Botox - która się odważyła i jakie efekty?? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 18:50   #241
Ola22P
Przyczajenie
 
Avatar Ola22P
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 17
Dot.: Botox

Dziękuje za wskazówki, mam 27 lat...jeszcze nie poszłam na ten zabieg, cały czas odwlekam....we wrześniu biorę ślub i głównie chodzi mi o to żeby ta lwia zmarszczka zniknęła bo ona powoduje ,że mam srogą twarz szczególnie jak słonce świeci to ona się pojawia, bo ja się mrużę.. zimą w ogóle jej nie ma i mi nie przeszkadza jestem nauczycielką i poczekam chyba do czerwca jakby mialy pojawic sie ewentualne skutki uboczne to dzieciaki nie zauważą bo będą wakacje a do ślubu to 3 miesiące będą jeszcze więc się powinno wchłonąć
__________________
Ola22P
Ola22P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 18:58   #242
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Botox

To moze poczekaj faktycznie do czerwca, tym bardziej ze pelen efekt botoksu trzyma sie 3-4 msc wiec teraz moglby nie doczekac do wrzesnia. Generalnie z tego co wiem to najmniej powiklan jest z lwia zmarszczka
__________________
aparatka

15.02.2008 - aparat na dolne ząbki

25.02.2008 - hass + maska brrrr - juz go nie ma!!!

04.14.2009 - aparat na górne ząbki
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 19:05   #243
Ola22P
Przyczajenie
 
Avatar Ola22P
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 17
Dot.: Botox

Dziękuję Ci bardzo!
__________________
Ola22P
Ola22P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 09:11   #244
esplanada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Botox

witam, ja mam 31 i wlasnie dokladnie 3dni temu mialam zabieg "moj pierwszy raz" musze sie pochwalic, ze mam pieknego siniaka pod lewym okiem hehe wszyscy sie bardzo dziwnie patrza ) mam pytanie lyszalam, ze nie wstrzykuje sie botox jak jstes w ciazy a co sie stanie jak "przpadkowo" zajdzie sie podczas teko 3-4ro miesiecznego okresu?
esplanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 11:01   #245
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Botox

esplanada tu masz watek gdzie byl poruszany watek botoks a ciaza https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=132908
__________________
aparatka

15.02.2008 - aparat na dolne ząbki

25.02.2008 - hass + maska brrrr - juz go nie ma!!!

04.14.2009 - aparat na górne ząbki
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 16:37   #246
esplanada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Botox

dziekuje Lawinia
esplanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:05   #247
aleksandra379
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
botox w szczecinie

Witam kochani,
Pragne zrobic sobie botox na zmarszczki kolo ust a takze wypelnic doly pod oczami i uniesc brwi.Bardzo prosilabym o namiar na dobrego sprecjaliste w Szczecinie oraz jesli mozliwe wasze opinie i doswiadczenia.
Czy ktos moze wie,gdzie w Szczecinie robi sie dobry botox?Cena nie gra roli.
Pozdrawiam i z gory dzekuje
Alex
aleksandra379 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 16:11   #248
paulka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 59
Dot.: botox w szczecinie

Cytat:
Napisane przez aleksandra379 Pokaż wiadomość
Witam kochani,
Pragne zrobic sobie botox na zmarszczki kolo ust a takze wypelnic doly pod oczami i uniesc brwi.Bardzo prosilabym o namiar na dobrego sprecjaliste w Szczecinie oraz jesli mozliwe wasze opinie i doswiadczenia.
Czy ktos moze wie,gdzie w Szczecinie robi sie dobry botox?Cena nie gra roli.
Pozdrawiam i z gory dzekuje
Alex
A słyszałaś o liftingującej maseczce 90- dniowej?
Stosuje się ją prze 90 dni (co 2-3 dni) efekt jest porównywalny z liftingiem i botoksem razem wziętymi.
Załatwiałam mamie doskonałą, z USA opatentowaną przez firme ją produkującą.... Wygląda z 10 lat młodziej. Skóra wygładzona, napięta. Po prostu super! Efekt już po 1 razie, ale trzeba tak długo stosowac, żeby utrzymał się na długi czas.
Cena niezła a zawsze to bezpieczniejsze niż nóż....
paulka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 12:19   #249
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

witajcie!
jak wszędzie widze zwolenników jak i przeciwników zabiegów z medycyny estetycznej...ja uważam, że zabiegi są skuteczne wiem bo sama poddałam się takiemu zabiegowi!!
mam namairy na dobrego naprawde lekarza! który jest sypmatyczny i zaraża pozytywną energią:d zawsze uśmiechnięty! pomocny super osoba tak botox jest tylko przeznaczony na zmarszczki typu kurze łapki poziome i pionowe linie czoła opadające powieki..usw.
ja osobiście polecam klinike w Luboniu k.Poznania..ceny i personel mają bardzo fajny...

