Inglot cz. II - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-19, 11:02   #3691
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez desporadka Pokaż wiadomość
Jakim dokładnie pędzlem nakładasz? Ja właśnie szukam idealnego pędzla do nakładania różu. Również mam dwa róże z Inglota i jestem bardzo bardzo zadowolona
Mam taki stary pędzel do pudru z Sephory nr 48- strasznie mu włosie leci i przygniotłam go kiedyś tak, że mi się trochę spłaszczył. Ogólnie do pudru jest beznadziejny, ale róż nakłada fajnie - nie nakładam go dużo, robię tylko takie muśnięcie kolorem, żeby naturalnie wyglądało

Mimo iż bardzo fajnie mi się nim ten róż nakłada, to nie polecam go i na pewno nie kupiłabym go drugi raz - po pierwsze, wkurza to lecące włosie, które trzeba potem z buzi zdejmować, a po drugie, to trochę idiotyczne, kupować nowy pędzel do pudru po to, by go zgnieść i używać do różu
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:51   #3692
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Mam taki stary pędzel do pudru z Sephory nr 48- strasznie mu włosie leci i przygniotłam go kiedyś tak, że mi się trochę spłaszczył. Ogólnie do pudru jest beznadziejny, ale róż nakłada fajnie - nie nakładam go dużo, robię tylko takie muśnięcie kolorem, żeby naturalnie wyglądało

Mimo iż bardzo fajnie mi się nim ten róż nakłada, to nie polecam go i na pewno nie kupiłabym go drugi raz - po pierwsze, wkurza to lecące włosie, które trzeba potem z buzi zdejmować, a po drugie, to trochę idiotyczne, kupować nowy pędzel do pudru po to, by go zgnieść i używać do różu
Łee, nienawidzę jak włosie leci. Ja nakładam pędzlem stricte do brązera, fajnie się nakłada, ale to jeszcze nie to.
Pogrubione -
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 16:03   #3693
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Inglot cz. II

Dziękuję wszystkim za pomoc Chyba po prostu sobie na początek kupię w outlecie któryś z jaśniejszych różowych jak będzie i popróbuję, żeby w razie wpadki za bardzo nie żałować wydanych pieniędzy:P Kompletnym beztalenciem manualnym nie jestem, może nie zrobię sobie krzywdy:P

Szukam jeszcze matowego cienia w kolorze banana (miąższu, nie skórki ), ma może ktoś taki?
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 16:58   #3694
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczynki szukam cienia Inglot NF 368 matowa brzoskwinka... u mnie w formie wkładów nie ma niestety Może u was będzie?? Albo macie na wymiane??

Do oddania w razie co mam pare wkładów Inglota :P Zarówno paski, kółka, kwadraty i NF... 2 ze zdublowanych kolorków są u mnie w wątku...
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 21:55   #3695
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Dziewczynki szukam cienia Inglot NF 368 matowa brzoskwinka... u mnie w formie wkładów nie ma niestety Może u was będzie?? Albo macie na wymiane??

Do oddania w razie co mam pare wkładów Inglota :P Zarówno paski, kółka, kwadraty i NF... 2 ze zdublowanych kolorków są u mnie w wątku...
Ja właśnie dzisiaj go kupiłam tak więc na wymiankę ja nie będę go posiadać, ale mam do niego dostęp u siebie w mieście. Odezwij się na PW
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 22:03   #3696
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Inglot cz. II

AMC 60, AMC Shine 29, 33, 403 Pearl, 371 Matte

Ma któraś z Was takie kolorki? Jak się spisują? Bo mam chrapkę na kolejną paletkę Inglota i się zastanawiam nad kolorkami, ewentualnie jakieś propozycje? Szukam żywych kolorów, ewentualnie sreberek, jakiś czarny i biały też by się przydał w sumie.
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 22:36   #3697
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Inglot cz. II

Kupiłam dziś jabłuszko żelowy eyeliner i jestem zachwycona
więcej na blogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20032012501.jpg (104,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20032012502.jpg (131,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20032012505.jpg (67,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20032012506.jpg (80,2 KB, 47 załadowań)
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 07:34   #3698
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Inglot cz. II

z jakim kolorem łączycie granat 428 Pearl? mi na mysl przychodzi tylko srebro.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 10:42   #3699
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Inglot cz. II

Macie jakieś doświadczenie ze sztuczny rzęsami z Inglota?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 12:39   #3700
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
Ja właśnie dzisiaj go kupiłam tak więc na wymiankę ja nie będę go posiadać, ale mam do niego dostęp u siebie w mieście. Odezwij się na PW
Pandorzyco... ale czy ten kolorek 368 jest u ciebie w formie wkładów do paletki??? Czy te duże cienie NF?? Bo te NF to u mnie też są... ale ja nie chce tych dużych a właśnie wkład
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 14:02   #3701
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
z jakim kolorem łączycie granat 428 Pearl? mi na mysl przychodzi tylko srebro.
Mam ten cień i kolor jest śliczny
A łączyłam go z różnym skutkiem z: czernią, srebrem i szarością, różnymi odcieniami błękitu/niebieskiego i ciemnym fioletem. Przymierzam się do eksperymentów z wanilią (jak już znajdę jakiś cień w odcieniu odpowiadającemu moim wyobrażeniom :P) i z opalizującym pomarańczowym
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 14:43   #3702
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Inglot cz. II

dziewczynki czy nie wiecie cos na temat tego czy bedzie slep internetowy dla pl? bo porownujac strone US i PL to nasza wybidzona jest straszliwie biorac pod uwage to ze inglot jest nasza rodzima firma;/
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 14:54   #3703
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Inglot cz. II

