Poszukiwana przyjaciółka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 15:47   #31
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Ej ja tak samo...bez wyprostowanych włosów nie wyjdę z domu mam nie dość że poniszczone od rozjaśniania to do tego to są takie niby to fale niby loki każdy włos w inną stronę no jedna wielka masakra Ale zainwestowałam w balsam do prostowania włosków i nakładam go przed samym użyciem prostownicy i efekt mi się trzyma nawet 2 dni

Co do planów to równe 2 weekendy z rzędu balowałam i dzisiaj to tylko kocyk , cappuccino , świeczuszki i dobra książka ...relaks jak się patrzy
a Tobie udanej imprezy
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 16:40   #32
Adamka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 111
GG do Adamka20
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Ja już uporałam się z włoskami chociaż tył pozostawia wiele do życzenia no ale cóż nic więcej nie poradzę
A więc do jutra kobietki..
uciekam na imprezkę
Adamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 18:29   #33
EnjoyTheDay
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 117
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

ja jestem z Poznania jestem w tej samej sytuacji, co Wy .
EnjoyTheDay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 18:48   #34
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez blondii_90 Pokaż wiadomość
Niech zgadnę...pewnie problemy z facetem?
Dokładnie ale dam rade my zawsze sobie dajemy rade

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez blondii_90 Pokaż wiadomość
Ej ja tak samo...bez wyprostowanych włosów nie wyjdę z domu mam nie dość że poniszczone od rozjaśniania to do tego to są takie niby to fale niby loki każdy włos w inną stronę no jedna wielka masakra Ale zainwestowałam w balsam do prostowania włosków i nakładam go przed samym użyciem prostownicy i efekt mi się trzyma nawet 2 dni

Cytat:
Napisane przez blondii_90 Pokaż wiadomość
Co do planów to równe 2 weekendy z rzędu balowałam i dzisiaj to tylko kocyk , cappuccino , świeczuszki i dobra książka ...relaks jak się patrzy
a Tobie udanej imprezy
A co do prostowania włosków ja bez wyprostowanych też z domu się nie ruszę. No chyba zę zwiąże w kitke lub kucyka ale grzywke i tak prostowac muszę ja też mam poniszczone od rozjaśniacza ale dziaij na noc zrobie kuracje z kremu nivea zobaczymy jakie bd tego efekty ja relaksik zaczynam od jutra dzisiaj pełen odpoczynek

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Adamka20 Pokaż wiadomość
Ja już uporałam się z włoskami chociaż tył pozostawia wiele do życzenia no ale cóż nic więcej nie poradzę
A więc do jutra kobietki..
uciekam na imprezkę
Do jutra kochana
udanej dzampressski
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 19:57   #35
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Wink Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Ja codziennie prostuje, co miesiąc rozjaśniam i moje włosy to po prostu siano, łamią mi się i strasznie wypadają Próbowałam już wszystkiego ale to dosłownie, co 2 dni maseczki, jedwab i powoli wracają do fajnego stanu ale muszę się w końcu przełamać i schować prostownicę głęboko do szuflady ale chyba jestem uzależniona hehe

Idę wziąć gorrrącą kąpiel i wskakuję pod kołderkę
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 20:12   #36
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez blondii_90 Pokaż wiadomość
Ja codziennie prostuje, co miesiąc rozjaśniam i moje włosy to po prostu siano, łamią mi się i strasznie wypadają Próbowałam już wszystkiego ale to dosłownie, co 2 dni maseczki, jedwab i powoli wracają do fajnego stanu ale muszę się w końcu przełamać i schować prostownicę głęboko do szuflady ale chyba jestem uzależniona hehe

Idę wziąć gorrrącą kąpiel i wskakuję pod kołderkę
Ja ostatnio robiłam maseczkę z zółtek olejku rycynowego i nafty kosmetycznej powiem ci że efekt super. Zero wypadających włosów. A chyba trochę mi się popaliły włosy. ale regularnie stosuje kuracje maseczkowe po pare godzin i pomaga ale po tej ostatniej maseczce jest duzo duzo lepiej jedynie tylko musze obciac końcówki czemu co miesiąc rozjasniasz włoski?

