Mamy majowe 2017 cz.V - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-06, 22:06   #271
angellinka
Raczkowanie
 
Avatar angellinka
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez Martirybka Pokaż wiadomość
Tak, kupiłam koszule granatowa zapinana na napy z serduszkiem i szlafrok. Oba zamówienia miały opóznienie, szlafrok dotarł po tygodniu, na maila odpisali dopiero drugiego. Ja podejrzewam ze to jest chińskie. Brak jest jakichkolwiek metek z nazwa producenta, jest tylko ze składem 100% bawełna. Jakość materiału ok. Wygląd tez fajny. Rozmiar pasuje. Bawełna jest cienka, po wypraniu nie jest juz taka miękka no i nowa śmierdzi octem.
Jak za te pieniądze jestem zadowolona, choć tak jak pisałam wyżej podejrzewam ze to jednak z Chin pochodzi.
Certyfikat bezpieczne dla dziecka jest dołączony oddzielnie. Taki mały kartonik z nazwa producenta.

dużo lepszą koszulkę kupiłam ze strony szykownamama za 50zl.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Angellinka ja kolorowe tetrowe kupowałam na gemini firmy weber, jeszcze ich nie wypralam wiec nie wiem jak sie zachowują. Na Allegro dziewczyny kupowały juz flanelowe kolorowe wiec moze i tetrowe któraś brała. Ja z Allegro będę kupować ale białe tetrowe i kolorowe flanelowe, wiec tez nie bardzo pomogę bo biorę w ciemno.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Dzięki dziewczyny


Mi do porodu zostało 63 dni, a jeżeli okaże się, że musi być cesarka, to chyba jeszcze krócej byleby nie 20.04.
angellinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 22:22   #272
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Kiwaczka - ooo pocieszę Cię, że ja przecież niedawno zalałam laptopa Tz tylko tego nie dało się ukryć i musiałam kupić nowego

Ja tez! Ja tez! Ale nasz dziala na szczescie

Ja dostalam od TZta zlotego macbooka w tamtym roku (nie dalo sie go nigdzie kupic w tym kolorze!) i po tygodniu mi spadl, ale z wysokosci doslownie 10cm, wiec tylko mala ryska sie zrobila z boku i zauwazyl dopiero niedawno obeszlo sie bez awantury.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Glassball Pokaż wiadomość
A wszystko po trochu... dolegliwości ciążowe się nasilają, stresuje się tą przeprowadzką, tym, że nic nie mogę zacząć szykować dla małej i tym ze coraz gorzej z moją kondycją i za miesiąc z przeprowadzką będzie ciężko, nie mówiąc o tym, że to będzie 2 tyg przed terminem wiec nawet mogę już urodzić... a do tego żal mi ostatnio strasznie synka, bo nie mam już sił na ciągłą zabawę z nim i ciągle go zbywam książeczka mi, malowaniem, wyklejaniem itp. a samej juz mi się marzy powariowac z nim na placu zabaw, pobiegać za nim na rowerku czy hulajnodze ale nic jakoś to przetrwamy, najważniejsze, że dzidzia zdrowa a ja mam nadzieję latem mu wynagrodzę

1700g około, tolerancja plus minus 280g z tego co pamiętam. Wychodzi kilka dni mniejsza, ale synek 5 dni po terminie urodził się 2980 wiec moje dzieci chyba poprostu są małe
A dziś apka pokazała mi 55 dni do porodu, to już naprawdę blisko

W ogóle tak czytam o tym terminie oczekiwania na wózki - strasznie długo. Jak zamawiam naszego Hollanda ( co prawda to było ponad rok temu) to czekałam niecały tydzień, mimo, że wybrałam niestandardowy stelaż. Nie wiem, czy to chodzi o nowe wzory, targi itp, czy takie popularne te wózki, że się nie wyrabiają z produkcją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez sie tak czuje, taki niepokoj, bo nie mam do konca wszystkiego gotowego, a czas nagli i mysle, ze meble bede miala chyba dopiero po porodzie patrzac na tempo wszystkiego i moja kondycje


