AKWARIUM - część I - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 230 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-15, 17:57   #6871
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ja bym jednak obstawiała jakiś zonk Bo ci "wybrani" to niby kto konkretnie, za co, kto miałby czas ich teraz wybierać i dostawać później za to po głowie od reszty? Tak samo jak z tą nieszczęsną wyszukiwarką, niektórym nie działa. Sądzę, że to zawirowania związane z nową grafiką, miałyśmy fuksa; może się kiedyś dowiemy całej prawdy
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 18:10   #6872
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Napiszę PW do Złosia, albo Agi i dam Wam znać
Możliwe, że macie rację, funkcja tylko dla wybrańców Mi zależy, żebyście tez ją mieli, ale wiem, że niektóre osoby mogłyby ją nadużywać.
Miło z Twojej strony Nikuś

A mam pytanie do Was dziewczyny. Jak dowiedziałyście się o tym, że macie tę funkcję?Przypadkiem czy ktoś powiedział Wam, ze znowu sa obrazki w podpisie, czy jak?Rozmawiałam z pewną moderatorką i ona też już ma tę opcję...Wy moderatorki macie szczęście




Ale skoro inne wizażanki też mają...Echh, nie wiem.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 18:17   #6873
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość

Ale skoro inne wizażanki też mają...Echh, nie wiem.
Ale które wizażanki? Ja nie widziałam żadnych nowych obrazków w podpisach u wizażanek, tylko te stare które sobie pozostawiały "z kiedyś" Ja narazie tylko widzę tę funkcje u moderatorów

Czyli nic nie wiadomo. Kurcze a mi tak bardzo na tym bajerku zależy
Nie wiem czy bym z niego korzystała ale mieć to fajna sprawa
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 18:35   #6874
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość
Ale które wizażanki? Ja nie widziałam żadnych nowych obrazków w podpisach u wizażanek, tylko te stare które sobie pozostawiały "z kiedyś" Ja narazie tylko widzę tę funkcje u moderatorów

Czyli nic nie wiadomo. Kurcze a mi tak bardzo na tym bajerku zależy
Nie wiem czy bym z niego korzystała ale mieć to fajna sprawa
Nie wiem, które właśnie, ale Nika napisała, ze jeszcze inne wizażanki mają, ale w sumie nie napisała, ze widziała u nich nowe
...
Ja też nie widziałam nowych

Więc wychodzi na to, że tylko moderatorki mają przywróconą tę opcję.

Szczerze mówiąc az tak bardzo(moze tak to wyglada) nie zalezy mi na obrazkach. Po prostu sam fakt niesprawiedliwości mnie wnerwia, ot co.



Ale obrazek mogłabym miec, czemu nie
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 18:40   #6875
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Silva, ja zobaczyłam niedawno u Niki nowy podpis (z kotem) i tak się dowiedziałam. Ale nigdzie nie ma ani słowa o tym, nawet na PW - jak widzisz
Wydaje mi się, że jakiś nowy podpis widziałam u użytkownika "nie-moda", ale za nic nie pamiętam, kto to był i w jakim wątku

Ivon.a, widzę, że czeka Cię miłe wydarzenie, gratulacje!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 18:46   #6876
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

