Kapsuła czy endermologia, a może masaż? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-10, 20:19   #1
mysha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3

Kapsuła czy endermologia, a może masaż?


Dziewczyny, mam do wykorzystania karnecik-prezencik, na fajną sumkę w ośrodk ukosmetycznym gdzie do wyboru mam - zabiegi w kapsule Delta lub Jet Spa, zabiegi endermologii albo oklady borowinowe.
Które z tycha zabiegów najlepiej ujędrnią skorę, napną ją, spłycą rozstępy na brzuchu,może zlikwidują cellulit i nieco wyszczuplą (marzenie?
Macie doświadczenia z tymi zabiegami? Które byście poleciły?
mysha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 11:48   #2
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Dot.: Kapsuła czy endermologia, a może masaż?

ja polecam endermologię, ale w przypadku gdzy masz możliwość serii zabiegów, min 8-10, super efekty w walce z cellulitem
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 16:16   #3
kinia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: Kapsuła czy endermologia, a może masaż?

Tez polecalabym bardziej endermologie nie ma to jak dobry masaz z podcisnieniem sama czujesz jak ten tluszcz sie wyplukuje.
kinia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 15:07   #4
wild_woman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: Kapsuła czy endermologia, a może masaż?

pa spa który zabieg ???
witam, tez dostalam karnet (do salonu tołpa spa) z calej listy zabiegow wybralam 2 sposrod ktorych nie moge dokonac wyboru - chodzi mi o ten ktory da wieksze widoczne efekty dla mojej skory prosze wiec o pomoc kosmetyczki.

1.ceremonia borowinowa -smukla sylwetka - zabieg obejmuje powitanie wprowadzajace w stan relaksacji, peeling calego ciala po ktorym nastepuje nalozenie preparatu pielegnacyjnego i intensywna regeneracja w kapsule SPA (i tu pytanie co sie dokladnie dzieje w tej kapsule, czy daje to jakies konkretne efekty) nastepnie masaz antycellulitowy bańka chinska i herbatka wzmacniajaca efekty zabiegu
- zmniejsza objawy cellulitu, stymuluje redukcje tkanki tluszczowej, wygladza owierzchnie skory, intensywnie ujedrnia i detoksykuje - 120min 195zl

lub
2. rytualy borowinowe - eliminacja cellulitu - aromatyczna kapiel w wannie z wykorzystaniem ozonoterapii o dzialaniu detoksykujacym i antycellulitowym, nastepnie w lazni borowinowej na podgrzanym mozaikowym stole - masaz plecow zakonczony peelingiem calego ciala, kolejny etap to intensywny oklad borowinowy w postaci maski dzialajacy antycellulitisowo ,ostatni etap to wmasowanie preparatu utrwalajacego dzialanie zabiego
- zmniejsza widocznosc cellulitu, wspomaga eliminacje tkanki tluszczowej detoksykuje ujedrnia poprawia napiecie skory i przywraca sprezystosc- 120min, 175zl

ewentualnie w gre wchodzi zabieg endermologie -redukujacy tkanke tluszczowa ale 1 zabieg raczej nic nie da ?
albo mikrodermabrazja twarzy - mam 22lata chcetnie pozbylabym sie drobnych przebarwien nierownosci porow , brzmi zachecajaco takie odswiezenie skory ale nie wiem czy nie jestem za mloda i czy da to dobry efekt na skorze nczynkowej - wokolicach nosa, policzkow, generalnie mam skore mieszana

czekam na szybka odpowiedz!!!
wild_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 22:32   #5
kinia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: Kapsuła czy endermologia, a może masaż?

A ta kapsuła to na czym polega i ile kosztuje taki zabieg?
kinia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:53   #6
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Kapsuła czy endermologia, a może masaż?

Cytat:
Napisane przez kinia82 Pokaż wiadomość
A ta kapsuła to na czym polega i ile kosztuje taki zabieg?
Kapsula to tylko taki bajer to poprostu zabieg na cialo, robia pewnie peeling, nakladaja jakas maske na cialo i wchodzisz do kapsuly. Tam wydzielane jest cieplo, w takich bardziej wypasionych leci muzyka relaksacyjna, laser jest - do koloroterapii - itp... nie daje to wiekszego efektu niz zwykly zabieg na cialo przy ktorym zosyajemy owiniete folia i "zapakowane" do koca podgrzewajacego

Zdecydowanie wybralabym zabiegi borowinowe ew.endermologie, ale tylko jesli jest to seria wlasnie ok.10-ciu zabiegow, bo mniej raczej nie ma sensu cellulit zredukuje, ale na pewno nie rozstepy. Natomiast borowina dobrze dziala na redukcje cellulitu i zmniejszenie rozstepow
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 11:11   #7
kinia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: Kapsuła czy endermologia, a może masaż?

To faktycznie ta kapsuła nie ma sensu. Po zabiegach endermologii przynajmniej widac efekt i schodzi cellulit, ciało sie ujędrnia. Dziekuje za informacje i pozdrawiam
kinia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 19:18   #8
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Kapsuła czy endermologia, a może masaż?

Kapsuła ma wiele ciekawych funkcji: masaż wibracyjny, saunę na podczerwień, prysznic vichy. Po za tym to niezapomniane przeżycie - ciepełko, koloroterapia i relaksująca muzyczka. Zdecydowanie stawiam na kapsułę
Również daje widoczne efekty a przy tym jest przyjemna.
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 19:47   #9
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Kapsuła czy endermologia, a może masaż?

Cytat:
Napisane przez higienistka Pokaż wiadomość
Kapsuła ma wiele ciekawych funkcji: masaż wibracyjny, saunę na podczerwień, prysznic vichy. Po za tym to niezapomniane przeżycie - ciepełko, koloroterapia i relaksująca muzyczka. Zdecydowanie stawiam na kapsułę
Również daje widoczne efekty a przy tym jest przyjemna.
zalezy jaka kapsula bo jaka maja w tym salonie tego nie wiemy.
Poza tym autorka postu chyba stawia na redukcje cellulitu a nie sam relaks, muzczke, kolorki itp... Widzialam efekty enderomologii i kuracji borownowych i efekty zwyklych zab.na cialo (nie łączonych z innymi metodami!) rowniez tych w kapsulach i te 2 pierwsze zabiegi szybciej dawaly efekty.

Endermologia pewnie nie jest tak przyjemna jak inne zabiegi, ale daje super efekty (przy odpowiedniej serii) no i zabiegi borowinowe sa calkiem przyjemne
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 12:23   #10
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Kapsuła czy endermologia, a może masaż?

Zabiegi w kapsule też dają rewelacyjne efekty! Można je również połączyć z zastosowaniem różnych preparatów.
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 12:18   #11
kajaka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kapsuła czy endermologia, a może masaż?

Ja też zdecydowanie doradzam endermologię, efekty są zaskakujące a do tego przy w miarę higienicznym trybie życia długo się utrzymują. Dla krakowianek polecam nowe SPA w Wieliczce - Turowka - mają super ceny na pakiety serii zabiegów.
kajaka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.