Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-14, 10:11   #3961
rudywroobel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 130
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

eh... pewnie macie ładną skórę, pozazdrościć
__________________
"C'é il rosso della fiamma del mio cuore che arde, brilla,consuma, e mai non muore"
rudywroobel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 12:01   #3962
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ja polecam soraye 45
evitka, a on fotostabilny jest?
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 12:59   #3963
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
evitka, a on fotostabilny jest?
Jest i można na niego nakładać makijaż.

Ale jako lekkiego kremu to ja go nie polecam. Jeśli nie zależy Ci na porządnym filtrowaniu to radziłabym matujący fluid Oriflame. Ma niewielki, ale fotostabilny filtr.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 13:26   #3964
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Jest i można na niego nakładać makijaż.

Ale jako lekkiego kremu to ja go nie polecam. Jeśli nie zależy Ci na porządnym filtrowaniu to radziłabym matujący fluid Oriflame. Ma niewielki, ale fotostabilny filtr.
ja jednak muszę mieć "porządny" filtr, bo zaraz moje plamy byłyby jeszcze bardziej widoczne i nici z jasnej, jednolitej cery
na razie używam Klorane, Iwostinu i LRP DP na zmianę i czekam na LRP Cream, który właśnie zamówiłam w aptece w sieci i wybielający krem Nuxuriance (na noc, bez filtrów), z którego mam bardzo miłe wspomnienia z próbek
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 14:00   #3965
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Jest i można na niego nakładać makijaż.

Ale jako lekkiego kremu to ja go nie polecam. Jeśli nie zależy Ci na porządnym filtrowaniu to radziłabym matujący fluid Oriflame. Ma niewielki, ale fotostabilny filtr.
Oriflame ma lepszy fotostabilny lekki krem z filtrem 30 nie ma go w katalogu, ale wygrzebałam go na stronie, co oznacza, że da się go zamówić <klik>
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 14:09   #3966
Yoostynka
Raczkowanie
 
Avatar Yoostynka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 70
GG do Yoostynka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam Jeśli chodzi o kremy z filtrem, to ja właśnie zamówiłam sobie na allegro za 40zł (u mnie w aptece 68zł) fluid La Roche Posay ANTHELIOS XL SPF+50. Producent podaje, że jest on dobry dla cery tłustej i mieszanej. Mam nadzieję, ze się sprawdzi, może któraś z Wal używała?
Yoostynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 16:28   #3967
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
witam !
oj moja blada buzka podkład mysle ze trafiony pod wzgledem koloru,trwałosci ... ale musze ja jakos ozywic na policzki kuleczki brazujace mysle o czyms brazujaco -rozswietlajacym hmm teraz wyszły fajne paletki z JOKO puderkow tylko nie wiem czy warto

tak sie zastanawiałam wydaje mi sie ze jestem zimą
Nie wydaje mi się, żebyś była zimą Ale trudno ocenić po tych zdjęciach - czerń nie jest Twoim naturalnym kolorem włosów? Jeśli nie - jaki jest Twój naturalny?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 16:43   #3968
fajny nick
Przyczajenie
 
Avatar fajny nick
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 12
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam wszystkie bladolice
Pozwalam sobie dołączyć do waszego grona. Muszę jednak przyznać, że czasami zdarza mi się walczyć z jasnym kolorem mojej skóry samoopalaczami :/ Nie wiem czy Wy także, ale ja ciągle słyszę że jestem strasznie blada, że powinnam się trochę opalić...itp. Okropnie mnie to irytuje. Ale i tak wolę swoją jasną karnację, niż skórę niczym przypalony sucharek. Jedyne co nie podoba mi się w mojej bladej cerze to fakt, iż wszelkie niedoskonałości są na niej bardzo widoczne Wągry i nierówny koloryt skóry są moją udręką. Może macie jakieś sprawdzone sposoby na te problemy?
fajny nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 17:14   #3969
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Yoostynka Pokaż wiadomość
Witam Jeśli chodzi o kremy z filtrem, to ja właśnie zamówiłam sobie na allegro za 40zł (u mnie w aptece 68zł) fluid La Roche Posay ANTHELIOS XL SPF+50. Producent podaje, że jest on dobry dla cery tłustej i mieszanej. Mam nadzieję, ze się sprawdzi, może któraś z Wal używała?
fluid? tzn ten? jeśli tak to ja używałam i zmęczyć go nie mogłam jest baardzo lejący (niby dobrze - bo lekki i wydajny), śmierdzi alkoholem, trochę drażni przez to naczynka, nie bieli, ale zostawia tłustą warstwę, długo się wchłania. nie roluje się na/pod innym kremem ani podkładem (chociaż nie powinno się go nakładać na ten filtr) i nie zapycha (mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszania i zapychania na brodzie), nawet nieco nawilża
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 17:32   #3970
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

