Inglot - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-05, 17:50   #2071
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot

Trwałe i mocno kryjące są te pomadki z systemu freedom system. Ogromny wybór kolorów i możliwość mieszania ze sobą odcieni też uważam za duży plus Kasetka z 3 pomadkami kosztuje 29 zł.
Jeśli chodzi o odcień to dla Ciebie chyba lepsza będzie ciepła czerwień, np. numerek 27. Jak będziesz miała możliwość to ją sobie oglądnij
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 10:32   #2072
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Trwałe i mocno kryjące są te pomadki z systemu freedom system. Ogromny wybór kolorów i możliwość mieszania ze sobą odcieni też uważam za duży plus Kasetka z 3 pomadkami kosztuje 29 zł.
Jeśli chodzi o odcień to dla Ciebie chyba lepsza będzie ciepła czerwień, np. numerek 27. Jak będziesz miała możliwość to ją sobie oglądnij
aaaaaaaa... 3 kolory za 29 zł? I w każdym Inglocie są te pomadki? Rozumiem, że to jest takie okrągłe, jak cienie, tak? I samemu się składa tę paletkę? SUPER Zaraz oszaleję ze szczęscia Chyba muszę częsciej wpadać do Inglota "na zwiady", bo zawsze wchodzę, wybieram to, po co przyszłam, i wychodzę, nigdy się nie rozglądałam, bo się bałam, że mój portfel tego nie wytrzyma... I słusznie, bo gdybym wiedziała wcześniej o paletce pomadek, to już bym na pewno kilka miała A pędzelek do nich osobno się kupuje, czy się dostaje w zestawie? Ile tai pędzelek do pomadki kosztuje? BabciaGienia jesteś kochana
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 11:05   #2073
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Inglot

Jeśli chodzi o pędzelki do ust to mogę się wypowiedzieć, bo kupowałam w zeszłym tygodniu. Są dwa:
składany za 32 zł
taki automatyczny jak długopis za 18zł
Ten za 18 wydaję się być większy - więc troche mniej precyzyjny, ale ja wzięłam tańszy bo zależało mi tylko żeby nakładać błyszczyk na szminke albo wydłubywać z resztek szminek
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 19:56   #2074
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot

Tak, dobrze zrozumiałaś, się samemu składa i wybiera kolory. Jest też wersja PRO5 pomadek za 45 zł 5 kolorów wybierasz
Nie mogę obiecać, że w każdym Inglocie dostaniesz te pomadki, bo czasem na wyspach np. nie mają wszystkiego.
I ja jeszcze dodam, ze jest taki składany pędzelek za 5,50 taki jakby chowany. Jest też do kasetki taki krótki 26S za 11 zł On jest z włosia syntetycznego oczywiście.
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 21:02   #2075
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Tak, dobrze zrozumiałaś, się samemu składa i wybiera kolory. Jest też wersja PRO5 pomadek za 45 zł 5 kolorów wybierasz
Nie mogę obiecać, że w każdym Inglocie dostaniesz te pomadki, bo czasem na wyspach np. nie mają wszystkiego.
I ja jeszcze dodam, ze jest taki składany pędzelek za 5,50 taki jakby chowany. Jest też do kasetki taki krótki 26S za 11 zł On jest z włosia syntetycznego oczywiście.
Ojej nie wiedziałam że takie są Ale to tylko do paletek można kupić tak?
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 21:13   #2076
Ewelina1301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Inglot

A ja nie narzekam na ienie Inglota, jestem baaaardzo zadowolona
Ewelina1301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 21:39   #2077
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot

26S jest tylko do kasetki, a ten mały składany za 5,50 to jest "normalnie" Ale zaznaczam, że stoiska mogą się różnić asortymentem, więc nie wszędzie mogą być te pędzelki.
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 21:41   #2078
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Och, kurczę, świetny patent!
Czyli Duraline plus cienie i mozna mieć rzęsy w każdym kolorze?
Jaki rodzaj cienia Twoim zdaniem jest najlepszy do takich zabiegów, w pyłku czy raczej w kamieniu, który trzeba zdrapać?
Moim zdaniem najlepsze są maty- bez różnicy czy kamień czy sypki(chociaż sypkich matów jest zdecydowanie mniej niż tych w kamieniu)- chodzi o to że matowe mają największą intensywność kolorku, perły trzeba dużo namieszać, żeby była widoczna.
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 22:23   #2079
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Tak, dobrze zrozumiałaś, się samemu składa i wybiera kolory. Jest też wersja PRO5 pomadek za 45 zł 5 kolorów wybierasz
Nie mogę obiecać, że w każdym Inglocie dostaniesz te pomadki, bo czasem na wyspach np. nie mają wszystkiego.
I ja jeszcze dodam, ze jest taki składany pędzelek za 5,50 taki jakby chowany. Jest też do kasetki taki krótki 26S za 11 zł On jest z włosia syntetycznego oczywiście.
Pozwole sobie podpiac sie pod pytanie . Ja tez szukam fajnie kryjacej, trwałej, nie wysuszajacej i równo scierajacej sie pomadki, ale w "moim" Inglocie nie ma tych pomadkowych kasetek. Czy sa jakies w formie szminki ktora mogłabys polecic? Z góry bardzo dziekuje za odp
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 08:56   #2080
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Tak, dobrze zrozumiałaś, się samemu składa i wybiera kolory. Jest też wersja PRO5 pomadek za 45 zł 5 kolorów wybierasz
Nie mogę obiecać, że w każdym Inglocie dostaniesz te pomadki, bo czasem na wyspach np. nie mają wszystkiego.
I ja jeszcze dodam, ze jest taki składany pędzelek za 5,50 taki jakby chowany. Jest też do kasetki taki krótki 26S za 11 zł On jest z włosia syntetycznego oczywiście.
Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
26S jest tylko do kasetki, a ten mały składany za 5,50 to jest "normalnie" Ale zaznaczam, że stoiska mogą się różnić asortymentem, więc nie wszędzie mogą być te pędzelki.
Super Oby w Poznaniu były te pomadki i pędzelki, bo już się na nie tak napaliłam, że chyba nie wytrzymam do piątku (bo dopiero wtedy będę miała czas, żeby pojechać do Inglota )
A czy w Inglocie można też złożyć paletkę z korektorów do twarzy? Czy mi się coś przyśniło?..
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 14:03   #2081
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Inglot

Inglot jest dobrą firmą ma kosmetyki w przystępnej cenie, dostępne dla każdego..ja używam Inglota bazę pod podklad, puder transparętny, róż i mam 1 cień..;P hehe z tego co slyszalam cienie nie są rewelacyjne bo się obsypują...ale wydaje mi się, że wszystkie tak mają...chcialam kupić pigmenty innej firmy bo podobno są rewelacyjne i drogie...
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 18:02   #2082
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot

Co do pomadek to wszystkie Inglotowe są niezłe :P Ja jedynie nie przepadam za matowymi, bo nieco wysuszają usta. Najbardziej lubię te nowe slim gel, bo ładnie się błyszczą i mają przyjemną półżelową konsystencję.

Korektory do kasetek- są, ale tak szczerze to ich nie polecam. Mają dziwną konsystencję, za ciężkie są pod oczy, jakieś takie tłuste i w ogóle nie potrafię znaleźć dla nich zastosowania... Ale możesz sobie je przetestować, może Tobie przypadną do gustu :P
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 20:38   #2083
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Co do pomadek to wszystkie Inglotowe są niezłe :P Ja jedynie nie przepadam za matowymi, bo nieco wysuszają usta. Najbardziej lubię te nowe slim gel, bo ładnie się błyszczą i mają przyjemną półżelową konsystencję.
dziekuje za odp
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:18   #2084
wiercia
Raczkowanie
 
Avatar wiercia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 364
Dot.: Inglot

Wpadłam dziś dosłownie na chwile do Inglota, pomacać troszku te pędzelki i babka kompletnie zbiła mnie z tropu bo zaproponowała mi taki komplet pędzli : 16PP, 80HP, 13P, 17TL no i do różu 15BJF. Wydawały mi się spoko, ale ka przyszłam i porównałam numerki z tymi co Wy mi zaproponowałyście to znów zgłupiałam

