Warszawskie Panny Młode II - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-29, 20:28   #1981
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3321583 4]no w sumie dobry pomysl, bo tez tak pomyslalam ze co im powiem? hej slub jest o 16 a pootem o 20 grill na bemowie?[/QUOTE]

moja kolezanka tak planowala. mieli miec slub o 13, obiad dla rodziny a potem o 21 impreza w klubie dla znajomych. to jeszcze ujdzie, bo slub bedzie trwac chwile, wroce do domu, przebiore sie, zjem obiad ect i wyjde o 20. ale jak slub o 16 to bedzie sie w domu (w zaleznosci od odleglosci usc) kolo 17.20, i zaraz wychodz bo grill o 20? a moze wlasnie - ile macie tych znajomych? moze wynajmijcie jakis mniejszy klub? albo klubokawiarnie? moj szef wynajal ostatnio klubokawiarnie na ochocie na urodziny swoje. klimatyczny, maly lokal, idealny do 40 osob. bo wiesz, grill to i pogoda musi byc!
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:22   #1982
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość

taki balkon w domu?
Mam balkon 3m x 1m wiec wyobraz sobie na nim 90 osob

A ja mysle co tu zrobic, bo o 17 mam slub i o 17 jest mecz Polska Grecja podczas euro... a ja mam slub w sw. Annie, więc dość blisko... zobaczymy jak będzie...
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 21:12   #1983
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Keighty Pokaż wiadomość
Mam balkon 3m x 1m wiec wyobraz sobie na nim 90 osob

A ja mysle co tu zrobic, bo o 17 mam slub i o 17 jest mecz Polska Grecja podczas euro... a ja mam slub w sw. Annie, więc dość blisko... zobaczymy jak będzie...

wlsnie dlatego nie chcialam slubu w czerwcu...bo cudowne euro nas czeka:/
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 09:05   #1984
Perelka 1985
Raczkowanie
 
Avatar Perelka 1985
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Witam wszystkie Warszawskie Panny Młode. Jako przyszła WPM pragnę do Was dołączyć. Potrzebuję Waszej pomocy. Jako że w desperacji przeglądam wszystkie fora i niczego konkretnego nie mogę znaleźć, zwracam się do Was Kochane. Szukam sali, restauracji, czegokolwiek (no nie dosłownie he he) na obiad po ślubie w niedzielę na ok.80 osób. Tylko takiej, która nie zrujnuje nas finansowo. Ślub planujemy na koniec sierpnia, początek września, obiad kilka godzin 5 może 6 (w jednej sali pani krzyknęła mi 150-160zł za osobę, bez tortu, bez alkoholu i napojów gazowanych, bez dj, za samo jedzenie i max 2 rodzaje ciasta) Może być Warszawa lub okolice. Czy uważacie że 150-160zł za osobę to dużo czy mało? Błagam pomóżcie.
Perelka 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 09:30   #1985
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Perelka 1985 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Warszawskie Panny Młode. Jako przyszła WPM pragnę do Was dołączyć. Potrzebuję Waszej pomocy. Jako że w desperacji przeglądam wszystkie fora i niczego konkretnego nie mogę znaleźć, zwracam się do Was Kochane. Szukam sali, restauracji, czegokolwiek (no nie dosłownie he he) na obiad po ślubie w niedzielę na ok.80 osób. Tylko takiej, która nie zrujnuje nas finansowo. Ślub planujemy na koniec sierpnia, początek września, obiad kilka godzin 5 może 6 (w jednej sali pani krzyknęła mi 150-160zł za osobę, bez tortu, bez alkoholu i napojów gazowanych, bez dj, za samo jedzenie i max 2 rodzaje ciasta) Może być Warszawa lub okolice. Czy uważacie że 150-160zł za osobę to dużo czy mało? Błagam pomóżcie.

150 zł to nie jest dużo. Ja płacę 200 zł a miałam też miejsca, gdzie było 250 zł ale wtedy już oczywiście wszystko w cenie prócz alkoholu. I powiem Ci z własnego doświadczenia - na taki okres i na taką ilość osób będzie Ci ciężko. Jeśli ma was to nie zrujnować to może w jakiejś OSP? Koleżanka robiła w lutym, płaciła 140 zł za talerzyk.




