Czy moja dziewczyna jest w ciąży. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-14, 22:11   #1
cessel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16

Czy moja dziewczyna jest w ciąży.


Ja i moja dziewczyna mamy po 17lat jesteśmy ze sobą od ponad 3lat,a seks uprawiamy od roku.Po,przed stosunkiem i w czasie seksu oralnego przytualamy się,wchodzimy na siebie,niejednokrotnie mój penis dotykał jej miejsc intymnych.
Kilka dni temu zwymiotowala, od tak sobie, gdy siedzieliśmy w parku,zlekcewazylem to bo przecież może się to zdarzyć każdemu.Jednak przedwczoraj usłyszałem urywek rozmowy mojej dziewczyny z jej najlepszą kolezanką i wywnioskowalem, że okres jej się spóźnia...rozmawiałem z nią o tym i faktycznie tak jest,ale jak twierdzi kiedyś już się to jej zdarzyło.Chciałbym aby zrobiła test, ale ona odmawia. Co robić?
Czy mogło dojść do zapłodnienia podczas takich zabaw?Oczywiście nie wykluczam że mój penis był podczas nich suchy.
Jeśli tak to w jaki sposób mam ją nakłonić do tego testu.
Proszę o naprawdę proste odpowiedzi.
cessel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 22:25   #2
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Cytat:
Napisane przez cessel Pokaż wiadomość
Ja i moja dziewczyna mamy po 17lat jesteśmy ze sobą od ponad 3lat,a seks uprawiamy od roku.Po,przed stosunkiem i w czasie seksu oralnego przytualamy się,wchodzimy na siebie,niejednokrotnie mój penis dotykał jej miejsc intymnych.
Kilka dni temu zwymiotowala, od tak sobie, gdy siedzieliśmy w parku,zlekcewazylem to bo przecież może się to zdarzyć każdemu.Jednak przedwczoraj usłyszałem urywek rozmowy mojej dziewczyny z jej najlepszą kolezanką i wywnioskowalem, że okres jej się spóźnia...rozmawiałem z nią o tym i faktycznie tak jest,ale jak twierdzi kiedyś już się to jej zdarzyło.Chciałbym aby zrobiła test, ale ona odmawia. Co robić?
Czy mogło dojść do zapłodnienia podczas takich zabaw?Oczywiście nie wykluczam że mój penis był podczas nich suchy.
Jeśli tak to w jaki sposób mam ją nakłonić do tego testu.
Proszę o naprawdę proste odpowiedzi.
to jak to jest uprawiacie ten seks czy nie? jesli tak to oczywiście jest ryzyko,że zaszła w ciążę.Ale jesli to tylko seks oralny możesz być spokojny.
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 22:28   #3
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Autorze, a zabezpieczacie się podczas seksu?
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 23:15   #4
cessel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Uprawiamy sex, ale zawsze się zabezpieczający.
To, że od seksu oralnego zajść nie można to wiem,chodzi mi bardziej o czułość po seksie(gdy już jestem bez prezerwatywy) lub w czasie oralnego,gdy chce przejść z okolic jej ud do piersi czy twarzy,leze na niej(lub ona na mnie), a mój czlonek dotyka jej pochwy i gdyby coś z członka ulecialo na pochwe.Jak daleko w narządach kobiety musi dotrzeć sperma aby to zapłodnienie zaszło?
cessel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 23:21   #5
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Dlaczego nie chce zrobić testu?
A może już go zrobiła tylko nie chce podzielić się wynikiem..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 23:39   #6
cessel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Nie chce zrobić bo"nie jest w ciąży, a poza tym nie będzie robiła z siebie idiotki".Właśnie tego sie obawiam, że już zrobiła i wyszedł pozytywny...i boi się powiedziec....
W ogóle jest możliwe zapłodnienie w sposób jaki opisałem w poprzednim poscie i czy to opóźnianie się okresu może występować w innym przypadku niż zajście w ciążę?
cessel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 23:45   #7
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Cytat:
Napisane przez cessel Pokaż wiadomość
Nie chce zrobić bo"nie jest w ciąży, a poza tym nie będzie robiła z siebie idiotki".Właśnie tego sie obawiam, że już zrobiła i wyszedł pozytywny...i boi się powiedziec....
W ogóle jest możliwe zapłodnienie w sposób jaki opisałem w poprzednim poscie i czy to opóźnianie się okresu może występować w innym przypadku niż zajście w ciążę?
Oczywiście, że może okres się opóźnić z innych powodów. Zagoogluj "dlaczego spóźnia mi się okres" lub "przyczyny opóźnienia okresu" i poczytaj.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 23:51   #8
cessel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

No ok a z tym zapłodnieniem to może być?
A są takie testy ciazowy np na sline?Bo nie wiem czy ją przekonamy do tradycyjnego.
cessel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 00:13   #9
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Cytat:
Napisane przez cessel Pokaż wiadomość
No ok a z tym zapłodnieniem to może być?
A są takie testy ciazowy np na sline?Bo nie wiem czy ją przekonamy do tradycyjnego.
Niestety, nie ma Jeżeli ona się wstydzi, to może Ty kup jej test.
Jeżeli penis tylko dotykał pochwy, to plemniki się nie przemieszczą same z siebie i nie zapłodnią komórki.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.

