Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 01:49   #2671
Wiolushka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

lol
http://www.youtube.com/user/kasiagol.../3/SygHq4uA18o
Wiolushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 06:15   #2672
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Ja sie tym serum smarowałam w wakacje ( nawet na twarzy) , jak się poparzyłam Przynajmniej chłodził przez chwilę.

A jego drugiej wersji - rozgrzewającej to już w ogóle znieść nie mogę.
dzizas - na twarzy

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Zainwestuj w szczote z Rossmanna Fajnie wygładza
zgadzam się - od sierpnia wieczorem się masuje ta z wypustkami, a rano taka zwykła włosiastą. Gładkość skóry potwierdzi mój M
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 06:56   #2673
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Ja już tego nawet nie komentuję,bo i po co,lepiej nie karmić....
Nie moglam sie powstrzymac
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 07:08   #2674
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Nie moglam sie powstrzymac

Ech.. no tak,rozumiem to.
Wczoraj natrafiłam na jakąś nową jotubowiczkę ,
specjalistka z niej żadna,ale spodobała mi się jedna maseczka do twarzy w/g jej wykonania i zamierzam ja zrobić.
Jak znajdę ją to podlinkuję.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 07:24   #2675
neversaynever91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 77
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Dziewczyny wiem że zmieniły się teraz paletki w Inglocie-ale czy zmieniły się cienie? (wielkościowo) Mam na myśli czy będą pasowały do starych paletek pro 3?
neversaynever91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 07:34   #2676
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Malgosienko1979, filielko czy jak Cie tam zwal - żenada



Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Kwestia akcentu .

Nie jestem jakaś super-hiper z angielskiego, ale gossa rozumiem bardzo dobrze, pixi2woo tak w 90%.

No ale ja Brytyjczyków mogłabym słuchać godzinami .
Moj asystemt jest Anglikiem i uwielbiam sluchac jego akcentu. Na poczatku po prostu odplywalam jak zaczynal cos opowiadac


Dziewczyny napiszcie o co chodzi z tym serum eveline?? Co to za specyfik
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 07:36   #2677
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Co sądzicie o podróbkowym konkursie Lady Chwili?
Dla mnie, mimo że ją bardzo lubię, to było poniżej poziomu i jednak odsubskrybowałam. Zamienniki, eh.
mialam juz kilkanascie perfumow od FM i bardzo sobie chwale i lubię je kolorowki nie mialam, uzywalam od nich jeszcze balsamu do ciala i zelu pod prysznic - moga byc
Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Kwestia akcentu .

Nie jestem jakaś super-hiper z angielskiego, ale gossa rozumiem bardzo dobrze, pixi2woo tak w 90%.

No ale ja Brytyjczyków mogłabym słuchać godzinami .
Ja tak samokocham taki akcent
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 07:54   #2678
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Co sądzicie o podróbkowym konkursie Lady Chwili?
Dla mnie, mimo że ją bardzo lubię, to było poniżej poziomu i jednak odsubskrybowałam. Zamienniki, eh.
jeżeli kogoś satysfakcjonuje taki zamiennik, to czemu nie sama często kupuję zamienniki żywności (np. z Lidla). co do zamienników perfum, to raczej nie jestem przekonana, bo czuję różnicę. w polityce FM denerwuje mnie natomiast jej akwizytorski charakter.
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 07:56   #2679
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Gossa dobrze rozumiem, ogólnie nie mam bardzo dużych problemów z anglojęzycznymi kanałami.
Co do fm- nie mam żadnych produktów tej firmy, współlokatorka jest konsultantką, porównałam te zamienniki z oryginalnymi perfumami i nic wspólnego nie mają. Dziewczyny jak chcą, to niech organizują konkursy, mnie to nie przeszkadza. I tak najbardziej mnie rozwaliła Ciasteczko, jak ufundowała rajstopy
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 08:09   #2680
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Gossa dobrze rozumiem, ogólnie nie mam bardzo dużych problemów z anglojęzycznymi kanałami.
Co do fm- nie mam żadnych produktów tej firmy, współlokatorka jest konsultantką, porównałam te zamienniki z oryginalnymi perfumami i nic wspólnego nie mają. Dziewczyny jak chcą, to niech organizują konkursy, mnie to nie przeszkadza. I tak najbardziej mnie rozwaliła Ciasteczko, jak ufundowała rajstopy
Mnie tez, do tego przeciez nie kazdy ma jej rozmiar ( mniemam ze kupila takie jak na siebie) , ja jestem duzo wyzsza od niej i te rajstopy bym moze do kolan naciagnela
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 08:16   #2681
martiinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 77
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Mnie tez, do tego przeciez nie kazdy ma jej rozmiar ( mniemam ze kupila takie jak na siebie) , ja jestem duzo wyzsza od niej i te rajstopy bym moze do kolan naciagnela
Śmiesznie najwyraźniej tylko tak potrafi podziękować widzom . Ja jakbym miała dać rajstopy, wolałabym nic nie dawać...
martiinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 08:17   #2682
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Ona chyba mówiła, że będą pasować na każdego, ale mogę się mylić. Goss rozpacza z powodu podwyżki w Inglocie, w sumie się nie dziwię :/
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 08:34   #2683
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez martiinkaaa Pokaż wiadomość
Śmiesznie najwyraźniej tylko tak potrafi podziękować widzom . Ja jakbym miała dać rajstopy, wolałabym nic nie dawać...
Ja tez...

