Adwokat od spraw rozwodowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-21, 21:05   #1
Dissipation86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4

Adwokat od spraw rozwodowych


Witam,

Szukam dobrego adwokata z Łodzi, chodzi oczywiście tj w temacie o rozwód. Nie mamy dzieci, ani wspólnego majątku, rozwód bez orzekania o winie, krótki staż małżeński. Chciałabym się poradzic kogoś kompetentnego, bo z tego co słyszałam adwokaci są różni. Jeśli znacie nazwiska dobrych adwokatów, proszę podajcie namiary. Będę bardzo wdzięczna.
Dissipation86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 18:22   #2
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

nie rozumiem po co Ci w takim razie adwokat, dzieci nie ma, majątku też..
__________________
Bywa nieraz, że czasem stoimy w obliczu prawdy dla, której brakuje słów... JP
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 15:00   #3
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Cytat:
Napisane przez morwa74 Pokaż wiadomość
nie rozumiem po co Ci w takim razie adwokat, dzieci nie ma, majątku też..
Dokładnie.
Jeśli mąż ma takie samo zdanie w kwestii rozwodu, to adwokat jest naprawdę zbędnym wydatkiem.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 12:08   #4
Dissipation86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

No właśnie, jeśli ma takie samo zdanie w kwestii rozwodu, a nie ma. Po co adwokat? M.in. po to by napisał pozew, i proszę nie piszcie, że wzory pozwów są w necie, bo ja dobrze o tym wiem.
Dissipation86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 12:15   #5
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Cytat:
Napisane przez Dissipation86 Pokaż wiadomość
No właśnie, jeśli ma takie samo zdanie w kwestii rozwodu, a nie ma. Po co adwokat? M.in. po to by napisał pozew, i proszę nie piszcie, że wzory pozwów są w necie, bo ja dobrze o tym wiem.
To zdecydowanie zmienia postać rzeczy, na Twoim miejscu chciałabym, żeby reprezentował mnie adwokat.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 17:45   #6
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
To zdecydowanie zmienia postać rzeczy, na Twoim miejscu chciałabym, żeby reprezentował mnie adwokat.
zrobisz jak będziesz uważała, w pozwie należy napisać po prostu prawdę i o co wnosisz a wnosisz o rozwiązanie małżeństwa ot cały pozew
__________________
Bywa nieraz, że czasem stoimy w obliczu prawdy dla, której brakuje słów... JP
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 09:52   #7
Pixelka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Cytat:
Napisane przez Dissipation86 Pokaż wiadomość
Witam,

Szukam dobrego adwokata z Łodzi, chodzi oczywiście tj w temacie o rozwód. Nie mamy dzieci, ani wspólnego majątku, rozwód bez orzekania o winie, krótki staż małżeński. Chciałabym się poradzic kogoś kompetentnego, bo z tego co słyszałam adwokaci są różni. Jeśli znacie nazwiska dobrych adwokatów, proszę podajcie namiary. Będę bardzo wdzięczna.
W Łodzi dobre opinie zbiera kancelaria na Kościuszki. Chyba prowadzi ją Magdalena Chróścielewska.
Pixelka111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 13:52   #8
Maly_Jednorozec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Cytat:
Napisane przez Pixelka111 Pokaż wiadomość
W Łodzi dobre opinie zbiera kancelaria na Kościuszki. Chyba prowadzi ją Magdalena Chróścielewska.
Moglabys cos wiecej napisac? Korzystalas z pomocy tej kancelarii? Droga jest?
Maly_Jednorozec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 13:54   #9
Maly_Jednorozec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Cytat:
Napisane przez Pixelka111 Pokaż wiadomość
W Łodzi dobre opinie zbiera kancelaria na Kościuszki. Chyba prowadzi ją Magdalena Chróścielewska.
MOglabys cos wiecej napisac, korzystalas z tej kancelarii? Drodzy sa?
Maly_Jednorozec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 13:55   #10
Maly_Jednorozec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Cytat:
Napisane przez Pixelka111 Pokaż wiadomość
W Łodzi dobre opinie zbiera kancelaria na Kościuszki. Chyba prowadzi ją Magdalena Chróścielewska.
Pixelka, korzytsalas z pomocy tej kancelarii? Orientujesz sie w cenniku?
Maly_Jednorozec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 13:56   #11
Maly_Jednorozec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

No pisze i pisze i nic sie nie dodaje!
Pixelka korzystalas z pomocy tej kancelarii? Orientujesz sie w cenniku?
Maly_Jednorozec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 13:46   #12
Pixelka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Ojej, nie wiedziałam że to az takie pilne. Ceny raczej wszędzie są podobne. Nie orientowałam się jakoś szczególnie. Tu masz adres strony http://www.chroscielewska-chroscielewski.com znajdziesz tam namiary na prawniczkę. Najlepiej będzie jak ją wypytasz szczegółowo opisując sprawę. W końcu każda jest inna
Pixelka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 17:53   #13
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Cytat:
Napisane przez Dissipation86 Pokaż wiadomość
Witam,