Przezylam swoj pierwszy w zyciu wieczor panienski
Powiem Wam, ze bylo super. Na poczatku nie mialam ochoty, bo wiadomo - okres i nurofen, ale potem juz było z górki.
Były wszystkie najważniejsze koleżanki. Były konkursy, zadania i prezenty. Byl tez ten test ze znajomosci TZ. Zrobilam 6 bledow na 24! A to tylko dlatego, ze TZ czesc odpowiedzi wymyslil na szybko Za to, ze zrobilam tyle bledo, musialam isc o 1:30, dwa pietra nizej po szklance cukru! Ale bylam wydygana!! Ale jak sie okazalo, kolezanka powiedziala, ze nikt nie otworzyl, bo chlopak wyjechal do rodziny
Dostalam prezenty - stroj policjanki, kajdanki, lybrykaty, pizamke w panterke, rozowe majtki z futerkiem, dyplom super zony i pejcz. Byl tez tort Impreza super, skonczyla sie przed 3-cia. TZ mnie odebral

A jedyne co mnie zabolalo i dzis to zobaczylam - kolezanki z pracy zrobily sobie w sobote impreze i wrzucily foty na face:| a kazda z nich powiedziala mojej swaidkowej, ze nie moze bo cos tam, cos tam... a niech ktoras powie, ze chce tort, albo zdjecia. niech sie wala....
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 09:35   #1986
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

dziewczyny co myslicie: niedawno z Tz gadalam i stwierdzilismy ze bedziemy miec panienski z kawalerskim razem. dobrze czy kiepsko?
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 09:43   #1987
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3329019 2]dziewczyny co myslicie: niedawno z Tz gadalam i stwierdzilismy ze bedziemy miec panienski z kawalerskim razem. dobrze czy kiepsko?[/QUOTE]


ja tak chcialam, ale nie udalo sie zgrac terminow. i sie rozdzielilismy
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 09:52   #1988
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

u nas to wyszlo glownie dlatego ze ja jestem uczulona na striptizerki a moj TZ powiedzial ze on mi moze obiecac ze jej nie chce ale nie wie co do glowy strzeli jego swiadkowi wiec dla mojego komfortu psychicznego zrobimy razem...
z jednej strony ok ale z drugiej czuje sie jakbym mu czegos zabraniala a nie chce zeby tak bylo
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 09:55   #1989
Perelka 1985
Raczkowanie
 
Avatar Perelka 1985
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

:-(

Edytowane przez Perelka 1985
Czas edycji: 2012-04-02 o 09:59
Perelka 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 09:56   #1990
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3329062 1]u nas to wyszlo glownie dlatego ze ja jestem uczulona na striptizerki a moj TZ powiedzial ze on mi moze obiecac ze jej nie chce ale nie wie co do glowy strzeli jego swiadkowi wiec dla mojego komfortu psychicznego zrobimy razem...
z jednej strony ok ale z drugiej czuje sie jakbym mu czegos zabraniala a nie chce zeby tak bylo[/QUOTE]


eeeee, jesli pan mlody nie chce - to nie ma.
ja powiedzialam, ze nie chce miec zadnego faceta co bedzie mi machac fiutem nad nosem. nie lubie i nie toleruje takich kolesi. a nie bylo bo to problemem, bo znam sama takich, ktorzy tancza. jednak mnie to obrzydza. z reszta, moze pogadaj z tż, bo moze on ma jakis inny plan? moj np idzie na gokarty i na grilla.
a tak poza tym - zaufaj mu. nawet jesli swiadek wymysli sobie laske ze striptizu, to twoj facet ciebie chce miec za zona i zaloze sie, ze to nei bedzie dla niego atrakcja.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 09:58   #1991
Perelka 1985
Raczkowanie
 
Avatar Perelka 1985
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
150 zł to nie jest dużo. Ja płacę 200 zł a miałam też miejsca, gdzie było 250 zł ale wtedy już oczywiście wszystko w cenie prócz alkoholu. I powiem Ci z własnego doświadczenia - na taki okres i na taką ilość osób będzie Ci ciężko. Jeśli ma was to nie zrujnować to może w jakiejś OSP? Koleżanka robiła w lutym, płaciła 140 zł za talerzyk.




