Laserowe Usuwanie Pieprzyków - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-28, 15:30   #1051
xbasiach
Raczkowanie
 
Avatar xbasiach
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 64
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

A może wstawicie zdjęcia swoich śladów?
__________________


02.11.2013

najszczęśliwsza!




xbasiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 11:52   #1052
maaite
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 75
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

witam, czy może ktoś polecić jakąś klinikę czy bardzo dobrego lekarza, który usuwa laserowo znamiona we Wrocławiu lub Poznaniu? Zależy mi na sprawdzonych miejscach.
maaite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 12:08   #1053
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Jakiej wielkości maksymalnie musi być pieprzyk? bo ja mam jeden spory
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 07:53   #1054
xbasiach
Raczkowanie
 
Avatar xbasiach
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 64
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

To chyba nie zależy od wielkości a raczej od tego czy może być to zmiana rakowa, czy tylko znamie barwnikowe. Przynajmniej tak mi się wydaje.
__________________


02.11.2013

najszczęśliwsza!




xbasiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 09:11   #1055
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

no to mnie nastraszyłyście teraz
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:05   #1056
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez xbasiach Pokaż wiadomość
To chyba nie zależy od wielkości a raczej od tego czy może być to zmiana rakowa, czy tylko znamie barwnikowe. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Tez tak myślę.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 08:27   #1057
xbasiach
Raczkowanie
 
Avatar xbasiach
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 64
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Przed każdym badaniem lekarz powinien Ci to ocenić, lub zrobić badanie histopatologiczne.
__________________


02.11.2013

najszczęśliwsza!




xbasiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 23:31   #1058
wiktoria777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 58
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Hej
Pozwolicie, abym włączyła się do Waszej dyskusji?
Jestem umówiona na 9-go maja na usunięcie laserowe jednego pieprzyka i takiej jakby malutkiej brodawki w kolorze skóry, która jest nad nosem, między brwiami. Tego najbardziej się obawiam, jak będzie to wyglądało po Waszych wpisach Pieprzyk jest na karku,a więc nie będzie dużego problemu mam nadzieję. Chociaż chciałabym usunąć jeszcze kilka większych,to na razie zajmę się tym najważniejszym, o który ciągle zahaczam. Zobaczę, jak się będzie goiło i wtedy podejmę dalsze kroki. U mnie to kosztuje 100zł od punktu, czyli od pieprzyka. Byłam na wstępnych konsultacjach, które trwały może dwie minuty. Zapytał które chce usunąć, popatrzył i stwierdził, że można, a nawet zaproponował, że może od razu, bo to 15 minut pracy (rozmawialiśmy wtedy o trzech dość sporych). Mówił właśnie, że zaleca się przemywanie wodą utlenioną oraz smarowanie czymś, ale niestety zapomniałam nazwy. Gdy zapytałam o opalanie się i o to,czy to aby odpowiedni moment na usunięcie, to powiedział, że to szybko się goi i można się spokojnie opalać. Co o tym myślicie? Na początku lipca jadę na wakacje, a więc wiadomo, że chciałabym się opalić. Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale liczę na Waszą małą podpowiedź
__________________
Vicky
wiktoria777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 13:57   #1059
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez wiktoria777 Pokaż wiadomość
Hej
Pozwolicie, abym włączyła się do Waszej dyskusji?
Jestem umówiona na 9-go maja na usunięcie laserowe jednego pieprzyka i takiej jakby malutkiej brodawki w kolorze skóry, która jest nad nosem, między brwiami. Tego najbardziej się obawiam, jak będzie to wyglądało po Waszych wpisach Pieprzyk jest na karku,a więc nie będzie dużego problemu mam nadzieję. Chociaż chciałabym usunąć jeszcze kilka większych,to na razie zajmę się tym najważniejszym, o który ciągle zahaczam. Zobaczę, jak się będzie goiło i wtedy podejmę dalsze kroki. U mnie to kosztuje 100zł od punktu, czyli od pieprzyka. Byłam na wstępnych konsultacjach, które trwały może dwie minuty. Zapytał które chce usunąć, popatrzył i stwierdził, że można, a nawet zaproponował, że może od razu, bo to 15 minut pracy (rozmawialiśmy wtedy o trzech dość sporych). Mówił właśnie, że zaleca się przemywanie wodą utlenioną oraz smarowanie czymś, ale niestety zapomniałam nazwy. Gdy zapytałam o opalanie się i o to,czy to aby odpowiedni moment na usunięcie, to powiedział, że to szybko się goi i można się spokojnie opalać. Co o tym myślicie? Na początku lipca jadę na wakacje, a więc wiadomo, że chciałabym się opalić. Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale liczę na Waszą małą podpowiedź
Ja usuwałam 30 września i także pytałam o opalanie. Lekarz mi powiedział, że po zagojeniu można się opalać, ale ja odczekałam 3 miesiące. Poczekaj i zobacz jak sie goi znamię i wtedy zadecydujesz jak z opalaniem.
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 18:41   #1060
Olcida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Zachęcona Waszymi opiniami poszłam do Medidermu na wizytę do dr.Romana Prończuka.Mam spooro pieprzyków na rękach,chciałam kilka usunąć.Dr zobaczył i stwierdził, że nie są groźne.Od razu mi kilka usunął,a dokładnie 7. Zmieniałam dziś plasterki i jestem trochę przerażona :P zostaly spore ranki i chyba wgłębienia..ciekawe co będzie po odpadnięciu strupków.Któraś z Was tak miała? Byłabym wdzięczna za odpowiedź
Olcida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 07:44   #1061
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Olcida Pokaż wiadomość
Zachęcona Waszymi opiniami poszłam do Medidermu na wizytę do dr.Romana Prończuka.Mam spooro pieprzyków na rękach,chciałam kilka usunąć.Dr zobaczył i stwierdził, że nie są groźne.Od razu mi kilka usunął,a dokładnie 7. Zmieniałam dziś plasterki i jestem trochę przerażona :P zostaly spore ranki i chyba wgłębienia..ciekawe co będzie po odpadnięciu strupków.Któraś z Was tak miała? Byłabym wdzięczna za odpowiedź
Będzie dobrze wgłębienia się wyrównają. Tak było u mnie.
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 11:54   #1062
MichalKulturysta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Olcida Pokaż wiadomość
Zachęcona Waszymi opiniami poszłam do Medidermu na wizytę do dr.Romana Prończuka.Mam spooro pieprzyków na rękach,chciałam kilka usunąć.Dr zobaczył i stwierdził, że nie są groźne.Od razu mi kilka usunął,a dokładnie 7. Zmieniałam dziś plasterki i jestem trochę przerażona :P zostaly spore ranki i chyba wgłębienia..ciekawe co będzie po odpadnięciu strupków.Któraś z Was tak miała? Byłabym wdzięczna za odpowiedź
Strupy odpadną i zostanie różowa blizna, która będzie z czasem, powoli blednąć. Ewentualnie znamiona zaczną odrastać, jak to się ma w moim przypadku, na dwóch bliznach mam brązowe plamy, na jednym większą, na drugim mniejszą. W tym tygodniu idę na " konstultację ", mam nadzieję, że to nic groźnego i zostanie ponownie wyjarane. Człowiek chce lepiej wyglądać, a " to " go dalej prześladuje i zapomnieć o sobie nie daje. Byleby to nie był czerniak czy inny syf, wiadomo.

Pozdrawiam.
MichalKulturysta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 17:35   #1063
MichalKulturysta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Już po wizycie. Wszystkie trzy ślady po znamionach zostały zbadane dermatoskopowo i ponownie potraktowane laserem, bo na każdym miejscowo znajdowało się skupisko melanocytów. Tak więc się cieszę.

Aha, mam małe zapytanie, czy i co stosować na blizny, by usprawnić gojenie się? Mi lekarz ponownie powiedział, żeby jedynie po paru godzinach zdjąć plastry i tyle. Co polecacie?

Przez jakiś czas stosowałem " Bio-Oil ", ale z przerwami i nawet ćwierć objętości opakowania nie zużyłem. Nie znam się na tych " babskich " preparatach.

Edytowane przez MichalKulturysta
Czas edycji: 2014-05-15 o 18:05
MichalKulturysta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 19:59   #1064
muchacita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Hej Dziewczyny jest któraś z was może ze śląska i robiła gdzieś zabieg bo szukam jakiegoś sprawdzonego lekarza mam dużo pieprzyków na twarzy i chciałabym kilka usunąć
__________________
''It's only after we've lost everything that we're free to do anything.."
"Even when someone is miles away, always remember that we are under the same sky, looking at the same sun, moon, and stars."
muchacita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 09:27   #1065
Meeanis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cześć
Może ktoś polecić (ew. odradzić w razie czego) jakiegoś lekarza usuwającego pieprzyki laserowo w Poznaniu, Wielkopolsce? Mam ich od groma, dużo na twarzy i z paroma chciałabym się pożegnać, ale z racji umiejscowienia trochę się obawiam blizn, bo to jednak twarz... Miałam już 2 usuwane skalpelem, jeden na nodze i na szyi, ale zostały duże blizny, chociaż akurat w tych miejscach mi nie przeszkadzają, to jednak wydaje mi się, że metoda laserowa nie powinna zostawić takich śladów. Pozdrawiam!
Meeanis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 14:26   #1066
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

