Aqua Slim - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-06-16, 18:28   #421
dell87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 180
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez Olciis Pokaż wiadomość
tzn to ze brzuch jest jak balon wieczorem to raczej naturalne, ale w moim przypadku wydaje mi sie ze jak to pije to teraz jest jeszcze bardziej. i co najgorsze, nie chce tym nikogo zniechecic, ale mi sie wydaje ze przytylam mimo ze pilam AS praktycznie przez tydzień...
wiem,wiem, że na wieczór jest większy ale bez przesady... mój jest ogromny, wygląda jakby ta cała woda się w nim nagromadziła i jeszcze więcej...
dell87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 20:00   #422
Dziobaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 736
Dot.: Aqua Slim

czesc, zamierzam kupić ten cud, próbuje po trochu wszysytkiego, chodzę na body space, kręce hula-hop, staram sie mniej jesc, ale niestety wieczorem mam taką ochotę na słodkie że wyskakuje z butów:/ jakbym nie zjadła to chyba oszalałabym!! bez ćwiczen to bym tyła w oczach... mam nadzieje ze po tej wodzie z aqua slim przestane miec takie zachcianki....
czy jest ktos kto stosował to dłuższy czas? jakies konkretne efekty??
__________________
Dziobaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 20:31   #423
Olciis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 19
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez dell87 Pokaż wiadomość
wiem,wiem, że na wieczór jest większy ale bez przesady... mój jest ogromny, wygląda jakby ta cała woda się w nim nagromadziła i jeszcze więcej...
ja mam dosławnie tak samo, teraz juz przestałam pić AS ale nie wiem dlaczego tak jest.. wszystkie mówicie ze wam to pomaga i efekty super, hah.dell87 moze jestesmy inne i na nas to nie dziala xD sama juz nie wiem...
Olciis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 21:36   #424
dell87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 180
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez Olciis Pokaż wiadomość
ja mam dosławnie tak samo, teraz juz przestałam pić AS ale nie wiem dlaczego tak jest.. wszystkie mówicie ze wam to pomaga i efekty super, hah.dell87 moze jestesmy inne i na nas to nie dziala xD sama juz nie wiem...
mam nadzieje że brzuch opadnie, że to może nadmiar tej wody i organizm jakoś sobie z nią nie radzi tak szybko... no nie wiem jak to określić myśle że warto przeczekać te kilka dni i dalej to pić, jak się nic nie zmieni to dać se siana w każdym bądź razie od wody brzuch (tłuszcz na brzuchu) nie urośnie
dell87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 22:42   #425
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Aqua Slim

Mój kilogram powrócił...
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 12:29   #426
agusia5722
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Aqua Slim

mam pytanie - czy mozna dodawac aqua slimm do wody smakowej?? prosze o szybka odpowiedz
Pozdrawiam
agusia5722 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 12:39   #427
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Aqua Slim

Myślę, że spokojnie, bo nawet do soków można dodawać.
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 12:50   #428
agusia5722
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Aqua Slim

dzieki wielkie ))
Pozdrawiam
agusia5722 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 14:03   #429
Isabells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 155
Dot.: Aqua Slim

Piję trochę ponad tydzień - co prawda zjadłam troszkę czekolady i jakieś tam draże, ale oprócz tego same zdrowe rzeczy. Bez białego pieczywa. I w sumie nie mierzyłam się, ale zrzuciłam z 3 kilo - ćwiczyć za dużo nie ćwiczyłam - raz byłam tylko na siłowni - ale przez 2 godziny dawałam sobie wycisk (w tym 30 minut biegałam na bieżni).
Mnie tam wynik zadowala, żadnego problemu z brzuchem nie mam.
Jedne co, to zauważyłam, że AS podobnie jak herbata wypłukuje magnez z organizmu, bo zaczęły mi się trząść ręce - szczególnie, jak jestem zmęczona. Ale biorą magnez w tabletkach i przeszło.
Isabells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 15:41   #430
iwonka150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 20
GG do iwonka150
Dot.: Aqua Slim

