Multikino-praca - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-27, 09:28   #331
kasja4191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Multikino-praca

Może ktoś przypadkiem wie, czy planują jakąś rekrutację do Multikina w Gdańsku?
kasja4191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 17:38   #332
aagata91
Raczkowanie
 
Avatar aagata91
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 33
Dot.: Multikino-praca

Aaaa, wątek już lekko nieżyjący, ale muszę się pochwalić, że mnie przyjeliii
aagata91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 20:04   #333
monika_s22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez aagata91 Pokaż wiadomość
Aaaa, wątek już lekko nieżyjący, ale muszę się pochwalić, że mnie przyjeliii
Oooo gratulacje W Woli?
Ja jeszcze się trzymam nadziei, że cudem oddzwonią
monika_s22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 00:32   #334
Jaro124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Multikino-praca

Cześć Wam Wszystkim ludziska troszkę sobie poczytałem... jestem tu nowy chciałbym pracować w Multikinie na Targówku, aktualnie nie mam pracy od miesiąca, a mam blisko (z Białołęki) czy może wiecie coś na ten temat - Targówek - czy tam kogoś poszukują? Myślałem, aby wysłać CV i list przez stronę, ale chyba lepszym będzie zadzwonić tam poprosić kierownika i podjechać z CV,

Pozdrawiam Wszystkich i życzę dużo zdrowia i owocowej pracy w Multi

hem, czy mam rozumieć, że seanse są gratis? hmm
Jaro124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 15:12   #335
aagata91
Raczkowanie
 
Avatar aagata91
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 33
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez monika_s22 Pokaż wiadomość
Oooo gratulacje W Woli?
Ja jeszcze się trzymam nadziei, że cudem oddzwonią
Tak, na Woli Dziękuję pięknie!

Jaro, w miesiącu ma się 12 bezpłatnych biletów, więc można albo samemu iść na 12 seansów, albo z jedną osobą towarzyszącą na 6 itd.
aagata91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 17:16   #336
Jaro124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Multikino-praca

Dzięki Agatko, to dużo! ale zaraz! to nie jest tak, że sobie oglądam filmy za free kiedy chcę? w sumie 12 w miesiącu to trochę jest... niebawem wybieram się do Multi na TGK wybadać osobiście temat z moim CV itd... jak się dostanę to zabiorę Cię na kawę
Jaro124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 19:54   #337
agolka89
Raczkowanie
 
Avatar agolka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 85
Dot.: Multikino-praca

hej jutro mam rozmowę w muli i właśnie się zastanawiam jak to będzie. Zawsze najpierw jest rozmowa grupowa?
Wie ktoś może jaka jest aktualna stawka i czy nadal króluje umowa zlecenie?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie info
agolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 10:00   #338
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Multikino-praca

Hej Ja mam kilka pytań. Pracuję jeszcze w kawiarni, ale chciałam zmienić miejsce pracy i konkretnie w kinie. Jednak moje obecne miejsce pracy bardzo mi pasuje pod względem grafiku. Studiuję dziennie+zaocznie szkoła policealna. Na pracę znajduję czas, jednak jest on dosyć sztywny. Mam szansę załapać się? Można pracować np. po 5 godzin?
Jeszcze druga sprawa. Praktyki. Właśnie w tej szkole policealnej teraz mam praktyki zawodowe. Miejsce jest raczej odpowiednie. Ale czy przyjmą mnie jeszcze jako na praktyki? Jeśli wiecie, co się dzieje w Poznaniu, to będę wdzięczna za jakąkolwiek informację.
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 14:18   #339
PatiNova
Przyczajenie
 
Avatar PatiNova
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 8
Dot.: Multikino-praca

W multikinach są elastyczni jeśli chodzi o godziny pracy, czasem wręcz jej jest za mało, bo pracowników zatrudniają więcej niż potrzebują. Ale nie polecam w sumie głównie ze względu na stawki...
__________________
"Optymizm jest zawsze wynikiem niedostatecznych informacji". Jacques Tati
PatiNova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:07   #340
agolka89
Raczkowanie
 
Avatar agolka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 85
Dot.: Multikino-praca

