CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-30, 18:21   #1
aniabania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 4

CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?


CZESC..MAM PYTANKO WARTO KUPOWAC TE KOSMETYKI JAK TA TO JAKIE A JAK NIE TO CZEMU,DZIEKUJE ZA KAZDA ODP...
aniabania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 18:48   #2
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

aniu, wejdź na KWC, zobacz recenzje- i wszystko jasne.Mnie one odstraszyły skutecznie od tej firmy (szczególnie kosmetyki dla młodej skóry)
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 19:04   #3
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

Ja od swojej strony dodam, ze sa baaardzo przereklamowane i zupelnie niewarte swojej ceny!
Opisuje kosmetyki do cery wrazliwej-tradzikowej, a to ma byc do wrazliwej??!!?! Dlugo doprowadzalam cere do stanu zanim zaczelam uzywac tych kosmetykow

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 19:07   #4
dormonka
Raczkowanie
 
Avatar dormonka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 105
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

przychylam się do twojej opinii, przestałam je kupować, bo
relacja cena-efekty jest niewspółmierna - są za drogie.
Za te pieniądze lepiej kupić 2 tubki innej firmy np. Oceanica. Efekt ten sam, o ile nie lepszy
dormonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 19:16   #5
aniabania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 4
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

moja droga a co to jest kwc i gdzie mam je szukac?
aniabania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 19:17   #6
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

KWC to Kosmetyk Wszechczasow, znajdziesz link na samej gorze strony-gorny prawy rog (obok Forum Czata Newsow)

młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 19:23   #7
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

wpisz w szukaj: Vichy
w dziale: katalog kosmetyków
i wyświetli ci wszystkie produkty Vichy, klikasz na któryś i wyświetlą ci się recenzje na jego temat
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-30, 19:29   #8
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

Mozesz tez zobaczyc to:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...nfo&vendorid=8

kliknij na: "Wszystkie produkty tego producenta" i "Porównaj z podobnymi producentami" tu znajdziesz odpowiedz na swoje pytania
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 19:51   #9
aniabania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 4
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

dzieki wielkie
aniabania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 13:20   #10
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

a ja sobie bardzo je chwalę-z tym ze tych do mlodej cery nigdy nie uzywalam, tylko oligo25 i thermalS
sluza rowniez mojej mamie(te bardziej odzywcze)
za bubel tej firmy uwazam natomiast krem normaderm dla kobiet po 20-tce, taki pistacjowy,z dozowniekim-juz nie do mlodej cery,ale do tej, ktora ma czasem "problemy"-w ogole nieskuteczny, zostawia na skorze dziwaczny, nieprzyjemny film
tu się sparzylam,zgadza sie, natomiast wszystkei inne kosmetyki vichy bardzo mi sluzyly
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 15:22   #11
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

