wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-19, 20:55   #4831
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kami007 Pokaż wiadomość
u mnie czerwone policzki (też mam cerę naczynkową) dobrze krył pomarańczowy Skin79 ale jest dla mnie za jasny, dobrze radzi sobie też Hannavi i mój kolor, SkinFood Berry Berry Tea tez ładnie kryje ale na mojej twarzy niezbyt ładnie wygląda niestety. Próbuj to może w końcu coś znajdziesz dla siebie innej możliwości nie ma
Mi sie wydaje ze ten krem bb LIoele Dollish veil vita (zielony)-sprawdzi sie tylko jako baza ,on prawie nic nie kryje.. Ja mam czerwona prawie cala twarz..

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-05-19 o 20:56
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:29   #4832
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje ze ten krem bb LIoele Dollish veil vita (zielony)-sprawdzi sie tylko jako baza ,on prawie nic nie kryje.. Ja mam czerwona prawie cala twarz..
A testowałaś go? Najpierw to zrób i się dopiero wtedy przekonasz.
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:44   #4833
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje ze ten krem bb LIoele Dollish veil vita (zielony)-sprawdzi sie tylko jako baza ,on prawie nic nie kryje.. Ja mam czerwona prawie cala twarz..
Próbowałaś? To jest jeden z lepiej kryjacych bb jakie miałam. I mowię to z całym przekonaniem jako posiadaczka cery mocno naczynkowej i stale zaczerwienionej. Jak już ktoś napisał, mocno kryjacy jest też pomarańczowy Skin79, a idąc jeszcze w stronę zielonych kupowałyśmy kiedyś zielonego Mizona (OHMU) i też jest bardzo fajny i mocno kryjący. Na mojej skórze dobrze też leżał DrJart Silver Label.
Z tym kryciem to też jest zresztą bardzo róznie. Np taki, chyba najbardziej znany, rózowy Skin79 ogólnie uważany jest za słabo kryjący. Owszem, ale nakładany palcami. Jak nakladalam go jajkiem lub flap topem efekt był całkiem inny, po flap topie to wręcz powiedziałabym że krycie ma średnie w kierunku dużego. Kremy też inaczej zachowują się wsmarowywane i wklepywane, nie mówiąc już o tym jak duży wpływ ma to na co położy się bb. To jest temat-rzeka Dlatego trzeba próbować próbować próbować.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 23:31   #4834
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Świetnie kryjący zaczerwienienia jest też Innisfree eco natural cover, ale z nim trzeba uważać bo można sobie zrobić maskę
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 23:37   #4835
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny, powiecie coś o tym kremie? Warto? Cena mocno atrakcyjna
http://allegro.pl/krem-bb-blemish-ba...359134605.html

Coś mi to wygląda na podróbkę Skin79 Pearl Water Drop.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM



Edytowane przez ksantypa7
Czas edycji: 2012-05-19 o 23:43
ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 12:23   #4836
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiecie coś o tym kremie? Warto? Cena mocno atrakcyjna
http://allegro.pl/krem-bb-blemish-ba...359134605.html

