Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-11, 20:47   #691
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
Dzięki Spojrzałam na pierwszego posta wcześniej, ale tego wątku, nie przyszło mi do głowy patrzeć do pierwszej części. No to mam trochę tego do oglądania.
Ja jeszcze nie pracuję, więc dress code na razie nie uświadczyłam. W sumie sama jeszcze do końca nie wiem, jak określić mój styl. Ostatnio najchętniej chodziłabym w maxi spódnicy albo czarnych "alladynkach", do tego prosty top na ramiączkach (bez nadruku lub z takim neutralnym), buty: albo szpilki albo balerinki i skromna biżuteria (oprócz bransoletki - bransoletka musi być duża i muszę ją czuć ). Do tego jakiś delikatny make-up. Nie jest to jakieś bardzo eleganckie, ale proste i dość minimalistyczne. Ale ogółem jest odmiana w porównaniu do prostych jeansów, trampek, koszulki z garfieldem i brakiem makijażu.


Właśnie też wyprzedaję rzeczy. A robisz "paczki" czy pojedynczo wystawiasz? Bo ja na razie zrobiłam trzy paczki na sprzedaż i jeden wór rzeczy do oddania (jakaś fundacja jeździ i zbiera raz na miesiąc).
Czasami trzeba mocno uprościć styl, żeby trafić na właściwą drogę
Robię paczki, pojedynczo to chyba 10 lat by mi zeszło. Zresztą na all klienci chcą kupować najlepiej za 5zł rzeczy z metkami
Paczki też nie są łatwe, żeby w miarę to wszystko wyglądało trzeba to wyprasować, sensownie ułożyć lub powiesić, porobić fotki zajęło mi to kiedyś cały dzień
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 07:11   #692
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny,zdalam dzis ostatni egzamin (nareszcie!!!) i mam wakacje !!! Czyli od poniedzialku praktyki,haha
gratulacje!

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
monimyszek uważajcie na siebie! Właśnie po ostatnich atakach tak sobie myślałam, że do Francji jednak też bałabym się jechać... Szkoda, że idzie to w takim kierunku
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 10:22   #693
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość


Gratulacje w aptece?
Tak
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 20:48   #694
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
Właśnie też wyprzedaję rzeczy. A robisz "paczki" czy pojedynczo wystawiasz? Bo ja na razie zrobiłam trzy paczki na sprzedaż i jeden wór rzeczy do oddania (jakaś fundacja jeździ i zbiera raz na miesiąc).
ja rzeczy typu płaszcze, buty, marynarki, lepsze sukienki sprzedaje osobno, a z drobnicy typu topy, koszule, spodniczki, rurki zrobiłam ostatnio mega pakę. paka poszła, a z tych pojedynczych zostały mi 2 rzeczy. zamierzam je wystawic powtórnie we wrzesniu razem z rzeczami zimowymi. teraz (lipiec-sierpien) jest słaba sprzedaz na allegro, mało ludzi kupuje, ale w wakacje zawsze tak jest.

Dobrze dziewczyny radzą - dobre zdjęcia i wyprasowane ciuchy to podstawa. Owszem zajmuje to cholernie dużo czasu, ale lepiej się spiąć i odzyskać kilka stówek niż wystawić za darmo na śmietnik.
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 08:06   #695
impaula
Raczkowanie
 
Avatar impaula
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 100
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Hej dziewczyny, szukam jakiejś niewielkiej prostej torebki, która zmieści duży portfel, telefon, malutka parasolkę i kilka drobiazgów. Polecicie coś? Zastanawiam się nad MK crossbody w czarnym kolorze, ale wydaje mi się zbyt kanciasta i nie jestem pewna czy podoba mi się to jak lezy na ciele.
impaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 08:29   #696
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez impaula Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, szukam jakiejś niewielkiej prostej torebki, która zmieści duży portfel, telefon, malutka parasolkę i kilka drobiazgów. Polecicie coś? Zastanawiam się nad MK crossbody w czarnym kolorze, ale wydaje mi się zbyt kanciasta i nie jestem pewna czy podoba mi się to jak lezy na ciele.
Nie jestem do końca pewna czego poszukujesz, ale ostatnio kupiłam sobie taką : https://www.sklep.wittchen.com/produ...ka-damska.html i dziewczyny na wątku mówiły, że też im się podoba, no i oczywiście pomieści wszystkie wymienione przez Ciebie rzeczy (sprawdziłam! ) Masz do wyboru 3 kolory, cena atrakcyjna, bo obniżyli ją już 2 raz.
Jeżeli natomiast planujesz nieco zainwestować to może faktycznie coś małego z MK (mała Selma), ewentualnie Furla, Sabrina Pilewicz (model Modena) lub Paulina Schaedel (chociaż ona czasami robi sobie jaja z klientek, również niedawno o tym wspominałyśmy tutaj)?

