Warszawskie Panny Młode II - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 21:57   #451
Miniakh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Oto i one, pierwsza to moja wymarzona bardzo bym chciała, żeby mi było w niej dobrze chyba byłabym w stanie zapłacić za nią każdą cenę, tak się zakochałam się okaże czy wlizę
Pozostałe też mi się podobają

Piszcie Dziewuszki, co myślicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukniaa1.jpg (14,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukniaa2.jpg (12,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sunia ś.6.jpg (32,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia ś.4.jpg (16,1 KB, 17 załadowań)
Miniakh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 08:07   #452
katcatmial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 92
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Miniakh, mi podobają się, najbardziej czwórecka i jedyneczka

Czwóreczka, ponieważ zawsze mi się proste podobały (wiem, już, że to również bedzie na bank typ Takayi ) jedyneczka ze względu na to, że ma ładny krój i jest koronkowa, a jak zakupiłam juz swoją (róznież koronkową) to zaczeły mi się podobać właśnie takie

Wiec najlepiej przymierzyc i sprawdzic w czym lepiej wygladasz i się czujesz... kolor biel?? Czy jakis inny??
katcatmial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 08:19   #453
katcatmial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 92
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziewczyny, w ramach mojego nagłego oświecenia z doszyciem, umocowaniem etc. tej wstęgi, paska, czy jak to się nazywa może widziałyscie w jakiś sklepach online bo stacjonarnych coś w stylu takiego paska??? Jakbym znalała, gdzie takie mają, to ewentualnie miałabym jakis punkt odnisienia... co do koloru interesuje mnie raczej kolory jakie mniej wiecej daje w załaczniku Jak natraficie na coś podobnego dajcie znać...

Edytowane przez katcatmial
Czas edycji: 2011-01-30 o 15:29
katcatmial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 08:53   #454
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Hej dziewczynki Kat jak ty mnie znasz pewnie,że najbardziej podoba mi się nr4 Miniakh przymierzaj ile się da i jeśli się okaże, że w swojej wymarzonej wyglądasz kiepsko to nie rezygnuj z takiego kroju! Może się okazać, że w trzecim czy czwartm sklepie będzie podobna i będzie leżała rewelacyjnie!
Ja tak miałam ze swoją w paru sklepach mówili mi, że rybka nie dla mnie bo nie mam talii i bioder, a moja tak mnie modeluje że mam wcięcie jak trzeba

Kat ja w sobotę wreszcie jadę do tej hurtowni i tam maja wstążki dwustronne 10cm zapytam czy sprzedają z metra Najlepiej jednak uszyć taką wstęgę bo będzie bardziej mięsista niż wstążka. Ja mam coś takiego tylko,że czerwone i to właśnie jest tkanina złożona na pół i zszyta na górze jest dużo bardziej mięsista niż wstążka i przez to po zawiązaniu wychodzi śliczna kokarda
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 09:24   #455
katcatmial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 92
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Takaya a mogłabyś spojrzeć, czy jest tam coś nadajacego sie na uszycie wstęgi... własnie rozprawiałam przez tel z ciotką, która powiedziała, że to zaden problem to uszyć Bardzo bym była wdzieczna, gdybyś zwróciała uwagę też jak tam z kolorami wybór Pillssss
katcatmial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 09:39   #456
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Zerknę, ale z tego co pamiętam oni nie mają tkanin
Chyba najtańszy sklep z tkaninami jaki znam jest na targowej (gdzieś pomiędzy Wileniakiem a Kijowską) naprawdę mają tanie tkaniny a w sumie ty i tak dużo nie musisz kupować. Wstążka dobrze, by miała 15cm szerokości czyli trzeba kupić jakieś 35cm (liczona na długość bo szerokość wstążki to będzie długość materiału z belki), ale gorzej z długością bo belka za zwyczaj ma 1,5m szerokości. Nie wiem ile masz w pasie ale chyba nie starczy by zawiązać się dwa razy i zrobić dużą kokardę (na kokardę potrzeba min 60cm). To będziesz musiała kupić ze 2,5metra tkaniny

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-01-21 o 09:46
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 12:50   #457
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Myślę sobie o bolerku. Z jednej strony jestem zmarźluchem i zawsze zimno mi po rękach a zdrugiej 21go maja może być bardzo ciepło. Niby do sukni mam bolerko, ale będą musieli mi je przerobić bo ma okropne falbany przy rękawkach.
Sama znalazłam na allegro takie które mi się podoba, ale boję się kupować bez mierzenia bo mam szerokie bary a tam podaje się tylko biust i talię (nie wiem po co ) Ponad to zakochałam się w tiulowych bolerkach, ale one poza wyglądem nie dają nic...

