Czym dziś pachniesz? Odsłona LV - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-09, 21:09   #4981
marienmarien
Biegnąca z wilkami
 
Avatar marienmarien
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 2 744
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Cytat:
Napisane przez Lou71 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

[/COLOR]
Witaj,
Wczoraj szukałam w necie i nie znalazłam. Przeglądałam forum i często nim pachniałaś.Pomyślałam-wart zainteresowania.
Dla mnie to piękny zapach, ale tak jak stwierdziła naanakov - nie jest to
świeżak. Nie jest też duszący. Bije od niego takie kojące ciepło, pięknie stapia się ze skórą.
marienmarien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 21:15   #4982
Lou71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 40
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Marienmarien,
To była euphoria, miała zdarty kod i ten na kartoniku był inny od tego na flakoniku. Bez żadnego tłumaczenia po zwrocie wody perfumowanej, wysłali kolejny flakonik i ... sytuacja powtórzyła się
Ja dziś otrzymałam odlewkę bright crystal absolu i podoba mi się. Chyba sobie zamówię .
Lou71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 21:24   #4983
marienmarien
Biegnąca z wilkami
 
Avatar marienmarien
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 2 744
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Cytat:
Napisane przez Lou71 Pokaż wiadomość
Marienmarien,
To była euphoria, miała zdarty kod i ten na kartoniku był inny od tego na flakoniku. Bez żadnego tłumaczenia po zwrocie wody perfumowanej, wysłali kolejny flakonik i ... sytuacja powtórzyła się
Ja dziś otrzymałam odlewkę bright crystal absolu i podoba mi się. Chyba sobie zamówię .
Euphoria to popularny zapach, a co za tym idzie - częściej podrabiany, może nawet nieświadomie sprzedali Ci podróbę?
Ja kupowałam u nich w tym roku m.in. Agenta P. i Minotaura P. Picasso - unikat obecnie na 100% oryginały
marienmarien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 21:30   #4984
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Cytat:
Napisane przez marienmarien Pokaż wiadomość
naanakov - wierzysz w telepatię? Wyobraź sobie, że korcił mnie ten zapach i...że niedrogi, to mi się też kliknął wczoraj (w ciemno!)właśnie na iperfumy (razem z Encre Noire PH)



Ale powiedz proszę, do czego go można porównać, z czym skojarzyć - będę żyła w niepewności do jutra



Ja też dzisiaj od rana Ninfeo Mio, potem na zumbę 24Gold i po kąpieli Sisley Eau du Soir
Z Tobą wierzę. już zauważyłam, że intrygują nas te same klimaty. Gratuluję nabytku EN PH. i już opowiadam Ci o Madonnie.
Otóż:
klasyczne ToD wszyscy porównują do Fracas Pigueta - jeśli to prawda, wersja Naked to zupełnie inny zapach. Naked jest...szalony. To orientalno - drzewno - owocowy gourmand. Jakby połączyć czerwoną Ninę Ricci(dla mnie dusznawą, z ostrymi nutami drzewnymi) z Juicy Couture. Jest świeży, a jednocześnie ciepły.
Na początku czuję jakieś słodziutkie, soczyste owoce(których nie ma w skladzie!), jakby mandarynki...potem wchodzi popularna, ciepła słodycz pokroju Heat Rush Beyoncé, a wraz z nią...styraks i jakieś przyprawy. Później ze słodyczy zostaje jadalna wanilia i czuć w końcu(co prawda delikatnie, ale jednak) oud. Całość wygląda tak, jakby Madonna poszła w mainstream, ale dorzuciła swoje trzy grosze zabarwione na niszowo.
I tu muszę dodać, że jak niucham teraz atomek, to wyraźnie czuję napój winogronowy.
Wierzę, że ten zapach może Ci się spodobać. Na mnie nie leży zupełnie, nie przepadam za takim wydaniem słodyczy i tą wanilią(identyczną czuć w Obsession).
Niemniej jednak zapach jest bardzo interesujący(powiedziałab ym nawet, że wariacki), jeden z ciekawszych gwiazdorskich, do tego trwały i z przyzwoitą projekcją. Jak do Ciebie dojdzie to daj znać co o nim myślisz. Ja go właśnie wysyłam w świat, bo choć doceniam, to nie wyobrażam sobie nas razem.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 21:33   #4985
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Cytat:
Napisane przez marienmarien Pokaż wiadomość
Euphoria to popularny zapach, a co za tym idzie - częściej podrabiany, może nawet nieświadomie sprzedali Ci podróbę?
Ja kupowałam u nich w tym roku m.in. Agenta P. i Minotaura P. Picasso - unikat obecnie na 100% oryginały
Nie sprzedali żadnej podróby, przestańcie to powtarzać bo potem ciągnie się bezpodstawnie smród za perfumerią, to sprawdzony przez nas wszystkie chyba sklep. Mnóstwo razy była na forum mowa o wycinaniu kodów i innych kodach na butelce i kartoniku, sama miałam dwa takie Diory, oryginalne oczywiście .