Isabells ale Ci fajnie, ja pije juz 2 tygodnie i ledwo zrzuciłam 2kg, odżywiałam się zdrowo, codziennie starałam się ćwiczyć, ale i tak jestem zadowolona, zawszze to 2 kg mniej Lepiej ich nie mieć niż mieć
iwonka150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 17:26   #431
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez agusia5722 Pokaż wiadomość
mam pytanie - czy mozna dodawac aqua slimm do wody smakowej?? prosze o szybka odpowiedz
Pozdrawiam
Ja myślę, że to można rozpuszczać w czymkolwiek, byle nie odrdzewiaczu
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 18:07   #432
AmoniaczQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
GG do AmoniaczQ
Dot.: Aqua Slim

Niby można rozpuścić to w wodzie smakowej ale jednak nie okłamujmy się - lepszym, zdrowszym i mniej kaklorycznym rozwiązaniem będzie normalna woda. Wody smakowe to tak na prawde nie wody tylko zwykłe napoje bez koloru, ale każdy ma wolną rękę.
AmoniaczQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 20:10   #433
Dziobaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 736
Dot.: Aqua Slim

Ja jestem po dwoch dniach picia AS.
Czytałam ze co chwile do kibelka ciągnie jak sie pije tą wode, a mnie cały dzien nie chciało sie sikac, dopiero koło 17 sie zaczęlo, biegałam co 10 minut.
Ja dodałam sobie cytryny do tej wody bo straszliwie słodka jak dla mnie. No i faktycznie nie chciało mi sie jesc ani nie miałam ataków głodu słodyczy, moze to tez działa na psyche, nie wiem.
W kazdym razie nie wazylam sie wiec nie jestem w stanie stwierdzic czy schudłam czy nie, czuje tylko ze mam wiecej energii
W pracy sie smieją ze to kolejny niby cudowny preparat ale ja wierze ze cos z tego bedzie
__________________
Dziobaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 15:14   #434
totylkotwemarzenie
Raczkowanie
 
Avatar totylkotwemarzenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 153
Dot.: Aqua Slim

Idę do apteki kupić to cudo bo wakacje za pasem...
__________________
"Tomorrow never comes until it's too late... "
totylkotwemarzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 08:20   #435
dell87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 180
Dot.: Aqua Slim

jestem po 6 dniach AS , 1 KG mniej
dell87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:02   #436
totylkotwemarzenie
Raczkowanie
 
Avatar totylkotwemarzenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 153
Dot.: Aqua Slim

a ja dziś zaczęłam pić. w smaku niefajne
__________________
"Tomorrow never comes until it's too late... "
totylkotwemarzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:32   #437
dell87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 180
Dot.: Aqua Slim

w wodzie smakowej niegazowanej nie czuć smaku

w sumie smak nie jest taki zły ale nienawidze niegazowanej, zwykłej wody, blehhhh...
dell87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 15:13   #438
totylkotwemarzenie
Raczkowanie
 
Avatar totylkotwemarzenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 153
Dot.: Aqua Slim

ja nie lubię w ogóle niegazowanej
__________________
"Tomorrow never comes until it's too late... "
totylkotwemarzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 16:27   #439
Isabells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 155
Dot.: Aqua Slim

Ja nie lubię nic co jest gazowane - zanim wypiję np. colę to zawsze muszę "rozgazować"
No i ponoć niegazowane jest zdrowsze, więc dobrze na tym wychodzę. A w AS miałam 2-dniową przerwę, bo nie miałam dostępu do sklepu, ale znowu piję.
Stanęłam w miejscu - tyle co straciłam, to straciłam, a teraz stoję. No - ale może to przez tą przerwę tak wyszło.
Isabells jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 16:45   #440
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Aqua Slim