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-01-21 o 13:20
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 14:08   #458
katcatmial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 92
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Takaya, mam w sumie nadzieję i normalnie się modle, zeby miedzy hmmm - 20-29 maja było cieplutko ale nie skwar tylko ladnie, tak nieco wiosennie... bo to ja będe mieć największy kłopot... do tej mojej sukni to żadnego bolerka nie dopasuje

Acha, my jutro jedziemy ogladać auto i autokar dla gosci... masakra wyliczyli nam ponad tysiaka, ale od koscioła do sali jest ok 30 km i rodzice TZ nalegają na jakis transport dla gości, a moja rodzina i tak zapowiedziała, ze oni to tylka sobie zawracac autokrem nie będą i sami się zorganizują... no ale co? MUSIMY bo nie wypada- tak mówi mój TZ, wiec niech mu juz będzie Ja za to "naciagam" go na wydatki weselne związane tylko i wyłacznie ze mną... i sie jak narazie godzi

Edytowane przez katcatmial
Czas edycji: 2011-01-21 o 14:12
katcatmial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 15:03   #459
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

ja to bym chciała etolkę Wylookałam taka śliczną z poliestru () na allegro za 45zł i jak będzie skwar to głupio będzie ją zakładać, ale jak będzie chłodno
http://allegro.pl/etola-slubna-i1421571540.html
1421571540.jpg jq1bpv.jpg
bardzo podoba mi się takie wiązane na wstążkę
Kurcze śliczne są też t kolorowe, ale z zielonymi butami i wiązanka będe już zbyt kolorowa
1412642902.jpg
1419668064_1.jpg
1422847185_3.jpg

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-01-21 o 15:16
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 15:22   #460
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
ja to bym chciała etolkę Wylookałam taka śliczną z poliestru () na allegro za 45zł i jak będzie skwar to głupio będzie ją zakładać, ale jak będzie chłodno
http://allegro.pl/etola-slubna-i1421571540.html
Załącznik 3684325 Załącznik 3684327
bardzo podoba mi się takie wiązane na wstążkę
Kurcze śliczne są też t kolorowe, ale z zielonymi butami i wiązanka będe już zbyt kolorowa
Załącznik 3684352
Załącznik 3684353
Załącznik 3684354

Takaya - skąd masz to 2 zdjęcie? Link poproszę cokolwiek!!! Ta dziewczyna ma taką fryzurę jaką ja chcę sobie zrobić
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 15:36   #461
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Zdjątko z google Nie bylo więcej zdjęć tylko to jedno, ale dziewczyna napisała, ze to ona tu masz linka do jej profilu może podeśle Ci więcej swoich zdjęć (ale raczej wątpię)
http://forum.trojmiasto.pl/?act=user&id=13180

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-01-21 o 15:40
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 16:40   #462
Miniakh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Będę mierzyć Strasznie się cieszę, że Wam się kiecuchy podobają
co do etoli czy bolerka to tak naprawdę możesz się spodziewać niespodziewanego U nas pogoda bywa bardzo różna.. problem w tym, że do ostatniej nie wiadomo jak będzie... nawet w środku lata... Etolki śliczne, ale to tiulowe bolerko jest fantastyczne
Miniakh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 18:15   #463
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Zdjątko z google Nie bylo więcej zdjęć tylko to jedno, ale dziewczyna napisała, ze to ona tu masz linka do jej profilu może podeśle Ci więcej swoich zdjęć (ale raczej wątpię)
http://forum.trojmiasto.pl/?act=user&id=13180
OK dzięki

A co do etoli, to może coś takiego http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...Bni2efqzbL_1Eg

Masz pod ręką w idealnym kolorze, nie trzeba szyć, a im Tobie byłoby raźniej
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 18:19   #464
katcatmial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 92
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Takaya mi też się one podobają, ale w maju to chyba lekka przesada... ja bym chyba dziwnie się czuła, no chyba że nasza pogoda zrobi nam psikusa i bedzie 10 stopni Ja to kurcze nie wiem, zupelnie nie mam pomysłu chociaż do Twojej stylizacji pięknie by się komponowała ta biała
katcatmial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 19:55   #465
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

ja też myślę że to przesada, i komicznie by to wyglądało...
poza tym wszystkie Panny młode które widziałam, nawet jak brały ślub w zimne, czy wręcz mroźne dni, tak rozpalała energia, że niepotrzebowały płaszczy, etolek czy innych futerek
to chyba magia tego dnia

