Bezdzietne z wyboru / Nie chcę mieć dzieci cz II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-29, 07:59   #91
201604280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 854
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;46218070]w maju beda dwa lata jak posiadam to urzadzenie

1,2, 3, 4, 5 dc. + wiec krwawienie + zielone
6 dc. + zolte
7 dc. + czerwone i tak bedzie przez dwa tygodnie

przy takiej ilosci czerwonych nie da sie zajsc w ciaze[/QUOTE]

O kurcze to strasznie długo 2 tygodnie, może tylko u Ciebie tak wyświetla się
Tak,zgadzam się, ciężko zaciążyć
Bananalama-trafiłaś w 10 pytając się w ten a nie inny sposób

Edytowane przez 201604280909
Czas edycji: 2014-04-29 o 08:03
201604280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 08:08   #92
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
tak to chyba mysli tylko ktos kto nie ma pojecia o zyciu, nie tylko o dzieciach

jednego? tylko tyle dalas swoim rodzicom

jedno nie wyklucza drugiego

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------



Jak tak twierdzisz o swoim mezu, to kiepsko wybralas
Nie mamy dzieci i trudno stwierdzić jakim ojcem będzie mój mąż. Na pewno dużo więcej pracuje i więcej nie ma go w domu. Siłą rzeczy to ja miałabym więcej do czynienia z dzieckiem. To chyba logiczne?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 09:22   #93
Rafik 84
Raczkowanie
 
Avatar Rafik 84
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 92
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Ja dzieci nie chce nigdy nie chciałem i nie będę chciał Powodow tego jest tyle ze długo by wymieniać.Zresztą już tu i w poprzednim wątku dziewczyny wypisały niemal wszystko.Mimo iz nie rodziłbym tego dziecka i nie nosił go przez 9 miesięcy nie chciałbym skazywać mojej pani na ta mękę .Patrzec jak na jej pieknym ciele pojawiaja sie rozstepy zylaki i co tam jeszcze innego moze sie pojawic.Nie przezyłbym tego widzac jej łzy po tym wszystkim ze bezpowrotnie straciła swoja niezaleznosc ciało i wszystko to z czym wiąże się posiadanie dziecka.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja powtarzam: facetowi łatwo mówić. Spuści z krzyża i tyle. A kobieta ma to donosić, urodzić, wykarmić i wychować. Facet co najwyżej kasę rzuci. I jeszcze będzie miał pretensje, że coś chcemy albo, że sie nim nie zajmujemy i zaniedbany jest biedny.
JA moja kobiete własnie tak nie traktuje jak napisałas.Wiem z czym wiaze sie macierzynstwo i robie wszystko by nasz zwiazek nie wygladał tak jak to opisałas.Choc z tego co widze na około to tak własnie jest u dzieciatych
Rafik 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 09:24   #94
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
to nie znaczy ze nie zrobia, poprostu to powazna decyzja i raczej ostateczna, i lekarze tak jak wiele nas na tym watku twierdza ze mlodej osobie moze sie jeszcze odmienc. Oczywiscie podwarunkiem ze nie jest to katolicki spzital, w katolickim szpitalu nie robia tych zabiegow
Dobrze wiedzieć

Cytat:
Napisane przez JohnLena Pokaż wiadomość
Pracuję od trzech lat z dziećmi i niektóre naprawdę lubię. Mogę się zajmować dzieciakami po kilka, nawet kilkanaście godzin, ale w domu chcę mieć spokój. Zero instynktu macierzyńskiego
Wiem że nie na temat, ale bardzo mi się podoba Twoja sygnaturka
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 09:28   #95
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Nie demonizuje facetów. Może dość brutalnie to napisałam, ale faktem jest, że więcej obowiązków spada na kobietę. Zarówno jeśli chodzi o dziecko jak i o sam dom. Mieszkam na nowym osiedlu, mam sporo znajomych z małymi dziećmi i widzę jak to wygląda. Tatuś przyjdzie po pracy i w lecie wyprowadzi potomstwo na plac zabaw zeby zona mogla w spokoju prac, gotowac i sprzątać
Ilu znacie facetów na macierzyńskim? Na wychowawczym? Ile jest kobiet, które po urodzeniu ida do pracy, a facet zajmuje się noworodkiem? Ja żadnego Mam za to masę koleżanek, które straciły stanowisko, pracę, ominął je awans przez ciąże. Mnie też to spotkało: nie przedłyżył mi gośc umowy, bo bał się, że zaraz w ciążę zajdę.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 09:33   #96
Rafik 84
Raczkowanie
 
