Żony 2016 - część 2. - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-11, 11:44   #4531
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Dzięki dziewczyny za radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 11:54   #4532
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Dzień dobry
My juz obskoczyliy pare sklepów meblowych. Obejrzeliśmy sypialnie i salony. Wybraliśmy troche narożników, teraz trzeba sie zdecydować na jeden

Chcialam tez kupić narzuty na nasze łoże w Agata meble, ale jak na złość w jedynym kolorze jaki mi pasował nie było rozmiarów. Suma Summarum, oprócz zakupów w ikei kupilam jeszcze koszule nocna w pepco

Teraz szybki zjazd do domu. Rozładowanie samochodu i jedziemy do babć, a później moze jakas pizza! Nie wiem tylko czy chce mi sie robić samej czy zamówimy
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 12:16   #4533
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Lilly, jedź!

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość

Chcialam tez kupić narzuty na nasze łoże w Agata meble, ale jak na złość w jedynym kolorze jaki mi pasował nie było rozmiarów. Suma Summarum, oprócz zakupów w ikei kupilam jeszcze koszule nocna w pepco
też chciałam narzutę, ale później stwierdziłam, że mamy tak ładne łóżko, że szkoda go zakrywać i nie kupiłam
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 12:17   #4534
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: Żony 2016 - część 2.

ja miałam dziś takie ambitne plany wysprzątania mieszkania z samego rana, żeby potem mieć już wolne. Jest po 13 a ja dalej w piżamie

ale sernik się chłodzi w lodówce, więc coś tam zrobiłam
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 13:17   #4535
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Też myślałam o narzucie ale potem stwierdziłam że po jaką cholere skoro sypialnia jest osobno i nawet nie ścielimy Tylko kolejna szmata do prania

Chciałam jechać do rodziców i wyciągnąć mamę do lumpeksu ale jest chora, nie wiem co będę robić pół dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 13:21   #4536
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Ja się właśnie zakopalam pod kołdrą bo mam stan podgoraczkowy
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 13:22   #4537
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 - część 2.

My właśnie wracamy z zakupów wyjątkowo udanych dla mnie

Dziś też właśnie w brw chciałam kupić narzute ale nie było w tym kolorze ci chciałam i odpuscilam. Też nie mamy, ale jednak czasem by się przydała, tylko wolę taki koc bardziej niż sztywną narzute.

Lilly, koniecznie idź. Nic się mężowi nie stanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-11, 13:27   #4538
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
To zapowiada się fajna zabawa







Tak, zalando

Kupiłam te
https://m.zalando.pl/kiomi-baleriny-...html?zoom=true
Chciałam też takie same czarne ale nie ma rozmiaru

Podoba mi się też spódniczka ale trochę za droga
https://m.zalando.pl/closet-spodnica...=1486796617862

A to takie sexy staniki?
O mamusiu, cudowna ta spódnica Cena taka sobie, faktycznie. Chociaż jak mi się coś spodoba (ale tak mega, mega) to tak długo mendzę, że to kupię Innym tylko nie mówię o cenie bo tylko potem komentują, że drogo, że po co itd.:P Tylko M. nic nigdy nie powie, dobry mąż

No staniki takie trochę bardziej wymyślne

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Hej

Nie pojechałam na zajęcia Ale wiem, że akurat te dzisiejsze mogłam sobie odpuścić, no i wykorzystać ten czas na powtórki do jutrzejszego egzaminu

Izka nieciekawa sytuacja, myślałam, że tylko w prywatnych placówkach dyrektorzy mają takie jazdy. W ogóle nie ogarniam tego kryterium w żadnym zawodzie, a teraz to niestety bardzo częste

Irytujące, z jednej strony wszyscy krzyczą, że Polki nie chcą rodzić dzieci, a z drugiej po prostu to uniemożliwiają

Ale pięknie słońce świeci
Ostatnio czytałam, że program 500+ pomógł i urodziło się więcej dzieci w 2016 niż w 2015 Także za taką kasę ludzie już chcę rodzić:P

U nas też słońce piękne ale mróz też spory. Rano w sklepie mówili, że niby -13.

Cytat:
Napisane przez marta901 Pokaż wiadomość
Piękna, super, też bym się przeszła na jakieś wesele...