Tymczasem miłego (u mnie deszczowego) dnia, pędzę na pierwszy dzień praktyk w aptece i jestem zestresowana!

Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2015-07-13 o 08:31
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 09:07   #697
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pozdrowienia ze slonecznego Helu
Odpoczywaj i łap słońce!

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny,zdalam dzis ostatni egzamin (nareszcie!!!) i mam wakacje !!! Czyli od poniedzialku praktyki,haha
Gratuluję!!


Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Nie jestem do końca pewna czego poszukujesz, ale ostatnio kupiłam sobie taką : https://www.sklep.wittchen.com/produ...ka-damska.html i dziewczyny na wątku mówiły, że też im się podoba, no i oczywiście pomieści wszystkie wymienione przez Ciebie rzeczy (sprawdziłam! ) Masz do wyboru 3 kolory, cena atrakcyjna, bo obniżyli ją już 2 raz.
Jeżeli natomiast planujesz nieco zainwestować to może faktycznie coś małego z MK (mała Selma), ewentualnie Furla, Sabrina Pilewicz (model Modena) lub Paulina Schaedel (chociaż ona czasami robi sobie jaja z klientek, również niedawno o tym wspominałyśmy tutaj)?

Tymczasem miłego (u mnie deszczowego) dnia, pędzę na pierwszy dzień praktyk w aptece i jestem zestresowana!
Kusisz mnie tą torebką cały czas...

za pierwszy dzień praktyk!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 09:24   #698
impaula
Raczkowanie
 
Avatar impaula
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 100
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Nie jestem do końca pewna czego poszukujesz, ale ostatnio kupiłam sobie taką : https://www.sklep.wittchen.com/produ...ka-damska.html i dziewczyny na wątku mówiły, że też im się podoba, no i oczywiście pomieści wszystkie wymienione przez Ciebie rzeczy (sprawdziłam! ) Masz do wyboru 3 kolory, cena atrakcyjna, bo obniżyli ją już 2 raz.
Jeżeli natomiast planujesz nieco zainwestować to może faktycznie coś małego z MK (mała Selma), ewentualnie Furla, Sabrina Pilewicz (model Modena) lub Paulina Schaedel (chociaż ona czasami robi sobie jaja z klientek, również niedawno o tym wspominałyśmy tutaj)?

Tymczasem miłego (u mnie deszczowego) dnia, pędzę na pierwszy dzień praktyk w aptece i jestem zestresowana!
Dzięki, bardzo fajnie wygląda, szkoda że nie skórzana
Masz może zdjęcie jak wygląda na żywo na długim pasku?
impaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 09:54   #699
magda20003
ex Moderator
 
Avatar magda20003
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 3 573
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cześć, Dziewczyny

Impaula, moze zamów crossbody na Zalando i zobacz, jak Ci pasuje- zwrot jest za darmo A moze to bedzie właśnie to, czego szukasz

Byłam wczoraj w Promodzie zobaczyć lniane koszulki, nie zachwycają jakoś szczególnie.

Znalazłam w TkMaxx tshirt z Esprita bawełna plus modal, milutki w dotyku, zobaczymy jak sie bedzie nosił

Ja tez sporo wystawiłam na Allegro ostatnimi czasy, w zasadzie wszystko sprzedałam. W szafie taki porządek, ze aż miło popatrzeć
__________________


magda20003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 12:14   #700
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Ja się własnie muszę wziąć za swoją szafę w końcu
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 13:12   #701
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Odpoczywaj i łap słońce!



Gratuluję!!




Kusisz mnie tą torebką cały czas...

za pierwszy dzień praktyk!
Jest tego warta!