Edytowane przez cherry_flamme
Czas edycji: 2012-10-15 o 00:15
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 00:26   #10
cessel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Test kupiłem już.Jak na nią wpłynąć aby wykonała ten test? Powiedzieć,że jeśli nie zrobi to odejdę?Szantażować, że wrzuce jej nagie zdjęcia które jej robiłem na facebooka? Nie wiem już...
Nawet jeśli nie był suchy, a ona/ja potem robiła/em dobrze palcem?
cessel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 00:35   #11
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Cytat:
Napisane przez cessel Pokaż wiadomość
Test kupiłem już.Jak na nią wpłynąć aby wykonała ten test? Powiedzieć,że jeśli nie zrobi to odejdę?Szantażować, że wrzuce jej nagie zdjęcia które jej robiłem na facebooka? Nie wiem już...
Nawet jeśli nie był suchy, a ona/ja potem robiła/em dobrze palcem?
Chyba zmysły człowieku postradałeś. Tak zachowują się dorośli ludzie, którzy się kochają?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 00:42   #12
cessel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Fakt nic glupszego wymyślić nie mogłem..:No to jak mam ją, w sposób cywilizowany, zachęcić do zrobienia tego testu, nie mogę już normalnie myśleć,ciągle myślę o ciąży, co bedzie jeśli zaszła...
Muszę ją jakoś przekonać,żeby zrobiła.Masz może jakis realny pomysł?
cessel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 00:47   #13
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Cytat:
Napisane przez cessel Pokaż wiadomość
Fakt nic glupszego wymyślić nie mogłem..:No to jak mam ją, w sposób cywilizowany, zachęcić do zrobienia tego testu, nie mogę już normalnie myśleć,ciągle myślę o ciąży, co bedzie jeśli zaszła...
Muszę ją jakoś przekonać,żeby zrobiła.Masz może jakis realny pomysł?
Wyluzuj, i tak obsesyjne myślenie na ten temat nic już nie zmieni. Porozmawiaj z nią na spokojnie. Albo z tą przyjaciółką jeśli ona nie chce. Jeśli jest faktycznie w ciąży to w końcu zechce rozmawiać, uwierz. Choć z tego Twojego opisu wnioskując raczej nie jest. no i na przyszłość zabezpiecz się tak, aby nie wariować tak jak teraz ze stresu.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 00:53   #14
cessel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Ok tak też zrobie.Dzięki o ew. powodzeniu, niepowodzeniu napisze jutro.
cessel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 01:07   #15
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Młody na tabletke po i tak jest już za późno wiec zostaje wam aborcja za granicą do ktoregos tam miesiąca poczekaj z miesiąc od teraz czy dostanie okresu i dopiero panikuj.Jest głupia,że nie chce zrobić testu ale znam dziewczyny ktore panikują czy nie są w ciąży ale testu nigdy nie zrobią bo sie boją wyniku i wolą sie stresować
Lub namów ją by sie wysikała w butelke bo masz kibel zepsuty i sam sprawdz [instrukcja w opakowaniu]
A wymiotować mogła z różnych powodów.
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 07:15   #16
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Młody na tabletke po i tak jest już za późno wiec zostaje wam aborcja za granicą do ktoregos tam miesiąca poczekaj z miesiąc od teraz czy dostanie okresu i dopiero panikuj.Jest głupia,że nie chce zrobić testu ale znam dziewczyny ktore panikują czy nie są w ciąży ale testu nigdy nie zrobią bo sie boją wyniku i wolą sie stresować
Lub namów ją by sie wysikała w butelke bo masz kibel zepsuty i sam sprawdz [instrukcja w opakowaniu]
A wymiotować mogła z różnych powodów.
Co za pomysł w ogóle z tym sikaniem w butelke;/ Zauważ po pierwsze że mocz musi być poranny, no i chyba raczej Autor musiałby to zrobić od razu. Już abstrahując od tego, że w ogóle sam pomysł jest jak dla mnie absurdalny.
Co do aborcji za granicą to też bez komentarza. Nie ma co straszyć Autora,że jego dziewczyna jest w ciąży, choć tak być niestety może.
Dziewczyna musi zrobić test, bo sama nie będąc pewna wyniku będzie się stresować , co może wpłynąć na kolejne dni opóźnienia miesiączki.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 09:09   #17
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Cytat:
Napisane przez cessel Pokaż wiadomość
Test kupiłem już.Jak na nią wpłynąć aby wykonała ten test? Powiedzieć,że jeśli nie zrobi to odejdę?Szantażować, że wrzuce jej nagie zdjęcia które jej robiłem na facebooka? Nie wiem już...
Nawet jeśli nie był suchy, a ona/ja potem robiła/em dobrze palcem?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 09:20   #18
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Jeśli ja kochasz i chcesz z nią być, chcesz dziecka, to ją o tym przekonaj, może ona się boi o swoją przyszlość. Pogadajcie na spokojnie, zrobcie test, razem, (tzn oczywoiście nie chodzi mi o wspólne pójscie do łazienki), bądż przy niej, poczekajcie razem na wynik, bedzie wam obojgu łatwiej.