Wiem, że mało mnie tu ostatnio, ale bezskuteczne poszukiwania domu zabrały sporo czasu. Odpuściliśmy sobie z D. i... nagle się znalazł! Nie wiedzieć czemu, nie zauważyliśmy ogłoszenia domu na tej samej ulicy, na której jeden już oglądaliśmy. Jest idealny dla naszych potrzeb, może z zewnątrz nie jakiś wybitnie piękny, ale ma wszystko, czego potrzebujemy, nawet cenę udało się obniżyć odrobinę. Machina formalnośc już ruszyła, umowa podpisana i jeśli wszystko będzie ok, za dwa miesiące w końcu się wyprowadzam...
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Wiecie co,mam głupi dylemat. Mój TŻ jest po operacji i ogólnie czuje się nornalnie, ale po prostu nie może wychodzić z domu na razie, i tylko tyle. Więc siedzi i sobie gra. Moja przyjaciółka jutro morsuje i cała nasza paczka wybiera się to zobaczyć a później jesteśmy wszyscy zaproszeni na obiad do jej rodziców, ogólnie chciałabym jechać i TŻ mówi, żebym koniecznie jechała, tym bardziej, że pogoda jest super. No ale ja czuję się trochę jak jakaś wyrodna żona, pewnie teściowa i babcie to pomyślą, że taka jestemno a jeśli zostanę to po prostu będziemy siedzieć w chacie i tyle. Sama nie wiem co robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się zrobiłam bluszczowata po ślubie i pewnie miałabym wątpliwości czy iść samej:P Lubię spędzać czas z M. bo mamy go dla siebie mało (nawet jeśli on gra a ja siedzę przed kompem:P). Aczkolwiek nie uznałabym pójścia samej za coś złego/nienormalnego/itp. Wyszłabym gdybym miała ochotę i się nie przejmowała


Odespałam noc Teraz szukam pomysłu na obiad. M. coraz bardziej chory, mówi, że ma dreszcze. Ciekawe czy nie czeka go zwolnienie:/

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Ja się właśnie zakopalam pod kołdrą bo mam stan podgoraczkowy
Nie dobrze. Zdrówka
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 13:28   #4539
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Cytat:
Napisane przez marta901 Pokaż wiadomość
Piękna, super, też bym się przeszła na jakieś wesele...

Wiem, że mało mnie tu ostatnio, ale bezskuteczne poszukiwania domu zabrały sporo czasu. Odpuściliśmy sobie z D. i... nagle się znalazł! Nie wiedzieć czemu, nie zauważyliśmy ogłoszenia domu na tej samej ulicy, na której jeden już oglądaliśmy. Jest idealny dla naszych potrzeb, może z zewnątrz nie jakiś wybitnie piękny, ale ma wszystko, czego potrzebujemy, nawet cenę udało się obniżyć odrobinę. Machina formalnośc już ruszyła, umowa podpisana i jeśli wszystko będzie ok, za dwa miesiące w końcu się wyprowadzam...
Gratulacje!!!
Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Ja się właśnie zakopalam pod kołdrą bo mam stan podgoraczkowy
Biedulka

Lilly, jechałabym, opowiedz potem wrażenia

Wróciliśmy z Tokio, zrąbani na maksa. Dzisiaj był trochę zakupowy dzień, jestem mega zadowolona, bo wczoraj wpadła mi w oko taka gąbeczka z konjaku do masowania twarzy ale kosztowała ponad 25 zł a dzisiaj znalazłam identyczną za 4 zł
I namówiłam teściową na maseczkę z Lusha, której jeszcze nie testowałam, obiecała,że da kawałek "spróbować"

No i taka dobra, że kupiła mi świetny błyszczyk w formie "atramentu" do ust, mega trwały, praktycznie wgryza sie w usta od Tony Moly. Sama bym pewnie sobie nie kupiła, wiec bardzo mi miło

W ogóle dzisiaj bardzo sympatycznie było Szał teściowej w sklepie "wszystko za 100 yenów" - bezcenne
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 13:33   #4540
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
My właśnie wracamy z zakupów wyjątkowo udanych dla mnie
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czyli nie tylko u mnie dobry dzień na zakupy (dopełniłam listę wydatków o zakupy w księgarni językowej online )

pochwal się co kupiłaś
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 13:34   #4541
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Lolus super że mimo zmęczenia się udało