ale tutaj poruszenie

Ivona zamowilam jakis mech ale jaki to gatunek sama nie wiem poniewaz na obrazku wygladal inaczej a dostalam cos co mi przypomina christmas mosa - ma takie choinkowate troche galazki, jako gratisy dostalam takie mchy:
http://www.wszim-sochaczew.edu.pl/mc...p?TID=176&PN=2
http://www.wszim-sochaczew.edu.pl/mc...p?TID=115&PN=2
jeszcze nie wiem czy zagoszcza u mnie na stale gdyz mam juz swoja wizje a one troszke mi do niej nie pasuja
na alegro udalo mi sie zalapac na spora porcje singapore mossa za 4,25 + do tego zamowilam sobie weeping moss bo facet poza alegro oferowal rosliny wiec przy okazji wzielam, dostane je pewnie w przyszlym tygodniu
w miedzyczasie przygotowalam sobie kokosa w czesciach do obsadzenia poza korzeniami, pod koniec przyszlego tygodnia jak juz bede miala wszystkie mchy i zrobie z nimi porzadek, bo narazie tylko je wrzucilam, rozejrze sie za krewetkami
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 19:04   #6877
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Silva, ja zobaczyłam niedawno u Niki nowy podpis (z kotem) i tak się dowiedziałam. Ale nigdzie nie ma ani słowa o tym, nawet na PW - jak widzisz
Wydaje mi się, że jakiś nowy podpis widziałam u użytkownika "nie-moda", ale za nic nie pamiętam, kto to był i w jakim wątku
Pomyslalam,ze moze ktos Wam powiedział,niekoniecznie Złos, o tym
Zresztą niewazne. I tak sie niczego nie dowiemy pewnie.


Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
ale tutaj poruszenie
No ba! Chodzi w końcu o obrazki w podpisie.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 19:31   #6878
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Ivon.a, widzę, że czeka Cię miłe wydarzenie, gratulacje!
Dzięki
Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
No ba! Chodzi w końcu o obrazki w podpisie.
A jak, zawsze chodzi o obrazki, czy to w tekście, czy w PW czy w podpisie
Wychodzi na to ze ja mam jakąś manię

Kama ten drugi mech który rosnie pionowo jest jakiś kosmiczny U mnie te mchy tak się pozrastały ze już nie wiem gdzie jest który.


Kupiłam sobie dziś w końcu buty, w ogóle dziwadła jakieś Jakbym nie była zdesperowana to nawet bym na nie uwagi nie zwróciła. Ale przecież kupiłam je z myslą o chodzeniu a nie podziwianiu ich
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 19:44   #6879
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Co do obrazków w podpisie, to uważam że jest to zbędny bajer. Już to sobie wyobrażam, jakby wprowadzili tą opcje każdem... Wtedy wizaż byłyby jednym wielkim, pstrokatym zbiorowiskiem obrazków, z tekstem gdzieś tam pomiędzy nimi
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 20:17   #6880
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Magrest, no też racja (z drugiej strony codziennie wpadam na TRF, gdzie prawie każdy ma po trzy rzędy skaczących różności, więc wizażowe "planowane niedoszłe" 100x500 to byłby naprawdę pikuś ).
Silva, możesz mi wierzyć, że nikt nic nie mówił, przynajmniej nic o tym nie wiem, a szukałam i pytałam
Ivon.a mam pytanko przy okazji, jak Ci się aparat sprawuje, bo spotkałam się już z kilkoma opiniami, że coś tam ciągle nawala (migawka chyba)? Kurcze, nie chciałabym, żeby mi padł w decydującym momencie...
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 20:26   #6881
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Laura dobrze mi się sprawuje, nie mam z nim żadnych problemów. Chociaż mógłby robić szybciej te zdjecia, denerwuje mnie to czekanie aż zarejestruje obraz, bo w tym czasie już mi na przykład ryba gdzieś zwiewa i po fotce.

Kurcze kliknełam w jakiś link w czyimś poście i mi cały internet wywaliło :/
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 21:38   #6882
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ivona a aparat nie ma funkcji serii zdjec? bo nawet moja komorka to ma
ja w moim nawalajacym aparacie cykam fotki nawet w momencie kiedy sie laduja

mchy mam zamiar przycinac i konkretnie uformowac

magrest mam cos dla Ciebie - odkochasz sie momentalnie
http://www.kaprysy.pl/460/bozyszcze/
zdjecia sa wyjatkowo paskudne, czy on ma cos wspolnego z afroamerykanami (to tak apropos jego fryzury) okropnosc
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 23:39   #6883
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ivon.a, dzięki!
Oj, a w co konkretnie kliknęłaś? Bo tu się jakiś czas temu wirusisko rozsyłało, nikt ostatnio już tego nie zgłasza, ale może dla pewności przeskanuj kompa.
Pzdr!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 00:55   #6884
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość
A jak, zawsze chodzi o obrazki, czy to w tekście, czy w PW czy w podpisie
Wychodzi na to ze ja mam jakąś manię
Oj masz manię-tzn. tak mi się wydaje Ale obie to my takie 'detektywki' jestesmy. Pamiętasz co było z tą podglądającą nas wizażanką?
Nawet zostawiłam sobie chyba tamte PW.



