Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek! - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-11, 22:03   #841
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

czy któraś z Was nie poszukiwała czasem MIGa ?
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 23:05   #842
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Auuu.

Zrehabilitował się jakoś?
Przepraszał strasznie. I chusteczką poratował, bo zadrapanie małe, a krew się waliła, że szalik do prania

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Oj...
Przeprosił chociaż?
Jakieś trzydzieści razy w ciągu dwóch minut

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Rudziaku- nie psiocz
krótkie, ale równe i ładnie pomalowane
To pierdzielnę jakiś wzorek na walentynki

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Wilki Cię zaatakowały?
Chyba niezbyt głębokie to zadrapanie. Powinno szybko zejść. Oby :0
Niee, rowerzysta

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
byle nie zrobiły się jak te Kate Moss !
Moj są (o)(o)

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Kav, a nasza Rudzia siakju
Ano, siakju
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 07:28   #843
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Heloł

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Może poczytaj o ściąganiu koloru?
Raz czytam, że nie niszczy bardzo, innym, że robi masakrę, ale nie wgłębiałam się nigdy w temat, bo nie farbuję
O, poczytam na pewno
Ja tam nigdy nie wiem w co wierzyć, bo nawet z farbami opinie są podzielone. Komuś niszczy a mi nie, ktoś coś zachwala a ja załamkę mam... jak nie sprawdzę to się nie dowiem.
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Spamuję paznokciami
Śliczne
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Ja aktualnie wracam do naturalnego kolorku i też staram się rozjaśniać pofarbowane włosy. To raczej ciężka sprawa. U mnie sprawdza się stosowanie szamponu przeciwłupieżowego (ale on raczej wymywa farbę a nie rozjaśnia więc to chyba nie będzie dobry sposób w Twoim przypadku) i robienie "kąpieli" w rumianku Właśnie jakiś czas temu fryzjerka proponowała mi kąpiel rozjaśniającą ale bałam się, że wyniszczy mi włosy więc się nie zdecydowałam...
Mi ten rudy kadziony na moich naturalnych właśnie odpowiada, czyli głównie na odrostach Przy odrostach ujdzie, ale ciut za ciemny. Czyli na naturalnych jest ok. Tam gdzie farbę miałam kładzioną parę razy już to całkiem za ciemny. Myślałam, że jaśniej wyjdzie na utleniaczu 9%... Tak czy inaczej nie byłby to głupi pomysł z tym przeciwłupieżowym, tylko zastanawiam się czy on faktycznie wymywa farbę, czy może kolor tylko spłowieje i będzie wyglądał jak sprana ścierka? Bo z czerwieniami to różnie bywa...
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja ją jedynie macałam i jakoś mnie nie uwiodła. Uwielbiam za to płaską z włosia.
Potrzeba mi teraz dobrego grzebienia.... Złamał mi się
Ona macana sprawia wrażenie zupełnie nijakie i... WTF? Pierwsze czesanie u mnie to było WTF?... i o co tyle szumu? Jak się człowiek oswoi i zacznie pewnie trzymać szczotkę w ręku to zupełnie inna bajka.

Ja nie namawiam w żadnym razie, wiem że niektórym nie pasuje. Ale sama jestem w szoku, że to niepozorne plastikowe coś jest faktycznie choć trochę warte tego szumu.

A grzebień chciałabym taki drewniany, płaski, kilkuząbkowy... malutki do torebeczki
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mani na dziś:

Silicare, + Michael Gemstone
Miodzio...
Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Zdjęcie zrobione wczoraj a paznokcie malowane tydzień temu w poniedziałek, więc powycierały mi się nieco końcówki. Jutro chciałam zrobić coś nowego ale szkoda ruszać skoro jeszcze się trzyma...
To jest tygodniowe mani? Wow, zazdroszczę...