Coś mi to wygląda na podróbkę Skin79 Pearl Water Drop.
miałam ten krem w tamtym roku. A jakie krycie, kolor, efekt Cię interesuje? On ma srebrny brokat- jeśli się nie wstrząśnie kremem to osobno wypływa taki srebrny pył z drobinkami a osobno krem. Ja ten płyn zbierałam na chusteczkę zeby krem miał trochę mniej drobinek. Ogólnie go lubiłam(ale za ciemny był), gdy go używałam na mojej twarzy nie pojawiała się najmniejsza krostka. Krycie lekkie,przy dwóch warstwach średnie. Niewidoczny na buzi. Skóra długo matowa była.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 13:37   #4837
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
miałam ten krem w tamtym roku. A jakie krycie, kolor, efekt Cię interesuje? On ma srebrny brokat- jeśli się nie wstrząśnie kremem to osobno wypływa taki srebrny pył z drobinkami a osobno krem. Ja ten płyn zbierałam na chusteczkę zeby krem miał trochę mniej drobinek. Ogólnie go lubiłam(ale za ciemny był), gdy go używałam na mojej twarzy nie pojawiała się najmniejsza krostka. Krycie lekkie,przy dwóch warstwach średnie. Niewidoczny na buzi. Skóra długo matowa była.
A miałaś ten z aukcji, czy oryginalny?
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 13:45   #4838
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Próbowałaś? To jest jeden z lepiej kryjacych bb jakie miałam. I mowię to z całym przekonaniem jako posiadaczka cery mocno naczynkowej i stale zaczerwienionej. Jak już ktoś napisał, mocno kryjacy jest też pomarańczowy Skin79, a idąc jeszcze w stronę zielonych kupowałyśmy kiedyś zielonego Mizona (OHMU) i też jest bardzo fajny i mocno kryjący. Na mojej skórze dobrze też leżał DrJart Silver Label.
Z tym kryciem to też jest zresztą bardzo róznie. Np taki, chyba najbardziej znany, rózowy Skin79 ogólnie uważany jest za słabo kryjący. Owszem, ale nakładany palcami. Jak nakladalam go jajkiem lub flap topem efekt był całkiem inny, po flap topie to wręcz powiedziałabym że krycie ma średnie w kierunku dużego. Kremy też inaczej zachowują się wsmarowywane i wklepywane, nie mówiąc już o tym jak duży wpływ ma to na co położy się bb. To jest temat-rzeka Dlatego trzeba próbować próbować próbować.
Czy chodzi ci o Skin79 Orange? Właśnie zastanawiałam się, czy go nie spróbować. On ma żółty kolor, ale boję się, że podkreśli u mnie skórki, bo ponoć jest matujący.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 13:46   #4839
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Biegnę się poślinić nad Lioele Dollish green - jakie to cudo!
I jak bardzo nienawidzę swojej twarzy bez tego kremu...

Tworzy piękną, lekką warstwę, ukrywa zaczerwienienia przy nosie. Muśnięty pudrem daje mat na cały dzień, a skóra wygląda tak naturalnie, jak ostatnio gdzieś w 5 klasie podstawówki

Zmywam Lirene pianką, zrobiłam jednak test wacika z mleczkiem, czy coś zostaje - nie zostaje nic.
No ale początki są miłe, a Wasze komentarze o topieniu plastiku jakby mnie spłoszyły, więc zobaczę, co dalej.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 14:45   #4840
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
A miałaś ten z aukcji, czy oryginalny?
z ebaya miałam, więc chyba oryginalny kosztował około 27zł z przesyłką. Z allegro bym się bała kupować- bo nie wiadomo gdzie sprzedawca wcześniej kupił, czy nie u chińczyka np.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 17:48   #4841
MysiaLusia
Raczkowanie
 
Avatar MysiaLusia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 75
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

[/COLOR]

albo jeszcze nie trafiłaś na odpowiedni dla Ciebie bb. Albo to może być wina suchej skóry- napisałaś że masz raczej suchą. Jak ja mam suchszą niż zazwyczaj to wszystko wygląda na mnie źle i jest widoczne może być też tak że bb kremy po prostu nie są dla Ciebie. Albo przywykłaś do innego efektu bo nie używasz normalnych podkładów. Z drugiej strony używasz minerałów a te dopiero na suchej skórze mogą być widoczne Jest taki wybór bb że moim zdaniem każda skóra znajdzie coś dla siebie- ale trzeba testować[/QUOTE]