Ja po rozmowie tam nie polecam tej pracy, chyba, że ktoś jest studentem i jeszcze nim długo zostanie. Czeka oczywiście umowa zlecenie, stawka jest bardzo niska po tylko nieco ponad 5 zł na rękę. Jeśli chodzi o grafik to bardzo jest elastyczny, ustalają go z tygdnia na tydzień i z tego co mi mówiono pracuje się ile chce, o ile oczywiście jest akurat coś do zrobienia.
Za to rozmowa spoko, bez udziwnień, 10 minut i z głowy. Kierownictwo też miłe.
agolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:19   #341
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Multikino-praca

5 na rękę? Wydaje mi się, że teraz minimalne wynagrodzenie to coś ponad 6,5. Zachętą są dla mnie te dodatkowe bilety. Wiecie, nie mam nikogo na utrzymaniu, mieszkania opłacać nie muszę, za swoje pieniądze opłacę inne rzeczy typu sieciówka, ciuchy, czy kosmetyki. Dlatego też nie mam nie wiadomo jakich wymagań. Teraz, gdzie pracuję, dostaje się napiwki. Jednak sądzę, że jest to praca nie dla mnie. Dlatego wolę już coś z mniejszym wynagrodzeniem, ale co mi będzie odpowiadało. Dzięki za odpowiedzi
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 18:17   #342
agolka89
Raczkowanie
 
Avatar agolka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 85
Dot.: Multikino-praca

minimalne wynagrodzenie dotyczy umowy o pracę a tu jest umowa zlecenie. Bilety ponoć są I praca też specjalnie ciężka nie jest.
agolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 18:41   #343
anah69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Multikino-praca

Stawka na początek to 6,5 zł na rękę (już z tzw. ekwiwalentem za pranie), co 3 miesiące stawka rośnie ja obecnie mam ponad 7 zł netto.
Bilety są, 12/miesiąc, można zabrać max 2 os towarzyszące.


@Katarynka92: tak, można pracować, po kilka godzin. Najpierw określa się dyspozycyjność, czyli w jakie dni i godziny możesz pracować, nikt nie wymaga minimalnej ilości godzin. Jeśli chodzi o praktyki, to nie mam pojęcia. Jeśli masz doświadczenie w pracy na kawiarni, to może od razu poszłabyś na kawiarnie też w multi, fajna sprawa, często są konkursy, na kawie nie pracuje wiele osób, można też się załapać na premię
anah69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:46   #344
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Multikino-praca

Anah69, dziękuję Ci bardzo! Teraz jestem już przekonana na 100%, że idę składać tam CV. Cudownie
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 01:31   #345
dzonyKlawo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Multikino-praca

Mam takie pytanie: Wy jak szliście ubrani na spotkanie rekrutacyjne do Multikina? Tak naprawde jakos formalnie czy troche bardziej luzacko mniej formalnie Może wystarczy codzienny ubiór tyle że bardziej elegancko tj schludnie?
Po za tym w kinie pracuje sie w jakichs uniformach z tego co kojarze czy coś bo szczerze mówiąc żadko bywałem akurat w Multikinie jakos tak nie po drodze miałem do tego przybytku
dzonyKlawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 10:33   #346
malaela
Raczkowanie
 
Avatar malaela
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
Dot.: Multikino-praca

Cześć dziewczyny czy któraś z was orientuje się, czy poszukują teraz kogoś do pracy w multikinie we Wrocławiu? Głównie chodzi mi o Arkady Mam zamiar przesyłać im zaraz swoje cv i list motywacyjny, ale chciałabym wiedzieć czy długo będę czekać na odpowiedź
malaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 00:32   #347
nickysoph
Przyczajenie
 
Avatar nickysoph
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: Multikino-praca

