Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-12, 20:40   #1
RoXi2611
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 63
GG do RoXi2611

Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...


Może to co tutaj piszę to nie problem, ale mi to gdzieś nie daje spokoju.
Jestem ze swoim facetem już 1,5 roku. Ogólnie jest fajnie i miło. Oczywiście w ciągu tych prawie dwóch lat mówił nie raz, że taka mu się podoba, albo taka ma ładne włosy , bo brązowe , lub śliczną ma figurkę ta i ta... Oczywiście nie było to skierowane przeciwko mnie w końcu każdy facet nieraz coś tam powie w ciągu naszego chodzenia raz zerwaliśmy, znalazł sobie wtedy inną ale nawet nic z tego nie było, ale z tego co wiem to mu się podobała bo była szczupła i miała okrągłą buzię i dłuugie brąz włosy. Jednak nie kochał jej i tak już do teraz jesteśmy razem.
Tylko mi jedno nie daje spokoju. Strasznie mnie męczy to że nie jestem jego ideałem...ani z charatkeru , ani wyglądu ( no może mam okrągłą buzię ). Nie mam ładnej figury i dłuuugich brąz włosów. On mówi że mnie kocha taką jaką jestem że mu się podobam itp , ale to kompletnie do mnie nie dochodzi. Nawet jeśli mi ktoś obcy powie że jestem ładna ja i tak wiem swoje. No i ciężko mi z samą sobą wytrzymać Czasami mam chęć mojemu menowi powiedzieć że zasługuje na fajniejszą dziewczynę, bo naprawde aż wstydzę się mu pokazać wiedząc, że jestem odwrotnością tego co lubi i jest mi ogromnie wstyd

Jak na razie zakupiłam stepper, octy jabłkowe, bańki chińskie, nie jem słodyczy, piję ogromne ilości wody i kupiłam treski poniewaz musiałam ściąć włosy z powodu tego że były zniszczone... Ale ogólnie da się żyć tylko nie mogę na sb patrzeć po prostu.

Może ma któraś takie schizy jak ja?
RoXi2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:51   #2
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Cytat:
Napisane przez RoXi2611 Pokaż wiadomość
Może ma któraś takie schizy jak ja?
Nie


Jakbyś mu się nie podobała, to nie byłby z Tobą, proste.Nudzi Ci się tak bardzo, że szukasz problemów tam gdzie ich nie ma?.

Edytowane przez Ivy123
Czas edycji: 2010-03-12 o 20:52
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:53   #3
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Jeśli z Tobą jest to Cię kocha taką jaka jesteś...
a jakieś tam ideały każdy ma... a jest się z kimś nie za wygląd lecz za całokształt
__________________
Małżeństwo to diament szlifowany całe życie... 20.04.2013

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko, a ja...
Twoja mama

12.09.2014
20.02.2017

czekamy.... 13.10.2021
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 21:02   #4
Kwapis.
Rozeznanie
 
Avatar Kwapis.
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 835
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Na początku związku tez zamartwiałam się ze powinnam być taka jak dziewczyna która mu się podoba z któregoś filmu albo teledysku ale w końcu doszłam do wniosku ze jednak mu się podobam bo ze mną jest wiec za każdym razem jak napadają mnie takie myśli " a może ja jednak jestem brzydka i mu się nie podobam" to powtarzam sobie ze tak nie jest ze to mnie kocha i ze to ja jego pociągam ;d A jak tak Ci się nie uda to porozmawiaj z nim, powiedz mu żeby chociaż w twoim towarzystwie nie mówił o tych swoich "ideałach" bo wtedy źle się czujesz
__________________
Polska.Stilon.RAP



Być normalna. Niemożliwe !



Kwapis. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 21:03   #5
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Nieczesto jest tak, ze jestesmy ze swoim idealem pod wzgledem wygladu. Ale kiedy sie kogos bardzo pokocha to wlasnie ta osoba staje sie takim idealem..