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Ja też zaraz pod prysznic i pod kolderke ;P
W sumie właśnie leże pod kocykiem :P
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 20:35   #37
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez paulinad138 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio robiłam maseczkę z zółtek olejku rycynowego i nafty kosmetycznej powiem ci że efekt super. Zero wypadających włosów. A chyba trochę mi się popaliły włosy. ale regularnie stosuje kuracje maseczkowe po pare godzin i pomaga ale po tej ostatniej maseczce jest duzo duzo lepiej jedynie tylko musze obciac końcówki czemu co miesiąc rozjasniasz włoski?

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Ja też zaraz pod prysznic i pod kolderke ;P
W sumie właśnie leże pod kocykiem :P
Ale to już po pierwszym użyciu włoski Ci przestały wypadać? Napisz mi jak to się robi ile czego trzeba dać, kurczę jak tak zachwalasz to muszę koniecznie wypróbować ja z domowych sposobów to w żaden sposób nie podratowałam włosków...jednak kosmetyki bardziej zadbały o lepszą kondycję włosa...

No odrosty co miesiąc robię a wiadomo jak blond niszczy... :/ ale jakoś sobie nie wyobrażam być brunetką, mimo że same minusy to i tak chodzę i się farbuję na ten blondzik haha :P ale ponarzekać na coś trzeba, prawda?

a Ty tak zmieniając temat to studiujesz, pracujesz?
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 20:55   #38
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez blondii_90 Pokaż wiadomość
Ale to już po pierwszym użyciu włoski Ci przestały wypadać? Napisz mi jak to się robi ile czego trzeba dać, kurczę jak tak zachwalasz to muszę koniecznie wypróbować ja z domowych sposobów to w żaden sposób nie podratowałam włosków...jednak kosmetyki bardziej zadbały o lepszą kondycję włosa...

No odrosty co miesiąc robię a wiadomo jak blond niszczy... :/ ale jakoś sobie nie wyobrażam być brunetką, mimo że same minusy to i tak chodzę i się farbuję na ten blondzik haha :P ale ponarzekać na coś trzeba, prawda?

a Ty tak zmieniając temat to studiujesz, pracujesz?
Właśnie to jest kurczę dziwne, że zastosowałam to pierwszy raz z takimi składnikami jak podałam a wczesniej tez raz probowalam ale wtedy bez olejku rycynowego bo nie mialam w domu a chcialam ratowac moje wloski ;P ja mam dłuższe włosy trochę za zapięcie od stanika więc daje tak 4 zółtka 2 lyżki olejku rycynowego 2 łyżki nafty kosmetycznej i 3 Łyżki maski kallos możesz też dać zamiast maski jaką odżywke to mieszasz nakladasz na wlosy i wsmarowujesz tez w cebulki :P Zawijasz to wszytsko w czepek chodzisz z tym najfluzej jak tylko mozesz nawet pare godzin :P potem myje glowe wykrecam dokladnie wloski osuszam trochę recznikiem potem nakladam maske duzo maski tez zawijam w czepek i recznik i tez chodze tyle ile mogę :P przeważnie chodze z jednym i drugim do 2 godzin :P jak mam wolny wieczorek oczywiście dziś spróbuję maseczki z kremu nivea trzymanym do rana slyszlaam ze pomaga na popalone wlosy

próbowałaś maski kallosa? badz krem mleczny z placenty można kupić na allegro

Ja pracuję niestety byłam leniem i na studnia nie poszłam bo żaden kierunek mi nie podszedł

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

To tak ci włoski szybko rosną, że po miesiacu musisz już robić odrosty?
Tak ja właśnie byłam blondynka zapragnelam byc brunetka a wyszlam czarnula :P poczym znowu zapragnełam wrócić do blondu i teraz na głowie mam tego efekty ale damy rade tak jak pisalam wyzej wystarczy podciac zniszczone koncowki i robic te maseczki i bedzie gites ja też już nie chce być brunetka jeszcze w paździeniky byłam brunetka a od 2 tygodni jestem blondynka

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Ja obecnie mam te maski
http://allegro.pl/kallos-maska-na-ly...077824913.html
nie patrz na to co tam pisze są naprawde dobre :P
http://allegro.pl/bingo-spa-maska-do...048333997.html ta czeka na pólce aż ją wypróbuje :P
http://allegro.pl/na-prezent-crema-a...076501745.html zapach po prostu bomba
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 21:00   #39
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Aha aha dzięki jak kupie sobie składniki to od razu będę działać bo na dzień dzisiejszy nie jestem w posiadaniu olejku rycynowego
...ale co Ty taki zwykły krem Nivea do buzi nakładasz na włosy ? dobrze Cię zrozumiałam? pierwszy raz słyszę...on jest tak tłusty że później możesz mieć problemy z domyciem włosków :P

