Naturlny podkład w płynie do bardzo jasnej cery - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-13, 17:55   #1
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Smile

Naturlny podkład w płynie do bardzo jasnej cery


Dziewczyny, prosiłabym o polecenie podkladu o naturalnym skladzie, interesuje mnie taki w plynie do bardzo jasnej cery. Obecnie uzywam True Match N1 (i taki odcien by mnie interesowal mniej wiecej lub ciut jasniejszy, na pewno nie ciemniejszy). Chcialabym zeby kryl co najmniej srednio. Myslalam nad kupnem np. Lavera Trend Sensitiv Natural Liquid Foundation 01 Light Ivory, niestety nie mam u siebie stacjonarnie ani tej marki ani zadnej innej produkujacej kolorowe kosmetyki naturalne, wiec moge zapomniec o przetestowaniu przed zakupem. Poleci mi ktos cos, bo nie chcialabym zamawiac w ciemno? Zwlaszcza zalezy mi na odpowiednim odcieniu i co najmniej srednim kryciu no i oczywiscie zeby nie zapychal, nie schodzil z twarzy po chwili itd. No i cena tak max 60/ 70 zl.
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 21:16   #2
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Naturlny podkład w płynie do bardzo jasnej cery

Ja polecam krem BB lub podkład PuroBio. W tej chwili stosuję krem BB, jest lekki, ale ma średnie krycie. Natomiast podkład miałam w próbce, krycie ma bardzo dobre, ale ma tępą konsystencję, więc na pewno nie każdemu to będzie odpowiadało. Minusem jest też niewielki wybór odcieni (zarówno BB jak i podkładu) i mała dostępność (głównie przez internet, ale mnie się udało dostać próbki w sklepie stacjonarnym). Też zastanawiałam się nad Laverą, ale ostatecznie wybrałam PuroBio, bo Lavery nie miałam możliwości wcześniej przetestować.
__________________
ChemicznieKosmetycznie.pl
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 20:25   #3
asiazow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: Naturlny podkład w płynie do bardzo jasnej cery

Ja od siebie bardzo polecam kremy BB Dr. G. Mają bdb składy jak na koreańskie kosmetyki, nie zapychają. Ładnie się utrzymują i mają jasne kolory. Ja używam wersji Sensitive, bo wpada najbardziej w żółtawe tony, reszta jest bardziej beżowa/neutralna. Kolor mega jasny. Nawet na moją bladą twarz jest ciut za jasny. Niestety cena to ok 120zł, ale jest wydajny i ma świetne krycie. Zdecydowanie moje odkrycie tego roku
Z tańszych jeszcze przychodzi mi na myśl krem BB So Bio Etic. Ma super skład i kryje lepiej niż nie jeden podkład, tylko kolorki nie są już takie mega blade. Są jasne, ale na pewno mniej niż wyżej wspomniany Dr. G.
Szkoda, że chcesz płynny podkład, bo z minerałów można wybrać świetne jaśniutkie podkłady
asiazow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 09:53   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Naturlny podkład w płynie do bardzo jasnej cery

Cytat:
Napisane przez asiazow Pokaż wiadomość
Ja od siebie bardzo polecam kremy BB Dr. G. Mają bdb składy jak na koreańskie kosmetyki, nie zapychają. Ładnie się utrzymują i mają jasne kolory. Ja używam wersji Sensitive, bo wpada najbardziej w żółtawe tony, reszta jest bardziej beżowa/neutralna. Kolor mega jasny. Nawet na moją bladą twarz jest ciut za jasny. Niestety cena to ok 120zł, ale jest wydajny i ma świetne krycie. Zdecydowanie moje odkrycie tego roku
BB Dr G nie są naturalnymi kosmetykami. Zawartość wyciągów roślinnych nie czyni kosmetyku naturalnym, jeśli jego bazą są np silikony.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 10:50   #5
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Naturlny podkład w płynie do bardzo jasnej cery

PuroBio podklad nr 1, PuroBio BB nr.1, Jonzac Teinte Claire, Alverde Perfect Cover Foundation & Concealer kolor Vanilla, Alverde Mattifying Make-Up kolor Porcelain.
PHB Ethical Beauty BB kolor Fair albo kolor Porcelain.
PHB Ethical Beauty podklad płynny kolor Cream, Coleur Caramel podkład w sztyfcie kolor jasny beż.
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 20:48   #6
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Naturlny podkład w płynie do bardzo jasnej cery

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Kasiamagda- jesli masz porównanie podklad purobio i jonzac- ktory byś poleciła do tlustej cery? Mam teraz straszny problem z podkładami przy tych temperaturach, bo zapychają. A minerały się ważą. Myślałam jeszcze o kompakcie Jonzac o tym: https://www.amazon.it/Eau-Thermale-Jonzac-cream-compatta/dp/B0146PH5CU
Poniewaz ma wysoki filtr, tylko znowu się boje zanieczyszczenia porów.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-19 21:48:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.