Dzieki za pomoc. Dzis wyprobowalam Lioele Water Drop i ten efekt byl nawet niezly.
Podobnie pomyslalam, wiec wzielam sie za solidne nawilzenie skory. Zobaczymy, co dalej, ale Water Drop zdecydowanie i kolorem, i konsytencja najbardziej mi odpowiada. Jakie inne kremy BB mozna do niego porownac?
Swoja droga - mineraly wlasciwie nie wysuszaly mnie wogole.
Zaczelam sie tez zastanawiac nad skutecznosia kremow BB i czy sa tym, co mi naprawde odpowiada. Chce mocnego filtra UVA, fotostabilnego, ktorego one wlasciwie nie maja i nawilzenia jak po dobrym zel-kremie i idealnego swietlistego glow koloru. Chyba filtr plus krem nawilzajacy zmieszany z kropla rozswietlajacego podkladu to najlepsza opcja To taki BB krem DIY.
Pewnie wiecie lepiej, ale dla mnie ich dzialanie to "slabizna". No ale nie mam wielkiego doswiadczenia. Taki kosmetyk mozna nazwac idealnym
MysiaLusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 18:13   #4842
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Czy mogę sobie na zapas (3-4 użycia) zmieszać w słoiczku trochę kremu BB (nie pytam o konkretny, bo mam próbki różnych) ze zwykłym kremem na dzień? Chodzi mi o to żeby BB był łatwiej nakładalny, cieńszą warstwą i równomierną. Czy się nie "pogryzą" lub zetną?
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:41   #4843
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czy chodzi ci o Skin79 Orange? Właśnie zastanawiałam się, czy go nie spróbować. On ma żółty kolor, ale boję się, że podkreśli u mnie skórki, bo ponoć jest matujący.
Mnie orange podkreślał miejsca przesuszone. A matujący to on raczej chyba nie jest, a przynajmniej u mnie nie miał takiego zastosowania.
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:43   #4844
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Próbowałaś? To jest jeden z lepiej kryjacych bb jakie miałam. I mowię to z całym przekonaniem jako posiadaczka cery mocno naczynkowej i stale zaczerwienionej. Jak już ktoś napisał, mocno kryjacy jest też pomarańczowy Skin79, a idąc jeszcze w stronę zielonych kupowałyśmy kiedyś zielonego Mizona (OHMU) i też jest bardzo fajny i mocno kryjący. Na mojej skórze dobrze też leżał DrJart Silver Label.
Z tym kryciem to też jest zresztą bardzo róznie. Np taki, chyba najbardziej znany, rózowy Skin79 ogólnie uważany jest za słabo kryjący. Owszem, ale nakładany palcami. Jak nakladalam go jajkiem lub flap topem efekt był całkiem inny, po flap topie to wręcz powiedziałabym że krycie ma średnie w kierunku dużego. Kremy też inaczej zachowują się wsmarowywane i wklepywane, nie mówiąc już o tym jak duży wpływ ma to na co położy się bb. To jest temat-rzeka Dlatego trzeba próbować próbować próbować.
Dziekuje za odpowiedz
i myslisz ze "Lioele Dollish veil vita (zielony) bb cream "- tez zakryje dosc dobrze drobne przebarwienia ,a jak on sie sprawdza na skorze z widocznymi porami? czy wyglada zdrowo na skorze czy jest trwaly? i przed nalozeniem go co stosujesz na twarz?

Czy!Dr.Jart Silver bb cream"-dobrze kryje? i nie robi na skorze rozowego,pomaranczowego lub szarego odcienia?

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Biegnę się poślinić nad Lioele Dollish green - jakie to cudo!
I jak bardzo nienawidzę swojej twarzy bez tego kremu...

Tworzy piękną, lekką warstwę, ukrywa zaczerwienienia przy nosie. Muśnięty pudrem daje mat na cały dzień, a skóra wygląda tak naturalnie, jak ostatnio gdzieś w 5 klasie podstawówki

Zmywam Lirene pianką, zrobiłam jednak test wacika z mleczkiem, czy coś zostaje - nie zostaje nic.
.
Witaj a twoja skora jest raczej bez niedoskonalosci? typu(pory widoczne,wagry itp) ? czy masz jakis problem?

