Essence cz. VII - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-19, 20:00   #1531
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2387177 6]Nie kupiłam, wczoraj to zrobiłam. Jest cuuudny Już wczoraj go miałam na imprezie, zdecydowanie się wysunął na prowadzenie wśród moich brązerów. [/QUOTE]

taaa.. kopnij jeszcze raz leżącego ja tu zaraz normalnie zaślinię monitor i tyle z tego będzie, że potem nie będę mogła go domyć. Nie no już czuje w swoim wnętrzu jak mała, ukryta obsesja na punkcie tego duo rośnie i rośnie i nie spocznie dopóki moje ręce nie zgarną go z szafy (tylko jak skoro u mnie w Naturze, pojęcie "druga szafa" nie istnieje)

p.s. Kurka! Ciągle zapominam, żeby napisać Karolci, że byłam u siebie w Douglasie sprawdzić czy może coś jeszcze ostało się z limitki, bo pisała, że chciałaby paletkę, ale niestety nic już nie było. Nawet stand gdzieś wywiało, tak, że przykro mi Słonko, ale nie mogę pomóc (a bardzo bym chciała bo pamiętam Twoją nieocenioną pomoc w zdobyciu linerków z DW)

Edytowane przez czuprynka
Czas edycji: 2010-12-19 o 20:16
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 20:13   #1532
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Przez te Wasze zachwyty nad szarą paletką z M. zaczyna mnie dźgać dziwne uczucie... A mogłaś ją kupić, a mogłaś ją kupić... Dobrze, że się powstrzymałam, bo ni w ząb by nie było mi w niej do twarzy
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 20:24   #1533
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Przez te Wasze zachwyty nad szarą paletką z M. zaczyna mnie dźgać dziwne uczucie... A mogłaś ją kupić, a mogłaś ją kupić... Dobrze, że się powstrzymałam, bo ni w ząb by nie było mi w niej do twarzy
A ja mam szarą i wcale się nie zachwycam Tylko jeden kolor mi się w niej podoba
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 20:38   #1534
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A ja mam szarą i wcale się nie zachwycam Tylko jeden kolor mi się w niej podoba
Kolorki za ciemne?
U mnie właśnie był ten problem, dlatego nie kupiłam. Nie używam, aż tak ciemnych barw, są dla mnie zbyt mocne.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 20:42   #1535
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Kolorki za ciemne?
U mnie właśnie był ten problem, dlatego nie kupiłam. Nie używam, aż tak ciemnych barw, są dla mnie zbyt mocne.
Właśnie nie - ten czarny cień podoba mi się najbardziej, chociaż rzadko używam takich kolorów bo nie bardzo umiem się takim ciemnym cieniem ładnie, równo umalować. Ten najjaśniejszy jest dla mnie zbyt brokatowy i błyszczący
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 20:53   #1536
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Właśnie nie - ten czarny cień podoba mi się najbardziej, chociaż rzadko używam takich kolorów bo nie bardzo umiem się takim ciemnym cieniem ładnie, równo umalować. Ten najjaśniejszy jest dla mnie zbyt brokatowy i błyszczący

Mhm Ja też mam problemy z ciemnymi cieniami, przy jasnych nie widać tak niedociągnięć.
Ja lubię błyskotki, sroka ze mnie
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 20:58   #1537
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Mhm Ja też mam problemy z ciemnymi cieniami, przy jasnych nie widać tak niedociągnięć.
Ja lubię błyskotki, sroka ze mnie
Ja też lubię błyskotki Prawie w ogóle nie używam matowych cieni tylko praktycznie samych perłowych, ale ten najjaśniejszy z paletki wygląda dla mnie zbyt "kosmicznie"

Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 21:31   #1538
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość

hmmm... pewnie i tak je kupie żeby wypróbować i dam znać jak sie sprawują... podobno dobrze się sprawdzają jako baza pod cienie
ktoś tobie głupot naopowiadał
niestety sa zbyt ciężkie jak na powiekę i bardzo szybko się rolują. Kiedyś maznęłam się nim, zamiast beżowego cienia (mam widoczne żyłki na powiekach i muszę to chować) i efekt był taki, że po krótkim czasie miałam beżowe wałeczki, co mi się nigdy nie zdarza

a korektor bez rewelacji
różowy do
beżowy za ciemny i odznacza się od podkładu
zielony nałożony punktowo jest widoczny, roztarty znika xD i wcale nie zakrywa zaczerwienień.
i w sumie to bardzo niewydajny

Nie żałuję, ze kupiłam, ale nie kupię już drugi raz
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 21:36   #1539
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Jest taki cień, dużo drobinek,blado różowy ma kolor ale na oczach bardziej kremowy, trzyma się nieźle,chociaż na mnie się wszystko długo trzyma
A to taki pojedynczy, w jakiejś paletce czy ten wypiekaniec? Jak z trwałością?

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Essence ma jakieś jasne cienie, widziałam beżyk, biel, chyba są drobinkowe. Te sypkie z MS są fajne, ja mam brzoskwiniowe
A jak z trwałością tych sypkich MS?

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Przez te Wasze zachwyty nad szarą paletką z M. zaczyna mnie dźgać dziwne uczucie... A mogłaś ją kupić, a mogłaś ją kupić... Dobrze, że się powstrzymałam, bo ni w ząb by nie było mi w niej do twarzy
Ja też czuję takie dziwne uczucie jak myślę o zielonej paletce ale mam niebieskie oczy więc mi nie będzie pasować (racjonalizuję i utwierdzam się w przekonaniu, że podjęłam dobrą decyzję nie kupując jej)
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 21:38   #1540
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. VII

ja sie zgadzam z agatą co do korektorów - miałam i bężowy faktycznie ciemny, różowy źle kryje cienie i odznacza się okrutnie, zielony nie kryje czerwieni. Ja nakładałam najpierw zieleń potem beż i w miarę kryły jakieś takie krostki, ale bardzo nie wydajna ta paletka jest.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 21:45   #1541
elmanana
Raczkowanie
 
Avatar elmanana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 474
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez topcia27 Pokaż wiadomość
Niestety nie jestem z Sosnowca, ale tam mam najbliżej do Natury Myslałam, że jeszcze jest Natura na Modrzejowskiej?
Była, ale została zlikwidowana tak w ogóle to bezsensu nieco - usunąć Naturę z najpopularniejszej ulicy w mieście, gdzie przewija się codziennie mnóstwo ludzi...
Także pozostała jedynie Natura w Plejadzie...
__________________

Zamiast powiedzieć cokolwiek, lepiej nie mówić nic!- Raymond Carver
elmanana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 21:50   #1542
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
taaa.. kopnij jeszcze raz leżącego ja tu zaraz normalnie zaślinię monitor i tyle z tego będzie, że potem nie będę mogła go domyć. Nie no już czuje w swoim wnętrzu jak mała, ukryta obsesja na punkcie tego duo rośnie i rośnie i nie spocznie dopóki moje ręce nie zgarną go z szafy (tylko jak skoro u mnie w Naturze, pojęcie "druga szafa" nie istnieje)

p.s. Kurka! Ciągle zapominam, żeby napisać Karolci, że byłam u siebie w Douglasie sprawdzić czy może coś jeszcze ostało się z limitki, bo pisała, że chciałaby paletkę, ale niestety nic już nie było. Nawet stand gdzieś wywiało, tak, że przykro mi Słonko, ale nie mogę pomóc (a bardzo bym chciała bo pamiętam Twoją nieocenioną pomoc w zdobyciu linerków z DW)
Dziękuję że o mnie pamiętałaś ja mam jeszcze nadzieję że Metalics pojawi się u mnie w drogerii Vita bo dziewczyny pisały że u nich w kefirkach już jest
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 22:10   #1543
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
ktoś tobie głupot naopowiadał
niestety sa zbyt ciężkie jak na powiekę i bardzo szybko się rolują. Kiedyś maznęłam się nim, zamiast beżowego cienia (mam widoczne żyłki na powiekach i muszę to chować) i efekt był taki, że po krótkim czasie miałam beżowe wałeczki, co mi się nigdy nie zdarza

a korektor bez rewelacji
różowy do
beżowy za ciemny i odznacza się od podkładu
zielony nałożony punktowo jest widoczny, roztarty znika xD i wcale nie zakrywa zaczerwienień.
i w sumie to bardzo niewydajny

