spotkanie miesiąc po rozstaniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-27, 15:25   #1
gochab1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12

spotkanie miesiąc po rozstaniu


hej dziewczyny..... nie wiem czy potrzebnie pisze ale chciałabym wiedzieć co Wy o tym sądzicie.....
w wakacje poznałam chlopaka,wszystko super,ekstra cacy i jakos szybko zaczęliśmy zachowywać sie jak para....wspolne plany na wrzesień,październik i dalej...... wspolnie spędzane weekendy,wyjazd nad jezioro, normalnie bajeczka aż tu nagle on oznajmia że nic z tego nie będzie.....że martwią go nasze przerwy w rozmowach.....że lubi spędzać ze mną czas ale chyba tylko od czasu do czasu.....że za szybko zaczęliśmy zachowywać sie jak para ,ie zdążyliśmy sie dobrze poznać..... że ceni mnie jako osobę i chce zostac znajomymi.....no i zakończyło sie.
OD tamtej pory rozmawialiśmy 1 raz, kolezanka spotkała go na imprezie to wypytywał o mnie,czemu mnie nie ma itp.....ale sam nigdy sie do mnie nie odezwał.
aż do wczoraj......napisał na gg.....(jeszcze jak byliśmy razem zaprosił mnie na wesele ale po rozstaniu myślałam ze to nie aktualne) a tu pisze na gadu.....że z jego strony aktualne i jak wygląda z mojej.....czy z nim pojde.....
zgodziłam sie.....
nie wiem może glupia decyzja ale mam nadzieje że moze jeszcze Nam sie uda....co o tym myślicie? dlaczego mnie zaprosił ? mogę liczyć na powrót do siebie czy to juz tylko znajomośc koleżeńska??
gochab1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 15:28   #2
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Ja na Twoim miejscu pomyślałabym sobie, że zaprosił mnie, bo wcześniej miał iść ze mną i nie ma teraz kogo wziąć.
Oczywiście mogę się mylić, ale to była moja 1wsza myśl.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 15:36   #3
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

nie poszła bym z tym chłopakiem, bo widać ewidentnie że on nie ma z kim iść i dlatego napisał do Ciebie... ale to Twoja sprawa więc sama musisz zadecydować..
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 15:39   #4
pabi28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 552
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Ja sądze jak koleżanka powyżej...
Chłopak nie ma z kim iść i tyle, według mnie nie masz na co liczyć, ale oczywiście moge się mylić
pabi28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 15:56   #5
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Chłopak nie ma z kim iść i przypomniał sobie o Tobie.

Nie poszłabym. Napisałabym mu, że przemyślałam sytuację i nie mam ochoty iść z nim na wesele.

P.s Nie licz, że za tą propozycją czai się chęć powrotu, albo, że on Cię jednak kocha, albo, że nie wyobraża sobie iść z kimś innym itd.itp. Szkoda na faceta marnować czasu.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 16:01   #6
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Ja bym takiemu odpowiedziała, że teraz to się może w dupsko pocałować. Ale skoro już się zgodziłaś... teraz to on ma dziewczynę na zawołanie, kiedy nie ma z kim czasu spędzić, jedno jego słowo i już lecisz.
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 16:03   #7
gochab1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