Mój boxik wczoraj poleciał. Co się nastresowałam przy nadawaniu e-przesyłki to moje, ale panie na poczcie bardzo miłe i cierpliwe mimo długaśnej kolejki. Teraz dopiero mam stresa...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 07:34   #844
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
jaaaa
Wieeem
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Śniegowa, to mani pasuje do Twojego nicku, jest takie mroźne
Ta bacza jest taka oszroniona fajnie
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Jakie śliczne!
Dzięki
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Przegladam sobie pudelka i padł mi wzrok na tytuł artykułu "Mgiełka zerwała z banderasem!" - myślę sobie WTF? Ale dlaczego?! Patrzę znów, a tu tylko "Wielkie zerwanie Banderasa"

Ty się go, Mgiełciu, trzymaj. W chwilach kryzysu myśl o spadku :P.
Hahahaha!

Mgiełko nic nie mówiłaś!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ooooo autorskie dziecię Lolli widzę
Niom
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
spadaj
nie zaskoczyłam że może dalej o cycki chodzić, no!
Przecież tu zawsze o cycki chodzi
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Śliczne Takie delikatne.
Dzięki. Błyskają nieziemsko
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Oh Michael.
Boski... Wiem.
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Przepraszał strasznie. I chusteczką poratował, bo zadrapanie małe, a krew się waliła, że szalik do prania
Mógł chociaż na kawę zaprosić....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 07:38   #845
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
coś Ty z nimi robiła?
Nie wiem o czy myślisz ale to nie to Te spodnie były już lekko przetarte,miałam je zacerowane łatą i spoko było.Wczoraj chciałam z wyższej szafki coś wziąc,a że ja mała jestem to wziełam krzesło,wchodzę i słyszę takie pękniecie
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 07:40   #846
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3918070 4]
Ona macana sprawia wrażenie zupełnie nijakie i... WTF? Pierwsze czesanie u mnie to było WTF?... i o co tyle szumu? Jak się człowiek oswoi i zacznie pewnie trzymać szczotkę w ręku to zupełnie inna bajka.

Ja nie namawiam w żadnym razie, wiem że niektórym nie pasuje. Ale sama jestem w szoku, że to niepozorne plastikowe coś jest faktycznie choć trochę warte tego szumu.

A grzebień chciałabym taki drewniany, płaski, kilkuząbkowy... malutki do torebeczki

Miodzio...
[/QUOTE]


na moje cieniask, ipłaska z włosia jest ok sa takie gładkie po niej , jak po prostownicy w sumie.
Grzebień miałam taki porządny z Avonu ( z 10 lat miał skubany....) Swietny do czesania na mokro, nie szarpał włosów... Teraz już nie mają takiego. Bedę musiała znależć substytut.

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;39180817]Nie wiem o czy myślisz ale to nie to Te spodnie były już lekko przetarte,miałam je zacerowane łatą i spoko było.Wczoraj chciałam z wyższej szafki coś wziąc,a że ja mała jestem to wziełam krzesło,wchodzę i słyszę takie pękniecie [/QUOTE]
Ty już się lepiej nie tłumacz
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 07:44   #847
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Chucky -

Dziś nakładam czwartą warstwę Evelinki, na razie mi nie szkodzi
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 08:10   #848
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
O matko, ale się stęskniłam!

miałam przemeblowanie i duuużo roboty, więc nie pisałam tutaj . Teraz mam już ferie i mogę w końcu odpocząć..


pewnie już dawno o mnie zapomniałyście, ale cóż się dziwić, mało mnie tu było ostatnio. Poprawię się, będę lepszą pazurkomaniaczką i nawet pomaluję znowu paznokcie, bo ostatnio chodzę w gołych migdałkach