Nie żałuję, ze kupiłam, ale nie kupię już drugi raz
odsyłam do filmiku: klik ostrzegam, że filmik jest długi, jest ogółem o korektorach i o paletce właśnie jest mowa (żeby nie było, że sobie coś wymyśliłam).

a co do wegetarianek to szanuje bardzo takie osoby i podziwiam sama jestem za dużym żarłokiem - również mięsnym- więc nie dałabym rady nie jeść (co nie znaczy, że nie kocham zwierząt i nie jest mi żal tego że cierpią). tak jak napisałam weganek nie rozumiem (jak ktoś jest na takiej diecie to chętnie poczytam co taka osoba ma ciekawego do powiedzenia), ale w końcu nie muszę wszystkiego na tym świecie rozumieć
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 22:33   #1544
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

A jak z trwałością tych sypkich MS?



ja mam z sypkich jasny róż [wpadający w liliowy], srebrny i brzoskwiniowy. Wszystkie kolorki sobie bardzo chwalę. Trwałe, mają dużo brokatu.
Minus widzę jeden-ciężko się nimi umalować tak, żeby ani ziarnko brokatu nie spadło na polik
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 22:55   #1545
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
sunprince życie mi ratujesz! mój tok rozumowania:
został tylko 1 brązer czyli jak pojadę już nie będzie czyli nie jadę!
Dzisiaj ok 18 już nie było ani sztuki
Nie było też lakierów, po które pojechałam Były tylko Chakra i ten najjaśniejszy, którego nazwy nie pamiętam...

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
to pupa, bo się nie dowiem ile by kosztowała sama kredka


Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Poznania - znalazła któraś rossa z essence? Bo ja na razie nic nie widziałam a jakby sie jaki znalazł to trzeba tam kupować coby we wszystkie powstawiali :P
Nie widziałam nigdzie póki co...

A ja kupiłam dzisiaj Duo dla blondynek, wzięłam przedostatnie. I jednak kupiłam cienie z RtP, Palm Tree Party Fajne te kolorki, aż się dziwię czemu tak długo się nad nimi wahałam :P Może dlatego, że mam miliony cieni? Eeee, nieeee
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 23:13   #1546
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Greatdee - chakra jest milusia :P jechałaś po foxa i zulu? :P ja mam oba ale jeszcze nie otwarte... bo mam jeden identyczny z zulu z yves rocher i jeden identyczny jak fox prawie z catrice... myślałam, zeby je wymienić ale mega nie chcę ich wymieniać :P
Paletka mówisz - mi ostatnio jakoś mania cieniowa osłabła. Teraz mam manię na róże nie mogę się doczekać aż jeden przyjdzie

edit: nobodygirl91 - gapię się cały filmik na twarz tej babeczki i myślę co mi nie pasuje i wymyśliłam koło 10 min. Nie wiem czy to wina światła czy podkładu ale się mega kolor twarzy odcina od szyi O_o