Hej Temat widzę nieco stracił na świeżości, ale stwierdziłam, że i tak napiszę. Nadeszły wakacje i wypadałoby znaleźć jakieś źródło zarobku i pierwsze co wpadło mi do głowy to Multikino. Wygniotłam już z siebie nawet list motywacyjny, ale coś mnie tknęło, żeby poczytać opinie innych ludzi i tak znalazłam ten temat.
Przeszłam przez całe 12 stron i przyznam szczerze, że te rewelacje na temat wykazywania zbędnej kreatywności podczas rozmowy rekrutacyjnej nieco mnie przeraziły. Moja kreatywność chyba nie rozwinęła się na tyle, żeby być w stanie na poważnie wziąć pytania w stylu "jak się myje zęby" albo "jak smakuje cola" i sensownie na nie odpowiedzieć.
W każdym razie - czy jest tu ktoś, kto starał się o pracę w Multikinie w Gdańsku/Sopocie w ostatnim czasie i może powiedzieć jak teraz wygląda ta rozmowa? Nadal chcą żeby im przynosić cytaty i przedmioty? Czy na tym się kończy czy też może po tej części zachciewa im się scenek i dziwnych pytań? Z góry dzięki za odpowiedź
nickysoph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 15:04   #348
sweetsalt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 14
Dot.: Multikino-praca

Hej Niestety jeszcze nie mogę opowiedzieć jak wygląda rekrutacja, bo idę na nią jutro. Aktualnie studiuję w Trójmieście, więc wysłałam CV + LM do Multikina w Gdańsku i Sopocie i do Heliosa w Gdańsku. Po tygodniu dostałam odpowiedź od Multikina Sopot Tylko trochę dziwi mnie to, że wszyscy pisali o oddzwanianiu, a ja jedynie otrzymałam wiadomość mailową. Pani, która do mnie napisała, poprosiła tylko o przyniesienie CV. Więc o przedmiocie nie będę musiała opowiadać. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych innych udziwnień i dostanę tę robotę. Trzymajcie kciuki!
A może ktoś był niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej w sopockim Multikinie i chciałby trochę o tym opowiedzieć?

Jutro opiszę swoje wrażenia
sweetsalt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:30   #349
Rockferry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Multikino-praca

Mieszkam w Sopocie, więc ze względu na najdogodniejszy dojazd najlepiej by mi było w sopockim Multi, ale do Gdańsk, czy Gdynia też by mi w sumie odpowiadały Wie ktoś czy szukają kogoś teraz?

sweetsalt - Już po rozmowie? Może rozmawiali też przykładowo o zakresie obowiązków i jak praca ogólnie wygląda? Chętnie bym się dowiedziała czegoś więcej, bo wysłałam dzisiaj CV + LM i mam nadzieję że się odezwą

Edytowane przez Rockferry
Czas edycji: 2013-07-04 o 10:33
Rockferry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-06, 14:29   #350
sweetsalt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 14
Dot.: Multikino-praca

Z tego wszystkiego zapomniałam, że miałam opisać wrażenia tutaj.
Zgodnie z harmonogramem podanym w mailu, który dostałam od Multikina, najpierw odbyła się prezentacja prowadzona przez panią, która szkoli pracowników i kierowniczkę. Panie przesympatyczne Najpierw było kilka słów o samym Multikinie, a później charakterystyka pracy, ale o tym chyba wszystko zostało już w tym temacie opowiedziane. Jeśli chodzi o warunki umowy w Sopocie, to:
1. Wynagrodzenie: 6,85 pln (brutto)
2. Ekwiwalent: 0,65 pln za każdą przepracowaną godzinę (netto)
3. Wymiar czasu pracy: od 40 do 240 godzin (zależnie od dyspozycyjności)
4. Forma umowy: UMOWA ZLECENIE
Pani kierowniczka podkreślała, że w tej części spotkania chce nam przedstawić tę pracę w ciemnych barwach i zniechęcić nas Przede wszystkim chodziło o niskie zarobki, ale najbardziej podkreślała, że są problemy z powrotem w godzinach nocnych (koło pierwszej), bo wiadomo jak to jest z SKMkami o tej porze
Druga część, czyli rozmowa kwalifikacyjna - było bardzo na luzie. Pytania normalne i banalne. Skąd pochodzisz? Gdzie obecnie mieszkasz i gdzie studiujesz? Jaka byłaby Twoja dyspozycyjność? Czy miałabyś możliwość powrotu do domu w nocy? Dlaczego akurat kino? Co ostatnio obejrzałaś i czy poleciłabyś ten film? Wolisz oglądać filmy w domu czy w kinie? Czy masz jakieś doświadczenie? I to chyba tyle. Wszystko przebiegało w przyjaznej atmosferze i mam nadzieję, że tak będzie przebiegała również praca, bo przyjęli mnie
Rockferry - panie w czasie prezentacji mówiły, że w sopockim Multikinie rotacja pracowników jest bardzo mała, bez porównania np. z Gdańskiem, więc do Sopotu troszkę się spóźniłaś, ale pewnie odezwą się do Ciebie wkrótce z Gdańska czy Gdyni Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania do mnie, to pisz śmiało PW
sweetsalt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 17:54   #351
kornishon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: Multikino-praca