Z "Kallosa" mam balsam do prostowania włosów...rewelacja jak dla mnie, daje połysk i odżywia...ja ogólnie używam maseczki do włosów od Johnego Frieda jak narazie tylko to mi się sprawdza i widzę naprawdę znaczne efekty

No rosną mi włoski chyba jak każdemu człowiekowi haha :P ale strasznie mnie odrzuca widok nawet choć małych odrostów...nie mogę na siebie wtedy patrzeć więc wolę dla lepszego samopoczucia to pofarbowac

...a to miałaś dekoloryzację że tak szybko przeskoczyłaś z czarnego na blond?
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 21:09   #40
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez blondii_90 Pokaż wiadomość
Aha aha dzięki jak kupie sobie składniki to od razu będę działać bo na dzień dzisiejszy nie jestem w posiadaniu olejku rycynowego
...ale co Ty taki zwykły krem Nivea do buzi nakładasz na włosy ? dobrze Cię zrozumiałam? pierwszy raz słyszę...on jest tak tłusty że później możesz mieć problemy z domyciem włosków :P

Z "Kallosa" mam balsam do prostowania włosów...rewelacja jak dla mnie, daje połysk i odżywia...ja ogólnie używam maseczki do włosów od Johnego Frieda jak narazie tylko to mi się sprawdza i widzę naprawdę znaczne efekty

No rosną mi włoski chyba jak każdemu człowiekowi haha :P ale strasznie mnie odrzuca widok nawet choć małych odrostów...nie mogę na siebie wtedy patrzeć więc wolę dla lepszego samopoczucia to pofarbowac

...a to miałaś dekoloryzację że tak szybko przeskoczyłaś z czarnego na blond?
tak bardzo dobrze zrozumiałaś :P taki krem nivea do twarzy :P slyszalam ze pomaga na spalone włosy wiesz chce sprobować jeśli to ma dać fajny efekt :P a jutro w sumie dopiero wychodzę na wieczo więc jak coś to umyję sie włosy z 2 razy bądz 3 też słyszałam o tym pierwszy raz hehe

Myślałam ze rosną ci tak że masz duże odrosty :P Wiem o co chodzi jak mam blond włosy to tez mnie dobijaja najmniejsze odrościki nawet te ktore ledwo co widac hehe ;P

Nie pierw z czarnego rozjasniacz i tak zeszlam do kasztanu potem raz pasemka drugi raz pasemka :P aż wkoncu sie wkurzylam i dalam rozjasniacz na leb po czym farbe :P mam teraz taki miodowy blondzik chcialabym uzyskac taki bardzo jasny kolor nie wiem jaka farba bd dobra rozjasniacz nie wchodzi w gre myslalam o wellatonie bardzo jasny naturalny blond
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 21:26   #41
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Właśnie sobie o tym poczytałam troszkę w necie i ten krem Nivea jest dobry ponoć na rozdwojone końcówki więc a nóż Ci to coś da, spróbuj i jutro napisz jak efekty

...To Ty sama sobie w domku rozjaśniałaś włoski czy u fryzjera? Bo mając czarne włosy powinnaś schodzić powoli poprzez pasemka bo od razu walić rozjaśniaczem po całej głowie to nie najlepszy pomysł biorąc pod uwagę efekt końcowy "żółto rudych" włosów
też miałam kiedyś taki słomowy miodowy blond i fryzjerka powiedziała że na taki kolor farba nie chyci i potraktowała mnie rozjaśniaczem co i po tym miałam lekko żółte więc farba Ci na bank nie zrobi efektu jasnego blondziku niestety :P
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 21:34   #42
chocarome
Raczkowanie
 
Avatar chocarome
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 332
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez EnjoyTheDay Pokaż wiadomość
ja jestem z Poznania jestem w tej samej sytuacji, co Wy .
O, kolejna osoba z Poznania!
chocarome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 21:54   #43
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez blondii_90 Pokaż wiadomość
Właśnie sobie o tym poczytałam troszkę w necie i ten krem Nivea jest dobry ponoć na rozdwojone końcówki więc a nóż Ci to coś da, spróbuj i jutro napisz jak efekty