Badz soba, on Cie kocha taka jaka jestes. Kazdy z nas ma jakies wyobrazenie na temat 'piekna' drugiej osoby, ale to nie zawsze idzie w parze z tym w kim sie zakochujemy.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 21:06   #6
bravee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 159
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

gdybym miała szukać swojego ideału faceta to w życiu bym nie znalazła. mój Tż jest daleki do ideału, ale kocham go za to jaki jest.

i tak na marginesie: ideał szybko by mi się znudził i nie miałabym czego w nim poprawiać
__________________
` tylko bądź przy mnie, trwaj, proszę Cię, stój
nie zostawiaj mnie na lodzie, bez Ciebie jak na głodzie... `
bravee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 21:10   #7
Rocks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 13
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Myślę, że ten problem jest ogólnie bardzo powszechny,ale także u mężczyzn. Mój TŻ chodzi na siłownię, bo chce żeby on mi się podobał- chce wygladać jak prawdziwy mężczyzna. Oczywiście nie mówie mu ze chce zeby cos zmienil. To raczej wyszlo od niego: "Jestemw zwiazku,wiec chce o siebie dbac , bo wiem ze mojej dziewczynie to by sie podobało. " Generalnie uwazam ze taka postawa jest korzystna w zwiazku. Ale jezeli czujesz sie przy kims niedowartosciowana, to wspolczuje... To naparwde ciezkie uczucie i nie prowadzi do szcześcia.
Poza tym, twoj chlopak nigdy nie znajdzie tego idealu w 100%.Po co masz sie trudzic,jakmozesz dac mu siebie?
__________________
"Miłość ma soczysty smak... jagody."

Rocks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 21:11   #8
go2me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 653
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

oj ja tez miałam kiedyś (i to całkiem niedawno!) swój ideał...i wtedy spotkałam TŻ który po prostu stał się moim nowym ideałem!

skoro Twój TZet jest z tobą znaczy że jesteś dla niego najlepsza, najpiękniejsza itp...to że np skomentuje jakiejś dziewczyny włosy lub twarz...to nic takiego przecież, np ja lubię sobie czasem poatrzec lub skomentowac jakiegoś faceta, ale chwilę potem zupełnie zapominam o tym ponieważ TZet jest dla mnie najważniejszy
__________________

go2me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 21:22   #9
Efulinka
Raczkowanie
 
Avatar Efulinka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 32
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

kiedyś słyszałam bardzo mądre słowa " idealne kobiety są dla mężczyzn bez wyobraźni "
jakoś mi sie wtedy miło zrobiło
tez mam taki problem,co patrze w lustro myśle " o matko ;/" i choć nie raz słysze jakiś komplement ja ZAWSZE WIEM SWOJE ;/
w pełni Cie rozumiem bo nie łatwo tak żyć, bez pewności siebie duuużo tracimy niestety

ciągle staram się z tym walczyć i dostrzegać rownież te moje "dobre/ładne strony" bo szkoda młodości na takie rozterki
pozdrawiam i pewności siebie życze Tobie, sobie i wszystkim Wizażankom , które czują to samo
Efulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 21:40   #10
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

No nie wiem czy wszyscy faceci tak robią.
ja z moim jestem 4 lata, nigdy nie powiedział mi ale ta jest ładna, ale tamta ma fajne włosy, figure, to czy tamto. ZAwsze słysze ze ja jestem ta najpiekniejszą, najcudowniejszą itp.
Rozstaliśmy sie na kilka miesięcy, w tym czasie równiez nie spotykał sie z innymi...

Uważam, że tak powinien postępować mężczyzna, nie powinno swojej kobiecie sie mówić o tym co nam sie podoba u innych a czego nasze nie mają, wiadomo, że to jakos tak zawsze kobiete ukłuje i moze wprowadzić w kompleksy.

Nie zakładaj tresek bo facet lubi długie włosy, zrób sobie oryginalną fryzurkę z takich jakie masz i zaskocz go tym
Musisz polubic siebie, a facet to burak ze przez niego tak się czujesz
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 22:00   #11
Moolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 114
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