macie racje.... :/
naiwna byłam że sie zgodziłam..... no ale cóż zależy mi na nim i serce nie sługa :// ehhhh
gochab1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-27, 16:24   #8
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Cytat:
Napisane przez gochab1 Pokaż wiadomość
macie racje.... :/
naiwna byłam że sie zgodziłam..... no ale cóż zależy mi na nim i serce nie sługa :// ehhhh
a moze akurat sie uda. Czemu wszystkie oceniają jednym sposobem. A co jeśli on przemyślał swoje zachowanie??? Nigdy nie możemy być pewni co mysli i czuje druga osoba Mój brat wziął dziewczyne jako koleżanke a dwa dni po weselu chodzili juz razem Spróbować zawsze mozna Tak czy tak to twoja decyzja
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 16:27   #9
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Skoro się umawialiście, to możesz z nim iść. Ale nie licz na powrót, to tylko wesele, nawet jak wrócicie do siebie to i tak za jakiś czas znowu stwierdzi, że mu coś nie pasuje.
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 16:35   #10
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Cytat:
Napisane przez milenka22 Pokaż wiadomość
Skoro się umawialiście, to możesz z nim iść. Ale nie licz na powrót, to tylko wesele, nawet jak wrócicie do siebie to i tak za jakiś czas znowu stwierdzi, że mu coś nie pasuje.
ale dlaczego wszyscy oceniaja go jednym kopytem?? nie dopuszczacie myśli, że może byc inaczej. Ona pójdzie juz z nastawieniem waszym , że nic z tego nie będzie a jeśli będzie to i tak sie zrąbie. i zrąbie się;] dlatego, że będzie ciągle szukać dziury w całym bo wszyscy tak mówią. a ja znam podobny przypadek tyle , że zamiast wesela była studniówka i para jest ze sobą dwa lata
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 17:05   #11
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Cytat:
Napisane przez guess17 Pokaż wiadomość
nie poszła bym z tym chłopakiem, bo widać ewidentnie że on nie ma z kim iść i dlatego napisał do Ciebie... ale to Twoja sprawa więc sama musisz zadecydować..

zgadzam sie.
Najpierw Ciebie zlal i gdy zbliza sie wesele nie ma z kim pojsc i sie odezwal do Ciebie,a Ty pokazalas takim zachowaniem,ze zawsze bedziesz na jego zawolanie.
Ja bym na Twoim miejscu skoro sie juz zgodzilas poszla,ale powiedziala,ze ide tylko dlatego,ze wczesniej obiecalam i jest to wesele.
Choc ja bym sie nie zgodzila na Twoim miejscu po tym jak odezwal sie na gg.Ale rozumiem podoba Ci sie i mialas nadzieje,ze cos z tego bedzie,ale niestety rzeczywistosc jest inna.Przynajmniej z obserwacji mojej
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-27, 19:44   #12
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Cytat:
Napisane przez Malenka321 Pokaż wiadomość
ale dlaczego wszyscy oceniaja go jednym kopytem?? nie dopuszczacie myśli, że może byc inaczej. Ona pójdzie juz z nastawieniem waszym , że nic z tego nie będzie a jeśli będzie to i tak sie zrąbie. i zrąbie się;] dlatego, że będzie ciągle szukać dziury w całym bo wszyscy tak mówią. a ja znam podobny przypadek tyle , że zamiast wesela była studniówka i para jest ze sobą dwa lata
Dlatego,że chłopak się do niej miesiąc nie odzywał (ona rozpaczała) o weselu też przez ten miesiąc nie wspominał a przecież już przy rozstaniu mógł zapytać czy ona mimo wszystko z nim pójdzie na wesele i utrzymywać kontakt. Dajemy takie rady bo obawiamy się, że chłopak narobi jej nadziei i ją kolejny raz rozczaruje..
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 20:02   #13
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

A ja bym poszła. Wiele dziewczyn idzie jako koleżanki , także takie które są brane bo nie ma się kogo innego na oku lub pod ręką. Ja gdybym była sama nie miałabym nic przeciwko. Możesz się przecież świetnie bawić i pokazać mu że jego decyzja nie sprawiła że świat ci runął ;] myślę ze bardziej dasz mu do myślenia idąc i zachowując się jak gdyby nigdy nic , będąc miłą -ale oczywiście nie nachalną, zupełnie tak jak wobec kolegów których lubisz ale wiesz że nic między wami nie będzie niż strojąc fochy , pokazując jaka to jesteś obrażona i nieszczęśliwa.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 20:11   #14
Kwapis.
Rozeznanie
 
Avatar Kwapis.
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 835
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Zle ze jestes na jego zawolanie ale nie mozna odrazu zakladac ze on Ciebie bierze tylko dlatego ze nikogo innego nie ma. Moze chce cos sprobowac od nowa, choc szczerze ? Nie nastawialabym sie na wspanialy koejny zwiazek z nim jesli on tak juz raz zakonczyl sprawe.
Ogolnie podsumowowujac to to pojdz na te wesel, baw sie dobrze i zachowaj dobre wspomnienia.
I napisz jak potoczyla sie sprawa
__________________
Polska.Stilon.RAP



Być normalna. Niemożliwe !