...To Ty sama sobie w domku rozjaśniałaś włoski czy u fryzjera? Bo mając czarne włosy powinnaś schodzić powoli poprzez pasemka bo od razu walić rozjaśniaczem po całej głowie to nie najlepszy pomysł biorąc pod uwagę efekt końcowy "żółto rudych" włosów
też miałam kiedyś taki słomowy miodowy blond i fryzjerka powiedziała że na taki kolor farba nie chyci i potraktowała mnie rozjaśniaczem co i po tym miałam lekko żółte więc farba Ci na bank nie zrobi efektu jasnego blondziku niestety :P

Kremik już na włoski nałożony mowisz że pomoże na końcówki? ajaja może uratuje moje zniszczone końcówki przed ścięciem zapuszczałam wlosy od 2,5 lat dlatego nie chce scinac chce zapuszczać dalej pierw z czarnych dałam rozjaśniacz żeby zejść do brązu potem odczekalam z 2,5 miesiąca poszłam do fryzjera za pierwszym razem na pasemka jak mialam odrostu znowu poszlam do fryzjera na pasemka a nastepnym razem juz położylam sobie rozjaśniacz tak to wyglądało nie na rozjaśniacz nie ma nawet mowy :P chyba :P jak odbuduja mi sie wlosy to tak :P najwyżej zrobie farba troche musi mi cos rozjaśnić i tak może za 3 razem wyjdzie mi wymarzony kolor jaki chce
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 22:10   #44
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Ale nie bój się ścinać końcówek...właśnie że im rzadziej to robisz to włosy Ci się coraz bardziej rozdwajają...włosy długie są obciążone i potrzebują pielęgnacji , końcoweczki powinno się podcinać co miesiąc po 1cm wtedy najszybiej rosną :P

ja już będę uciekać pod kołderkę bo spaaać mi się chcę...do jutra, miłego wieczorku
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 22:13   #45
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez blondii_90 Pokaż wiadomość
Ale nie bój się ścinać końcówek...właśnie że im rzadziej to robisz to włosy Ci się coraz bardziej rozdwajają...włosy długie są obciążone i potrzebują pielęgnacji , końcoweczki powinno się podcinać co miesiąc po 1cm wtedy najszybiej rosną :P

ja już będę uciekać pod kołderkę bo spaaać mi się chcę...do jutra, miłego wieczorku
Właśnie tego podcinania nie rozumiem bo to co mi urośnie przez miesiąc to zetne i tak wkołko :P Wiec jak mi mają urosnąć :P nie rozumiem tego własnie ale pojde za twoja rada

okey dziękuje do juterka dobranoc
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 13:44   #46
Adamka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 111
GG do Adamka20
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Dzień dobry
Widzę że pogaduchy do późnych godzin były
Ja niedawno wstałam.... głowa strasznie boli , nie mam siły na nic, masakra , ale warto było
Dzisiaj od rana gotowanie dla całej rodzinki i jeszcze im było źle że delikatnie schabowe przypaliłam ;/ A ja tak się starałam
A co do farbowania to ja ostatnio skusiłam się na dekoloryzację .... z ciemnego brązu zrobiłam sobie rudy
A co do całego wątku to nie sądziłam że aż tak się rozwinie cieszy mnie to bardzo , że nawet Poznanianki się odezwały
Jakie plany na dziś macie ??
Adamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 17:44   #47
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez Adamka20 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Widzę że pogaduchy do późnych godzin były
Ja niedawno wstałam.... głowa strasznie boli , nie mam siły na nic, masakra , ale warto było
Dzisiaj od rana gotowanie dla całej rodzinki i jeszcze im było źle że delikatnie schabowe przypaliłam ;/ A ja tak się starałam
A co do farbowania to ja ostatnio skusiłam się na dekoloryzację .... z ciemnego brązu zrobiłam sobie rudy
A co do całego wątku to nie sądziłam że aż tak się rozwinie cieszy mnie to bardzo , że nawet Poznanianki się odezwały
Jakie plany na dziś macie ??
Tak wiem coś o tym ja dzisiaj jak tylko wstałam zmywałam moją maseczke :P powiem wam że umyłam głowe pod rząd 3 razy tak wrazie czego :P tłustych nie małam odratowały się moje końcówki nawet ale podciąć i tak pedetnę :P i dalej robiłam pierogi na obiad tyle mi zeszło przy tym czasu że dopiero z kuchni wyszłam Cieszę się, że wieczór ci się udał ja żałuje że zeszłam do blondu bo mimo to że włosy są po mału w coraz lepszym stanie to wolałabym miec włosy w bardzo dobrym stanie takie jakie miałam ( kolor ) no ale co poradzę teraz.. zwłaszcza że i tak nie zrobię sobie na razie wymarzonego koloru Ja właśnię się szykuję lecę pod prysznic potem malowanko prostowanie włosków itd :P i jade dziś do mojego wiec bd laseczki w poniedziałek no może jutro jeśli uda mi sie złapać necika na chwilke :P a jeszcze dostałam okres brzuch cholernie bolii Udanego weekendziku kochane