Szukam dobrego adwokata z Łodzi, chodzi oczywiście tj w temacie o rozwód. Nie mamy dzieci, ani wspólnego majątku, rozwód bez orzekania o winie, krótki staż małżeński. Chciałabym się poradzic kogoś kompetentnego, bo z tego co słyszałam adwokaci są różni. Jeśli znacie nazwiska dobrych adwokatów, proszę podajcie namiary. Będę bardzo wdzięczna.
Skoro nie masz majątku, nie chcesz orzekać o winie to po co Ci adwokat?
Pytaj ja Ci odpowiem na pytania. Mam doświadczenie w prawie rodzinnym i cywilnym.
apows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:00   #14
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Cytat:
Napisane przez Pixelka111 Pokaż wiadomość
W Łodzi dobre opinie zbiera kancelaria na Kościuszki. Chyba prowadzi ją Magdalena Chróścielewska.
Pani Magda jest super , nie tylko w rozwodach!!! Dzieki niej załatwiłam kiedys spawę nie do wygrania ale to nie dotyczyło rozwodów.
Mimo to, jest świetna.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 14:19   #15
kasia8008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Raz tu raz tam :)
Wiadomości: 57
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Co prawda jeszcze nawet ślubu nie wzięłam, ale słyszałam, że prawdziwym cudotwórcą jest pan Przemysław Bujniak z Jaworzna. Pomógł mojej przyjaciółce wygrać bardzo trudną sprawę.
kasia8008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 12:28   #16
wanda444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Pani Magda jest super , nie tylko w rozwodach!!! Dzieki niej załatwiłam kiedys spawę nie do wygrania ale to nie dotyczyło rozwodów.
Mimo to, jest świetna.

Zgadzam się. Przede wszystkim adwokat Magdalena Chróścielewska działa profesjonalnie i ma podejście ludzkie i normalne do klienta. Dokłada wszelkich starań, by naprawdę pomóc i wcale nie jest to kancelaria bardzo kosztowna - poza tym ... ludzie - może i znajdziecie adwokata za grosze, ale taki to raczej nie wygra Waszej sprawy
wanda444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 07:22   #17
Pixelka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

O proszę, a więc słuchy jakie chodza nie mijają się z prawdą. To już wiem, że będzie mnie rozwodzić Chróścielewska haha Ale na razie jestem szczęśliwa :P
Pixelka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 07:03   #18
Testtarosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Dziewczyny pomóżcie! Potrzebuje adwokata do rozwodu ze Śląska. Ktoś tu pisał o Bujniaku, ktoś potwierdza pozytywne opinie o nim?
Testtarosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 17:46   #19
Kurakin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 22
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Najlepiej przeszukać internet w celu szukania opinii albo innych informacji o danym prawniku. Czasem sporo można sie dowiedziec. Ja korzystałam z adwokat z Trójmiasta i byłam bardzo zadowolona. Na szczescie skończyło się tylko na poradzie. Ale panią mecenas znalazłam po prostu w internecie.
Kurakin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 16:42   #20
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

ja znam bardzo dobrą mecenas , ale z Krakowa :
http://marlenazelazny.pl/

ale Śląsk blisko
__________________
http://wilczy-pazoor.bloog.pl
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 12:15   #21
Cyganeczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Moim zdaniem przemyśl decyzje w sprawie adwokata. Jesli faktycznie nie ma dzieci a pozew rozwodowy jest zgodny szkoda kasy na pełnomocnika. Ja również mieszkam w woj. łódzkim i powiem ci szczerze, że ceny za rozwód i reprezentowanie sa gigantyczne. Od 4 tys do 6 się wahają:/ chyba, że mąż bedzie udowadniał twoja wine albo ty jego to inna sprawa bo to długi proces, natomiast jeśli wniosek jest zgodny to może adwokat z Urzędu? Zeby nie przydzielili najgorszego możesz we wniosku do Rady Adwokackiej zasugerowac jakiego byś chciałą to takiego dostaniesz
Cyganeczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:17   #22
burlesque_queen
Przyczajenie
 
Avatar burlesque_queen
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 21
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Z Łodzi niby na Śląsk blisko? No nie bardzo. Ja polecam z Łodzi mecenasa Maciej Krakowińskiego, który pomógł mojej mamie wygrać sprawę rozwodową. Ogólnie nieprzyjemna sprawa, bo okazało się, że ojciec ma inną babę i mama bardzo chciała go oskubać i udało się. Krakowiński wywalczył alimenty na mnie i na mamę, i w dodatku dostałyśmy mieszkanie, więc myślę, że to dobry prawnik.
burlesque_queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 19:52   #23
koorekk8
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 11
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Z doświadczenia mogę polecić Panią mecenas Magdalenę Chróścielewską. Prowadziła moją, dodam niełatwą sprawę i bardzo jestem z jej efektów zadowolona. Mogę ja szczerze polecić, bo to doskonały fachowiec.
koorekk8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 10:47   #24
migdaska
Raczkowanie
 
Avatar migdaska
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 309
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Ja mogę dać namiar na Panią adwokat z Konina <link> Ritę Miling. Z Łodzi nie jest tak daleko, a uważam że to osoba, godna polecenia. Korzystałam z jej usług jak jeszcze mieszkałam w Łodzi, bardzo dobrze wspominam jej osobę. Więcej informacji znajdziesz na podanej stronie.

