Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-02, 07:14   #4981
katasja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 24
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej! Ja w wawie powiększałam u dentystki na Żoliborzu...niedrogo, efekt ładny, bez powikłań, tyle że zamierzam teraz dostrzyknąć kolejne 1 ml
katasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 09:06   #4982
suples
Raczkowanie
 
Avatar suples
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 312
GG do suples
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Ja wczoraj zrobiłam w beautymed polecam profesjonalna obsługa i bardzo jestem zadowolona ? 0,8 mi wstrzyknęli za 2 tyg kontrolna i moze dostrzykna mi jak bedzie cos złe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (79,5 KB, 563 załadowań)
__________________
14.01.2013- drugi raz usta kwas BeautyMed
01.03.2016 A.B 425/475 hi maj 2016?
26.07 2016 G.N-J mentor 420 cc 322 CPG

Żyj tak jakby jutra miało nie być!
suples jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 12:02   #4983
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
monimyszek - wszystko dla ludzi, jesli czujesz taką potrzebę to czemu nie spróbować, efekt i tak utrzymuje sie tylko okolo 6 miesiecy p. Arkuszewską bardzo polecam
Dziekuje kochana. tylko 6???? malo, mówiono mi ze do roku
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 15:06   #4984
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

monimyszek - to kwestia indywidualna ale przeważnie ok 6 miesiecy z czego w praktyce taki widoczny efekt po pierwszym zabiegu to np u mnie jakies 4-5miesiący... po tym czasie usta wyglądały jak wcześniej. Wydaje mi się, że po kilku zabiegach efekt bedzie dłużej sie utrzymywał.
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 22:17   #4985
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Im cześciej sie wstrzykuje kwas tym lepiej sie trzyma.
Ja robię poprawki co 6 miesięcy. Juz od 2011 roku.
Teraz juz powinnam iść na dostrzykniecue bo minął taki okres czasu ale kwas tak dobrze mi sie juz trzyma ze nie muszę
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 05:04   #4986
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Im cześciej sie wstrzykuje kwas tym lepiej sie trzyma.
Ja robię poprawki co 6 miesięcy. Juz od 2011 roku.
Teraz juz powinnam iść na dostrzykniecue bo minął taki okres czasu ale kwas tak dobrze mi sie juz trzyma ze nie muszę
Kamila, a jeśli się zabiegu nie powtórzy po pierwszym razie, a kwas sie wchłonie, to czy te usta wracaja do normalnej wielkosci? Czy sa mnejsze niz naturalnie? Bo juz i tak słyszałam, ze wiotczeja...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 07:34   #4987
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Kamila, a jeśli się zabiegu nie powtórzy po pierwszym razie, a kwas sie wchłonie, to czy te usta wracaja do normalnej wielkosci? Czy sa mnejsze niz naturalnie? Bo juz i tak słyszałam, ze wiotczeja...

Wracają do normalnej wielkości

Moze i wiotczeją jak ktoś ma mocno napompowane i po kilku latach kwas sie wchłonie bo był nie uzupełniany
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 15:52   #4988
Moniamsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, ja w sprawie powiększania i modelowania ust jestem zielona, bo nigdy nie miałam robionych, ale strasznie mnie kusi, zeby sobie zrobić... W sumie nie chodzi mi o ich powiększanie, bo mam całkiem spore, a przynajmniej tak mi sie wydaje, tylko modelowanie gdyż moje nie za symetryczne... Umówiłam sie dzisiaj wstępnie na wizytę u pani dr Kopeć we Wrocławiu na 2 września, czy któraś z was u tej pani robiła i sie moze podzielić wrażeniami? I czy moge prosić o szczera opinie na temat moich ust? Tzn robic czy zostawić w spokoju? Bo powiem szczerze ze sie strasznie boje!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (63,0 KB, 412 załadowań)
Moniamsz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 15:06   #4989
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Moniamsz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja w sprawie powiększania i modelowania ust jestem zielona, bo nigdy nie miałam robionych, ale strasznie mnie kusi, zeby sobie zrobić... W sumie nie chodzi mi o ich powiększanie, bo mam całkiem spore, a przynajmniej tak mi sie wydaje, tylko modelowanie gdyż moje nie za symetryczne... Umówiłam sie dzisiaj wstępnie na wizytę u pani dr Kopeć we Wrocławiu na 2 września, czy któraś z was u tej pani robiła i sie moze podzielić wrażeniami? I czy moge prosić o szczera opinie na temat moich ust? Tzn robic czy zostawić w spokoju? Bo powiem szczerze ze sie strasznie boje!!
Na pomalowanych ustach ciężko oceniać czy są symetryczne czy nie... ja tam nic nie widzę. Śliczne są, ja bym nic nie ruszała.
Viann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 19:31   #4990
Moniamsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Viann

