Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-03, 23:47   #61
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: powiekszenie ust tluszczykiem

W wybranych przypadkach wykonuję tego typu zabiegi. Najważniejsze jest właściwe zakwalifikowanie do zabiegu. Pani znajoma najlepiej zrobi jeżeli zgłosi się na konsultację.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-13, 12:45   #62
mBaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: powiekszenie ust tluszczykiem

Chciałabym powiększyć sobie usta własnym tłuszczem ale nie wiem w jakiej klinice...
__________________
MBaska
mBaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 10:12   #63
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Question Powiększanie ust u...

Witam witam Chciałabym się dowiedziec jak to jest z powiększaniem ust u ... 17 latki... chodzi o powiększenie TYLKO górnej wargi, która jest troszkę za wąska do dolnej (dolna jest pełna i w ogóle ładna) Czy zabieg polega na wstrzyknięciu czegoś??? Napiszcie mi wszystko co i jak... czy w tym wieku już mogę, ile kosztuje, gdzie wykonywać... czy boli Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc ponieważ brakuje mi wiedzy na ten temat i jestem jeszcze daleka do podjęcia decyzji... KOBIETKI POMÓŻCIE
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 19:19   #64
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Post Dot.: Powiększanie ust u...

Zadna nie chce mi pomóc ????
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 20:18   #65
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Powiększanie ust u...

chodzi ci pewnie o wstrzykniecie kolagenu niestety musisz miec skonczone 18 lat jesli chcesz sie tego podiąć <takie prawo> zabieg nie jest ponoc bolesny tylko na poczatku ukłucie igłą ale pamietaj taki zabieg trzeba powtarzac co kilka lat wiecej dowiesz sie na forum o operacjach plastycznych to wszystko co wiem
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 12:02   #66
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Powiększanie ust u...

Cytat:
Napisane przez ma-li-na
chodzi ci pewnie o wstrzykniecie kolagenu niestety musisz miec skonczone 18 lat jesli chcesz sie tego podiąć <takie prawo> zabieg nie jest ponoc bolesny tylko na poczatku ukłucie igłą ale pamietaj taki zabieg trzeba powtarzac co kilka lat wiecej dowiesz sie na forum o operacjach plastycznych to wszystko co wiem
Dzięki ci dobra kobietko Szczerze to sama nie wiem czy podejmować się tego zabiegu no ale cóż
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 15:52   #67
adka676
Raczkowanie
 
Avatar adka676
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
GG do adka676
Dot.: Powiększanie ust u...

ja proponuje jakiś balsam do powiększania ust :P
__________________
Nie walczysz sam o racje dla swoich praw
Nie pozwól złamać się!




Czat wizażanek!!


adka676 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 21:55   #68
malvinkagdańsk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Question Dot.: Powiększanie ust

witam!mam zamiar w najbliższym czasie powiększyć sobie górną wargę(w prawdzie nie narzekam na swoje usta bo mają ładny kształt,ale po prostu chce by były troche większe)chciałabym na początek spróbować zastrzyk którego efekty widać przez kilka miesięcy.Mieszkam w Gdańsku i bardzo proszę polecić mi jaką dobrą i pewną klinikę w Trójmieście-będe bardzo wdzięczna
malvinkagdańsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 10:35   #69
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Powiekszylam Usta

Witajcie. Chcialabym opowiedziec wam jak to przebiegalo i jaki jest efekt. Byc moze komus sie to przyda? Sama szukalam takich informacji na wizazu przed zabiegiem.

Zabieg kosztowal 350 funtow, zrobiony byl w klinice Collagenics w Londynie. Wiem, chyba przeplacilam, ale do Polski sie nie wybieralam, wiec niech juz bedzie...

Pani po wypelnieniu formularzy (czy nie jestem w ciazy itp.) dala mi znieczulenie takie jak dentysta robi, dwa zastrzyki w gorna warge i dwa w dolna (od srodka). Dzieki temu zabieg nic a nic mnie nie bolal. Moja gorna warga byla mniejsza od dolnej, wiec poprosilam o powiekszenie w znacznym stopniu gornej wargi.

Wstrzyknieto mi restylane, jedna strzykawke. 70% mialam podane w gorna warge, 30% w dolna. Robila mi wiele malych wstrzykniec, intensywnie masujac moje wargi po kazdym.

Gdy pani podala mi lustro, myslalam ze spadne z tego lozka. Wygladalam koszmarnie, smiesznie. Moje usta wygladaly jakby mnie ktos piescia potraktowal, centralnie w usta. Ogromne, spuchniete w dodatku znieczulenie ciagle dzialalo, wiec bylam nieco usztywniona...