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2015-05-13 o 06:31
migdaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:37   #25
Jolka45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Korzystałam z usług osławionej Adwokat <imię i nazwisko> rzeczywiście można Ją polecić. Zmiotła mojego byłego w pył. To był dobrze wydany pieniądz

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2015-09-16 o 09:12
Jolka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 13:03   #26
anitkanitka
Raczkowanie
 
Avatar anitkanitka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 33
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

gdzie nie spojrzeć wszędzie te rozwody… czasami mam wrażenie, że pary zamiast walczyć o siebie, to pokłócą się i w przypływie emocji podejmują decyzję o rozwodzie… a piszę tak na przykładzie własnej, rodzonej siostry, ze swoim mężem byli naprawdę dobraną parą a tu któregoś dnia jak grom z jasnego nieba oświadczają rodzinie, że się rozwdzą… i praktycznie zaczynasz wszystko od nowa…
jeśli naprawdę decydujesz się już na tę ostateczność to sprawdź kancelarię Krakowińskich na Kopernika, moja siostra tam właśnie poszła. Ale jak dla mnie warto najpierw pójść do jakiegoś psychologa z wybrankiem a nuz wam pomoże.
anitkanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:58   #27
Paulina19788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Ja polecam xxx dojeżdża na rozprawy do innych miast u mnie do Łodzi bez problemu - warto bo przykłada się i angażuje w sprawę.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Ja polecam xxx dojeżdża do innych miast- w moim przypadku do Łodzi , jest zaangażowana , daje poczucie bezpieczeństwa w sądzie- polecam .

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2015-12-23 o 19:46
Paulina19788 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 18:55   #28
mujerguapisima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 152
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Ja polecam xxx z Łodzi. Młoda prężna, rzeczowa i nie daje sobie w kaszę dmuchać, poświęca dużo czasu klientowi. Wskazała mi najlepszą opcję w mojej sprawie o rozwód. Mamie prowadzi jeszcze sprawę o zachowek. Polecam

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-02 o 20:27 Powód: Reklama.
mujerguapisima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 10:37   #29
mujerguapisima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 152
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

Cytat:
Napisane przez anitkanitka Pokaż wiadomość
gdzie nie spojrzeć wszędzie te rozwody… czasami mam wrażenie, że pary zamiast walczyć o siebie, to pokłócą się i w przypływie emocji podejmują decyzję o rozwodzie… a piszę tak na przykładzie własnej, rodzonej siostry, ze swoim mężem byli naprawdę dobraną parą a tu któregoś dnia jak grom z jasnego nieba oświadczają rodzinie, że się rozwdzą… i praktycznie zaczynasz wszystko od nowa…
jeśli naprawdę decydujesz się już na tę ostateczność to sprawdź kancelarię Krakowińskich na Kopernika, moja siostra tam właśnie poszła. Ale jak dla mnie warto najpierw pójść do jakiegoś psychologa z wybrankiem a nuz wam pomoże.
zgadzam sie - teraz sie wyrzuca wszytsko co sie pusje a nie naprawia. tez uwazam, ze trzeba powalczyc, tylko nie zawse sie da, dlatego jestem juz po rozwodzie
mujerguapisima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 21:02   #30
Marika088
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 35
Dot.: Adwokat od spraw rozwodowych

No dokładnie, jest słabo, nawet słyszałam o znajomej co chce się rozwieść po 4 miesiącach małżeństwa ;/ Straszne i dzieci na to patrzą, była z nim 7 lat, po ślubie twierdzi, że się zmienił. Ja tam widziałam od początku jaki jest, tylko teraz po prostu przestał się kryć Ale rozwody to ciężki temat... Mój brat się szarpie teraz z żoną, już ma swojego adwokata w gotowości. Byłam z nim kilka razy. Kumpel mu doradził (właśnie, w koło same rozwody...) i zamiast się rozstawać jak ludzie, to każdy chce wyszarpać jak najwięcej. No i jak jedna strona ma adwokata, to żeby nie stracić twarzy, sobie też trzeba wziąć. Ale jak kumpel się rozwodził, to pani Grześkowiak załatwiła sprawę bardzo zdecydowanie ale też delikatnie, także majątek odpowiednio podzielony. Na szczęscie dziecka nie było
Marika088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-19 21:37:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.