedzelek taki grubszy jakis, nie moge nim zrobic cienkiej i prostej kreski, tylko wielkie cos. Niestety na jakiejs imprezie zgubilam pedzelek od E.Arden, a byl bardzo dobry, i przez niego tez czesciowo przestalam uzywac tego produktu.

A wiec Perfekcjonistka, warto wyprobowac ten eyeliner zelowy. Moze odkryjesz swoja nowa milosc. A jakbys sie bardziej postarala o kawke ze mna, to bys mogla moj wyprobowac.

Cloche, ja znam az za dobrze problem z robieniem bialej kreski z czarnymi obwodkami wokol niej Nie cierpie tego!! Myslalam, ze tylko ja tak mam

Mysle, ze skusze sie na Eyelinera od Inglota, mam nadzieje, ze jest wodoodporny. Warto sprobowac.
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.