Przezylam swoj pierwszy w zyciu wieczor panienski
Powiem Wam, ze bylo super. Na poczatku nie mialam ochoty, bo wiadomo - okres i nurofen, ale potem juz było z górki.
Były wszystkie najważniejsze koleżanki. Były konkursy, zadania i prezenty. Byl tez ten test ze znajomosci TZ. Zrobilam 6 bledow na 24! A to tylko dlatego, ze TZ czesc odpowiedzi wymyslil na szybko Za to, ze zrobilam tyle bledo, musialam isc o 1:30, dwa pietra nizej po szklance cukru! Ale bylam wydygana!! Ale jak sie okazalo, kolezanka powiedziala, ze nikt nie otworzyl, bo chlopak wyjechal do rodziny
Dostalam prezenty - stroj policjanki, kajdanki, lybrykaty, pizamke w panterke, rozowe majtki z futerkiem, dyplom super zony i pejcz. Byl tez tort Impreza super, skonczyla sie przed 3-cia. TZ mnie odebral

A jedyne co mnie zabolalo i dzis to zobaczylam - kolezanki z pracy zrobily sobie w sobote impreze i wrzucily foty na face:| a kazda z nich powiedziala mojej swaidkowej, ze nie moze bo cos tam, cos tam... a niech ktoras powie, ze chce tort, albo zdjecia. niech sie wala....
Dziękuję za odpowiedź. No cóż chyba będzie według zasady zastaw się a wystaw się he he
Perelka 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 10:03   #1992
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
eeeee, jesli pan mlody nie chce - to nie ma.
ja powiedzialam, ze nie chce miec zadnego faceta co bedzie mi machac fiutem nad nosem. nie lubie i nie toleruje takich kolesi. a nie bylo bo to problemem, bo znam sama takich, ktorzy tancza. jednak mnie to obrzydza. z reszta, moze pogadaj z tż, bo moze on ma jakis inny plan? moj np idzie na gokarty i na grilla.
a tak poza tym - zaufaj mu. nawet jesli swiadek wymysli sobie laske ze striptizu, to twoj facet ciebie chce miec za zona i zaloze sie, ze to nei bedzie dla niego atrakcja.
wiesz co znam jego kolegow i mam wrazenie ze gdyby poszedl na taki kawalerski moglby dac sie podpuscic. kiedys mi mowil, dawno temu ze chcialby miec na swoim kawalerskim striptiz teraz mu troche przeszlo
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 12:04   #1993
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Perelka 1985 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Warszawskie Panny Młode. Jako przyszła WPM pragnę do Was dołączyć. Potrzebuję Waszej pomocy. Jako że w desperacji przeglądam wszystkie fora i niczego konkretnego nie mogę znaleźć, zwracam się do Was Kochane. Szukam sali, restauracji, czegokolwiek (no nie dosłownie he he) na obiad po ślubie w niedzielę na ok.80 osób. Tylko takiej, która nie zrujnuje nas finansowo. Ślub planujemy na koniec sierpnia, początek września, obiad kilka godzin 5 może 6 (w jednej sali pani krzyknęła mi 150-160zł za osobę, bez tortu, bez alkoholu i napojów gazowanych, bez dj, za samo jedzenie i max 2 rodzaje ciasta) Może być Warszawa lub okolice. Czy uważacie że 150-160zł za osobę to dużo czy mało? Błagam pomóżcie.
My płacimy 200 zł/osobę, ale to za imprezę 10 godzinną z kilkoma ciepłymi daniami, masą przystawek, różnymi deserami, napojami bezalkoholowymi i... winem bez ograniczeń

Masę knajp przejrzałam i za sam obiad (aczkolwiek krótszy, niż byś chciała), to ceny widziałam już od 90 zł/osobę. Za dłuższy wiadomo, że cena będzie rosnąć - ale za taki o jakim piszesz widziałam oferty za te 150-160 zł już z napojami i jakimś alkoholem.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:56   #1994
qumpela
Przyczajenie
 