Zarazilyscie mnie bolami jak na okres... nawet w nodze ciagnie tak jak na okres...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Moj maz ma okres


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 22:29   #273
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Vicunia noo, taka podkładka fajnie wygląda

hehe oj nieee, moje żebra mi dzisiaj dały nieźle popalić po tym prasowaniu ;D

słuchajcie zrobiłam listę czego nam jeszcze brakuje, taką że tak powiem - full wypas, bo ostatecznie to nie wiemy czy na wszystko się zdecydujemy ale odejdzie pewnie max 5 pozycji a jest tego w sumie 35 rzeczy i to takie z tych grubszych typu łóżeczko czy przewijak, prześcieradła
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 04:14   #274
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
To jakie sa dobre? Ja rozmawiałam z różnymi mamami i one mówiły, ze na te pierwsze staniki nie ma co inwestować za dużo, dopiero po ok miesiącu lepiej kupić jakis lepszy. Ja dopiero w sobotę na sr mam o laktacji i karmieniu to zobaczę do powiedza.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
W sumie to nie wiem jakie są dobre
Ja mam właśnie takie zwyklaki bawelniane. Daj znaka co Twoja powie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 05:46   #275
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Fartuch, bo zle wplywa to na rozwoj wzroku, moze utrwalac zeza. A czy to jest jedyny powod to nie pamietam. Pamietam to ze studiow z psychologii rozwojowej, ale mojej znajomej polozna radzila zdjac, bo wlasnie zez sie utrzymywal.

Vikunia, tez mam pupke dzidzi w tym miejscu. Nie martw sie na zapas.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 06:16   #276
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez mamaSmerfuni Pokaż wiadomość
Fartuch, bo zle wplywa to na rozwoj wzroku, moze utrwalac zeza. A czy to jest jedyny powod to nie pamietam. Pamietam to ze studiow z psychologii rozwojowej, ale mojej znajomej polozna radzila zdjac, bo wlasnie zez sie utrzymywal.

Vikunia, tez mam pupke dzidzi w tym miejscu. Nie martw sie na zapas.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muszę zaglebic ten temat. Dzięki!


A ja zaczelam super dzien, zyc nie umierac. Od rana chodze i rycze. Mam dosc tej hustawki hormonalnej.
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 06:57   #277
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dzień dobry
Mam pytanko które się tu w 3 wątku pojawiło. Odnośnie zasiłku macierzyńskiego. Ciągle myślałam by brać 80/80 a ostatnio chodzi mi po głowie jednak 100/60. Ale... czy oni to liczą tylko z mojej wypłaty?? No i z brutto czy netto??bo teraz podnieśli wypłaty do 2tys brutto i jakby tak też liczyli te 60% z brutto to wiadomo że będzie to powyżej tysiaka. A któraś z Was pisała że jak jest mniej niż tysiąc to oni to wyrownują i dlatego chodzi mi to po głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 06:58   #278
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Bry wszystkim Czekamy właśnie na meble, a potem Tz poleci po bułki, bo nie mamy pieczywa, a mnie już skręca z głodu

Vikunia - ooo skoro dziewczyny mówią, że tam mają pupę to może Filip sobie bąki puszcza i jak mi wczoraj o tym napisałaś to jak mój miał czkawkę to też doszłam do wniosku, że ją czuję właśnie przy pępku i też aż zwątpiłam czy się nie przekręcił

Kiwaczka - zastanawiam się też jak u siebie to rozłożyć, bo biorę pod uwagę dorobić sobie w drugiej połowie macierzyńskiego i wyjść lepiej niż te 60% - cały czas się biję z myślami

Edytowane przez decorail
Czas edycji: 2017-03-07 o 06:59
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 07:04   #279
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Bry wszystkim Czekamy właśnie na meble, a potem Tz poleci po bułki, bo nie mamy pieczywa, a mnie już skręca z głodu