A dywanik że sznurka zaliczył dziś pranie w pralce ustawione jako ręczne i super miał bliskie spotkanie z siostrzenica Pawła która bardzo polubiła się na nim bawić ale to upackala sokiem
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-11, 13:43   #4542
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
ja miałam dziś takie ambitne plany wysprzątania mieszkania z samego rana, żeby potem mieć już wolne. Jest po 13 a ja dalej w piżamie

ale sernik się chłodzi w lodówce, więc coś tam zrobiłam
My z kolei od rana zabraliśmy się za pranie i sprzątanie żeby wszytskie zarazki wywietrzyc ale tak szybko się zmeczylismy ze nas zmoglo i się pospalismy znowu ! Ale przynajmniej wszytsko już wyprane, poodkurzane i podłogi pomyte no i w końcu rozebralismy choinkę

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
O mamusiu, cudowna ta spódnica Cena taka sobie, faktycznie. Chociaż jak mi się coś spodoba (ale tak mega, mega) to tak długo mendzę, że to kupię Innym tylko nie mówię o cenie bo tylko potem komentują, że drogo, że po co itd.:P Tylko M. nic nigdy nie powie, dobry mąż

No staniki takie trochę bardziej wymyślne
Też tak mam :p czasem jak coś w pełni mi odpowiada to mimo wysokiej ceny się decyduje dlatego że wiem że ciężko teraz o dobre ubrania i czasami szukanie zajmuje mi więcej czasu i mniej się opłaci. Lepiej już wydać więcej kasy i mieć czas na inne rzeczy
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 13:47   #4543
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Ostatnio czytałam, że program 500+ pomógł i urodziło się więcej dzieci w 2016 niż w 2015 Także za taką kasę ludzie już chcę rodzić:P
Rozwalają mnie te samochwałki PIS, przecież program wprowadzili w marcu więc jak może być więcej narodzin w 2016 z tego powodu
Przypadek na ich korzyść i tyle.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 13:55   #4544
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
My z kolei od rana zabraliśmy się za pranie i sprzątanie żeby wszytskie zarazki wywietrzyc ale tak szybko się zmeczylismy ze nas zmoglo i się pospalismy znowu ! Ale przynajmniej wszytsko już wyprane, poodkurzane i podłogi pomyte no i w końcu rozebralismy choinkę

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------



Też tak mam :p czasem jak coś w pełni mi odpowiada to mimo wysokiej ceny się decyduje dlatego że wiem że ciężko teraz o dobre ubrania i czasami szukanie zajmuje mi więcej czasu i mniej się opłaci. Lepiej już wydać więcej kasy i mieć czas na inne rzeczy
Też tak myślę Rzadko tak szaleje ale widzę, że się opłacało

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Rozwalają mnie te samochwałki PIS, przecież program wprowadzili w marcu więc jak może być więcej narodzin w 2016 z tego powodu
Przypadek na ich korzyść i tyle.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak sądzę, że to naciągane. Ale na bank teraz wzrost narodzin będzie tylko i wyłącznie tym tłumaczony.

Oszaleje. Dzwonią do mnie z sieci. Wczoraj z nimi gadałam a dziś co? Znowu wydzwaniają. No ile można?
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 13:55   #4545
ann2016
Zakorzenienie
 
Avatar ann2016
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 430
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Hej

U nas zimno ale słonecznie
Już mam popsrzątane, ugotwane, zakupy zrobione więc pozostaje tylko relax
ann2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 13:57   #4546
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 - część 2.

My mamy narzute z tk maxx, dostaliśmy od mojej mamy i generalnie jej nie używamy codziennie, ale jak przyjdą goście to owszem od razu ładniej się prezentuje


Wróciłam z masażu, sauny, zaraz idę a jakiś inny zabieg także weekend udany
a wieczorem kolacja walentynkowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 14:06   #4547
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
My mamy narzute z tk maxx, dostaliśmy od mojej mamy i generalnie jej nie używamy codziennie, ale jak przyjdą goście to owszem od razu ładniej się prezentuje


Wróciłam z masażu, sauny, zaraz idę a jakiś inny zabieg także weekend udany
a wieczorem kolacja walentynkowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mieliśmy w weekend sie gdzieś wybrać no ale jak M. się rozłoży to nic z tego:/