Edytowane przez paulinad138
Czas edycji: 2012-02-04 o 17:46
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 16:34   #48
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cześć kochane
Ja dopiero co wróciłam od mojego faceta, spędziłam spokojny i uroczy weekend a Wy jak tam?
kurcze jutro mam rozmowę o pracę i już teraz się troszkę stresuje ehh... Trzymajcie za mnie kciuki
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 19:32   #49
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Hejka dziewuszki

Co tam u Was? Ja co prawda jeszcze nie wróciłam ale dorwałam już necika dobrych kilka razy

Blondi nie martw się na pewno wszystko bd dobrze trzymam mocno kciuki a właściwie podajmy swoje imiona pamiętam jak w marcu rok temu się stresowałam jak szłam na rozmowę w sprawie stażu :P a okazało się że od razu na dzień dobry mamy testy po tym musiałam uczyć się 11 kartek na drugi dzień szook po prostu :O ale jakoś się załapałam po 3 miesięcznym stażu dostałam umowę o pracę na rok mam do maja mam nadzieję że mi przedłużą u mnie ciężko było pracę znaleźć musiałam zacząć od stażu a wy uczycie się jeszcze? Pewnie ja tylko jestem takim leniem :P
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 19:36   #50
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Przyłączam się do wątku, choć jestem z Wawy, ale mam podobną sytuację ^^" No, w sumie nie jestem z Wawy, przeprowadziłam się tu niedawno, mam praktycznie zero własnych znajomych, a ci co są, ze względu na środowisko w którym się obracam, są sporo młodsi [ciężko mi wyciągać na piwo liecealiste, a i oni średnio chętnie ze mna chca gdzie iść - mam 24 lata ].

Umieram siedząc tylko z TŻ, który bardzo rozrywkowy nie jest i rzadko gdzies wychodząc i rozmawiając z ludźmi, także no :P Tyle słowem wstępu.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 20:04   #51
Adamka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 111
GG do Adamka20
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Witam
Ja leczę kaca po weekendzie , nawet dzisiaj skusiłam się na solarium chociaż nigdy z niego nie korzystałam
A co do imion , Paulina chyba pytała to mam na imię Maksymiliana
tylko bez śmiechów proszę
A u Was widzę moje kochane weekendzik udany
I bym zapomniała witamy koleżankę z Wawy
Blondi ,powodzenia jutro !!!

Paulina pytała czy się jeszcze uczymy , Ja się jeszcze uczę

Edytowane przez Adamka20
Czas edycji: 2012-02-05 o 20:19
Adamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 20:25   #52
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Nie dziękuję żeby nie zapeszyć
Ja mam już nie jedną pracę za sobą i mimo że na pozór jestem zawsze raczej taka wyluzowana i wygadana to na rozmowach kwalifikacyjnych zawsze mnie brzuch boli ze stresu ale to chyba normalne bo człowiek chcę wypaść jak najlepiej i przede wszystkim załapać te robotę
Myślałam o tym żeby wyjechać gdzieś za granicę do pracy ale jakoś tak samej to się chyba jednak troszkę boję heh

Paulinko nie jesteś sama ja też nie jestem po żadnych studiach i specjalnie na to nie narzekam teraz nawet osoby po skończonej szkole mają trudności ze znalezieniem pracy...