zgadzam sie z Cmokisią - miałam tego antka jako 5 ml próbkę i juz do niego nie wrócę; mam sucha cerę i musiałam go uzyć gdy akurat nie miałam nic pod ręką - potwornie rzadki, przecieka przez palce przy nakładaniu, śmierdzi alkoholem i mnie - piecze.... zdecydowanie odradzam i polecam avenki.
fajny nick - masz cudny avatar! !! co do twego pytania o komentarze typu :'musisz się opalić' to w w moim przypadku to codzienność, tylko że ja to słyszę od własnej rodziny... czasami nie dają żyć, ale cóż.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 19:07   #3971
Yoostynka
Raczkowanie
 
Avatar Yoostynka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 70
GG do Yoostynka
Wink Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Czytałam też dobre komentarze na temat tego antheliosa, szczególnie dla cery tłustej, którą ja posiadam, więc mam jeszcze nadzieję, że się nie rozczaruję
Yoostynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 19:54   #3972
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Yoostynka Pokaż wiadomość
Czytałam też dobre komentarze na temat tego antheliosa, szczególnie dla cery tłustej, którą ja posiadam, więc mam jeszcze nadzieję, że się nie rozczaruję
Mam go jedynie z czego jestem zadowlona to że mnie nie zapycha.Niestety avenki mnie zapychały.Ubolewam jedynie ze go destabilizuje podkładami i pudrami
Każdy filtr mnie bieli na totalnego trupa albo zapycha więc wielkiego wyboru w próbkach to ja nie miałam.Musze jeszcze wypróbować Klorane moze wtedy będe bezpiecznie kładła na to kolorówke
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 19:58   #3973
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny a czy używałyście podkładu Sephora spf12 dającego pudrowe wykończenie?? Miałam próbke dużo za ciemnego koloru i sliczne stapia się ze skórą, jest promienna, rozświetlona-pudru już nie trzeba.
Dziś poszłam do sephory i poprosiłam o próbkę najjaśniejszego koloru. I jest super. Nie jest typowo zółty, sliczny jaśniutki beżyk-ale jest zdecydowanie ciepły niż zimny. 0 nut różowych
Pouzywam jeszcze troche (dostałam dużą próbkę) i może się skusze bo kolorek super.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 20:24   #3974
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziewczyny, czy używacie octu jabłkowego do wybielania całego ciała? ostatnio zauważyłam na swoim zdjęciu, że mam twarz jaśniejszą niż reszta ciała
a nie chcę teraz używać kremu koloryzującego. czy i jak mogę stosować ten ocet na ciało? może być taki ze sklepu?
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 20:29   #3975
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Kolor włosów naturalny? Z jednego zdjęcia (niewyraźnego) trudno ocenić. Obstawiam raczej ciepły.
Farbowany.Naturalny-mysi.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 00:58   #3976
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Nanatsusaya Pokaż wiadomość
Z tymi chłodnymi typami to się zgadzam całkowicie! Jak byłam mała miała taką różową cerę i byłam bledziutka, jako gówniara zaczęłam się na siłe opalać, złapało mnie mocniej słóńce i moja cera nabrała ciepłego odcienia,była trochę żółtawa. Byłam pewna że jestem ciepłym typem, ale od kiedy używam kwasów i filtrów jestem zdecydowanie różowawa, przy mojej chłodnej koleżance wyglądam zwyczajni, dosyć jasno ale przy wybitnie ciepłych właśnie na chorobliwie białą . Nawet mój chłopak mówi, że zmienił mi się koloryt. Ale chyba jednak stricte chłodna nie jestem bo pieprzyki na ciele mają ciepły odcień (na twarzy nie posiadam). W ogóle nie wiem czy taka zmiana możliwa jest
nie uleglas przemianie kolorystycznej, tylko jej analiza musiala byc niedokladna.

to, ze ktos ma rozowe policzki to nie znaczy automatycznie, ze jest zimnym typem.