Cytat:
Napisane przez Ivon.a
Kupiłam sobie dziś w końcu buty, w ogóle dziwadła jakieś Jakbym nie była zdesperowana to nawet bym na nie uwagi nie zwróciła. Ale przecież kupiłam je z myslą o chodzeniu a nie podziwianiu ich
A jaki kolor, kształt czubka, obcas itd.?

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Silva, możesz mi wierzyć, że nikt nic nie mówił, przynajmniej nic o tym nie wiem, a szukałam i pytałam
No ok, ok

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Oj, a w co konkretnie kliknęłaś? Bo tu się jakiś czas temu wirusisko rozsyłało, nikt ostatnio już tego nie zgłasza, ale może dla pewności przeskanuj kompa.
Pzdr!
Ooo nie, Lauro nie strasz
Tez kliknęłam w jakiego linka dzisiaj, ale nie pamiętam w jakiego nawet.
Przeskanuję komputer.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 08:06   #6885
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
Ivona a aparat nie ma funkcji serii zdjec? bo nawet moja komorka to ma
ja w moim nawalajacym aparacie cykam fotki nawet w momencie kiedy sie laduja
Kama w aparacie mam tylko funkcje cyknij fotkę i przewijaj film Oczywiście że ma funkcję serii zdjęć i funkcję wieloserii, ale ja z niej nie korzystam - bo nigdy nie wiadomo jak z ostrością, raczej przy zdjęciach makro większośc zdjęć będzie nieostra tymbardziej że mnie pod tym względem na prawdę trudno zadowolić. Normalne zdjęcia wyszły by pewnie ostre ale w tym przypadku seria zdjęc jest mi niepotrzebna, - a dwa - po zgraniu na komputer wychodzi jeden wielki kwadrat na którym są miniaturki tych zdjęć, nie da się, albo ja nie potrafię tych zdjęc wyodrębnić, choć bardziej wydaje mi się że się nie da więc nic z tego, zresztą nie wiem nigdy nie próbowałam nad tym siąść tak na prawdę.

Edit: Kama tak u mnie zgrywa się zdjęcie z wieloseri, zrobiłam przed chwilą , w aparacie i w programie od aparatu wyświetlją się jak film - zdjęcie po zdjęciu. A Twoje zdjęcia z komórki z serii jak się zgrywają na komputer?
wieloseria.jpg

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Ivon.a, dzięki!
Oj, a w co konkretnie kliknęłaś? Bo tu się jakiś czas temu wirusisko rozsyłało, nikt ostatnio już tego nie zgłasza, ale może dla pewności przeskanuj kompa.
Pzdr!
Właśnie się bałam tego wirusa który tu podobno szaleje na wizażu, bo link w tym poście był taki z kosmosu, nie wiadomo po co i dlaczego , ja głupia sobie to zainstalowałam choć wiem że sie tak nie robi ta moja wścibska natura mnie kiedyś zgubi. Dziwnie to wygląda normalny post, a na początku jakiś dziwny link http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1509


Silva z nas to faktycznie tropicielki - detektywki Jeśli chodzi o obrazki - to lubię żeby było fajnie i kolorowo zdjecie.gif

A buty czarne z ozdobione takimi metalowymi kulkami wyszywane czarną nitką ze skóry która ma wytłoczony wzór z noskiem okrągłym - ale trochę takim zwężającym się z przodu, a obcas niski i jakiś dziwny - ale teraz w sklepach same takie dziwactwa, może to taka moda Spodobały mi się jedne buty na płaskim obcasie, czarne proste, ale byłam w kilku sklepach i wszędzie nie było mojego rozmiaru.