My narzutę mamy z pepco. Ale zamiast niej to wolę po prostu schować pościel i z głowy Nie wiem jak będzie w sypialni kiedyś. Z jednej strony fajnie mieć takie łóżko z poduszkami, narzutą itd. Z drugiej strony nie lubię jak pościel w ogóle leży:P
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 14:49   #4548
ann2016
Zakorzenienie
 
Avatar ann2016
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 430
Dot.: Żony 2016 - część 2.

ja narzutę kupiłam w home&you
ann2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 14:50   #4549
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Też mieliśmy w weekend sie gdzieś wybrać no ale jak M. się rozłoży to nic z tego:/

My narzutę mamy z pepco. Ale zamiast niej to wolę po prostu schować pościel i z głowy Nie wiem jak będzie w sypialni kiedyś. Z jednej strony fajnie mieć takie łóżko z poduszkami, narzutą itd. Z drugiej strony nie lubię jak pościel w ogóle leży:P
ja chyba poduszek bym nie zniosła codziennie układać
zdrówka dla TŻa mój był chory w zeszłym tygodni.. same wiecie jak umierał
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-11, 15:16   #4550
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
ja chyba poduszek bym nie zniosła codziennie układać
zdrówka dla TŻa mój był chory w zeszłym tygodni.. same wiecie jak umierał
No właśnie te poduszki i całe to układanie to średnio:P
Dzięki No mój walczy o życie od wczoraj, chociaż kryzys mu minął i mówi, że czuje się jakoś lepiej więc może mi chłop na katar nie zejdzie
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 15:40   #4551
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
czyli nie tylko u mnie dobry dzień na zakupy (dopełniłam listę wydatków o zakupy w księgarni językowej online )

pochwal się co kupiłaś
Ja zaszalalam i to ostro w Douglas, a z ciuchów kupiłam spodnie, bluzkę i marynarkę. Ale chyba wystawie tą marynarkę, bo zapomniałam że mam już podobną . Może któraś miala w zamiarze kupić białą marynarkę ?
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Rozwalają mnie te samochwałki PIS, przecież program wprowadzili w marcu więc jak może być więcej narodzin w 2016 z tego powodu
Przypadek na ich korzyść i tyle.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też słyszałam, że teraz rodzą się dzieci z wyżu demograficznego lat 80


Marta, to gratulacje!
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 15:44   #4552
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Możemy się pożegnać z mieszkaniem na razie. M. rozmawiał z teściową. Wyjdzie na to, że remont jej mieszkania zamiast 50tys wyszedł blisko 100. Serio, nie wiem jakim cudem, dla nas to szok bo remont był zupełnie normalny, bez wykładania tam marmurów ani brania najdroższych rzeczy. Ale M. mówi, że teściowa w ogóle nie liczyła kosztów, w sensie nie pilnowała na co ile idzie. A początkowo założyła 30tys:P Mówi, że jej się mieszkanie podoba póki co więc też fajnie Najśmieszniejsze jest to, że ona myśli, że M. też jest zadowolony z tego mieszkania (bo ona robi je dla niego - takie ma motto od początku:P) a M. by powywalał stamtąd większość rzeczy:P
Trochę szkoda bo obiecała nam określoną kwotę dać a wyjdzie z tego połowa mniej. No trudno. Nawet z tego co odłożyliśmy to owszem, wkład własny jest, na remont też ale chcieliśmy też auto kupić. Trzeba się zastanowić co dalej.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 15:48   #4553
rintintin
Zakorzenienie
 