Na noc Ambra di Luna Monegal .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 21:34   #4986
rena63
Zakorzenienie
 
Avatar rena63
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 7 026
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Cytat:
Napisane przez Jaspersen Pokaż wiadomość
Chopard - Rose Malaki
Ooooch na pewno piękna ta róża
Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
u mnie L'Artisany rano Figuier Extreme, teraz La Chasse aux Papillons
Oba boskie
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Och Reno, mój dzień był dziś bardzo miły dzięki Tobie! Dziękuję Ci z całego serca, aż się wzruszyłam

Testuję Costes No 2 ale jakoś nic nie czuję
rena63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 21:42   #4987
marienmarien
Biegnąca z wilkami
 
Avatar marienmarien
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 2 744
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Nie sprzedali żadnej podróby, przestańcie to powtarzać bo potem ciągnie się bezpodstawnie smród za perfumerią, to sprawdzony przez nas wszystkie chyba sklep. Mnóstwo razy była na forum mowa o wycinaniu kodów i innych kodach na butelce i kartoniku, sama miałam dwa takie Diory, oryginalne oczywiście .

Na noc Ambra di Luna Monegal .
Ale ja właśnie przed chwilą napisałam, że kupione przeze mnie perfumy na iperfumy to ORYGINAŁY NA 100%

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Z Tobą wierzę. już zauważyłam, że intrygują nas te same klimaty. Gratuluję nabytku EN PH. i już opowiadam Ci o Madonnie.
Otóż:
klasyczne ToD wszyscy porównują do Fracas Pigueta - jeśli to prawda, wersja Naked to zupełnie inny zapach. Naked jest...szalony. To orientalno - drzewno - owocowy gourmand. Jakby połączyć czerwoną Ninę Ricci(dla mnie dusznawą, z ostrymi nutami drzewnymi) z Juicy Couture. Jest świeży, a jednocześnie ciepły.
Na początku czuję jakieś słodziutkie, soczyste owoce(których nie ma w skladzie!), jakby mandarynki...potem wchodzi popularna, ciepła słodycz pokroju Heat Rush Beyoncé, a wraz z nią...styraks i jakieś przyprawy. Później ze słodyczy zostaje jadalna wanilia i czuć w końcu(co prawda delikatnie, ale jednak) oud. Całość wygląda tak, jakby Madonna poszła w mainstream, ale dorzuciła swoje trzy grosze zabarwione na niszowo.
I tu muszę dodać, że jak niucham teraz atomek, to wyraźnie czuję napój winogronowy.
Wierzę, że ten zapach może Ci się spodobać. Na mnie nie leży zupełnie, nie przepadam za takim wydaniem słodyczy i tą wanilią(identyczną czuć w Obsession).
Niemniej jednak zapach jest bardzo interesujący(powiedziałab ym nawet, że wariacki), jeden z ciekawszych gwiazdorskich, do tego trwały i z przyzwoitą projekcją. Jak do Ciebie dojdzie to daj znać co o nim myślisz. Ja go właśnie wysyłam w świat, bo choć doceniam, to nie wyobrażam sobie nas razem.
Dziękuję kochana za tak wyczerpujący opis
Jak tylko przetestuję zapach dam Ci znać o moich wrażeniach.
W temacie - nadal Eau du Soir i pewnie do rana się będzie trzymał
marienmarien jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 21:42   #4988
Lou71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 40
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Cytat:
Napisane przez marienmarien Pokaż wiadomość
Hmm, ja też u nich kupuję i jeszcze się nie nacięłam. Pamiętasz co to był za zapach?

z

naanakov - wierzysz w telepatię? Wyobraź sobie, że korcił mnie ten zapach i...że niedrogi, to mi się też kliknął wczoraj (w ciemno!)właśnie na iperfumy (razem z Encre Noire PH)



Ale powiedz proszę, do czego go można porównać, z czym skojarzyć - będę żyła w niepewności do jutra



Ja też dzisiaj od rana Ninfeo Mio, potem na zumbę 24Gold i po kąpieli Sisley Eau du Soir
Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Nie sprzedali żadnej podróby, przestańcie to powtarzać bo potem ciągnie się bezpodstawnie smród za perfumerią, to sprawdzony przez nas wszystkie chyba sklep. Mnóstwo razy była na forum mowa o wycinaniu kodów i innych kodach na butelce i kartoniku, sama miałam dwa takie Diory, oryginalne oczywiście .