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-05-20 o 19:38
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 22:02   #4845
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czy chodzi ci o Skin79 Orange? Właśnie zastanawiałam się, czy go nie spróbować. On ma żółty kolor, ale boję się, że podkreśli u mnie skórki, bo ponoć jest matujący.
Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Mnie orange podkreślał miejsca przesuszone. A matujący to on raczej chyba nie jest, a przynajmniej u mnie nie miał takiego zastosowania.
Tak o ten mi chodzi. Mnie nic nie pokreśla, a moja skóra jest sucha/normalna. A w ogóle jest jakiś bb matujący? One nie są od tego, chociaż czasami u kogoś któryś krem ewentualnie daje taki efekt. "Pomarańczowy "jest jednym z tych, który nie daje aż takiej bombki, nawet czasami zdarza mi się go nie przypudrować.
Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz
i myslisz ze "Lioele Dollish veil vita (zielony) bb cream "- tez zakryje dosc dobrze drobne przebarwienia ,a jak on sie sprawdza na skorze z widocznymi porami? czy wyglada zdrowo na skorze czy jest trwaly? i przed nalozeniem go co stosujesz na twarz?
Czy!Dr.Jart Silver bb cream"-dobrze kryje? i nie robi na skorze rozowego,pomaranczowego lub szarego odcienia?
Przestań się pytać - zacznij wreszcie próbować, propozycji masz już kilka. Bb kremy zachowują się róznie w zależności od skóry, poczytaj kilka stron do tyłu - jeden krem, u każdego inny kolor, u jednej ciemnieje u drugiej jaśnieje, jednej coś podkreśla, innej niekoniecznie. u kogoś maska, u kogoś innego baby-face.Nikt ci nie powie co będzie najlepsze dla ciebie konkretnie.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 23:38   #4846
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
"Pomarańczowy "jest jednym z tych, który nie daje aż takiej bombki, nawet czasami zdarza mi się go nie przypudrować.
U mnie dawał nieco efektu niby "glow" coś w tym stylu, pudrowałam go na nosie, czole i czasem brodzie (ale tu mam miejsca szczególnie świecące). Porównując go do scandala to orange świecił się bardziej.
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 07:43   #4847
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Po trzech tygodniach testowania różnych próbek bb creamów stwierdzam że niestety nie lubimy się ze skin79, a przynajmniej z tymi trzema które wypróbowałam. Były to: pomarańczowy, premier gold i oriental gold plus. Do mojej jasnej żółtawej mieszanej cery najlepiej dopasowywał się pomarańczowy. Odcien miał idealny, niestety do tej pory mam pozostałosci niespodzianek które (wszystkie trzy) zostawiły.

Od trzech dni testuję Misshę Cho Bo Yang nr1 i o dziwo mnie nie zapchał, pieknie się dopasował kolorystycznie, podgoił pozostałości po eksperymentach i nawet wczoraj w upalny dzień nałożyłam go na krem i dodatkowo filtr (30 eucerin) i nie spłynął, jedynie trochę się świecił. Szkoda tylko ze taki drogi bo bardzo mi się spodobał.
Ale na razie nie kupię pełnego wymiaru bo prosto z Korei od ideaseller_kr już do mnie leci The Face Shop Clean Face Oil-Free z korektorem złotym Skin79 (oby sie spisał lepiej niż poprzednicy). Czekam też na Innisfree Trouble Care od cosmetic.love.
Zmobilizowałam się, założyłam konto na ebayu i paypala i zaczynam szaleć
W zwiazku z tym że to moje pierwsze zakupy, powiedzcie mi proszę czy żeby podejrzeć swoją przesyłkę musze dostać od sprzedawcy numer, czy on będzie gdzieś na stronie ebaya? Dzisiaj dostałam maila systemowego że przesyłka wysłana ale nie mam pojęcia jak to sprawdzić.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 11:17   #4848
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
W zwiazku z tym że to moje pierwsze zakupy, powiedzcie mi proszę czy żeby podejrzeć swoją przesyłkę musze dostać od sprzedawcy numer, czy on będzie gdzieś na stronie ebaya? Dzisiaj dostałam maila systemowego że przesyłka wysłana ale nie mam pojęcia jak to sprawdzić.
czasem, po prawej stronie w rozwijanym menu jest opcja: śledź przesyłkę.
W innym przypadku sprzedawca musi Ci podać numer.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 11:41   #4849
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dzięki wielkie. Już dostałam numer i mogę śledzić przesyłkę Nie mogę się już doczekać
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 13:10   #4850
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

