Clare Blanc - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-31, 19:47   #841
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clare Blanc

Czy ktoś ma jakieś nietrafione kolory cieni bądź kosmetyków z tej firmy i chciałby wymienić,bo ja też mam takowe? m.in cień salted caramel. W razie czego proszę o PW(bym zajrzała), wypowiadałam się też chyba w wymiankowym mineralnym ze swoim kramikiem.


A tak btw widziałam jak ceny wzrosły, szok Ta firma co się rozdzieliła (clare) ile sobie liczy za 1g pyłku to trochę rozbój w biały dzień. Clare blanc miało niższe a pod szyldem Clare nagle bum i taka podwyżka. Ogolnie już kiedyś zaobserwowałam gramaturę rozświetlacza mniejszą o ponad połowę a cena ta sama (te ze zwykłej kolekcji a nie doktor makeup)
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 18:01   #842
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Clare Blanc

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;89395412]
A tak btw widziałam jak ceny wzrosły, szok Ta firma co się rozdzieliła (clare) ile sobie liczy za 1g pyłku to trochę rozbój w biały dzień. Clare blanc miało niższe a pod szyldem Clare nagle bum i taka podwyżka. Ogolnie już kiedyś zaobserwowałam gramaturę rozświetlacza mniejszą o ponad połowę a cena ta sama (te ze zwykłej kolekcji a nie doktor makeup)[/QUOTE]
Ale jak to clare blanc sie podzieliło?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 00:22   #843
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ale jak to clare blanc sie podzieliło?

Widziałam, że jest Clare Blanc i osobna strona Clare. Z początku jak dostałam newsletter sądziłam, że skrócili sobie nazwę po prostu i zmienili opakowania. Jednak nie. Zaglądałam jeszcze może 2 tyg temu i na stronie Clare Blanc są jeszcze te z kolekcji dr makeup kosmetyki, w opakowaniach Clare Blanc, a na stronie Clare są z tej kolekcji już w innych opakowaniach (i cenach). A jak jest teraz to nie wiem, nie chce mi się specjalnie zaglądać, żadnych "soszialów" też nie śledzę, więc nie wiem, dlaczego tak. W sumie niezbyt mnie to interesuje już tam i tak nic nie kupuję. Ile można tych brokatów i mocnych błysków, już mi bokiem to wychodzi. A jeszcze za taką cenę teraz... Jeszcze jakiś mat za 50 zł to kupiłam, ale samą mikę dającą po oczach za ponad 70, jak takie miki na kolorówce są po 12 zł np?
ok, na szybko zerknęłam tylko na tą str. cień 49 zł ale...0,4g. A 1,2g (czyli taka, jaką mam w swojej kosmetyczce i płaciłam 59,90) jest za 85 zł na tej stronie.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2022-11-02 o 00:27
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 07:49   #844
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Clare Blanc