A ja bym odwróciła sytuację. Czy my, kobiety, nie mamy swoich ideałów? I czy nasi faceci nie są dokładnie tacy jak sobie wymarzyłyśmy (np. brunet z zielonymi oczami, kaloryferkiem i min. 190cm wzrostu)? Zazwyczaj nie. Ale to nie znaczy, że mój facet mi się nie podoba - wręcz przeciwnie - podoba mi się 1000razy bardziej ;]
Moolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 22:14   #12
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Cytat:
Napisane przez Moolla Pokaż wiadomość
A ja bym odwróciła sytuację. Czy my, kobiety, nie mamy swoich ideałów? I czy nasi faceci nie są dokładnie tacy jak sobie wymarzyłyśmy (np. brunet z zielonymi oczami, kaloryferkiem i min. 190cm wzrostu)? Zazwyczaj nie. Ale to nie znaczy, że mój facet mi się nie podoba - wręcz przeciwnie - podoba mi się 1000razy bardziej ;]
O, święte słowa. I piosenka mi się przypomniała w związku z tematem ('She's not at all what I was looking for - she's more') http://www.youtube.com/watch?v=bLhhkNAgFBI
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 23:00   #13
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Cytat:
Napisane przez RoXi2611 Pokaż wiadomość
Jak na razie zakupiłam stepper, octy jabłkowe, bańki chińskie, nie jem słodyczy, piję ogromne ilości wody i kupiłam treski poniewaz musiałam ściąć włosy z powodu tego że były zniszczone... Ale ogólnie da się żyć tylko nie mogę na sb patrzeć po prostu.
Jak można tak siebie nienawidzieć ... Nie pojmuję tego.

Jeśli nie pokochasz siebie taką jaką jesteś, to nie pomogą Ci ani chińskie bańki ani treski. Nie jesteś ideałem dla swojego chłopaka ? To znajdź takiego, dla którego będziesz, bo ten prędzej czy później Cię zostawi ...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 23:13   #14
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Nie, nie mam takich schiz. A za swoj ideal ma mnie jak wraca do domu, ma cieple zarcie pod nosem, posprzatanie, poscielone, poprane... Szkoda ze nie jestem jego idealem

A juz od serca:
Autorko, odpowiedz sobie na pytanie, czy gdyby ten jego ideal byl tak strasznie i potwornie wazny to bylby z Toba? Nie bede odkrywcza w tym momencie za grosz, ale: czy to co napisalas w tym watku nie powinnas powiedziec swojemu TZtowi? Podejrzewam, ze gdybys mu powiedziala o tym co o sobie przez ten jego ideal myslisz, Twoj TZ wybilby Ci te nierozsadne wyimaginowane problemy z glowy...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2010-03-12 o 23:25
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 23:44   #15
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Ja też mam swój ideał faceta gdzieś tam w wyobrażeniach, ale mój kolega ze studiów choć nie jest dokładnie taki, jak facet z idealnych wyobrażeń, dla mnie jest naprawdę najprzystojniejszy
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 07:27   #16
FakeBlondie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam gdzie mnie poniesie...
Wiadomości: 602
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Odpuść i sobie i jemu.
To ,że on lubi określony typ urody nie znaczy,że Ty nie jesteś dla niego najwspanialszą kobietą.
__________________
"Don't let the music die...
We're playing songs from different times"

Odchudzam się i ujędrniam (od 07.03.10-07.05.10).
FakeBlondie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 07:39   #17
leukocyt
Raczkowanie
 
Avatar leukocyt
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 85
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Dla swojego faceta to TY powinnas byc idealem... nie wyobrazam sobie aby moglo byc inaczej
kiedys przeczytalam na jakims forum cos takiego:
"male czy duze, jedrne czy obwisle piersi tej, ktora kocham sa najpiekniejsze"
To sie powinno tyczyc kazdej innej czesci ciala z osobna jak i calosci
leukocyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 08:45   #18
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Nie sądzisz, że po prostu gdybyś mu się nie podobała, to nie byłby z Tobą? W ogóle czy Twój chłopak mówi Ci, że dla niego jesteś najpiękniejsza, czy stara się jakoś podbudować Twoją pewność siebie?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 09:32   #19
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Cytat:
Napisane przez RoXi2611 Pokaż wiadomość
ale z tego co wiem to mu się podobała bo była szczupła i miała okrągłą buzię i dłuugie brąz włosy. Jednak nie kochał jej i tak już do teraz jesteśmy razem.
Tylko mi jedno nie daje spokoju. Strasznie mnie męczy to że nie jestem jego ideałem...ani z charatkeru , ani wyglądu ( no może mam okrągłą buzię ). Nie mam ładnej figury i dłuuugich brąz włosów. On mówi że mnie kocha taką jaką jestem że mu się podobam itp , ale to kompletnie do mnie nie dochodzi. Nawet jeśli mi ktoś obcy powie że jestem ładna ja i tak wiem swoje. No i ciężko mi z samą sobą wytrzymać Czasami mam chęć mojemu menowi powiedzieć że zasługuje na fajniejszą dziewczynę, bo naprawde aż wstydzę się mu pokazać wiedząc, że jestem odwrotnością tego co lubi i jest mi ogromnie wstyd

Jak na razie zakupiłam stepper, octy jabłkowe, bańki chińskie, nie jem słodyczy, piję ogromne ilości wody i kupiłam treski poniewaz musiałam ściąć włosy z powodu tego że były zniszczone... Ale ogólnie da się żyć tylko nie mogę na sb patrzeć po prostu.