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-12-19 o 23:19
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 23:28   #1547
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Greatdee - chakra jest milusia :P jechałaś po foxa i zulu? :P ja mam oba ale jeszcze nie otwarte... bo mam jeden identyczny z zulu z yves rocher i jeden identyczny jak fox prawie z catrice... myślałam, zeby je wymienić ale mega nie chcę ich wymieniać :P
Paletka mówisz - mi ostatnio jakoś mania cieniowa osłabła. Teraz mam manię na róże nie mogę się doczekać aż jeden przyjdzie
Ale Chakrę już mam A jechałam specjalnie po Zulu i Foxa, bo poprzednio też się spóźniłam Może chcesz się wymienić? Coś tam bym mogła za nie chętnie oddać Lakierów mam sporo, często maluję lakierem 1x i zapominam o nim :P Jakby co to PW, coby nie zaśmiecać wątku
Mi mania na cienie też już minęła, ale jakoś ta trójka ciągle mi szeptała do ucha "weź mnie, weź", że w końcu uległam
Z manii różowej powoli wychodzę, ale POWOLI :P Dlatego dzisiaj kupiłam róż wypiekany z KOBO... Z Essence chciałam coś, cokolwiek (poza Duo dla blondynek, ale to na prezent ), i jak coś mi w oko wpadło to się okazywało, że już to mam :P Hue hue...
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 00:02   #1548
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VII

ja chyba wymieniłabym się foxem :P [jednak ciągle kocham czerwienie, czernie i cieliste róże :P]
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 00:48   #1549
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

A ja właściwie mogłabym zulu bo mam dwa(foxa tylko 1) :P ale sama nie wiem co bym mogła chcieć za niego. Jakby co pisz w moim wątku wymiankowym :P a co tam - kusić można

A chakra dla mnie wygląda kosmicznie z matem na wierzchu... (już wiem co bede robić jutro:P)
A zapomniałam wam powiedzieć że ostatnio dorwałam w pestce ten zestaw do stempelków z kwadratową płytką - był tylko jeden i nie było tych nowych płytek do zdobień z panterką(poluję na to :P)

---------- Dopisano o 01:48 ---------- Poprzedni post napisano o 01:17 ----------

Hisoka ja myślę ze greatdee już wystawiła satelity i cię namierza żeby foxa zdobyć ;P bój się :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 01:17   #1550
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VII

Aaa, mnie oświeciło właśnie który jest który, i jednak na Zulu mi bardziej zależy
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 09:32   #1551
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
ja mam z sypkich jasny róż [wpadający w liliowy], srebrny i brzoskwiniowy. Wszystkie kolorki sobie bardzo chwalę. Trwałe, mają dużo brokatu.
Minus widzę jeden-ciężko się nimi umalować tak, żeby ani ziarnko brokatu nie spadło na polik
A możesz mi jeszcze napisać ile kosztują? Będę bardzo dźwięczna

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Paletka mówisz - mi ostatnio jakoś mania cieniowa osłabła. Teraz mam manię na róże nie mogę się doczekać aż jeden przyjdzie

edit: nobodygirl91 - gapię się cały filmik na twarz tej babeczki i myślę co mi nie pasuje i wymyśliłam koło 10 min. Nie wiem czy to wina światła czy podkładu ale się mega kolor twarzy odcina od szyi O_o
Mi też ostatnio opadł szał na cienie - najważniejszy stał się eyeliner, tusz do rzęs i róże. Już tyle różów, brązerów i innych cudów do polików nagromadziłam, że głowa mała a jeszcze mam pomysły co bym chciała

Też mi się rzuciło w oczy, że podkład jej się strasznie odcina. Nie wiem jak ona używa Colorstaya 180 Za to podoba mi się jej makijaż oczu
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:44   #1552
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Też mi się rzuciło w oczy, że podkład jej się strasznie odcina. Nie wiem jak ona używa Colorstaya 180 Za to podoba mi się jej makijaż oczu[/COLOR][/I]
Mi się wydaje, że to jest wina oświetlenia...
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:57   #1553
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
edit: nobodygirl91 - gapię się cały filmik na twarz tej babeczki i myślę co mi nie pasuje i wymyśliłam koło 10 min. Nie wiem czy to wina światła czy podkładu ale się mega kolor twarzy odcina od szyi O_o
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Też mi się rzuciło w oczy, że podkład jej się strasznie odcina. Nie wiem jak ona używa Colorstaya 180 Za to podoba mi się jej makijaż oczu
Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że to jest wina oświetlenia...
pewna nie jestem, ale mi też się wydaje się, ze to wina oświetlenia... w ogóle to sama się załamałam, bo odkąd zeszła mi opalenizna to mój lasting finish i stay matte z rimmela w odcieniu 103 true ivory są za ciemne! chciałam sobie zakupić z essence ten stay all day, ale podobno nawet najjaśniejszy jest tragicznie ciemny

bladziochy mają przerąbane, te drogeryjne podkłady są za ciemne :|
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:00   #1554
aaurinko
Zadomowienie
 