A mi się Went podoba na tych fotkach wczoraj był z nim wywiad na polsacie i tam już mi zbytnio się nie podobał, za to zwróciłam uwagę na jego serialowego brata Kama a co nie tak z jego włosami?
__________________
Mój podwodny świat

Edytowane przez Ivon.a
Czas edycji: 2007-03-16 o 09:29
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 09:53   #6886
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
magrest mam cos dla Ciebie - odkochasz sie momentalnie
http://www.kaprysy.pl/460/bozyszcze/
zdjecia sa wyjatkowo paskudne, czy on ma cos wspolnego z afroamerykanami (to tak apropos jego fryzury) okropnosc
Hehe Kama ja juz widziałam te zdjęcia i mimo wszystko i tak mi się podoba A czy Went ma coś wspólnego z afroamerykanami? MA Jego ojciec jest murzynem stąd te włosy, gruby murzyński nos i ciemna karnacja

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość
po zgraniu na komputer wychodzi jeden wielki kwadrat na którym są miniaturki tych zdjęć, nie da się, albo ja nie potrafię tych zdjęc wyodrębnić, choć bardziej wydaje mi się że się nie da więc nic z tego, zresztą nie wiem nigdy nie próbowałam nad tym siąść tak na prawdę.
Mi wychodzi takie samo zdjęcie Chyba nie da się tego inaczej ustawić...
I też mnie wkurza to, że aby zrobić kolejne zdjęcie trzeba czekać, aż się załaduje poprzednie To jest wielka wada większości aparatów cyfrowych

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość
A mi się Went podoba na tych fotkach wczoraj był z nim wywiad na polsacie i tam już mi zbytnio się nie podobał, za to zwróciłam uwagę na jego serialowego brata Kama a co nie tak z jego włosami?
Oglądałam ten wywiad Ale gdyby nie to, że ktoś o tym wspomniał na wątku o Prison Break, to nawet nie wiedziałabym, że takie coś leci Ani w gazetach nie napisali, ani żadnych reklam wcześniej nie dawali. No skandal <foch> Dobrze, że wcześniej wlazłam na wątek PB i się o tym dowiedziałam
A Dominic Purcell przypomina mi Pudziana bleee
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 10:00   #6887
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ja Ci dam pudziana O tym wywiadzie było napisane na głównej stronie interii, dlatego się dowiedziałam

No to wychodzi na to że mój TŻ też jest potomkiem afroamerykanina Podobne włosy, szeroki nos Całe szczęście że ścina włosy na krótko.

Magrest więc u Ciebie też tak jest z wieloserią. Ja chyba się bardziej temu przyjrzę, może jednak jest jakiś sposób.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 16:45   #6888
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Nie wiem, które właśnie, ale Nika napisała, ze jeszcze inne wizażanki mają, ale w sumie nie napisała, ze widziała u nich nowe
...
Ja też nie widziałam nowych

Więc wychodzi na to, że tylko moderatorki mają przywróconą tę opcję.

Szczerze mówiąc az tak bardzo(moze tak to wyglada) nie zalezy mi na obrazkach. Po prostu sam fakt niesprawiedliwości mnie wnerwia, ot co.



Ale obrazek mogłabym miec, czemu nie
Silva widziałam obrazki w podpisach innych wizażanek ( ale mozliwe jest to , że to są obrazki jeszcze z poprzedniej wersji )
Odpowiedzi od Złosia nadal się nie doczekałąm i pewnie się nie doczekam