Avatar rintintin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 828
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Cytat:
Napisane przez ann2016 Pokaż wiadomość
ja narzutę kupiłam w home&you
Tez tam kupilam. I uwielbiam ja!
Zawsze chciałam i miesiąc temu w końcu na wyprzedaży dorwalam idealna.
Wróciłam z pracy , maz czekał z obiadem. Zaraz idziemy do mojej siostry.
rintintin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 16:03   #4554
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Możemy się pożegnać z mieszkaniem na razie. M. rozmawiał z teściową. Wyjdzie na to, że remont jej mieszkania zamiast 50tys wyszedł blisko 100. Serio, nie wiem jakim cudem, dla nas to szok bo remont był zupełnie normalny, bez wykładania tam marmurów ani brania najdroższych rzeczy. Ale M. mówi, że teściowa w ogóle nie liczyła kosztów, w sensie nie pilnowała na co ile idzie. A początkowo założyła 30tys:P Mówi, że jej się mieszkanie podoba póki co więc też fajnie Najśmieszniejsze jest to, że ona myśli, że M. też jest zadowolony z tego mieszkania (bo ona robi je dla niego - takie ma motto od początku:P) a M. by powywalał stamtąd większość rzeczy:P
Trochę szkoda bo obiecała nam określoną kwotę dać a wyjdzie z tego połowa mniej. No trudno. Nawet z tego co odłożyliśmy to owszem, wkład własny jest, na remont też ale chcieliśmy też auto kupić. Trzeba się zastanowić co dalej.
o matko boska i jedna i druga kwota ogromnaaa
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 16:06   #4555
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
o matko boska i jedna i druga kwota ogromnaaa
Zgadzam się
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 16:19   #4556
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Dla nas to też kosmos. My lubimy droższe rzeczy ale wydaje mi się, że nawet my byśmy tyle nie wydali. No są jakieś granice. Wiadomo, ona miała mieszkanie robione od podstaw prawie bo wszystko było zrywane i wywalane (poza parkietem ale on szedł do cyklinowania), z domu wzięła, prócz swoich rzeczy (w tym eż wyposażenie kuchni jak garnki i jakieś sprzęty oczywiście), tylko jedną kanapę a tak to wszystkie meble i sprzęty były kupowane. Tylko, że ja się dziwie, że nie kontrolowała tego w żaden sposób. Oczywiście, że mogła wydać wszystko co miała (i prawie tak zrobiła:P) ale z drugiej strony po co stawiała sobie jakieś tam kwoty i założenia. Mogła w sumie też nie obiecywać żadnej kasy. Głupio, że się nastawiliśmy na to. M. nastawiał się na więcej a ja coś czułam, że w rezultacie możemy dostać mniej.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 16:32   #4557
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość


też chciałam narzutę, ale później stwierdziłam, że mamy tak ładne łóżko, że szkoda go zakrywać i nie kupiłam
Nasze najbrzydsze tez nie jest, ale zawsze schludniej wyglada przykryte

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Też myślałam o narzucie ale potem stwierdziłam że po jaką cholere skoro sypialnia jest osobno i nawet nie ścielimy Tylko kolejna szmata do prania
]
Nasza nie była oddzielnie, bo w jednym pokoju, gdzie docelowo bedzie sypialnia, zrobiliśmy graciarnię ale wychodzimy na prosta i wszystko bedzie tak jak byc powinno

Ja nawet jak sypialnia bedzie miejscem, gdzie nikt nie ma prawa wstępu, to i tak bede chciała scielic łóżku i je zakrywać

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
My właśnie wracamy z zakupów wyjątkowo udanych dla mnie

Dziś też właśnie w brw chciałam kupić narzute ale nie było w tym kolorze ci chciałam i odpuscilam. Też nie mamy, ale jednak czasem by się przydała, tylko wolę taki koc bardziej niż sztywną narzute.

Lilly, koniecznie idź. Nic się mężowi nie stanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mówisz, ze sie obkupilas

Ja narzuta, która ja znalazłam była tak fajna jak kocyk, po stronie widokowej taki milutki misio, a od środka polar

Sophie niezła kwota wydana na remont!
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 16:37   #4558
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Witam sie po męczącym dniu


Z 8 domów podoba mi sie 1, Tz nie jest do końca przekonany, reszta odpadła trzeba szukac dalej ale chociaz wiemy na jakie okolice patrzeć.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 16:40   #4559
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 - część 2.

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;70834496]Witam sie po męczącym dniu


Z 8 domów podoba mi sie 1, Tz nie jest do końca przekonany, reszta odpadła trzeba szukac dalej ale chociaz wiemy na jakie okolice patrzeć.[/QUOTE]

W takiej kwestii trzeba powybrzydzać Zawsze coś już więcej wiadomo


Zaraz powinien M. dotrzeć.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 16:46   #4560
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Petit, na marywilskiej byłam
[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;70834496]Witam sie po męczącym dniu


Z 8 domów podoba mi sie 1, Tz nie jest do końca przekonany, reszta odpadła trzeba szukac dalej ale chociaz wiemy na jakie okolice patrzeć.[/QUOTE]
Czyli szukacie dalej? Niezły maraton

Sophie, dlatego lepiej liczyć na siebie. A teściowa strasznie rozrzutna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-16 17:02:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.