Prezent dla chłopaka na 18 urodziny. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-29, 16:15   #1
PingwinPingwin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 35

Prezent dla chłopaka na 18 urodziny.


Witam.

Ja i mój chłopak kończymy w październiku tego roku po osiemnaście lat. Problem polega na tym, że, jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, nie mam pomysłu na prezent dla niego - on dla mnie ma, zaproponował, że kupi mi prawdziwą skórę... no, właśnie. Jego pomysł jest świetny, dlatego też chciałabym sprezentować mu coś równie fajnego. Z góry zaznaczam, że ani ja, ani on nie mamy problemów finansowych - jestem skłonna przeznaczyć na tę okazję nawet i 400 zł, dlatego mam całkiem spore pole do popisu.

Aby było wam łatwiej mi doradzić, napiszę kilka słów na temat mojego chłopaka. Zatem: jeśli chodzi o wygląd/jego styl: wysoki, normalnej budowy ciała, ma długie włosy, nosi skórę i glany (czyli jeśli ktoś go nie zna, mógłby go zakwalifikować do tak zwanych brudasów/metali), bardzo lubi koszule oraz wszelkiego rodzaju bransoletki/rzemyki etc. na rękę (nie srebrne/złote, tylko takie sznurkowate). Zaznaczam już, że glanów mu nie kupię, ponieważ ma +/- trzy pary, skóry również nie, gdyż ma swoją jedną ukochaną i nie sądzę, by chciał ją zamienić na inną. Zresztą, on mi planuje kupić skórę, więc to by było durne. Koszulek zespołowych nie nosi. Przechodząc do konkretów: uwielbia gotować i jest w tym naprawdę dobry. Kocha muzykę - słucha głównie metalu i rocka, chodzimy na koncerty, na dodatek jest świetnym gitarzystą. Posiada cztery gitary, dokładniej trzy elektryki i jednego akustyka, jedna z elektrycznych jest za kilka tysięcy, dlatego też pomysł kupna ów instrumentu odpada. Co najwyżej jakieś dodatkowe elementy/akcesoria, nie wiem. Świetnie rysuje każdą techniką, szczególnie jednak kocha tworzenie farbami w sprayu. Uwielbia motory oraz deskorolkę - z tym, że jakiś miesiąc temu kupił sobie nową. Lubi książki, najbardziej z gatunku fantastyki. Nie wiem, co więcej mogę o nim napisać.

Nie przypominam sobie, by wspomniał przy mnie kiedykolwiek, że czegoś potrzebuje/o czymś marzy. Po prostu nie mam pojęcia, co zrobić.

Nie chcę dawać mu alkoholu, bo zasługuje na coś o wiele lepszego.

Problem polega na tym, że świetnie radzi sobie finansowo i co zechce, może sobie kupić, ponieważ ma pracę. Nie wiem naprawdę, czym mogłabym go zaskoczyć, a chciałabym, by prezent ten był naprawdę fajny, godny zapamiętania, oryginalny i zaskakujący. Powtórzę, że jestem skłonna przeznaczyć na to +/- 400zł. Jakieś pomysły?

Ratunku!

Edit:
Myślałam o tym, by kupić mu coś naprawdę fajnego i wsadzić do pudełka, na którego dnie znajdowałoby się +/- 200 kostek do gitar, jako dodatek. Oprócz tego, ja jestem beznadziejną kucharką, po prostu nienawidzę gotować, a on kocha szarlotkę mojej mamy i niedawno wyraził głęboką prośbę, że marzy o tym, bym mu kiedyś ów ciasto upiekła. Pomyślałam, że do ewentualnego prezentu w pudełku pełnym kostek mogłabym mu dorzucić szarlotkę zrobioną przeze mnie i oczywiście z pomocą mojej rodzicielki... tylko co z prezentem głównym, który leżałby na tym kostkowym dnie, hm? Może coś do gitary, jakaś cześć zamienna... no, nie wiem. Może bilet na jakiś koncert (wiem, jakiej muzyki słucha)? Ktoś mi pomoże?