Avatar qumpela
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 17
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
Przezylam swoj pierwszy w zyciu wieczor panienski
Powiem Wam, ze bylo super. Na poczatku nie mialam ochoty, bo wiadomo - okres i nurofen, ale potem juz było z górki.
Były wszystkie najważniejsze koleżanki. Były konkursy, zadania i prezenty. Byl tez ten test ze znajomosci TZ. Zrobilam 6 bledow na 24! A to tylko dlatego, ze TZ czesc odpowiedzi wymyslil na szybko Za to, ze zrobilam tyle bledo, musialam isc o 1:30, dwa pietra nizej po szklance cukru! Ale bylam wydygana!! Ale jak sie okazalo, kolezanka powiedziala, ze nikt nie otworzyl, bo chlopak wyjechal do rodziny
Dostalam prezenty - stroj policjanki, kajdanki, lybrykaty, pizamke w panterke, rozowe majtki z futerkiem, dyplom super zony i pejcz. Byl tez tort Impreza super, skonczyla sie przed 3-cia. TZ mnie odebral

A jedyne co mnie zabolalo i dzis to zobaczylam - kolezanki z pracy zrobily sobie w sobote impreze i wrzucily foty na face:| a kazda z nich powiedziala mojej swaidkowej, ze nie moze bo cos tam, cos tam... a niech ktoras powie, ze chce tort, albo zdjecia. niech sie wala....
Super że tak dobrze wszystko wyszło mimo nie sprzyjających okoliczności
Ja się właśnie zastanawiam nad tym kogo zaprasza się na wieczór panieński? Tylko te osoby które będą potem na weselu czy można tez np koleżanki z pracy mimo że będą tylko na ślubie?
Mi się do tej pory wydawało że to bez różnicy czy ktoś będzie później na weelu, dopóki moja świadkowa nie zasiała we mnie wątpliwości... że to tak głupio... ?
Co o tym myśłicie?
qumpela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 08:48   #1995
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez qumpela Pokaż wiadomość
Super że tak dobrze wszystko wyszło mimo nie sprzyjających okoliczności
Ja się właśnie zastanawiam nad tym kogo zaprasza się na wieczór panieński? Tylko te osoby które będą potem na weselu czy można tez np koleżanki z pracy mimo że będą tylko na ślubie?
Mi się do tej pory wydawało że to bez różnicy czy ktoś będzie później na weelu, dopóki moja świadkowa nie zasiała we mnie wątpliwości... że to tak głupio... ?
Co o tym myśłicie?
ja zaprosilam cala moja paczke kolezanek tj 9 sztuk z czego jedna nie przyjdzie, bo wyjezdza na szkolenie. ale mozesz zaprosic tez tych, co na wesele nie ida.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 13:09   #1996
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Perelka 1985 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Warszawskie Panny Młode. Jako przyszła WPM pragnę do Was dołączyć. Potrzebuję Waszej pomocy. Jako że w desperacji przeglądam wszystkie fora i niczego konkretnego nie mogę znaleźć, zwracam się do Was Kochane. Szukam sali, restauracji, czegokolwiek (no nie dosłownie he he) na obiad po ślubie w niedzielę na ok.80 osób. Tylko takiej, która nie zrujnuje nas finansowo. Ślub planujemy na koniec sierpnia, początek września, obiad kilka godzin 5 może 6 (w jednej sali pani krzyknęła mi 150-160zł za osobę, bez tortu, bez alkoholu i napojów gazowanych, bez dj, za samo jedzenie i max 2 rodzaje ciasta) Może być Warszawa lub okolice. Czy uważacie że 150-160zł za osobę to dużo czy mało? Błagam pomóżcie.
Witaj Niestety Warszawskie ceny są straszne ale wydaje mi sie ze jak dobrze poszukasz to znajdziesz taniej niestety ja Ci nie pomogę bo nie znam takiego miejsca ale jak coś mi wpadnie w oko to dam znać.