Odświeżam temat , ma ktoś info, o rekrutacji do nowego Multikina w Galerii Katowickiej? Nie wiem czy samo kino, ale Galeria jest otwierana jakoś 19 września, więc pomyślałem sobie, że może już zaczną ogarniać rekrutację. Tyle, że na ich stronie nie ma żadnych informacji na ten temat....orientuje się ktoś może jak to będzie z tym kinem?
kornishon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 21:45   #352
wiolcia48
Raczkowanie
 
Avatar wiolcia48
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
GG do wiolcia48
Dot.: Multikino-praca

Hej, przewertowałam całe 12 stron i zastanawia mnie, czy sytuacja z pracą w multikinie jest wciąż tak beznadziejna?
Dwa dni temu wysłałam CV do Tyskiego Multikina i zostałam dziś zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną w poniedziałek o 15:00. Początkowo się ucieszyłam, że w moich poszukiwaniach pracy w końcu coś ruszyło ale po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi mój entuzjazm lekko zgasł.
Studiuję zaocznie, jestem ciekawa czy jest w ogole po co iść na tę rozmowę czy to tylko strata czasu.. Tym bardziej, że dojazd mam dość nieciekawy (chociaż z mojej dziupli nigdzie dobrego dojazdu nie mam ;p)
Pozdrawiam ;p
__________________
Wszystko zmierza w dobrą stronę!   
wiolcia48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 19:51   #353
trus1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11
Dot.: Multikino-praca

Witam wszystkich,

mam pytanie odnośnie rekrutacji do Multikina.
Niedługo w mojej lokalizacji planowane jest otwarcie Nowego Multikina, i jestem zainteresowany pracą na stanowisku odpowiednika SV w CinemaCity. Jak to stanowiska nazywa się w Multi ? Chodzi mi o osobę między Menadżerem a Personelem obsługi klienta, gdyż nie wiem jak mam to ująć w LM.

Dzięki za pomoc, pozdrawiam
trus1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 20:05   #354
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Multikino-praca

W multi sa po prostu kierownicy zmiany oraz tzw asystenci conscession, ktorzy sa troszke wyzej od innych pracownikow - koordynuja glownie prace na barach, zajmuja sie inwentaryzacja itp
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 08:07   #355
xsshex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Multikino-praca

Aby zostać koordynatorem w Multikinie, trzeba być najpierw zwykłym pracownikiem. Nie jest tak, że jest osobna rekrutacja.
Wybierani są najlepsi.
xsshex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 09:10   #356
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Multikino-praca

To prawda, ale nie wiem, jak to wygląda, gdy jest otwierane nowe multikino. Pewnie biorą osoby na lepsze stanowiska z innych kin, ale jeśli jest to np. pierwsze multikino w mieście?
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 12:56   #357
xsshex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
To prawda, ale nie wiem, jak to wygląda, gdy jest otwierane nowe multikino. Pewnie biorą osoby na lepsze stanowiska z innych kin, ale jeśli jest to np. pierwsze multikino w mieście?
W moim kinie było tak, że zatrudnili osoby na stanowisko : Pracownik Obsługi Kina i z tych osób wybrali Kordynatorów.