Może ma któraś takie schizy jak ja?
1.A z tego czego nie wiesz...?
2. No właśnie Ciebie kocha. Widocznie ideał nie spełnił jego oczekiwań
3.Popracuj nad akceptacją siebie, bo kuleje.
4.Może jakiś lekarz? Skoro już patrzeć na siebie nie możesz.
5. Nie mam takich schiz.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 11:02   #20
kselokss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 840
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Nieczesto jest tak, ze jestesmy ze swoim idealem pod wzgledem wygladu. Ale kiedy sie kogos bardzo pokocha to wlasnie ta osoba staje sie takim idealem..
czytasz w moich myslach
kselokss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:04   #21
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Po pierwsze to wg mnie Twój TŻ nie jest zbyt inteligentny, żeby mówić, dziewczynie, że podoba mu się inna, ta ma ładne to, a ta to...
Ja jak swojego kiedyś spytałam o ideał to opisał coś podobnego do mnie, nie wiem, czy po to, by mi było miło czy tak jest naprawdę, ale...
Myślę, że skoro jest z Tobą to mu się podobasz, nawet jeśli odbiegasz od ideału. Bo np. ktoś uważa że najładniejsze są blondynki, wysokie, z dużym biustem, ale nie da się zaprzeczyć, że są i śliczne czarne, drobne, prawda?
Zanim poznałam TŻ to myślałam, że mi się podobają tylko bruneci, a on jest blondynem, po prostu jakoś tak idealnie trafił w ten "drugi typ", który mi się podoba, a z którego istnienia nawet sobie nie zdawałam sprawy, bo jego typ urody jest trochę inny niż większości blondynów. I tak teraz już mi się nie podobają bruneci, nie wiem dlaczego
Zauważyłam, że tak Ci to leży na sercu, że postanowiłaś się dla niego zmieniać, tak? Myślę, że to nie jest dobre wyjście. Nie polubisz siebie w taki sposób. Czy naprawdę uważasz, że jesteś zbyt okrągła? Jeśli myślisz, ze powinnaś zrzucić trochę kg zrób to - ale dla siebie. Włosy - poczekaj aż Ci odrosną skoro lubisz długie, po co ci te treski? Nie wiem czy chłopakowi spodoba się jeśli będziesz tak zaciekle dązyć do jego ideału, robić wszystko "pod jego gust". Ideał może okazać się nudny.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2010-03-13 o 11:06
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:13   #22
kselokss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 840
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Mozliwe ze sie upodobnisz do jego idealu i cel bedzie osiagniety ale nie sadze zeby Cie to uszczesliwilo.
Boli Cie ze podczas waszego rozstania byl wstanie umawiac sie z inna. Podobala mu sie. Teraz Ty chcesz sie upodobnic do niej (poniekat stac sie nia), zeby samej uwierzyc ze jestes od niej lepsza.
Po co chcesz jej dorownac? Skoro mowi ze Cie akceptuje i kocha to dla kogo to robisz?
Dla samej siebie bo czujesz sie gorsza od momentu kiedy spotkal sie z tamta.
Ja to tak widze, ale moge sie mylic.
kselokss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:35   #23
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Bo żeby naprawdę dojrzeć do takiego prawdziwego związku trzeba polubić siebie. Bez tego jest bardzo ciężko i w życiu i w związku. I myślę że to nie wynika tylko z wyglądu ale też np z tego czy robisz w życiu coś pasjonującego interesującego, coś co lubisz, co Cię ciekawi i co wiesz ze robisz dobrze. Wtedy samoocena skacze w górę ale nie wiem jak z tym jest u Ciebie. Jeżeli zajmujesz się tylko dociągnięciem do ideału czyli wyglądem to wpadasz w błędne koło moim zdaniem. Oczywiście warto dbać o siebie ale przede wszystkim nie dla faceta tylko dla Twojej własnej osobistej satysfakcji. Jeśli kupujesz treski, chińskie bańki i Bóg wie co jeszcze żeby stać się dla swojego chłopaka tą wymarzoną, idealną dziewczyną to nie jest dobrze a nawet bardzo źle. Nie wiem czy nasze rady Ci pomogą, myślę ze powinnaś iść do psychologa bo problem tkwi głębiej, prawdopodobnie jeszcze wciąż masz żal o tamtą dziewczynę. Zdaję sobie sprawa że psycholog to rada w co drugim wątku ale tu naprawdę moim zdaniem by się przydał jeżeli chcesz coś zmienić i już nie mieć takich problemów.