Na noc Ambra di Luna Monegal .
To po co to robią?
Skąd mają dostawców?
Dlaczego w stacjonarnych perfumeriach nigdy to się nie zdarza?
Ja nikomu nie mówię, żeby nie kupował tam. Tylko ja omijam już tą perfumerię, jest tyle innych i nawet tańszych
Lou71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 21:49   #4989
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Cytat:
Napisane przez Lou71 Pokaż wiadomość
Dzięki,
Wioletta pachnie sztucznie
chodziło mi bardziej o takie świeże delikatne kwiaty, narcyz zdecydowanie nie i inne ...
Ale może konwalia ... Nie wiem. Kiedyś w jakiejś galerii chodziłam za młodą panią, która cudnie pachniała- jakbym wąchała świeżo ścięte kwiaty, tylko nie wiem jakie, moze drogą eliminacji coś znajdę, napewno nie róża, lilia. Może pierwiosnek, stokrotki ... przepiękny, delikatny, ale ogoniasty. Żałuję, że wówczas ogarnął mnie wstyd, aby zapytać.
Borsari sztuczne

To przepiekne, zielone, naturalne fiolki

Jak lekkie kwiaty - sprobuj moze Idylle edt jak ma byc cos mainstreamowego, ale w niszy znajdziesz ciekawsze kwiatowe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 21:50   #4990
marienmarien
Biegnąca z wilkami
 
Avatar marienmarien
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 2 744
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Cytat:
Napisane przez Lou71 Pokaż wiadomość
To po co to robią?
Skąd mają dostawców?
Dlaczego w stacjonarnych perfumeriach nigdy to się nie zdarza?
Ja nikomu nie mówię, żeby nie kupował tam. Tylko ja omijam już tą perfumerię, jest tyle innych i nawet tańszych
Jest na wizazu wątek na którym można się poradzić w sprawie autentyczności perfum. Zajrzyj tam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=578618
marienmarien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 21:51   #4991
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Zreszta kwiatowych jest mnostwo


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 21:53   #4992
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Cytat:
Napisane przez Lou71 Pokaż wiadomość
To po co to robią?
Skąd mają dostawców?
Dlaczego w stacjonarnych perfumeriach nigdy to się nie zdarza?
Ja nikomu nie mówię, żeby nie kupował tam. Tylko ja omijam już tą perfumerię, jest tyle innych i nawet tańszych
To zapytaj skąd mają dostawców. To moja ulubiona perfumeria, bardzo profesjonalna i uczciwa(za byle wgniecenie na kartoniku nawet dadzą Ci sporą zniżkę). Dziewczyny w punkcie odbioru też bardzo sympatyczne.
Aż mnie krew zalewa jak czytam, że coś od nich jest podróbką, bo cośtam cośtam. Jak mówi Asiula - sprawa z kodami to norma i zanim się powie, że coś jest podróbką, należy do dokładnie sprawdzić, później perfumeria ma złe opinie, bezpodstawne. 2/3 moich zapachów mam od nich i każdy jest oryginalny.

Marien, czekam na relację. Jak pachnie dla Ciebie Ninfeo Mio? Marzę aby w końcu go poznać, wydaje się być "najmojszy" z Goutali.
__________________

Edytowane przez naanakov
Czas edycji: 2014-07-09 o 22:05
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 22:19   #4993
Ardenka
Zadomowienie
 
Avatar Ardenka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 940
GG do Ardenka
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

na noc Far Away
__________________
Luźny blog o kosmetykach, wizażu, modzie i zapachach Zapraszamy
http://gramerka.blogspot.com/
Ardenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 22:25   #4994
marienmarien
Biegnąca z wilkami
 
Avatar marienmarien
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 2 744
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość

Marien, czekam na relację. Jak pachnie dla Ciebie Ninfeo Mio? Marzę aby w końcu go poznać, wydaje się być "najmojszy" z Goutali.
Ninfeo Mio -bardzo rześki, świeży świeżością zerwanych liści, łodyg, soczysty trochę cierpki, ZIELONY. Kojarzy mi się z zapachem tonącego w cieniu starych drzew i krzewów ogrodu, w którym bluszcz wspina się po wilgotnym od rosy murze, w którym jest sadzawka z pływającą rzęsą wodną, w którym przyjemnie jest schronić się przed upałem, usiąść na lekko skrzypiącej białej huśtawce i wsłuchiwać się w odgłosy przyrody rozlegające się dookoła...
marienmarien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 22:35   #4995
Lou71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 40
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
To zapytaj skąd mają dostawców. To moja ulubiona perfumeria, bardzo profesjonalna i uczciwa(za byle wgniecenie na kartoniku nawet dadzą Ci sporą zniżkę). Dziewczyny w punkcie odbioru też bardzo sympatyczne.
Aż mnie krew zalewa jak czytam, że coś od nich jest podróbką, bo cośtam cośtam. Jak mówi Asiula - sprawa z kodami to norma i zanim się powie, że coś jest podróbką, należy do dokładnie sprawdzić, później perfumeria ma złe opinie, bezpodstawne. 2/3 moich zapachów mam od nich i każdy jest oryginalny.