Z ciekawości zapytam : o które miasto Ci chodzi ?
xsshex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 09:23   #358
trus1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11
Dot.: Multikino-praca

Chodzi o Multi w Katowicach
trus1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 08:09   #359
xsshex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Multikino-praca

Z tego co widziałam, to w Katowicach już jest prowadzona rekrutacja WEWNĘTRZNA ( pierwszeństwo mają osoby już pracujące w innych kinach), jednak jest to rekrutacja na wyższe stanowiska.
Jeśli chodzi Ci o kordynatora, to musisz czekać na ogólną rekrutacje.
xsshex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 13:58   #360
geroj1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Multikino-praca

Ludzie dajcie sobie z tym spokój jezeli macie trochę ambicji i honoru. No chyba, że jesteś studentem i koniecznie musisz mieć jakiś GROSZ(celowo to podkreśliłem) bo o grosze tam sie sprawa i praca rozchodzi. Byłem niedawno na rozmowie w jednym z multikin w trójmieście. Najpierw koleś pisze meila i kazał zabrać jakąś rzecz, która Cie okresla. Idziemy na rozmowe;

1 etap. Wszyscy są zaproszeni na sale kinową(u mnie było ok.20 osób). Rekrutujący daje godzinny wykład na czym polega ta praca itp. Mni. nawija o obowiązkach i mówi, że w Multikinie jest inaczej niż w Cinema City bo tam każdy ma tylko jedno stanowisko a tutaj chcą by każdy był uniwersalny i tak musi i kasować bilety i sprzątać sale(to na początku) potem sprzedaje popcorn i jest na barze a na końcu na kasie i pozniej skacze po tych różnych stanowiskach. No i co najważniejsze cyt. "przygotujcie sie na sprzatanie kału i wymiotów po meczach, bo ludzie są rózni" i mowi "jezeli komus to juz nie odpowiada niech wyjdzie. Potem mówił, ze jak ma ktos drugą zmiane do zamkniecia kina i ma np. do 1 a nocny autobus ma 0:45 a nastepny o 2 to nikt go nie pusci. i znowu mówi, ze juz teraz mozna wyjsc. Potem jeszcze mowiłm ze naszym pracodawca nie bedzie Multikino tylko jakas tam agencja pracy.......no i stawka 6.85 brutto, nie wiem ile to nare z 5,7 oczywiscie jak jestes studentem bo jak nie to ci jeszcze ubezpieczenie odciagna to pewnie z 5,2. Aha po 3 miesiacach próbnych jest podwyzka na 7.1 brutto.

2 etap. Rozmowy indywidualne. głupich pytań może jakichś nie było oprócz tej rfzeczy, która cie okresla i jak wyciagnał wode nestea cappy i coca cole i masz mu cos polecic bo mu sie pic chce. Pytał jeszcze dlaczego Multikino. Jaki ostatnio fajny film widziałem godny polecenia i na jaką premiere czekam i kiedy ona bedzie. Potem jeszcze gadał ze jest sytuacja, ze sie spóźnił na jakis film i mam mu polecic inny podobny(nie musiał byc akurat teraz w repertuaze) I co bardzo wazne dyspozycyjność. Studenci zaoczni nie mają czego szukac raczej bo najwiecej osób potrzebnych w piatki od popołudnia do niedzieli i w srody. Aha kino otwarte 364 dni, nieczynne tylko w wigilie i wybierasz czy chcesz pracowac w boze narodzenie czy w sylwestra/nowy rok czy w wielkanoc czy w majówke itp.

Także koles sam w sobie był miły i spoko ale praca może i ciekawa ale za te pieniądze hehehee. I te panny co tam sie spinaly przed ta rozmowa i to studentki same byly hehe i to ma byc przyszła inteligencja tego kraju, ludzie z takim podejscie tu nigdy nie bedzie dobrze. Ja zostałem na rozmowie tylko dlatego, że chciałem sprawdzic sie na rozmowie, jakies tam zawsze małe doswiadczenie w gadce bo prace odrzuciłem juz po usłyszeniu stawki.

No i ten mały plusik bilety do kina 12 od poniedziałku do czwartku do wykorzystania. Mozesz przyjśc 12 razy sam lub 4 razy z dwójka znajomych czy jak ci sie tam podoba. Tylko, ze podejzewam zanim dostaniesz ten prezencik to musisz pewnie te 3 miechy próbne przepracowac

Także nie dajcie sie ludzie robic bambuko. pozdro dla normalnych
geroj1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-11 14:30:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.