Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-23, 19:34   #4981
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Fame picuj picuj haha
Buu cos mnie brzuch pobolewa tak na dole ciut jakby okresowo ale tylko jak chodze ech niby wiemy ze tam sie wszystko rozciaga ale i tak zastanawiac sie zaczelam
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 19:36   #4982
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

hej, jestem jestem, milo że o mnie pamiętacie
od wczoraj tż ma wolne bo jest zbyt zimno na jego pracę, więc od wczoraj trochę zamilkłam(tzn w ogóle przez cały dzień nic nie napisałam) bo jeździliśmy po rzeczy do łazienki i oglądać kafelki...
Ogólnie mamy upatrzone oczywiście podobają nam się jedne z droższych... ale póki nie mamy dziecia i mój tż przez okres zimowy zarabiał prawie tyle co w lecie to możemy sobie pozwolić na trochę szaleństwa no i łazienkę robi się co najmniej na 20 lat :P hehe
Wczoraj wieczorem łeb mnie napierniczał że marzyłam tylko o śnie, ale byłam na bieżąco...
dzisiaj też ale w pracy tyle roboty że ledwo czytałam, ciągle telefony, ktoś coś chciał i nie miałam kompletnie na nic czasu
ale już jestem i postaram sie juz was na tak długo nie zostawiać a przynajmniej uprzedzać przed nieobecnością ...
nie chciałam was martwić, mam nadzieje że wybaczycie
a tak poza tym to myslałam że juz bedzie nowy wątek a tu co?? lenistwoo
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 19:36   #4983
ramirka
Raczkowanie
 
Avatar ramirka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 255
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

o jejku!!!!!!!!!!!! co tu taka cisza????
dziewczyny wstawać jeszcze 20 postów!!!!:brzyd al:

No właśnie gdzie jest Malwiska???
ramirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 19:38   #4984
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Słuchajcie TŻ jak wychodził do pracy powiedział mi, że zapomniał, że wczoraj pranie zrobił i żebym powiesiła. Nastawiłam jeszcze raz na płukanie z wirowaniem, teraz wyjmuję dumna, że mężczyzna mi się domem zajął, a tam...
jego jedne spodnie, bluza i 2 pary skarpet

Także nie ulżył mi zbytnio w tym domowym obowiązku, ale chyba liczą się chęci?
no comment

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
Fame, Tobie wróżę synka
a czemu to tak?
w sumie to w mojej rodzinie każdy na chłopaka liczy bo same dziewuchy powychodziły

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
co do pomidorówki, to w poniedziałkowy wieczór nabrałam ochoty, więc we wtorek była, ale wyszła mi za mocna i za gęsta mimo rozrzedzania
mniam! gęsta najlepsza ja tam tylko takie zupy lubię, żeby było co chapnąć, a nie sama woda

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
jak masz kabel do kompa to wepniesz z routera do komputera, to jest takie duże wejście, największe z tych co mam w lapku.
ja mam inacze bo mam taki cieniutki do routera, a do laka taki większy wchodzi, ale już po kłopocie. samo się naprawiło

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Fame mam jeszcze taka propozycje, abys wkleila na pierwsza strone podzial ciazy na miesiace i tygodnie ten ktory maja mamy styczniowo-lutowe. One maja szczegolowy co do dnia, a my ciagle sie placzemy kiedy ktory tydzien sie konczy a kiedy zaczyna
ok, zaraz poszukam

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Ja czuję się zdżenderyzowana Bawiłam się samochodami, klockami Lego (równolegle z lalkami, ale to swoją drogą) i nie jestem kurą domową
witaj w klubie! ja to nawet pistolety i karabiny miałam

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
Ja sobie zawsze żartuje z genderem, jak ktoś się pyta czy już wiemy czy będzie chłopak czy dziewczynka, to mówię, że jak urośnie to sobie wybierze Wczoraj widziałam jakiś artykuł, że w przedszkolu chłopców ubierali w sukienki ghhhrrrr straszne
haha mój mąż to samo mówi ale zaraz się krzywi i "odpukać w niemalowane"..