Edytowane przez Rooooma
Czas edycji: 2010-08-27 o 17:10
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 14:09   #250
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cześć Dziewczyny

Ja należę do zwolenniczek botoxu. Robię sobie regularnie botox od kliku lat i jestem zachwycona. Moje oko wygląda całkiem inaczej - jest większe, powieka mniej opada, brew jest wyżej a na zdjęciach zamiast zmrużonych oczu mam fajne duże oczy.

Jeśli chodzi o botox pod oczami to widziałam, że ktoś pisał, że się nie robi. Jak najbardziej się robi tylko lekarz musi wiedzieć co robi .
Ja zawsze mam podawane trochę botoxu pod oczy i efekt jest extra - znikają mi te małe mimiczne zmarszczki.
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 17:06   #251
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Pamela_ super!!!
ciesze się,że coraz więcej kobiet decyduje się na takie zabiegi prosty i szybki sposob na poprawienie swojego wyglądu
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 12:47   #252
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Botox

4 godziny temu zrobiłam sobie w końcu botoks. Nie w usta, ale kurze łapki. Były widoczne, jak sie uśmiechałam to mnóstwo zmarszczek miałam wokół oczu... Jak się nie uśmiechałam to widoczne były dwie bruzdy pod oczami. Pas kudz two. Jestem dość młoda, jeszcze , więc nie chciałam całej dawki. Wzięłam po uzgodnieniu z Panią Moniką z salonu, że ćwiartka pod oko wystarczy. Mniej zapłaciłam, bo tylko za pół dawki a efekt już widać, przyp., że 4 godziny temu miałam wstrzyknięcie. Jestem PRZEZADWOLONA
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 17:23   #253
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Botox

ja też dzisiaj mialam botoks w kurze łapki a w resztę (bruzdy nosowo-wargowe i zaczątki zmarszzcek miarionetki) - kwas hial.


za 2 tyg. mam kontrolę i ew. dostrzyknięcia (gratis)
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 13:16   #254
lady_gaba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Botox kraków

Witam,

od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zrobienie sobie zabiegu z botoksem. Mam sporo zmarszczek mimicznych, które nie są może głębokie, ale i tak mnie doprowadzają do szału, jak na nie patrzę!!!

Zatem - SZUKAM OPINII, ZANIM SIĘ FAKTYCZNIE WYBIORĘ...
Z resztą postanowiłam, że rok 2011 będzie rokiem spełniania oczekiwań, marzeń, postanowień, itd.

Z góry dziękuję za informacje dotyczące gabinetów i lekarzy Cena nie gra roli - liczy się efekt i bezpieczeństwo mojej buzi
lady_gaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 13:58   #255
Sabrineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Botox kraków

Cytat:
Napisane przez lady_gaba Pokaż wiadomość
Witam,

od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zrobienie sobie zabiegu z botoksem. Mam sporo zmarszczek mimicznych, które nie są może głębokie, ale i tak mnie doprowadzają do szału, jak na nie patrzę!!!

Zatem - SZUKAM OPINII, ZANIM SIĘ FAKTYCZNIE WYBIORĘ...
Z resztą postanowiłam, że rok 2011 będzie rokiem spełniania oczekiwań, marzeń, postanowień, itd.

Z góry dziękuję za informacje dotyczące gabinetów i lekarzy Cena nie gra roli - liczy się efekt i bezpieczeństwo mojej buzi

Hej Lady_gaba,
jak jesteś z Krakowa to szczerze polecam Ci moją lekarkę do której chodzę od dawna - botoksem potrafi zdziałać cuda.
Wejdź sobie na stronę MEDestetis, gdzie ona pracuje, to dowiesz się więcej.
Pozdrawiam Cię baaardzo

Edytowane przez Sabrineczka
Czas edycji: 2011-01-12 o 14:01
Sabrineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 09:38   #256
lady_gaba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Botox kraków

Cytat:
Napisane przez Majka_007 Pokaż wiadomość
Dobry gabinet jest na ul Podgórskiej - Scanmed Multimedis - Centrum Medycyny Estetycznej, wiem, ze jest tam też świetna lekarka od botoxu. Ja z nią konsultuję regeneris, bo się boje botoxu... I ta metoda mi bardziej odpowiada, jest bardziej naturalna.
Znalazłam stronę tego gabinetu
Podoba mi się, ale jeszcze myślę... kurka jakoś trochę boję się tej decyzji, choć moja koleżanka z Poznania robi botox i wygląda super
A tu strona http://medycynaestetyczna.multimedis.pl/ dla tych, co też szukają
lady_gaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 09:46   #257
*Cafe Latte*
Raczkowanie
 
Avatar *Cafe Latte*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 195
Dot.: Botox kraków

Cytat:
Napisane przez lady_gaba Pokaż wiadomość
Witam,

od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zrobienie sobie zabiegu z botoksem. Mam sporo zmarszczek mimicznych, które nie są może głębokie, ale i tak mnie doprowadzają do szału, jak na nie patrzę!!!