moze nie bede bezstronnicza, ale jakos je troche lubie. Nie moge powiedziec ze sa super bo nigdy ich nie uzywalam, od jakiegos czasu posiadam zel peelingujacy Normaderm to ten zielony do cery problematycznej. Jak go kupilam zeczywiscie mialam problem ktory wczesniej sie nie pojawil, a mianowicie wypryski. Nigdy nie mialam z tym problemow, jeden przed miesiaczka i to wszystko. Wyprubowalam najpierw probke tego zelu razem z kremem a ze przy zakupie nie umialam sie zdecydowac ktory zel kupic, to pani aptekarka dala mi jeszcze trzy ulotki u zelem ale tym normalnym i kremem dla porownania. Przy probkach moje cera sie juz poprawila, zaczerwienienie bladly a wyproyski robily sie male i co najwazniejsze nie pojawialy sie nowe. W konsekwencji kupilam zel peelingujacy bi juz mialam zwykly zel do mycia wiec chcialam cos mocniejszego i co dla mnie tez mialo wazna role pozbylam sie problemu z zaskornikami. Fakt zel ten jest dosc mocny przy codziennym uzywaniu przesuszyl mi naskorek ale pani w aptece uprzedzala ze najlepiej uzywac go 2 razy w tygodniu jak peelingu, wiec sie nie zniechecialam. Zrobilam wieksze przerwy i buzia wrocila do normy. Teraz uzywam go jak pßeelingu kiedy czuje ze tego potrzebuje i na nosku pojawiaja sie zaskorniki, nie jest to czesto bo uzywam zelu Effaclar LRP, ale jednak po jakims czasie zasnorniki robia sie wieksze i je widac, to myje buzie tym zelem z Vichy i na jakis czas mam spokuj. Kusi mnie zeby kupic jak skonczy mi sie Effaclar, zel tez Normaderm ale ten zwykly bez drobinek peelingujacych. Vichy ma wiekszy komfort uzywania bo jest lanie perfumowany co moze niektore osoby uczulac. Kusi mie tez ze moze kupie ten zel w niebieskiej tubce do cery mieszanej wkoncu taka mam, moze tez bedzie ladnie oczyszczal i jak przy Normaderm przestane miec problem z zaskornikami? Tez niebieski ma dobre opinie na KWC. Teraz testuje tezn nowy krem Thermal Fix1, jak skoncze probke to mam jeszcze Fix2 moze kupie caly kremik. Nic mi sie nie robi, ladnie pachnie co czasami brakuje mi w tak lubianej przeze mnie firmie LRP. Zobaczymy jak to bedzie podebralam szwagierce Miokim na zmarszczki mimiczne ze 3 razy tez mi nic sie nie stalo a widac bylo ze odrazu dziala. Ja nie mam jakis zlych doswiadczen z Vichy bo dopiero zaczynam sie interesowac kosmetykami z apteki, a to co juz wyprobowalam nie zrobilo mi krzywdy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-31, 17:04   #12
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

jak każda firma- mają udane produkty oraz buble.
na pewno należy omijać peeling do twarzy. seria normaderm jesr agresywna- zbyt agresywna, żeby jednocześnie stosować kilka produktów z tej linii. preparat na celulit jest taki, jak u każdej innej firmy- nie likwiduje cellulitu. dobry jest dezodorant ("zielona kulka"), retiC, Thermale, nutrilogie, balsam lipidiose 2, żel pod prysznic. Tegoroczne filtry są dość nietłuste i dają dobrąś ochronę.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 20:43   #13
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

justy napisał(a):
> jak każda firma- mają udane produkty oraz buble.

tu się przychylę do zdania Justy,

inna sprawa, że każda skóra reaguje po prostu inaczej na dany kosmetyk...

a tak na marginesie, to uważam, że sprzedaż kosmetyków w aptece, jest dorabianiem do nich ideologii leczniczych...
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 23:01   #14
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

jak wiadomo reklama dzwignia handlu i w tym przypadku wydaje mi sie ze to sie calkowice potwierdza .Coz chyba najbardziej sztandarowy kosmetyk vichy czyli chyba Thermal to porazka owszem nawilza ale to napewno nie jest kosmetyk do cery WRAZLIWEJ .Moje drogie czy nie uwazacie ze wiekszosc z nich ma DRAZNIACY zapach jak perfumy z lat 80 tych poprostu takie mam skojarzenie .Probowalam roznych kosmetykow z tej seri i no coz ZADNYCH REWALACJI zw oda teramalna wole polskie kosmetyli i sa tansze .

pozdrawiam

Neli
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 00:09   #15
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

hm
a mnie się ich zapach akurat bardzo podoba
np oligo25 wdycham wprost ze słoiczka
nie lubię kosmetyków zupełnie bezzapachowych(większość AA,LRP)jak i tych o mocnej,zdecydowanej nucie zapachowej;
a moja cera należy do bardzo wrażliwych i dopiero kremy Vichy się z nią uporały
tak więc Aniu, ile wizażanek,tyle opinii
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 10:40   #16
liv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 240
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