Z racji, że dziś miałam dzień organizacyjno-zapoznawczy, puściły mnie do domu po 3h. Ogólnie zapowiada się całkiem sympatycznie, panie bardzo na luzie, więc chyba dobrze trafiłam
Cytat:
Napisane przez impaula Pokaż wiadomość
Dzięki, bardzo fajnie wygląda, szkoda że nie skórzana
Masz może zdjęcie jak wygląda na żywo na długim pasku?
Takie Ci zrobiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11719858_844343258986555_1617547720_n.jpg (77,5 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11721144_844343102319904_174311161_n.jpg (77,7 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11749337_844343095653238_818533433_n.jpg (78,7 KB, 196 załadowań)
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 13:35   #702
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Śliczna torebka też bym się skusiła, ale bardziej bym chciała niebieską/granatową. Strasznie mi się podobają torebki Korsa, ale cena nie dla mnie. Chociaż ta beżowa wittchena jest śliczna, tylko bym buty do tego potrzebowała, bo nie mam żadnych nude. Ah te problemy :P

A powiedzcie mi, mam taką sukienkę letnią i nie wiem jakie buty do niej by pasowały?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02270.jpg (498,1 KB, 42 załadowań)
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 15:16   #703
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Carpaibex cieszę się, że praktyki będziesz odbywała ze świetnymi ludźmi To bardzo się liczy w miejscu pracy. Np. u mnie kwestia ta pozostawia wiele do życzenia
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 15:22   #704
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Carpaibex super jest ta torebka

melduje, ze wrocilam, tylko 4 dni nad morzem ale bateryjki podladowane dzis dzien na dojscie do siebie i jutro powrot do pracy
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 16:32   #705
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Nie jestem do końca pewna czego poszukujesz, ale ostatnio kupiłam sobie taką : https://www.sklep.wittchen.com/produ...ka-damska.html i dziewczyny na wątku mówiły, że też im się podoba, no i oczywiście pomieści wszystkie wymienione przez Ciebie rzeczy (sprawdziłam! )
Nie potrzebuję tej torebki, nie potrzebuję tej torebki, ...

Powodzenia na praktykach. Pierwsze?

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
melduje, ze wrocilam, tylko 4 dni nad morzem ale bateryjki podladowane
Polskim? Gdzie byłaś? Jak woda?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 16:57   #706
impaula
Raczkowanie
 
Avatar impaula
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 100
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Jest tego warta!

Z racji, że dziś miałam dzień organizacyjno-zapoznawczy, puściły mnie do domu po 3h. Ogólnie zapowiada się całkiem sympatycznie, panie bardzo na luzie, więc chyba dobrze trafiłam

Takie Ci zrobiłam
Dziękuję

A to przez Ciebie!

Zrobiłam sobie wycieczkę do Galerii Mokotów, pomierzyłam wszystko co było w Korsie i poszłam do Wittchena i kupiłam
Jest śliczna, mam nadzieję tylko, że zbyt szybko nie pourywają się te łączenia przy pasku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150713_174830 (2).jpg (77,9 KB, 227 załadowań)
impaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 17:09   #707
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Polskim? Gdzie byłaś? Jak woda?
Na Helu, zauroczyl mnie woda okropnie lodowato zimna, teraz jak mam porownanie z cieplymi morzami to sie chyba na kapiel w Bałtyku juz nigdy nie skuszę
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 17:31   #708
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Dziewczyny wpadam do Was po opinię bo wasz gust i poczucie estetyki nigdy nie zawodzi

Co sądzicie o tej torebce? Warto zapłacić za nią 350zł?
Wittchen, 100% skóra licowa

Wydaje się klasyczna, elegancka i pasująca do wszystkiego ale jeszcze dumam czy klikać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wittchen.jpg (32,5 KB, 56 załadowań)
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 17:34   #709
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Nie potrzebuję tej torebki, nie potrzebuję tej torebki, ...

Powodzenia na praktykach. Pierwsze?



Polskim? Gdzie byłaś? Jak woda?
Pierwsze
Cytat:
Napisane przez impaula Pokaż wiadomość
Dziękuję

A to przez Ciebie!