Ale chyba jednak, wybiorę wasze typy

Ah, i mam jeszcze pytanko czy pędzle 80HP(wół i kucyk) i 15BJF (koza) wziąć w wersji syntetycznej??
__________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...



wiercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 06:26   #2085
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez wiercia Pokaż wiadomość
Wpadłam dziś dosłownie na chwile do Inglota, pomacać troszku te pędzelki i babka kompletnie zbiła mnie z tropu bo zaproponowała mi taki komplet pędzli : 16PP, 80HP, 13P, 17TL no i do różu 15BJF. Wydawały mi się spoko, ale ka przyszłam i porównałam numerki z tymi co Wy mi zaproponowałyście to znów zgłupiałam

Ale chyba jednak, wybiorę wasze typy

Ah, i mam jeszcze pytanko czy pędzle 80HP(wół i kucyk) i 15BJF (koza) wziąć w wersji syntetycznej??
syntetyki (jak dla mnie) bywaja twardawe, oko to delikatna strefa wiec ,o ile masz fundusze, zainwestowalabym jednak w prawdziwe wlosie.Dobry pędzel jest na lata.
Aczkolwiek dla mnie 80hp jest twarde...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 06:46   #2086
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Co do pomadek to wszystkie Inglotowe są niezłe :P Ja jedynie nie przepadam za matowymi, bo nieco wysuszają usta. Najbardziej lubię te nowe slim gel, bo ładnie się błyszczą i mają przyjemną półżelową konsystencję.
Osobiście polecam też szminkę z koenzymem Q10 - świetna, obecnie moja ulubiona
A i czuję się skuszona przez Mlodą tą szmineczką w słoiczku. Prędzej czy później będzie moja
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 07:54   #2087
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Osobiście polecam też szminkę z koenzymem Q10 - świetna, obecnie moja ulubiona
A i czuję się skuszona przez Mlodą tą szmineczką w słoiczku. Prędzej czy później będzie moja
Dobrze wiedziec, dzieki . Dopisuje do listy zakupow
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 08:17   #2088
MissKookie
Przyczajenie
 
Avatar MissKookie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
GG do MissKookie
Dot.: Inglot

Hej dziewczyny! Mam do was pytanie. Ostatnio jak byłam w Inglocie kupiłam sobie dwa pędzelki (moje pierwsze z inglota ):

-80 HP
-16PP

Ciekawa jestem czy kupiłam z naturalnego włosia czy syntetyczne, bo gdy pokazałam sprzedwaczyni, które pędzelki wybieram ona po prostu wyciągnęła zza lady te dwa i mi je sprzedała. Nie dopowiedziałam jej jednak, że chce z włosia naturalnego...zapomniałam . Teraz chciałabym wiedzieć jakie kupiłam. Można je jakoś rozpoznać?

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale 80HP kosztował 27 zł, a 16PP 25 zł.
__________________
MissKookie
MissKookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 08:20   #2089
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Co do pomadek to wszystkie Inglotowe są niezłe :P Ja jedynie nie przepadam za matowymi, bo nieco wysuszają usta. Najbardziej lubię te nowe slim gel, bo ładnie się błyszczą i mają przyjemną półżelową konsystencję.

Korektory do kasetek- są, ale tak szczerze to ich nie polecam. Mają dziwną konsystencję, za ciężkie są pod oczy, jakieś takie tłuste i w ogóle nie potrafię znaleźć dla nich zastosowania... Ale możesz sobie je przetestować, może Tobie przypadną do gustu :P
Dzięki Dzisiaj się wybiorę do Inglota po kasetkę pomadek i na "macanie" różnych innych fajnych rzeczy. A później się pochwalę zakupami
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 14:42   #2090
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Korektory do kasetek- są, ale tak szczerze to ich nie polecam. Mają dziwną konsystencję, za ciężkie są pod oczy, jakieś takie tłuste i w ogóle nie potrafię znaleźć dla nich zastosowania... Ale możesz sobie je przetestować, może Tobie przypadną do gustu :P
A ja z kolei uwielbiam kasetkowe korektory, są bardzo kryjące a mimo to lekkie ich konsystencja też mnie przeraziła początkowo ale rozprowadzone pędzlem i wklepane palcem dają rewelacyjny efekt.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
syntetyki (jak dla mnie) bywaja twardawe, oko to delikatna strefa wiec ,o ile masz fundusze, zainwestowalabym jednak w prawdziwe wlosie.Dobry pędzel jest na lata.
Aczkolwiek dla mnie 80hp jest twarde...
Pędzle naturalne i syntetyczne w inglocie są w tej samej cenie do tego syntetyki są najwyższej jakości i prawdę mówiąc syntetyki są dużo delikatniejsze od tych naturalnych. Ja używam obu n/s. Doceniłam syntetyki zwłaszcza przy nakładaniu cieni na mokro- można je dużo częściej prać a nie niszczą się tak szybko.
8ohp musi być twardy to typowy rozcieracz i super do nakładania cieni punktowo.