laserem mozna usunac tylko i wylacznie te odstajace?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 10:53   #1067
Olcida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Będzie dobrze wgłębienia się wyrównają. Tak było u mnie.
Dzięki za odpowiedź, mam nadzieję, że tak i u mnie będzie już jest troszkę lepiej w sumie to dopiero niecały miesiąc smaruję, więc to chyba mało troszkę się powyrównywało, ale obawiam się tego, że zostały takie wypukłe ślady (które już troszkę jakby się wchłonęły), mam nadzieję, że całkowicie się schowają, bo jak nie to się załamię
ja używam contractubex żel- jest niezły, z pewnością jest dużo lepiej, niż na początku, troszkę zbladło i lekko się wyrównało, ale chyba jeszcze dłuuuuga droga przede mną najgorsze jest to, że teraz jest strasznie gorąco, a ja muszę chodzić z zasłoniętymi rękoma, bo mam ich usuniętych na rękach aż 7 :/ trzeba było ogarnąć się na jesieni
jakby ktoś miał pytania to śmiało

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;4680083 0]laserem mozna usunac tylko i wylacznie te odstajace?[/QUOTE]

niekoniecznie mi usunął też płaskie ...ale....
po takich plaskich ciemniejszych zostały małe wgłębienia, bo musiał chyba głębiej wypalić... mam nadzieję, że się wyrównają... a po płaskim takim jakby piegu posłonecznym, tylko, że on był jasny, ale spory został w miejscu pieprzyka lekko wypukły różowy ślad, który mam nadzieję, że też się jakoś wyrówna...
jeszcze spoooro smarowania przede mna

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Będzie dobrze wgłębienia się wyrównają. Tak było u mnie.
Powiedz mi jeszcze tylko jak długo utrzymywały Ci się te czerwone ślady i wgłębienia, czy wypukłości?
Dzięęęki!!
Olcida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 07:17   #1068
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Olcida Pokaż wiadomość
Powiedz mi jeszcze tylko jak długo utrzymywały Ci się te czerwone ślady i wgłębienia, czy wypukłości?
Dzięęęki!!
Wiesz co już za bardzo nie pamiętam, ale chyba coś ok. 2 miesięcy. Ja smarowałam tribiotykiem tylko chyba 7 dni i do tego jeszcze fluid antybakteryjny. Później już nic Będzie dobrze
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 20:35   #1069
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Olcida Pokaż wiadomość
Zachęcona Waszymi opiniami poszłam do Medidermu na wizytę do dr.Romana Prończuka.Mam spooro pieprzyków na rękach,chciałam kilka usunąć.Dr zobaczył i stwierdził, że nie są groźne.Od razu mi kilka usunął,a dokładnie 7. Zmieniałam dziś plasterki i jestem trochę przerażona :P zostaly spore ranki i chyba wgłębienia..ciekawe co będzie po odpadnięciu strupków.Któraś z Was tak miała? Byłabym wdzięczna za odpowiedź

Olcida, jak Twoje blizny? Zastanawiam się też na tą kliniką....
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."

Edytowane przez sylwiani
Czas edycji: 2014-08-04 o 20:36
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-04, 22:39   #1070
thewerka27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Gdzie w Poznaniu wykonują laserowe usuwanie pieprzyków? Ma ktoś jakąś sprawdzoną klinikę?
thewerka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 12:38   #1071
Olcida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
Olcida, jak Twoje blizny? Zastanawiam się też na tą kliniką....
Jest o wiele lepiej wypukłości schowały się i zrównały ze skórą, a wgłębienia też już się rozeszły to juz prawie trzeci miesiąc od usuwania..nie znikły jeszcze jednak całkowicie te blizenki... są aktualnie lekko różowe i chyba ciągle bledną choć jeden pieprzyk z czego nie jestem zadowolona musiał zostać za płytko wypalony, bo mam na nim lekko brązową kropeczkę i widzę, że znowu powraca
jednak nie żałuję, że zrobiłam ten zabieg, będzie to wszystko wyglądało jeszcze lepiej i już nie mogę się doczekać... Zaczynam powoli odkładać pieniądze na kolejny, bo mam jeszcze kilka wypukłych do usunięcia :/