Poza tym uważam że najlepiej by było jakbyś pogadała ze swoim facetem, powiedziała mu o tym wszystkim. Czy on mówi że jesteś dla niego nie tylko najważniejsza ale też najpiękniejsza i że bardzo Cię kocha? Jeżeli chłopak z którym bym była powtarzałby co rusz: ta ma ładne to, ta ma ładne tamto i to byłoby sprzeczne z moim wyglądem a mi nigdy nie mówiłby że coś mu się we mnie podoba też miałabym takie schizy ale wtedy po prostu rozstałabym się z takim kimś kto nie potrafi docenić mnie jako mnie, mojej wyjątkowości. Nigdy na szczęście nie miałam takich problemów.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:45   #24
kselokss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 840
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
prawdopodobnie jeszcze wciąż masz żal o tamtą dziewczynę

Jeżeli chłopak z którym bym była powtarzałby co rusz: ta ma ładne to, ta ma ładne tamto i to byłoby sprzeczne z moim wyglądem a mi nigdy nie mówiłby że coś mu się we mnie podoba też miałabym takie schizy ale wtedy po prostu rozstałabym się z takim kimś kto nie potrafi docenić mnie jako mnie, mojej wyjątkowości.


A czy Ty tez mu mowisz "ten ma ladne to a ten tamto"?
Moze najwyzszy czas zaczac?
Niech sie lepiej chlopak nie odzywa w tym temacie wiecej, a jak mu sie ktoras podoba bardziej to powiedz zeby sobie do niej szedl albo skonczyl bezsensowna gadke.
kselokss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:48   #25
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Cytat:
Napisane przez RoXi2611 Pokaż wiadomość
mówił nie raz, że taka mu się podoba, albo taka ma ładne włosy , bo brązowe , lub śliczną ma figurkę ta i ta... Oczywiście nie było to skierowane przeciwko mnie w końcu każdy facet nieraz coś tam powie
Nie każdy. Np. mój mężczyzna nie komplementuje przy mnie urody innych kobiet, chyba, że sama go o to zapytam.
Zachwycanie się innymi osobami w obecności partnera, zwłaszcza mającego pewne problemy z samooceną, jest zdecydowanie nie w porządku. Oczywiście za wyjątkiem sytuacji, kiedy obu stronom to pasuje i nie rani żadnej z nich.

Cytat:
Napisane przez RoXi2611 Pokaż wiadomość
w ciągu naszego chodzenia raz zerwaliśmy, znalazł sobie wtedy inną ale nawet nic z tego nie było, ale z tego co wiem to mu się podobała bo była szczupła i miała okrągłą buzię i dłuugie brąz włosy. Jednak nie kochał jej i tak już do teraz jesteśmy razem.
Ale wrócił do Ciebie, tak? Najwyraźniej mimo wszystko czegoś tamtej dziewczynie brakowało. Czegoś, co Twój mężczyzna dostrzega u Ciebie.

Cytat:
Napisane przez RoXi2611 Pokaż wiadomość
Jak na razie zakupiłam stepper, octy jabłkowe, bańki chińskie, nie jem słodyczy, piję ogromne ilości wody i kupiłam treski poniewaz musiałam ściąć włosy z powodu tego że były zniszczone... Ale ogólnie da się żyć tylko nie mogę na sb patrzeć po prostu.
Jeśli chcesz się zmienić, zrób to, ale nie dla faceta. Dla samej siebie.
Dopasowywanie się do Twojej wizji jego ideału naprawdę nie ma sensu. Gdybyś mu się nie podobała, już dawno zakończyłby ten związek, zamiast masochistycznie cierpieć u boku kobiety, która nie jest ideałem ani z wyglądu, ani z charakteru, i poszukał sobie kogoś innego. Jest z Tobą, mówi, że kocha, podobasz mu się. Przestań dzielić włos na czworo i tworzyć niepotrzebne problemy.