Cytat:
Napisane przez MissKookie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mam do was pytanie. Ostatnio jak byłam w Inglocie kupiłam sobie dwa pędzelki (moje pierwsze z inglota ):

-80 HP
-16PP

Ciekawa jestem czy kupiłam z naturalnego włosia czy syntetyczne, bo gdy pokazałam sprzedwaczyni, które pędzelki wybieram ona po prostu wyciągnęła zza lady te dwa i mi je sprzedała. Nie dopowiedziałam jej jednak, że chce z włosia naturalnego...zapomniałam . Teraz chciałabym wiedzieć jakie kupiłam. Można je jakoś rozpoznać?

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale 80HP kosztował 27 zł, a 16PP 25 zł.
Z opisu wynika, że masz naturalne. Gdyby były syntetyczne oznaczenie na pędzlach byłoby takie
8ohp/s
16pp/s
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 14:54   #2091
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Inglot

CZy któraś Was próbowała kiedy z takiego normalnego plastikowego opakowania wyciągnąc sam cień w tej metalowej "miseczce" (nie mogę wymyślić polskiej nazwy Strasznie mnie wkurzają te odkręcane opakownia a tak bym sobie w kasetce trzymała, tylko nie wiem do końca jak sie zabrać do tego
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 14:59   #2092
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez wścibiuszka Pokaż wiadomość
Pędzle naturalne i syntetyczne w inglocie są w tej samej cenie do tego syntetyki są najwyższej jakości i prawdę mówiąc syntetyki są dużo delikatniejsze od tych naturalnych. Ja używam obu n/s. Doceniłam syntetyki zwłaszcza przy nakładaniu cieni na mokro- można je dużo częściej prać a nie niszczą się tak szybko.
8ohp musi być twardy to typowy rozcieracz i super do nakładania cieni punktowo.
Mialam porownanie do pedzli np. Sephory (niewiem czy syntetyk,czy nie) i kulka byla poprostu przyjemniejsza w dotyku i nie musialam delikatnie muskac powieki zeby nie czuc wtardych włosków na powiece.
Lepiej mi się maluje z miekkimi pedzlami, poprostu przyjemniej
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 15:21   #2093
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
CZy któraś Was próbowała kiedy z takiego normalnego plastikowego opakowania wyciągnąc sam cień w tej metalowej "miseczce" (nie mogę wymyślić polskiej nazwy Strasznie mnie wkurzają te odkręcane opakownia a tak bym sobie w kasetce trzymała, tylko nie wiem do końca jak sie zabrać do tego
Tak, i nic z tego nie wyszlo. Podwazyc cienia sie nie da. Jest za dobrze przyklejony i za mala przestrzen miedzy opakowaniem plastkiowym i metalowym wkladem. Poza tym nawet gdyby podwazyc to podejrzewam ze predzej metal sie wygnie(a przy tym cien rozkruszy) niz odklei od plastiku. Moj cien nadal nosi slady proby...
Chyba ze ktos probowal rozbroic plastkiowe opakowanie na czesci, moze tak sie da.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mialam porownanie do pedzli np. Sephory (niewiem czy syntetyk,czy nie) i kulka byla poprostu przyjemniejsza w dotyku i nie musialam delikatnie muskac powieki zeby nie czuc wtardych włosków na powiece.
Lepiej mi się maluje z miekkimi pedzlami, poprostu przyjemniej
A moim zdaniem 80HO inglota z naturalnego wlosia jest ok. Mam kulke z douglasa ktora jest miekka i poprostu nie da stosowac sie ich zamiennie. Ta kulka powinna byc sztywana tak jak pisze wscibiuszka. Miekkim pedzlem nie da sie rozetrzec dobrze kreski zrobionej kredka, ani punktowo dodac intensywnego koloru. Trzeba znalezc dobre zastosowanie.
Sadze ze uprzedzilas sie troche do 80HP przez to, ze probowalas nia blendowa na poczatku i podrapala Ci wrazliwe powieki, a ona poprostu do tego nie sluzy.