Inglot ma polską stronę? Od kiedy?
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 15:41   #3704
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez hey_stella Pokaż wiadomość
Inglot ma polską stronę? Od kiedy?
ja odkąd pamiętam to wygląda ...tak:
http://inglot.pl/ a z niej wchodzisz w angielsko języczną.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 17:09   #3705
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
ja odkąd pamiętam to wygląda ...tak:
http://inglot.pl/ a z niej wchodzisz w angielsko języczną.
No właśnie, przecież to ciężko nazwać stroną. A tą angielską to pierwszy raz na oczy widzę. Kurcze nawet nie mogli zrobić tej łaski żeby machnąć te kilka napisów po polsku. Tak strasznie się właściciel firmy wstydzi, że jest Polakiem?
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 18:15   #3706
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dziewczynki czy nie wiecie cos na temat tego czy bedzie slep internetowy dla pl? bo porownujac strone US i PL to nasza wybidzona jest straszliwie biorac pod uwage to ze inglot jest nasza rodzima firma;/
Polska strona Inglota to jakaś totalna porażka!!!
Powinni zrobić sklep internetowy dla PL. Ale z tego co kojarze to polskiej strony nie rozbudowali odkąd pamiętam, natomiast na obcojęzycznych był najpierw tylko sklep dla USA, a teraz jest ich tam duzo więcej... To wstyd, że dbają tylko o klientów zagranicznych
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 18:27   #3707
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniaarch Pokaż wiadomość
Polska strona Inglota to jakaś totalna porażka!!!
Powinni zrobić sklep internetowy dla PL. Ale z tego co kojarze to polskiej strony nie rozbudowali odkąd pamiętam, natomiast na obcojęzycznych był najpierw tylko sklep dla USA, a teraz jest ich tam duzo więcej... To wstyd, że dbają tylko o klientów zagranicznych
Troche przesadzacie... bo u nas na każdym rogu i w każdej galerii czy CH jest albo butik Inglota albo przynajmniej wyspa... A np w USA czy UK nie ma ich na każdym rogu... więc łatwiej i taniej byo im wprowadzić sklepy on line
U nas mogliby zrobić poprostu ładną stronę gdzie pokazane są wszystkie produkty w dostępnych kolorach/odcieniach... sklep on line średnio mi potrzebny
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 19:45   #3708
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Troche przesadzacie... bo u nas na każdym rogu i w każdej galerii czy CH jest albo butik Inglota albo przynajmniej wyspa... A np w USA czy UK nie ma ich na każdym rogu... więc łatwiej i taniej byo im wprowadzić sklepy on line
U nas mogliby zrobić poprostu ładną stronę gdzie pokazane są wszystkie produkty w dostępnych kolorach/odcieniach... sklep on line średnio mi potrzebny
Zapominasz o osobach z mniejszych miast, które do najbliższego inglota mają bardzo daleko
Tak to jest np. w Warszawie, że inglotów pełno, ale jak mieszkałam w rodzinnym mieście to kosmetyki te były tylko w jednej drogerii i to jakieś 10 la temu, jak inglot jeszcze nie był tak popularny na świecie jak teraz.

Też jestem zdania, że do wstyd, że pan Inglot nie raczy wydać tych paru marnych groszy za zrobienie porządnej strony i sklepu internetowego.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-03-21 o 19:48
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 19:49   #3709
magdazzz18
Zadomowienie
 
Avatar magdazzz18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Troche przesadzacie... bo u nas na każdym rogu i w każdej galerii czy CH jest albo butik Inglota albo przynajmniej wyspa... A np w USA czy UK nie ma ich na każdym rogu... więc łatwiej i taniej byo im wprowadzić sklepy on line
U nas mogliby zrobić poprostu ładną stronę gdzie pokazane są wszystkie produkty w dostępnych kolorach/odcieniach... sklep on line średnio mi potrzebny
Ale fajnie byłoby sobie upatrzeć coś w sklepie online i naprzykład żeby odbiór był na wysepce, bez kosztów przesyłki np. Bo ja zawsze jak podchodzę do Inglota to mam mętlik w głowie i nigdy nie wiem co by mi się jeszcze przydało A poza tym n awysepkach często nie ma wszystkiego
magdazzz18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 20:14   #3710
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez magdazzz18 Pokaż wiadomość
Ale fajnie byłoby sobie upatrzeć coś w sklepie online i naprzykład żeby odbiór był na wysepce, bez kosztów przesyłki np. Bo ja zawsze jak podchodzę do Inglota to mam mętlik w głowie i nigdy nie wiem co by mi się jeszcze przydało A poza tym n awysepkach często nie ma wszystkiego
To by było cudowne, ale pewnie się nie doczekamy. Na stronie firmy w zakładce About Inglot, słowa nie ma o tym, że to firma z Polski, no kurczę przecież naprawdę jest się czym chwalić.
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 20:52   #3711
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś jabłuszko żelowy eyeliner i jestem zachwycona
więcej na blogu
świetny kolor ja kilka tygodni temu kupiłam taki morski odcień i jestem zakochana w tym eyelinerze
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 20:54   #3712
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Pandorzyco... ale czy ten kolorek 368 jest u ciebie w formie wkładów do paletki??? Czy te duże cienie NF?? Bo te NF to u mnie też są... ale ja nie chce tych dużych a właśnie wkład
Tak, tak dokładnie są wlaśnie w formie wkładów kwadratowych i okrągłych )
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 20:58   #3713
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Inglot cz. II