Co do zajścia w ciążę po takich zabawach - jest ryzyko. jak to mawiał mój były - plemniki są przebiegłe.
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 09:45   #19
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Przede wszystkim to zachowujecie się oboje po gówniarsku i może warto sobie dać jeszcze czas na ten seks.
Nie szantażuj, nie nakłaniaj. Wspieraj.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 13:40   #20
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

jeżeli jeździsz jej tym penisem bez prezerwatywy po drogach rodnych....to masz się czego bać, poza tym widać,że nie jesteś obeznany by się się za ten seks brać.
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 13:42   #21
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Cytat:
Napisane przez adela50 Pokaż wiadomość
jeżeli jeździsz jej tym penisem bez prezerwatywy po drogach rodnych....to masz się czego bać, poza tym widać,że nie jesteś obeznany by się się za ten seks brać.
Ty też nie jesteś Jeździ jej po drogach rodnych? a ty wiesz co to są drogi rodne??!
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 13:56   #22
dreamlady12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 42
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

niechce Cię straszyc ale ciąża jest możliwa, niech jak najszybciej zrobi ten bo to czekanie Was zabije
dreamlady12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 15:58   #23
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Co za pomysł w ogóle z tym sikaniem w butelke;/ Zauważ po pierwsze że mocz musi być poranny, no i chyba raczej Autor musiałby to zrobić od razu. Już abstrahując od tego, że w ogóle sam pomysł jest jak dla mnie absurdalny.
Co do aborcji za granicą to też bez komentarza. Nie ma co straszyć Autora,że jego dziewczyna jest w ciąży, choć tak być niestety może.
Dziewczyna musi zrobić test, bo sama nie będąc pewna wyniku będzie się stresować , co może wpłynąć na kolejne dni opóźnienia miesiączki.
Jak ma jej wrzucać zdjęcia nago na fb to z dwoja złego butelka lepsza,a i on sie uspokoi.Lepiej żeby latał za nią z butelką poza tym nawet z moczu rannego może wyjść,że nie jest - a bedzie [ wbrew pozorom sporo przypadków]
A dziewczyna nie chce testu i jak ją zmusisz?
Kazdy ma prawo do swojego zdania o aborcji. Po za tym myśle,że chłopak słyszał już to słowo i zna jego znaczenie i też pewnie przeszło przez głowe w takiej sytuacji
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 17:57   #24
cessel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Ufff...
Wystarczyło spojrzeć w oczy, porozmawiać,wesprzeć..Ona też się obawiała,że mogła zajśc,bała się zrobić test...na szczęście zrobiliśmy(ja raczej w sposób mentalny uczestniczyłem w tym wydarzeniu) ten test i wyszedł negatywny.
Żal jest mi tylko samego siebie gdy pomyśle, że myślałem o tym szantażu...
Co się stało, się nie odstanie.Trzeba się cieszyć,że jesteśmy jeszcze tylko we dwoje.
Czytam metody antykoncepcji i każda z metod ma przeciwników jak i zwolenników. Co wg Was jest najskuteczniejsze?Jaką metodę stosujecie?
cessel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 18:46   #25
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Cytat:
Napisane przez cessel Pokaż wiadomość
Ufff...
Wystarczyło spojrzeć w oczy, porozmawiać,wesprzeć..Ona też się obawiała,że mogła zajśc,bała się zrobić test...na szczęście zrobiliśmy(ja raczej w sposób mentalny uczestniczyłem w tym wydarzeniu) ten test i wyszedł negatywny.
Żal jest mi tylko samego siebie gdy pomyśle, że myślałem o tym szantażu...
Co się stało, się nie odstanie.Trzeba się cieszyć,że jesteśmy jeszcze tylko we dwoje.
Czytam metody antykoncepcji i każda z metod ma przeciwników jak i zwolenników. Co wg Was jest najskuteczniejsze?Jaką metodę stosujecie?
No to nauczka na przyszłość jedynie aby uważać. Najskuteczniejsze są tabletki plus kondom