A gdy slub w maju, to futrzane etolki juz mi w ogole nie pasują...
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 21:25   #466
katcatmial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 92
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

No chyba, że przymrozi w maju
Ja chcę by tylko nie padało!!! Błagam 28 maja 2011 bez deszczu! moje włosy tego nie wytrzmają, choćby spryskać je 100 litrami lakieru do włosów!!!
katcatmial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 14:19   #467
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

myslę że watro kupić 2 ładne parasole, by para młoda świadkowie nie przemokli i nie stracili makijażu i fryzury

deszcz jest u nas bardzo prawdopodobny, dużo bardziej niż śnieg
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 16:39   #468
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Właśnie wróciliśmy z sesji narzeczeńskiej. Było naprawdę rewelacyjnie! Te 1,5godziny zleciało nawet nie wiem kiedy. Zdecydowaliśmy się nawet na zmoczenie ciuchów bo w szatni takie fajne kafelki i prysznice były Tyle,ze pewnie z 'mokrej sesji' z jedno albo ze dwa zdjęcia będą udane bo cały czas marszczyliśmy twarze bo woda napływała nam do oczu. Jakby ciśnienie było większe to można by było mieć otwarte oczy, a tak jak ciśnienie żadne to wsio ciekło do oczu.
Etolkę to właśnie bialutka bym chciała i uważam,że super pasowałaby mi do sukni.
Jakby temperatura była z 15stopni i było chłodno to mogłabym bez problemu etolę założyć bo bardzo mi się podobają i na zdjęciach super wyglądają. W zeszłym roku maj był dość zimny... Muszę się zastanowić czy kupować, bo BARDZO bym chciała, ale może być już za ciepło...

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Herbadka wkleiłaś nie tego linka, swoją drogą zdjęcie z kotkiem śliczne
Kat byłam w tej hurtowni i maja tam tkaniny i jest kilka odcieni różu był i amarant
Cena to w detalu jakieś 6,50zł za metr za satynę, atlas i wiskozę. Była też piękna amarantowa wstążka dwustronna o szerokości 10cm taka mięsista, ale do kupienia tylko w całej rolce za 72zł to taniej wyjdzie Ci kupić tkaninę i uszyć, chyba że wstążkę chciałabyś później wykorzystać np do dekoracji. Tyle,że moim zdaniem dużo sobie liczą za nią

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

aaa no i będe jechała jeszcze raz, bo wzięłam za jasna zieleń (pistacja) a czarna nie jest czarna tylko bardzo ciemny brąz Może TŻta poślę...
Jak któraś z was by coś chciała to przez allegro można zamawiać i u nich odbierać (znaczeni taniej niż w ich sklepie internetowym (doliczają sobie 40zł za pakowanie) i niż w sklepie stacjonarnym na all wstążki są po 1,90zł a w sklepie po 2,80) http://allegro.pl/my_page.php?uid=13357808

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-01-22 o 17:33
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 17:41   #469
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Hej dziewczyny
Chodzicie/chodziłyście moze na jakis kurs tanca przed weselem? Może polecicie mi jakas szkole? Mamy jeszcze 7 miesięcy do slubu i chciałabym jednak podszkolić nasze "dreptanie". Myslalam o kursie towarzyskim, a pozniej przez miesiac czy 2 juz konkretnie narzeczeńskim. Co o tym sadzicie?
Bardzo prosze o pomoc, bo wlasnie szukam szkół i kursów a zapisac musze nas juz.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 18:39   #470
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
ja też myślę że to przesada, i komicznie by to wyglądało...
poza tym wszystkie Panny młode które widziałam, nawet jak brały ślub w zimne, czy wręcz mroźne dni, tak rozpalała energia, że niepotrzebowały płaszczy, etolek czy innych futerek
to chyba magia tego dnia

A gdy slub w maju, to futrzane etolki juz mi w ogole nie pasują...

Ja biorę ślub na początku marca także etolkę albo futerko będę miała. One są takie śliczne Mam nadzieję, że ani śniegu, ani deszczu nie będzie.
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 19:23   #471
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Trinette ja co prawda chodziłam na taniec brzucha, ale mogę polecić Riverę przy metro Politechnika. jak czekalyśmy na zajęcia z dziewczynami to akurat jedna grupa kończyła zajęcia z tańca w parach (chyba salsa) i następni zaczynali na prawdę widac, było że ludzie byli zadowoleni z kursów a zajęcia prowadziła para tancerzy.