Zrobiłam sobie wycieczkę do Galerii Mokotów, pomierzyłam wszystko co było w Korsie i poszłam do Wittchena i kupiłam
Jest śliczna, mam nadzieję tylko, że zbyt szybko nie pourywają się te łączenia przy pasku.
Ah, jak ładnie wygląda Ja ją noszę non stop od kiedy kupiłam, zdarza mi się nieźle ją naładować i naprawdę daje radę. Wydaje mi się też, że Wittchen to raczej solidna firma.
Masz jakiegoś instagrama ?

fablous, piękna, klasyczna i praktyczna torebka.

Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2015-07-13 o 17:36
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 23:34   #710
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Nie jestem do końca pewna czego poszukujesz, ale ostatnio kupiłam sobie taką : https://www.sklep.wittchen.com/produ...ka-damska.html i dziewczyny na wątku mówiły, że też im się podoba, no i oczywiście pomieści wszystkie wymienione przez Ciebie rzeczy (sprawdziłam! ) Masz do wyboru 3 kolory, cena atrakcyjna, bo obniżyli ją już 2 raz.
Jeżeli natomiast planujesz nieco zainwestować to może faktycznie coś małego z MK (mała Selma), ewentualnie Furla, Sabrina Pilewicz (model Modena) lub Paulina Schaedel (chociaż ona czasami robi sobie jaja z klientek, również niedawno o tym wspominałyśmy tutaj)?

Tymczasem miłego (u mnie deszczowego) dnia, pędzę na pierwszy dzień praktyk w aptece i jestem zestresowana!
Torebki Pauliny Schaedel odradzam. Raz, że jakość nie jest zachwycająca, dwa- jakakolwiek współpraca z tą panią to porażka. Nie wiem skąd zainteresowanie jej torebkami, kobieta jest tragiczna. Jakiś czas temu wątek zakupów u niej był poruszany na wątku zarowym. Babka poniżej jakiejkolwiek krytyki, także odradzam.
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 08:33   #711
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Torebki Pauliny Schaedel odradzam. Raz, że jakość nie jest zachwycająca, dwa- jakakolwiek współpraca z tą panią to porażka. Nie wiem skąd zainteresowanie jej torebkami, kobieta jest tragiczna. Jakiś czas temu wątek zakupów u niej był poruszany na wątku zarowym. Babka poniżej jakiejkolwiek krytyki, także odradzam.
Też miałaś z nią przeboje?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 08:56   #712
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość

A powiedzcie mi, mam taką sukienkę letnią i nie wiem jakie buty do niej by pasowały?
Ja tu widzę beżowe sandałki Też mam białą kieckę i noszą do niej jasne płaskie sandałki, bardzo mi się podoba jak to wygląda
Myślę, że każdy kolor będzie tu pasować tak czy siak




Cytat:
Napisane przez impaula Pokaż wiadomość



Zrobiłam sobie wycieczkę do Galerii Mokotów, pomierzyłam wszystko co było w Korsie i poszłam do Wittchena i kupiłam
Jest śliczna, mam nadzieję tylko, że zbyt szybko nie pourywają się te łączenia przy pasku.
Następna!

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Na Helu, zauroczyl mnie woda okropnie lodowato zimna, teraz jak mam porownanie z cieplymi morzami to sie chyba na kapiel w Bałtyku juz nigdy nie skuszę
Ja się kąpałam! Jak już się zanurzy to nie jest taka zimna

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadam do Was po opinię bo wasz gust i poczucie estetyki nigdy nie zawodzi

Co sądzicie o tej torebce? Warto zapłacić za nią 350zł?
Wittchen, 100% skóra licowa

Wydaje się klasyczna, elegancka i pasująca do wszystkiego ale jeszcze dumam czy klikać
Bardzo ładna!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 09:27   #713
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Torebki Pauliny Schaedel odradzam. Raz, że jakość nie jest zachwycająca, dwa- jakakolwiek współpraca z tą panią to porażka. Nie wiem skąd zainteresowanie jej torebkami, kobieta jest tragiczna. Jakiś czas temu wątek zakupów u niej był poruszany na wątku zarowym. Babka poniżej jakiejkolwiek krytyki, także odradzam.
wiem, ze dziewczyny z Wizazu mialy przykre doswiadczenia ze wspolpracy z PS, ale ja np. nie moge zlego slowa powiedziec...