No tak racja! Wrzucam wiec fotkę niepomalowanych (dodam tylko, ze miałam permanentny kontur ust zrobiony 3 lata temu, który jeszcze trochę widać). Bardzo proszę o szczera opinie dziewczyny bo naprawdę nie wiem co mam robic!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (93,1 KB, 522 załadowań)
Moniamsz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 05:14   #4991
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Wracają do normalnej wielkości

Moze i wiotczeją jak ktoś ma mocno napompowane i po kilku latach kwas sie wchłonie bo był nie uzupełniany
dziękuje Ci
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 19:14   #4992
skans7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Małam w czerwcu robione usta preparatem juvederm volbella Ampułka poszła też w kąciki ust .DR posmarował mi usta czymś znieczulajacym ,dodatkowo volbella jest z lidokainą więc nic nie bolało Co do efektu to usta powiększone troszkę zostały nie powiem bo ładny naturalny efekt Na dzień dzisiejszy usta zmalały jakbym w ogóle nie powiększała ich Zamierzam za msc dodac jeszcze małą ampułkę
skans7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-07, 11:33   #4993
Czerwienna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 29
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Moniamsz Pokaż wiadomość
Viann

No tak racja! Wrzucam wiec fotkę niepomalowanych (dodam tylko, ze miałam permanentny kontur ust zrobiony 3 lata temu, który jeszcze trochę widać). Bardzo proszę o szczera opinie dziewczyny bo naprawdę nie wiem co mam robic!
Uważam, że nie masz co kombinować, usta wyglądają bardzo ładnie
Czerwienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 17:57   #4994
lula87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Witajcie,
około 3 lat temu pierwszy raz powiększałam usta 1ml Princess, efekt bardzo długo się utrzymywał i dopiero teraz postanowiłam uzupełnić. Nie wiem jaki to był preparat, zapomniałam, wczoraj byłam u lekarza, miało być 0,5 lekarz uznał że trzeba więcej żeby wyrównać, w efekcie usta są za duże, mam nadzieje, że to opuchlizna, ale największym problemem są grudki wręcz całe podłużne linie stworzone z grud , praktycznie na całej długości górnej wargi, twarde. Proszę bardzo doradzcie, co z tym zrobić? podczas poprzedniego powiększania też miałam ale dużo mniej i nic z tym nie zrobiłam, ale teraz jestem trochę przerażona, podczas gdy się uśmiecham górna warga na dole wygląda jak pofalowana
lula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 16:53   #4995
vikacz89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 13
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny pilnie potrzebuje pomocy
w lutym mialam powiększen usta kwasem 1 ml przy użyciu kaniuli - efekt ok i brak siniaków może jeden maleńki ale nie przeszkadzający
- kolejne powiększenie w marcu o,5 ml i juz normalne nakłucia iglą w wargę - efekt na 4 wstrzyknięcia 3 siniaki i to ogromne. Wyglądałąm jak ofiara przemocy i schodizł 10 dni. Były duże i miały kolor pkratycznie czarny....
Moje pytanie jest takie czy jest możliwe, że moja usta tak reagują na normalna igłę? Czy macie jakieś doświadczenie w tym zakresie tzw ze kaniula powoduje mniejsze siniaki? Drugie pytanie jest tkaie czy kaniulą można zrobić to samo co zwykłą igłą? Za pierwszym razem kwas miałam podany głęboko żeby wywinąć wargę za drugim razem normlanie. Czy używając tylko kaniuli można uzyskać podobny efekt co przy zwykłej igle? Proszę was bardzo o odpowiedź gdyż wybieram się na powiększenie i nie wiem co mam powiedzieć lekarzowi...nie moge sobie tym razem pozwolić na siniaki na tyle dni....
vikacz89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 09:50   #4996
asia_s_84
Przyczajenie
 
Avatar asia_s_84
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Ja juz robiłam pare razy usta i tez chciałabym wywinąć górna wargę, jak dotąd sie to nie udało, zastanawiam sie czy to nie zależy od kształtu naturalnych ust? Jak sie podaje kwas zeby taki właśnie efekt osiągnąć ?