Balam sie wyjsc z gabinetu, mimo ze pani mowila, ze to tak zawsze jest, to mialam takie mysli, a noz mi tak zostanie... Jak tu jutro isc do pracy.

Ale po kilku godzinach opuchlizna zaczela schodzic. I tak schodzila przez najblizszy tydzien. Mialam ogromna gorna warge, maskowalam to makijazem, robilam bladziutkie usta by nie bylo widac kilku siniakow. Tak. siniaki sie pojawily, ale malutkie i tylko dwa.

Po tygodniu wygladalam super.

Teraz nie wiem co o tym sadzic, czy sie juz przyzwyczailam, czy ten restylane wsiaknal??? Gorna warge mam tej samej wielkosci co dolna, i po zrobieniu powiekszajacego makijazu rzeczywiscie mam ladne usta.Spodziewalam sie czegos bardziej intensywnego... Nie chcialam zeby ta opuchlizna schodzila...

Efekt bardzo naturalny, nie czuje prawie ze mam cos w ustach. Zawsze bede to robic, jak tylko kasa pozwoli. Moze nastepnym razem zrobie w Polsce i wstrzykne tego wiecej???

Polecam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usta przed.JPG (10,0 KB, 2748 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta zaraz po zabiegu.JPG (11,7 KB, 3133 załadowań)
__________________
Jestes tym co jesz

Edytowane przez Caramel Babe
Czas edycji: 2008-11-20 o 11:00
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 10:41   #70
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Powiekszylam Usta

świetnie wyglądasz!
ja od 1,5 roku zastanawiam się nad tym zabiegiem, ale strach jest większy niż wizja pięknych ust ale kto wie...
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 11:12   #71
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Powiekszylam Usta

Twoje usta są teraz bardzo ładne i pasują do Twojej buzi. Nie wstrzykuj więcej bo będzie to wyglądać sztucznie
Najlepiej kiedy usta wyglądają bardziej naturalnie niż bardziej sztucznie. A w porównaniu z ustami przed masz i tak sporo powiększone
madie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 17:16   #72
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Powiekszylam Usta

Droga Wersto!!!
Moim zdaniem nie ma sie czego bac, nie jest to wkoncu operacja z narkoza... Ale nigdy nie wiadomo co to tak naprawde powoduje... Nie pale, nie pije, prowadze niezlykle zdrowy tryb zycia, wiec postanowilam to zrobic... taka jedna rzecz. Cale zycie moje male usta mi przeszkadzaly, nie lubilam szczegolnie gornej wargi.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 19:35   #73
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Powiekszylam Usta

W porównaniu do wersji przed, różnica kolosalna! Na duży plus, ale nie powiększaj więcej,tak jest bardzo naturalnie. REWELACJA
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 21:20   #74
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: Powiekszylam Usta

Usteczka do pozazdroszczenia. Nie sądziłam że one "schodzą" myslalam ze jak raz sie zrobi to sa na cale zycie
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 21:38   #75
shapali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 97
Dot.: Powiekszylam Usta

hej
usteczka wyglądaja slicznie, gratuluje!!!!
z tego co wiem preparat jakim powiekszalas usta stopniowo zanika, efekt utzymuje się do 0.5 roku
mi w polsce polecano preparat aquamid.
shapali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 08:50   #76
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Powiekszylam Usta

No wlasnie... Z tym aquamidem to mam pewne watpliwosci. Mianowicie co bedzie za 10, 20 lat. Jak on sie bedzie zachowywal, kto to wie, na rynku chyba nie jest on zbyt dlugo. Nie chce miec znieksztalconych ust... Gdybym miala pewnosc, gdyby aquamid byl na rynku dluzej niz 10 lat i nie znieksztalci sie w moich ustach... Restylane wychodzi drozej, wiem.... Sprawa wymaga zastanowienia. Moze macie jakies doswiadczenia??? A jezeli chodzi o trwalosc restylane, to roznie mowia, mnie kobieta ktora wykonywala zabieg poinformowala ze od 4 miesiecy do dwoch lat!!! I ze to nigdy nie wiadomo. Mam dosc szybki metabolizm, duzo cwicze wiec pewnie sie szybko wchlonie... Choc moze to nie od tego zalezy Mam nadzieje ze 8 miesiecy z tym pochodze, nastepnym razem napewno zrobie w Polsce. Pozdrawiam!!!!!
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 11:09   #77
shapali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 97
Dot.: Powiekszylam Usta

aquamid jest na rynku dłużej niz 10 lat i tez się wchłania,
znika po około 5 latach, utrzymuje sie maksymalnie do 8 lat
( taki informacja mam od lekarza, który obserwuje swoje pacjentki, które stosują ten środek )
w polsce jest droższy od środka jaki ty stosowałaś!
shapali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 11:48   #78
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Powiekszylam Usta