Tygrysia a kupiłaś już? Bo może bym odkupiła Jeśli będzie 15stopni to założę etole mam gdzieś że inni uznają to za komiczne. Co innego jak będzie 20stopni
Ta z allegro bardzo mi się podoba i sprzedawca ma bardzo dużo pozytywnych opinii. Dla mnie taka etolka to jak szal tyle, że włochate z zewnątrz bo to podszewka poliestrowa i tkanina 'misiek' Wcale takie cieplejsze od satynowego bolerka nie jest.

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-01-22 o 19:43
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 23:50   #472
moniczkar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 330
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziewczyny mam do Was takie pytanie ... gdzie w Warszawie sa ładne buty slubne?Bylam w CH Wola Park w Menburze i sa sliczne ale niestety rozmiarówka zawyżona i 36 sa zbyt duze .... znacie jakies fajne miejsca?
moniczkar_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 00:17   #473
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Trinette ja co prawda chodziłam na taniec brzucha, ale mogę polecić Riverę przy metro Politechnika. jak czekalyśmy na zajęcia z dziewczynami to akurat jedna grupa kończyła zajęcia z tańca w parach (chyba salsa) i następni zaczynali na prawdę widac, było że ludzie byli zadowoleni z kursów a zajęcia prowadziła para tancerzy.
Tylko zajecia to juz sie dawno rozpoczely. Chce cos od 1wszych zajęć. Jednak napisze do nich i sie dopytam dokladnie.

Znacie cos jeszcze?

Gdzie można szukać kobaltowych butów? Dużo jest w Nadarzynie?
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 07:24   #474
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

dziewczyny jak anajlepszea tkanina na te kokardy?
ja wogóle się nie orientuje jak to się liczy-oparcie krzesłą ma 40 cm...ile potrzeba w długości materiału na tą jedną kokardę??? bo szerokość...no to taka jaki będzie materiał-pewnie jakieś 20 cm. ja mam sporo...bo chyba ze 120 krzeseł...pomyślałam, że poprostu zwiążę z tyłu wstążkę...widziałam tak na necie...i bez kokardy wygląda to nieźle...hyba że macie inne pomysły....bo gdyby wiązać kokardy to materiał musiałby być sztywniejszy a pozatym trzebabyłoby je ładnie i równo wiązać...poradźcie cos...ile tego i jakiego materiału potrzeba...chcę sprawdzić czy to wogóle głowe zawracać czy iść i kokardy wypożyczyć ...

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

wogólr- poniewąz mamyu niską i nie za jasną salę wymyśliłam że będzie przewaga białego z dosatkami fioletu....oraz rozjaśnieje żywym zielonym (w postaci np. zielonych marerytek)...co sądzicie??
do tego marzą mi się fiolteowe buty...i mama mówi, ze i perełki fioletowe...ale nie jestem do tego przekonana..ale buty chciałabymw fiolecie....i kwiaty też...
a te wstęgi na krzesła..też w fiolecie
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 08:03   #475
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez katcatmial Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w ramach mojego nagłego oświecenia z doszyciem, umocowaniem etc. tej wstęgi, paska, czy jak to się nazywa może widziałyscie w jakiś sklepach online bo stacjonarnych coś w stylu takiego paska??? Jakbym znalała, gdzie takie mają, to ewentualnie miałabym jakis punkt odnisienia... co do koloru interesuje mnie raczej kolory jakie mniej wiecej daje w załaczniku Jak natraficie na coś podobnego dajcie znać...

Trzeba kupić materiał, pójsc do krawcowej i uszyć z tak zwanego SKOSU. Czyli kupujesz tyle materiału, aby pasek - jego długość, zmieściła się po przekątnej.
Nie kupuj satynowej, pasmanteryjnej taśmy bo się nie sprawdzają. Gotowego paska w tym stylu raczej nie dostaniesz.