Edytowane przez PingwinPingwin
Czas edycji: 2011-08-29 o 16:45
PingwinPingwin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 17:37   #2
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Prezent dla chłopaka na 18 urodziny.

1)Stroik do gitary
2)

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

akcesoria do malowania
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 10:10   #3
PingwinPingwin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 35
Dot.: Prezent dla chłopaka na 18 urodziny.

Stroik do gitary ma, dlatego myślałam o mostku.

Właśnie też zastanawiałam się nad o akcesoriach do malowania, ponieważ to by mu się przydało i w sumie jest fajnym pomysłem, ale zobaczę jeszcze.

Jakieś propozycje ktoś jeszcze ma? :<
PingwinPingwin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 14:18   #4
iierrorii
Zadomowienie
 
Avatar iierrorii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 988
Dot.: Prezent dla chłopaka na 18 urodziny.

coś nietypowego,poszukaj po zagranicznych stronach np. ebay tam jest sporo fajnych gadżetów,ja mojemu chłopakowi w zeszłym roku dałam spinki do mankietów z runami wikińskimi(pasjonat ich kultury), możesz dać mu też swoje zdjęcie w jakiejś fajnej stylizacji (mnie wprawdzie taki pomysł nie przekonuję ale mój chłopak uważa że dawanie swojego zdjęcie jest fajne(dziewczyna chłopakowi)) albo skoro nie musisz oszczędzać to jakiś weekend romantyczny we dwoje na tych wszystkich portalach, citydeal,grupon itp. można się wybrać na naprawdę niezłe wakacje za niedużą kase
__________________
WYMIANA
iierrorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 19:19   #5
lipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 014
Dot.: Prezent dla chłopaka na 18 urodziny.

Możesz mu kupić gramofon i płyty winylowe z jego ukochaną muzyką jakkolwiek nie wiem czy by mu się to spodobało ale to tylko taki luźny pomysł bo co innego słuchać muzyki na winylach a co innego na zwykłych płytach. Jeśli nie to po prostu płyty z muzyką. Co do kostek, to jest to owszem oryginalny pomysł ale co on zrobi z taką ilością kostek? : > ja bym się ograniczyła do 18 - jako że kończy 18. Zawsze możesz mu kupić książkę/książki . No i myślę że farby w spreju to chyba rzecz z której się ucieszy skoro lubi malować to mu się przydadzą .
__________________

lipiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 15:14   #6
Lufia
Raczkowanie
 
Avatar Lufia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 109
Dot.: Prezent dla chłopaka na 18 urodziny.

Witaj...
Ponieważ nasi faceci są podobni ( mój długie włosy, czyta fantastyke, hra na gitarze i harmonijce, nosi glany i ubiera się na czarno, muzyka również podobna) postanowiłam się wypowiedzieć na jego 18 urodziny kupiłam mu nową robioną na zamówienie gitare wraz z dodatkami oraz harmonijke z grawerką. Jako dodatek załatwiłam mu spotkanie z naszym ulubionym zespołem muzycznym TŻ był wniebowzięty

Niestety w twojej sytuacji instrument odpada ale dodatek czemu nie, np. robiony na zamówienie pasek do gitary ? Bardzo podobał mi się pomysł z gramofonem
Lufia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 10:38   #7
youngMadame
Przyczajenie
 
Avatar youngMadame
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent dla chłopaka na 18 urodziny.

ja byłam na 18tce dzie chlopak dostal od znajomych malucha przerobionego i pomalowanego bardzo sie cieszyl bo był to jego ulubiony samochód ...naprawdę!! hahahha przerobili go na kabrio i później latem mieli w nim ubaw oczywiście chlopak jest bogaty i od rodziców dostał golfa5 wiec byl to dla niego calkiem ciekawy pomysł
youngMadame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.