Kupowalam powder pink mini large jakos w okolicach marca (jako prezent na wlasne urodziny) i jednak okazala sie byc dla mnie za duza- mialam wrazenie, ze nie wyglada tak jak powinna. Odeslalam i bez najmniejszego problemu dostalam zwrot pieniazkow na konto

Aktualnie mam dwie torebki od Pauliny Schaedel- mini w fuksji i w klasycznej czerni i mimo, ze uzytkuje je na zmiane, z drobnymi przerwami na Korsa, to nic, ale to nic zlego sie z nimi nie dzieje. Okucia nie sniedzieja, nic sie nie przeciera, zamek chodzi idealnie, a sa naprawde mocno eksploatowane i regularnie wypychane za duza iloscia upchanych w nie rzeczy Mozna miec zastrzezenia co do ceny i materialu z jakiego sa wykonane- niemal 200zl za mala torebke z ekoskory to nie jest deal zycia, ale jesli chodzi o ich funkcjonalnosc, uzytecznosc, etc. to nie mam im nic do zarzucenia...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 10:15   #714
impaula
Raczkowanie
 
Avatar impaula
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 100
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Pierwsze

Ah, jak ładnie wygląda Ja ją noszę non stop od kiedy kupiłam, zdarza mi się nieźle ją naładować i naprawdę daje radę. Wydaje mi się też, że Wittchen to raczej solidna firma.
Masz jakiegoś instagrama ?

fablous, piękna, klasyczna i praktyczna torebka.
Mam, ale do podglądania innych, sama wrzucę coś raz na rok

Dzisiaj ma swój debiut, chyba musze zmienić pokrowiec na okulary bo jest trochę za duży do tej torebki.


fablous, ładna, klasyczna, oglądałam je wczoraj w sklepie, porządnie wyglądają


Patrzyłam na te torebki Pauliny Schaedel, całkiem ładne, ale nie dałabym tyle za torebkę z ekoskóry

Edytowane przez impaula
Czas edycji: 2015-07-14 o 10:20
impaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 11:14   #715
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Jade w koncu na urlop juz prawie w trojmiescie jestem , szkoda ze sie pogoda popsula, ale pod koniec sierpnia jade w gory i do budapesztu to moze wtedy bedzie ladnie

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Jest tego warta!

Z racji, że dziś miałam dzień organizacyjno-zapoznawczy, puściły mnie do domu po 3h. Ogólnie zapowiada się całkiem sympatycznie, panie bardzo na luzie, więc chyba dobrze trafiłam

Takie Ci zrobiłam
Ladna ladna ale nie skorzana , wiec nie dla mnie , a szkoda bo jakas mala by mi sie kolorowa przydala.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 13:50   #716
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadam do Was po opinię bo wasz gust i poczucie estetyki nigdy nie zawodzi

Co sądzicie o tej torebce? Warto zapłacić za nią 350zł?
Wittchen, 100% skóra licowa

Wydaje się klasyczna, elegancka i pasująca do wszystkiego ale jeszcze dumam czy klikać
Ja ją kupiłam kilka dni temu za 339zł Potrzebowałam czarnej, skórzanej torebki więc padło na Wittchen. Jestem z niej bardzo zadowolona. Jest nie da za duża, nie za mała. Bardzo dobrze wykonana, sztywna. Z mojej strony polecam.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 14:17   #717
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Też miałaś z nią przeboje?
Ja na szczęście nie Ale kilka tygodni temu dziewczyna na wątku zarowym wrzucała korespondencję prowadzoną z tą panią. Już wcześniej naczytałam się różnych rzeczy o niej, ale to, co wtedy odwaliła to masakra. Na grzeczne i miłe treści odpisywała bardzo opryskliwie. Zachowała się tak dziecinnie i dziwnie, że szkoda gadać. Mnie bardzo do siebie zraziła i choćbym nie wiem jak bardzo chciała jej torebkę to nie kupię

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
wiem, ze dziewczyny z Wizazu mialy przykre doswiadczenia ze wspolpracy z PS, ale ja np. nie moge zlego slowa powiedziec...