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak anajlepszea tkanina na te kokardy?
ja wogóle się nie orientuje jak to się liczy-oparcie krzesłą ma 40 cm...ile potrzeba w długości materiału na tą jedną kokardę??? bo szerokość...no to taka jaki będzie materiał-pewnie jakieś 20 cm. ja mam sporo...bo chyba ze 120 krzeseł...pomyślałam, że poprostu zwiążę z tyłu wstążkę...widziałam tak na necie...i bez kokardy wygląda to nieźle...hyba że macie inne pomysły....bo gdyby wiązać kokardy to materiał musiałby być sztywniejszy a pozatym trzebabyłoby je ładnie i równo wiązać...poradźcie cos...ile tego i jakiego materiału potrzeba...chcę sprawdzić czy to wogóle głowe zawracać czy iść i kokardy wypożyczyć ...

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

wogólr- poniewąz mamyu niską i nie za jasną salę wymyśliłam że będzie przewaga białego z dosatkami fioletu....oraz rozjaśnieje żywym zielonym (w postaci np. zielonych marerytek)...co sądzicie??
do tego marzą mi się fiolteowe buty...i mama mówi, ze i perełki fioletowe...ale nie jestem do tego przekonana..ale buty chciałabymw fiolecie....i kwiaty też...
a te wstęgi na krzesła..też w fiolecie
Kokardy na krzesła - tafta (sztywna), satyna ( miękka), organza(sztywna i przeźroczysta).
Podobno wypożyczenie pokrowców nie opłaca się, ale pewnie zależy gdzie.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2011-01-23 o 08:06
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 12:24   #476
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Tygrysia a kupiłaś już? Bo może bym odkupiła Jeśli będzie 15stopni to założę etole mam gdzieś że inni uznają to za komiczne. Co innego jak będzie 20stopni
Nie będę kupować. Mam w cenie sukni wypożyczenie bolerka/etolki. Kobitka w salonie, jak już będzę moja suknia, dobierze mi ją a po weselu oddam. Dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie, bo nie muszę kupować - w końcu to zazwyczaj tylko na jeden raz...
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 18:34   #477
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak anajlepszea tkanina na te kokardy?
ja wogóle się nie orientuje jak to się liczy-oparcie krzesłą ma 40 cm...ile potrzeba w długości materiału na tą jedną kokardę??? bo szerokość...no to taka jaki będzie materiał-pewnie jakieś 20 cm. ja mam sporo...bo chyba ze 120 krzeseł...pomyślałam, że poprostu zwiążę z tyłu wstążkę...widziałam tak na necie...i bez kokardy wygląda to nieźle...hyba że macie inne pomysły....bo gdyby wiązać kokardy to materiał musiałby być sztywniejszy a pozatym trzebabyłoby je ładnie i równo wiązać...poradźcie cos...ile tego i jakiego materiału potrzeba...chcę sprawdzić czy to wogóle głowe zawracać czy iść i kokardy wypożyczyć ...

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

wogólr- poniewąz mamyu niską i nie za jasną salę wymyśliłam że będzie przewaga białego z dosatkami fioletu....oraz rozjaśnieje żywym zielonym (w postaci np. zielonych marerytek)...co sądzicie??
do tego marzą mi się fiolteowe buty...i mama mówi, ze i perełki fioletowe...ale nie jestem do tego przekonana..ale buty chciałabymw fiolecie....i kwiaty też...
a te wstęgi na krzesła..też w fiolecie
Mi podobaja się takie kokardy na krzesła
w mojej sali sa gładkie pokrowce, i myślałam żeby w naszym stoliku krzesła ozdobić właśnie w ten sposób, jak na fotkach... tylko nie wiem jaki to materiał...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2k82e8e2ea06.jpg (50,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg okragle-stoly.jpg (48,0 KB, 11 załadowań)
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 19:26   #478
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Herbadka wkleiłaś nie tego linka, swoją drogą zdjęcie z kotkiem śliczne
To był ten link ;p Miałam na myśli Twoją białą kicię
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 19:51   #479
magda84
Raczkowanie
 
Avatar magda84
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 112
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez moniczkar_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was takie pytanie ... gdzie w Warszawie sa ładne buty slubne?Bylam w CH Wola Park w Menburze i sa sliczne ale niestety rozmiarówka zawyżona i 36 sa zbyt duze .... znacie jakies fajne miejsca?
Ja mogę polecić sklep z obuwiem ślubnym w "zaglebiu ślubnym" w pawilonach na Jana Pawła. Po zachodniej stronie, bliżej Nowolipki, na piętrze. Jest to mały butik, ale maja duży wybór.
magda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 23:20   #480
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Krzesła z różem - pokrowce satyna, kokardy cieniowana organza, krzesła z zielenią - pokrowce satyna, kokardy tafta i to chyba kreszowana.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 10:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.