Marien, czekam na relację. Jak pachnie dla Ciebie Ninfeo Mio? Marzę aby w końcu go poznać, wydaje się być "najmojszy" z Goutali.
Zacytuj mnie, gdzie napisałam, że to podróbka ...
Przypomnę-napisałam, że miałam z nimi problem, ich dziwne zachowanie ... a na dodatek bałagan w księgowości-najpierw dwukrotnie zwrócili kasę za perfumy, ja oczywiście odesłałam im jeden przelew.
Następnie napominali mnie kilkakrotnie o ponowny przelew

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Borsari sztuczne

To przepiekne, zielone, naturalne fiolki

Jak lekkie kwiaty - sprobuj moze Idylle edt jak ma byc cos mainstreamowego, ale w niszy znajdziesz ciekawsze kwiatowe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Który to Borsari? Może coś mylę, ale nic takiego nie napisałam, bo też takowych nie znam ...
No i fiołki są różowe ewentualnie lekko fioletowe

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Zreszta kwiatowych jest mnostwo


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak kwiatowych jest mnóstwo i wszystkie pachną różnymi kwiatami. Chodziło mi o zapach jednego kwiata, delikatnego, ale ciągnącego się ogonem.
Lou71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 22:39   #4996
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Cytat:
Napisane przez marienmarien Pokaż wiadomość
Ninfeo Mio -bardzo rześki, świeży świeżością zerwanych liści, łodyg, soczysty trochę cierpki, ZIELONY. Kojarzy mi się z zapachem tonącego w cieniu starych drzew i krzewów ogrodu, w którym bluszcz wspina się po wilgotnym od rosy murze, w którym jest sadzawka z pływającą rzęsą wodną, w którym przyjemnie jest schronić się przed upałem, usiąść na lekko skrzypiącej białej huśtawce i wsłuchiwać się w odgłosy przyrody rozlegające się dookoła...
Brzmi zielono. Może kiedyś kliknę flaszkę. dziekuję za opis.

W temacie Cashmere Mist.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 22:43   #4997
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

L'occitane Amber
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 22:44   #4998
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Cytat:
Napisane przez Lou71 Pokaż wiadomość
Miałam nieprzyjemną sytuację z tą perfumerią i postanowiłam, że już tam nie kupię - dwa razy otrzymałam wodę perf. moim zdaniem nie oryginalną - wymienili, niestety kolejna była taka sama .
A inna perfumeria? Może odlewkę?
Lou71, może tu?
__________________

Edytowane przez naanakov
Czas edycji: 2014-07-09 o 22:45
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 23:48   #4999
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Kabul Aoud - PRZEPIĘKNY!!! w te upały. I to nie tylko moje zdanie

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Ponieważ ta edycja pachnącego wątku osiągnęła sędziwy wiek 5000 postów; zapraszam do nowego wątku --> klik
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 23:56   #5000
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Wieczorem testowałam dopiero co przybyłe, nieznane mi wcześniej zapachy.
Palais Jamais- kisiel cytrynowy jedzony w zatęchłej piwnicy z sugestią pleśniejących z wolna marchewek.
Zmyłam.
Cuir de Russie- czuję głównie aldehydy, kwiaty i gumowaty styraks.
Też mi nie pasuje. Zmyłam.
Później Markiz de Sade, irytujący wiercącym w nosie, ostro cytrusowym elemi, raczej przykro szpetny niż intrygujący.
Też zmyłam.

Stary przyjaciel Gaiac był ostatnią deską ratunku. I w końcu mi dobrze.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 08:53   #5001
HABANITA 72
Spod wody.....
 
Avatar HABANITA 72
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 874
Dot.: Czym dziś pachniesz? Odsłona LV

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
ponieważ ta edycja pachnącego wątku osiągnęła sędziwy wiek 5000 postów; zapraszam do nowego wątku --> klik :d
__________________








"Gdy długo patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w Ciebie"
HABANITA 72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-10 09:53:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.