Avatar Rafik 84
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 92
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nie demonizuje facetów. Może dość brutalnie to napisałam, ale faktem jest, że więcej obowiązków spada na kobietę. Zarówno jeśli chodzi o dziecko jak i o sam dom. Mieszkam na nowym osiedlu, mam sporo znajomych z małymi dziećmi i widzę jak to wygląda. Tatuś przyjdzie po pracy i w lecie wyprowadzi potomstwo na plac zabaw zeby zona mogla w spokoju prac, gotowac i sprzątać
Ilu znacie facetów na macierzyńskim? Na wychowawczym? Ile jest kobiet, które po urodzeniu ida do pracy, a facet zajmuje się noworodkiem? Ja żadnego Mam za to masę koleżanek, które straciły stanowisko, pracę, ominął je awans przez ciąże. Mnie też to spotkało: nie przedłyżył mi gośc umowy, bo bał się, że zaraz w ciążę zajdę.
Zgadzam sie z Toba w zupełnosci
Rafik 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 12:08   #97
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nie demonizuje facetów. Może dość brutalnie to napisałam, ale faktem jest, że więcej obowiązków spada na kobietę. Zarówno jeśli chodzi o dziecko jak i o sam dom. Mieszkam na nowym osiedlu, mam sporo znajomych z małymi dziećmi i widzę jak to wygląda. Tatuś przyjdzie po pracy i w lecie wyprowadzi potomstwo na plac zabaw zeby zona mogla w spokoju prac, gotowac i sprzątać
Ilu znacie facetów na macierzyńskim? Na wychowawczym? Ile jest kobiet, które po urodzeniu ida do pracy, a facet zajmuje się noworodkiem? Ja żadnego Mam za to masę koleżanek, które straciły stanowisko, pracę, ominął je awans przez ciąże. Mnie też to spotkało: nie przedłyżył mi gośc umowy, bo bał się, że zaraz w ciążę zajdę.
to co innego niz


Cytat:
Ja powtarzam: facetowi łatwo mówić. Spuści z krzyża i tyle.
i jak twierdzisz ze tak wyglada rodzina i macierzynstwo zawsze mozna to zmienic zaczynajac od siebie
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 12:14   #98
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
to co innego niz




i jak twierdzisz ze tak wyglada rodzina i macierzynstwo zawsze mozna to zmienic zaczynajac od siebie
Nie mam zamiaru niczego zmieniać. Nie interesuje mnie macierzynstwo.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 12:28   #99
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru niczego zmieniać. Nie interesuje mnie macierzynstwo.
aha to tylko takie "bidolenie" o zyciu innych. Jakie one to biedne i jakich kiepskich facetow maja.

Moim zdaniem nie ma sensu ogladac sie na innych i ulozyc wlasny scenarjusz
__________________

Haters Gonna Hate

Edytowane przez OYE
Czas edycji: 2014-04-29 o 12:35
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 12:37   #100
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
aha to tylko takie "bidolenie" o zyciu innych. Jakie one to biedne i jakich kiepskich facetow maja.

Moim zdaniem nie ma sensu ogladac sie na innych i ulozyc wlasny scenarjusz
To sie nazywa współczucie, empatia. Znasz?