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3329019 2]dziewczyny co myslicie: niedawno z Tz gadalam i stwierdzilismy ze bedziemy miec panienski z kawalerskim razem. dobrze czy kiepsko?[/QUOTE]
Ja mam na ten temat mieszane uczucia. U nas też jest świadek który lubi takie atrakcje i tak na prawdę to najbardziej na wspólnej imprezie zależy świadkowej (są parą). Mi coś takiego z jednej strony by nie przeszkadzało ale pod warunkiem że alkohol nie lałby się strumieniami no a nie oszukujmy się większość facetów tak widzi swój ostatni wolny wieczór... Ostatnio pojawił sie pomysł żeby w dzień się rozdzielić np dziewczyny spa itd a mężczyźni quady albo coś a wieczorem wspólny grill i to mi sie wydaje ok ale jeszcze nie wiem co na to Tż. Napewno chce żebyśmy bawili się jednego dnia bo ja na miejscu teraz Tza Tusi a później jej samej obgryzła ściany z farby jak mój by balował a ja nie i jeszcze jakby mi taki poprocentowy w środku nocy do łóżka wpełznął...

Cytat:
Napisane przez qumpela Pokaż wiadomość
Super że tak dobrze wszystko wyszło mimo nie sprzyjających okoliczności
Ja się właśnie zastanawiam nad tym kogo zaprasza się na wieczór panieński? Tylko te osoby które będą potem na weselu czy można tez np koleżanki z pracy mimo że będą tylko na ślubie?
Mi się do tej pory wydawało że to bez różnicy czy ktoś będzie później na weelu, dopóki moja świadkowa nie zasiała we mnie wątpliwości... że to tak głupio... ?
Co o tym myśłicie?
Ja akurat mam odwrotnie i jakoś tak mi dziwnie zaprosić osobę na panieński a na wesele już nie chociaż świadkowa mówi że to normalne.
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 13:44   #1997
Perelka 1985
Raczkowanie
 
Avatar Perelka 1985
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
My płacimy 200 zł/osobę, ale to za imprezę 10 godzinną z kilkoma ciepłymi daniami, masą przystawek, różnymi deserami, napojami bezalkoholowymi i... winem bez ograniczeń

Masę knajp przejrzałam i za sam obiad (aczkolwiek krótszy, niż byś chciała), to ceny widziałam już od 90 zł/osobę. Za dłuższy wiadomo, że cena będzie rosnąć - ale za taki o jakim piszesz widziałam oferty za te 150-160 zł już z napojami i jakimś alkoholem.
Dziękuję za odpowiedź. A mogłabym prosić jakieś namiary , nazwę knajpy a może link do strony. Dzięki za wszystko. Teraz przeglądam restauracje wszystkie jak leci i dla mnie to jest horror jak słyszę, że za te kilka godzin wołają jak za całą noc wesela. Aż mi się tego zamążpójścia odechciewa

Pradip dziękuję bardzo i w razie czego czekam na Twoją pomoc.
Perelka 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 13:52   #1998
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Perelka 1985 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Warszawskie Panny Młode. Jako przyszła WPM pragnę do Was dołączyć. Potrzebuję Waszej pomocy. Jako że w desperacji przeglądam wszystkie fora i niczego konkretnego nie mogę znaleźć, zwracam się do Was Kochane. Szukam sali, restauracji, czegokolwiek (no nie dosłownie he he) na obiad po ślubie w niedzielę na ok.80 osób. Tylko takiej, która nie zrujnuje nas finansowo. Ślub planujemy na koniec sierpnia, początek września, obiad kilka godzin 5 może 6 (w jednej sali pani krzyknęła mi 150-160zł za osobę, bez tortu, bez alkoholu i napojów gazowanych, bez dj, za samo jedzenie i max 2 rodzaje ciasta) Może być Warszawa lub okolice. Czy uważacie że 150-160zł za osobę to dużo czy mało? Błagam pomóżcie.
Cześć nie wiem czy Cię to zainteresuje moja siostra robi obiad poweselny w restauracji WAT-u, będzie płaciła koło 90-100 zł za osobę, dokładną cenę podałabym Ci koło 18.04 bo wtedy będą ustalać menu ostateczne, z tego co wiem muszą kupic 100 wódki na głowę a resztę mogą mieć swoją bez korkowego i swój tort.
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 13:58   #1999
Perelka 1985
Raczkowanie
 