Ja kiedyś miałam kosmetyki Normaderma- żel do mycia twarzy i krem (te dla cery młodej i z problemami) i w sumie byłam zadowolona. Tylko, ze moj cera ma tendencje do przyzwyczajania sie do kosmetykow i po jednym opakowaniu tych specyfikow i kilkunastu probkach z nich zrezygnowalam. Poza tym reszta probek, ktore z reguly miałam podrażniała mi skóre... Co do kosmetykow do ciała to nie wiem- ja sie musze czesto smarowac, wiec szkoda by mi bylo na balsam 40 zl czy tam ile on kosztuje...
liv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 08:09   #17
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

nie przepadam za Vichy - czego bym nie kupiła jest albo przeciętne albo słabe. próbowałam i kremów i podkładów i innych specyfików i żaden z nich mnie nie zafascynował.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 08:20   #18
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

A ja używałam Oligo25 do suchej skóry, i był to najlepszy krem, jaki kiedykolwiek miałam!!! Faktycznie doskonale nawilżał, pobudzał krążenie, miałam po nim wspaniałą skórkę jak po żadnym innym. Na dodatek świetnie pachniał i był wydajny. Szkoda, że mnie teraz na niego nie stać
Moja mama używała tego kremu, co "zagęszcza" skórę, nie pamiętam jak on sie nazywa, i też była zachwycona.
Innych kosmetyków Vichy nie próbowałam więc się nie wypowiadam
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 09:22   #19
sylkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 34
GG do sylkaka
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

Za namowa Pani w aptece kupilam OLIGO 25 (jak byl nowoscia). Cieszylam sie bardzo, bo "w koncu mialam porzadny krem" do buziaka. ( nie stac mnie na Dior'y czy Lancom'y)Uzywalalam, no i byl ok. Ale tylko po prostu ok. Po zuzyciu OLIGO dostalam od bratowej krem z mineralami (Dax Cosmetics)no i okazalo sie, ze Dax lepiej nawilza i jak dla mnie byl o niebo lepszy- a ile tanszy! (mam odwodniona cere) Pozdrawiam!
sylkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-02, 09:25   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

Ja uzywalam gównie szamponów tej firmy i uwazam, ze są naprawde dobre i warte swej ceny (zazwyzaj kolo 30zl a starczaja na kilka miesiecy codziennego uzywania). Szczególnie mi sie podoba szampon odzywczo-regeneracyjny, bo wyprowadza sianowate, przesuszone włosy na prosta droge (wiecej pisalam w mojej recenzji na KWC). Skuteczny jest szampon przeciwłupieżowy i slyszalam same pozytywy na temat szamponu przeciw wypadaniu włosów od moich znajomych (sama nie uzywalam).
Nie wiem jak jest z pozostalymi kosmetykami - nie uzywalam za bardzo.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 09:56   #21
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

zgadzam się z opinią , że jak każda firma kosmetyczna także Vichy ma parę świetnych produktów jak i drogie "dziadostwa".
Z tego co próbowałam to lubię:
-Thermale (teraz fix, i to oba 1 i 2)- ulubione kremy nawilżające, dla mnie lepsze niz hydraphase LRP
-maseczka nawilżająca Thermal
-żel do twarzy (mam ten bez peelingu) Normaderm-świetny
-preparat 3w1 do demakijazu (teraz rzadziej go kupuje, jestem zadowolona z tanszego zestawu mleczko i tonik Nivea)
-oligo 25 moze byc, wole w wersji dla skóry mieszanej na lato

nie przepadam:
-krem Normaderm - zero efektu, dla mnie za ostry
-kremy na cellulit
-mleczko lipidose 2 dla skóry bardzo suchej- gęsty jak piorun i zupełnie niewydajny
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 10:56   #22
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

Vichy nie lubię; jakoś nic mi nie podpasowało, zdecydowanie wole LRP
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 11:20   #23
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