Vikunia - ooo skoro dziewczyny mówią, że tam mają pupę to może Filip sobie bąki puszcza i jak mi wczoraj o tym napisałaś to jak mój miał czkawkę to też doszłam do wniosku, że ją czuję właśnie przy pępku i też aż zwątpiłam czy się nie przekręcił

Kiwaczka - zastanawiam się też jak u siebie to rozłożyć, bo biorę pod uwagę dorobić sobie w drugiej połowie macierzyńskiego i wyjść lepiej niż te 60% - cały czas się biję z myślami

Tez pomyslalam o bakach


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 07:04   #280
kingaluna
Rozeznanie
 
Avatar kingaluna
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Hej Mamusie, witam się w kolejnej części!

Człowieka nie ma pare dni i już szaleją. Poczytuję Was na bieżąco, żeby coś mnie nie ominęło U nas nadal remont pokoju. Jak skończymy to się pochwalę. Musieliśmy domówić, szafę, bo ja miałam mieć na spółę z dzieckiem, ale zajęłam całą. Na szczęście jest jeszcze trochę miejsca

Byłyśmy na wizycie. Łucja waży już prawie 1400g i lekarz mówi, że wychodzi starsza o 9 dni. Może już 1 kwietnia dowiem się coś konkretnego na temat planowanego cc.

Coś mi się pierniczy z leukocytami w morfologii. Z miesiąca na miesiąc rosły i mam już ponad 20. Lekarz nie wie dlaczego. Crp ujemne, mocz, posiew też okej. Muszę wstać i pobrać krew, bo trochę się stresuję. Jak dalej bedą rosły mam iść do hematologa.

Czy sztywnieją i puchną Wam palce u rąk? Jestem taka niezdarna, a tu jeszcze 2 miesiące, ratunku! :<

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kingaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 07:18   #281
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Wózek nam przywieźli Wasze wózki stoją złożone już? Bo zastanawiamy się czy składać czy się jeszcze w marcu wstrzymać z tym

Kingaluna - no jesteś! mi akurat nic nie puchnie dziwne, że leukocyty rosną, a nic inne nie wskazuje na jakiś stan zapalny
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 07:26   #282
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Nasz stoi zlozony, wietrzy sie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 07:29   #283
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Mamy majowe 2017 cz.V

Jeżeli chodzi o macierzyński ja idę na 80 % bo ja i tak nie zejdę poniżej tysiaka. A jak wyliczają ? Tak jak l4 z tym,ze teraz zamiast 100% bedzie 80 %. Będę dzwonić do swoich kadr w tygodniu to moge dopytać szczegółowo. Ale np teraz dostajesz 2000 tys to na macierzyńskim 80 % będziesz dostawać 1600 zł.
Niby jest cos takiego, ze dopłacają zeby wyrównać do 1 tys ale trzeba tez jakies papiery składać. Nie interesowałam sie tym, bo mnie to nie obejmuje, ja dla państwa zarabiam za dużo zeby sie ubiegać nawet o 500 + mimo, ze Tz co roku wychodzi na 0 z działalności

To jest fajnie opisane.
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod...jak-dlugo.html


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip

Edytowane przez gornek
Czas edycji: 2017-03-07 o 07:40
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 07:36   #284
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Glodni jestesmy, a nie wiem co zjesc na sniadanko... tak mi sie marza juz cieple placuszki, a ja juz prawie 3tygodnie bez kuchni...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 07:41   #285
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Po śniadaniu. 4 kromki chleba z nutellą i capuccino z czekolady belgijskiej 😍😍😍

Musiałabym się dopytać o ten zasiłek. Koleżanka ktora teraz rodziła ma 100/60. Już mam mętlik w głowie.