Ślicznie wyglądasz

Myślę, że przyzwyczaiłaś się już do swojego wyglądu i wydaje Ci się, że usteczka są za małe, ale naprawde na zdjęciach widać kolosalną różnicę. Już bym nie powiększała bardziej, bo może to wyglądać nienaturalnie.

Mnie natura obdarzyła pełnymi ustami
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 13:01   #79
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Powiekszylam Usta

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Cale zycie moje male usta mi przeszkadzaly, nie lubilam szczegolnie gornej wargi.
no właśnie! dolną wargę mam pełną, ale ta górna mnie też męczy. podobno, przy takiej szybciej widoczne są zmarszczki wokół ust
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 16:44   #80
shapali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 97
Dot.: Powiekszylam Usta

jedna strzykawka restylane ile to ml??
shapali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 23:35   #81
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Powiekszylam Usta

Witajcie!!! Shapali- to (tak mnie poinformowano) byl 1 ml, jakby aquamid znikal po 5-8 latach to napewno go sobie wstrzykne nastepnym razem ciagle mnie taniej wyjdzie niz regularne placenie za restylane, dzieki wielkie za informacje, popytam o szczegoly w gabinetach!!!
Dorissimo!!! Dziekuje za komentarz ) i komplement, widzisz ile sie trzeba wykosztowac i zadac trudu zeby miec takie usta jak Ty... ech, ale dobrze ze restylane i aquamid wogole istnieje... Duze usta sa piekne!!!

Wersta!!! Zmarszczki to kolejny problem...Ja naszczescie jeszcze go nie mam, a jak sie pojawi to pewnie cos wykombinuje
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 15:15   #82
shapali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 97
Dot.: Powiekszylam Usta

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Witajcie!!! Shapali- to (tak mnie poinformowano) byl 1 ml, jakby aquamid znikal po 5-8 latach to napewno go sobie wstrzykne nastepnym razem ciagle mnie taniej wyjdzie niz regularne placenie za restylane, dzieki wielkie za informacje, popytam o szczegoly w gabinetach!!!
Dorissimo!!! Dziekuje za komentarz ) i komplement, widzisz ile sie trzeba wykosztowac i zadac trudu zeby miec takie usta jak Ty... ech, ale dobrze ze restylane i aquamid wogole istnieje... Duze usta sa piekne!!!

Wersta!!! Zmarszczki to kolejny problem...Ja naszczescie jeszcze go nie mam, a jak sie pojawi to pewnie cos wykombinuje
aquamid zanika po 5 latach
do 8 ciezko
moja pani doktor ma pani co juz 3 lata maja i ciagle wyglada super
jezeli chodzi o przemieszczenia to nie bylo takiego przypadku,

zabiegi moja pani doktor dokonuje w narkozie, poniewaz mowila ze boli bardzo i ostrzykujac linie ust miejscowym znieczuleniem usta puchna, a ona woli miec naturalnie aby wszystko ladnie wygladalo.

mowila tez ze po zabiegu nalezy unikac smiania sie i naciagania ust prez okolo 4 dni aby wszystko ladnie sie ulozylo.
shapali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 15:23   #83
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Powiekszylam Usta

rewelacyjny efekt!!!! jestem z wrocławia i nie wiem gdzie powiększyć sobie usteczka
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 14:15   #84
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Powiekszylam Usta

Shapali! Wlasnie usta strasznie byly spuchniete i troszke posiniaczone, bardzo sie przestraszylam na poczatku. Temat do rozeznania. Mam jeszcze jakies pol roku na zgromadzenie informacji o aquamidzie i znieczuleniach. Narkoza w sumie brzmi powaznie...

A gdzie bede robila... Chyba w Krakowie jako ze odwiedzam czesto okolice. Pokusze sie chyba jeszcze o wyciecie tych dwoch kolegow co mam miedzy brwiami bo wygladaja jak pryszcze. Tylko nie wiem czy to bezpieczne ale pewnie lekarz bedzie wiedzial

Pozdrowienia!!!
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-16, 21:58   #85
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: Powiekszylam Usta

Śliczne usteczka ...Ehh...Jak będę starsza to może też sobie takie zrobię .
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 08:44   #86
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: Powiekszylam Usta

Bardzp ładne efekty.