@ Bursztyn: wągrów brak, pory większe na policzkach poniżej oczu - krem mi to ładnie niweluje, nie są aż tak widoczne. Koloryt skóry mam zdecydowanie żółtawy i wszelkie podkłady w tonacji różowej wyglądały u mnie źle - a w dodatku mam bardzo czerwone włosy (nie rude; czerwone) i to niesamowicie podkreśla każde zaczerwienienie na twarzy, zwłaszcza przy skrzydełkach nosa. Dollish się sprawdza i tutaj.
Nakładam na serum + krem nawilżający, a potem matuję pudrem transparentnym. Trzyma się długo.

Jedyny mozliwy minus: ja mam jasną twarz, nie opalam jej, więc wyraźnie się odcina od ramion itp. A ten BB krem dopasowuje się do tonacji mojej skóry, ale nie przyciemnia niemal wcale, więc... mam dalej jasną twarz. Relatywnie, bo mi nie przeszkadza. Zamiast różu uzywam na policzki brązującego pudru mineralnego, omiatam nim też czoło u nasady włosów - i jest git.

Ale dziewczyny mają rację - zamów próbki i potestuj, to nie wyjdzie aż tak drogo, a każda próbka spokojnie starczy na 2 aplikacje, nie ma się co czaić.

Sama tak zrobię, bo mam dziką ochotę
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 15:21   #4851
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dobra dziewczyny zeby nie zbankruowac to bede kupowala probki jak na razie,az zanjde najodpowiedniejszy
Dziewczyny czy istnieje krem bb -w ktorym mozna nawet spac?
i czy przy dluzszym stosowaniu kremow bb -pory nie beda bardziej rozszerzone?
I jeszcze jedno Czy ktoras sie moze orientuje ktory z tych 3 kremow bb najbardziej kryje i wyglada zdrowo na skorze?

1.Dr.Jart Silver bb cream "?

2.Lioele Dollish veil vita bb cream ?
czy

3.Skin 79 Intense Classic bb cream " ?

Dziewczyny wlasnie przyszla do mnie przed godzinka paczka z kremem bb MISSHA PERFECT COVER- i NALOzylam juz go na twarz i (mam odcien 21 )-on JEST ZA SZARY!!!-nalozony na skore wyglada zbyt szarawo i jak teraz siedze z nim -to czuje jakby moja skora byla goraca bardzo CHOLERA!!! on chyba nie jest dla mnie -bo moja skora w nim NIEZBYT zdrowo wyglada skora na twarzy jest jakby bardzo goraca..-pod wplywem tego kremu bb..
Nie no teraz to sie wscieklam -do tego zamowilam pelne opakowanie 5 0ml...zaraz to zmyje -bo nie wytrzymam z tym ...
A tak sie napalilam...na ten krem bb czekalam tydzien czasu z niecierpiwoscia kiedy w koncu przyjdzie

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-05-21 o 17:31
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:49   #4852
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

dziewczyny, Polski Bursztyn nas chyba troluje - jedno i to samo "jaki krem,jakie krycie..." a teraz te bzdury o misshy
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 18:54   #4853
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
dziewczyny, Polski Bursztyn nas chyba troluje - jedno i to samo "jaki krem,jakie krycie..." a teraz te bzdury o misshy
podejrzewam że wcześniej nas i nie tylko trollowała jako whitejenny

Miała któraś z Was krem bb Lebelage?

http://farm7.static.flickr.com/6236/...127c7c0e_o.jpg

wpadła mi w oko seria Sun Prise z Etude House
http://www.ebay.com/sch/i.html?_trks...prise&_sacat=0

ktoś coś wie, zamawiał?