O 10:00 przychodzi położna ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 07:41   #286
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Mamy majowe 2017 cz.V

Ja pije inkę i lecę do okulisty. Na 9.30 mam wizytę ale ze to jeden przystanek odemnie to mam nadzieje, ze bilet 75 minutowy starczy mi zeby obrócić w 2 strony.
Kiwaczka wyżej wrzuciłam link, tam jest fajnie opisane wszystko. Jeżeli zarabiasz minimalna krajowa to zazwyczaj mówią, ze opłaci sie 100/60.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip

Edytowane przez gornek
Czas edycji: 2017-03-07 o 07:42
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 07:52   #287
Glassball
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 570
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Witam się z rana, muszą się zbierać na pobranie krwi a tak mi się nie chce... mam pytanko, do tych co mają kotki albo są zorientowane w temacie. Będziemy się przeprowadzać przed porodem, więc już generalnego remontu nie zrobimy, część mebli zostawiają nam ostatni właściciele i między innymi umeblowanie kuchni. I oni mają dwa koty wychodzące a jak byliśmy oglądać dom to one chodziły po wszystkim łącznie z blatami w kuchni, stołem itp. I teraz się zastanawiam czy tam może gdzieś "zostać" toxoplazmoza. Oczywiście wszystko będziemy myć dokładnie, ale jakoś się martwię o to cały czas. Mąż oczywiście twierdzi, że przesadzam ☺ myślicie że ma rację?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glassball jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 07:52   #288
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Muszę zaglebic ten temat. Dzięki!


A ja zaczelam super dzien, zyc nie umierac. Od rana chodze i rycze. Mam dosc tej hustawki hormonalnej.
A co się dzieję ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 07:56   #289
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez Glassball Pokaż wiadomość
Witam się z rana, muszą się zbierać na pobranie krwi a tak mi się nie chce... mam pytanko, do tych co mają kotki albo są zorientowane w temacie. Będziemy się przeprowadzać przed porodem, więc już generalnego remontu nie zrobimy, część mebli zostawiają nam ostatni właściciele i między innymi umeblowanie kuchni. I oni mają dwa koty wychodzące a jak byliśmy oglądać dom to one chodziły po wszystkim łącznie z blatami w kuchni, stołem itp. I teraz się zastanawiam czy tam może gdzieś "zostać" toxoplazmoza. Oczywiście wszystko będziemy myć dokładnie, ale jakoś się martwię o to cały czas. Mąż oczywiście twierdzi, że przesadzam ☺ myślicie że ma rację?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Toxo chyba nie moze przetrwac zbyt dlugo poza organizmem zywiciela, wiec watpie, ze sobie beztrosko chodzi po meblach


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Muszę zaglebic ten temat. Dzięki!


A ja zaczelam super dzien, zyc nie umierac. Od rana chodze i rycze. Mam dosc tej hustawki hormonalnej.

czasem tak jest, ja tydzien albo dwa temu ciagle ryczalam i ryczalam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 07:59   #290
Glassball
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 570
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Toxo chyba nie moze przetrwac zbyt dlugo poza organizmem zywiciela, wiec watpie, ze sobie beztrosko chodzi po meblach


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------




czasem tak jest, ja tydzien albo dwa temu ciagle ryczalam i ryczalam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie ja się nie znam, słyszałam że na półkach w lodówce może żyć to myślałam, że na blatach tez mąż się śmieje ze mnie, że te koty pewnie już szykują dla nas te meble i chodzą i obcierają tylkami o wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glassball jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 07:59   #291
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Gornek, "nie ma takiej strony"
Ale wpisalam w google to co w linku i od razu znalazło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kiwaczka
Czas edycji: 2017-03-07 o 08:00
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 08:17   #292
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez Glassball Pokaż wiadomość
No właśnie ja się nie znam, słyszałam że na półkach w lodówce może żyć to myślałam, że na blatach tez mąż się śmieje ze mnie, że te koty pewnie już szykują dla nas te meble i chodzą i obcierają tylkami o wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moze i jest tak jak mowisz, ale na pewno przy zachowaniu zasad higieny nic Ci nie grozi .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Jem platki zytnie na wodzie, z bananem i miodem i zastanawiam sie, jak moglo mi przybyc az 12kg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 08:22   #293
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Vikunia, moze waga Ci zbzikowala. Ja tak mialam oststnio, padly baterie i wlozylsm jakies stare z pilota, jsk zobaczylsm +11 to sie przerazilam, nastepnego dnia mialam wizyte a tam +8,5, zalozylam w domu naladowane baterie i to samo wiec odetchnelam z ulga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 08:26   #294
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Glassball - nie masz się czym martwić - zwykłe umycie blatów wystarczy tak jak pisze Vikunia toxo nie przetrwa długo poza organizmem żywiciela no i koty na sierści nie przenoszą tego pasożyta - póki nie jemy kocich kup jest bezpiecznie
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 08:40   #295
misja0181
Rozeznanie
 