Ale jaki scenariusz? Przecież mój mąż nie zajdzie w ciążę, nie urodzi i nie wykarmi potomka. Takie rzeczy to tylko na amerykanskich filmach
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 12:40   #101
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
To sie nazywa współczucie, empatia. Znasz?

Ale jaki scenariusz? Przecież mój mąż nie zajdzie w ciążę, nie urodzi i nie wykarmi potomka. Takie rzeczy to tylko na amerykanskich filmach
watpie ze te kobiety potrzebuja twojego wspolczucia........

sa inne opcje np adopcja, plus bardziej chodzi mi oczywiscie o wyborze odpowiedniego partnera ktory podzieli sie z nami obwiazkami domowymi i wychowaniem dziecka i jego rola nie konczy sie na zaplodnieniu
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 12:44   #102
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
watpie ze te kobiety potrzebuja twojego wspolczucia........

sa inne opcje np adopcja, plus bardziej chodzi mi oczywiscie o wyborze odpowiedniego partnera ktory podzieli sie z nami obwiazkami domowymi i wychowaniem dziecka i jego rola nie konczy sie na zaplodnieniu
Podzieli się jak będzie mógł. Jak już pisałam mój mąż często wyjeżdża i dużo pracuje. Całymi dniami nie ma go w domu. Nie wiem czy wiesz standard pracy w Polsce to 40h/tydzień. Ja tyle pracuję. Mój mąż robi dużo więcej.
Na pewno byłby doskonałym ojcem, ale jednak weekendowym...
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 12:48   #103
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Podzieli się jak będzie mógł. Jak już pisałam mój mąż często wyjeżdża i dużo pracuje. Całymi dniami nie ma go w domu. Nie wiem czy wiesz standard pracy w Polsce to 40h/tydzień. Ja tyle pracuję. Mój mąż robi dużo więcej.
Na pewno byłby doskonałym ojcem, ale jednak weekendowym...
zawsze moze zmienic prace
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 13:33   #104
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
zawsze moze zmienic prace

Dzieki za super radę.

OYE ja jestem ciekawa jak to u ciebie wyglada? Siedzisz sobie w domu, maz pracuje 2 dni w tygodniu i zarabia miliony? A jedynym problemem jaki macie to do jakiego spa dzis pojechac z dziecmi?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 13:40   #105
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

no pewnie, bo praca to leży i czeka na ulicy żeby ją zmienić... Szczególnie w Polsce.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 13:41   #106
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dzieki za super radę.

OYE ja jestem ciekawa jak to u ciebie wyglada? Siedzisz sobie w domu, maz pracuje 2 dni w tygodniu i zarabia miliony? A jedynym problemem jaki macie to do jakiego spa dzis pojechac z dziecmi?
pracujemy razem, on wychodzi wczesniej takze ja dziecmi rano sie zajmuje, on odbiera wieczorem sie wymieniamy lub razem. Jak ja gotuje on zmywa czy na odwrot. Jest to w miare podzielone. Chodz sa takie rzeczy ktorych ja nie robie jak np koszenie trawy czy sprzatanie garazu.
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 13:44   #107
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
pracujemy razem, on wychodzi wczesniej takze ja dziecmi rano sie zajmuje, on odbiera wieczorem sie wymieniamy lub razem. Jak ja gotuje on zmywa czy na odwrot. Jest to w miare podzielone. Chodz sa takie rzeczy ktorych ja nie robie jak np koszenie trawy czy sprzatanie garazu.
A w pierwszych miesiacach zycia dzieci nie bylo czasem tak ze sama sie nimi zajmowalas przez wiekszosc czasu?
Bo przy duzych dzieciach to wiadomo ze mozna komukolwiek pod opieke oddac.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez teQiba
Czas edycji: 2014-04-29 o 13:45
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 13:47   #108
Rafik 84
Raczkowanie
 
Avatar Rafik 84
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 92
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dzieki za super radę.