BB krem z Mistine ma jak na bb oczywiście niezłe "filtry"
http://lk.ioffer.com/i/mistine-bb-wh...0-pa-203165872

przepraszam że tyle pytam ale nie śledzę ostatnio wątków regularnie: był kiedyś zamawiany/rozbierany jakiś bb Mistine?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 19:45   #4854
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Tak o ten mi chodzi. Mnie nic nie pokreśla, a moja skóra jest sucha/normalna. A w ogóle jest jakiś bb matujący? One nie są od tego, chociaż czasami u kogoś któryś krem ewentualnie daje taki efekt. "Pomarańczowy "jest jednym z tych, który nie daje aż takiej bombki, nawet czasami zdarza mi się go nie przypudrować.
Czytałam opinie, że np. 79Pink podkreśla skórki i dr. Jart Silver ma matowe wykończenie. A ja szukam żółtka ale nie super jasnego, który nie podkreśli mi skórek na mieszanej skórze, wzięłabym Misshę 21 ale ona może mnie zapchać no i jest różowa.

A jakie wrażenia macie na temat Misshy Signature? Czy 21 jest taki sam jak w Misshy Cover?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 20:10   #4855
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
(..)
Dziewczyny czy istnieje krem bb -w ktorym mozna nawet spac?
i czy przy dluzszym stosowaniu kremow bb -pory nie beda bardziej rozszerzone?
(..)
Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość

Dziewczyny wlasnie przyszla do mnie przed godzinka paczka z kremem bb MISSHA PERFECT COVER- i NALOzylam juz go na twarz i (mam odcien 21 )-on JEST ZA SZARY!!! (..)
A tak sie napalilam...na ten krem bb czekalam tydzien czasu z niecierpiwoscia kiedy w koncu przyjdzie

nie ryzykowałabym z tym spaniem... w bb jest dużo silikonów, zapychają skórę
zresztą nie widzę sensu, jak masz problem z cerą to noc lepiej jakiś działający krem... na pory i niedoskonałości mogę od siebie polecić Vichy Normaderm na noc
albo jakąś maść...punktowo.. na pewno lepiej zadziała niż bebik one mają za mało substancji 'leczących', na szarym końcu się pałętają w składzie


co do Misshy ewidentnie Cię uczula zmywać i nie próbować z nią więcej....
ja od odcienia 21 wolę 23, używam zamiennie, wielkiej różnicy jak dla mnie nie ma w odcieniu, a wygląda dużo lepiej, zresztą to mój numer jeden wśród bebików
jakbyś chciała się jej pozbyć to w podpisie mam wątek wymiankowy, zajrzyj

acha co do 3 wymienionych bb przez Ciebie, nr 1 i 2 nie miałam
ale nr 3 jest szara, skoro Missha 21 Ci nie pasuje to ten całkowicie wg mnie Ci się nie spodoba..

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czytałam opinie, że np. 79Pink podkreśla skórki i dr. Jart Silver ma matowe wykończenie. A ja szukam żółtka ale nie super jasnego, który nie podkreśli mi skórek na mieszanej skórze, wzięłabym Misshę 21 ale ona może mnie zapchać no i jest różowa.

A jakie wrażenia macie na temat Misshy Signature? Czy 21 jest taki sam jak w Misshy Cover?
79Pink mi nie podkreśla suchych skórek
pod tym względem jest podobne do Misshy...

Missha 21 aż tak różowa nie jest, efektu 'świnki' nie ma
ja wolę odcień 23, używam zamiennie, czasem mieszam żeby jakoś tą 21 zużyć, ale 23 to jasny beż
może z 13 spróbuj, on ponoć nie ma wcale różowych tonów..

Edytowane przez jessica855
Czas edycji: 2012-05-21 o 20:12
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 20:29   #4856
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
dziewczyny, Polski Bursztyn nas chyba troluje - jedno i to samo "jaki krem,jakie krycie..." a teraz te bzdury o misshy
Nie troluje i to nie sa bzdury o missshy -bardzo mi nie podpasowal ten krem bb I nie polecam kremu misshy bb cream perfecto cover-dla cery nacznkowej-zazceriwnionej ,ani tlustej-on dusi skore...
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 20:42   #4857
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Nie troluje i to nie sa bzdury o missshy -bardzo mi nie podpasowal ten krem bb I nie polecam kremu misshy bb cream perfecto cover-dla cery nacznkowej-zazceriwnionej ,ani tlustej-on dusi skore...
Mnie nic nie dusi.
Dziewczyny uprzedzały - zacznij od próbek.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 20:43   #4858
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
podejrzewam że wcześniej nas i nie tylko trollowała jako whitejenny

Miała któraś z Was krem bb Lebelage?

http://farm7.static.flickr.com/6236/...127c7c0e_o.jpg

wpadła mi w oko seria Sun Prise z Etude House
http://www.ebay.com/sch/i.html?_trks...prise&_sacat=0

ktoś coś wie, zamawiał?