Kwapis. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 22:15   #15
gochab1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Możesz się przecież świetnie bawić i pokazać mu że jego decyzja nie sprawiła że świat ci runął ;] myślę ze bardziej dasz mu do myślenia idąc i zachowując się jak gdyby nigdy nic , będąc miłą -ale oczywiście nie nachalną, zupełnie tak jak wobec kolegów których lubisz ale wiesz że nic między wami nie będzie niż strojąc fochy , pokazując jaka to jesteś obrażona i nieszczęśliwa.

i tak zrobie. Dzieki
Pójde, będę mila, szczęśliwa i uśmiechnięta. Zobacze jak on sie zachowa. Niech wie co stracił
gochab1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 22:41   #16
Curious71
Zadomowienie
 
Avatar Curious71
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Subterra Incognita
Wiadomości: 1 122
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A ja bym poszła. Wiele dziewczyn idzie jako koleżanki , także takie które są brane bo nie ma się kogo innego na oku lub pod ręką. Ja gdybym była sama nie miałabym nic przeciwko. Możesz się przecież świetnie bawić i pokazać mu że jego decyzja nie sprawiła że świat ci runął ;] myślę ze bardziej dasz mu do myślenia idąc i zachowując się jak gdyby nigdy nic , będąc miłą -ale oczywiście nie nachalną, zupełnie tak jak wobec kolegów których lubisz ale wiesz że nic między wami nie będzie niż strojąc fochy , pokazując jaka to jesteś obrażona i nieszczęśliwa.
:ehe m: nic dodac, nic ujac
__________________
Curious71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 10:03   #17
gochab1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

czesc Dziewczyny
Miałam sie odezwać więc jestem.....no i po weselu....powiem tyle bylo super,świetnie sie bawiliśmy,widziałam że on też.....ale co dalej? nie wiem....na początku wiadomo bylo drętwo bo nie wiedzielimy jaks ie zachować wzgledem siebie ale potem juz ok bylo sie przytulić czy złapać za rękę. Ale gdy tańczyliśmy i patrzylł mi cały czas w oczy to myślałam ze odpłynę......nie bylo żadnej powaznej rozmowy, po prostu na koniec mi podziękował i pocałował w policzek....... i co myślicie ??
Proszę o jakieś rady bo mam mętlik w głowie.....bylam padnięta po weselu ale wogole nie mogłam spać
gochab1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 10:14   #18
NiepozornaWampirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 393
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Cytat:
Napisane przez gochab1 Pokaż wiadomość
czesc Dziewczyny
Miałam sie odezwać więc jestem.....no i po weselu....powiem tyle bylo super,świetnie sie bawiliśmy,widziałam że on też.....ale co dalej? nie wiem....na początku wiadomo bylo drętwo bo nie wiedzielimy jaks ie zachować wzgledem siebie ale potem juz ok bylo sie przytulić czy złapać za rękę. Ale gdy tańczyliśmy i patrzylł mi cały czas w oczy to myślałam ze odpłynę......nie bylo żadnej powaznej rozmowy, po prostu na koniec mi podziękował i pocałował w policzek....... i co myślicie ??
Proszę o jakieś rady bo mam mętlik w głowie.....bylam padnięta po weselu ale wogole nie mogłam spać
Myślę,ze nic z tego nie będzie.
Przykro mi to pisać..ale takie jest moje zdanie.
__________________
***Distract me, please...***
NiepozornaWampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 10:19   #19
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Szybciej też był milutki i ujmujący. I nic z tego nie było. Teraz nawet nie wrócił do przeszłości, nie dał Ci jakiegoś sygnału, że żałuję. To, że Ty odpływasz jak na Ciebie patrzy i pewnie milion rzeczy widzisz w jego oczach to zwykła nadinterpretacja bo widzisz to co chcesz zobaczyć. Nie, że jestem pesymistką czy złą wróżką, ale jak dla mnie nic z tego nie będzie. Ewentualnie pobajeruje Cię jakiś czas i skończy się tak jak za pierwszym razem, chociaż patrząc na jego zachowawcze podejście (całus w policzek brak podtekstów bo przytulanie i trzymanie za rękę tego nie uważam za jakiś sygnał na weselu), a więc patrząc na to podejście to wydaje mi się, że nawet bajerować nie zamierza. Gdyby coś do Ciebie czuł i chciałby to coś by wyniknęło za pierwszym razem, a on jak zauważył, że Ty się angażujesz to zwiał.