OYE ja jestem ciekawa jak to u ciebie wyglada? Siedzisz sobie w domu, maz pracuje 2 dni w tygodniu i zarabia miliony? A jedynym problemem jaki macie to do jakiego spa dzis pojechac z dziecmi?
Własnie OYE...Nie chciałem wchodzic w dyskusje Twoja z dziewczynami ale nie wytrzymam juz...Myslisz ze w Polsce zycie wyglada tak jak za granica ? Ty piszesz ciagle o spa i diabeł wie co jeszcze.Tu kobieta pracuje za 1500 zł miesiecznie facet za 2000 zł przy dobrych wiatrach wiec o czym ty mówisz.Jak sie dziecko urodzi to kobieta albo dostanie jakies grosze jak ma umowe o prace albo siedzi w domu bez kasy.Facet tyra na nia i na dziecko sam i jest tata weekendowym.Przychodzi zmeczony do domu i jeszcze wrzasków musi słuchac.Za 2000 zł na troje ludzi to spa tylko w tv widzi. I tak własnie wyglada polska rodzina a nie te dyrdymały zagraniczne co ty opowiadasz.Zyjesz w innym swiecie wiec tego nie porównuj.Tyle w tym temacie.

Edytowane przez Rafik 84
Czas edycji: 2014-04-29 o 13:48
Rafik 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 13:55   #109
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
A w pierwszych miesiacach zycia dzieci nie bylo czasem tak ze sama sie nimi zajmowalas przez wiekszosc czasu?
Bo przy duzych dzieciach to wiadomo ze mozna komukolwiek pod opieke oddac.
u nas szybko weszlismy ten rytm bo ja szybko do pracy wrucilam, corka po 6 tyg a z synkiem po 4 miesiacach
z corka TZ byl polowe dnia bo mial prace na popoludnia, corka na pare godzin jechala do babci i ja odbieralam. Dla synka wzielismy nianie, babcia a teraz chodzi do przedszkola

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Rafik 84 Pokaż wiadomość
Własnie OYE...Nie chciałem wchodzic w dyskusje Twoja z dziewczynami ale nie wytrzymam juz...Myslisz ze w Polsce zycie wyglada tak jak za granica ? Ty piszesz ciagle o spa i diabeł wie co jeszcze.Tu kobieta pracuje za 1500 zł miesiecznie facet za 2000 zł przy dobrych wiatrach wiec o czym ty mówisz.Jak sie dziecko urodzi to kobieta albo dostanie jakies grosze jak ma umowe o prace albo siedzi w domu bez kasy.Facet tyra na nia i na dziecko sam i jest tata weekendowym.Przychodzi zmeczony do domu i jeszcze wrzasków musi słuchac.Za 2000 zł na troje ludzi to spa tylko w tv widzi. I tak własnie wyglada polska rodzina a nie te dyrdymały zagraniczne co ty opowiadasz.Zyjesz w innym swiecie wiec tego nie porównuj.Tyle w tym temacie.
granice w Europie otwarte

znam wiele przypadkow gdzie tak nie jest jak opisujesz
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 14:31   #110
Rafik 84
Raczkowanie
 
Avatar Rafik 84
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 92
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
u nas szybko weszlismy ten rytm bo ja szybko do pracy wrucilam, corka po 6 tyg a z synkiem po 4 miesiacach
z corka TZ byl polowe dnia bo mial prace na popoludnia, corka na pare godzin jechala do babci i ja odbieralam. Dla synka wzielismy nianie, babcia a teraz chodzi do przedszkola

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------



granice w Europie otwarte

znam wiele przypadkow gdzie tak nie jest jak opisujesz
Nie mówie ze zamkniete.