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Ona chyba mówiła, że będą pasować na każdego, ale mogę się mylić. Goss rozpacza z powodu podwyżki w Inglocie, w sumie się nie dziwię :/
No nie wiem...
Dziewczyny ja nie wiem co Wszyscy widza w tym Inglocie kilka razy probowalam sie przekonac ale jakos nie umiem.
Maja fajne szminki, u nich znalazlam kolor, ktorego poszukiwalam latami ale jak dla mnie wiekszych rewelacji nie ma.
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:19   #2684
Chain
Raczkowanie
 
Avatar Chain
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 84
GG do Chain
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Ja też nie podniecam się specjalnie Inglotem. Kupiłam rok temu paletkę cieni i nie jestem z większości zadowolona (o dziwo!). Mam kilka intensywnych metalicznych kolorów, które po kilu godzinach ( z bazą czy bez) zostawiają na powiekach jedynie szarobure smugi:/ Muszę spróbować jasnych matowych odcieni, może one się sprawdzą?Używam za to Inglotowskich pędzli, które mi odpowiadają, ale również nie wszystkie
Chain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:27   #2685
tobb
Raczkowanie
 
Avatar tobb
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 266
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Chain Pokaż wiadomość
Ja też nie podniecam się specjalnie Inglotem. Kupiłam rok temu paletkę cieni i nie jestem z większości zadowolona (o dziwo!). Mam kilka intensywnych metalicznych kolorów, które po kilu godzinach ( z bazą czy bez) zostawiają na powiekach jedynie szarobure smugi:/ Muszę spróbować jasnych matowych odcieni, może one się sprawdzą?Używam za to Inglotowskich pędzli, które mi odpowiadają, ale również nie wszystkie

To witaj w klubie. Mam tak samo Dawałam mu szansę kilka razy, w wyniku czego mam ponad 10 cieni, których nie używam. Za to uwielbiam paletki L'Oreala Star Secrets, które jakoś nie są specjalnie popularne na YT, a szkoda.

Z inglota lubię błyszczyki w słoiczku, ale nie na tyle by piać z zachwytu. Co do pędzli, mam kilka i uważam że są po prostu przyzwoite i nic więcej. Zdecydowanie wolę Hakuro.

Natomiast ostatnia podwyżka w Inglocie już kompletnie mnie zniechęciła do tej firmy.
tobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:39   #2686
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Ja mam powieki, na ktorych bardzo dlugo wytrzymuja wszystkie cienie , wszystkieo procz tych z Inglota, ktore mi sie zbieraja w zalamaniu po kilku godzinach , co mi sie nigdy nie zdarza z innymi cieniami.
Juz wole wklady z Kobo.
Z tych ogólnodostępnych uwielbiam cienie Manhattan, maja fantastycznie skomponowane paletki.
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:46   #2687
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Zauważyłam też, że w tych moim miejskim sklepie czasami nie dawają paragonów zwłaszcza gdy zakupy są małe.. Parę razy nawet sie zdarzyło, że siostra przytargała szampon czy odżywkę gdzie był napis 'Nie można sprzedawać oddzielnie'.

Co zrobić w takiej sytuacji w sklepie (gdy nie dostane paragonu - owszem wiem, że mogą nalegać o wydanie paragonu)? i czy w ogóle jak napisze gdzieś do danej firmy czy nie wiem dostanę jakiś odzew ? bo to jest ewidentne robienie ludzi w konia.[/QUOTE]


Nagminni oszuści. Klient zawsze musi dostać paragon, ja bym się napewno o to czepnęła oj, dostaliby karę. Wiem że każde zgłoszenie takiego przekrętu odpowiednie "służby" muszą rozpatrzyć.