P.s Dobrze, że fajnie się bawiłaś, ale nie obiecuj sobie po tym weselu Bóg wie czego.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2009-10-04 o 10:22
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 10:31   #20
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Zaprosił Cie na wesele wcześniej niż się rozstaliście. Nie miał z kimś pójść - a że jest moda, ze trzeba mieć kogoś bo inaczej nie ma zabawy to podtrzymał zaproszenie. Poszliście i tyle. Żadnych rozmów, po prostu zabawa.Było milo, jak to na zabawie i tyle. Koniec. Nie liczyłabym na coś więcej.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 14:29   #21
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

To całkowicie normalne zachowanie. Nie ma własnej dziewczyny, chce się bawić w parze, wiec prosi ciebie, swoją znajomą. A kogo miałby innego zaprosić? Przeciez z tego co napisałaś rozstaliscie sie w przyjaźni, bez pretensji i zalu.
Albo tobie byłoby miło sie spotkac ze swoim znajomym albo nie - do ciebie nalezy decyzja. Ale nie oczekuj ze to zaproszenie na randkę i cos z tego wyjdzie. W takiej sytuacji raczej sobie odpusc.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 14:38   #22
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

dokladnie. popieral elfir. chlopak stwierdzil ze nie nadajecie sie na pare ale nie ma nic zlego w tym ze jestescie kumplami i wspolne wyjscie na wesele w niczym nie rpzeszkadza. tak po prostu po kolezensku. wiec nie wyobrazaj sobie od razu ze cos z tego bedzie.mysle ze on trakuje cie jak kumpele i z tym sie musisz pogodzic.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 22:20   #23
gochab1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Cześć Dziewczyny ....wrócilam.... bo coś sie wydarzylo i chce sie tym z Wami podzielić.... Tak było wesele,byla super zabawa,ale potem nic....jednak w październiku spotkaliśmy sie na imprezie....rozmawiałam z nim najpierw ale potem tańczyłam z innym chłopakiem.....to miał minę że mało go nie zabił....potem oczywiście on mnie wyciągnął do tańca i juz cały wieczór do 3 w nocy bawiliśmy sie razem....bylo super.... obiecał mi szczerą rozmowę więc tydzien potem sie spotkaliśmy....powiedział że nie wie czy dobrze zrobil....że ciągle wraca myślami,zwłaszcza po weselu,po imprezie myślał...i nie wie czy dobrze zrobil....nie wyklucza że wrócimy jeszcze do siebie......
a teraz? Zapisaliśmy sie razem na kurs tańca,jutro mamy lekcje....codziennie mamy kontakt przez sms lub GG.... jest dobrze....tylko czy znów nie daj mi zludnych nadziei ??
gochab1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 23:24   #24
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Cytat:
Napisane przez gochab1 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny ....wrócilam.... bo coś sie wydarzylo i chce sie tym z Wami podzielić.... Tak było wesele,byla super zabawa,ale potem nic....jednak w październiku spotkaliśmy sie na imprezie....rozmawiałam z nim najpierw ale potem tańczyłam z innym chłopakiem.....to miał minę że mało go nie zabił....potem oczywiście on mnie wyciągnął do tańca i juz cały wieczór do 3 w nocy bawiliśmy sie razem....bylo super.... obiecał mi szczerą rozmowę więc tydzien potem sie spotkaliśmy....powiedział że nie wie czy dobrze zrobil....że ciągle wraca myślami,zwłaszcza po weselu,po imprezie myślał...i nie wie czy dobrze zrobil....nie wyklucza że wrócimy jeszcze do siebie......