A ja znam wiele przypadków gdzie tak własnie jest.Tylko jedno małżeństwo które znam zyje na poziomie takim jak ja majac dwójkę dzieci ale w tym przypadku to kobieta siedzi w domu i zajmuje sie dziecmi a facet (fakt zarabia koło 6000 zł) jezdzi całymi tygodniami po całym kraju i zakłada systemy alarmowe wiec tak jak było pisane wczesniej tata weekendowy.Ja dziekuje za taka rodzine. A kobitka wyzala sie nam na skype ze ma dosc bawienia dzieci nigdzie nie wychodzi.Tylko dom i dzieci.Powodzenia Ja tam nie mam zamiaru rezygnowac z mojego egoistycznego wygodnego zycia.

Edytowane przez Rafik 84
Czas edycji: 2014-04-29 o 14:34
Rafik 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 14:53   #111
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
u nas szybko weszlismy ten rytm bo ja szybko do pracy wrucilam, corka po 6 tyg a z synkiem po 4 miesiacach
z corka TZ byl polowe dnia bo mial prace na popoludnia, corka na pare godzin jechala do babci i ja odbieralam. Dla synka wzielismy nianie, babcia a teraz chodzi do przedszkola

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------



granice w Europie otwarte

znam wiele przypadkow gdzie tak nie jest jak opisujesz
W Europie też nie jest tak różowo. Mój brat mieszka za granicą. Ma córkę. Dziecko urodziło sie i wychowuje tam. Lekko nie jest. Moja mama musiała tam być z przerwami przez kilka lat, bo sami nie daliby sobie rady. Teraz jest juz lżej, bo moja bratowa pracuje tylko 20h w tygodniu, a mała chodzi do szkoły. Ale pierwsze 5 lat było im na prawde ciężko. Do tego stopnia, że nie chcą więcej dzieci.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Rafik 84 Pokaż wiadomość
Nie mówie ze zamkniete.

A ja znam wiele przypadków gdzie tak własnie jest.Tylko jedno małżeństwo które znam zyje na poziomie takim jak ja majac dwójkę dzieci ale w tym przypadku to kobieta siedzi w domu i zajmuje sie dziecmi a facet (fakt zarabia koło 6000 zł) jezdzi całymi tygodniami po całym kraju i zakłada systemy alarmowe wiec tak jak było pisane wczesniej tata weekendowy.Ja dziekuje za taka rodzine. A kobitka wyzala sie nam na skype ze ma dosc bawienia dzieci nigdzie nie wychodzi.Tylko dom i dzieci.Powodzenia Ja tam nie mam zamiaru rezygnowac z mojego egoistycznego wygodnego zycia.

Dobrze, ze nie jest ambitna, bo gdyby byla, jak moja znajoma to dopiero mialaby zycie. Jeden etat w domu, drugi przy dzieciach, a trzeci w pracy. Niedawno zamknęła sie u nas ogromna hurtownia, w której pracowała ona i kilka tys. osób. Siłą rzeczy musiała szukać pracy. Teraz jest ph i też całymi dniami jezdzi. Wraca późno, z siatami, z dzieckiem pod pachą. Sińce ma pod brodę. Nie widziałam jej od kilku miesięcy, bo ciągle nie ma czasu
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 15:12   #112
Rafik 84
Raczkowanie
 
Avatar Rafik 84
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 92
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
W Europie też nie jest tak różowo. Mój brat mieszka za granicą. Ma córkę. Dziecko urodziło sie i wychowuje tam. Lekko nie jest. Moja mama musiała tam być z przerwami przez kilka lat, bo sami nie daliby sobie rady. Teraz jest juz lżej, bo moja bratowa pracuje tylko 20h w tygodniu, a mała chodzi do szkoły. Ale pierwsze 5 lat było im na prawde ciężko. Do tego stopnia, że nie chcą więcej dzieci.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------