Polecam Ci jednak zrobić zabieg najwcześniej we wrześniu te upały, a ja ciągle chodzę zakryta... masakra no, ale wolę tak niż potem mieć opalone ślady..
Jak masz pytania to śmiało
Olcida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 20:33   #1072
xenomi89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam Was! Ja ostatnio byłam u dermatologa między innymi zasięgnąć opinii na temat usunięcia odstającego lekko pieprzyka na twarzy ( między oczami) i powiedziała mi, że ona by tego nie usuwała bo raz nie jest on groźny a dwa, że będę mieć bliznę na pół czoła :| Natomiast na moje pytanie o usunięcie laserowe odpowiedziała, że nie poleca bo może mi coś innego wyrosnąć na tym miejscu a żeby było lepiej to powiedziała, że będzie mi on rósł coraz to większy . I teraz się zastanawiam czy iść do innego dermatologa to skonsultować czy dać sobie spokój. Usunąć chce ze względów estetycznych
xenomi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 15:33   #1073
xbasiach
Raczkowanie
 
Avatar xbasiach
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 64
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez xenomi89 Pokaż wiadomość
Witam Was! Ja ostatnio byłam u dermatologa między innymi zasięgnąć opinii na temat usunięcia odstającego lekko pieprzyka na twarzy ( między oczami) i powiedziała mi, że ona by tego nie usuwała bo raz nie jest on groźny a dwa, że będę mieć bliznę na pół czoła :| Natomiast na moje pytanie o usunięcie laserowe odpowiedziała, że nie poleca bo może mi coś innego wyrosnąć na tym miejscu a żeby było lepiej to powiedziała, że będzie mi on rósł coraz to większy . I teraz się zastanawiam czy iść do innego dermatologa to skonsultować czy dać sobie spokój. Usunąć chce ze względów estetycznych
Nie spotkałam się, żeby komuś odrosło większe znamie, mnie jedno z 3 niestety powróciło, ale jest dużo mniejsze, właściwie prawie niezauważalne, no i było wypukłe a teraz jest płaskie więc zostawiam to w spokoju Polecam Ci przejść się do innej kliniki a nawet dwóch i będziesz wiedziała wtedy co masz robić
__________________


02.11.2013

najszczęśliwsza!




xbasiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 15:36   #1074
thewerka27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Jestem zainteresowana laserowym usunięciem pieprzyka i powiedzcie mi proszę, czy zanim zdecyduję się na jego usunięcie, powinnam udać się do dermatologa na jakąś konsultację?
thewerka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 07:59   #1075
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez thewerka27 Pokaż wiadomość
Jestem zainteresowana laserowym usunięciem pieprzyka i powiedzcie mi proszę, czy zanim zdecyduję się na jego usunięcie, powinnam udać się do dermatologa na jakąś konsultację?
Zdecydowanie tak.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 17:41   #1076
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

witam, wetne się w temat, ale dzisiaj moja córka miała wycinanego pieprzyka. Wszystko jest ok, jesteśmy w domu, ale nie zapytałam jak pielęgnować ranę, kiedy zdjąć pierwszy opatrunek i czy czymś przemywać. Jak Wy robiłyście to zaraz po zabiegu? po jakim czasie zmieniałyście opatrunek?
z góry dziękuję za odp. pozdrawiam
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 12:18   #1077
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Chcialabym usunac pieprzyki dwa wystajace duze na plecach i dwa male plaskie na szyi , czy w tym celu wsytarczy udac się prywatnie do kliniki dermatologi estetycznej gdzie wykonuja ten zabieg , bez skierowania ?
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 12:20   #1078
Ilia2045
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

idziesz do prywatnej kliniki, płacisz 120 zł (umnie tyle kosztuje), dają ci znieczulenie miejscowe, lekarz tnie, zszywa, 5 minut i załatwione.
__________________
tworzenie stron www
Ilia2045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 17:06   #1079
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

cieszę sie ,ze to tak prosto mozna zalatwic , nie trzeba chodzic po lekarzach po skierowania itp .
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 17:57   #1080
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

a u mnie chirurgiczne usuwanie kosztowaloby 300-400zl za sztuke jak ktos ma jeden to tak, a jak ja mam ich duzo to moge chyba zapomniec o ich usunieciu. trzeba by chyba kredyt zaciagac
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 17:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.