Kilka lat temu namiętnie kupowałam podkład mineralny regulujący, zużyłam sporo opakowań. Ostatnio sobie przypomniałam o nich i właśnie zauważyłam tą zmianę Clare Blanc/Clare, nie bardzo wiedziałam o co chodzi. Ceny poszybowały do góry, znikły próbki.Miałam od nich kilka malutkich próbek różnych ciekawostek, które można było nabyć za grosze. Teraz nie mają tych próbek, a szkoda bo ceny są kosmiczne i nie chciałabym zaliczyć wtopy. Nabyłam w ciemno puder rozświetlający Botox i pomimo ceny fajny jest. Potem dokupiłam Wet skin i Glossy skin i totalna porażka-nie wiem skąd oni te opisy wzięli , bo żaden z nich nie daje efektu tafli, mokrej skóry, po prostu mega brokat-dobrze że znalazłam szybko chętną na te błyski. Bez testu można się naciąć i za to słono zapłacić...Mało swatchy, na ich stronie słabo opisane...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 13:57   #845
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Kilka lat temu namiętnie kupowałam podkład mineralny regulujący, zużyłam sporo opakowań. Ostatnio sobie przypomniałam o nich i właśnie zauważyłam tą zmianę Clare Blanc/Clare, nie bardzo wiedziałam o co chodzi. Ceny poszybowały do góry, znikły próbki.Miałam od nich kilka malutkich próbek różnych ciekawostek, które można było nabyć za grosze. Teraz nie mają tych próbek, a szkoda bo ceny są kosmiczne i nie chciałabym zaliczyć wtopy. Nabyłam w ciemno puder rozświetlający Botox i pomimo ceny fajny jest. Potem dokupiłam Wet skin i Glossy skin i totalna porażka-nie wiem skąd oni te opisy wzięli , bo żaden z nich nie daje efektu tafli, mokrej skóry, po prostu mega brokat-dobrze że znalazłam szybko chętną na te błyski. Bez testu można się naciąć i za to słono zapłacić...Mało swatchy, na ich stronie słabo opisane...
Zgadzam sie z Toba. Ja tez jak chcialam dobrac podklad to posilkowalam sie tym watkiem, ale niestety sporo offtopow i tez napisalam do Clare , to tutaj pomoc w dobrze podkladu byla bardziej trafna.

A ten botox bieli? Bo tez czytalam recenzje, ze daje bardzo fajny efekt.

Ja kupilam podkład - nawet dwa odcienie - niestety od razu biga.Podkład po samym nalozeniu wyglada pieknie, fajnie bluruje pory , niesamowicie wygladza. Ale na mojej cerze jest okrutnie nietrwaly, bardzo brzydko schodzi, cera wyglada okropnie. Przy inych mineralach, a przetestowalam naprawde sporo firm , podklad utrzymywal mi sie caly dzien w pracy.

NAtomiast wet skin daje mi bardzo ladny efekt wlasnie takiej mokrej tafli. Z wet skin jestem zadowolona.

Ale ogolnie wydaje mi sie, ze podklady nadaja sie do suchej cery najbardziej. Ja mam mieszana w kierunku normalnej i niestety, podejrzewam, ze dlatego tak brzydko schodzi i slabo sie utrzymuje.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 08:14   #846
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Toba. Ja tez jak chcialam dobrac podklad to posilkowalam sie tym watkiem, ale niestety sporo offtopow i tez napisalam do Clare , to tutaj pomoc w dobrze podkladu byla bardziej trafna.

A ten botox bieli? Bo tez czytalam recenzje, ze daje bardzo fajny efekt.

Ja kupilam podkład - nawet dwa odcienie - niestety od razu biga.Podkład po samym nalozeniu wyglada pieknie, fajnie bluruje pory , niesamowicie wygladza. Ale na mojej cerze jest okrutnie nietrwaly, bardzo brzydko schodzi, cera wyglada okropnie. Przy inych mineralach, a przetestowalam naprawde sporo firm , podklad utrzymywal mi sie caly dzien w pracy.

NAtomiast wet skin daje mi bardzo ladny efekt wlasnie takiej mokrej tafli. Z wet skin jestem zadowolona.