Dziewczyny mam w ogóle problem może któraś mnie poratuje....chcę wstawić zdjęcie do Cv przez Worda ale kurczę wyświetla mi tylko taką małą ikonkę obrazku a nie zdjęcie i coż z tym zrobić ? :/
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 20:46   #53
Adamka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 111
GG do Adamka20
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Dziewczyny mam w ogóle problem może któraś mnie poratuje....chcę wstawić zdjęcie do Cv przez Worda ale kurczę wyświetla mi tylko taką małą ikonkę obrazku a nie zdjęcie i coż z tym zrobić ? :/[/QUOT


Na tym to ja się akurat nie znam niestety
Adamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 21:42   #54
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

A zdjęcie normalnie się otwiera? W sensie czy sam plik nie jest uszkodzony.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 22:13   #55
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Tak weekendzik chyba nam wszystkim się udał ;P ale jak pomyślę ze nie długo trzeba się kłąść i rano wcześnie wstać do pracy to aż mnie trafia właśnie siędzę z jajkiem na głowie czyt. Maseczka o której pisałam wcześniej :P Co do imienia kochana to nic nie bd sie śmiać nikt przeciez sobie niestety imion nie wybierał szkodaa...

Hmm kurcze nie wiem co z tym wordem też zbytnio się nie znam na tych sprawach więc nic nie pomogę inaczej gdybym to może zobaczyła
No to widzę że nie tylko ja jestem leniem i nie poszłam na studia jakoś żaden kierunek mi nie podpasował a jak już to za daleko

Kupiłam sobie jeszcze dzisiaj szampon z joanny specjalny ktory nadaje odcien platynowy zobaczymy co zrobi z moich włoskow chcialabym mieć jasne ale na rozjasniacz na razie nie ma mowy

Edytowane przez paulinad138
Czas edycji: 2012-02-05 o 22:15
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 01:02   #56
Moireach
Raczkowanie
 
Avatar Moireach
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 93
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Też się przyłączam, mieszkam w Wawie, mam 25 lat i większość moich znajomości ze studiów umarła śmiercią naturalną po ostatnim roku... Bardzo imprezowa nie jestem, ale nudzi mnie już dom->praca->dom w kółko. Fajnie byłoby czasem spotkać się z kimś na babskie pogaduchy
Moireach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 09:38   #57
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość
Też się przyłączam, mieszkam w Wawie, mam 25 lat i większość moich znajomości ze studiów umarła śmiercią naturalną po ostatnim roku... Bardzo imprezowa nie jestem, ale nudzi mnie już dom->praca->dom w kółko. Fajnie byłoby czasem spotkać się z kimś na babskie pogaduchy

Witamy kolejna koleżankę z Wawy
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 09:53   #58
Adamka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 111
GG do Adamka20
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Dzień dobry
Tak sobie pomyślałam że skoro tyle się nas uzbierało , to czas by zacząć myśleć o jakimś spotkaniu Tylko teraz się zastanawiam gdzie by to spotkanie miało się odbyć , bo i Warszawa i Poznań i Zielona Góra , Żory i ja Dąbrowa Górnicza mamy zbieranine z całej Polski
macie jakieś propozycje ??
Adamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 10:17   #59
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez Adamka20 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Tak sobie pomyślałam że skoro tyle się nas uzbierało , to czas by zacząć myśleć o jakimś spotkaniu Tylko teraz się zastanawiam gdzie by to spotkanie miało się odbyć , bo i Warszawa i Poznań i Zielona Góra , Żory i ja Dąbrowa Górnicza mamy zbieranine z całej Polski
macie jakieś propozycje ??
I jeszcze Lubin :P ale to w sumie niedaleko Ciebie :P
Ciężko bd teraz wybrać miejscowość :P
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 10:24   #60
Adamka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 111
GG do Adamka20
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez paulinad138 Pokaż wiadomość
I jeszcze Lubin :P ale to w sumie niedaleko Ciebie :P
Ciężko bd teraz wybrać miejscowość :P
Oj przepraszam Paulinko ,zapomniałam o Lubinie
BO tak naprawdę żeby się spotkać to ze wszystkimi dziewuszkami trzeba obrać jakaś dogodnĄ lokalizację , ale na relacji Warszawa i np.dg to tak myślałam łodź aleee ... jechać kilka godzin na kilka godzin i wracać kilka godzin to masakra ..
A szczerze zakładając ten wątek chodziło mi właśnie o spotkania realne
Adamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.