a teraz? Zapisaliśmy sie razem na kurs tańca,jutro mamy lekcje....codziennie mamy kontakt przez sms lub GG.... jest dobrze....tylko czy znów nie daj mi zludnych nadziei ??
Miej do niego lekki dystans.... Niech sie chłopak postara troszke o Ciebie..a nie ze ma Cie na każde zawołanie. Daj mu szansę sie wykazac..........
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 14:38   #25
Vivvi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Powoli..
Chlopak widzi, ze nic sobie nie robisz z Waszej znajomosci, przyjmujesz wszystko naturalnie, bezroszczeniowo, bawisz sie rownie dobrze z innym, sprawiasz wrazenie szczesliwej.. zakonsternowal sie i zachcialo mu sie Ciebie na nowo. Ale nie zachlysnij sie i zachowaj zimna krew, jezeli w dalszym ciagu uwazasz, ze jest tego wart. Dawkuj mu siebie powoli, po trochu, dwa razy sie spotkaj, raz odmow etc, a jezeli wypali, to pokaz, ze moze stac sie jedynie czescia Twojego zycia, 3 mam kciuki.
Vivvi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 14:47   #26
gochab1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Dzieki
tak staram sie spokojnie do tego podejść żeby niczego nie popsuć... Dziś o 20 tańce...ciekawe jak bedzie juz sie ciesze stęskniłam sie kurcze za nim...
gochab1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 20:47   #27
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: spotkanie miesiąc po rozstaniu

Cytat:
Napisane przez gochab1 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny ....wrócilam.... bo coś sie wydarzylo i chce sie tym z Wami podzielić.... Tak było wesele,byla super zabawa,ale potem nic....jednak w październiku spotkaliśmy sie na imprezie....rozmawiałam z nim najpierw ale potem tańczyłam z innym chłopakiem.....to miał minę że mało go nie zabił....potem oczywiście on mnie wyciągnął do tańca i juz cały wieczór do 3 w nocy bawiliśmy sie razem....bylo super.... obiecał mi szczerą rozmowę więc tydzien potem sie spotkaliśmy....powiedział że nie wie czy dobrze zrobil....że ciągle wraca myślami,zwłaszcza po weselu,po imprezie myślał...i nie wie czy dobrze zrobil....nie wyklucza że wrócimy jeszcze do siebie......
a teraz? Zapisaliśmy sie razem na kurs tańca,jutro mamy lekcje....codziennie mamy kontakt przez sms lub GG.... jest dobrze....tylko czy znów nie daj mi zludnych nadziei ??
Szczerze - nie rób sobie nadziei.
Po przeczytaniu Twojego pierwszego posta w tym temacie, pomyślałam tak jak dziewczyny, ze zaprosił Cie bo nie miał kogo wziąć albo nie chciało mu się już szukać. Na weselu zachowywał się poprawnie i nic z tego nie wyszło.
Teraz znów kombinuje i kreci. Bez przesady - przez taki kawal czasu nie udało mu się zdecydować czego on właściwie chce? Zostawił Cie również z powodu niezdecydowania się.
Przykro mi, ale według mnie to mu się już nie uda. A trzyma Cie w pobliżu bo a nóż widelec do czegoś mu się przydasz, a to na kurs, a to na wesele czy inna imprezę gdzie ludzie idą w parach zazwyczaj a on nie będzie miał innej panny itp.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.