BB krem z Mistine ma jak na bb oczywiście niezłe "filtry"
http://lk.ioffer.com/i/mistine-bb-wh...0-pa-203165872

przepraszam że tyle pytam ale nie śledzę ostatnio wątków regularnie: był kiedyś zamawiany/rozbierany jakiś bb Mistine?
Ja mam ten różowy Lebelage, ale nic specjalnego. Dałam siostrze , kolor nawe całkiem ale nic nie robi a na pewno nie ma krycia. Ogólnie nie polecam.

Co do Misshy Perfect cover ja też nie lubie ( też dałam siostrze ) wyglądałam niezdrowo w niej ( nr 21) . Ale np już moja siostra o jaśniejszej karnacji wygląda w niej całkiem dobrze.
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:33   #4859
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Ja mam ten różowy Lebelage, ale nic specjalnego. Dałam siostrze , kolor nawe całkiem ale nic nie robi a na pewno nie ma krycia. Ogólnie nie polecam.

Co do Misshy Perfect cover ja też nie lubie ( też dałam siostrze ) wyglądałam niezdrowo w niej ( nr 21) . Ale np już moja siostra o jaśniejszej karnacji wygląda w niej całkiem dobrze.
a jakbyś jeszcze mogła powiedzieć jaki ma odcień, jak ma się do misshy #21(miałam też ten kolor i ja akurat misshe lubię) pytam bo gdzieś o oczy obił mi się swatch tego Lebelage- i wyglądał nieco oliwkowo i dość jasno
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:39   #4860
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość

nie ryzykowałabym z tym spaniem... w bb jest dużo silikonów, zapychają skórę
zresztą nie widzę sensu, jak masz problem z cerą to noc lepiej jakiś działający krem... na pory i niedoskonałości mogę od siebie polecić Vichy Normaderm na noc
albo jakąś maść...punktowo.. na pewno lepiej zadziała niż bebik one mają za mało substancji 'leczących', na szarym końcu się pałętają w składzie


co do Misshy ewidentnie Cię uczula zmywać i nie próbować z nią więcej....
ja od odcienia 21 wolę 23, używam zamiennie, wielkiej różnicy jak dla mnie nie ma w odcieniu, a wygląda dużo lepiej, zresztą to mój numer jeden wśród bebików
jakbyś chciała się jej pozbyć to w podpisie mam wątek wymiankowy, zajrzyj

acha co do 3 wymienionych bb przez Ciebie, nr 1 i 2 nie miałam
ale nr 3 jest szara, skoro Missha 21 Ci nie pasuje to ten całkowicie wg mnie Ci się nie spodoba..

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------



79Pink mi nie podkreśla suchych skórek
pod tym względem jest podobne do Misshy...

Missha 21 aż tak różowa nie jest, efektu 'świnki' nie ma
ja wolę odcień 23, używam zamiennie, czasem mieszam żeby jakoś tą 21 zużyć, ale 23 to jasny beż
może z 13 spróbuj, on ponoć nie ma wcale różowych tonów..
Piszesz o Signature? Tylko mój kolor to np. Healthy Mix 51, a na swatchach widać, że 13 z Cover jest dużo od niego jaśniejsza. A Cover ryzykować nie będę, za dużo z retinoidami i kwasami pracowałam, żeby ryzykować zapchanie.

A co powiecie o Lioele Beyond Solution i Triple? Triple jest ciemniejsza i bardziej kryje, ale czy któraś z nich bezpieczniejsza jest pod względem skórek?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.