Cytat:
Napisane przez Niebianka86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Nieśmiało pytam, czy można jeszcze dołączyć Czytam Was od początku, ale jakoś tak nieśmiała jestem.
Mój termin z usg 9.07

Pozdrawiam
hej
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 19:39   #4985
ramirka
Raczkowanie
 
Avatar ramirka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 255
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

o już jestes mnie też ostatnio głowa bolała tzn ćmiło mnie, ale dzis nawet aktywnie spedziłam czas, rano wstałam i poleciałam po świeży chleb bo ostatnio za długo śpie i nie jestem dotleniona, i jeszcze popoludniu z tż wybrałam sie na spacer 30 min i strasznie zmarzłam, ale to nic wole jak jest mróz przynajmniej wszystkie zarazki zamarzły
ramirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 19:40   #4986
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Fame picuj picuj haha
Buu cos mnie brzuch pobolewa tak na dole ciut jakby okresowo ale tylko jak chodze ech niby wiemy ze tam sie wszystko rozciaga ale i tak zastanawiac sie zaczelam
oj mnie dzisiaj ciągnęło i kuło prawie cały dzień, juz mi nawet brzuchol trochę przeszkadza ciekawe jak będzie później.
Ale są zalety - szef mnie wyręcza z niektórych rzeczy heheh
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 19:43   #4987
ramirka
Raczkowanie
 
Avatar ramirka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 255
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

jeszcze 14 postów

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

ja sie martwie ze przez brzuch w kurtke sie nie mieszcze a tu zima ma byc do końca kwietnia;/
ramirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 19:46   #4988
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez ramirka Pokaż wiadomość
jeszcze 14 postów

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

ja sie martwie ze przez brzuch w kurtke sie nie mieszcze a tu zima ma byc do końca kwietnia;/
oj mi ostatnio też to przeszło przez myśl... nie chce wydawać kasy na kurtkę mama mi juz zaoferowała jakąś swoją więc może obejdzie się bez zbędnych wydatków
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 19:46   #4989
Niebianka86
Raczkowanie
 
Avatar Niebianka86
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 75
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Z tym spaniem to niestety mam to samo, non stop bym gniła w łóżku, a skórę brzucha mam tak napiętą, że aż boli
Niebianka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 19:48   #4990
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez ramirka Pokaż wiadomość
o już jestes mnie też ostatnio głowa bolała tzn ćmiło mnie, ale dzis nawet aktywnie spedziłam czas, rano wstałam i poleciałam po świeży chleb bo ostatnio za długo śpie i nie jestem dotleniona, i jeszcze popoludniu z tż wybrałam sie na spacer 30 min i strasznie zmarzłam, ale to nic wole jak jest mróz przynajmniej wszystkie zarazki zamarzły
no też juz się cieszę że jest minus bo już nie będzie tyle przeziębień, choć ja wczoraj pochodziłam po sklepach i chyba trochę mnie wywiało dlatego głowa bolała... ale dzisiaj juz znacznie lepiej
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 19:51   #4991
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

malwiska
a jakie te kafelki? pokażesz?


KOCHANE!
Spójrzcie jeszcze do nowego wątku i jak coś nie tak to mnie poprawcie. Najbardziej chodzi mi o terminy TP, bo resztę to skopiowałam od mamaya
No, i jak kogoś jeszcze trzeba dopisać to na pw proszę walić śmiało
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 19:52   #4992
wisienka1000
Wtajemniczenie
 