Wiosna jest typem cieplym, a jej przedstawicielki maja sklonnosci do rumiencow, ich kolor skory czasem okresla sie jako "krew z mlekiem"

szczegolnie mlodziutkie Wiosenki czesto sie czerwienia pod wplywem bodzcow np. emocje, wysilek fizyczny.

ta sklonnosc czesto zmiejsza sie wraz z wiekiem.

a wiec okreslenie typu kolorystycznego wbrew pozorom nie jest takie proste.
sama mam buzie lekko zarozowiona, a jestem wg opinii specjalistki, niemalze podrecznikowa Wiosna

i nie mam skory ostro wpadajacej w zolty, raczej w lekko brzoskwiniowy. zoltawa jest zwykle Pani Jesien
wiosna to typ cieply, a jej przedstawicielki najczesciej jako mlodziutkie dziewczyny maja skore latwo czerwieniaca sie. w sumie rumiane policzki

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Farbowany.Naturalny-mysi.
kolor wlosow moze byc mylacy.

jezeli masz problem z okresleniem czy jestes ciepla/zimna mozesz wykonac test, ktory rzadko kiedy zawodzi: przykladasz do wewnetrznej strony przedramienia na zmiane bizuterie lub materialy zloty/srebrny. ten kolor, ktory stapia sie ze skora, wspolgra z nia, nadaje jej swiezosci i blasku, wskazuje typ.

potem mozna zaczac bawic sie w okreslanie jesien/wiosna, zima/lato
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 12:57   #3977
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
nie uleglas przemianie kolorystycznej, tylko jej analiza musiala byc niedokladna.

to, ze ktos ma rozowe policzki to nie znaczy automatycznie, ze jest zimnym typem.

Wiosna jest typem cieplym, a jej przedstawicielki maja sklonnosci do rumiencow, ich kolor skory czasem okresla sie jako "krew z mlekiem"

szczegolnie mlodziutkie Wiosenki czesto sie czerwienia pod wplywem bodzcow np. emocje, wysilek fizyczny.

ta sklonnosc czesto zmiejsza sie wraz z wiekiem.

a wiec okreslenie typu kolorystycznego wbrew pozorom nie jest takie proste.
sama mam buzie lekko zarozowiona, a jestem wg opinii specjalistki, niemalze podrecznikowa Wiosna

i nie mam skory ostro wpadajacej w zolty, raczej w lekko brzoskwiniowy. zoltawa jest zwykle Pani Jesien
wiosna to typ cieply, a jej przedstawicielki najczesciej jako mlodziutkie dziewczyny maja skore latwo czerwieniaca sie. w sumie rumiane policzki


zawsze myślałam, że kolor cery określany mianem 'krew z mlekiem' jest chłodny, bo to taki rozbielony róż (sama mam taką skórę)....
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 13:08   #3978
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
zawsze myślałam, że kolor cery określany mianem 'krew z mlekiem' jest chłodny, bo to taki rozbielony róż (sama mam taką skórę)....
związek frazeologiczny "krew z mlekiem" oznacza biel skóry i rumiane, różowe policzki.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 13:49   #3979
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

analiza kolorystyczna ciężka jest , chyba mało kto jest podręcznikową wiosną czy jesienią
Kiedyś myślałam, że jestem wiosną ale podobno wiosenka ma raczej jasną oprawę oka. No i ja opalam się na raczka, sama pewnie nigdy nie dojdę jaki mam typ, pani makijażystka stwierdziła, że moja cera to "kość słoniowa" i że to chłodny odcień, mi się bardziej kojarzy z wpadającym w lekko żółty
Truskawkowa kiedyś widziałam Twoje zdjęcia w czerni to byłam przekonana, że jesteś chłodnym typem
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 13:51   #3980
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Skoro nadszedł temat określania typów to ja też mam prośbę
Cera :biała jak ściana jak najbardziej pasuje w tym wypadku
usta krwiście czerwone( za ich nienawidze) włosy czarne,oczy czarne .
Czy jestem typową zimą?

Dodam ze odbijam promienie słoneczne i ciężko było by mi się nawet spalić na raka
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 13:59   #3981
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Skoro nadszedł temat określania typów to ja też mam prośbę
Cera :biała jak ściana jak najbardziej pasuje w tym wypadku
usta krwiście czerwone( za ich nienawidze) włosy czarne,oczy czarne .
Czy jestem typową zimą?

Dodam ze odbijam promienie słoneczne i ciężko było by mi się nawet spalić na raka
wydaje mi sie, ze jestes
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 14:02   #3982
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Zima królewna śnieżka
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 14:14   #3983
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
zawsze myślałam, że kolor cery określany mianem 'krew z mlekiem' jest chłodny, bo to taki rozbielony róż (sama mam taką skórę)....
jezeli zmieszany jasnoczerwony z biela, nie wyjdzie prosiaczkoworozowy. wyszedlby taki, gdyby dodac kapke blekitu

oczywiscie nie radze sprawdzac z wlasna krwia!