Avatar misja0181
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 565
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7160827 1]Aaaaa tz mnie rozpieszcza.. Przyniósł mi wlasnie koktajl: mleko, miód, mleczna czekolada i banan


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Po śniadaniu. 4 kromki chleba z nutellą i capuccino z czekolady belgijskiej 😍😍😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale macie dobroci

Witam z ranka synek pospał do 7.20 a ja teraz ledwo przytomna. Wcczoraj u nas była śliczna pogoda i cieplutko, a dziś już 10 stopni mniej i ciemno zbiera się na deszcz a takie plany spacerowe z synkiem miałam na dziś i du.pa
misja0181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 08:45   #296
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Wózek nam przywieźli Wasze wózki stoją złożone już? Bo zastanawiamy się czy składać czy się jeszcze w marcu wstrzymać z tym

Kingaluna - no jesteś! mi akurat nic nie puchnie dziwne, że leukocyty rosną, a nic inne nie wskazuje na jakiś stan zapalny

U nas stoi złożony

Dobry ale miałam głupi sen :p

Wstaje i ide zjeść śniadanie a potem do pracy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 08:56   #297
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dzień dobry

Wczoraj kupiłam Lovele i dziś planuje wyprać najmniejszy rozmiar ciuszków, pieluszki i ręczniki
W jakim proszku planujecie prać? Czy może lepiej w płynie? Ja kupiłam proszek do koloru i płyn do bieli, ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 08:57   #298
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez mamaSmerfuni Pokaż wiadomość
Vikunia, moze waga Ci zbzikowala. Ja tak mialam oststnio, padly baterie i wlozylsm jakies stare z pilota, jsk zobaczylsm +11 to sie przerazilam, nastepnego dnia mialam wizyte a tam +8,5, zalozylam w domu naladowane baterie i to samo wiec odetchnelam z ulga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nieee, bo ja sukcesywnie przybieralam na wadze, regularnie. Ale mimo wszystko nie widac tego tak bardzo, wiec moze poszlo w brzuch i cycki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 09:01   #299
kingaluna
Rozeznanie
 
Avatar kingaluna
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Decorail, nic innego na to nie wskazuje. Pobrałam krew to zobaczymy koło południa jak się sprawy mają

Glassball, ja bym kupiła jakiś specjalny płyn, albo chusteczki dezynfekujące. Niewiadomo co te koty przynosiły do domu. Moje też nie wychodzą, ale polowały na ptaki na balkonie i chowały, sobie "na później". Może przesadzam, ale jak wynajmowałam mieszkanie to co się dało odkaziłam i czułam się bezpieczniej. Małe zboczenie zawodowe, ale lepiej dmuchać na zimne

Ostatnio zajadam się kiełbasą wiejską i mrożonymi wiśniami...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kingaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 09:04   #300
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Felliciti ja piorę tylko w płynach, a tez mam kupiona Lovele i biedronkowy płyn Kłębuszek dla dzieci, jakas limitowana seria chyba była. A to nie ma chyba znaczenia w czym, tak czy siak biorę podwójne płukanie wiec powinno być ok


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-31 11:26:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.