Kupowalam powder pink mini large jakos w okolicach marca (jako prezent na wlasne urodziny) i jednak okazala sie byc dla mnie za duza- mialam wrazenie, ze nie wyglada tak jak powinna. Odeslalam i bez najmniejszego problemu dostalam zwrot pieniazkow na konto

Aktualnie mam dwie torebki od Pauliny Schaedel- mini w fuksji i w klasycznej czerni i mimo, ze uzytkuje je na zmiane, z drobnymi przerwami na Korsa, to nic, ale to nic zlego sie z nimi nie dzieje. Okucia nie sniedzieja, nic sie nie przeciera, zamek chodzi idealnie, a sa naprawde mocno eksploatowane i regularnie wypychane za duza iloscia upchanych w nie rzeczy Mozna miec zastrzezenia co do ceny i materialu z jakiego sa wykonane- niemal 200zl za mala torebke z ekoskory to nie jest deal zycia, ale jesli chodzi o ich funkcjonalnosc, uzytecznosc, etc. to nie mam im nic do zarzucenia...
Cieszę się, że dobrze trafiłaś, bo to, co ta pani odpisywała dziewczynie z wątku zarowego to jakaś parodia. Nie wiem, może to zależy od jej humoru Wydaje mi się, że osoba pracująca na swoją markę powinna umieć opanować emocje. Tym bardziej, że tutaj dziewczyna pisała w naprawdę miły i grzeczny sposób, a odpowiedzi jakie dostawała... już nie mówiąc o tym, że masa literówek. Tylko pani Paulina zapewne nie wiedziała, że trafiła na wizażankę i że tak bardzo opinia o niej poleci w świat. Sporo dziewczyn z zarowego odlajkowało jej profil instagramowy i stwierdziło, że nie zrobi u niej zakupów. No i po co robić sobie taki czarny pr

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jade w koncu na urlop juz prawie w trojmiescie jestem , szkoda ze sie pogoda popsula, ale pod koniec sierpnia jade w gory i do budapesztu to moze wtedy bedzie ladnie


Ladna ladna ale nie skorzana , wiec nie dla mnie , a szkoda bo jakas mala by mi sie kolorowa przydala.
Witamy w trójmieście
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 22:26   #718
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Jest tego warta!

Z racji, że dziś miałam dzień organizacyjno-zapoznawczy, puściły mnie do domu po 3h. Ogólnie zapowiada się całkiem sympatycznie, panie bardzo na luzie, więc chyba dobrze trafiłam

Takie Ci zrobiłam
kurcze, fajna. A jak oceniasz jej jakość? Posłuży dwa sezony czy dłużej? Szkoda, że nie jest skórzana

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
Śliczna torebka też bym się skusiła, ale bardziej bym chciała niebieską/granatową. Strasznie mi się podobają torebki Korsa, ale cena nie dla mnie. Chociaż ta beżowa wittchena jest śliczna, tylko bym buty do tego potrzebowała, bo nie mam żadnych nude. Ah te problemy :P

A powiedzcie mi, mam taką sukienkę letnią i nie wiem jakie buty do niej by pasowały?
ja bym założyła beżowe/pudrowe sandalki lub balerinki. Może też coś na lekkim koturnie, albo sandałki wiązane wokół kostki/łudki - tu już zależy od wzrostu i figury Nie założyłabym do niej szpilek, myślę, że jest zbyt... codzienna, wakacyjna? Taka luźna, do chodzenia na co dzień, na spacer itp. Wydaje się fajna na upały

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadam do Was po opinię bo wasz gust i poczucie estetyki nigdy nie zawodzi

Co sądzicie o tej torebce? Warto zapłacić za nią 350zł?
Wittchen, 100% skóra licowa

Wydaje się klasyczna, elegancka i pasująca do wszystkiego ale jeszcze dumam czy klikać
wygląda bardzo ładnie ładna, miejska torebka. Choć skóra licowa... hm, ja wolę saffiano, bo jest bardziej wytrzymała, nawet jeśli coś się zarysuje (choć moim torebkom z tym wykończeniem się to nie zdarzyło), to nie będzie widać, a gładka licowa... Zależy co lubisz i jak się obchodzisz
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 23:29   #719
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
wiem, ze dziewczyny z Wizazu mialy przykre doswiadczenia ze wspolpracy z PS, ale ja np. nie moge zlego slowa powiedziec...