Avatar Perelka 1985
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez blekitka Pokaż wiadomość
Cześć nie wiem czy Cię to zainteresuje moja siostra robi obiad poweselny w restauracji WAT-u, będzie płaciła koło 90-100 zł za osobę, dokładną cenę podałabym Ci koło 18.04 bo wtedy będą ustalać menu ostateczne, z tego co wiem muszą kupic 100 wódki na głowę a resztę mogą mieć swoją bez korkowego i swój tort.
Dzięki. Za wszelkie informacje będę Ci bardzo wdzięczna. Dziękuję dziewczyny za pomoc, jesteście kochane.
Perelka 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 14:24   #2000
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez blekitka Pokaż wiadomość
Cześć nie wiem czy Cię to zainteresuje moja siostra robi obiad poweselny w restauracji WAT-u, będzie płaciła koło 90-100 zł za osobę, dokładną cenę podałabym Ci koło 18.04 bo wtedy będą ustalać menu ostateczne, z tego co wiem muszą kupic 100 wódki na głowę a resztę mogą mieć swoją bez korkowego i swój tort.

restauracja WAT-u? Te Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne?
Kochana, nie wiem jak Ty... Ale według mnie miejsce jest dość ważne i czy Restauracja Wat-u to miejsce marzeń na obiad dla rodziny?
Zobacz sobie może salę weselną przy Hali Wola. Znajoma tam robiła całonocne wesele i ceny były przystępne, więc i obiad powinien nie być drogi. Popytaj poważnie w OSP w okolicach Warszawy. Zobacz także to miejsce http://www.weselaklaudyn.pl/


---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Perelka 1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. A mogłabym prosić jakieś namiary , nazwę knajpy a może link do strony. Dzięki za wszystko. Teraz przeglądam restauracje wszystkie jak leci i dla mnie to jest horror jak słyszę, że za te kilka godzin wołają jak za całą noc wesela. Aż mi się tego zamążpójścia odechciewa
Kochana, rzucają taką cenę ponieważ im się nie opłaca robić samego obiadu.
Może zrezygnuj tylko z obiadu i zrób przyjęcie do 24?
A co do restauracji - zobacz jeszcze na Bielanach restauracja Karuzela. Mnie tam wycenili rok temu za sam obiad wraz z deserem od 70 zł od osoby.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość


Ja akurat mam odwrotnie i jakoś tak mi dziwnie zaprosić osobę na panieński a na wesele już nie chociaż świadkowa mówi że to normalne.
normalnie jak najbardziej
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 14:58   #2001
Perelka 1985
Raczkowanie
 
Avatar Perelka 1985
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Kochana, rzucają taką cenę ponieważ im się nie opłaca robić samego obiadu.
Może zrezygnuj tylko z obiadu i zrób przyjęcie do 24?
A co do restauracji - zobacz jeszcze na Bielanach restauracja Karuzela. Mnie tam wycenili rok temu za sam obiad wraz z deserem od 70 zł od osoby.[COLOR="Silver"]

Najchętniej to bym w ogóle zrezygnowała z przyjęcia, wzięła sam ślub i wyjechała z narzeczonym w podróż poślubną i miałabym wszystko w . Tylko że mój przyszły się uparł, że co by rodzina powiedziała.
Może jestem jakaś inna, ale dla mnie przyjęcie nie jest ważne. Tak samo jak mało mnie obchodzi co powie rodzina.
Perelka 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 15:08   #2002
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Perelka 1985 Pokaż wiadomość
Kochana, rzucają taką cenę ponieważ im się nie opłaca robić samego obiadu.
Może zrezygnuj tylko z obiadu i zrób przyjęcie do 24?
A co do restauracji - zobacz jeszcze na Bielanach restauracja Karuzela. Mnie tam wycenili rok temu za sam obiad wraz z deserem od 70 zł od osoby.[COLOR="Silver"]

