Dziewczyny, czego unikać żeby nie wyglądać sztucznie (jak tzw. "plastik") ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-21, 12:46   #1
fantaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 34
Question

Dziewczyny, czego unikać żeby nie wyglądać sztucznie (jak tzw. "plastik") ?


... kiedy ma się czarne (ciemnobrązowe) włosy, oliwkową (ciemniejszą ogółem) karnację i szaroniebieskie oczy? Czego unikać? Wiem, że zdecydowanie jasnych, NUDE ust Czy mogę Was prosić o jakieś porady co zrobić żeby wyglądać naturalnie? Jak czesać włosy (b. grube, za ramiona), układać? Będę bardzo wdzięczna!
fantaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 12:47   #2
fantaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 34
Dot.: Dziewczyny, czego unikać żeby nie wyglądać sztucznie (jak tzw. "plastik") ?

Moje zdjęcie.

Edytowane przez fantaaa
Czas edycji: 2011-01-22 o 12:15
fantaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 13:21   #3
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Dziewczyny, czego unikać żeby nie wyglądać sztucznie (jak tzw. "plastik") ?

Myślę, że bycie 'plastikiem" Ci nie grozi, jesteś bardzo ładna i bynajmniej nie sztuczna. Wystarczy że będziesz się delikatnie malowała z umiarem i wyczuciem
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 13:42   #4
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Dziewczyny, czego unikać żeby nie wyglądać sztucznie (jak tzw. "plastik") ?

Nie farbuj włosów na taki kolor , może jestem przewrażliwiona, ale wygląda to bardzo nienaturalnie. Moim zdaniem pieknie będziesz wygladała w ciemnobrązowym kolorze włosów.

I nie wiem, czy nie powinnaś zmienić podkładu, bo na zdjęciu widać jakbyś miała bardziej żółtą skórę w okolicach nosa - ale moze to wina zdjęcia.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 13:44   #5
magda84
Raczkowanie
 
Avatar magda84
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 112
Dot.: Dziewczyny, czego unikać żeby nie wyglądać sztucznie (jak tzw. "plastik") ?

Chodzi właśnie o ten umiar. Ładny dziewczęcy makijaż można wykonać przy pomocy 3-4 produktów: podkład, tusz do rzęs, róż, ew. puder.

Z efektem plastik kojazrą mi się perłowe cienie do powiek, do tego szminki jasno różowe lub wposmniane przez Ciebie nude - to takie przesadzone połączenie.

Unikaj mocno kryjących podkładów. Poświęć trochę czasu aby jak najlepiej dobrać kolor podkładu pod kolor cery.
magda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 13:47   #6
fantaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 34
Dot.: Dziewczyny, czego unikać żeby nie wyglądać sztucznie (jak tzw. "plastik") ?

No właśnie to jest kawa, ciemny brąz a wygląda jak czarny

Edytowane przez fantaaa
Czas edycji: 2011-01-22 o 12:17
fantaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 16:13   #7
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Dziewczyny, czego unikać żeby nie wyglądać sztucznie (jak tzw. "plastik") ?

Bardzo fajnie wyglądasz, masz śliczne oczy. Co to plastik-look, poza zbyt ciemną karnacją, toną cieni na oku lub też właśnie bardzo jasnych ust przychodzi mi na myśl przesadzona smuga różu na policzkach. Mocna plama różu może nawet z delikatnie pomalowanej dziewczyny zrobić plastik..
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 16:44   #8
POPIELICA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Dot.: Dziewczyny, czego unikać żeby nie wyglądać sztucznie (jak tzw. "plastik") ?

ja uważam że do twojej urody fajnie by pasowały szare cienie, ale nie ciemnoszare tylko takie gołębie, najlepiej mieniące się a nie matowe. Masz czarne włosy więc takie cienie ładnie podkreślą zarówno twoje oczy jak i całą twarz, ważne jednak żeby dobrać odpowiedni kolor cieni, sama bardzo lubie siebie w kolorze szarym, ale na prawdę nie mogą być za ciemne, wtedy oczy wyglądają ponuro. Poza tym, jeżeli nie lubisz stosować cieni to powiek to moim zdaniem w 100% wystarczył by ci eyeliner, w kolorze czarnym, i już wyglądało by to super. Tak jak napisałaś unikaj szminek w jasnym kolorze, jasnoróżowych. Mam taką znajomą która co prawda jest blondynką, często chodzącą do solarium, więc mocno opaloną i mimo iż stosuje tylko tusz do rzęs i jasnoróżową, a właściwie bladoróżowa szminkę, to już sprawia że wygląda sztucznie, jak lalka. Szminki potrafią bardzo zniekształcić twarz. Moim zdaniem, teraz naturalność jest w cenie

Edytowane przez POPIELICA
Czas edycji: 2011-01-21 o 16:45
POPIELICA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 12:13   #9
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Dziewczyny, czego unikać żeby nie wyglądać sztucznie (jak tzw. "plastik") ?

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Nie farbuj włosów na taki kolor , może jestem przewrażliwiona, ale wygląda to bardzo nienaturalnie. Moim zdaniem pieknie będziesz wygladała w ciemnobrązowym kolorze włosów.

I nie wiem, czy nie powinnaś zmienić podkładu, bo na zdjęciu widać jakbyś miała bardziej żółtą skórę w okolicach nosa - ale moze to wina zdjęcia.
właśnie zwróciłam uwagę, ze z typem urody jest coś nie tak. do takich czarnych (czy prawie czarnych) włosów masz jakby zbyt ciepły odcień cery. dlatego popieram ideę jaśniejszych włosów dla ciebie juz wtedy będziesz wyglądała naturalniej, mniej sztucznie.
i jeszcze jedno - opalasz się? bo trudno powiedzieć, czy to na zdjęciu tak wyszło, ale kolor skóry nie jest oliwkowy, tylko... no właśnie, jak opalony, bo przy opalaniu skóra nabiera cieplejszego odcienia a opaleniźnie w połączeniu z farbowanymi, ciemnymi włosami mówimy NIE.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-01-22 o 12:19
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 12:17   #10
fantaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 34
Dot.: Dziewczyny, czego unikać żeby nie wyglądać sztucznie (jak tzw. "plastik") ?

Nie, mam opaloną karnację po prostu

Edytowane przez fantaaa
Czas edycji: 2011-02-04 o 19:23
fantaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.