Nie wiem jak to wygląda w przypadku produktów darmowych - myślę że powinnaś dostać drugi gratis tak jak napisał producent ( w końcu po coś tą promocję zrobił, tak ?) Właścicielka sklepiku zarabia a Ty nic nie zyskujesz a mogłabyś Pewnie tego przekreślonego kodu nie jest w stanie nabić na kasę i wtedy idzie jakby " pod ladą" - od razu zysk idzie do jej kieszeni

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Ja mam powieki, na ktorych bardzo dlugo wytrzymuja wszystkie cienie , wszystkieo procz tych z Inglota, ktore mi sie zbieraja w zalamaniu po kilku godzinach , co mi sie nigdy nie zdarza z innymi cieniami.
Juz wole wklady z Kobo.
Z tych ogólnodostępnych uwielbiam cienie Manhattan, maja fantastycznie skomponowane paletki.

Ja bardzo lubię Inglota ale klapki mi z oczu spadły jak podrożał - przestał być WOW - niektóre się osypują ( ciemne kolory matów przy nakładaniu trzeba wklepywać pędzelkiem) ale trzyma dobrze na bazie Art deco. Duży wybór kolorów. Oczywiście wypowiadam się na temat tylko cieni do powiek.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:13   #2688
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Witajcie,
jestem tu nowa, ale śledzę wątek od baaaardzo dawna - w końcu się przełamałam, zalogowałam i postanowiłam brać w tym aktywny udział.
Filmiki oglądam od początku ich istnienia, pamiętam jeszcze yennifer (?), pamiętam jak ohmykat zaczynała kręcić po polsku... będzie ze dwa lata.
Mam inne pytanie - nie wiem, czy któraś z Was pamięta dziewczynę o nicku Candymamba, zajmującą się raczej tematyką modową, niż kosmetyczną - była świetna, a zawiesiła działalność i słuch o niej zaginął... Nie wiem, nagrywa pod innym nickiem? Macie jakieś info?

Jeżeli chodzi o moje polskie ulubienice, to zdecydowanie bryluje tutaj nissiax83 (przepiękna i bardzo inteligentna kobieta!) później szusz1313, nieesia25, Maaadzia... I wystarczy, będę oszczędna.
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:18   #2689
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię Inglota ale klapki mi z oczu spadły jak podrożał - przestał być WOW - niektóre się osypują ( ciemne kolory matów przy nakładaniu trzeba wklepywać pędzelkiem) ale trzyma dobrze na bazie Art deco. Duży wybór kolorów. Oczywiście wypowiadam się na temat tylko cieni do powiek.
Ze swojej strony moge polecic tylko cienie z serii pearl, dla mnie sa rewelacyjne. Matowe sie osypujaaaa i trzeba je rzeczywiscie wklepywac w powieke, ale i tak wg mnie sa warte grzechu
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 11:32   #2690
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Dziewczyny, większość cieni przy aplikacji się osypuje, Mac też. Mnie to akurat nie przeszkadza, od tego są wachlarzyki, wszystko można usunąć. Cienie Inglota pod względem jakości są akurat całkiem przyzwoite, natomiast polityka firmy to już zupełnie inna bajka...
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:39   #2691
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Heidi_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, większość cieni przy aplikacji się osypuje, Mac też. Mnie to akurat nie przeszkadza, od tego są wachlarzyki, wszystko można usunąć. Cienie Inglota pod względem jakości są akurat całkiem przyzwoite, natomiast polityka firmy to już zupełnie inna bajka...

A nie prawda wiekszosc cieni, ktore mam wcale sie nie osypuje ( no chyba ze pigmenty ale im to wybaczam)
Po za tym osypywanie to nie wcale taki straszny grzech dla cieni, raz dwa mozna sobie z tym poradzic, tak jak pisalas.
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:45   #2692
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

ja się nie mogę zebrać do kupienia pierwszych cieni z inglota, a teraz jak podrożały, to tym bardziej. tzn miałam kiedyś dawno temu ze dwie mapki, ale to jeszcze jak można było je kupić w zwykłej drogierii z matowych cieni bezbłędne są my secret, uwielbiam je, niestety nie da się ich wydłubać i przełożyć do paletki, co bym chętnie zrobiła.
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:54   #2693
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Szkoda tylko ze maty z essence maja tak mala gamę kolorystyczna
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:58   #2694
neversaynever91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 77
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Właśnie natknęłam się na ten kanał:

http://www.youtube.com/user/AmberWhi.../0/9AU041n0Ai4

Co myślicie?
neversaynever91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:04   #2695
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Szkoda tylko ze maty z essence maja tak mala gamę kolorystyczna
Ostatnio im się przyglądałam i nie wiem dlaczego się nie skusiłam Są mocno napigmentowane?
Cytat:
Napisane przez peggy_blue Pokaż wiadomość
ja się nie mogę zebrać do kupienia pierwszych cieni z inglota, a teraz jak podrożały, to tym bardziej. tzn miałam kiedyś dawno temu ze dwie mapki, ale to jeszcze jak można było je kupić w zwykłej drogierii z matowych cieni bezbłędne są my secret, uwielbiam je, niestety nie da się ich wydłubać i przełożyć do paletki, co bym chętnie zrobiła.
A ja tam lubię cienie Inglota kompletuje aktualnie paletkę Fajne tez są cienie KOBO
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:09   #2696
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Heidi_ Pokaż wiadomość
Witajcie,
jestem tu nowa, ale śledzę wątek od baaaardzo dawna - w końcu się przełamałam, zalogowałam i postanowiłam brać w tym aktywny udział.
Filmiki oglądam od początku ich istnienia, pamiętam jeszcze yennifer (?), pamiętam jak ohmykat zaczynała kręcić po polsku... będzie ze dwa lata.
Mam inne pytanie - nie wiem, czy któraś z Was pamięta dziewczynę o nicku Candymamba, zajmującą się raczej tematyką modową, niż kosmetyczną - była świetna, a zawiesiła działalność i słuch o niej zaginął... Nie wiem, nagrywa pod innym nickiem? Macie jakieś info?

Jeżeli chodzi o moje polskie ulubienice, to zdecydowanie bryluje tutaj nissiax83 (przepiękna i bardzo inteligentna kobieta!) później szusz1313, nieesia25, Maaadzia... I wystarczy, będę oszczędna.

Candymambę też bardzo lubiłam, pamiętam jej filmik o butach, szkoda że nie nagrywa, ale nie wiem czy nie odeszła bo ludzie jej żyć nie dawali ?

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez peggy_blue Pokaż wiadomość
ja się nie mogę zebrać do kupienia pierwszych cieni z inglota, a teraz jak podrożały, to tym bardziej. tzn miałam kiedyś dawno temu ze dwie mapki, ale to jeszcze jak można było je kupić w zwykłej drogierii z matowych cieni bezbłędne są my secret, uwielbiam je, niestety nie da się ich wydłubać i przełożyć do paletki, co bym chętnie zrobiła.
Ja miałam jeden biały który szybko się zeskrobał a pod nim był różowy i musiałam wyrzucić, natomiast mam tego cielaka i jest niegłupi pod inny cień, idealnie w kolorze skóry.
Napewno sie nie da? A jakby go kombinerkami ?
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:11   #2697
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Ja miałam jeden biały który szybko się zeskrobał a pod nim był różowy i musiałam wyrzucić, natomiast mam tego cielaka i jest niegłupi pod inny cień, idealnie w kolorze skóry.
Napewno sie nie da? A jakby go kombinerkami ?
oczywiście, że się da
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:11   #2698
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ostatnio im się przyglądałam i nie wiem dlaczego się nie skusiłam Są mocno napigmentowane?

A ja tam lubię cienie Inglota kompletuje aktualnie paletkę Fajne tez są cienie KOBO

Tak, sa mocno napigmentowane i dosyc trwale. Bardzo fajne no ale malo kolorow do wyboru.

KOBO sa super, bardzo je lubie
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:15   #2699
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
KOBO sa super, bardzo je lubie
Ja tez Golden Rose jest boski
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:18   #2700
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2479774 4]oczywiście, że się da [/QUOTE]

powiesz mi jak? bo jak na razie rozwaliłam sobie cień, próbując go podważyć delikatnie pilnikiem do paznokci, wiem też, że kiedyś fafinette dodawała filmik o wyjmowaniu cieni z z maca, podgrzewała je prostownicą, ale chyba się trochę boję tego

ja też się czaję na kobo, jak wyjdę z finansowego dołka, to na pewno skuszę się na czwóreczkę
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.