pozdrawiam wszystkie!!
Moja krótka pamięć wymaga odświeżenia zdjęciem mani
Nie no, żart
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jak to jak...?
Na czerwono!
Ano, trzeba było na czerwono
Pomalowałam jasnym nudziakiem - kolor bardzo ładny, ale już chyba nie dla mnie... Dziś w nim połażę, ale już jutro zmywam
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Chyba źle to opisałam. Piłuję boki bo miałam tzw. łopaty, wąskie u nasady szerokie na końcu. Linie paznokci cofnięte i do tego nierówne przez obgryzanie. Przestałam obgryzać i jak odrastały to końce paznokci (boki) rozrosły sie do monstrualnych rozmiarów. Dlatego spiłowuję.
Ja wiem o co Ci chodzi Spróbowałabym jednak od nowa zapuścić tunel, bo jestem zdania, że kiedy paznokieć jest jak najbardziej zbliżony do naturalnej "formy", jest wtedy mocniejszy i mniej podatny na uszkodzenia. A kiedy tunel odrośnie całkiem jest spora szansa, że zawinie się, jak powinien i żadnych łopat nie będzie, a jak będą - zawsze jest pilniczek
Mi migdały czasem pękają przez całą szerokość paznokcia, podejrzewam, że właśnie dlatego, że mam spiłowane boki i płytka nie wytrzymuje napięcia czy coś koło tego Kiedy miałam pipki i nieruszone boki, nic takiego się nie działo
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dzień dobry
przeżyłam pierwszy dzień w szkole po dwutygodniowej przerwie
Dasz radę!
Mnie już zaczyna nudzić trzeci tydzień w domu, wróciłabym już na uczelnię - nie wierzę, że to mówię
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Spamuję paznokciami
Świetny kolor, ale pazury chyba nierówne?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mani na dziś:

Silicare, + Michael Gemstone

Załącznik 5109454
Supeeer!
Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Zdjęcie zrobione wczoraj a paznokcie malowane tydzień temu w poniedziałek, więc powycierały mi się nieco końcówki. Jutro chciałam zrobić coś nowego ale szkoda ruszać skoro jeszcze się trzyma...
Mrrrr, piękny kolor
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
czy któraś z Was nie poszukiwała czasem MIGa ?
A któraś powie mi co to jest Jestem pewna, że kiedyś wiedziałam i mi się zapomniało
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:23   #849
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ty już się lepiej nie tłumacz
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Chucky -
Nie,to nie jest śmieszne

Zaraz będę malować dziewicą paznokcie,ale u stóp niestety :/
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:26   #850
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ano, trzeba było na czerwono
Pomalowałam jasnym nudziakiem - kolor bardzo ładny, ale już chyba nie dla mnie... Dziś w nim połażę, ale już jutro zmywam

Ja wiem o co Ci chodzi Spróbowałabym jednak od nowa zapuścić tunel, bo jestem zdania, że kiedy paznokieć jest jak najbardziej zbliżony do naturalnej "formy", jest wtedy mocniejszy i mniej podatny na uszkodzenia. A kiedy tunel odrośnie całkiem jest spora szansa, że zawinie się, jak powinien i żadnych łopat nie będzie, a jak będą - zawsze jest pilniczek
Mi migdały czasem pękają przez całą szerokość paznokcia, podejrzewam, że właśnie dlatego, że mam spiłowane boki i płytka nie wytrzymuje napięcia czy coś koło tego Kiedy miałam pipki i nieruszone boki, nic takiego się nie działo
(...)

Supeeer!
Upgratuj go jakimś topem. HeloHolo czy coś?


A widzisz, ja miałam odwrotnie. Pipki mi zazczęły pękać. Dlatego wróciłam do migdałów


Thnx
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:30   #851
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;39181351]Nie,to nie jest śmieszne

Zaraz będę malować dziewicą paznokcie,ale u stóp niestety :/[/QUOTE]
Pewnie jakieś ulubione i naprawdę wygodne spodnie, skoro tak je zajechałaś

Jaką, jaką?
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 08:40   #852
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Upgratuj go jakimś topem. HeloHolo czy coś?