Ja mam aquamid od roku(ponad rok od podania pierwszej dawki), od wielu Dr słyszałam że jest to preparat trwały. W polsce stosuje się go od 5 lat, jako zastępstwo półtrwałego artecollu.
Jeden ml aquamidy nie daję żadnych efektów ( sama mam w sumie 5, dolna2, góra 3)
Mimo że mam sporo ml aquamidu to usta dopiero teraz wyglądają naturalnie. Są pełne ale daleko im do murzyńskich warg.
Teoria odnosnie wchłaniania tego preparatu może byc uzależniona od tego że po ok 5-10 lat, ludzkie ciało się starzeje, wiotczeją tkanki(łaczna) Co powoduje opadanie całej twarzy, także ust, przy silnym zwiotczeniu tkanek aquamid może migrować. Nawet na forum jedna dziweczyna opisywała swoją historie przypadkowo wchłonietego aquamidu, co okazało się aquamidem migrującym.
Np. moja znajoma około 6 lat temu poddała się podniesieniu chirurgicznemu warg. Na dzien dzieisiejszy tez twierdzi że efektu nie ma, a przeciez to się raczej nie mogło wchłonąć.

Aquamid polecam komuś kto jest gotów podać więcej niz 1 ml.
Ale preparat u niektórych powoduje reakcje alergiczną, pieczenie, szczypanie, gule.
ja zaliczam się do tych którzy akurat nie mają skutków uboczncyh.


Miałam około 5 znieczuleń miejscowych, jesli jesteś dobrze znieczulona to nic nie boli!!! raz byłam słabo, i bolało, zależey od Dr. Jednak dobry fachowiec powinien wiedziec jak znieczulić i kiedy można zacząć zabieg.
Nie wiem czy podawanie narkozy, jest dobre, zwłaszcza jesli dostrzykujemy cos co jakiś czas, a przeciez narkoza to trucizna. Osoby po czestych narkozach niestety odczuwają to na swoim stanie zdrowia. Organizm się osłabia, a takie ostrzykiwanie to żaden zabieg, 20 minut i do domu. Więc można zrobić w miejscowym.

Dodam ż enie mozna pisac iż nie było przypadku migracji gdyż, nawet wielu lekarzy pisze że się zdarzają a przeczytajcie to :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=aquamid
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 22:34   #87
Sielska
Rozeznanie
 
Avatar Sielska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 650
GG do Sielska
Dot.: Powiekszylam Usta

Usteczka pierwsza klasa. ja też takie chcę
Sielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 10:45   #88
Agi80
Raczkowanie
 
Avatar Agi80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Powiekszylam Usta

Ja tez przymierzam się do powiększenia górnej wargi. Ale nieobawiam się aż tak efektem końcowym. Przyzwyczaiłam się do dużych ust ponieważ moja najlepsza koleżanka powiększała sobie kilka lat temu usta w klinice w Rosji i ona to dopiero ma usteczka

Dowiadywałam się ostatnio o szczegóły u Dr. Sanowskiego (z programu Chce być piękna) u niego w klinice w Warszawie na Al. Jerozolimskich koszt takiego zabiegu waha się od 1200 nawet do 3000 tys. 1 ml preparatu PURAGEN (na bazie kwasu hialuronowego) wynosi właśnie 1200 zł i jest to koszt łączny z zabiegiem. Niestety efekt utrzymuje się do kilku miesięcy i trzeba go powtarzać...

Umieszczam zdjęcie ust mojej koleżanki - ja osobiście wolałbym mniejsze bo wtedy wyglądają naturalnie tym bardziej jeśli ktoś ma małą twarz to duże usta niezbyt efektowownie wyglądają ale kwestia gustu....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usta.JPG (1,6 KB, 4630 załadowań)
__________________
Pozdrawiam,
Agi
Forum Motoryzacyjne
Agi80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 16:10   #89
moniam
Przyczajenie
 
Avatar moniam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 22
Dot.: Powiekszylam Usta

Śliczne usteczka. Ja również mam wąską wargę górną i marzę o jej powiększeniu,ale jak narazie poszukuję sprawdzonej kliniki bo bardzo się boję,że źle trafię. A może ktoś z Was ma sprawdzonego chirurga we Wrocławiu lub Jeleniej Górze?
moniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 21:41   #90
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Powiekszylam Usta

Super usta
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.