Ivon.a twoja strona fajnie się rozrasta Tyklko ja założyłam konto tam gdzie ty i mam problem z jej zarejestrowaniem. Otóż mój login jest tak jak tu czyli nika135 i to znaczy że ta strona będzie miałą taki adres : nika135.konto.pl Coś mi się zdaje, że tak. A ja bym chciała inny adres www, idzie to jakoś zmienić ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 16:48   #6889
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ivona z mojej komorki seria zdjec po zgraniu na kompa to po prostu 3 duze nastepujace po sobie zdjecia, mojego kolegi aparat tez robil cos takiego jak wkleilas a z kolei u innego takie jak u mnie - czyli normalna serie zdjec, mysle ze powinno sie to u Ciebie dac nastawic
to co wkleilas to chyba nie jest seria zdjec tylko jakas forma ich katalogowania (?)

a fryzura wenta jest do bani okropne sa takie murzynskie wlosy - tym bardziej ze do murzyna mu daleko, dobrze ze nie wpadl na pomysl aby zapuscic sobie afro :/
murzyni mi sie podobaja szczegolnie tacy jak nelly, dmx,will smith ale pod warunkiem ze maja czapke na glowie albo 0 wlosow
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 16:53   #6890
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ivon.a, zerknęłam na jej posty, rzeczywiście link do kilku się dodał bez związku z wypowiedziami, do tego ten adres jakiś podejrzany :/
Nie wiem, czy to to samo, ale zerknij w te dwa wątki, tam jest trochę rad; sprawdź kompa, żebyś później nie miała czasem niemiłej niespodzianki (zwłaszcza, jeśli coś instalowałaś z tego linka):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=175821
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...irus+na+wizazu
Wyślę PW do Zło, żeby to-to zablokował, dzięki za linka do postu
Pzdr!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 17:01   #6891
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Nika taki adres będzie miała łaśnie twoja strona Bedziesz musiała załozyć drugie konto. ja na początku miałam marzenam
Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
Ivona z mojej komorki seria zdjec po zgraniu na kompa to po prostu 3 duze nastepujace po sobie zdjecia, mojego kolegi aparat tez robil cos takiego jak wkleilas a z kolei u innego takie jak u mnie - czyli normalna serie zdjec, mysle ze powinno sie to u Ciebie dac nastawic
to co wkleilas to chyba nie jest seria zdjec tylko jakas forma ich katalogowania (?)
Po zgraniu na komputer i otwieraniu za pomocą programu do aparatu u mnie też są to następujące po sobie zdjęcia tak jak napisałam w poprzednim poście. Wyświetlają się jako film - pokaz slajdów którego nie da się rozdzielić. A to co wkleiłam to jest widok zapisania na komputerze w normalnym podglądzie obrazów. Potrafisz rozdzielić od siebie te trzy następujące po sobie zdjęcia? Bo chyba napisałaś że wyświetlają się właśnie jako pokaz slajdów o ile dobrze zrozumiałam, chyba że chodzi ci o trzy zwykłe zdjęcia.
Już pomieszałam, ale mam nadzieję że zrozumiesz. Zresztą ja już nic nie rozumiem Trzeba by było zdefiniować wyrażenie "seria zdjęć następujących po sobie" bo ja je rozumiem jako pokaz slajdów.
Zresztą i tak jakośc takich seryjnych zdjęć jest kiepska więc nie ma o czym rozmawiać

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Ivon.a, zerknęłam na jej posty, rzeczywiście link do kilku się dodał bez związku z wypowiedziami, do tego ten adres jakiś podejrzany :/
Nie wiem, czy to to samo, ale zerknij w te dwa wątki, tam jest trochę rad; sprawdź kompa, żebyś później nie miała czasem niemiłej niespodzianki (zwłaszcza, jeśli coś instalowałaś z tego linka):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=175821
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...irus+na+wizazu
Wyślę PW do Zło, żeby to-to zablokował, dzięki za linka do postu
Pzdr!
Sprawdzę komputer bo nie wiadomo co to może być. Bałam się że w moich postach też się zacznie to pojawiać.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 17:09   #6892
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość
Nika taki adres będzie miała łaśnie twoja strona Bedziesz musiała załozyć drugie konto. ja na początku miałam marzenam
heh to mogli od razu tam napisać, że takie coś sytem robi
To musze na nowo założyć
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 17:09   #6893
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość
Po zgraniu na komputer i otwieraniu za pomocą programu do aparatu u mnie też są to następujące po sobie zdjęcia tak jak napisałam w poprzednim poście. Wyświetlają się jako film - pokaz slajdów którego nie da się rozdzielić. A to co wkleiłam to jest widok zapisania na komputerze w normalnym podglądzie obrazów. Potrafisz rozdzielić od siebie te trzy następujące po sobie zdjęcia? Bo chyba napisałaś że wyświetlają się właśnie jako pokaz slajdów o ile dobrze zrozumiałam, chyba że chodzi ci o trzy zwykłe zdjęcia.
Już pomieszałam, ale mam nadzieję że zrozumiesz.
Zresztą i tak jakośc takich seryjnych zdjęć jest kiepska więc nie ma o czym rozmawiać