Dobrze, ze nie jest ambitna, bo gdyby byla, jak moja znajoma to dopiero mialaby zycie. Jeden etat w domu, drugi przy dzieciach, a trzeci w pracy. Niedawno zamknęła sie u nas ogromna hurtownia, w której pracowała ona i kilka tys. osób. Siłą rzeczy musiała szukać pracy. Teraz jest ph i też całymi dniami jezdzi. Wraca późno, z siatami, z dzieckiem pod pachą. Sińce ma pod brodę. Nie widziałam jej od kilku miesięcy, bo ciągle nie ma czasu
Hmm czy nie jest ambitna to nie wiem.Ona by chciała isc do pracy ale to z powodu tego ze juz dziczeje.Jej jedynym wyjsciem z domu jest droga z przedszkola do domu i z domu do Biedronki.A jak chcemy by z nami wyskoczyła do pubu to mówi ze nie moze bo maz jej zakazuje twierdzac ze go zdradzi.Patologia.Polskie rodziny góra
Rafik 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 16:48   #113
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cześć wszystkim w II cz. Właśnie odpoczywam po robocie i upajam się tym, ze nic nie muszę. Chwilo, trwaj. Z dziećmi nie byłoby tak dobrze.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 16:53   #114
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
W Europie też nie jest tak różowo. Mój brat mieszka za granicą. Ma córkę. Dziecko urodziło sie i wychowuje tam. Lekko nie jest. Moja mama musiała tam być z przerwami przez kilka lat, bo sami nie daliby sobie rady. Teraz jest juz lżej, bo moja bratowa pracuje tylko 20h w tygodniu, a mała chodzi do szkoły. Ale pierwsze 5 lat było im na prawde ciężko. Do tego stopnia, że nie

[/COLO:
Coz nie kazdy jest na tyle dobry zeby sie dobrze ustawic w zyciu. Nie ma roznicy czy w pl czy zagranica wiekszosc zalerzy od osoby
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 17:22   #115
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim w II cz. Właśnie odpoczywam po robocie i upajam się tym, ze nic nie muszę. Chwilo, trwaj. Z dziećmi nie byłoby tak dobrze.

O to to :-D


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 17:24   #116
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

he he he. Mam to samo jak się po pracy lenimy z chłopem na maksa. Przelatuje mi przez głowę, że musiałabym przewijać malucha albo robić obiad dla starszego. I jestem szczęśliwa, że nie muszę
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 17:49   #117
JohnLena
Zadomowienie
 
Avatar JohnLena
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 474
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
he he he. Mam to samo jak się po pracy lenimy z chłopem na maksa. Przelatuje mi przez głowę, że musiałabym przewijać malucha albo robić obiad dla starszego. I jestem szczęśliwa, że nie muszę
Też o tym czasami myślę I że mogę sobie kupić kolejną książkę, perfumy, a nie śliniaki i pampersy.

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Wiem że nie na temat, ale bardzo mi się podoba Twoja sygnaturka
Dziękuję To z piosenki "Свобода" zespołu Leningrad.
__________________

Я свободен, словно птица в небесах,
Я свободен, я забыл, что значит страх.




Sowa, córka piekarza
JohnLena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 18:43   #118
Rafik 84
Raczkowanie
 
Avatar Rafik 84
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 92
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

O taaak Nie ma nic gorszego niz ustawianie życia pod dzieciaka Jak dobrze być wolnym
Rafik 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 18:48   #119
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez Rafik 84 Pokaż wiadomość
O taaak Nie ma nic gorszego niz ustawianie życia pod dzieciaka Jak dobrze być wolnym
czemu jest tak mało mężczyzn z Twoim podejściem?
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę
faeria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 18:54   #120
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez Rafik 84 Pokaż wiadomość
O taaak Nie ma nic gorszego niz ustawianie życia pod dzieciaka Jak dobrze być wolnym
wolnosc? tak zdecydowanie jestescie wolni jesli chodzi o lenistwo po pracy, ale oglnie w zyciu sadze ze wiele osob na tym watku ma ogromne ograniczenia i daleko do wolnosci
__________________

Haters Gonna Hate

Edytowane przez OYE
Czas edycji: 2014-04-29 o 18:57
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 08:12:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.