Cytat:
Napisane przez Nanatsusaya Pokaż wiadomość
analiza kolorystyczna ciężka jest , chyba mało kto jest podręcznikową wiosną czy jesienią
Kiedyś myślałam, że jestem wiosną ale podobno wiosenka ma raczej jasną oprawę oka. No i ja opalam się na raczka, sama pewnie nigdy nie dojdę jaki mam typ, pani makijażystka stwierdziła, że moja cera to "kość słoniowa" i że to chłodny odcień, mi się bardziej kojarzy z wpadającym w lekko żółty
Truskawkowa kiedyś widziałam Twoje zdjęcia w czerni to byłam przekonana, że jesteś chłodnym typem
gdyby istnialy tylko 4 klasyczne pory roku, to swiat bylby nudny, ludzie strasznie podobni do siebie.

istnieja Wiosny o cerze bardzo jasnej, strasznie wrazliwej na promienie sloneczne, opalenizny praktycznie brak- na wskutek kontaktu ze sloncem od razu ulegaja poparzeniu, robia sie czerwone(tak jak ja)

istnieja tez Wiosny, ktore opalaja sie lato, od razu na zlocisty kolor, rzadko ulegaja poparzeniom slonecznym.

oprawa oczu nie jest najwazniejsza ani kolor wlosow. istnieja Wiosny o dosc ciemnych, brazowych wlosach. trzeba zrobic test z kolorowymi materialami, to pewny sposob.

heh, mozna swietnie udawac inny typ, podstawa to dobry tuning ale na dluzsza mete, to meczace, nie mozna pokazac sie ludziom bez makijazu i z odrostami, bo inaczej wyglada sie na chora

w jasnych, czystych barwach czuje sie zdecydowanie lepiej i moja bladosc wyglada bardziej zdrowo.

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Skoro nadszedł temat określania typów to ja też mam prośbę
Cera :biała jak ściana jak najbardziej pasuje w tym wypadku
usta krwiście czerwone( za ich nienawidze) włosy czarne,oczy czarne .
Czy jestem typową zimą?

Dodam ze odbijam promienie słoneczne i ciężko było by mi się nawet spalić na raka
jezeli bialka Twoich oczu sa snieznobiale i mocno kontrastuja z teczowka, to zapewne jestes Zima.

powinnas swietnie wygladac w czerni i snieznej bieli, za to niezbyt korzystnie w pomaranczowym, kremowa biel tez raczej niewskazana.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 15:43   #3984
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

To może mi też pomożecie?
Bo kompletnie sie w tym nie łapię, jakim jestem typem...
foto dałam wcześniej, ale jeszcze raz wkleje
http://img357.imageshack.us/img357/6...raz4050qq8.jpg

tak jak widać tam, tylko włosy są minimalnie bardziej żółte(ale tez zalezy od światla),
twarz faktycznie często mam taką różową :/
oczy chyba dobrze widać, mam troche jaśniejszych plamek na nich jeszcze
brwi i rzęsy naturalnie blond, jak wlosy xD
nie wiem czy to ważne, ale nie mam żadnych czarnych pieprzykow, tylko takie bardzo jasno brązowe
i nie opalam sie, od slonca dosc szybko jestem cala różowa, gdzies tak 2 razy mocniej niz mam twarz na zdjeciu
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 18:41   #3985
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy używacie octu jabłkowego do wybielania całego ciała? ostatnio zauważyłam na swoim zdjęciu, że mam twarz jaśniejszą niż reszta ciała
a nie chcę teraz używać kremu koloryzującego. czy i jak mogę stosować ten ocet na ciało? może być taki ze sklepu?
tak sie zapytam...a z czym to sie "je"? jak stosowac ten ocet?
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 19:20   #3986
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Smile Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
tak sie zapytam...a z czym to sie "je"? jak stosowac ten ocet?
no właśnie też się tak zastanawiam-chyba jako tonik wymieszany w proporcji 1:1 z wodą czy stosowałyście to i z jakimi efektami?
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 19:38   #3987
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

też jestem ciekawa tego octu. od dziś zaczynam cytrynową kurację na szyję, dekolt i plecy - zamiast Flavo C
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 19:53   #3988
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ocet do skóry? uła, jakoś średnio to sobie wyobrażam
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 21:05   #3989
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Red face Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

no ale to nie jest "zwykły" ocet-ma chyba kwasy owocowe a nie kwas octowy oświećcie mnie
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 23:31   #3990
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

chodzi o octy owocowe np jabłkowy albo ocet winny
działanie ma to podobne jak tonik z kwasami aha - lekko złuszcza,rozjaśnia,genera lnie to fajna sprawa,bo bez konserwantów i kosztuje grosze
w rossmanie bywa dobry ocet jablkowy,niezłe sa tez takie ze sklepów ze zdrową żywnością
na biochemii bylo o tym sporo kiedys,przepisy na toniki,jak to rozcienczać itp
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.