Ale ogolnie wydaje mi sie, ze podklady nadaja sie do suchej cery najbardziej. Ja mam mieszana w kierunku normalnej i niestety, podejrzewam, ze dlatego tak brzydko schodzi i slabo sie utrzymuje.
Botox zupełnie nie bieli i nie ma w ogóle bazy kolorystycznej , choć w opakowaniu ma cielisty kolor. Jest na maksa zmielony i te drobinki w porównaniu do wet skin to na prawdę taka perła, pył.Ja używam go minimalnie na bokach czoła i całej twarzy a na kościach policzkowych więcej -jako rozświetlacz. Jest w tym genialny, daje subtelny efekt , i jako jedyny produkt nie ma tej bazy kolorystycznej-ostatnio tyle natestowałam rozświetlczy i ciągle widziałam tą "bazę"(albo za jasną albo za ciemną).
Szkoda że nie dałam szansy wet skin, może za mało przetestowałam..
Mnie z kolei Clare zawiodło, kiedy chciałam dobrać podkład ciemniejszy od 640, z żółtą toancją, bo latem był ciut za jasny-nie doprosiłam się o radę.Tak samo jak ostatnio o swatche pudrów rozświetlających..Obiecuj ą i nic nie odpisują w efekcie...
Masz rację co do trwałości tych podkładów. Przetestowałam wiele ,ale w Clare urzekła mnie ta miałkość i "niewidoczność " podkładu-tylko mi to nie przeszkadzało jakoś, ale faktycznie znikał. Tylko u mnie bardzo subtelnie schodził, równomiernie. Miałam wrażenie że bardzo dbał o skórę-podobał mi się ten efekt,ale nie wiem czemu jakoś mi się odechciało tego pylenia i odeszłam od minerałów.Został mi jeszcze jeden prawie pełny i muszę sobie przypomnieć go
Widzę że w szale tych zmian w Clare mogą poznikać fajne produkty-np. korektor Eye Flash-super rozświetla okolicę pod okiem. Aż wczoraj zakupiłam duże opakowanie, bo teraz korzystałam cały czas z małej próbeczki i boję się że wycofają.
Kusi mnie nowa kolorystyka Botoxu-weszły jeszcze dwa -nude -bardziej żółty/złoty od tego obecnego i Sun Kiss. Ten nude wyglada ciekawie!
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-10, 14:58   #847
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clare Blanc

Czy ten podstawowy (nr 32) botox jest w cielistym odcieniu w stronę beżu, czy coś z elementami różu, chłodnym? Znalazłam go na jednym blogu i wygląda tam ciepło, ale na zdjęciach poglądowych wygląda chłodniej. Dodatkowo weszła wersja Nude i ten jest ponoć ciepły, więc tym bardziej mnie to ciekawi. Czy ktoś może wrzucić fotkę, jeśli posiada? Nude jest 50 zł droższy w wersji 2,5g.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-11, 07:28   #848
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Clare Blanc

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;89462561]Czy ten podstawowy (nr 32) botox jest w cielistym odcieniu w stronę beżu, czy coś z elementami różu, chłodnym? Znalazłam go na jednym blogu i wygląda tam ciepło, ale na zdjęciach poglądowych wygląda chłodniej. Dodatkowo weszła wersja Nude i ten jest ponoć ciepły, więc tym bardziej mnie to ciekawi. Czy ktoś może wrzucić fotkę, jeśli posiada? Nude jest 50 zł droższy w wersji 2,5g.[/QUOTE]

Wieczorem zrobie zdjęcie Moim zdaniem jest bardZo neutralny.Na pewno nie ma nic a nic z różowego tonu-taki neutralny cielisty- nawet nie jestem w stanie ocenic czy ciepły czy chłodny,myślę że właśnie neutralny. Mnie tez bardzo ciekawi ten nowy -Nude
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-11, 15:18   #849
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Wieczorem zrobie zdjęcie Moim zdaniem jest bardZo neutralny.Na pewno nie ma nic a nic z różowego tonu-taki neutralny cielisty- nawet nie jestem w stanie ocenic czy ciepły czy chłodny,myślę że właśnie neutralny. Mnie tez bardzo ciekawi ten nowy -Nude

Dziękuję

A widzisz różnicę pomiędzy tym produktem a rozświetlaczem? Mam z Clare złoty rozświetlacz (nie brokatowy) i nie wiem, czy to mi niezbędne do życia Wczoraj napaliłam się trochę na niego, a później zaczęłam w sobie szukać rozsądku I czy nie podkreśla niedoskonałości? Na blogu Delicious Beauty tylko go widziałam (wraz z wideo), błysk jest chyba mocny?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-12, 07:30   #850
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Clare Blanc