Otóż to, jak w ofercie każdej firmy, i buble i hity.
Dla mnie hitem nr 1 jest detoksykująca "pianka" do mycia twarzy Purete Thermale (niebieska tuba), a zaraz za nią krem Thermal S2 - uczucia takiego nawilżenia skóry nie daje nic innego.
Za to bublem nr 1 jest krem tonujący Limneuse (ohydne kolory, smalec na twarzy) i krem Normaderm (roluje się, nie pomaga mojej cerze); inne podkłady równie średnie, produkty antycellulitowe też można odpuścić.
Novadiol (ten zagęszczający skórę) potrafi się świetnie sprawdzić, ale potrafi tez uczulać, zależy od skóry.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 13:06   #24
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

no proszę, a ja barzdo lubię lekkie kremy Luminese, z tym że używałam ich na krem pielęgnacyjny, czyli własciwie jako podkład
Aera Teint tez się sprawdził, ma jedwabistą konsystencję, świetnie się rozsmarowuje, jest lekki, doskonale się wchłania, nie brudzi-nie wiem tylko jak z kryciem, bo wlasciwie nie potrzebuję podkładu i uzywalam go wq niewielkich ilosciach do wyrownania kolorytu cery
w porownaniu do innych-mialam kiedys probke podkladu Max Factora, tego, ktory reklamowala Natalie Imbruglia-jest wprost rewelacyjny, nie zastyga w ciągu kilku sekund na maskę
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 13:55   #25
Malinka24
Raczkowanie
 
Avatar Malinka24
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 166
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

Nie moge powiedzieć zdyb wiele na temat kosmetyków Vichy bo nie miałam jeszcze ani jednego ! Ostatnio jednak chciałam sobie kupić Normaderm, który ma likwidować niedoskonałośco skóry ale ostatecznie wybrałam jednak La Roche- Effaklar K .Ale chciałam własnie zaznaczyć ,że wiele ludzi zbyt szybko zniechęca się do Normademu!!Pani w aptece powiedziała mi że na początku jego używania wyskakują wszystkie niedoskonałości bo krem "wyciaga je ze skóry" ale później jest już tylko poprawa!!Zastanawiacie sie pewnie po co to wszystko pisze skoro sama wybrałam Effaklar K a nie Normaderm, ale poprostu bałam sie wziąść Normaderm bo jechałam na kolonie i nie chciałam miec żadnych niespodzianek!! W mojej wypowiedzi chciałam tylko poprostu zaznaczyć ,że nie nalezy może od razu zniechęcać sie do jakiegoś kremu, bo nie pomógł za pierwszym razem ( nie tyczy sie to tylko kosmetyków Vichy) pozdrawiam
__________________
===

osamotniona na trasie pełnej marzeń . . .

===
Malinka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-07, 15:36   #26
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

znaczy się chodziło mi o podkład L'oreal
a Max Factor swoją droga ma jak dla mnie zbyt gęste mazidło
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-07, 16:22   #27
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

Kosmetyki Vichy chyba nawet lubię...
Teraz mam krem Oligo 25, ten różowy,do cery suchej i normalnej i taką piankę do mycia buzi i jestem z tych kosmetyków bardzo zadowolona. Niestety nie mogę powiedzieć czy reszta kosmetyków jest tak samo dobr, chyba że poza antyperspirantem bo ten też mi dobrze służy.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-07, 17:20   #28
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

Generalnie uważam, że kosmetyki tej firmy są niewspółmiernie drogie w porównianiu z ich jakością, ale mam swoje niepodważalne typy, które uważam za świetne, a są to: szampon do włosów wypadających i szampon przeciw starzeniu się włosów, oraz Purete Thermale płyn do demakijażu skóry wrażliwej twarz i oczy, roztwór micelarny(używam do zmywania oczu, dla mnie niezwykle łagodny, wydajny i skuteczny) oraz czasem okresowo zimą krem Nutrilogie 1. Niestety reszta wyjątkowo nie służy mojej skórze, zwł. Thermale ją podrażniają...Podobnie jak Pitipel wolę LRP i Avene,jesli chodzi o marki sprzedawane w aptekach.
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-08, 03:02   #29
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

Proponuję wziąć jeszcze pod uwagę fakt, że marka Vichy należy do koncernu L'Oreal...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-08, 07:51   #30
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: CO SADZICIE O KOSMETYKACH VICHY?

pixie_76 napisał(a):
> Proponuję wziąć jeszcze pod uwagę fakt, że marka Vichy należy do koncernu L'Oreal...

podobnie, jak pojawiający się tutaj wielokrotnie LRP
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.