A widzisz, ja miałam odwrotnie. Pipki mi zazczęły pękać. Dlatego wróciłam do migdałów


Thnx
Chyba nie mam ochoty na świecidełka

No i moja teoria upadła Choć i tak wydaje mi się, że coś w tym jest - kiedyś śledziłam trochę tipsowe tematy i często natykałam się na to, że za bardzo spiłowany bok tipsa (żelu i tych innych) powoduje ich pękanie. Pewnie też bardzo dużo zależy od budowy płytki

A moje wyglądają tak. INM zaczął mi już ciut gęstnieć i nie dojechałam nim wystarczająco blisko skórek, to mam uskok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060824.jpg (48,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060826.jpg (43,6 KB, 31 załadowań)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:40   #853
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
P

Jakieś trzydzieści razy w ciągu dwóch minut

No! Ma szczęście
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:41   #854
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Kav, tak moje ulubione, z Cross'a rurki,ale też nie za bardzo obcisłe..
A dziewica to : Miyo nr 81 swing in the clouds
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:42   #855
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mógł chociaż na kawę zaprosić....
Biorąc pod uwagę to, że... ekhem, zasiedziałam się w pracy, było dobrze po północy, jak na mnie wpadł. Ciężko by było na kawę gdzieś pójść
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:44   #856
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A moje wyglądają tak. INM zaczął mi już ciut gęstnieć i nie dojechałam nim wystarczająco blisko skórek, to mam uskok
Mnie się bardzo podobają. Są takie delikatne, spokojne
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;39181662]Kav, tak moje ulubione, z Cross'a rurki,ale też nie za bardzo obcisłe..
A dziewica to : Miyo nr 81 swing in the clouds[/QUOTE]
Mam chyba coś podobnego w swoim skromnym zbiorze
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:45   #857
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A któraś powie mi co to jest Jestem pewna, że kiedyś wiedziałam i mi się zapomniało
Zdaje się, że Essence Make it Golden
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:45   #858
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

A moje wyglądają tak. INM zaczął mi już ciut gęstnieć i nie dojechałam nim wystarczająco blisko skórek, to mam uskok
Ładne Bardzo pasują Ci odcienie nude.
Tobie INM a mi SV się kończy... i co zabawne nie wyobrażam sobie bez niego malowania paznokci i mam mały strajk- chodzę z golasami No... właściwie to tylko z małym pomalowanym w celach testowych
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:46   #859
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę to, że... ekhem, zasiedziałam się w pracy, było dobrze po północy, jak na mnie wpadł. Ciężko by było na kawę gdzieś pójść
Ojoj, żebyś nie miała kłopotów znowu
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 08:48   #860
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Silicare, + Michael Gemstone
Świetne

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
siakju!


Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Zdjęcie zrobione wczoraj a paznokcie malowane tydzień temu w poniedziałek,
Chciałabym, żeby mi się tak lakier trzymał
Mani super. Ten niebieski jest obłedny

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
o mamo, zabiłaś mnie właśnie hehehe Wiesz... tak skrycie ci powiem, zę zawsze bardziej podobał mi się Stallone (uwielbiam "Zabójców" )
To się nim długo nacieszysz. On chyba jest nieśmiertelny


Czytam sobie komentarze o cyckach, m.in:
Cytat:
Kaveri
Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o cycki
A tu mi Kawa wyskakuje z tekstem:

Cytat:
czarna kawa
Śliczne Takie delikatne
Jakoś mi się to do kupy złożyło i zaczęłam się śmiać

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Moj są (o)(o)
Tak? To pokaż!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A moje wyglądają tak.
Jakie delikatesy
Bardzo ładnie

Dzień dobry. Melduję, że boxik poleciał w świat
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek



Edytowane przez Karola20
Czas edycji: 2013-02-12 o 08:54
Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:51   #861
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Dzień dobry Zaraz jedziemy do Zakopanego i boję się, że dorwę jakieś lakiery (tak jakby w Krakowie był inne )... Wieczorem stok w końcu !!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja ją jedynie macałam i jakoś mnie nie uwiodła. Uwielbiam za to płaską z włosia.
Potrzeba mi teraz dobrego grzebienia.... Złamał mi się
Ja miałam kiedyś dość długie włosy i wieczny problem z ich rozczesaniem (kołtuny itd) nie zastanawiając się długo zdecydowałam się na TT bo nic innego nie dawało rady... to był strzał w 10 - szkoda tylko, że chwilę później zdecydowałam się na obcięcie włosów

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość


Mani na dziś:

Silicare, + Michael Gemstone
]
Super mani ! Kurcze aż mi się chce moje podmalować ale po 1 GR 336 jest na moich pazurach nieśmiertelny, po 2 nie zabrałam ze sobą paznokciowych produktów oprócz pilniczka..

Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Zdjęcie zrobione wczoraj a paznokcie malowane tydzień temu w poniedziałek, więc powycierały mi się nieco końcówki. Jutro chciałam zrobić coś nowego ale szkoda ruszać skoro jeszcze się trzyma...
Świetne masz pazury !!!!! Co prawda kolor nie mój ale ukłony dla lakieru za trwałość !

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3918070 4]
Mi ten rudy kadziony na moich naturalnych właśnie odpowiada, czyli głównie na odrostach Przy odrostach ujdzie, ale ciut za ciemny. Czyli na naturalnych jest ok. Tam gdzie farbę miałam kładzioną parę razy już to całkiem za ciemny. Myślałam, że jaśniej wyjdzie na utleniaczu 9%... Tak czy inaczej nie byłby to głupi pomysł z tym przeciwłupieżowym, tylko zastanawiam się czy on faktycznie wymywa farbę, czy może kolor tylko spłowieje i będzie wyglądał jak sprana ścierka? Bo z czerwieniami to różnie bywa...[/QUOTE]

Kurcze no nie wiem jak z rudością... Ja generalnie "farbowałam" Castingiem w odcieniach bardzo ciemnego brązu ale na moich włosach wychodził prawie czarny... Po przeciwłupieżowym zeszłam do brązu tego z opakowania a później jeszcze jaśniejszego więc zawsze to już coś bo odrosty mam blond Podcinam farbowańce na bieżąco...Mam zbyt cienkie włosy na kąpiele rozjaśniające ale może u Ciebie się sprawdzi...
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:52   #862
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A moje wyglądają tak. INM zaczął mi już ciut gęstnieć i nie dojechałam nim wystarczająco blisko skórek, to mam uskok
Bardzo w moim guście
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:01   #863
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Chyba nie mam ochoty na świecidełka

No i moja teoria upadła Choć i tak wydaje mi się, że coś w tym jest - kiedyś śledziłam trochę tipsowe tematy i często natykałam się na to, że za bardzo spiłowany bok tipsa (żelu i tych innych) powoduje ich pękanie. Pewnie też bardzo dużo zależy od budowy płytki

A moje wyglądają tak. INM zaczął mi już ciut gęstnieć i nie dojechałam nim wystarczająco blisko skórek, to mam uskok
Ale fajny jest

Chyba tak, to zależy od płytki

Dolej spirytusu zwykłego

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę to, że... ekhem, zasiedziałam się w pracy, było dobrze po północy, jak na mnie wpadł. Ciężko by było na kawę gdzieś pójść
hehehe

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Świetne

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość

Super mani ! Kurcze aż mi się chce moje podmalować ale po 1 GR 336 jest na moich pazurach nieśmiertelny, po 2 nie zabrałam ze sobą paznokciowych produktów oprócz pilniczka..
To masz pretekst do kupienia lakieru
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:02   #864
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Chyba nie mam ochoty na świecidełka

No i moja teoria upadła Choć i tak wydaje mi się, że coś w tym jest - kiedyś śledziłam trochę tipsowe tematy i często natykałam się na to, że za bardzo spiłowany bok tipsa (żelu i tych innych) powoduje ich pękanie. Pewnie też bardzo dużo zależy od budowy płytki

A moje wyglądają tak. INM zaczął mi już ciut gęstnieć i nie dojechałam nim wystarczająco blisko skórek, to mam uskok
Ale śliczności
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:04   #865
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Mam dla Was trochę lakierów ntn, niestety moja siostra większość swoich wzięła na ferie... więc innym razem.