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;89463689]Dziękuję

A widzisz różnicę pomiędzy tym produktem a rozświetlaczem? Mam z Clare złoty rozświetlacz (nie brokatowy) i nie wiem, czy to mi niezbędne do życia Wczoraj napaliłam się trochę na niego, a później zaczęłam w sobie szukać rozsądku I czy nie podkreśla niedoskonałości? Na blogu Delicious Beauty tylko go widziałam (wraz z wideo), błysk jest chyba mocny?[/QUOTE]

No właśnie jak go kupiłam to przez kilka dni używałam go jako rozświetlacza, bo miałam wrażenie że jako pudru nie bardzo umiem go używać (za dużo mi się nabiera)-w tej formie jest bardzo subtelny, widać go jako taflę i podoba mi się. Teraz już doszłam do tego jak wyglada najlepiej-nakładam go duzym pędzlem, ale muszę go mieć rozsypanego bardzo równomiernie i w minimalnej ilości. Czasem nakładam go więcej na kości policzkowe i rozmiatam na resztę. Podusmowując:lubię go , ale w sumie nie jest mi za bardzo potrzebny.Jestem jednak maniaczką rozświetlaczy i zostawiam go bo jeśli mi się znudzi na całą twarz to na pewno zużyję jako rozświetlacz Raczej nie podkreśla niedoskonałości nałożony w minimalnej ilości, ale efeku botoksu to nie widać Może jednak podkreślać pory, tak myślę .Dodaję zdjęcia .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1673507685632.jpg (68,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1673507685666.jpg (56,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1673507685651.jpg (40,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1673507685680.jpg (59,4 KB, 3 załadowań)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-12, 15:06   #851
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
No właśnie jak go kupiłam to przez kilka dni używałam go jako rozświetlacza, bo miałam wrażenie że jako pudru nie bardzo umiem go używać (za dużo mi się nabiera)-w tej formie jest bardzo subtelny, widać go jako taflę i podoba mi się. Teraz już doszłam do tego jak wyglada najlepiej-nakładam go duzym pędzlem, ale muszę go mieć rozsypanego bardzo równomiernie i w minimalnej ilości. Czasem nakładam go więcej na kości policzkowe i rozmiatam na resztę. Podusmowując:lubię go , ale w sumie nie jest mi za bardzo potrzebny.Jestem jednak maniaczką rozświetlaczy i zostawiam go bo jeśli mi się znudzi na całą twarz to na pewno zużyję jako rozświetlacz Raczej nie podkreśla niedoskonałości nałożony w minimalnej ilości, ale efeku botoksu to nie widać Może jednak podkreślać pory, tak myślę .Dodaję zdjęcia .

Trochę bałam się zajrzeć i sprawdzić, bo wczoraj wieczorem go jednak kliknęłam . Przegrałam z rozsądkiem I wygląda podobnie do tego, którego już mam Też się zastanawiałam, czy mi to niezbędne, bo ja akurat rozświetlaczy już prawie nie używam (mam z Clare i nieotwarty taki- bardziej puder upiększający - z Pixie). Oby się sprawdził chociaż. Dziękuję za zdjęcia i wskazówki
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-13, 08:52   #852
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Clare Blanc

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;89464765]Trochę bałam się zajrzeć i sprawdzić, bo wczoraj wieczorem go jednak kliknęłam . Przegrałam z rozsądkiem I wygląda podobnie do tego, którego już mam Też się zastanawiałam, czy mi to niezbędne, bo ja akurat rozświetlaczy już prawie nie używam (mam z Clare i nieotwarty taki- bardziej puder upiększający - z Pixie). Oby się sprawdził chociaż. Dziękuję za zdjęcia i wskazówki [/QUOTE]

He, he, no cóż ja też często przegrywam z rozsądkiem Ale dziś go ponownie użyłam jako rozświetlacza i stwierdzam jest na serio fajny w tej roli
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-13 09:52:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.