P.S. O jakiej kulce z sephory mowisz? Moge prosic o numerek, bo w klasycznej/czarnej linii chyba nie ma kulki.

Edytowane przez edyt
Czas edycji: 2009-10-09 o 15:24
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 15:36   #2094
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Tak, i nic z tego nie wyszlo. Podwazyc cienia sie nie da. Jest za dobrze przyklejony i za mala przestrzen miedzy opakowaniem plastkiowym i metalowym wkladem. Poza tym nawet gdyby podwazyc to podejrzewam ze predzej metal sie wygnie(a przy tym cien rozkruszy) niz odklei od plastiku. Moj cien nadal nosi slady proby...
Chyba ze ktos probowal rozbroic plastkiowe opakowanie na czesci, moze tak sie da.



A moim zdaniem 80HO inglota z naturalnego wlosia jest ok. Mam kulke z douglasa ktora jest miekka i poprostu nie da stosowac sie ich zamiennie. Ta kulka powinna byc sztywana tak jak pisze wscibiuszka. Miekkim pedzlem nie da sie rozetrzec dobrze kreski zrobionej kredka, ani punktowo dodac intensywnego koloru. Trzeba znalezc dobre zastosowanie.
Sadze ze uprzedzilas sie troche do 80HP przez to, ze probowalas nia blendowa na poczatku i podrapala Ci wrazliwe powieki, a ona poprostu do tego nie sluzy.

P.S. O jakiej kulce z sephory mowisz? Moge prosic o numerek, bo w klasycznej/czarnej linii chyba nie ma kulki.
No właśnie tak też mi się wydaje, że jedyne rozwiązanie to jakoś plastik rozbroić a potem ogrzać i klej się powinien stopic Wczoraj odkleiłam ten metal w cieniu Sephory a właściwie pustym opakowaniu i pewnie w inglotowych też taki klej który by się dało ogrzać... No sama nie wiem
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 18:45   #2095
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Nie znam numerka, ta kulka byla mniejsza od Inglotowskiej. Moze sie uprzedzilam, a moze mi poporstu nie sluzy, ale jakos blenduje i kulki rzadko uzywam
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 21:50   #2096
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
No właśnie tak też mi się wydaje, że jedyne rozwiązanie to jakoś plastik rozbroić a potem ogrzać i klej się powinien stopic Wczoraj odkleiłam ten metal w cieniu Sephory a właściwie pustym opakowaniu i pewnie w inglotowych też taki klej który by się dało ogrzać... No sama nie wiem
enkore mial na youtube instrukcje o depotingu ktora by sie pewnie przy inglotach sprawdzila
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 22:11   #2097
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
enkore mial na youtube instrukcje o depotingu ktora by sie pewnie przy inglotach sprawdzila
Od razy poleciałam obejrzeć
Tylko zarówno przy Mac-ach jak i tych NYX mozna wyciągnąc taką plastikową "tackę" do której jest cień przyklejony, a po oględzinach Inglota wygląda tak jakby nie było czegoś takiego... znaczy jakby plastik był jedną częścia... sama nie wiem
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 09:39   #2098
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

hm mi sie wydawalo zawsze ze ingloty mialy foremki...
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 09:40   #2099
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
enkore mial na youtube instrukcje o depotingu ktora by sie pewnie przy inglotach sprawdzila
Co za koles!!!! Ogladalam Jego filmiki do 2 w nocy
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 14:23   #2100
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

enkore jest boski i ma super pomysly
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.