Najpierw jej. Z2, 82, R183, 33
I swatche...
Z2 nie robiłam, bo jest przezroczysty, do frencha
82 jest ciekawy, nie jest to perła, jest tylko napakowany drobinkami, dwie warstwy do krycia
R183 trzy warstwy nim zrobiłam i dalej w sumie średnio było, no jasny kolor no..
33 bardzo fajny, dwie warstwy i ładnie zakrył wszystko

A teraz moje: 160, 163, 164, R303, 08, 45
I swatche
160 widziałyście już
163 no niestety - to perła z drobinkami... kto wrzucił taki cudowny brokat do perły!!! Miałam chyba cichą nadzieję, że będzie to brokat w szarości... niestety..
164 ta sama historia... w brązie byłoby nieziemsko... a tak.. blee tylko ten fiolet im się udał niestety..
R303 jest przezroczystą bazą z brokatem
08
lakier do frencha z drobinkami..
45 niby taki sam krem jak fiolet mojej siostry ale o niebo bardziej wodnisty... dałam dwie warstwy ale o trzecią aż się prosiło..

Także, tak na prawdę loteria, nie wiadomo na co się trafi..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04263.jpg (134,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04268.jpg (56,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04271.jpg (134,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04280.jpg (68,1 KB, 45 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:05   #866
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podobają. Są takie delikatne, spokojne
Takie właśnie chciałam po prawie tygodniu z holo, ale ostatecznie jakoś tak... no nie wiem
Ale dziękuję
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Zdaje się, że Essence Make it Golden
Dzięki Kiedyś nawet czaiłam się na niego, ale ostatecznie zrezygnowałam
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ładne Bardzo pasują Ci odcienie nude.
Tobie INM a mi SV się kończy... i co zabawne nie wyobrażam sobie bez niego malowania paznokci i mam mały strajk- chodzę z golasami No... właściwie to tylko z małym pomalowanym w celach testowych
Dzięki
Ja właśnie też nie chcę malować już bez jakiegoś topa przyspieszającego wysychanie, bo dostałabym wściku A po wcześniejszych zakupach i minionym weekendzie jest spłukana Jeszcze odżywka do paznokci też nie jest już najpierwszej świeżości mimo, że mam jeszcze 2/3 flaszki
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Jakie delikatesy
Bardzo ładnie

Dzień dobry. Melduję, że boxik poleciał w świat
Miło mi

Gratulujemy, Karola, spełnienia obywatelskiego obowiązku
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3918188 9]Bardzo w moim guście [/QUOTE]
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:09   #867
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ojoj, żebyś nie miała kłopotów znowu
Nieee

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Tak? To pokaż!
(o)(o)


Idę zaraz po Boxa
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:13   #868
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale fajny jest

Chyba tak, to zależy od płytki

Dolej spirytusu zwykłego
Dzięki

Ooo, nawet chyba mam w domu. Ale to tak kilka kropel, prawda?
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ale śliczności

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A teraz moje: 160, 163, 164, R303, 08, 45
I swatche
160 widziałyście już
163 no niestety - to perła z drobinkami... kto wrzucił taki cudowny brokat do perły!!! Miałam chyba cichą nadzieję, że będzie to brokat w szarości... niestety..
164 ta sama historia... w brązie byłoby nieziemsko... a tak.. blee tylko ten fiolet im się udał niestety..
R303 jest przezroczystą bazą z brokatem
08
lakier do frencha z drobinkami..
45 niby taki sam krem jak fiolet mojej siostry ale o niebo bardziej wodnisty... dałam dwie warstwy ale o trzecią aż się prosiło..