Jestem trochę zawiedziona pigmentacją tęczowych szarości, dosyć kiepsko też się rozcierają
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:02   #3714
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Troche przesadzacie... bo u nas na każdym rogu i w każdej galerii czy CH jest albo butik Inglota albo przynajmniej wyspa... A np w USA czy UK nie ma ich na każdym rogu... więc łatwiej i taniej byo im wprowadzić sklepy on line
U nas mogliby zrobić poprostu ładną stronę gdzie pokazane są wszystkie produkty w dostępnych kolorach/odcieniach... sklep on line średnio mi potrzebny
na kazdym rogu , w kazdej galeri......a co jesli ktos nie mieszka w miescie ktore ma ponad 100tys mieszkańcow tylko malej pipidowie i ma wszedzie dalekoprzez co nie ma dostepu do tych rzeczy tylko jedynie net mu zostaje?

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez hey_stella Pokaż wiadomość
To by było cudowne, ale pewnie się nie doczekamy. Na stronie firmy w zakładce About Inglot, słowa nie ma o tym, że to firma z Polski, no kurczę przecież naprawdę jest się czym chwalić.
moze sie wstydza. moze lepiej zasypac ich pytaniami o sklep online dla Polski albo chociaz czy bedzie jakas rozsadna strona w jezyku ojczystym?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:19   #3715
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
na kazdym rogu , w kazdej galeri......a co jesli ktos nie mieszka w miescie ktore ma ponad 100tys mieszkańcow tylko malej pipidowie i ma wszedzie dalekoprzez co nie ma dostepu do tych rzeczy tylko jedynie net mu zostaje?
Moje miasto liczy sobie ponad 80tys mieszkańców i Inglota niestety nie ma (chociaż galeria jest)

Zaprzyjaźniam się z woskiem do brwi i chyba całkiem nieźle mi idzie, moje brwi wreszcie jakoś wyglądają
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:46   #3716
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Inglot cz. II

Eee, Opole nie jest aż takie wielkie, a na aż 2 ingloty zasłużyło
Co do wosku to chyba też kupię przy najbliższej wizycie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:50   #3717
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Inglot cz. II

Jak byłam ostatnio w galerii zauważyłam z daleka jakąś wyspę, a że bez okularów byłam to nie od razu zobaczyłam co to za firma, już miałam nadzieję, że to Inglot, że może chociaż wyspę mi zrobili, a tu niestety Paese
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 23:04   #3718
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Inglot cz. II

Jesteście wstrętne. Przez Was kupiłam pierwszą paletkę, która jest już pełna i muszę udać się po drugą, bo potrzebne mi matowe brązy z tęczowej serii. Nie mówiąc o tym, że 4 dni mi zajęło przebrnęcie przez cały wątek.
Chociaż dzięki Wam ponownie po wielu latach odkryłam cienie Inglota.
Na bazie Hean przypudrowanej trzymają się cały dzień bez wysiłku.
Zupełnie off topic, ale może komuś się przyda. W sephorze do końca marca mają promocję oddaj swój stary kosmetyk, nowy dostaniesz 50% taniej. Pozbyłam się dwóch pędzelków za 5 zł. dotychczas niewyrzuconych przez niedopatrzenie i mam do eye linera i do cieni nr 21. Oba są super.
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 07:26   #3719
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Inglot cz. II

szukam cienia w kolorze fioletowym ale musi to byc fiolet w tonacji chłodnej niebieskiej , kupiłam rainbow ale to nie o taki fiolet mi chodzi - macie jakies typy?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 14:31   #3720
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Inglot cz. II

Cześć dziewczyny. Dziś w końcu zdecydowałam się na zakup paletki, ale kolor na którym najbardziej mi zależało 456 pani powiedziała, że nie ma go w formie wkładów. ? Do tej pory myślałam, ze wszystkie wystawione tam cienie są po to, aby je właśnie komponować I zapytałam się także o zniżkę 10% przy zakupie wypełnionej całej paletki, także odpowiedziała, że nie obowiązuje. Także wyszłam z niczym
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.