Najchętniej to bym w ogóle zrezygnowała z przyjęcia, wzięła sam ślub i wyjechała z narzeczonym w podróż poślubną i miałabym wszystko w . Tylko że mój przyszły się uparł, że co by rodzina powiedziała.
Może jestem jakaś inna, ale dla mnie przyjęcie nie jest ważne. Tak samo jak mało mnie obchodzi co powie rodzina.
no cóż... jeśli twój facet ma na ten temat inne zdanie to moze zrobcie kompromis? zrobie impreze, do 24, posiedzcie z gości a następnego dnia zabieracie bilety lotnicze, zabieracie walizki i na lotnisko?
niestety, to już tak jest, że trzeba mieć kompromis pomiędzy dwiema stronami - twoja i jego. ja swojemu poszlam na reke. jest i wesele i slub koscielny. w sumie, dla swietego spokoju... ale z biegiem czasu sadze, ze dobrze zrobilam.
a jesli w ogole jest ci to obojetne, po to co obiad na 80 osób po totalnej taniości aby tylko był? może lepiej zaprosić najbliższych - rodziców, świadkow, dziadków, rodzeństwo i chrzestnych? za skromny slub nikt nie bedzie mial pretensji i goście na pewno zrozumieja. i zamiast 80 osób zróbcie na 30? a ludzie zawsze beda gadac, nie zaleznie od tego czy zaprosisz ich do stodoły czy do pałacu, więc olać to...
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 18:15   #2003
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3319423 2]dziewczyny nie wiecie gdzie w warszawie mozna znalezc dobre miejsce na duzego grilla?[/QUOTE]

W Parku Skaryszewskim są wielkie polany podobnie jak na Polach Mokotowskich. W Skaryszewskim jest restauracja, z którejmożna skorzystać. Także na Pradze jest restauracja LaStrada na tyłach katedry z ogrodem, w którym podczas wesel urządza sie grille.
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 13:48   #2004
tifeneb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 53
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

dziewczyny czy wiecie albo słyszałyście ile ksiądz liczy sobie za ślub w Parafii Matki Boskiej Ostrobramskiej przy ul. Ostrobramskiej/Łukowskiej?

Edytowane przez tifeneb
Czas edycji: 2012-04-12 o 13:51
tifeneb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 14:05   #2005
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez tifeneb Pokaż wiadomość
dziewczyny czy wiecie albo słyszałyście ile ksiądz liczy sobie za ślub w Parafii Matki Boskiej Ostrobramskiej przy ul. Ostrobramskiej/Łukowskiej?
hmm, mam wrażenie, że co ślub, to inaczej.
chyba, że mają jakieś ustalone ceny. ale one się zmieniają co i raz.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 11:23   #2006
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Witam Was wszystkie serdecznie

dziewczyny potrzebuję pomocy na poniedziałek potrzebuję butów bo mam przymiarkę sukni, a buty co zamówiłam i dziś przyszły są do gdzie w Warszawie można dostać gładkie ślubne czółenka na 5 cm obcasie??
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 11:29   #2007
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie serdecznie

dziewczyny potrzebuję pomocy na poniedziałek potrzebuję butów bo mam przymiarkę sukni, a buty co zamówiłam i dziś przyszły są do gdzie w Warszawie można dostać gładkie ślubne czółenka na 5 cm obcasie??

ja kupilam na marywilskiej takie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (23,0 KB, 32 załadowań)
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 11:30   #2008
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
ja kupilam na marywilskiej takie:
byłam ostatnio na Marywilskiej i nic nie widziałam, niestety a na takim wysokim obcasie to ja raczej długo nie wytrzymam dlatego potrzebuję takich na 5cm
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 11:52   #2009
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
byłam ostatnio na Marywilskiej i nic nie widziałam, niestety a na takim wysokim obcasie to ja raczej długo nie wytrzymam dlatego potrzebuję takich na 5cm
no ja łaziłam i łaziłam:| tż znalazł pana, oczywiście kupilam u polaka bo na te chinskie to nie ma co patrzec:/ a nie maja w salonie do przymierzenia butów? jak ja mialam przymiarki, to laska miala kilka rodzajów butów i mi dawala. na ostatnia przymiarke mialam dopiero swoje...
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 12:58   #2010
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie serdecznie

dziewczyny potrzebuję pomocy na poniedziałek potrzebuję butów bo mam przymiarkę sukni, a buty co zamówiłam i dziś przyszły są do gdzie w Warszawie można dostać gładkie ślubne czółenka na 5 cm obcasie??
może w Deichmannie coś znajdziesz?

Ja swoje kupowałam na Bazarze Różyckiego-może tam zajrzyj.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 10:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.