Nie wiem jak w ogóle ten szantaż mógł przyjść Ci do głowy. Czy byłaby w ciąży czy nie, nigdy by Ci tego nie zapomniała. Pozostawiłbyś po sobie jedynie niesmak. Poza tym to jest karalne.
No i jak widać normalna rozmowa potrafi doprowadzić do celu.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 19:27   #26
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
No to nauczka na przyszłość jedynie aby uważać. Najskuteczniejsze są tabletki plus kondom
Nie wiem jak w ogóle ten szantaż mógł przyjść Ci do głowy. Czy byłaby w ciąży czy nie, nigdy by Ci tego nie zapomniała. Pozostawiłbyś po sobie jedynie niesmak. Poza tym to jest karalne.
No i jak widać normalna rozmowa potrafi doprowadzić do celu.
Tabletki nie wymagają kondomu, bo nie ma normalnego jajeczkowania. Nie trzeba nosić parasola, jeśli nie ma żadnej chmury. Ale jak ktoś lubi - proszę bardzo. Tabletki dają największą pewność - i inne metody hormonalne, bo teraz i plastry i zastrzyki...ale ja jestem tradycjonalistką, więc piszę o tabletkach. Spokój, pewność, radość z seksu. Stosuję od prawie 20 lat z przerwami. Badania dobre, skutków ubocznych brak, jak jeszcze lekarz dobrze dobierze, to na pewno będzie w porzątku.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 19:29   #27
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Tabletki nie wymagają kondomu, bo nie ma normalnego jajeczkowania. Nie trzeba nosić parasola, jeśli nie ma żadnej chmury. Ale jak ktoś lubi - proszę bardzo. Tabletki dają największą pewność - i inne metody hormonalne, bo teraz i plastry i zastrzyki...ale ja jestem tradycjonalistką, więc piszę o tabletkach. Spokój, pewność, radość z seksu. Stosuję od prawie 20 lat z przerwami. Badania dobre, skutków ubocznych brak, jak jeszcze lekarz dobrze dobierze, to na pewno będzie w porzątku.
Pewność dają w ok 99% stąd na ten jeden procent podpowiedziałam kondom, ale już bardziej dla żartu, stąd było oczko
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 19:41   #28
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Cytat:
Napisane przez cessel Pokaż wiadomość
Nie chce zrobić bo"nie jest w ciąży, a poza tym nie będzie robiła z siebie idiotki".Właśnie tego sie obawiam, że już zrobiła i wyszedł pozytywny...i boi się powiedziec....
W ogóle jest możliwe zapłodnienie w sposób jaki opisałem w poprzednim poscie i czy to opóźnianie się okresu może występować w innym przypadku niż zajście w ciążę?
Opóźnianie się okresu może wynikać z wielu rzeczy: stres, zmiana diety, przeziębienie, nawet zmiana godzin budzenia się i różne inne. Więc to, że okres jej się spóźnia, to nie jest jednoznaczny objaw ciąży.
Wymioty? Cóż, ja wymiotuję kiedy mam kaca, kiedy się przeziębię, kiedy zjem coś, czego nie powinnam, więc też bym tutaj nie wyrokowała.
A jeśli wynik wyszedł jej pozytywny, to - wspominałeś, że macie po 17 lat, więc już chyba przerabialiście na biologii rozmnażanie człowieka - i tak niedługo będzie widać.
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 19:49   #29
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Pewność dają w ok 99% stąd na ten jeden procent podpowiedziałam kondom, ale już bardziej dla żartu, stąd było oczko
Rozumiem. Ja kondomów nie lubię i nie widzę powodu, by je stosować, jeśli prawidłowo stosować tabletki. Dzięki za objaśnienie.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 19:54   #30
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy moja dziewczyna jest w ciąży.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Rozumiem. Ja kondomów nie lubię i nie widzę powodu, by je stosować, jeśli prawidłowo stosować tabletki. Dzięki za objaśnienie.
Ja też nie lubię, ale niestety w pewnym momencie byłam zmuszona powiedzmy bo tabletki powodowały powracające i dość uciążliwe infekcje.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.