Avatar aaurinko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Coventry (UK)
Wiadomości: 1 132
GG do aaurinko
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
pewna nie jestem, ale mi też się wydaje się, ze to wina oświetlenia... w ogóle to sama się załamałam, bo odkąd zeszła mi opalenizna to mój lasting finish i stay matte z rimmela w odcieniu 103 true ivory są za ciemne! chciałam sobie zakupić z essence ten stay all day, ale podobno nawet najjaśniejszy jest tragicznie ciemny

bladziochy mają przerąbane, te drogeryjne podkłady są za ciemne :|
Ja używam podkładu z oriflame w najjaśniejszym kolorze i jest dobry a też jestem blada ( niektórzy mówią , ze jak trup) jak mi opalenizna zejdzie.
aaurinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:04   #1555
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. VII

Mogę prosić o przetłumaczenie pytania z dzisiaj z kalendarza? Z góry dziękuję.
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:10   #1556
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VII

Jaki rodzaj imprezy możesz dzisiaj wygrać?
a) dekoratorska impreza
b) impreza na której się gra w gry nie zabardzo potrafię znaleść określenie polskie
c) impreza stylistyczna ()

Matko jaka ta polszczyzna łamana, ale po polsku określeń na to raczej nie ma
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:25   #1557
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
bladziochy mają przerąbane, te drogeryjne podkłady są za ciemne :|
Wierz mi, że takie ciemniochy jak ja też nie mają łatwo Nie raz słyszę: "ale taaakich ciemnych to nie mamy" Teraz mam Healthy Mix najciemniejszy i na zimę jest ok
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:32   #1558
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Wierz mi, że takie ciemniochy jak ja też nie mają łatwo Nie raz słyszę: "ale taaakich ciemnych to nie mamy" Teraz mam Healthy Mix najciemniejszy i na zimę jest ok
i tak źle i tak niedobrze
ale mam np. koleżankę, która ma dość ciemną karnację (jak ona jest "blada" czyli nieopalona to i tak jest ciemniejsza niż ja opalona) i nie ma problemu ze znalezieniem podkładu, a te z Essence są dla niej ok i nie mówie tu o najjaśniejszych, tylko jak są 4 kolory to najczęściej jest 3

mogę tylko pomarzyć o takiej karnacji... i dlatego nie pokazuje się bez make-upu, bo wyglądam jak chora:|
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 15:04   #1559
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Ona ma ładne oczy, ale podrasowane powiększającymi soczewkami (a to odejmuje trochę od urody, gdy już się wie )


Kupiłam dziś szminkę w srebrnym opakowaniu (kolor fairytale, ciemny róż) , na wyprzedaży po 5,99. A tu przy kasie babka oświadczyła, że ta cena jest zła i że powinnam płacić 7 czy 6,99 zł (niby ktoś źle nakleił na produktach (kilkanaście sztuk, już to widzę ...) ). Powiedziałam, że nie widzę przyczyny, skoro taka cena tam jest. Machnęła ręką z łaską i sprzedała mi po kwocie z naklejonej ceny. Jak ja nie lubię takich sytuacji....

Widziałam też błyszczyki z ITW, heart chakra i ten złoty, ale nie skusiłam się. Z RTP były tylko paletki z zielenią, więc zaoszczędziłam na niepotrzebnej paletce
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 15:16   #1560
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

No niesztety z tego co wiem to musi ci sprzedać produkt po cenie naklejonej - dobrze zrobiłaś
Też mnie takie coś wkurza :P chyba że by się okazało w drugą stronę :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.