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Chyba ze to od lekarza zależy... Może ktoś zna innego który potrafi w ten sposób wymodelować usta w Poznaniu? Planuje poprawić je we wrześniu kolejny raz
__________________
http://instagram.com/_asias_s
asia_s_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 18:32   #4997
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Wywinięcie zależy od techniki i sprawności lekarza wykonującego zabieg, nie każdy sobie z tym radzi, bo to podobno zaawansowany stopień wtajemniczenia. Tak mi tłumaczyła moja dr. Aby usta się wywinęły podała je w środek ust, bliżej konturu, ale nie tak jak przy konturowaniu. Wyszło ok, bo wcześniej robiłam raczej objętość, a teraz przy mniejszej ilości kwasu (0,5 ml 2 górną i 0,4 ml w dolną) wydają się większe.
auris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 07:01   #4998
asia_s_84
Przyczajenie
 
Avatar asia_s_84
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

W takim razie jeżeli ktoś jest z Poznania to proszę o opinie, szukam lekarza który bedzie potrafił "wymodelować" usta a nie tylko powiekszyć 😊
__________________
http://instagram.com/_asias_s
asia_s_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-18, 12:22   #4999
Liskowe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 36
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Klinika Modelowania Twarzy dr. Konarzewskiego - a ta klinike ktos kojarzy? Mam ja pod domem i rozwazam.
Liskowe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-22, 14:36   #5000
Jula00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Czy któraś robiła powiekszenie ust metodą ciecia pod nosem, bulhorn lip lift?
Kwas niestety spalam do miesiąca..już nie mam ochoty wydawać kase i łudzić się.
Macie jakieś zdjęcia?
Jula00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 15:55   #5001
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jula00 Pokaż wiadomość
Czy któraś robiła powiekszenie ust metodą ciecia pod nosem, bulhorn lip lift?

Kwas niestety spalam do miesiąca..już nie mam ochoty wydawać kase i łudzić się.

Macie jakieś zdjęcia?

Niedawno jedna wizażanka coś takiego robiła i pokazała efekt tu na wątku.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 22:00   #5002
1616
Przyczajenie
 
Avatar 1616
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej

Ja miałam robione usta jakieś 5 lat temu i po zabiegu czułam grudki tylko na górnej wadze. Kobieta która robiła zabieg powiedziała ze to jest normalne że tworzą się grudki i ze musze je po prostu rozmasowywac. Usta spuchly mi tak ze wygladalam jak kaczka, wyglądało to strasznie 😐 na szczęście opuchlizna zeszła w ciągu góra dwóch dni. Niestety grudki pozostały. Do dzisiaj :/ mam dokładnie tak jak napisalas podłużny pasek od wewnętrznej strony górnej wargi a obok jeszcze dwie takie kulki jakby. Tego nie widać na zewnątrz tylko czuć pod językiem np. Dzisiaj zadzwoniłam do gabinetu gdzie chciałam poprawić sobie efekt i powiększyć usta po raz drugi. Rozmawiałam z kobietą która jest dentystka a przy okazji modeluje usta kwasem pracuje też w salonie kosmetycznym i jest w tym naprawdę dobra. Robiła usta mojej koleżance kilka tygodni temu i efekt jest oszałamiający wiec postanowiłam ze tez do niej pojadę. Opisałam jej jak wyglądają moje usta w tej chwili i powiedziała mi coś czego w życiu bym się nie spodziewała. Te grudki które po takim czasie się nie wchłonely (bo kwas wchłania się do roku) to najprawdopodobniej jest reakcją alergiczna i nazywa się to ziarniniak zakazny. Nie da się nic z nim zrobić, a już na pewno nie można powiększać ust po raz drugi. Jest tutaj ktoś kto miał coś podobnego ? Ciekawa jestem jak to wygląda w praktyce bo w internecie niewiele jest na ten temat ... :/
1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 14:25   #5003
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
hej
ja tez sama sie ostrzykuje od jakiegos czasu
mam mega male usta i potrzebuje kilka ml zeby byl jakis efekt a latac co chwile do lekarza i wydawac ok 1000zl na 1ml nie chce i mnie na to nawet nie stac
obecnie mam w ustach jakies 4ml, ostrzykiwalam sie sama 3 razy, nie taki diabel straszny
sama????? nie boisz się? ja tez mam małe usta już mam 4 ml wstrzyknięte a efek hmmm bez szału :brzyda l: gdzie kupujesz kwas????

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Zapraszam do kolejnej części

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post52559578
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.