Także, tak na prawdę loteria, nie wiadomo na co się trafi..
163 i 164 - ja tam widzę cudne metaliki Jak denerwują Cię widoczne pociągnięcia pędzla, to końcową warstwę nakładaj gąbką do makijażu - nic nie będzie widać
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:24   #869
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Mgiełciu wydaje mi się, że nawet nie trzeba pisać kto miał kogo..
eeeee ja na pewno będę miała trochę wątpliwości kilka mogłabym zgadnąć ale potem to już hmmmm...

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3918070 4]
Mój boxik wczoraj poleciał. Co się nastresowałam przy nadawaniu e-przesyłki to moje, ale panie na poczcie bardzo miłe i cierpliwe mimo długaśnej kolejki. Teraz dopiero mam stresa... [/QUOTE]to dokąłdnie tak jak ja, kolejka na zewnątrz poczty w korytarzu a my z pania debatujemy nad wpisywaniem e maila jako formy powiadomienia ufffff..... jaki to człowiek przyzwyczajony do jednego i się stresuje potem!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mgiełko nic nie mówiłaś!
a co się miała chwalić teraz jak już zerwanie to nici z połowy majątku ahhh te wszystkie cudowne lakiery jakie mogłabym kupić

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

A moje wyglądają tak. INM zaczął mi już ciut gęstnieć i nie dojechałam nim wystarczająco blisko skórek, to mam uskok
eeeee fajne delikatesiki!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
To się nim długo nacieszysz. On chyba jest nieśmiertelny
oooo tak!

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Idę zaraz po Boxa
no to szybko leć!!! i zdjęcia szybko rób!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
163 i 164 - ja tam widzę cudne metaliki Jak denerwują Cię widoczne pociągnięcia pędzla, to końcową warstwę nakładaj gąbką do makijażu - nic nie będzie widać
oooooo widzisz... o te pociągnięcia najbardziej chodzilo własnie. Spróbuję na pewno. Jeszcze ten srebrny jest ok, ale to złoto to ewidentnie pędzelek widać...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:25   #870
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Moja krótka pamięć wymaga odświeżenia zdjęciem mani
Nie no, żart

Ano, trzeba było na czerwono
Pomalowałam jasnym nudziakiem - kolor bardzo ładny, ale już chyba nie dla mnie... Dziś w nim połażę, ale już jutro zmywam

Ja wiem o co Ci chodzi Spróbowałabym jednak od nowa zapuścić tunel, bo jestem zdania, że kiedy paznokieć jest jak najbardziej zbliżony do naturalnej "formy", jest wtedy mocniejszy i mniej podatny na uszkodzenia. A kiedy tunel odrośnie całkiem jest spora szansa, że zawinie się, jak powinien i żadnych łopat nie będzie, a jak będą - zawsze jest pilniczek
Mi migdały czasem pękają przez całą szerokość paznokcia, podejrzewam, że właśnie dlatego, że mam spiłowane boki i płytka nie wytrzymuje napięcia czy coś koło tego Kiedy miałam pipki i nieruszone boki, nic takiego się nie działo:
Dzińdybry 4 all)

Nie wiem jak to z tym tunelem u mnie zobaczcie na zdjęciach i oceńcie )
Na pazurkach dalej smerfy- lakier z biedronki a zaskakująca trwałość, od soboty na pazurkach, w międzyczasie spore sprzątanie, gotowanie i walenie w klawiaturę i żadnego odprysku, troszkę boki starte. Jak dotąd żaden z pazurków, po piłowaniu boków, nie pękł mi na linii paznokcia ani jak dotąd sie nie rozdwoił. Chyba zasługa czestego spiłowywania i evelinka + belissa.
Poglądowo szerokość pazurków na prawej i lewej ręce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000184.jpg (37,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000190.jpg (43,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000191.jpg (40,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000192.jpg (29,5 KB, 30 załadowań)
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.