Ja też miałam przerwy, ale piję znowu. Od wagi wyjściowej mam 1,5 kg mniej.
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 19:24   #441
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez iwonka150 Pokaż wiadomość
Srebrne nie są słodkie w ogóle, a te inne podobno są, ale nie wiem, bo pije tylko te srebrne
Ja się męcze z AS od 10go. Woda smakuje ohydnie, jest za słodka (ja nawet herbaty nie słodze) Niestety jak na razie nie daje rady wypic 1,5 l dziennie. Poza tym przez 2 dni (ndz, pon) miałam biegunke i wymiotowałam - mam nadzieje, ze to jelitówka a nie AS. Od dzis zaczełam znowu zobaczymy jak to zniose. Schudłam 1,5 kg ale to raczej zasługa dwóch ostatnicj dni niz AS.
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 20:10   #442
Dziobaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 736
Dot.: Aqua Slim

dla mnie tez jest za słodka, ale sobie radze, Dadajcie do wody soku z cytryny albo takiej cytrynki z buteleczki co do herbaty sie dodaje, nie czuc wtedy tego słodkiego smaku i da sie wypic z przyjemnoscia
a mozna pic wiecej dziennie, bo mi w połowie dnia juz sie konczy woda?
__________________
Dziobaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 20:15   #443
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Aqua Slim

Tylko jedna saszetka dziennie.
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 12:45   #444
aniika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleko stąd...
Wiadomości: 20
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Ja się męcze z AS od 10go. Woda smakuje ohydnie, jest za słodka (ja nawet herbaty nie słodze) Niestety jak na razie nie daje rady wypic 1,5 l dziennie. Poza tym przez 2 dni (ndz, pon) miałam biegunke i wymiotowałam - mam nadzieje, ze to jelitówka a nie AS. Od dzis zaczełam znowu zobaczymy jak to zniose. Schudłam 1,5 kg ale to raczej zasługa dwóch ostatnicj dni niz AS.
Jakis czas temu tez stosowalam AS i moze po 2 tygodniach też zaczelam wymiotowac i dostalam biegunki tak ze przez tydzien sie ruszyc nie moglam nawet do lekarza nie poszlam...po tym mialam 5 kg mniej,ale nie wiem czy to od AS ta "niedyspozycja"

Edytowane przez aniika
Czas edycji: 2010-06-23 o 12:46
aniika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 05:49   #445
Isabells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 155
Dot.: Aqua Slim

AS za słodkie? A mi właśnie smakuje dużo bardziej od paskudnej bezsmakowej wody i z chęcią piję te 1,5 l. Dzisiaj staję na wagę i szok - bo kolejne 2 kg mi zeszło. Dobrze, bo sądziłam, że ta mała przerwa zaszkodzi. No i na dzień ojca zostałam zobowiązana do zjedzenie kilku ciastek.
A tak w ogóle AS nie trzeba przechowywać w lodówce, no nie?

Edytowane przez Isabells
Czas edycji: 2010-06-24 o 05:51
Isabells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:43   #446
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Aqua Slim

"Przechowywać w temperaturze pokojowej", ale to chyba dotyczy saszetek, a wodę według uznania. Ja nie trzymam w lodówce, bo zaraz bym miała gardło chore
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 22:03   #447
Izabela91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2
Dot.: Aqua Slim

Hej Maniaczki odchudzania!;-)

Od tygodnia stosuję Aqua Slim i muszę stwierdzić, iż jest on rewelacyjny.

Oczywiście dla mnie, bo każda z nas różnie może na niego reagować. Jednak w moim przypadku spełnia on swoja rolę wzorowo.

Wcześniej stosowałam liczne diety, wizyty u dietetyków (te tutaj pomogły, bo schudłam przez 2 miesiące 15 kg), coś tam na własną rękę kombinowałam. Po pewnym czasie zrezygnowałam z odchudzania. Jednak znowu postanowiłam się wziąć za siebie... Bo ileż można wyglądać jak pączek na dwóch nóżkach?...

AquaSlim jest idealny. Schudłam już 3,5 kg. Nie jem słodyczy, codziennie biegam po godzinie/półtorej, trzymam dietę - nie jem nic smażonego, pieczonego, tłustego, zrezygnowałam z białego pieczywa, ziemniaków - zastąpiłam to brązowym ryżem, który jest o wiele lepszy przy odchudzaniu niż ryż biały czy kasze, makarony.

Przyznam, że jednak Aqua Slim posiada jedną wadę. Częste latanie do toalety mnie dobija.. Musze co godzinę biegać do wc, ale cóż. Czego się nie robi, żeby być piękniejszą?...

