Co myślicie o paskach wybielających? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-11, 09:53   #1
MaciejDon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2

Co myślicie o paskach wybielających?


Potrzebuje pomocy, bo sam już nie wiem, co sądzić... Od jakiegoś czasu używam pasków wybielających i jak najbardziej jestem zadowolony. Przebarwienia znikają, ząbki faktycznie są jaśniejsze. Oczywiście bez szału, śnieżnej bieli jeszcze się nie doczekałem . W czym problem? Cały czas napotykam się w internecie na artykuły, jakie to paski nie są niebezpieczne, że zniszczą zęby, że zedrą szkliwo... Co o tym myśleć? Od 2 miesięcy już korzystam z pasków i nie mam żadnych efektów ubocznych. Wiem, że najlepszy sposób na wybielanie to dentysta, ale nie ukrywam, to trochę drogi zabieg ;(. Korzystam z tych > pasków wybielających. Wygląda na to, że są to spoko paski od sprawdzonego producenta.

Co sądzicie o wybielaniu paskami? Kontynuować? Przestać? Robić przerwy? Już sam nie wiem, trochę boję się o zęby.
MaciejDon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 09:05   #2
umbrellka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 24
Dot.: Co myślicie o paskach wybielających?

Ja ci powiem, że sama długo testowałam różne sposoby na wybielanie zębów. Miałam pasty, paski, żele, ale nic nie działało jakoś szczególnie. Poza tym po jakimś czasie zaczęłam odczuwać nadwrażliwość zębów, zwłaszcza przy jedzeniu zimnych i ciepłych rzeczy :/ Dlatego w końcu zdecydowałam się isć do dentysty i spróbować bardziej "profesjonalnych"spos obów Przesympatyczny pan doktor ze Scandinavian Clinic polecił mi metodę nakładkową. Szczerze mówiąc nie miałam pojecia, że coś takiego istnieje! Dostajesz nakładki dopasowane idealnie twoich zębów i specjalny żel, który sobie nakładasz w domu sam. Rewelacja, bo wybielasz sobie sam, tak jak lubisz, ale sprawdzonym preparatem i pod kontrolą lekarza, czyli masz pewność, że to jest bezpieczne. Jeśli jesteś z Krakowa to może podejdź sobie do nich i zobacz, na czym to polega - myślę, że będziesz zadowolony
umbrellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 15:37   #3
Adamina_87
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 16
Dot.: Co myślicie o paskach wybielających?

Zawsze chciałam wypróbować paski wybielające, ale nie mogłam się zdecydować na markę. Może ktoś może doradzić?
Adamina_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-17 16:37:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.