Zasadniczo proponuję porozmawiać z TŻtem i powiedzieć mu o Twoich kompleksach. Myślę, że jest najlepszą osobą do pomocy w budowaniu od nowa Twojej samooceny i pewności siebie.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 13:35   #26
taka_ja90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 73
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Mój facet uwielbia szczupłe, opalone, długowłose brunetki.
Ja może i jestem opalona, może i mam ciemne włosy - ale nie są dłuuugie, a o figurze nawet przeciętnej modelki moge zapomnieć !

Na brzuchu fałdki, na udach cellulit i mase innych kompleksów, którymi się kiedyś zadręczałam.

Ale skoro mnie kocha i skoro jest ze mną - to mu to specjalnie nie przeszkadza.
Żadna z nas nie jest idealna. ( pamiętam jaką traume przezyłam, gdy pierwszy raz jechalismy na basen - szklanki w oczach "o boze, on mnie zostawi jak zobaczy takiego slonia")

Teraz już tak nie mam, kompleksiki oczywiscie zostały - ale on nie wie, ze mnie to gryzie ! Faceci tez nie sa idealni - chrapia, są owlosieni, dłubią w nosie etc hehe =)

Żeby czuc sie lepiej i sprawic przyjemnosc mojemu TZ zapuszczam włoski, razem sie opalamy, jezdzimy na basen, no i zaczełam dbac o linie =)
Może nie jestem idealna - ale najważniejsze jest do tego dążyć =))
taka_ja90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 14:32   #27
gemmini29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 210
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Mojemu się bardzo podoba Marina Łuczenko :| nawet ma z Nią tapetę na kompie...
Z drugiej strony sobie myślę, że my kobiety też mamy swoje ideały, a skoro chłopak jest z Nami to akceptuje nas takie jakie jesteśmy, co oczywiście nie stoi na przeszkodzie żeby o siebie dbać itp.
Warto robić coś dla siebie (duszy i ciała) np wizyta u kosmetyczki a nie tylko myśleć by TŻ'towi sprawiało to przyjemność
gemmini29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 15:13   #28
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Cytat:
Napisane przez gemmini29 Pokaż wiadomość
Mojemu się bardzo podoba Marina Łuczenko :| nawet ma z Nią tapetę na kompie...
Może jestem dziwna ale mi w takiej sytuacji już byłoby przykro.
Wiecie co? Kiedyś miał gołe babki na komórce. Zaznaczyłam, że mi się to nie podoba. Ale postanowiłam poddać go testowi. Ściągnęłam sobie na kompa kilka ciekawych męskich klat i pleców i jego to ruszyło, zrobił mi mini-awanturę. Teraz chyba już wie jak ja się czuje w takich sytuacjach. Także nie gadajcie, że wszyscy faceci są tacy niewrażliwi i w ogóle na takie rzeczy nie zwracają uwagi
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 15:33   #29
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

ehhh...mam to samo: tzn u mnie jest tak: w kółko moj tz mi mowi jaka to ja jestem piekna cudowna, normalnie marzeine a chwile pozniej opowiada jaka ladna dziewczyne widział, jak była ubrana, albo pokazuję mu cos na necie a on zaraz" pokaz mi tamto" (np reklama ciuchow, bielizny) slini sie nqa widok jakis gwiazdek porno( jak jest gdzies jakiejs zdjecie) ja sie czuje wtedy jak kołek;| strzelam focha a on ze sie czepiam i ze przeciez tez sobie moge poogladac o pokomentowac innych facetów
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 15:50   #30
vixia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
Dot.: Kiedy wasz facet ma swój ideał kobiety...

Ale co za problem sobie wymyśliłaś??? Faceci to wzrokowcy i zawsze będą mieli swój ideał. Na szczęście nie są idiotami (przynajmniej nie wszyscy) i potrafią oddzielić swoje fantazje od rzeczywistości. To, że Twojemu facetowi podoba się jakiś typ kobiety nie oznacza, że właśnie z taką kobietą chciałby być. Skoro jest z Tobą to znaczy, że CHCE być z Tobą. Człowiek to nie tylko wygląd, ale też charakter, osobowość, itp., itd. Uwierz mi, jeśli On Cię kocha to nie liczy się dla niego, że nie wyglądasz jak modelka, tylko to, że jest z Tobą szczęśliwy.
vixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-07 00:15:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.