to znaczy u mnie te zdjecia sa juz osobno, jezeli jest to pokaz slajdow to mozna je wyodrebnic power-pointem
moj kolega robil takie serie na wystawie akwarystycznej - jakosc byla bardzo dobra i fajnie sie to ogladalo bo przy szybkim przegladaniu ryby sprawialy wrazenie plywajacych

moze ja tez pomysle o swojej stronce skoro wszystkich tak wzielo tylko obawiam sie ze ze swoimi elaboratami moglabym sie tam nie zmiescic
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 17:13   #6894
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

No to popróbuje coś z jakimś programem, chociaż nie wiem czy warto. Ale spróbować trzeba . A nuż sie okaże że zdjęcia ryb wychodzą dobrze, chociaż do tej pory raczej nie byłam z tego zadowolona jak ogladałam.

Ja to już przynudzam w ogóle, chyba się zaszyję gdzieś na jakiś czas

Aha zapomniałam powiedzieć ze wyobrażałam sobie wenta z afro nawet miałam zamiar poszukać jakichś jego zdjęć z dzieciństwa, a nuż jakieś sie afro trafi
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 17:20   #6895
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: AKWARIUM - początki !!

No i stalo się. Pojechałam do zoologika... Przedstawiam Wam Artura
artur1.jpgartur2.jpgartur3.jpg
artur4.jpgartur5.jpgartur6.jpg
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 17:21   #6896
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: AKWARIUM - początki !!

A tu pozostali, ktorych znacie

Grześ : grzesio.jpg Żanecia : zanetka.jpg
Bind : bind.jpg
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 17:25   #6897
kisia88
Raczkowanie
 
Avatar kisia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 355
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Viris bardzo ładny bojowniczek
kisia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 17:29   #6898
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

no poszukaj moze wtedy magrest zmieni zdanie wg mnie z murzyna to on ma tyle co jackson czyli nic (poza tymi okropnymi wlosami)

bylam dzis w zoologicznym i widzialam fajnego sumika, spisalam sobie nazwe zeby cos o nim poczytac
synodontis_nigriventris2.jpg
chcialabym w malawi cos co bedzie plywalo a nie jak glonojad tylko sie chowa po katach

Viris sliczny arturek
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1174065670
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1174065524
swietne fotki
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 17:30   #6899
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

No to witamy Króla Artura Śliczny jest A Grześ i Żanetka - taka para występuje na wspólnej, widziałam ostatnio i od razu mi się skojarzyło z Twoimi rybkami.

Kama weź tego potwora ja się boję sumików, są przerażające, bardziej się ich boję niż zbrojników...
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 17:36   #6900
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Dzięki za komplementy dla Arturka. Troche niesmialy z niego chlopak, mam nadzieje ze niebawem bedzie podobny do Alonza, który podplywal do gory gdy tylko podchodzilam zeby podac pokarm, a jak karmilam żelem to "jadl mi z ręki".


Grześ i Żanetka to wlasnie od serialu Na wspolnej. Nasza Klara uwielbia ten serial (tak Klara to pies) i wpadlo jakos w ucho i tak zostaly nazwane
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.