Kupowalam powder pink mini large jakos w okolicach marca (jako prezent na wlasne urodziny) i jednak okazala sie byc dla mnie za duza- mialam wrazenie, ze nie wyglada tak jak powinna. Odeslalam i bez najmniejszego problemu dostalam zwrot pieniazkow na konto

Aktualnie mam dwie torebki od Pauliny Schaedel- mini w fuksji i w klasycznej czerni i mimo, ze uzytkuje je na zmiane, z drobnymi przerwami na Korsa, to nic, ale to nic zlego sie z nimi nie dzieje. Okucia nie sniedzieja, nic sie nie przeciera, zamek chodzi idealnie, a sa naprawde mocno eksploatowane i regularnie wypychane za duza iloscia upchanych w nie rzeczy Mozna miec zastrzezenia co do ceny i materialu z jakiego sa wykonane- niemal 200zl za mala torebke z ekoskory to nie jest deal zycia, ale jesli chodzi o ich funkcjonalnosc, uzytecznosc, etc. to nie mam im nic do zarzucenia...
Ja również nie mogę powiedzieć złego słowa na temat PS ani jej torebki. Od początku kontakt mailowy miły, konkretny, odpowiadała szybko i na wszystkie maile, a z torebką wszystko w porządku. Mam Mimi caffe latte. Od początku wiedziałam, że to eko skóra, jaka cena, więc wiedziałam na co się piszę. Torebka jest dokładnie taka, jak się spodziewałam. Nie dbam specjalnie o torebki, ta nie jest wyjątkiem, przemieszczam się komunikacją miejską i nawet nie jest ryśnięta blaszka
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2015-07-14 o 23:30
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 08:44   #720
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Ja na szczęście nie Ale kilka tygodni temu dziewczyna na wątku zarowym wrzucała korespondencję prowadzoną z tą panią. Już wcześniej naczytałam się różnych rzeczy o niej, ale to, co wtedy odwaliła to masakra. Na grzeczne i miłe treści odpisywała bardzo opryskliwie. Zachowała się tak dziecinnie i dziwnie, że szkoda gadać. Mnie bardzo do siebie zraziła i choćbym nie wiem jak bardzo chciała jej torebkę to nie kupię



Cieszę się, że dobrze trafiłaś, bo to, co ta pani odpisywała dziewczynie z wątku zarowego to jakaś parodia. Nie wiem, może to zależy od jej humoru Wydaje mi się, że osoba pracująca na swoją markę powinna umieć opanować emocje. Tym bardziej, że tutaj dziewczyna pisała w naprawdę miły i grzeczny sposób, a odpowiedzi jakie dostawała... już nie mówiąc o tym, że masa literówek. Tylko pani Paulina zapewne nie wiedziała, że trafiła na wizażankę i że tak bardzo opinia o niej poleci w świat. Sporo dziewczyn z zarowego odlajkowało jej profil instagramowy i stwierdziło, że nie zrobi u niej zakupów. No i po co robić sobie taki czarny pr



Witamy w trójmieście
Czytalam te korespondencje na Zarowym i calkowicie sie z Toba zgadzam- ktos kto promuje sprzedawany towar wlasnym nazwiskiem powienien byc lepiej przygotowany od strony PRowej do wspolpracy (czesto rowniez z niezadowolonymi) klientkami Pewnie gdybym teraz miala zrobic zakupy u PS po raz pierwszy to mocno bym sie zastanowila, bo obawialabym sie wlasnie takiego emocjonalnego i nieprzyjemnego potraktowania Szczegolnie, ze kupujac cos w ciemno, z internetu, zwroty to codziennosc...

P.S. Ty tez z Trojmiasta? ale fajnie


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja również nie mogę powiedzieć złego słowa na temat PS ani jej torebki. Od początku kontakt mailowy miły, konkretny, odpowiadała szybko i na wszystkie maile, a z torebką wszystko w porządku. Mam Mimi caffe latte. Od początku wiedziałam, że to eko skóra, jaka cena, więc wiedziałam na co się piszę. Torebka jest dokładnie taka, jak się spodziewałam. Nie dbam specjalnie o torebki, ta nie jest wyjątkiem, przemieszczam się komunikacją miejską i nawet nie jest ryśnięta blaszka
To dokladnie jak u mnie- torebki stoja na podlodze (nie mam poki co zamykanej szafy), wrzucam je do samochodu podrozujac, etc., a sa w naprawde swietnym stanie. Balam sie odksztalcen kupujac pierwsza sztuke, ale na szczescie nic takiego rowniez sie nie dzieje, niezaleznie ile do niej zapakuje
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-18 14:57:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.