KREMY TONUJĄCE/KOLORYZUJĄCE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-08, 09:20   #1
sylkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 34
GG do sylkaka

KREMY TONUJĄCE/KOLORYZUJĄCE


Kobitki mam pytanko: co mozecie polecic, jesli chodzi o kremy tonujace zwane tez koloryzujacymi. Z uwagi na lato nie chce pacykowac buzi podkladem, tylko wyrownac kolorek i nawilzyc face. Macie jakies propozycje? Czy kremiki Oriflame, Avon tego typu sa ok??? Wiem, ze Nivea nie moge uzywac bo mam na niego alergie(( Pozdrawiam, goraco!
sylkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 12:22   #2
sylkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 34
GG do sylkaka
Re: KREMY TONUJĄCE/KOLORYZUJĄCE

Kurcze wszystkie macie takie ladne buzki, ze nie uzywacie takich specyfikow?( czekam i czekam na odpowiedz i cisza
sylkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 12:43   #3
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Re: KREMY TONUJĄCE/KOLORYZUJĄCE

ja mogę tylko powiedzić kilka słów o tym kremiku z Oriflame, bo go mam
absolutnie nie ma właściwości kryjących (jak to krem koloryzujący ) i nie matuje
leciuteńko wyrównuje buzię. To znaczy jej kolor
Mam odcień jaśniejszy, ale jestem bardzo bladziutka, dlatego wystraszyłam się, że i tak będzie za ciemny, na szczęście na buzi zupełnie go nie widać i nie da się go chyba położyć nierównomiernie
na pewno daje troszkę zdrowszy wygląd niż jest rzeczywiście nawilżanie? hmmm nie zauważyłam, ale też nie wysusza
to chyba tyle
życzę trafnego wyboru
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 14:31   #4
sylkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 34
GG do sylkaka
Re: KREMY TONUJĄCE/KOLORYZUJĄCE

Oooo dziekuje, ze odpowiedz!!! Jestem w kropce, na szczescie to tylko kremik za 18 zł, wiec luz. Kolezanka mi go poleca, tylko jest jedna roznica: ona ma ladna cere i jej we wszystkim dobrze, a ja pozal sie Boze: naczynkowa, odwodniona, alergiczna cerucha... Jak w koncu kupie sama dopisze opinie, dla innych bidulek. Avon ma mniej pozytywnych opinii, ale ma filtry, wiec eehhhhhh... Pozdrawiam z Poznania!
sylkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 15:51   #5
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Re: KREMY TONUJĄCE/KOLORYZUJĄCE

właśnie szkoda, że nie ma chociaż małego filtra...
ja też naczynkowa jestem ale zupełnie nie alergiczna, więc nie wiem czy podrażnia ale jeśli coś będzie nie tak, to przecież zawsze możesz oddać
pozdrawiam
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 16:40   #6
gosiunia82
Raczkowanie
 
Avatar gosiunia82
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 329
GG do gosiunia82
Re: KREMY TONUJĄCE/KOLORYZUJĄCE

ja w tej sprawie mogę napisać coś o kremiku koloryzującym nivea. ja mam jakoś mieszane uczucia co do niego, bo mimo, że mam najjaśniejszy odcień to i tak jest dość ciemny i trzba bardzo dokladnie rozsmarować na bużce zeby efekt był naturalny. ładnie nawilża, nie matuje. polecam wypróbować kolor przed zakupem...
Sylkaka i tak nie kupi, bo ma bidulka alergię , ale może inne dziewuszki skorzystają
gosiunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 18:14   #7
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: KREMY TONUJĄCE/KOLORYZUJĄCE

Popatrz na Vichy podobno dobry chodz ja mialam probki i ten najjasniejszy kolor byl dla mnie za zolty, albo to taki odcien dostepny w Niemczech albo zeczywiscie byl jakos zoltawy, ja wole stanowczo naturalne kolory jak u Nivea czy YR.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-08, 19:24   #8
Fifinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 228
Re: KREMY TONUJĄCE/KOLORYZUJĄCE

kiedys moja siostra uzyla kremu tonizujacego o pieknym kolorze (vichy)a na drugi dzien miala cala twarz spuchnieta, czy to moze byc od tegoo>? a moze to ten sok pomaranczowy ktory wczesniej pila
Fifinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 08:10   #9
sylkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 34
GG do sylkaka
Re: KREMY TONUJĄCE/KOLORYZUJĄCE