Avatar wisienka1000
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 047
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
oj mi ostatnio też to przeszło przez myśl... nie chce wydawać kasy na kurtkę mama mi juz zaoferowała jakąś swoją więc może obejdzie się bez zbędnych wydatków
ja 1,5 roku temu ważyłam 14kg więcej i mam jeszcze płaszczyki i kurtki w rozmiarze L na szęście ale jaak dla mnie zimo precz!!
Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
no też juz się cieszę że jest minus bo już nie będzie tyle przeziębień, choć ja wczoraj pochodziłam po sklepach i chyba trochę mnie wywiało dlatego głowa bolała... ale dzisiaj juz znacznie lepiej
a ja za to najchętniej nie wychylałabym nosa za drzwi... obym dostała to L4 w czwartek to tak uczynię
wisienka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 19:52   #4993
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

i znalazła się Malwiska

Ciekawy ten artykuł o ochraniaczach - tym bardziej, że jak oglądam łóżeczka to większość jest pokazywana z tymi ochraniaczami.... i bądź tu człowieku mądry.
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 19:57   #4994
ramirka
Raczkowanie
 
Avatar ramirka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 255
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
malwiska
a jakie te kafelki? pokażesz?


KOCHANE!
Spójrzcie jeszcze do nowego wątku i jak coś nie tak to mnie poprawcie. Najbardziej chodzi mi o terminy TP, bo resztę to skopiowałam od mamaya
No, i jak kogoś jeszcze trzeba dopisać to na pw proszę walić śmiało
Fame ja bym prosiła o dopisanie ze chłopiec ( mam nadzieje ze nic mu nie zniknie:rolleye s
ramirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 19:59   #4995
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
malwiska
a jakie te kafelki? pokażesz?


KOCHANE!
Spójrzcie jeszcze do nowego wątku i jak coś nie tak to mnie poprawcie. Najbardziej chodzi mi o terminy TP, bo resztę to skopiowałam od mamaya
No, i jak kogoś jeszcze trzeba dopisać to na pw proszę walić śmiało
płytki są takie - ale efekt z tego zdjęcia średni, na żywo wyglądają tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadsBoksyzastepszy130130a-jpg_669_372_normal_1.jpg (22,2 KB, 40 załadowań)
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:00   #4996
ramirka
Raczkowanie
 
Avatar ramirka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 255
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez wisienka1000 Pokaż wiadomość
ja 1,5 roku temu ważyłam 14kg więcej i mam jeszcze płaszczyki i kurtki w rozmiarze L na szęście ale jaak dla mnie zimo precz!!

a ja za to najchętniej nie wychylałabym nosa za drzwi... obym dostała to L4 w czwartek to tak uczynię
ja też nie przepadam za zima najchetniej bym sie obudziła na wiosne?


14 kilo? odchudzałas sie? ładny wynik...
ramirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:03   #4997
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Malwiska fajne zestawienie kolorów i z praktyki wiem, że na takich płytkach nie widać zacieków itp

u mnie tylko -8, w dzień -4 więc przyjemnie chrupało mi pod nogami, a że świeciło słońce to spacer był przyjemy
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:06   #4998
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

jak zrobimy łazienkę do końca to wrzucę zdjęcia do klubu, ale to pewnie dobry miesiąc jak nie dłużej...

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

no to co lecimy do nowego wątku??
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:06   #4999
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Zamykamy do zobaczenia w części II
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 20:07   #5000
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

malwiska, kafelki super Bardzo w moim guście Chociaż ja jakbym mogła to bym wszystkie ściany i podłogi miała w domu czarne, taki ze mnie mroczny człowiek
Ja się już serio o Ciebie martwiłam, bo zawsze jesteś a tu nagle nie ma Cię tyle czasu
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:07   #5001
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

? to do ilu można pisać ?
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:11   #5002
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez ramirka Pokaż wiadomość
Fame ja bym prosiła o dopisanie ze chłopiec ( mam nadzieje ze nic mu nie zniknie:rolleye s
proszę bardzo

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
płytki są takie - ale efekt z tego zdjęcia średni, na żywo wyglądają tak
fajne!!
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:11   #5003
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
? to do ilu można pisać ?
ogólnie to 5tys postów i nowy wątek ale chyba przez chwilę można pisać póki wątku nie zamkną ... ale tym to się nigdy nie interesowałam
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:12   #5004
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

to jak coś to oficjalnie mogę zaprosić!!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=740214
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 21:12:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.