Zatem - SZUKAM OPINII, ZANIM SIĘ FAKTYCZNIE WYBIORĘ...
Z resztą postanowiłam, że rok 2011 będzie rokiem spełniania oczekiwań, marzeń, postanowień, itd.

Z góry dziękuję za informacje dotyczące gabinetów i lekarzy Cena nie gra roli - liczy się efekt i bezpieczeństwo mojej buzi
A to nie lepiej kwas hialuronowy? Długofalowe efekty botoksu nie są jeszcze znane ale jak botoks "puści" będziesz wyglądać gorzej niż przed.
*Cafe Latte* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 10:32   #258
lamento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 58
Dot.: Botox kraków

Cytat:
Napisane przez lady_gaba Pokaż wiadomość
Witam,

od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zrobienie sobie zabiegu z botoksem. Mam sporo zmarszczek mimicznych, które nie są może głębokie, ale i tak mnie doprowadzają do szału, jak na nie patrzę!!!

Zatem - SZUKAM OPINII, ZANIM SIĘ FAKTYCZNIE WYBIORĘ...
Z resztą postanowiłam, że rok 2011 będzie rokiem spełniania oczekiwań, marzeń, postanowień, itd.

Z góry dziękuję za informacje dotyczące gabinetów i lekarzy Cena nie gra roli - liczy się efekt i bezpieczeństwo mojej buzi
Kochana, nie ma się czego bać. Większość ludzi ma jakieś opory przed takimi zabiegami, a jak zobacza efekt końcowy, to szczeka im z wrażenia opada. Najważniejsze, przynajmniej ja tak myślę, jest wybranie dobrego specjalisty. Możecie się ze mną zgadzać, albo nie, ale taka jest prawda, ze to od człowieka, który robi nam botox zależy jak potem będziemy wyglądać. Znam jedna lekarkę, tak na marginesie elegancka babeczka i jak się na nią patrzę, to stwierdzam, że chciałabym tak właśnie wygladać. Żeby było smiesznie, to ta babeczka zajmuje się właśnie robieniem botoxu i jeszcze innymi zabiegami z medycyny estetycznej. Jakbyś chciała do niej namiary, to pisz do mnie na priva.
lamento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 10:37   #259
*Cafe Latte*
Raczkowanie
 
Avatar *Cafe Latte*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 195
Dot.: Botox kraków

Cytat:
Napisane przez lamento Pokaż wiadomość
Kochana, nie ma się czego bać. Większość ludzi ma jakieś opory przed takimi zabiegami, a jak zobacza efekt końcowy, to szczeka im z wrażenia opada. Najważniejsze, przynajmniej ja tak myślę, jest wybranie dobrego specjalisty. Możecie się ze mną zgadzać, albo nie, ale taka jest prawda, ze to od człowieka, który robi nam botox zależy jak potem będziemy wyglądać. Znam jedna lekarkę, tak na marginesie elegancka babeczka i jak się na nią patrzę, to stwierdzam, że chciałabym tak właśnie wygladać. Żeby było smiesznie, to ta babeczka zajmuje się właśnie robieniem botoxu i jeszcze innymi zabiegami z medycyny estetycznej. Jakbyś chciała do niej namiary, to pisz do mnie na priva.
Oczywiście że zależy od umiejętności lekarza. Tak naprawdę warto wiedzieć jaką specjalizację ma dany lekarz bo medycyną estetyczną, zajmują się od internistów począwszy a skończywszy na kardiologach i stomatologach... Wszyscy robią tylko roczny kurs z medycyny estetycznej, a czy ktoś będzie w tym dobry, zależy od jego umiejętności manualnych i zmysłu estetycznego
*Cafe Latte* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 07:32   #260
lady_gaba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Botox kraków

Cytat:
Napisane przez *Cafe Latte* Pokaż wiadomość
Oczywiście że zależy od umiejętności lekarza. Tak naprawdę warto wiedzieć jaką specjalizację ma dany lekarz bo medycyną estetyczną, zajmują się od internistów począwszy a skończywszy na kardiologach i stomatologach... Wszyscy robią tylko roczny kurs z medycyny estetycznej, a czy ktoś będzie w tym dobry, zależy od jego umiejętności manualnych i zmysłu estetycznego

jestem po konsultacji lekarskiej (wczoraj byłam). pytałam o kwas, ale powiedziała mi pani dr, że nie mam jeszcze takich zmarszczek, żeby wypełniać czyli dobry news! botox zrobię w przyszłym tygodniu... boje się jak jasna cholera! ale co tam! uda się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
oczywiście dam znać co i jak a! idę do Scanmedu Multimedisu koło galerii Kazimierz ostatecznie - z polecenia, no i mam najbliżej
pozdroofki
lady_gaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 14:05   #261
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Botox kraków

powodzonka!! i daj znac jak po zabiegu

i jaki był koszt tego co robiłas- chce wysłac moją mamę,a le najpierw musze sie dowiedziec czegoś o kosztach w Scanmedzie (bo tam blisko mieszka)
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 14:18   #262
lady_gaba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Botox kraków