Aqua Slim (saszetki) trzymam w lodówce, ale nie wydaje mi się, żeby było to konieczne.. Teraz jest po prostu gorąco i nie chcę, żeby AS się popsuł czy coś tam.. Niby jest napisane 'temp. pokojowa', ale wątpię, czy mają na myśli te 24 stopnie... Oczywiście jak już rozpuszczam AS w wodzie nie wstawiam do lodówki..

Oczywiście zamierzam kontynuować kurację z Aqua Slimem.. Choćby i do końca życia, bo bardzo polubiłam jego smak

Jakby któraś chciała poodchudzać się ze mną to piszcie ^^ Razem zawsze łatwiej o motywację ;-) ...
Izabela91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:55   #448
Dziobaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 736
Dot.: Aqua Slim

Na mnie to chyba nie działa, pije ponad tydzien i nie spadłam na wadze nic latam co chwile do łazienki i czuje sie taka żywsza ale to wsyzsytko:/
nie obzeram sie, ćwicze a tu nic;(
Nie wiem czy nie olać tego aqua slimu
__________________

Edytowane przez Dziobaczka
Czas edycji: 2010-06-26 o 20:58
Dziobaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 22:15   #449
dell87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 180
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez Izabela91 Pokaż wiadomość

Wcześniej stosowałam liczne diety, wizyty u dietetyków (te tutaj pomogły, bo schudłam przez 2 miesiące 15 kg), coś tam na własną rękę kombinowałam. Po pewnym czasie zrezygnowałam z odchudzania. Jednak znowu postanowiłam się wziąć za siebie... Bo ileż można wyglądać jak pączek na dwóch nóżkach?...

AquaSlim jest idealny. Schudłam już 3,5 kg. Nie jem słodyczy, codziennie biegam po godzinie/półtorej, trzymam dietę - nie jem nic smażonego, pieczonego, tłustego, zrezygnowałam z białego pieczywa, ziemniaków - zastąpiłam to brązowym ryżem, który jest o wiele lepszy przy odchudzaniu niż ryż biały czy kasze, makarony.

Przyznam, że jednak Aqua Slim posiada jedną wadę. Częste latanie do toalety mnie dobija.. Musze co godzinę biegać do wc, ale cóż. Czego się nie robi, żeby być piękniejszą?...

Aqua Slim (saszetki) trzymam w lodówce, ale nie wydaje mi się, żeby było to konieczne.. Teraz jest po prostu gorąco i nie chcę, żeby AS się popsuł czy coś tam.. Niby jest napisane 'temp. pokojowa', ale wątpię, czy mają na myśli te 24 stopnie... Oczywiście jak już rozpuszczam AS w wodzie nie wstawiam do lodówki..

Oczywiście zamierzam kontynuować kurację z Aqua Slimem.. Choćby i do końca życia, bo bardzo polubiłam jego smak
prawie jak reklama w Mango
dell87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 21:02   #450
Izabela91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2
Dot.: Aqua Slim

Mango czy nie Mango, ale taka prawda ^^... ;-) Trzymam za Was wzystkie kciuki ;-)

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziobaczka Pokaż wiadomość
Na mnie to chyba nie działa, pije ponad tydzien i nie spadłam na wadze nic latam co chwile do łazienki i czuje sie taka żywsza ale to wsyzsytko:/
nie obzeram sie, ćwicze a tu nic;(
Nie wiem czy nie olać tego aqua slimu

Działa, a jak nie działa to zadziała .. Mam kumpele, która nie chudła nic a nic.. a brała go przez 15 dni.. A później nagle w tydzień schudła 4 kg ...Bez zmiany diety czy większej ilosci cwiczeń...I bez efektu yoyo, gdy go odstawiła ;-).... Więc radzę Ci żebys go nie olewała, bo jak juz piłaś tydzień to i drugi Ci nie zaszkodzi a na prawde może pomoc.. .. Kazda z nas reaguje inaczej i tez ciezko udzielać rad, ale ja bym nie przerywała

Edytowane przez Izabela91
Czas edycji: 2010-06-27 o 21:03
Izabela91 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 08:29:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.