Aparaty ortodontyczne cz. XV - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-29, 10:53   #5011
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

jest już nowy wątek czy można tu dalej pisać
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:58   #5012
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Wiesz, że nawet nie zwróciłam na to uwagi?
Ale masz rację. Z tego wynika, że wyrównało się samo moje zęby przebyły taką drogę przez ten rok, że wszystko możliwe
dodatkowo ząb o którym mówisz to trójka a nie dwójka (dwójek u góry nie mam) - zawsze mnie denerwowało, bo te kły rzucały się w oczy, a teraz dość ładnie to wygląda, więc sama jestem w szoku i cieszę się, że nie zdecydowałam się na implanty dwójek! aczkolwiek mam je mieć piłowane po szerokości, żeby oszukać dolne zęby (ma im się wydawać, że mają do czynienia z dwójkami-inaczej mogłyby się poprzestawiać z powrotem, a tego to nikt nie chce )
Tak myślałam, że to trójki, ale teraz wygląda to fajnie

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Wyciągi to must have prawie każdego leczenia ortodontycznego Niektórzy noszą krótko, niektórzy przez prawie cały okres leczenia, nie ma reguły, więc niech blog kogoś tam Cię nie nastawi na same dobrocie Wyciągi nie zawsze są widoczne, zależy od konfiguracji w jakiej się je zaczepia. Poza tym zależy od zaleceń orto-czasami trzeba nosić przez całą dobę, czasami kilkanaście wystarcza. No i są to przeźroczyste gumeczki, nie rzucają się tak w oczy.
Sprężynki faktycznie zazwyczaj nosi się przez kilka miesięcy, ale to też zależy od stłoczeń.

Btw. Według Ciebie założenie aparatu (nawet kosmetycznego) jest pogorszeniem wyglądu? Serio? Ja rozumiem, że wadę masz niewielką, że praca, że białe zęby, ale z takim podejściem nie wiem jakim cudem się na to zdecydowałaś
Dokładnie!

Surykatko z tego co piszesz, to coraz bardziej widać, że to w Twojej głowie siedzi ta obsesja na punkcie wyglądu aparatu, a nie problem w Twoich wystąpieniach publicznych przy których nie możesz mieć aparatu. Naprawdę przemyśl kwestie leczenia ortodontycznego, bo aparat to coś co będziesz mieć długi czas, to nie kilka miesięcy i musisz go polubić Nie wyobrażam sobie chodzenia z aparatem i wstydzenia się go, zwłaszcza jak ma się takiego bzika na punkcie wyglądu Bo rozumiem, że dyskomfort i ból nie są dla Ciebie problemem w walce o wygląd?:P Ja na Twoim miejscu, jak masz takie białe zęby i o ten kolor walczyłaś, bałabym się że to wszystko będzie zrujnowane, bo ja już po kilku tygodniach z aparatem na dole zauważyłam, że pożółkły mi zęby.
A jak Ci się żyje z hyraxem, bo chyba masz już go, tak? Bo jego nie zdejmiesz na 2 godziny a przy nim się sepleni, więc to chyba większy problem przy wystąpieniach publicznych niż kawałek metalu.
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 11:26   #5013
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post53934848
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-29 12:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.