Uuu to siostra ma podobne problemy jak ja. Ja na bank nie uzyje niczego z SORAI, bo maja jakis skladnik, ktory wywoluje u mnie opuchlizne i swedzenie powiek((Problem tylko z tym, ktory to skladnik... gdybym wiedziala, to bym go unikala, a tak... W zasadzie kazde uzycie nowego kosmetyku powoduje u mnie starch, co bedzie jak wstane rano... opuchlizna czy krosty.... ehhh przechlapane!(( Mimo wszystko nie poddaje sie i jakos cos czasami mi sie uda kupic. Polecam (o dziwo mnie nie uczulaja) kosmetyki dax cosmetics (fajny jest kremik nawilzajacy z mineralami- mam wrazenie, ze lepiej mnie nawilzyl, niz vichy dla skory odwodnionej)Wiem, ze nivea koloryzujacy jest fajny, ale ta alergia...
sylkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 08:17   #10
sylkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 34
GG do sylkaka
Re: KREMY TONUJĄCE/KOLORYZUJĄCE

Dziekuje za odpowiedz. No zla jestem na siebie, ze skórsko na nivea sie uczulilo... Moze chwilowo??? W sumie bardzo lubie "nivejke" i moze jeszcze kiedys bede mogla zarzucic na face kremik koloryzujacy nivea. Fakt - jasny odcien i tak jest ciemny, nie wspomne o ciemnym - chyba dla murzynow)) W zwiazku z czym ciezko dostac ten jasny - jak sie pojawia zaraz znika z polek... Pozdrawiam!
sylkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 09:54   #11
kasiam
Raczkowanie
 
Avatar kasiam
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 120
Re: KREMY TONUJĄCE/KOLORYZUJĄCE

hej,

nie wiem, jak to jest być alergikiem, współczuję. ja mam szczęście nie mieć takich problemów.

dlatego nie wiem, czy powinnam cokolwiek podpowiadać... ale ja na przykład stosuję krem tonujący miraculum (pomarańczowy) i bardzo go lubię. ładnie wyrównuje koloryt skóry, jego odcień jest dla mojej twarzy idealny, do tego w miarę skutecznie matuje i ślicznie pachnie.
cena? nie pamiętam dokładnie... ale ok. 15 złotych.
kasiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-09, 10:01   #12
sylkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 34
GG do sylkaka
Re: KREMY TONUJĄCE/KOLORYZUJĄCE

Ooo o takim nie slyszalam!!! Dziekuje, a moze akurat ten bedzie mi pasowal??? Dziekuje jeszcze raz!
sylkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 14:09   #13
Fifinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 228
Re: KREMY TONUJĄCE/KOLORYZUJĄCE

kiedy pije duzo sokow marchwiowych,a ciezko ich nie pic sa takie dobre, to broda robi mi sie zolta i to dziwnie wyglada nie zawsze chce nakladac podklad czy taki krem wyrowna koloryt?
Fifinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 14:59   #14
sylkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 34
GG do sylkaka
Re: KREMY TONUJĄCE/KOLORYZUJĄCE

Nigdy nie mialam takiego problemu!!! Kremy tonujace, moze i by pomogly, tylko nie wiem ktory bylby najlepszy (one nie kryja tak dobrze jak podklady) Ponoc nivea jasny - jest ok, no i wcale nie jest taki jasny, a dobrze nawilza wiec moze on???
sylkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 20:16   #15
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: KREMY TONUJĄCE/KOLORYZUJĄCE

Jakies 1/5 tygodnia temu kupilam sobie CITY BLOCK SHERR -CLINIOUA
Bodajze sa 4 kolorki. Ja mam medium-dark.Jestem tez po paru seansach solarium.
Kremik bardzo ładnie wyrównuje koloryt cery i posiada filtr SPF 15. Jest bardzo leciutki, dobrze sie rozprowadza, ładnie nawilza. Mam mieszana cere, dlatego po paru godzinkach w pracy troche sie swiece, ale wystarcza bibułki i drobinka puderku i jest ok.
Jestem z niego bardzo zadowolona.
Zapłacilam 85 zł.

Ostatnio mialam probke kremu DAY WEAR PLUS EL, cena zabijajaca 160 zł. Jednak rewelacja, zwlascza w polaczeniu z w/w. Subtelnie dodaje blasku, na mojej twarzy kolor prawie nie zauwazalny.


Moja siostra znowu uwielbia krem koloryzujacy Z NIVEA VISAGE (ma ciemny odcien) i sucha cere. Uzywa go juz bardzo bardzo dlugo.

Z tych trzech najbardziej kryjacy wg mnie to NIVEA.
Dla mnie jednak on jest za tłusty i jakos szybko "spływa mi" z twarzy

pozdrawaim
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-11, 22:15   #16
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: KREMY TONUJĄCE/KOLORYZUJĄCE

witajcie, polecam kremik koloryzujący z Avon, jest naprawde ok, ja w zeszłe lato kiedy mialam przesuszona skóre dodawalam troche kremu którego uzywalam i mieszalam a potem na buzie i bylko ok.niwea ma dla mnie za gesta konsystencje i pod nivae nalezy dodatkowo uzywac kremu., pozdrawiam,
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.