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
powodzonka!! i daj znac jak po zabiegu

i jaki był koszt tego co robiłas- chce wysłac moją mamę,a le najpierw musze sie dowiedziec czegoś o kosztach w Scanmedzie (bo tam blisko mieszka)

wielkie dziękuję!
napiszę w środę - we wtorek mam zabieg

pozdrawiam
lady_gaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 07:12   #263
zoo_fijka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Botox kraków

ja też myślę o botoksie...

pozdrawiam i czekam na info

Edytowane przez zoo_fijka
Czas edycji: 2011-02-10 o 10:45
zoo_fijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 11:42   #264
lady_gaba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Botox kraków

witajcie,

jestem PO!!!! tyle strachu i sama nie wiem po co... Dr Glonek jest świetna. Zabieg nie bolał, ale miałam znieczulenie kremem emla. Koszt 950 zł - kurze łapki. Efekt jest oszałamiający, a ma być jeszcze lepiej!!! Polecam gabinet i panią doktor!!!

pozdrawiam
lady_gaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 14:40   #265
2005karolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 78
GG do 2005karolcia
Dot.: Botox

Witajcie,troszkę się zakurzył ten wątek Chciałam go tylko odświeżyć małą nowością, długo zastanawiałam sie nad zabiegiem i chyba przeczytałam wszystko na temat botoxu! Ostatecznie zdecydowałam się na salon który jest od niedawna co prawda,ale koleżanka słyszała dużo dobrych opini na temat tamtejszego lekarza i była bardzo zadowolona z efektu, więc oczywista sprawa ,że również tam zawitałam! Bardzo mi się podobało, lekarz wszystko fachowo wyjaśnił ,czułam że jestem pod dobrą opieką i naprawdę nic nie bolało, a bardzo się tego obawiałam z racji lęku przed igłami Jakby ktoś chciał wiedzieć co to za salon, tj. Beauty-Factory w Poznaniu, mają bardzo fajną stronkę www.beauty-factory.pl , pozdrawiam Was serdecznie!
2005karolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 09:16   #266
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
4 godziny temu zrobiłam sobie w końcu botoks. Nie w usta, ale kurze łapki. Były widoczne, jak sie uśmiechałam to mnóstwo zmarszczek miałam wokół oczu... Jak się nie uśmiechałam to widoczne były dwie bruzdy pod oczami. Pas kudz two. Jestem dość młoda, jeszcze , więc nie chciałam całej dawki. Wzięłam po uzgodnieniu z Panią Moniką z salonu, że ćwiartka pod oko wystarczy. Mniej zapłaciłam, bo tylko za pół dawki a efekt już widać, przyp., że 4 godziny temu miałam wstrzyknięcie. Jestem PRZEZADWOLONA
Slomko, botoxu nie podaje się w usta efekt będzie po około 4 - 7 dniach

Ja wczoraj już drugi raz miałam podany botox i czekam na efekty mój ulubiony zabieg
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 21:12   #267
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Botox

Jak to w usta nie?? Właśnie w przyszłym miesiącu chciałam iść na kurze łapki i przy okazji coś zrobić z ustami...
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 06:44   #268
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
Jak to w usta nie?? Właśnie w przyszłym miesiącu chciałam iść na kurze łapki i przy okazji coś zrobić z ustami...
Botox to preparat, który paraliżuje mięśnie. Dzięki temu można pozbyć się zmarszczek mimicznych.
Natomiast usta powiększa się kwasem hialuronowym lub innymi wypełniaczami Na pewno coś poradzą na Twoje usta
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 10:21   #269
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Botox

Dokładnie usta wypełnia się preparatami z kwasem hialuronowym np. Esthelis Basic. Wystarczy niewielka ilość nakłuć, aby wymodelować usta. Wyglądają one naprawdę naturalnie a i są bardziej nawilżone.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 13:57   #270
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Botox

Wypełnienie ust jedynie kwasem hialuronowym, np. wspomnianym przez przedmówczynie esthelis basic, który jest "lekki", a efekt wypełnienia nim ust jest naturalny. Botox odpada, poza tym coraz więcej mówi się o jego szkodliwości aniżeli o zaletach :/
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-26 11:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.